Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Baba lesz?

dandus8
Létrehozva: 2017. december 27. 10:15

Sziasztok! Csak remélni tudom, hogy van aki olvassa a topikot! December 16. óta, teljes dillemába vagyok.... Októberben úgy döntöttünk a párommal, hogy babát szeretnénk! Így nem védekeztünk többet! Fogamzásgátlót nem szedtem elötte!! December 10-én, illetve 13-án voltunk együtt! Peteérésem 14-én volt! 16-án reggel, pecsételő vérzést találtam a fehérneműmön! Szintén 16-án délelőtt narancssárgás folyásom volt, ami egyszer történt meg!!! 17-én semmi nem történt a méhem szurkálásán kívül! 18-án barnás vízszerű folyásom volt! Azóta szurkál a méhem feszül, és nő a mellem, tesztem eredményei eddig negatívak! 29re várom, illetve nem várom a menstruációmat! Szerintetek elképzelhető, hogy terhes vagyok?


 




 


 

  1. 2017. december 29. 15:5918.

    Nem olvastam el a támadásokat, de az a lényeg szerintem, hogy egy gyereket nem lehet így méricskélni. Tessék egészségesen, mértékletesen élni a saját egészségetek érdekében, és akkor majd jön a baba, amikor akar jönni. Ez nem kívánságműsor, nem "projektezés", erre senkinek semmi ráhatása nincs, hanem egyszerűen csak jön és kész. Olyan, mint a szerelem, azt sem lehet erőltetni, sem számolgatni - sőt, annak is kifejezetten árt a számítás! A párotokkal, meg magatokkal foglalkozzatok, ne a baba-projekttel! A babák utálják a projekteket!

    előzmény:
    Nyuszmusz05 (17)
    2017-12-29  15:41
  2. 2017. december 29. 15:4117.

    Sziasztok, egy egyszerű kérdés : Ti amúgy tudjátok hogy miért támadjátok és oktatjátok ki? Elindított egy topicot, az Ő kérdésével, amit bárki megtehet. Ti is bármilyen témát létrehozhattok és sokak szerint az hülyeség lesz, titeket meg érdekelni fog és ugyanígy fel lesztek háborodva ha belemásznak olyanok akik csak a másik idegrendszerét akarják borzolni. Szóval hagyjátok már békén.  





     





    A kérdezőnek pedig, igen, nekem is voltak hasonló tüneteim. Sajnos mi sokat repültünk pont mikor beágyazódott volna, így felszívódott, mindössze 3,6 mm volt, de első próbálkozás, nem adjuk fel ☺️ Azért menj el dokihoz, én is mentem amint hazaértünk. Szurkolok! ☺️





     





     

  3. 2017. december 29. 15:4016.

    Sziasztok, egy egyszerű kérdés : Ti amúgy tudjátok hogy miért támadjátok és oktatjátok ki? Elindított egy topicot, az Ő kérdésével, amit bárki megtehet. Ti is bármilyen témát létrehozhattok és sokak szerint az hülyeség lesz, titeket meg érdekelni fog és ugyanígy fel lesztek háborodva ha belemásznak olyanok akik csak a másik idegrendszerét akarják borzolni. Szóval hagyjátok már békén.  


     


    A kérdezőnek pedig, igen, nekem is voltak hasonló tüneteim. Sajnos mi sokat repültünk pont mikor beágyazódott volna, így felszívódott, mindössze 3,6 mm volt, de első próbálkozás, nem adjuk fel ☺️ Azért menj el dokihoz, én is mentem amint hazaértünk. Szurkolok! ☺️


     


     

  4. 2017. december 28. 14:0115.

    Emellett magas színvonalú hamis számlát kínálunk az alábbiak számára


    pénznemben;


    EUR - Euro


    USD - amerikai dollár


    GBP - angol font


    stb.


     


    Minőségi felszerelést és anyagokat használunk


    hiteles dokumentumok.A valódi útlevelek titkos tulajdonságai


    gondosan duplikált a regisztrált és


    nem regisztrált dokumentumok. Mi vagyunk az egyedülálló minőségi termelő


    hamis és valódi dokumentumok. Csak eredeti high-


    Minőségi regisztrált és nem regisztrált útlevelek, vezetők


    engedélyek, személyi igazolványok, bélyegzők, vízum, iskola Diplomák és


    egyéb termékek számos országban, mint az USA,


    Ausztrália, Belgium, Brazília, Kanada, Olaszország, Finnország,


    Franciaország, Németország, Izrael, Mexikó, Hollandia, Dél


    Afrika, Spanyolország, Egyesült Királyság.


    Vásárlás Regisztrált és nem regisztrált USA (Egyesült Államok)


    útlevelek,


    Vásároljon regisztrált és nem regisztrált ausztrál útleveleket,


    Buy Regisztrált és nem regisztrált belga útlevelek,


    Vásároljon regisztrált és regisztrálatlan brazil (Brazília)


    útlevelek,


    Vásároljon regisztrált és regisztrálatlan kanadai (Kanada)


    útlevelek,


    Vásároljon regisztrált és regisztrálatlan finn (Finnország)


    útlevelek,


    Vásároljon regisztrált és nem regisztrált francia (Franciaország) útleveleket,


    Vásárlás Regisztrált és regisztrálatlan német (Németország)


    útlevelek,


    Buy Regisztrált és regisztrálatlan holland (Hollandia / Hollandia)


    útlevelek,


    Vásároljon regisztrált és nem regisztrált izraeli útleveleket,


    Vásárlás Regisztrált és regisztrálatlan UK (Egyesült Királyság)


    útlevelek,


    Vásárolni regisztrált és nem regisztrált spanyol (Spanyolország) útlevelek,


    Vásárlás Regisztrált és regisztrálatlan mexikói (Mexikó)


    útlevelek,


    Vásároljon regisztrált és nem regisztrált dél-afrikai útleveleket.


    Vásároljon regisztrált és regisztrálatlan ausztrál vezetőt


    engedélyek,


    Buy Regisztrált és regisztrálatlan kanadai vezetői engedélyek,


    Vásároljon regisztrált és regisztrálatlan francia (francia) vezetőt


    engedélyek stb


     


     


    Minden regisztrált és nem regisztrált útlevél


    országok, vízumok, biometrikus útlevél, diplomák, vezetők


    engedély, I.D kártyák. Képzési bizonyítványok M GCSE, A-szintek,


    Középiskolai bizonyítványok, GMAT, MCAT és LSAT


    Tanulmányi bizonyítványok, újdonság születése, házasság és


    Halotti bizonyítványok, újságok útlevelek


    és új azonosító csomagok, replikáltak, hamisak


    A legtöbb másodfokú intézmény fokozatai / diploma


    a világ minden tájáról (már több mint 3000


    sablonok a fájlban), melyek mindegyike 100% -ban azonosnak tűnik


    az eredeti. Egyéni nyomtatás (ha még nincs


    a sablon a fájlban - egyszerűen írjon nekünk a


    másolatot készíthetünk és minden változtatást / módosítást végrehajthatunk


    az Ön utasításai) .citizenship, identitás,


    azonosítás, dokumentumok, diplomáciai, állampolgárság, megmutatjuk


    hogyan, hol, vásárolhat, vásárolhat, vásárolhat, készíthet, készíthet,


    útlevél, i.d, brit, Honduras, Egyesült Királyság, USA,


    Kanadai, kanadai, külföldi, vízum, svájci, kártya,


    ids, dokumentum, getting, vízumok, kártyák, külföldi.


     


    LÉPJEN KAPCSOLATBA VELÜNK


    Általános támogatás: ====================> quickdoccuments@gmail.com


     


    Kapcsolatfelvétel e-mail: =====================> quickdoccuments@gmail.com


     


    whatsapp kapcsolat: ________________________________ +14198926416

  5. 2017. december 28. 13:5914.

    Buy any documents, passports, driving licenses, IDs [quickdoccuments@gmail.com] +14198926416


     


    Guaranteed 24-hour passport, citizenship, ID card, driver


     


    with licenses, diplomas, diplomas, certificates.


     


    Tourism and business visa services available to resident


     


    all 50 states and all nationalities around the world. We are


     


    unique authentic high quality passports,


     


    Genuine Real Database Registered and Registered


     


    Passports and other citizenship documents


     


    Ön egy új identitás, egy tiszta, új valódi eredetű


     


    Születési anyakönyvi kivonat, személyi igazolvány, járművezetői engedély, útlevél,


     


    Társadalombiztosítási kártya SSN-vel, hitelügyiratokkal és hitelekkel


     


    kártyák, iskolai diplomák, iskolai végzettség minden egyben


     


    új nevet ad ki és regisztrál a kormányzati adatbázisban


     


    rendszer..


     


     


     


    RENDELHET AZ UNIVERZÁLIS DOKUMENTUMOKAT, AMELYEK SZÜKSÉGÉNEK


     


    -PASSPORTS


     


    -Személyi igazolvány


     


    -Jogsi


     


    -Társadalombiztosítási kártya


     


    -Canada kártyák


     


    - Egyesült Államok kártyái


     


    -Tudós kártyák


     


    - Nemzetközi kártyák


     


    -Private Cards


     


    -Adoption Tanúsítványok


     


    -Baptism Tanúsítványok


     


    -Birth Tanúsítványok


     


    - Egyéni tanúsítványok


     


    -Deat bizonyítványok


     


    -Divorce tanúsítványok


     


    - Tanúsítványok


    stb.


    LÉPJEN KAPCSOLATBA VELÜNK


    Átalános támogatás: ==================> quickdoccuments@gmail.com


     Kapcsolatfelvétel e-mailben: ==================> quickdoccuments@gmail.com


    Whatsapp elérhetősége: ___________________________ +14198926416


     

  6. 2017. december 27. 17:4513.

    Lazíts! Súlyos gondjaid lehetned, főleg a fejedben.


    Szerinted itt valaki meg tudja mondani, hogy terhes vagy, vagy nem? Mégis milyen válaszra vártál?


    Egyet értek trivial-lal abban, hogy akik ilyen kérdésekre itt keresnek választ, nem értek meg az anyaságra.

    előzmény:
    dandus8 (11)
    2017-12-27  17:10
  7. 2017. december 27. 17:1112.

    Köszönöm a válaszod :)


     


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_526801 (10)
    2017-12-27  16:21
  8. 2017. december 27. 17:1011.

    Úgy hogy nem ismersz ne minősíts! Tanultnak gondolod magad, és intelligensnek? Akkor nem az lenne a legfőbb szórakozásod, hogy mások feje felett törsz pálcát! Remélem sok emberen éled itt ki az undorító viselkedésedet, mert az életben biztos nem sok olyan ember van aki szívesen barátkozna Veled! Szép dolog az őszinteség, de az igazán intelligens emberek, vagy nem írnak semmit egy olyan topikhoz amit hülyeségnek tartanak, vagy burkoltan véleményt nyílvánítanak. Rengeteg baba-mama oldal működik az interneten ahol kismamák megosztják saját problémáikat, vagy tanácsot kérnek egymástól.Akkor ezek szerint ők sem érettek az anyaságra?


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_634765 (8)
    2017-12-27  16:04
  9. Torolt_felhasznalo_526801
    Torolt_felhasznalo_526801
    2017. december 27. 16:2110.

    Hidd el, hogy ennyiből még nem lehet megállapítani. Még egy orvos sem merne biztosat mondani (ha lelkiismeretes), hát még a laikusok. 29-én már többet fogsz tudni. Légy legalább addig türelmes. 

    előzmény:
    dandus8 (5)
    2017-12-27  15:06
  10. 2017. december 27. 16:149.

    egyszerűen nem értem az ilyen topikot.  sértődés megy ezerrel, de az eszét picit sem óhajtja használni  (vagy fordítva kellene írni?   pici eszét sem óhajtja használni.)


    hogyan is nőtt fel sok-sok generáció net nélkül? szinte már érthetetlen kezd lenni számomra. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_634765 (8)
    2017-12-27  16:04
  11. 2017. december 27. 16:048.

    Én meg már látni vélem a szomorú jövőt, hogy ha egyszer anya lesz, majd a gyereke lázára is itt kér tanácsot, ahelyett, hogy orvoshoz vinné. És meg fog sértődni iszonyúan, ha valaki mégis oda irányítja a netes ámokfutás helyett. Ezerszer leírtam már, de nem tudom elégszer: én tutira egy minimális vizsgához kötném a gyerekvállalást. Milyen nevelést biztosít vajon egy ilyen szinten primitív, tanulatlan, tudatlan nő egy gyereknek a 21. században? Fénnyel eteti majd meg vajákosokra hallgat, mert azok megírják neki az interneten kedvesen, hogy tüdőgyulladásra békaháj való antibiotikum helyett? Azok meg a gonosz, érzelemmentes bunkók, akik a saját érdekében kimondják neki az igazat? :( 

    előzmény:
    york (7)
    2017-12-27  15:55
  12. 2017. december 27. 15:557.

    pedig nekem kicsit vicces, hogy a neten próbálsz választ kapni erre a kérdésre. itt, most, rögtön, és azonnal!


    hidd már el, hogy senki nem lát beléd.


    lazulj, ne görcsölj, januárban menj el nőgyógyászhoz. addig is vigyázz magadra!

    előzmény:
    dandus8 (5)
    2017-12-27  15:06
  13. 2017. december 27. 15:356.

    Erre egy nőgyógyász sem tudna választ adni így látatlanban, ultrahang nélkül. A kezdődő terhesség tünetei nagyon hasonlíthatnak a menstruáció előtti tünetekre. Te magad írtad, hogy még a teszt sem mutatja ki. Akkor szerinted az internet népe hogyan tudná megmondani a legjobb szándéka mellett is, hogy te terhes vagy-e vagy sem? A tüneteid jobban utalnak valami fertőzésre, mintsem terhességre, de ezt is egy nőgyógyászati vizsgálat tudná kideríteni, abból se a ránézős fajta, hanem nagy felbontású ultrahang, mikroszkóp, esetleg baktérium kitenyésztése. Mindez így együtt. A gyereknevelési könyvet meg nem véletlenül írtam, mert ha már most ennyire rágörcsölsz a témára ahelyett, hogy pl. a lelki rákészüléssel foglalkoznál addig is, az nem jelez túl sok jót a későbbiekre sem. Nem kell minden előképzettség, rákészülés nélkül gyereket vállalni. Az a gyereknek se jó, hidd el. 

    előzmény:
    dandus8 (5)
    2017-12-27  15:06
  14. 2017. december 27. 15:065.

    Akit nem érdekel a topik miért ír?Lehet, hogy másnak vicces amit leírtam, de nekem azonban nem! Szuper, hogy olyan emberek szólnak hozzá, akikbe semmilyen emberi érzés nem szorúlt, hiszen azok tudhatnák, hogy nem feltétlen azért ír ide valaki, hogy sorozzák, hanem lehet, hogy azért mert jelenleg nincs más, akivel ezt megoszthatná.


     


     

  15. 2017. december 27. 14:564.

    ha megmozdul, az vagy.


    őszintén, honnan a fenéből tudnánk. 

  16. 2017. december 27. 14:323.

    Kedves Trivial!!!!!!!!!!!!!


    Köszönöm, kedves szavaidat, de a topikom nem a mondatvégi írásjelekről szólnak, így ha nem érdekel a topik hozzászólnod sem kell!!!!!!! Boldog Új Évet Kívánok!!!!!!........


     


     


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_634765 (2)
    2017-12-27  11:05
  17. 2017. december 27. 11:052.

    Azt senki nem fogja tudni neked itt megmondani! Lehet, hogy igen! Lehet, hogy nem! Én csak egy kis technikai tanáccsal szolgálnék! Mert nagyon ráérek éppen! Van egy másik mondatvégi írásjel is a billentyűzeteden a felkiáltójelen kívül! Úgy hívják, hogy pont! Érdekes dolog ám használni, mert úgy nem olyan, mintha minden mondatodat felkiáltva mondanád! De így igen! Az L betű alatt található picit jobbra! Babavárás előtt pedig inkább gyereknevelési könyveket olvasgass, úgy jobban fog telni az idő! Üdv! Boldog új évet! Kívánok! 

Címlap

top