Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Allergiamentes műköröm

annie
Létrehozva: 2005. Április 26. 10:18
Nem vagyok műkörmös, és nem is nagyon értek hozzá, de hallottam, hogy létezik allergiamentes zselé. Ha tud valaki erről (vagy hogy valaki dolgozik ilyennel), azt megköszönném ha tájékoztatna. Sajnos a porcelánra és a zselére allergiás vagyok.
Előre is köszi.
  1. 2018. május 16. 20:3810.

    Szia sajnos létezik műköröm alergia, biztos sokan vannak így mint én is... .❤️ Van itt egy hölgy aki elég szkeptikus az elegiával kapcsolatban, a leirt tünezek teljes mértékben stimmelnek de én tovább mentem mert hordtam a körmöt elergiásan is az ujjaim vege megfeketedett es a keringés majdnem leállt az ujamba a szép körmökert mikre nem vagyunk kepesek h@ék vagyun lehet..... Én is mai napig nézem a köröm csodákat de nem lehet nem lehet el kell fogadni ez van fajdalmas alergia nagyon én tudom. 

    előzmény:
    Hamurappi (2)
    2005-04-26  10:53
  2. 2005. Április 26. 13:559.
    Próbáltam már a béta karotint is. De semmi haszna. Viszont a szoláriumozásnál és a napozásnál nagy hasznát vettem. :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_507987
    Torolt_felhasznalo_507987
    2005. Április 26. 13:008.
    SZIA
    bocs hogy bele nyűf de próbáltál már szedni béta karotint?
    előzmény:
    annie (7)
     
  4. 2005. Április 26. 12:477.
    Most 1 éve nyugiban van. De nagyon rövidek, és törékenyek. Sajnos ez anyumtól örökölt. De elfogadtam. Csak azért néha elfog az irigység ha szép körmöt látok.
    előzmény:
    Hamurappi (6)
     
  5. 2005. Április 26. 11:516.
    akko miert nem hagyod nyugton a kormeid?:)
    előzmény:
    annie (5)
     
  6. 2005. Április 26. 11:305.
    Pedig van elhiheted. Más fórumon is voltam a bajommal és ott is mondták, hogy ritka de van. Ekkor váltottam a tipesre, és a körmösöm mondta. De sajna ő szülni ment, így kömös nélkül maradtam. És nem nagyon bízom. Főleg az allergia miatt. Mégegyszer nem akarom, hogy kijöjjön.
    előzmény:
    Hamurappi (4)
     
  7. 2005. Április 26. 11:214.
    nahat!!!!telitodik a szervezet?????miket hallok. . . ezt nem is gondoltma volna:)
    előzmény:
    annie (3)
     
  8. 2005. Április 26. 11:133.
    Én sem hittem, hogy ilyen van. Elsőnek elkezd viszketni, szúrni. Később felhólyagosodik, és valami trutyi folyik ki. Aztán bőrkeményedéses lesz. Tipikus allergén ekcéma a bőrgyógyászom szerint. Kellemetlen, ronda és nagyon fájdalmas. Pedig évekig volt műkörmöm. Állítólag telítődik a szervezet az anyaggal. Ezért keresek allergiamentes zseléset, mert a tipel nem nagyon vagyok megbékélve, bár ha nem marad más hátra. . .
    előzmény:
    Hamurappi (2)
     
  9. 2005. Április 26. 10:532.
    es az ilyen fajta allergia miben merul ki?nem is hallottam meg rola:)
    előzmény:
    annie (1)
     

Címlap

top