Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2 hetes terhes vagyok

kisshajnalka30
Létrehozva: 2018. január 25. 12:30

Sziasztok kérlek segitsetek én 2h 4 napos vagyok és volt egy minimális vérzésem egy napig tartót ma már semmi voltam dokinál és aszt mondta hogy most ágyazodik be a picurka! Uh még nem látszót de két hét múlva vissza kell mennem! Azóta hányok fáj a mellem két tesztet csináltam mind a kétszer erős két csík! A vérzésem minimális !

  1. 2018. január 29. 08:5615.

    Képet nem akarsz feltenni a vérzésed színéről, mennyiségéről stb.? Hátha akkor okosabbat tud itt valaki mondani, mint az orvosod. 


    A teszted se felejts el feltölteni, a vérzés és a csík erőssége együtt talán többet mond. :)


    Jajistenem...

  2. 2018. január 28. 17:1614.

    Örülj neki  - ha örülsz neki!!! Mármint, hogy terhes vagy! Mindenki "másállapotba kerül" ilyenkor......Én állva el tudtam volna aludni.....anno....Ne parázz!   Ö R Ü L J !

  3. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2018. január 26. 11:5513.

    nekem még mindig az a kérdésem, mi köze a köznek xy vérzéséhez?


    és a nyugati előtt is ezzel traktálja az idegeneket?


    ha ott nem, akkor a neten miért érzi normális viselkedésnek?


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_745347 (12)
    2018-01-26  10:46
  4. 2018. január 26. 10:4612.

    Még megjegyezném, hogy ahol legutóbb ennyi felkiáltójelet láttam egymás után tobzódni, ott az illetőt kiszűrte az orvos magas vérnyomásra, és kapott rá gyógyszert, attól kicsit jobb lett  a helyzet.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_745347 (11)
    2018-01-26  10:40
  5. 2018. január 26. 10:4011.

    Az tény, hogy egyeseknek nagyon nehezen jön össze manapság a baba, és ezért el tudom képzelni, hogy nagy érzelmi kilengéseik vannak, de az az igazság, hogy szerintem a topiknyitóból nem az öröm jön le, hanem inkább a félelem. Én igazából aggódom kicsit, mert ilyen érzelmi állapotban babát várni szerintem nem egészséges, egy dologban lehet reménykedni, hogy a baba érkezése közeledtével/után a TI lenyugszik (remélhetőleg a hormonok errefelé dolgoznak majd), és felelős felnőttként fog viselkedni, nem minden percben hisztériázni. Nem részletezem tovább, hogy mit gondolok a stílusáról, mert nem szeretnék semmit belebeszélni, de a saját maga és a kicsi érdekében le kellene higgadnia. Örülni szabad - de azért kéne némi tartás is mellé, mert még messze van a vége, és ráadásul a fő attrakció majd csak kilenc hónap múlva kezdődik! Ott nem lesz hasznos ez az ide-oda kapkodás meg zavarosság! - ugyebár továbbra sem tudjuk, hogy miféle segítséget vár tőlünk, csak tippelhetünk, és az is mutat valamit, hogy azóta sem jött vissza, szóval ebből az itteni törzsgárdának maximum két következtetés szokott beugrani:


    1. kicsit megbánta, hogy ideírt, és főleg a stílust


    2. igazából nincs semmiféle baba, csak valami bértollnokkal állunk szemben


    Szóval mindenki nyugodjon meg.

    előzmény:
    lulu24 (6)
    2018-01-25  23:43
  6. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2018. január 26. 08:5110.

    lelépett a nyugati főproli


    lehet ismét a nőket nőnek nevelni


     

  7. 2018. január 26. 08:309.

    Emlekszem is , hogy angyalkam   /tohonya es nickjei  , magasan felettunk repulo pszi-madar volt /  mondta regebben : aki allandoan a nemisegerol beszel , az tuti impotens...

  8. 2018. január 26. 08:188.

    Elvittuk a gyereket zart varost  latogatni..pici volt. //nincs messze Tolunk : Concarneau , la Ville close//
    Volt egy hatalmas ujfunlandi kutyam s a latogatas kutyaknak tilos volt.
    Kint maradtam vele.
    Egy terrol van a bemenet a zart varosba : onnet nyilt a kikovezett vizesarok , a felvonohid /szelessege 6-7 meter ?/
    En leultem a porazon tartott jambor kutyammal a teren .
    Eszreveszek egy not . Lestoppol vagy 12 meterre tolunk es nez , nez , nez ...
    Koztunk ment szepen ki es be a latogatok tomege...
    Egyszerre odajon hozzank nagy batran es azt mondja : en felek a kutyaktol , tessek innen elmenni...


    Na kb ezt csinalod itt , csalad kategoriaba belekotyogva.
    Menj el mashova ! Van itt mas hely , van itt mas tema .......

  9. 2018. január 26. 07:287.

    Nem értem mi rossz van abban, ha valaki pozitív élményként ámde picit ( és teljesen helyesen ) izgulva megosztja a gondolatait egy olyan fórumon, ami tudtommal érett és intelligens felnőtteknek szól. Tény, manapság már kevés ember örül ennyire egy babának, pont ez a társadalom és egy ilyen környezet miatt, mert akik így fogalmaznak vagy így írnak mint az előző kedves negtív kommentelők, azok szívnak el minden pozitív dolgot az életből. Nekem nem úgy esett le, mintha az illetőnek annyira baja lenne azzal hogy terhes, ha gondok lennének írta volna. SZERINTEM. Ilyenkor egy értelmes felnőtt, aki ráadásul jártas a témában, saját tanácsokat és tapasztalatokat oszt meg, nem pedig anyázást és pár odahányt negatív kommentet. Mivel még nem voltam anyuka csak sokat tanultam a környezetemből, annyit tudok tanácsolni kedves leendő kismama, hogy maradj ilyen lelkes és reményteli, és az előttem szólóknak igazat adva, teremts magadnak és közvetetten másoknak is harmonikus környezetet mindaddig amíg biztosra nem tudjátok a dolgokat, bár a leírtak alapján ez elég biztos A negatív kommentelőkön meg jelen esetben, meg úgy általában se húzd fel magad, csak vannak olyan személyek akik nem tudják hogyan kell kezelni más boldoságát. Ezek a lelki szegények. 

    idézet:
    lulu24 (10)
    2018-01-25 23:43:49

    pontosan .


    Ami  ugyintezo erthetetlen itteni reszvetelet illeti :
    a topik "csalad" kategoria , egy NOI forumon , ahol csak az elmult evben tobb mint 700 topik nyilt terhessegrol , s az osszes terhesseg alatt felmerulo temak  szama tobb mint nyolcezer...
    Ide olyan edesanyakat var az indito , akiknek terhesseg elejen volt verzesuk .
    Segitseget irt=megnyugtatast szeretne  ahhoz, hogy ne izguljon, mert "mas cipoje" is volt ilyen problema....

    előzmény:
    lulu24 (6)
    2018-01-25  23:43
  10. 2018. január 25. 23:436.

    Nem értem mi rossz van abban, ha valaki pozitív élményként ámde picit ( és teljesen helyesen ) izgulva megosztja a gondolatait egy olyan fórumon, ami tudtommal érett és intelligens felnőtteknek szól. Tény, manapság már kevés ember örül ennyire egy babának, pont ez a társadalom és egy ilyen környezet miatt, mert akik így fogalmaznak vagy így írnak mint az előző kedves negtív kommentelők, azok szívnak el minden pozitív dolgot az életből. Nekem nem úgy esett le, mintha az illetőnek annyira baja lenne azzal hogy terhes, ha gondok lennének írta volna. SZERINTEM. Ilyenkor egy értelmes felnőtt, aki ráadásul jártas a témában, saját tanácsokat és tapasztalatokat oszt meg, nem pedig anyázást és pár odahányt negatív kommentet. Mivel még nem voltam anyuka csak sokat tanultam a környezetemből, annyit tudok tanácsolni kedves leendő kismama, hogy maradj ilyen lelkes és reményteli, és az előttem szólóknak igazat adva, teremts magadnak és közvetetten másoknak is harmonikus környezetet mindaddig amíg biztosra nem tudjátok a dolgokat, bár a leírtak alapján ez elég biztos A negatív kommentelőkön meg jelen esetben, meg úgy általában se húzd fel magad, csak vannak olyan személyek akik nem tudják hogyan kell kezelni más boldoságát. Ezek a lelki szegények. 

  11. 2018. január 25. 14:025.

    De jó neked ! Fiút szeretnétek vagy kislányt ?
    Gyakori az elején a vérzés, s az orvosod sem izgul, minden rendben lesz!

  12. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2018. január 25. 13:544.

    Jó.


    És?

  13. 2018. január 25. 13:293.

    Mégis milyen segítséget vársz tőlünk?

  14. 2018. január 25. 12:482.

    Szerintem próbálj meg lenyugodni, a hisztéria nem segít, az tuti!


    Hányinger ellen rágicsálj egy kis háztartási kekszet - nekem ugyan semmi ilyenem nem volt annó, de másokon az segített.


    Próbálj harmonikus környezetet teremteni saját magad számára, azzal teszed magatoknak a legnagyobb jót! Max. könnyű séta, egészséges étkezés, no cigi, no alkohol, no energiaital, minél kevesebb kávé, de lehet, hogy azt sem ártana hanyagolni pár napig, amíg lenyugszik a szervezeted.

Címlap

top