Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Pozitívos teszt

Gina424
Létrehozva: 2015. február 7. 20:16

 


Előrebocsátom, hogy ez egy teljesen felesleges topic, csak az olvassa tovább, akinek van ráérő ideje.


 


Szóval az előzmények: van két gyermekem, de nagyon nehezen estem teherbe. Volt 9 sikertelen lombikom, a gyerekek mindketten inszeminációval sikerültek végül. Kétszer vetéltem el, egyszer estem spontán teherbe, de az a baba elment.


 


Szóval elhatároztuk a férjemmel, hogy jöhet a harmadik gyerek. El is mentünk a Kaáli Intézetbe, és előadtuk a kérésünket a dokinak. Mivel legutoljára nagyjából három éve voltunk ott, ezért minden vizsgálatot újra kellett csinálni. Még hiszteroszkópiát is, amiért nagyon mérges voltam. Na de mindegy, az eredmények meglettek, és két hete pénteken voltunk a dokinál. A doki egyrészt közölte, hogy mindjárt peteérésem van, szóval ha babát akarunk, akkor a hétvégén mindent bele. Másrészt mondta, hogy olyan rosszak az eredmények, hogy nem ajánlja az inszeminációt csak a lombikot. Mi mondtuk, hogy soha többé lombik, ezért felírta a clostibegitet és a bromocriptint és mondta, hogy menjek a tizedik napon.


 

  1. 2018. december 12. 20:199.

    Szia ! Ez nekem kissé zavaros , tudomásom szerint először csinálják az inszeminaciokat , majd sikertelenség esetén következik a lombik . Te pont fordítva írtad . 🤔😏

  2. 2015. február 8. 08:118.

    Hát baromi hányingerem van. Ma még jobban, mint tegnap.


    Nem sokat aludtam az éjjel. Majd szétrobban a fejem, még mindig beteg vagyok, pedig már reménykedtem benne, hogy múlófélben van. Éjfélkor még a teszteket nézegettem...


    Tegnap a férjem berakta a 9 month strech című filmet, hát abszolút értettem, hogy mit érezhet a csaj, amikor nem emlékezett rá, hogy kivel mikor volt együtt...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_525191 (7)
    2015-02-07  22:12
  3. Torolt_felhasznalo_525191
    Torolt_felhasznalo_525191
    2015. február 7. 22:127.

    Vigyázz magadra.Remélem úgy lesz ahogy szeretnéd.


    Biztosan jó helyre kerülnek nálad a gyerekek.

    előzmény:
    Gina424 (2)
    2015-02-07  20:27
  4. 2015. február 7. 22:086.

    Hát.. szoritunk, hogy megmaradjon :-)
    és persze, hogy egészséges legyen.

    előzmény:
    Gina424 (5)
    2015-02-07  21:49
  5. 2015. február 7. 21:495.

    Ami inkább foglalkoztat, hogy megmarad-e. Mert egyszer már estem teherbe spontán, de az a baba elment.

    előzmény:
    Lillaréka (3)
    2015-02-07  21:42
  6. 2015. február 7. 21:484.

    Nincs kérdés, csak le kellett írnom, mert egy kicsit sokkolt.

    előzmény:
    Lillaréka (3)
    2015-02-07  21:42
  7. 2015. február 7. 21:423.

    Mi a kérdés??


     


    hogy terhes vagy- e??


    Biztosan az vagy..


    ha nem jó a teszt, akkor semmilyenn eredményt nem mutat-   nem jelenik meg csik... ill biztosan nem jelenik meg a két csik.


     


    Dokihoz meg úgyis elmész.


     


    egyébiránt.. nekem  is van ismerősöm, aki lombik után egy petefészekkel  spontán lett terhes a második babával.

    előzmény:
    Gina424 (2)
    2015-02-07  20:27
  8. 2015. február 7. 20:272.

     


    Én arra biztosan emlékszem, hogy azon a hétvégén nem csináltunk semmit a párommal, mert még mérges is voltam rá, hogy a doki direkt mondja, most kéne, mi meg nem. Inkább kifizetjük az 50 eFt-t, de otthon nem teszünk az ügy érdekében semmit.


     


    Ezen a héten külföldön voltunk, én felpakoltam a betéteket, mert tudtam, hogy most kell megjönnie, és nem foglalkoztam az üggyel. De nem jött meg. Ráadásul iszonyatosan sokat dolgoztunk, 12-14 órákat, olyan fáradtak voltunk, hogy kisebb gondom is nagyobb volt annál. Csütörtökre olyan beteg lettem, hogy a hazafele úton azt hittem kiköpöm a tüdőmet. 12 órát utaztunk, többször mondtam, hogy hányingerem van, olyan rosszul voltam. Tegnap még haldokoltam, meg csináltam az utómunkákat a számítógépen. Ma már kicsit jobban voltam, viszont a hányingerem megmaradt és nem jött meg.


     


    Biztos voltam benne, hogy nem lehetek terhes, hiszen nem is voltunk együtt. Na de idegesített, hogy nem jött meg szóval lecammogtam a pincébe és előkapartam a régi lejárt terhességi teszteket. Mindkettő két éve lejárt. Megcsináltam az egyiket és pozitív lett. Először azt hittem, hogy negatív meg is nyugodtam, mert hát ki az a hülye aki nem szexel és utána terhességi tesztet csinál. Na de mire szép vastagon megjelent a control csík addigra a tesztcsík is szép halványan megjelent. Mutattam a férjemnek, és ő azonnal azt mondta, hogy de igen pont azelőtt, hogy a dokinál voltunk bizony együtt voltunk. Na legalább ez a probléma megoldódott.


     


    Szóval most azon gondolkodom, hogy vajon a két éve lejárt terhességi tesztek adhatnak-e fals eredményt. Megcsináltam egy másikat is, azon aztán tiszta vastag a tesztcsík.


     


    Másrészt mekkora az esélye annak, hogy megmarad a baba? Négyszer voltam terhes, két gyerekem van. Akkor ez most 50 %? Ha megmarad, akkor stramm kis kölyök, ha kibírta az oda vissza 12 órás utazást meg a sok munkát, meg a betegséget.


     


    Meg azon is gondolkodom, hogy hogyan tovább. Gondolom holnap veszek egy friss terhességi tesztet. Hétfőn első utam legyen a Kaáli egy HCG vérvételre? Ez persze egyrészt logikus lenne, másrészt meg felesleges. Ha a friss teszt is pozitívos lesz, akkor biztos, hogy terhes vagyok, de amíg nincs szívhang addig totál felesleges bármit is vizsgálgatni. A doki se fog semmi újat mondani, csak azt, hogy menjek két hét múlva UH-ra.


     


     


     


    Üdv


     


    Gina


     

    előzmény:
    Gina424 (1)
    2015-02-07  20:16

Címlap

top