Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Pms vagy terhesség?

Csillaa
Létrehozva: 2017. november 28. 11:37

Sziasztok!


 


 


 


Egy nagyon gyors kérdésem lenne. Férjemmel tervezzük már a második babát. Most elég furcsán érzem magam és nem igazán tudom eldönteni miért. November 10-én este jött meg 7 napos volt,reggel együtt voltunk ugyanúgy 20,24 illetve 26-án is. Tegnap óta borzalmasan fáj mindenem,feszül a mellem és fáj ha hozzáérek,a derekam úgyszint,puffadok..a tipikus mensi előtti fájdalmak,viszont az még elég korai lenne véleményem szerint. Mindig 2 nappal előtte szoktam csak érezni. Pecsételő vérzésem még nem volt csak sima fehér folyásom viszont az nagyobb mennyiségben. Előző babámnál pecsételtem a köv.lehetséges mensim utani 3. napon. Lehet mégis csak pms vagy van rá esély hogy összejött a baba? Nem szoktam ilyesmit kérdezni senkitől de most tanácstalan vagyok mert sztem mindkettő korai lenne még.


 




 


Köszönöm!

Címlap

top