Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

TummyTub tényleg jó?

erababa
Létrehozva: 2004. május 10. 20:44
Sziasztok!
Hallotam a TummyTub nevű babaKád?-ról, és érdekelnek tapasztalatok. Tényleg olyan jó, mint ahogy írják? Én még nem láttam ilyet az ismerősök körében, ha valaki próbálta írja meg légyszi!
  1. Torolt_felhasznalo_991361
    Torolt_felhasznalo_991361
    2004. szeptember 9. 10:3020.
    A leiras szerint ketfelekeppen toltheto meg: az aljara egy keves viz, vagy a kiloknak megfeleloen (ez jelezve van az oldalan). Amig a koldokcsonk fent van, addig csak a koldokeig kell tolteni, igy alul letud azni a napi termes, felul meg lelogyboli az ember. Egyszeru:)
    A felmosovodor nem furdeto vodor.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. dl
    dl
    2004. május 13. 08:5319.
    Köszi a választ, úgy látom, a hagyományos kádat nem tudom kiküszöbölni, legalábbis eleinte.
    előzmény:
    Corniche (17)
     
  3. 2004. május 11. 17:3618.
    Köszönöm a véleményeket! Nekem is egy felmosó vödörre emlékeztet, és hát elég húzós az ára is. De egy nyugodt babát megér. A fiam utált kiskádban fürdeni, azért gondolkodom a dolgon. a lavóros verzió zseniális! A köldökcsonk elvileg nem lehet vizes, ezt nehezen tudom elképzelni, hogy a TT-ben megoldható.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2004. május 11. 14:4617.
    Szia dl,

    én nem fürdetném benne. . Mi az elején sima kádban fürdettük, és csak amikor leesett a köldökcsonkja, meg tuti volt alatta a seb, akkor dugtuk bele.
    Egyébként ez az 1, amit furcsállok a leírásában: hogy pl Hollandiában kórházakban is ezt használják. Mit csinálnak a babák köldökével????
    előzmény:
    dl (16)
     
  5. dl
    dl
    2004. május 11. 11:5916.
    Sziasztok!
    Lenne egy kérdésem: lehet ebben fürdetni a babát amíg nem jön rendbe a köldökcsonk? Még kádvásárlás előtt vagyok, és a TT nagyon meggyőző. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2004. május 11. 08:5115.
    nem a fürdetővödörre gondoltam, hanem a simára. de teli vízzel, meg gyerekkel nem olyan borulékony semmi. . . :-))))
    előzmény:
    B.Judit (12)
     
  7. 2004. május 11. 08:4714.
    :-)
    Csundi, megnéztem az új lavóros képeket, végül is ez is mély, és klasszul megkapaszkodik Timike - végül is ez a lényege a TT-nek is.
    előzmény:
    B.Judit (13)
     
  8. 2004. május 11. 08:4113.
    Lányok! Átköltözünk erre a fórumra?! :-)))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2004. május 11. 08:4012.
    Csundi! ennek a vödörnek van az alján csúszásgátló, így sztem sem csúszni, sem borulni nem tud. De a Te találmányodat szabadalmaztatni kellene! :-)
    előzmény:
    csundi (10)
     
  10. 2004. május 11. 08:2111.
    Sziasztok,

    amíg ki nem próbálja valaki, addig úgysem hiszi el, hogy jó a fürdetövödör, mi 3 hetes kora óta azt használjuk, már vetközéskor vigyorog a gyerköc. Söt, ha elötte sir is, ebben megnyugszik.
    Megmosni is ugyanúgy meg lehet benne. Ráadásul nem hülik ki olyan könnyen a víz, mivel kisebb a höleadó felület. A másik nagy elönye, hogy alul-felül nyomja ki belöle a gázt.
    Állitólag 13 kilós koráig lehet használni, érdekes, hogy ahogy nöl a baba, ugyanolyan jól elfér benne - a lábával támasztja ki magát benne.
    Amúgy a férjem volt a nagy szkeptikus, többször kijelentette, hogy az ö gyereke nem fürödhet felmosóvödörben. . Kicsit megváltozott azóta a véleménye :-) Meg is állapítottuk a férjemmel, hogy eddig ez volt a legjobb vételünk a gyereknek :-)
    előzmény:
    agnesf (5)
     
  11. 2004. május 11. 08:1610.
    a lavór sokkal kevésbé borulékony, mint a vödör. nem volt ezzel probléma. . .
    előzmény:
    kleo (3)
     
  12. 2004. május 11. 07:329.
    Sziasztok! Igaz a kisfiúnk már nagykádban fürdik, de mi is befektettünk egy ilyen fürdetővödörbe, mert sztem utazáshoz nagyon praktikus. Egyébként nagyon szeret benne fürdeni és abszolút jól le lehet benne mosni a kisfickót. Előszeretettel fel is áll benne :-) Én is tettem fel képeket a bemoldalra a fürdésről :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2004. május 11. 07:188.
    tényleg olyan, mint a felmosóvödör :))
    előzmény:
    Gaby_20 (7)
     
  14. Torolt_felhasznalo_637646
    Torolt_felhasznalo_637646
    2004. május 10. 22:497.
    Sziasztok
    Nekem erről a Tummytubról a felmosóvödör jut az eszembe. Ilyen alapon veszek egy vödröt /jóval olcsóbb mint a TT/, és az is olyan.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2004. május 10. 21:506.
    Szia!

    4, 5 hónapos kisfiam nagyon szereti, eddig 2-szer sírt fürdetéskor, akkor is csak éhes-nyűgös volt.
    A hónaljánál fogva teszed bele, lecsüccsen, de az egyik kezed alatta marad. Azzal mosod a popsiját, utána a másikkal a többit.
    előzmény:
    erababa (1)
     
  16. 2004. május 10. 21:415.
    Szia Csundi!
    Én láttam a képeket és le a kalappal a találékonyságodért és azért mert nem dőltél be egy újabb méregdrága hülyeségnek amit egy-két hónapig élvez a gyerek aztán ki is növi ha jól sejtem.
    Mellesleg hogyan lehet a ráncokat, a popót megmosni abban a vödörben???
    (ha már itt összefutottunk írok hamarosan privit. . . )
    előzmény:
    csundi (2)
     
  17. 2004. május 10. 21:354.
    Ja, bar meg csak 6+2 vagyok, ugyhogy leghamarabb januarban lesz ra szuksegunk :)
    előzmény:
    kleo (3)
     
  18. 2004. május 10. 21:353.
    Ez a lavor nem is rossz otlet. Nem feltek, hogy leborul, vagy hasonlo?
    Nekem is nagyon tetszik a TummyTub, hihetetlen oltet :)
    előzmény:
    csundi (2)
     
  19. 2004. május 10. 21:042.
    mindenki dicséri. én az árát sokallom, úgyhogy mi a lavóros háziverzióját alkalmaztuk. (képek a bemoldalamon) Picilány éppen úgy imádta, mintha fürdetővödör lett volna. . . :-)
    előzmény:
    erababa (1)
     

Címlap

top