Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Gyermekorvos sos

batgirl
Létrehozva: 2009. december 9. 20:00

Költözés miatt gyermekorvost keresek. Átmenetileg a 9. kerületben fogunk lakni, remélhetőleg csak kb. fél évig.

Nem szeretnék erre a rövid időre külön orvost, ezért olyat keresek, akinek nem számít, hogy melyik kerületben lakunk, tehát a végleges lakhelyünkön is maradhatna az orvosunk. Valakit, aki rugalmas és ki is jön ha arról van szó. Nem baj ha fizetni kell ezért, magánpraxis is érdekel.

Jó lenne ha fiatalabb korosztályhoz tarozna, de persze ez nem kritérium. 

 

Előre is köszönöm, ha valaki tud tippeket adni. 

  1. 2018. november 18. 20:035.

    Szia! Jó 9 éve írtad ezt, most keresek a neten új gyermekorvost, tudsz esetleg még segíteni? Köszönettel:Dávid 

    előzmény:
    J.Virág (2)
    2009-12-09  20:19
  2. 2018. november 18. 20:034.

    Szia! Jó 9 éve írtad ezt, most keresek a neten új gyermekorvost, tudsz esetleg még segíteni? Köszönettel:Dávid 

    előzmény:
    J.Virág (2)
    2009-12-09  20:19
  3. 2009. december 9. 20:593.

    szia

     

    megkérdezhetem,hogy ki ez az érdi doki? mi most állunk váltás előtt és érdi vagyok.

     

    köszi!!!

    előzmény:
    J.Virág (2)
    2009-12-09  20:19
  4. 2009. december 9. 20:192.

    Szia!

     

    Én tudok egy nagyon jó doktornőt, bár nem tudom, vállal-e még, ha érdekes, megadom az adatait. 

    Mi a 8.kerben laktunk, ő ott gyerekorvos, homeopátiás elsősorban, nem oltáspárti, stb... Ezt csak azért írom, mert ezek is fontos szempontok orvosválasztásnál......

    Egyébként Érden lakik, ott is vannak betegei. Mi meg Pomázra költöztünk, de megmaradt.

    előzmény:
    batgirl (1)
    2009-12-09  20:00

Címlap

top