Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nem bírom a párom gyerekét

Frutti9
Létrehozva: 2017. december 14. 07:41

Sziasztok.


Nem egyszerű a sztori...


Összeköltöztünk a párommal, aki eddig a szüleivel élt. Van egy fia, akinek a nevelése javarészt párom anyjára hárult. Ergo nagymama nevelte, 12 évesen semmit (a semmit szó szerint értem) nem bír megcsinálni egyedül. 


Született egy közös kislányunk is. Nagyon szeretem a párom, jó apa, de én most jutottam el arra a szintre, hogy nem bírom elviselni a fiút. Szinte minden nap én vagyok vele, én kelek hozzá reggel, én fektetem. Semmit nem segít a háztartásban sem, páromat hiába kérem, nem nógatja ezért.


Sokszor volt ez már nálunk vita tárgya. Én elhiszem, hogy nehéz neki, de nem bírom. Mi tčvő legyek?!

  1. 2017. december 22. 08:2111.

    Hol van a kiskamasz édesanyja? Hozzá sosem megy még látogatóba sem?


    Miért a nagyi nevelte eddig?


    Amikor összejöttél a pároddal,akkor is tudtad,hogy van egy fia. Netán arra gondoltál,hogy őt majd továbbra is a nagyanyja fogja nevelni?


    A gyerek apja is megéri a pénzét! Ez nem gyerek szeretet,amit ő csinál. Úgy tűnik,ő csak gyereket szeret gyártani,de utána minden gondot vagy az anyjára,vagy rád hárít.


    Gratulálok a párod jó fogást csinált.


     

  2. 2017. december 16. 10:1910.

    Nem válaszolsz, nem kérdezel....csak feldobtad a témát... 


    Én ismerek olyan családot, ahol válás lett a az új kapcsolat vége, mert az új asszony nem fogadta el a régi gyereket....Nem vettél zsákbamacskát......tanuld meg kezelni a helyzetet a magad és gyereked érdekében.....


     

    előzmény:
    Kövesdiági (9)
    2017-12-15  16:15
  3. 2017. december 15. 16:159.

    Nincs mese - Ő volt ott előbb, Neked kell illeszkedni....Örülj neki, hogy ilyen nagy gyerek, mennyivel több bajod lenne egy 5-6évessel....Egy 12éves gyerek jól nevelhető.....Nehogy elkezdj vele versenyezni...Őt már 12éve szereti az apja....

  4. 2017. december 14. 21:298.

    Nepmese topik

    A Hofeherkeben is igy volt : jott a gonosz mostoha es kifurta a hazbol a gyereket

  5. 2017. december 14. 19:237.

    Na.. ezt most fejtsd ki kissé bővebben--- 


    mi az, hogy te kelsz hozzá reggel és te fekteted le.. -- mármint a 12 éves fiút???
    te mosod a hátát is amikor fürdik vagy megvajazod a kenyerét???
    és mit csinálsz még meg, egy kamasznak? meg is pisilteted?

  6. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2017. december 14. 16:366.

    12 évesen Semmit nem segít a háztartásban sem,


    Nagyon szeretem a párom, jó apa


    annyira jó apa, hogy állításod szerint van egy selejt gyereke, tényleg mennyire jó apa lehet


     


    de ezeket a tényeket akkor is tudtad, mielőtt a nyakába varrtál még 1 gyereket


     

  7. 2017. december 14. 11:545.

    A saját gyerekedre is rá kell majd szólnod néha, nem rohangászhatsz mindig apucihoz! Jobb ezt most megtanulni...

  8. 2017. december 14. 11:484.

    A háztartás dologhoz még annyit: ha nem lenne ott a kiskamasz, akkor is ott lenne a ház/lakás. Szóval tényleg ő lenne az a baromi nagy probléma?

  9. 2017. december 14. 11:453.

    Mi az, hogy te kelsz fel vele reggel, és te fekteted? Párod hol van ilyenkor mégis? Az egy dolog, hogy reggel csinálsz mondjuk egy szendvicset neki is (gondolom, a párodnak is csinálsz, nem?), meg hogy néha rászólsz, hogy igyekezzen, mert indulni kell... De miért kéne neked fektetni? Vagy ha már így alakult, akkor miért nem olyan a kapcsolatotok, hogy mersz erélyesebben szólni neki., hogy ezt vagy azt csinálja meg a háztartásban - ebbe miért kell a párodat bevonni? Mellesleg egy kiskamasz fiútól szerintem nem lehet túl sokat várni, nagyjából tartsa rendben a szobáját, meg esetleg vigye le a szemetet, töröljön le három polcot, ilyesmi... a kérés-köszönet részedről okés egyébként?


     

  10. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2017. december 14. 11:342.
    Nem bírom a párom gyerekét

     


     


    Na, már megint ....

Címlap

top