Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kaáli-ba járunk

kaporka68
Létrehozva: 2004. február 21. 14:14
Várom mindazok jelentkezését, akik a Kaáliba járnak, eszmecserére.
Reméljük így sokkal okosabbak leszünk.
  1. 2018. október 9. 16:2927141.

    Szia Mindenki!


    Sajnos nekem sem sikerült. . mindenem negatív... az összes teszt, nem termelt a szervezetem HCG hormont... nagyon elkeserito... :(

  2. 2017. június 14. 20:5227140.

    Sziasztok! Még sosem fórumoztam, de most úgy éreztem talán jó lenne valakit találni aki hasonló helyzetben volt, van. Szóval a párom és én voltunk kivizsgálásokon és kiderült, hogy nálunk a párommal van a gond. A legtöbb helyen mindenhol a női problémákról és azok megoldásáról írnak. Nálunk kiderült, hogy sajnos a páromnál nem lehetséges a természetes úton történő teherbeesés. Valakinél itt volt ilyen eset? Ha igen szívesen beszélgetnék vele csak pár szóban.

  3. 2017. június 14. 14:2727139.

    Sziasztok! Szmatona Gáborról szeretnčk infókat kčrni. Hozzá kaptam időpontot. Ki volt már nála? Milyen tapasztalataitok vannak?Köszönöm előre is a válaszokat!

  4. 2016. szeptember 5. 19:5827138.
    Sziasztok


    véleményeket szeretnék kérni az intézetről. sajnos muszáj lesz felkeresnünk egy meddőségi központot, de azt sem tudom hol kezdjük az egészét.

     Minden érdekel az intézettel kapcsolatban. milyenek az orvosok? mi a fizetős? mennyi a várakozási idő? stb. köszi

  5. 2016. június 23. 11:1327137.

    Sziasztok!


    Első alkalommal mennénk  a Kaáliba. Kb. mennyi idő után lehet időpontot kapni?


    köszönöm a választ

  6. 2016. május 24. 11:2527136.

    Szia,


     


    Kiderült azóta esetleg nálad valami?


     


    Én túl vagyok a méhtükrözésen, nincs semmi..tól vagyok egy fagyibeültin, 0 eredménnyel...


    és most megint tanácstalan vagyok, mit csináljak másképp...


     


    nem tudom, spontán próbálkozzunk-e, hiszen volt már spontán terhességem, csak 8 .héten elhalt...


    nem tudom, hogy a spontánnak nagyobb-e a veszélye, hogy vetélés lesz az eredménye...és a lombik a "sikeresség" kulcsa...


    vagy fordítva, spontán legalább a természet kiszűri a beteg embriót, a lombiknál meg a sok bocsitól megmarad az is, ami még rosszabb?? mert később már rosszabb a vetélés?


    Sajnos most vagyok abban a fázisban, hogy spontán nem "merjük" csinálni, de a lombiknak meg nincs eredmény, nem tudom, megéri-e "csináltatni":) :(

    előzmény:
    Barby86 (27134)
    2016-03-06  21:24
  7. 2016. március 7. 12:3427135.

    Sziasztok!
    Lombikból megmaradt gyógyszereim átvehető Budapest egész területén.

    Prolutex 25mg progeszteron oldatos injekció:
    2016/05 lejárattal 2db
    2017/02 lejárattal 4db összesen 6000 HUF


     


    Ovitrelle 250 (előretöltött injekciós) 2016/05 lejárattal bontatlan csomagolás és hűtőben tárolva 5000 HUF
    Pergoveris 150 NE/75NE por és oldószer 2017/03 ejárattal 13000 HUF

    Sikeres lombikot mindenkinek! 

  8. 2016. március 6. 21:2427134.

    Szia!


    Mikor legelőször elmentem a káliba az Én dr. -om azzal kezdte hogy elküldött mčhtükrözčsre ( ezt nagyon jól tette) Az én mčhemmel nincs semmi baj szčp čs mégsem tudtak eddig megtapadni....


    Čn sem kaptam semmi okosságot hogy mivel lehetne az esélyčt növelni hogy megtapadjon... Mi nekünk is 3 fizetős volt čs 1 Tb-S mivel véletlen szerencsčmre megüresedett egy hely de mi is egy valsg pčnzt mŕr elköltöttünk.


    Figyelj čn úgy vagyok vele hogy semminek nem szabad az elejébe rohanni. Ha a dokid úgy lŕtja úgyis elküld vizsgŕlatra. Mert ha az ember a dolgokat " erőlteti " abból semmi nem fog jól kisülni és ha idegeskedünk azzal sem teszünk jót. Ez az én véleményem de szerintem mindanyiunknak eljön az ideje. Csak az a kérdés ki tudja mikor. Itt erősnek čs kitartónak kell lennünk!


    Nekem már van egy kislŕnyom és soha de soha nem gondoltam volna hogy egyszer ezt a helyzetet Čn is át fogom élni. Mivel szülés után petevezetőim mind 2 elzáródott. De sajnos ez van.  Annyit mondott a dokim mivel már rákčrdeztem miért nem sikerül ha minden rendben van?mert nekem mindig azt mondja minden rendben van . Azčrt mert a szervezetnek is összhangba kell lenni vagy befogadja vagy nem. Remčljük nálad is minden rendben van! Ha čn is tudnŕm mit kell ahhoz tennem bármi lenne is az feltétel nélkül csinálnám! Neked hány beültetčsed volt mŕr?szčp estét ! Barbi


     


     

    előzmény:
    vkatalin1982 (27133)
    2016-03-05  14:56
  9. 2016. március 5. 14:5627133.

    És neked volt méhtükrözésed? Nekem eddig nem kérték, most is inkább én erőltetném, hiszem mivel minden rendben van, talán a méhemben van valami, ami miatt nem megy a megtapadás.


     


    És te kaptál, todtál meg valami "okosságot", hogy mivel lehet növelni az esélyeket a megtapadáshoz? én sajna eddig nem...


     


    Teljesen úgy érzem, hogy az elmúlt lombikok pénzkidobások voltak (pénzesek, nem TB-sek), mert a dokim nem akar felesleges vizsgálatokat. De ha nincs meg, hogy mi a bajom, a baba meg nem jön, akkor csak kellene valamit keresni, nem? és találni.....Nem mintha, arra vágynék, hogy mondjanak valami betegséget, csak h az ember abban a hiszemben van, hogy egészséges, nehezebben fogadja el, hogy a "sors"-on múlik a baba. Ha tudnám, hogy mit tegyek, mit változassal az életemben, hogy sikerüljön, akkor jobb lenne.

    előzmény:
    Barby86 (27132)
    2016-03-04  20:00
  10. 2016. március 4. 20:0027132.

    Szia!


    Tényleg mindenki eltűnt....


     


      Nálunk is minden rendban van a doki is ezt mondja pedig most tartunk a 4 beültetčsnél ET+4. Napon vagyok. Nálunk is az összes embrió gyönyörű volt és szerintem nekünk is a tapadással van probléma. De reménykedek hogy ez most sikerülni fog. Nekem azčrt elég sok vizsgálatot  megcsináltak 3 év alatt. Jártam mŕr Én is úgy kb. Hogy a tesztelčs előtt pŕr nappal már kezdtem vérezgetni...


    A dokik ŕltalában elküldenek vizsgálatra ha kell.


     


     


     


     

    előzmény:
    vkatalin1982 (27130)
    2016-03-02  14:15
  11. 2016. március 4. 19:5127131.

    Szia!


    Sajnálom! Nekem hétfőn volt a 4.lombik ET+4 napon vagyok ma čs az utolsó 2 van a pocakomban. Reménykedem hogy most sikerülni fog. Hogy hogy csak augusztusban lesz neked a következő? Szia


     

    előzmény:
    jogaborso (27129)
    2016-02-20  22:21
  12. 2016. március 2. 14:1527130.

    Nagyon eltűnt innen mindenki...de hátha válaszol valaki....


    2 lombik után is a várt 14. napi tesztelés előtt már megindult a vérzésem (rendes piros), utrogestan maximum adagja mellett is. Pedig mintha éreztem volna most valami beágyazódtást is....


    Esetleg valakinek derült ki valami olyan méhen belüli vagy más probléma, aminek nincs jele vérvételkor, vagy egyéb tünete (peteérés normális, stimura jól reagáltam, párommal semmi gond, elvileg szépek voltak az embriók is)....?


    Nem tudom, hova forduljak, mert a doki szerint nem kell semmilyen vizsgálat, de én úgy érzem, felét semi csináltam meg, mint amikot olvasok a neten....bár az tény, hogy nincsenek is tüneteim, csak olyan, mintha a megtapadással lennének gondok.


     

  13. 2016. február 20. 22:2127129.

    Nekem sem :((((( es fagyik sincsenek :((((( augusztusban lehet legközelebb!! De addig neki akarok állni mindenféle vizsgálatnak!

    előzmény:
    Barby86 (27128)
    2016-02-19  18:23
  14. 2016. február 19. 18:2327128.

    Szia!


    Hogy vagy?Nagyon leült itt a hangulat. Sajnos a 3. Beültetčsem sem sikerült de most lesz a 4. Hétfőn megyek uh. Remčnykedek... Nálad mi a helyzet?Engem ez a 3. Nagyon megviselt de már túl vagyok rajta


     


     

    előzmény:
    jogaborso (27127)
    2016-02-09  20:17
  15. 2016. február 9. 20:1727127.

    Hát én ilyenkor táppénzen vagyok! Főleg most a vírusok miatt is itthon marasztaltak! Čn sem bírok feküdni egész nap szóval lájtosan teszem a dolgomat! Ki tudja mi a jó ilyenkor....... Kisfiammal még szaunáztam, fallabdáztam is.... Aztán tessčk! 

    előzmény:
    Barby86 (27125)
    2016-02-08  07:28
  16. 2016. február 8. 07:4227126.

    Szia!


    Szerintem is aranyos doki čn is neki köszönhetem hogy kiderült mičrt nem tudok újból terhes lenni.


     Čn is féltem csak čn 2 napot töltöttem bent a kórházban.  Örülök hogy minden jól ment Köszönöm neked is drukkolok hogy sikerüljön az inszeminŕció!


     


     

    előzmény:
    Jahoo83 (27123)
    2016-02-07  18:56
  17. 2016. február 8. 07:2827125.

    Szia!


    Beültetčs napjŕn feküdtem mŕsnaptól tettem itthon a dolgomat. Nem tudok ŕgyhoz kötve lenni. Csak kimčletesen nem emeltem de mindent csinŕltam. Nekünk a fčrjemmel sajŕt vŕllalkozŕsunk van kertčpítčs kerttervezčs ěgy most télen pihi van csak a hčt óta mentünk felmčrni munkŕkat. Jó mert magunk ura vagyunk nem függök senkitől de ha beindul a szezon nehčz čs megerőltető dolgokat úgy sem enged a párom. Te hogy vagy ezzel? Hogy vagy?


     

    előzmény:
    jogaborso (27124)
    2016-02-07  20:20
  18. 2016. február 7. 20:2027124.

    Barbiii!!! Te miket csinÁlsz beülti után??? Fekszel? Nem fekszel? Dolgozol? 

    előzmény:
    Barby86 (27122)
    2016-02-06  07:33
  19. 2016. február 7. 18:5627123.

    Szia! Igen ő volt az orvosom, tényleg úgy lett minden ahogy mondta. Csak én jobban féltem mint kellett volna. A lapar után nekem tavaly nagyon rossz volt ( Kecskeméten csinálták), nagyon görcsöltem és fájt, de most műtét utána (20perc volt párom szerint a műtét) ébredés után félálomban éreztem h nagyon görcsölök, azóta csak olyan mesis érzés enyhén. Pár nap és elmúlik állítólag.  Holnap már dolgozok. Nem bánjuk hogy hozzá irányítottak, mert 1 nap megvolt minden, késő délután már itthon voltam saját ágyikómban. És tényleg nagyon normális volt a dr. Gozár. Jövő hónapban irány Kaáli, azt mondta nyugodtan elkezdhetjük az inszemet. Már nagyon várom....    Drukkolok mindkettőtöknek. Remélem hamarosan sikerrel jártok. Puszi

    előzmény:
    Barby86 (27120)
    2016-02-02  12:15
  20. 2016. február 6. 07:3327122.

    Szia!


    Húú ez nagyon jó gratulálok! Köszi jól eddig minden okč mčg nem tesztelek. A fagyasztott babŕra is rŕkészitenek. Nalam ugy van hogy mentruáció 3. Napjŕtól elkezdem szedni a clostybegit gyogyszert ez növel petesejteket čs kb cilusom 11.-12. Napjŕn bemegyek uh-ra megnezi mennyit növekedtek čs felir szurit ami kb rŕ par napra beadom magamnak ovitrelle es telefonalok be a laborba az is kb par nap hogy fagyasztasbol hogy ebredtek fel čs aznap ha minden ok behivnak hogy tegyčk vissza. Ennyi . Remčljük sikerrel fogsz járni irj amikor viszza kaptad őket!


     

    előzmény:
    jogaborso (27121)
    2016-02-04  15:53
  21. 2016. február 4. 15:5327121.

    Szia, sziasztok!


    huhh hát meg vagyok! Élek :) 12 petét sikerült leszívni, ami naggggyon durva, lévén, hogy egy petefészkem van!! Holnap kell telóznom, hogy sikerült e termékenyülni, osztódni, aztán ennek fényében vagy holnap vagy hétfôn kapom vissza őket :) Barbi, hogy vagy?? Tudom, hoy nem tesztelsz vagy most mégis????? Nekem ilyen tükrözés nem volt.... Nem is mndták sehol....ha most sem sikerül, akkor rákérdezek!! 


    (De sikerül sikerül sikerül) :)))


    Barbi, ha fagyi baba van, akkor mi a menet?? Rákészîtenek vhogy? Vagy csak beteszik??

    előzmény:
    Barby86 (27118)
    2016-02-01  16:44
  22. 2016. február 2. 12:1527120.

    Szia!


    Engem is nyŕron ott műtöttek júliusbam a maternity magán klinikŕn laproszkopiás műtétem volt. Esetleg Dr. Gozŕr Tamŕshoz jŕrsz nekem ő csinálta meg a méhtükrözčst is ami 70.000 ft volt čs a műtčt és 2 napot töltöttem ott 270.000 ft volt de megčrte mert megtudtam miért nem tudok terhes lenni.


    Nekem is Szmatona az orvosom čs ő küldott Gozŕr Tamŕshoz a csónak utcŕba. Köszönöm remélem sikerülji fog ha nem akkor majd a következő csak mŕr nagyon hosszú út van mŕr mögöttünk. Remélem te is sikerrel fog jŕrni!


    Szia Barby


     


     

    előzmény:
    Jahoo83 (27119)
    2016-02-02  10:35
  23. 2016. február 2. 10:3527119.

    Szia! A Maternity klinikán fogják csinálni a műtétet. Aki a diagnosztikus méhtükrözést csinálta, ő ott dolgozik, maradtunk nála. Igaz pénzbe kerül, de ezt egynapos sebészetben megoldják, Kecskeméten ahova járok ott meg jó ha 4-5 nap alatt el tudnám intézni. A lapar/drilling kb 6-7 nap (szabival, betegszabadsággal együtt) volt mire a belgyógyász vizsgálattól a kórházból való hazajövetel megtörtént. Ha minden igaz a Maternitybe reggel megyek este hoz haza párom.


    Meg azt beszélgettük, lehet kinéznének Kecsón ha most oda mennék hogy kellene egy méhtükrözés. Mivel mi nem az orvosom javaslatára indultunk a Kaáliba, hanem magunktól. De jól tettük. Nem tudom mi a protokoll a Kaáliban de a Szmatona dr.- ráérzett, vagy csak az évek- jól tette hogy elküldött a vizsgálatra. Nem kötelező - mondta, de ajánlotta nagyon. Aztán majd kihez megyek, ha mégis összejön a baba, majd kiderül, alapjában véve elégedett voltam a kecskeméti orvosommal, csak hát ha tavaly tavasszal megcsinálják a tükrözést is a laparral akkor már lehet előrébb lennénk.


    Barby86, Jagaborso remélem hamarosan kétcsíkosat teszteltek. Nagyon becsülöm azokat akik már a lombikba belevágtak. Sok lelki erő kell ehhez...... Remélem hamarosan sikerül nektek a baby.


     

    előzmény:
    Barby86 (27117)
    2016-02-01  16:39
  24. 2016. február 1. 16:4427118.

    Szia! Köszi szerdŕn be is tettek 2 embriót!  ET+5 napjŕn vagyok. Remčnykedek hogy sikerülni fog. Csak ma belenyilalt a jobb oldalamon a derekamba fŕjŕs. Nem tudom ez mit jelent. Vagy valaki? Drukkolok neked is ird meg majd hogy sikerült. Szia Barby

    előzmény:
    jogaborso (27115)
    2016-01-31  19:48

Címlap

top