Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Menses és mégis terhes???

Hetpettyes
Létrehozva: 2006. november 24. 13:27
Sziasztok!

Volt már úgy valaki, hogy megjött a vérzése, és mégis terhes volt??????????

Ha igen, mi lett a következmény? Sikeres tehresség, vagy esetleg..???????
Már egy hete folyamatosan émelygek... e menzeszem egy napott késett, a 3. napra szinte elmúlt, most a 4. napon újra kezdi, vagy mi... de folyamatosan émelygek, rosszl vagyok...
Mi lehet ez???????
  1. 2020. Április 3. 12:1843.

    Kedves Mókuska82,


    Vannak nálatok fejlemények?  Terhesség jelei voltak?


     


    Köszönöm ha megosztod az infókat.


     


    Üdv.Judit


     

    előzmény:
    Mokuska82 (42)
    2019-02-26  16:28
  2. 2019. február 26. 16:2842.

    Szia😊 Remélem még olvasod a topikot😊 szeretném megkérdezni hogy a kislányodnál a mensid mennyire volt más vagy teljesen ugyanolyan volt mint előtte? Csak azért kérdezem, mert én most nem tudom eldönteni ,hogy mi van 😒3 nappal előbb jött meg ami nem szokott nekem előfordulni, az első nap szinte semmi,csak alig alig a második nap kicsivel több, de kevesebb mint a nálam megszokott,a harmadik nap egy pécsetnyi utána még egyszer és ennyi. Érzékenyebb a mellem azóta volt ,hogy egy szúrást éreztem a bal petefészkemnél émelygés, néha megingás, nem szédülés és bármit amit eszek izlik,még az is amit máskor meg se kóstoltam. Folyamatosan az az érzésem kost jön meg. Sok éve próbálkozunk babával eddig sikertelenül ,ezért is vagyok bátortalan tesztelni,mert félek még egy negatív teszt és teljesen feladom Előre is köszönöm, ha válaszolsz 

    előzmény:
    Gyöngyölle (27)
    2006-11-24  15:19
  3. 2018. Április 14. 11:1541.

    Kedves Ágica32!


    Bár a kérdésed lassan egy éves, de érdekel, hogy esetleg babát vártál-e akkor!? Nekem most szinte ugyanezek a tüneteim, mint amit te leírtál. Várom válaszod!


    Üdv! vidaroanyuci77 :)

    előzmény:
    agica32 (40)
    2017-08-31  13:08
  4. 2017. augusztus 31. 13:0840.

    Sziasztok. Hetek ota szenvedek es tanacstalan vagyok menstruacio elott mar 2 hettel ugy fajt a hasam mintha meg akarna jonni. Aztan a nem vart menstruacio elott 3 nappal barnaztam. Azota gyengen verzek de nem. Menstruacio szeruen es egyszer verzek egyszer nem. Kis verzes aztan elmulik. 

  5. 2016. augusztus 7. 18:2539.

    Sziasztok! Babát szeretnénk a párommal 


    jövőhétvégén kellett volna megjönnie a mensesemnek de egy héttel elöbb megjött 


    elötte nagyon hányingerem volt fájt a fejem ( a fej fájás még mindig meg van ) sűrűn jártam/járok pisilni szúrkált a pocakom azt hittem hogy terhes vagyok de a terhesség jeleit még mindig érzem 


    szerintetek ez most mi? Teszteljek ha elmúlik a mensi vagy felesleges?

  6. 2016. július 21. 23:2838.

    Sziasztok.


    Elég régi a topik de remélem valaki tud segiteni. Megjött a menstruációm kevesebb mint szokott de meg volt négy napig. Utánna az ötödik napon semmi és a hatodik nap este felé van valami barnás rózsaszines folyásom van. Viszont a negyedik nap óta hányingerem van és fáj a fejem. Jobban este de van hogy délután is. A mellem is feszülget, fájdigál. Az érdekelne volt e valaki ugy hogy megjött neki és még is terhes volt? 

  7. 2015. szeptember 1. 20:4437.

    Szia!


    Sajnos a gyógyszer nagyon bekavarhatott a ciklusodba.Még az is előfordulhat,hogy cisztákat növesztesz és nem érett petécskéket.Sajnos az is járhat mindenféle tünetekkel,mint ahogy az émelygést is okozhatja sok minden pl hormonzavar.Egy Uh- és egy vérvétel sok kérdésedre választ adhat.

    előzmény:
    barish.melinda89 (36)
    2015-09-01  17:31
  8. 2015. szeptember 1. 17:3136.

    Latom regi a topic de remelem majd valakit talalok akinek hasonlo tapasztalatai voltak/vannak :)


    En harom evig szedtem fogamzasgatlot szunet nelkul es majus vegen mikor beszedtem az utolso tabit abba is hagytam,mert kistesot szeretnenk.Elso honapba juniusban megjott rendesen,juliusban kesett 5 napot aztan megjott(3 napot tartot) aztan agusztusban a ciklus kozepetel elkezdtem szedulni semmi egyebb.Mensi elott 5 nappal nagyon gorcsoltem,mindjart megjon erzes,eros fejfajas,hanyinger...2 napot keset a mensim,de megjott es a tuneteim igy sem multak el.Ossz-vissz ket napig tartot,(kicsit kevesebb mint egyebkent szokott,de a szine olyan volt,mint maskor) ket napig semmi aztan ma haromnapra a mensi utan elkezdtem "pecsetelni".A pecsetelo verzes elott egy oraval iszonyuan fajt a fejem es szedultem.Szerintettek osszejohetet?Holnaputan megyek dokihoz,tesztet nem akkarok csinalni,mert elegem lett a sok negativ tesztbol :(.


     


     


     

  9. Torolt_felhasznalo_819392
    Torolt_felhasznalo_819392
    2008. június 5. 12:4535.

    Hétpettyes!

    Én is hasonló cipőben járok mint te,igaz én még gyógyszert is szedek.Szóval nekem feszülő mellek,tejszivárgás,fehér pöttyök a mellbimbó oldalán,sokat járok pisilni,és nem utolsó sorban szinte állandóan szédülök. A mensesem megjött,de a szokásos 5 nap helyett 2 napig volt,és akkor is alig. Én is tanácstalan vagyok,mert a tejszivárgás észlelése után negatív tesztet produkáltam. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_819392
    Torolt_felhasznalo_819392
    2008. június 4. 17:5034.

    Sziasztok!

    1 hét tejelválasztás (nem sok,de érezhető és látható),negatív teszt,és a minap megjött. Gyógyszert szedek,létezik,hogy terhes vagyok? Én nagyon örülnék? Volt már valakinek olyan,hogy a gyógyszer miatt jött meg,és közben terhes volt? Jótanács? Természetesen a dokin kívül,mert ha így marad meg kell látogassam. Van valakinek szokatlan tünete ? Köszi előre is!!!!!!!!!!!!!!!! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2006. november 25. 08:2533.
    Lányok, a teszt egy csíkos lett. tehát negatív.
    Nem tudom, lehet, hogy ez az egész dolog pszichésen van, vagy mi a fene...
    Azért figyelek tovább, hogy mi lesz, kiváncsi vagyok, a hányinger, stb. elmúlik-e?

    Köszi a hozzászólásokat, ha legközelebb igy járok, csak éppen pozitiv irányba, tudni fogom, hogy ne izguljak.

    Mindenkinek aki babára "hajt" sok sikert, a meglévő babásoknak pedig nagyon sok örömet a gyerkőcökben!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2006. november 24. 16:1732.
    Hetpettyes, szorítok Neked - legyen úgy, ahogyan szeretnéd!

    Dora: a hirtelen has-fájdalam, beleszúrás nekem volt, mikor a terhesség elején voltam! Pl. hirtelen felálltam a metrón az ülésről, vagy hirtelen mozdulatot tettem , meg ilyenek. Aztán már gyakorlott lettem, csak lassan álltam fel ülő helyzetből. A doki azt mondta ez normális, mert a méh még mobilis ilyenkor, a tartószalagok még nem tartják fixen, de ez így van jól. Majd elmúlik - már nem emlékszem, talán a 3. hónap után..?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_265924
    Torolt_felhasznalo_265924
    2006. november 24. 16:0531.
    Igen, pl. az anyukám velem 4,20-al születtem és minden rendben volt.
    előzmény:
    Hetpettyes (1)
    2006-11-24  13:27
  14. 2006. november 24. 15:5930.

    Sziasztok,

    Azt szeretnem csak kerdezni hogy nalatok a terhesseg alatti mensi teljesen olyan volt mint normal esetben? En is terhessegre gyanakodtam,volt mellfeszules(majd leszakadt ugy meg volt duzzadva) de hanyinger nagyon minimal.De 7 hetre megjott,ehhez persze hozzatartozik hogy altalaban is inkabb 35 napos mint 28...de az akkor is masfel hetes keses.Viszont a mellfeszules elmult a mensi meg szokatlanul eros.Elotte par nappal volt egy negativ tesztem.Lehet hogy erdemes lenne azert meg egyet csinalni biztos ami tuti?

    Hetpettyes,ird meg mi lett Veled.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_904116
    Torolt_felhasznalo_904116
    2006. november 24. 15:4729.
    Ja, én nem vagyok gyakorlott kismama...Csak elméletben 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_904116 (28)
    2006-11-24  15:46
  16. Torolt_felhasznalo_904116
    Torolt_felhasznalo_904116
    2006. november 24. 15:4628.

    Ha jól tudom, többen számoltak már be pontszerű szúró fájásról, mikor megfogant a pici 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_680831 (26)
    2006-11-24  15:17
  17. 2006. november 24. 15:1927.
    Szia!

    Én a harmadik babánkkal voltam így. Bár az előző két terhességem is totál tünetmentes volt - mondjuk azoknál elmaradt a vérzés -, ez még annál is tünetmentesebb.

    Szóval, semmi hányinger, mellfeszülés stb. nem volt, minden hónapban meg is jött a mensim. A férjemnek lett feltűnő, hogy miért áll úgy ki a köldököm?! Én meg persze, hogy mit tudom én, kiáll, kiáll. De őt nem hagyta nyugodni, egy csomószor kérdezgette, aztán kibökte, hogy nem vagyok terhes, mert akkor "szokott" ilyen lenni a köldököm. Mondtam neki, hogy elvileg nem. Na, másnap vettem egy tesztet, megcsináltam: 2 csík. Aztán néhány nap múlva elmentem dokihoz, aki a vizsgálat alapján azt mondta, kb. 18 hetes lehet. Másnap ultrahang, ahol kiderült, hogy már 20 hetes a baba! Mindezt úgy, hogy egyetlen dekát sem híztam addig, az összes ruhám rámjött, semmi émelygés stb. Aztán persze amint kiderült a kis jövevény érkezése, rá néhány napra már meg is mozdult.

    Teljesen problémamentes terhesség volt ez is, aztán egy sima, fél órás szülést követően megszületett a két fiú után a kislányunk, aki most 13 hónapos, egészséges baba, és mindenki imádja. A kis meglepetés!

    Kíváncsi vagyok, nálad mi lesz!?
    előzmény:
    Hetpettyes (1)
    2006-11-24  13:27
  18. Torolt_felhasznalo_680831
    Torolt_felhasznalo_680831
    2006. november 24. 15:1726.

    Sziasztok!

    Nekem szerencsétre nincsenek mensi tüneteim. Egyszerűen nem jött meg. Igaz, hogy a menzi ideje előtt öt nappal már pozitív tesztet produkáltam. Ma van pont egy hete, hogy meg kellett volna jönnie és jövő héten megyek a dokihoz.

    A tapasztalt kismamáktól kérdezném. Ma sokat ültem és hirtelen álltam fel, amikor is a a bal oldalamon a petefészek tájékán hitórtelen belehasított. Aztán amilyen gyorsan jött el is múlt. Nincs semmi görcs, semmi keményedés.

    Normális dolog ez?

    Még annyit a dologhoz, hogy amikor menzi előtt fájdt egy kicsit a pocakopm, akkor is ezen a tájékon éreztem jobban.

    Nyugtassatok meg lszi, hogy ilyen másnál is előfordult már? 

    előzmény:
    Hetpettyes (24)
    2006-11-24  15:02
  19. Torolt_felhasznalo_904116
    Torolt_felhasznalo_904116
    2006. november 24. 15:1025.
    szorítunk, és várjuk az eredményedet 
    előzmény:
    Hetpettyes (24)
    2006-11-24  15:02
  20. 2006. november 24. 15:0224.
    Köszi lányok, most máris jobban érzem magam..
    Most mennem kell, de otthon reggelmegírom a topicba, hogy mi lett az eredmény!!!

    Sziasztok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2006. november 24. 14:4723.
    helyesen:és NEM teszteltem volna
    előzmény:
    petrusanya (22)
    2006-11-24  14:46
  22. 2006. november 24. 14:4622.
    Nekem is hasonló volt mikor a fiamat vártam...ha nem terveztük volna és teszteltem volna folyton, kitudja mikor jövök rá, hogy terhes vagyok talán csak amikor látszódik már
    Egyébként a kisfiam már 8 hónapos és makk egészséges
    előzmény:
    Hetpettyes (1)
    2006-11-24  13:27
  23. 2006. november 24. 14:4621.

    Szorítok!

    Már nem azért, hogy reggelre sárga legyen a szemed, hanem hogy összejöjjön a babó 

    előzmény:
    Hetpettyes (15)
    2006-11-24  14:33
  24. Torolt_felhasznalo_764223
    Torolt_felhasznalo_764223
    2006. november 24. 14:4320.

    Szia!

    Simán lehet. Nekem a második terhességem volt olyan, hogy még javában szoptattam az elsőt, 7 hónapos volt a picúr, amikor a szülés után először megjött a menzeszem. Aztán következő hónapban újra, aztán már nem. Semmi tünetem nem volt... (bár az elsőnél sem) 2 pozitív teszt után elmentem orvoshoz, UH-ra és a legnagyobb megdöbbenésemre az UH monitirján nem egy kis lüktető maszatot láttam (ahogy azt vártam), hanem az én pici lányomat, aki kézzel-lábbal kalimpált, hogy itt vagyok és már 12 hetes volt...  

    És tegnap volt egy éves 

    előzmény:
    Hetpettyes (1)
    2006-11-24  13:27

Címlap

top