Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

GYNEX

Torolt_felhasznalo_639602
Torolt_felhasznalo_639602
Létrehozva: 2008. október 10. 13:55

Sziasztok!

 

Láttam, hogy van már Gynex-es topic, de egyik sem lett hosszúéletű. 

Tapasztalatokra lennék kíváncsi. Én peteérés serkentésre kezdtem el szedni, ez a harmadik hónapom. 

2 cseppel kezdtem, ezt növelni kellett, most 6 cseppnél tartok. Az első hónapban nem észleltem változást, a második hónapban a lerövidült ciklusomat helyreállította 28 napra, most, a harmadik hónapban érzem, hogy erősen méregtelenít: tiszta pattanás vagyok . Igyekszem sokat inni mellette.

 

Szóval, vannak tapasztalataitok, jótanácsok? Bíztassatok!

 

b.

 

  1. :)
    :)
    2018. február 19. 15:3160.

    Sziasztok szeretném megosztani veletek a saját tapasztalatomat hátha tudok ezzel segíteni valakinek. Nekem olyan problémám volt hogy a mestruáciom teljesen rendszertelen volt. Nagyon sokszor akár három hónapot is kihagyott. De volt olyan is hogy félévig nem volt meg a menzeszem. Orvosokhoz jártam de nem tudtak hozzászólni semmit azt mondták hogy minden rendben van nem látnak semmit nem tudják hogy miért van ez.  Orvos ajánlására antibébit keztem el szedni hogy az majd biztos segíteni fog és be rendszerezi a mestruációs ciklusom.  De ez sem segített. Elküldtek kivizsgálásra pajzsmiriggyel kapcsolatban de ott is azt mondták hogy minden rendbe van.  Interneten nagyon sokat keresgéltem a témában de nem találtam semmi hasznosat sem.  


    Egy ismerősöm ajánlotta nekem a gynexet.  Neki is hasonló gondja volt a mestruációval.Napi 1x csepegtetek és elotte 25x felrázom az üveget. Első héten hat cseppet szedek.Második héten hét cseppet szedek. Harmadik héten nyolc csepp és a negyedik héten szünet. Amiota hasznalom azóta rendszeresen van menstruációm.Teljesen helyre hozott  akinek hasonló problémája van annak csak ajánlani tudom remélem másnak is segíteni fog. 

  2. 2014. november 30. 12:3059.

    Sziasztok Gynexet szedek,és szörnyen faj a fejem.


    Ez normŕlis?

  3. 2011. június 24. 14:1158.

    Sziasztok!

    Én még soha nem voltam ebben a  topicban, de gondoltam én is megírom a tapasztalataimat, több tapasztalat több  bíztatás...

    Bár, sokat nem írhatok, mert csak jópár sikertelen hónap után megvettem a gynex-et, egy hónapig használtam és már ott is volt a baba

    Ez a baba mostmár 15 hónapos és mivel hamarosan kistesót szeretnénk ezért újra elkezdem szedni, remélem a hatás most sem várat magára sokat.

    Én egyébként ez alatt az egy hónap alatt semmit nem tapasztaltam, közérzetem ugyanolyan volt, no pattanás, de az eredmény igazolja, hogy segített, ha észrevétlenül is. Férjemnek is adtam, biztosan az is számított.

    Remélem mások is hasonlóan pozitív tapasztalatokat szereznek meg egy kétcsíkos tesztet ráadásul :)

     

    előzmény:
    Jázmin7 (57)
    2011-01-20  11:05
  4. 2011. január 20. 11:0557.

    Sziasztok!

     

    Nagyon régen voltam ebben a topicban, de jöttem beszámolóval.

     

    2009. januárban csináltam kúrát, majd tavasszal és utána 3 hét helyett csak kettő hetet júliusban.

     

    Augusztusban végre beköltözött a mi Édes Pocaklakónk, akkor már sok sok sok sikertelen hónap után.  

     

    A legutolsó Gynex csepp kúra alatt kellett megjönnie, nagyon kevés vérzés volt, nem volt erős fejfájás hasgörcs, semmi tünet, pedig mindig erős premens. tüneteim voltak.

     

    Szépen időre jött meg mindig és peteérésem is volt mégsem volt sose baba

     

    A Gynex biztos segített, mert az ove tesztem a hó közepén mindig vastag erős csík volt, mindig vastag méhnyálkahártyát látott a doki

     

    Az igaz h méregtelenít, iszonyú pattanások jöttek, de azt mondta term. gyógyász, h ne csodálkozzak a sok sok éves fog. gátló a májamba lerakódott és muszály, h kitisztuljon, nálam biztos a Gynex kipucolta ezt.

     

    Ha a tünetek rosszabbodnak ki kell bírni, ne hagyjátok abba, csökkentsétek akár 2 cseppre reggelente, fél dl vízbe cseppentettem, néha a férjem is itta. Szóval kitartás

    A tünetek hasfájás, izzadás pattanás, a méregtelenítés miatt van, nagyon fontos sokat inni!!! Ez a legfontosabb méregtelenítéskor.

    A köv. mensim nagyon erős lett az utolsó kúra után és fájt a fejem is, de ittam sokat, meg tornáztam is - nem vittem túlzásba - de mozgás fontos!  - és legközelebb már nem jött meg!!! 

     

    Nagyon örültünk a két csíkos tesztnek!

     

    Én progi tablettát szedtem csak, semmi mást mert alacsony volt a progi szintem + a Gynex  . Fontos hogy csak kúraszerűen, szóval nem szabad folyamatosan hónapokig.

     

    A kis Pocaklakóm már 7 hónapos és alszik az ölemben!

     

    Sok sikert kívánok Nektek lányok és mindenkinek hasonló jókat és szépet kívánok! Kitartást!

     

    ui: a régiek közül akinek volt sikere megírja? köszi 

     

     

    előzmény:
    Jázmin7 (48)
    2009-04-25  11:40
  5. Torolt_felhasznalo_303761
    Torolt_felhasznalo_303761
    2009. december 1. 15:1256.

    sziasztok,

    én 2ik hete szedem, több mindenre.

    Nekem azt mondták déli 15-kor a leghatásosabb, ha nem felejtem el :)

    De king Konggal kombinálva,

    1 héten King K, G, G

    2 hét     King K, King K, G

    majd az 1 hét, de előtte végeztek személyes felmérést.

    Nekem is lettek pattanásaim, ja és Cytostan kenőcsöt is, az nagyon jó, úgy érzem.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_656727
    Torolt_felhasznalo_656727
    2009. december 1. 13:4255.

    Szia dalmad!

     

    Megvettem a Gynex-et, és el is kezdtem szedni. Szedtem 3 hétig, aztán 1 hét szünet, majd újra kezdtem, ez a második hetem.

    Egyelőre nem tudok róla semmit sem mondani. Méregteleníthet, mert edzéseken olyan sittes izzadtságszagot produkálok, mint még soha.  Nekem soha nem volt ilyen izzadtságszagom. Ez most nagyon durva. Ez a Gynex-től lehet?

    Ettől függetlenül persze dokihoz is megyek.

    előzmény:
    dalmad (54)
    2009-10-28  10:54
  7. 2009. október 28. 10:5454.

    Szia Nupusz

     

    A gynex mindeféle gyógynövényből készül, és igen pont a petefészkekre, és a az agyalapi mirigyre hat amit a hormonokat termeli, és az ivarszerveket aktivizálja, így szerintem a peteérésre is hat.

    Mivel gyógynövényekre hat, én abba hagytam a cickafarkfüvet (nekem az amúgy is csak kitolta a ciklusom) és csak a cseppeket ittam-ettem.

    Én 8 hónapon keresztül néztem a peteérésem pisilős ovu teszttel, ami 1 napig volt halvány, majd erősödött, de talán éppen hogy csak olyan erős mint a másik csík, soha nem erősebb. majd megint nap egy halvány.

    Viszont a második gynexes hónapban 2 nap halvány, 2 nap nagyon erős második csík és 1 nap halvány. Tehát biztos valamit felerősített.

     

    Viszont ha orvos is kimutatta nálad, hogy nincs peteérés, inkább szedd az általa írt gyógyszert mert jól lehet kezelni.

    Nálam orvos lett volna ha a gynex nem jön be, mert én is féltem, hogy nincs peteérésem, de egy próbát adtam a gynexnek.

     

    Én kipróbáltam az Aviva tornát is, de nem tudtam rendszeresen csinálni, a gynex-es hónapban is csináltam pár gyakorlatot, de csak 1-2-szer...

     

    Én az Aranysárkány patikában vettem Óbudán. (nagyon sok helyen kerestem előtte) de azt hiszem a netről is lehet rendelni

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_656727 (53)
    2009-10-28  10:39
  8. Torolt_felhasznalo_656727
    Torolt_felhasznalo_656727
    2009. október 28. 10:3953.

    Hali!

     

    Azt szeretném kérdezni, hogy ezt a Gynexet lehet úgy is szedni, hogy közben Avivázik az ember lánya?

    És segít akkor is, ha kevés a sárgatest hormon, illetve valszeg nem nagyon van peteérés?

    előzmény:
    dalmad (51)
    2009-10-19  16:02
  9. Torolt_felhasznalo_786446
    Torolt_felhasznalo_786446
    2009. október 19. 21:0552.

    Hol lehet beszerezni a gynexet?

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. október 19. 16:0251.

    Sziasztok!

    sokszor visszanézek erre a fórumra, hogy hátha valaki beszámol pozitív vagy negatív tapasztalatról, így két hónappal ezelőtt, amikor elkezdtem én is szedni a gynex-t, elhatároztam, hogy ha negatív ha pozitív leírom, hátha segít.

    Hát nekem nagyon pozitív!  ugyanis pénteken 9 hónap próbálkozás után pozitív lett a tesztem.

    Én kipróbáltam a teázást, aviva tornát is, de az elmúlt két hónappan csak a cseppeket szedtem semmi mást, és bejött.

    (az LH teszt is erősen két napig mutatatta a pét, ami eddig nem volt)

     

    Én úgy szedtem, hogy első hónapban (mensi kezdetekor) 3x1 csepp, reggel, délben, este, kaja előtt vagy után fél órával. Ezt 3 hétig, majd 1 hét szünet.

    Majd 3 hétig 3x3 csepp ugyanúgy, és ebben a hónapban fogant a baba.

     

    (a férjemnek is adtam néha néha, hiszen nekik is nagyon jó)

     

    Mindenkinek jó babásodást!

    előzmény:
    rezeda26 (50)
    2009-09-23  11:34
  11. 2009. szeptember 23. 11:3450.

    Sziasztok!

     

    Én is rendeltem gynex cseppet. A "használati útmutatót" hiányoltam a dobozból, ezért kérdeznélek Benneteket, hogy a babaprojekt keretében, mennyit kell szedni? Egy infom van, hogy reggel nekem is és a férjemnek is 9-9 csepp kell a cél érdekében bevenni. Válszokat előre is köszönöm. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2009. július 30. 13:2849.

    Sziasztok!

     

    Én kb. 5 évvel ezelőtt szedtem a gynex-et, amit egy kozmetikában lévő hölgy ajánlott. Én a szünni nem akaró hüvelygyulladásra szedtem. Mivel a nődokik mindíg a szokásos kupokat írták fel és nem használtak igazán, így úgy gondoltam kipróbálom ezt a szert. Előre figyelmeztetett a csaj, hogy nagyon erősen fog jelentkezni a tünet, mármint a viszketés, égő érzés folyás. De ne ijedjek meg, és főleg ne menjek orvoshoz, mert azok a kupok és gyógyszerek csak tünetileg kezelnének és a gyökerét az okozóját nem szüntetik meg. Bírjam ki és el fog múlni. Elkezdtem szedni a cseppet (már nem emlékszem milyen dózisban kellett) és erre nem számítottam. A kozmetikust le kellett mondanom, olyan vörös volt a nemiszervem, égett viszketett hihetetlen módon, még ülni is alig tudtam. Ész nélkül hívtam a csajszit, hogy mit csináljak? Ez normális? Ő nyugtatgatott, hogy max 1 hét és el fog múlni magától, csak ne csináljak vele semmit. És láss csodát tényleg elmúlt. De úgy, hogy vissza se jött többet. Ezt gondolom azok érthetik csak meg, akik küszködtek már vissza-visszatérő hüvelygyulladással, gombával. Mehettem strandra, szaunába stb. semmi. Úgyhogy mondhatom hogy nagyon jó szer. Ha valami ilyen jellegű bajom lesz majd, biztos hogy ezt fogom használni, mert megéri.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2009. Április 25. 11:4048.

    igen ezt én is akartam írni hogy vagy az egyik vagy a másik

     

    Aki Gynex cseppet iszik nem kell + még teák sztem.

     

    Vagy tea kúra, és akkor még lehet ligetszépe kapszulát is enni - átjárhatóvá segít tenni a hüv. váladékot, vagy barátcserje kapszula van még - azt akinek magas a prolaktin szint

     

    de ezeknek kell 3-4 hó minimum

     

     

    És igen nagyon sok folyadékot kell inni, főleg teák, vagy mentes víz

     

    Vhol olvastam, hogy aki babát akar azért is fontos a sok folyadék, mivel ugye a baba is vízben növekszik, a testünk nagy százaléka víz, és meg kell teremteni a megfelelő környezetet a babának előre.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_315061 (46)
    2009-04-24  12:36
  14. 2009. Április 25. 11:3647.

    Igen jól tudod így kell szedni, nekem azt mondták mensitől független, szóbal bármikor kezdhető.

     

    Reggel a legjobb éhgyomorra utána fél óráig nem enni.

     

    A Gynexben sok gynövény, alga, jód stb van ami jó pajzsmirigyre, más hormonokra, fogyni így igazából nem mondanám, muszály mozogni picit. Nincs olyan csodaszer ami mellett ne kéne mozogni, még ha csak egy kis úszás, vagy biciklizés v. nagyobb séta ha nem akarsz tornázni, futni.

     

    Sokan akik megszabadulnak pár kilótól már úgy is a szervezet rásegít h jöjjön a baba

     

    van egy tea komb. amit ajánlanak

     

    ciklus első fele: cickafark, kamilla, citromfű, körömvirág

     

    második fele: palástfű, kamilla, citromfű, körömvirág

     

    egy nagy edénybe mindből egy-egy teáskanál - max 3 bögre javallt, 

     

    úgy tudom palástfűből sem szabad sokat, pl reggel, este, és délbe v. du.

     

    Gynex mellett vkinek jön ki pattanás de nem szabad megijedni mert méregtelenít

     

    Viszont ha pozi a teszt abba kell hagyni mert kismaminak nem lehet

     

    de palástfűt akkor is lehet inni utána is

    előzmény:
    Flóradi (45)
    2009-04-18  13:39
  15. Torolt_felhasznalo_315061
    Torolt_felhasznalo_315061
    2009. Április 24. 12:3646.

    Szia Floradi,

     

    En 2 honapja szedem a Gynexet ,napi 9 csepp.

    kb 1 eve abbahgytam a fogamzasgatlot..Es 4 het helyett mindig 6 hetre jott meg..Novemberben csinaltattam hormontesztet.Az osztrogenem nagyon alacsony volt..

    Elso honap utan 1 hettel lerovidult a ciklusom.. es most mar csak 2 napot kesett..szoval szerintem kovetkezo honapra teljesen rendbehozza a hormonjaimat.  Az elso honapban en is fokozatosan emeltem az adagot.. Addig szedtem amig meg nem jott..akkor 1 het szunet es ujra..Szoval most mar a het napos szunet mindik a mensi elso napjan kezdodik..    Az elso honapban Cytovital kremet is hasznaltam a petefeszek korul..de mostmar csak az arcomra..csodas egy krem.  :))

    En nem voltam nagyon hasfajos se mensi alatt.Max az elso nap..de ebben a honapban semmi hasfajasom ,gorcsom  nem volt. Ez a Gynex....nagyon nagyon jo!

     

    Biztos par honap alatt teljesen beallitja a ciklusodat.Szerintem cickafarkot meg palastfuvet mar ne igyal annyit.   De min 2 liter viz/nap..!

    előzmény:
    Flóradi (45)
    2009-04-18  13:39
  16. 2009. Április 18. 13:3945.

    Én ma kezdtem el szedni a cseppeket. Gyógyszertárban megrendeltem,egy hét után kaptam meg. Tudom,hogy úgy kell szedni,hogy 3 hétig, aztán egy hét szünet. De akkor mensitől független? Lehet mensi alatt is szedni?

     

    Mi már másfél éve szeretnénk babát, sok mindent szedtem már, Clostyt is 3 hónapig. Egy éve már nem is jött meg a mensim magától,csak rásegítéssel, vagy szurit kaptam,ami meghozta, vagy Duphastont szedtem, stb. Ebben a hónapban meguntam a sok hormont,rengeteg teát iszom, cickafark, csalán, körömvirág, orbáncfű keveréket, a ciklus másik felében néha palástfüvet is. Egy hete szedek Mastodynont is. Hogy most mitől, de csodák csodájára ma 42 napra ugyan, de magától megjött a pirim.

    Én remélem, hogy ha elkezdem a Gynexet, akkor a hormonok rendeződnekés jön a baba. Ja,met nem írtam, hogy pajzsmirigy alulműködésem van. Plussz túlsúlyos is vagyok. A Gynex állítólag fogyaszt is. Meglátom. Majd beszámolok az eredményről.

    előzmény:
    Jázmin7 (44)
    2009-02-16  20:28
  17. 2009. február 16. 20:2844.

    premensre van olcsóbb is Mastodyon cseppek v. hogy írják, de prem. tünetek még a migraine, hányinger pattanások stb. még mensi előtt

     

    A Gynex a hormonokat egyensúlyba hozza, elvileg mivel homeos

     

    Sztem. olvass utána a neten mkettőnek, h melyik lenne a jobb

    előzmény:
    cserép1974 (43)
    2009-02-16  10:33
  18. 2009. február 16. 10:3343.

    Sziasztok,

     nekem az lenne a gondom, hogy mensi előtt iszonyú falási rohamok és enyhe depi kerít hatalmába, tehát ezek a tipikus premens. tünetek, ezen is segít a gynex? mert a gyógynövényboltos ajánlotta, persze neki el kell adni a terméket, azt mondta, hogy kiegyensúlyoz vagy mi a frász, éés nem tudom mitévő legyek mivel nem olcsó

    gyereket már nem akarok, van kettő,

    légyszí segítsetek

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_385365 (37)
    2009-01-15  13:00
  19. 2009. január 21. 16:1742.

    Igen nekem is azt mondták h előtte utána nem szabad fél óráig enni

     

    csak ha reggel rohanás volt akkor du. ittam meg

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_385365 (41)
    2009-01-21  13:30
  20. Torolt_felhasznalo_385365
    Torolt_felhasznalo_385365
    2009. január 21. 13:3041.

    Szia!

     

    Igen, mert akkor még nem gondolkodtunk babában.. aztán ahogy megtudtam, hogy terhes vagyok, gyorsan abbahagytam..akkor már nem jó állítólag!

     

    Nekem azt mondták reggel szedjem, és utána 30 percig ne egyek, ne igyak...

     

    sok sikert!

    előzmény:
    Jázmin7 (39)
    2009-01-15  17:48
  21. Torolt_felhasznalo_226239
    Torolt_felhasznalo_226239
    2009. január 17. 13:3540.

    Arany Sárkány Patika

     

    Besátálsz hozzájuk a Lajos u. 35-be, ott kb 6e Ft,

     

    vagy

     

    Megrendeled interneten :  http://www.aranysarkanypatika.hu

     

    úgy kb 1e Ft-ért házhoz is viszik.

    előzmény:
    D@lma (11)
    2008-10-10  14:57
  22. 2009. január 15. 17:4839.

    Akkor fogi gátló mellett ittad a cseppeket?

     

    úgy hallottam kb 3 hó alatt teszi rendbe -vagyis nagyjából rendbe a hormonokat.

     

    Én van hogy du. veszem be - persze előtte utánna fél óráig nem lehet enni, de rem. nem baj, nem reggel.

     

    Vagy reggel kell??

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_385365 (37)
    2009-01-15  13:00
  23. 2009. január 15. 17:4638.

    OK. Illatszerboltban tuti nem, gyógysz. tárakban csak rendelésre, de nem mindben, bio boltban is elvétve. Inkább term. gyógyászok.

     

    majd írj ha vettél és ki tudtad próbálni - amúgy nincs olyan rémes íze. Nekem 6 csepp és fél dl vízbe kell hígítani. Fel kell rázni előtte az üveget.

    előzmény:
    Míra-baba (36)
    2009-01-14  09:40
  24. Torolt_felhasznalo_385365
    Torolt_felhasznalo_385365
    2009. január 15. 13:0037.

    Én nem konkrét probléma alapján használtam a cseppet, csak harmonizálónak. Mindig voltak kisebb-nagyobb nőgyógyászati gondjaim, ezért úgy sejtettem, nem lesz egyszerű a teherbeesés.

     

    kb. 1 évig szedtem, reggelente, 9 cseppet (elején és végén naponta növelve-csökkentve a cseppek számát).

     

    Nem állítom, hogy emiatt, de tény, hogy a fogamzásgátló abbahagyása után 2 hónappal már babát vártam

     

    Úgyhogy én hiszek benne

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_639602 (1)
    2008-10-10  13:55

Címlap

top