Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

10 vagy több gyermekes ?

emdivanádm
Létrehozva: 2004. február 21. 16:03
Sziasztok!Mi egy tízgyermekes család vagyunk a Dunántúlról és szeretnénk megismerkedni hasonló nagycsaládosokkal,de bárki írhat aki többet szeretne tudni egy ilyen család életéről.
  1. 2018. január 17. 18:0116293.

    előzmény:
    vorii (16291)
    2018-01-17  13:28
  2. 2018. január 17. 13:3216292.

    Kedveseim - olvassátok lejjebb... 


    (Több hozzászólással fenn marad a topic cím, ezért írtam többet)


     


    ...

  3. 2018. január 17. 13:2816291.

    emdivanádm... 

  4. 2018. január 17. 13:2616290.

    Drága régi és újabb topic-társaim!


    Szomorú szívvel tudatom azzal, aki még nem tudja, hogy Ibolyánk, szeretett topicindítónk, 2018. jan. 14-én - vasárnap - visszaadta lelkét a teremtőnek


    Nyugodj békében drága "emdi"!!!

  5. 2014. január 9. 22:3716289.

    BOLDOG ÚJÉVET!

    Mindenkinek sok erőt, egészséget boldogségot ebben az évben!!!

  6. 2013. december 23. 20:5016288.

    Kedveseim!!!

     

    Minden topiclakónak szeretettel kívánok áldott és szép, családi karácsonyt!

  7. 2013. december 23. 20:4816287.

    Szió!

     

    Igen - jövőre esküvő lesz nálunk - nem is egy, hanem kettő

    Klári és Sári lányom fog férjhez menni.

     

    Bár csak menne Panni is - valahogy nem akarja rászánni magát,  pedig igazán tehetné, mert - a szó szoros értelmében - ők HÁZ-asodnak a párjával, remélhetőleg már a jövő hónapban.

     

     

    előzmény:
    emdivanádm (16285)
    2013-12-02  19:37
  8. 2013. december 20. 10:5116286.

    Sziasztok lányok!

     

    Látom a nagy karácsonyi készülődéssel vagytok elfoglalva és kívánom nektek, hogy úgy sikerüljön ahogyan Ti szeretnétek!

     

    Sajnos nekem ez az évvége rosszul végződött,legalábbis az elmúlt 3 hétben:(

    Rosszul lettem kétszer is a munkahelyemen, erős szívdobogással, 190-es vérnyomással vitt el a mentő az ügyeletre:( Némi nyugtató és vérnyomáscsökkentő beadása után hazaengedtek.Kimerültség, erős hosszantartó stressz hatás következménye, pánikbetegségre utaló jelek.

    Kardiológia, ahol szívultrahang semmilyen szervi problémát nem mutatott ki, pszichiátria,ahol még jobban felstresszeltek,dupla adag nyugtatóval letudva.

     

    3 hét pihenés, kisebb-nagyobb rosszullétek után jelenleg jól vagyok hála Istennek, mert csak egyedül neki köszönhetem, hogy újra erőre kaptam, noha még dolgozni nem mehetek.

    Megtanultam relaxálni, lelkemet  a Bibliával gyógyítgatom, Isten vígasztaló szavai többet érnek mint a sok nyugtató, amitől tompul az agyam. 

     

    Szóval kissé túlhajtottam magam. Munkahelyen 3 szoros feladatok,otthon szintén, a gyerekek most észbe kaptak,hogy mindent egyedül csináltam....

     

    Na, vége a panaszáradatnak, jól vagyok és én is készülök a kellemes, meghitt családal töltött együttlétekre!

     

     

    Puszi nektek!

     

    Ibolya

    CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it
    előzmény:
    emdivanádm (16285)
    2013-12-02  19:37
  9. 2013. december 2. 19:3716285.

    Köszönöm Vörike!:)

     

     

    Remélem jol vagytok és jol sejtem, esküvő lesz rövidesen nálatok??

    Legalábbis a fészen úgy vettem ki a szavaidból:)

    Hát nem bánnám, ha nálunk is lenne :)

     

    Vigyázzatok magatokra ebben a hidegben!

     

    Puszi'

     

     

    Ibolya 

    előzmény:
    vorii (16284)
    2013-11-30  23:05
  10. 2013. november 30. 23:0516284.
    Nagyon szép kicsi!!! Gratulálok!
    előzmény:
    emdivanádm (16283)
    2013-11-25  19:46
  11. 2013. november 25. 19:4616283.
    ;)
    előzmény:
    emdivanádm (16282)
    2013-11-25  19:44
  12. 2013. november 25. 19:4416282.

    ..és igeen..sikerült!

     

    Dávid, az első szerelmetes, zsiványságom unokám!

     

    Egy kis vidámság ezen a szeles, havas hétfői napon!

     

    Ibolya

  13. 2013. november 25. 19:3916281.

    Szóóval...az előző két hozzászólás fénykép akart lenni...de nem sikerült

    még próbálkozom

     

     

  14. 2013. november 25. 19:2816280.
  15. 2013. november 24. 22:4816279.

    Bocsi..olyan rég voltam itt, hogy már azt sem tudom, hogy kell küldeni...elküldtem kétszer is űgy látom:(

     

    előzmény:
    emdivanádm (16278)
    2013-11-24  22:44
  16. 2013. november 24. 22:4416278.

    Sziasztok lányok!

     

    Rég voltam és van mit mesélnem:)

     

    Virágéknál is megvan  a pici Jázmin unokám, aki már féléves és mászik, sőt lassan feláll.

    De ez mind semmi, jövőre, ha Isten is úgy  akarja, ismét 2 unokával gyarapodik népes családunk.

    Márkéknál jön a 2. baba ,Eszteremnél pedig az első.

    Lehet, még nem meséltem de 1 éven belül 3 esküvőnk volt, és azóta elindult az unoka szaporulat:)

    Szerintem naplót fogok vezetni, hogy kinél mennyi gyerek van, mi a nevük,stb...mert nem tudom fejből megjegyezni. Szegény anyukám is mindig számolgatta az unokákat,persze velem kezdte, akinél 10 volt...aztán sajnos 22 unoka után itthagyott tavaly bennünket:( De én megmondtam,100 unokát szeretnék:))

     

    Hála Istennek én jól vagyok..igaz, mindig fogyókúrázni akarok, de egy deka sem megy le rólam. Férjem a cukrával küzködik, aránylag ő is jól van...csak időnként depis ne lenne:(

     

    Timiért imádkozom én is..erősítgetem a hitét és  remélem jó híreket hoz majd és Isten meggyógyítja őt is. ímidnyájunkat kikezd a stressz, de nem szabad hagyni, hogy urrá legyen rajtunk!

     

    Legyetek vidámak és szépek!

     

    Puszi!

    Ibolya

  17. 2013. november 24. 22:4016277.

    Sziasztok lányok!

     

    Rég voltam és van mit mesélnem:)

     

    Virágéknál is megvan  a pici Jázmin unokám, aki már féléves és mászik, sőt lassan feláll.

    De ez mind semmi, jövőre, ha Isten is úgy  akarja, ismét 2 unokával gyarapodik népes családunk.

    Márkéknál jön a 2. baba ,Eszteremnél pedig az első.

    Lehet, még nem meséltem de 1 éven belül 3 esküvőnk volt, és azóta elindult az unoka szaporulat:)

    Szerintem naplót fogok vezetni, hogy kinél mennyi gyerek van, mi a nevük,stb...mert nem tudom fejből megjegyezni. Szegény anyukám is mindig számolgatta az unokákat,persze velem kezdte, akinél 10 volt...aztán sajnos 22 unoka után itthagyott tavaly bennünket:( De én megmondtam,100 unokát szeretnék:))

     

    Hála Istennek én jól vagyok..igaz, mindig fogyókúrázni akarok, de egy deka sem megy le rólam. Férjem a cukrával küzködik, aránylag ő is jól van...csak időnként depis ne lenne:(

     

    Timiért imádkozom én is..erősítgetem a hitét és  remélem jó híreket hoz majd és Isten meggyógyítja őt is. ímidnyájunkat kikezd a stressz, de nem szabad hagyni, hogy urrá legyen rajtunk!

     

    Legyetek vidámak és szépek!

     

    Puszi!

    Ibolya

    előzmény:
    emdivanádm (1)
    2004-02-21  16:03
  18. 2013. november 18. 22:1816276.

    Drága vagy Zsuzsám, hogy érdeklődsz

    Köszönöm, részemről a kontroll rendben van (a leletek szerint) - még szerdán megmutatom magam a dokinak és erre az évre ennyi. Legalább is etéren. Sajna nem minden rózsás, mert valamitől felment a vérnyomásom, és nem nagyon szeretne lemenni - 160-170-eket mértem és a gyomorsavam is a törkomat verdesi - a doki szerint stressz, de mindenképpen idegi alap... Most gyógyszereznek - de nem vagyok túl boldog az egésztől...

     

    A gyerekekről legközelebb - mert hosszú...

     

    Látom, Tigriske nem jött - azért én elkotyognám, hogy Orsi és Dorka után most Zsombor fiuk házasodott meg

     

     

    Utoljára hagytam a nem jó hírt...

    Nem részletezném, mert nem kaptam rá engedélyt, de kérlek titeket, hogy imádkozzatok Haratiminkért, mert komolyabb egészségi problémája van - ami remények szerint mostantól javulóban van.

     

    Puszillak benneteket és várom a többiek jelentkezését is!!!!!!!!!!!

    ... én is jövök még az ígéret szerint.

     

    előzmény:
    nagycsalad (16275)
    2013-11-11  12:35
  19. 2013. november 11. 12:3516275.

    ssziasztok!

     

    csak erre jártam

     

    semmi különös, vége az őszi szünetnek, az iskolásoknak kitartásos bedobódás még karácsonyig, utána már  úgysem lehet a félévike javítani.

    közpiskolások előrehozott érettségikre készülnek, ezek jövő héten lesznek. egyetemistám pedig már túl van a fele zh-kon. aztán majd karácsony előtt!

     

    Évi! kontrollod?

     

    azért jó lenne, ha egy kis hírrel mindenki benézne, csak rohannak a hetek, hónapok, évek...

     

    legyenenk szp napjaitok, lassan készülődök karácsonyra. mire azt a sok mindent megsütöm, előkészitem...csak a mennyiség a sok

     

    puszi mindenkinek 

    van egy csomó kép a fb oldalamon, ha érdekel valakit

    ciao 

    előzmény:
    vorii (16274)
    2013-09-29  23:30
  20. 2013. szeptember 29. 23:3016274.

    Lányok!

     

    A mi Tigriskénknek csupa jó hírei vannak...

    Remélem, eljön és mesél!!!

     

     

     

    Egy szerény hírrel én is jöhetek:

    Görögországban a nyaraláskor megkéretett Sári lányom keze 

    Így jövőre - úgy néz ki - 2 esküvő is lesz nálunk

  21. 2013. szeptember 29. 23:2616273.

    A FB ismerőseim közül volt, aki kitöltötte - szóval remélem, sikerül!

    Sok sikert!

  22. 2013. szeptember 26. 19:1916272.

    Kedves Barbi!

     

    Sajnos a topic eléggé "laktlan" - nem hiszem, hogy hamarosan segítséget kaphanál itt.

    Javaslom, hogy inkább kérd Facebookon... 

    Részemről megosztom ott - ha ez segít

  23. 2013. szeptember 2. 23:2516271.

    Szió Lányok!

     

    Bekukkkkk

     

    Ildi - örültem neked - drukkolok, hogy minden jól menjen a családodban!

     

    Emdiéknél majd érdeklődöm a FB-on... 

    Igyekszem majd jönni és mondani, vagy őt küldöm pár szóra.

     

    Magam meg jól vagyok - majd ősszel lesz kontroll vizsgálat, de eddig minden oké

     

    Remélem, néha-néha beszédül más is

    Pusssssssz nektek!

  24. 2013. augusztus 29. 09:4616270.

    Sziasztok!

     

    Örülök, hogy mindenki (akik írtatok) jól van :) - én is párhónap kihígyással vagyok itt :)

     

    Zsuzsi! Nagyon együttérzek veled, tudom mit éreztek, nálunk is szép sorban költöznek el...kirepülnek...el kell engedni őket. (még szerencse, hogy sokan vannak).

     

    Évi! Örülök, hogy jó az egészséged, maradjon is így!!!

     

    Nálunk megszületett az 5. unoka, nagyon édes kisfiú lett (Ákos), sajnos vagy nem, a nagyikerlányom férje Dániában kapott állást, úgyhogy szeptemberben az akkor 4hónapos Ákoskával utána mennek. (Szakad szét a nagy család...a legnagyobb fiamékBerlinben, a legnagyobb lányomék Gratz-ban, most meg Dánia, a nagy iker fiam meg Svájcba megy a barátjával doktori iskolába PHD-zni októbertől.) A szívem méllyén azért nagyon örülök, hogy mind ilyen életrevaló, okos, talpraesett gyerekek. Büszke vagyok rájuk :)

     

    A gimis lányom most érettségizett, nem kezdi el az egyetemet idén, nyelvet fog tanulni, mert megvárja a testvérét, ő jövőre érettségizik Magyarországon. Aztán kijönnek hozzánk és megpróbálnak itt egyetemre menni. (Ha csak a szívük nem diktál mást - szerelmesek mindketten :)

     

    Mi köszönjük jól boldogulunk, a kicsik most kezdik az iskolát jövőhéten, mert itt Angliában abban az éveben mennek iskolába, amelyikben töltik az 5-öt. (Ami egyrészt jó, másrészt még korainak tartom, viszont érettségizni is két évvel korábban szoktak.) A nagyobbak mostmár iskolába fognak járni, nagyából behozták a lemaradást 9 hónap alatt. Az egyik 10. osztályos lesz, a másik 9-es, a harmadik 4-es és a negyedik 3-at kezdi.

     

     

    Bár ritkán és keveset írunk, nem hagyjuk kihalni a fórumot.

    Mindenkinek szép nyarat és gördülékeny iskolakezdést kívánok.

     

    Puszillak benneteket,

     

    Ildi

     

    előzmény:
    vorii (16265)
    2013-03-10  13:19

Címlap

top