Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Online munka

Torolt_felhasznalo_842066
Torolt_felhasznalo_842066
Létrehozva: 2005. február 24. 14:06
Sziasztok!
Szeretném a segítségeteket kérni, hogy hol találhatok valós online munkákat? Fordítást (magyar-angol), bedolgozás, stb...
Ahol nem kell fizetni, de kaphatok munkát és ki is fizetnek.
Előre is köszönöm a hozzászólásaitokat és segítségeteket.
  1. 2013. július 15. 18:4351.
    Akármilyen itthon végezhető munka érdekelne, pár dolgot már csináltunk (pl. összeszerelés - autózár), marketinghez nem értünk, csak kézügyességünk van.
  2. 2013. június 29. 12:5150.
    Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy milyen tapasztalataitok vannak a távmunkával kapcsolatosan? Nyitottak rá a cégek?
  3. 2011. március 18. 21:0249.
    Ha tényleg létezik ilyen munka, szóljatok nekem is, mert nekem még nem sikerült megtalálnom!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_842066 (1)
    2005-02-24  14:06
  4. 2011. március 16. 17:1348.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  5. 2005. március 5. 19:2947.
    Megírtam:) Bocs, de régen jártam erre. Dolgozom:)))
    előzmény:
    Andaxin (46)
     
  6. 2005. március 5. 14:0746.
    Akkor talán leírnd, hogy miről van szó? Mert Zorcsa nem válaszolt, hiába írtam neki. . . . :( Ezt hívják negatív reklámnak. . . . . .
    előzmény:
    Erika1977 (42)
     
  7. Torolt_felhasznalo_842066
    Torolt_felhasznalo_842066
    2005. március 4. 10:5745.
    Én már a McDonald's-ot is felhívtam, de ott meg csak diákokat alkalmaznak :-((((
    Pedig hétvégére pont jó kis munka lett volna. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2005. március 4. 08:3944.
    Hát ennyire elkeserítő a helyzet?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_675518
    Torolt_felhasznalo_675518
    2005. február 28. 14:2043.
    Hát képzeljétek én kb 7 éve így jártam . Munkát akartam otthonit, bedolgozósat. Kezembe akadt hogy hogy már nemtudom egy lehetőség , különböző magokat kellett volna csomagolni, kép a prospektuson eleve csábító volt kicsi juta zsákocskák fél, egy kg-osak, és mindenféle ismert és ismeretlen magocska. . . .
    Jelentkezetm, válasz is kaptam és megörültem mint majom a. . . orvosi vizsgálatra hítak. Ez nem lehet kamu mondogattam egy budai cím volt megadva. Felbaktattam vidékről budára. Ahogy keresgéltem a címet látom ám kígyózó sorok egy ház előtt. A vizsgálat 4000 ft volt. No ha már felutaztam - gondoltam kivárom a sorom . Este lett mire rám került a sor. Megvizsgáltak és az amúgy már tudott nyavajáimat elmondták. Vérnyomás mérés poci nyomkodás és szóbeli kikérdezés. Ennyi. Hazamentem és vártam és vártam és vártam és vártam és. . . . . még ma is várnék ha nem hallottam volna már nem emlékszem hol, de botrány volt az biztos mert az orvok is benne voltak vagy lehet hogy nem is voltak orvosok hiszen nem kértem ela diplomájukat vagy a kamarai tagságukat igazoló dokumentumot.
    Jó tanulság volt, azóta nincs bizalmam, de tudom hogy lehet távmunkába dolgozni és egyszer majd én is szeretnék.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2005. február 28. 14:1242.
    Én is ebben dolgozom, nekem nagyon bejött:)
    előzmény:
    zorcsa (40)
     
  11. Torolt_felhasznalo_211399
    Torolt_felhasznalo_211399
    2005. február 28. 13:5541.
    Sziasztok ismét! Én ezidáig is vállalkozó voltam, de különböző okok miatt bezártam az üzletet, nem akarom most részletezni. Elfelejtettem kissé miért is lettem vállalkozó 16 évvel ezelőtt. Hát azért mert sehol nem kap az ember normális munkát csak ha valamit önerejéből összehoz. Bármit amit meg tud csinálni, végül a munka meghozza a gyümölcsét. Azt gondoltam találok vmi pár órás elfoglaltságot ami egy kis pént is hoz, hát tévedés volt úgy látom. Mindenkinek csak javasolni tudom próbáljon saját maga valamibe fogni aki még fiatal, nem nagyon van más legetőség. Az otthoni munka csak ismeretség útján lesz, mert állami szintem csak a csökkentett munkaképességüeket tudják foglalkoztatni, rettenetesen kevés bérért. Most van egy állami programm ami 1 millióval jár a cégeknek ha otthoni távmunka lehetőséget teremt. Úgy látszik ez mégsem működik, én legalább is nem hallottam, hogy valaki így munkához jutott volna. Kívánok mindenkinek sok szerencsét és kitartást.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2005. február 28. 10:4540.
    Sziasztok.

    Latom, hogy nem csak en keresem a lehetoseget a penz felkutatasara - es nem vagyok egyedul aki kiprobalja a butasagokat is (ertem itt az atvagos hirdeteseket).
    Viszont. . . . . talaltam egy olyan munkat ami nekem bevalt. Igaz nem egyszerre jon a havi 100. 000 ft es kell dolgozni, de ha valaki nyitott az ujitasok es az internet fele, es elszant talpraesett, akkor szivesen elmeselem mirol van szo priviben.

    eloljaroban. . . . . . dolgozni kell + nem kozvetlen hazalos eladas + nem illegalis.
    Itt lehet tanulni es on-fejlodni, lehet karriert csinalni.
    Ha kerestek valamit szerintem ne menjetek el mellette.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2005. február 28. 07:5439.
    Én egyszer azt hallottam a tévébe, hogy az olyan munkák ahol neked kell fizetni hogy megkapd a tájékoztatókat az mind kamu, mert Magyarországon és az egész világon nin olyan munka ahol nekünk kell egy munkáért fizetni!Ezek mind törvénytelenek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2005. február 26. 16:3638.
    A www. tavmunkainfo. hu weboldalon ezt találtam:

    Ajánlott hazai weboldalak fordítási munkákat keresőknek:
    Fordítók és fordítóirodák adatbázisa, árajánlatkérési és -küldési lehetőséggel: www. forditokereso. hu

    Fordítók és fordító irodák kereshető internetes adatbázisa, fordítói szaknévsor és hasznos linkek fordítóknak: www. fordit. hu

    Aktuális fordítási munka ajánlatok: http://www. fordit. hu/fordito/ajanlat. php

    Munkalehetőségek nyelvtanároknak: http://nyelvtudas. hu/ajanlat. php

    Itt szoktak valós távmunkákat ajánlani, de általában nagyon sok a jelentkező.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_842066 (1)
     
  15. 2005. február 26. 14:1437.
    Sziasztok!
    Köszönöm mindenkinek, aki válaszolt, úgylátom nem így fogok egy kis pénzt keresni. Már csak az a kérdés, hogy ha nem így, akkor hogy. . .
    Katy
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2005. február 25. 11:1536.
    Sziasztok!

    Az összerakásos munka pé tol meg hasonlők engem is érdekele. .

    Köszi előre is. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_842066
    Torolt_felhasznalo_842066
    2005. február 25. 09:1135.
    Sziasztok! Jó reggelt mindenkinek!
    Ez akkora szívás, hogy az nekünk kell fizetni azért, hogy munkát kapjunk, na már ha kapunk! Hát milyen világban élünk? Én kis naív, meg azt hittem, hogy aki akar az tud valami plusz munkát találni. Hát lehet, hogy jobb lesz, ha inkább jelentkezem a McDonald's ba éhbérért :-((((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2005. február 25. 07:4334.
    Sziasztok! Senki ne dőljön be az online bedolgozós hirdetéseknek, én tájékoztatót szoktam kérni emilben, de egy kaptafára való mind, mert ugyan emilt azt küldenek ingyen, de amiben a "lényeg" van, az már pénzért jön. Én 1x rendeltem ilyen csomagot, kb. 10 oldalon keresztül leírja hogy milyen munkákra van lehetőséged, de a legtöbbje az másolási munka, és amolyan "piramis" szerűen továbbküldős átveréses az egész. Ugyan volt benne gyöngyfűzős, meg öngyújtóösszerakásos, de azért hogy ezt megkapd, azt is ki kellett volna fizetni. Mindezt megtudtam 6. 000 forintért. Én azt hiszem ez törvénytelen, de nincs gazdája!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2005. február 24. 22:2533.
    szia!
    meg ne próbáld!!! én csak ezt tudom neked tanácsolni, mert nagyot fogsz "koppanni". . . tiszta kamu az egész! vadidegen embereknek nehogy küldjél pénzt csak úgy, puszira (sztem neked sem küld senki. . . ), aztán meg várod a melót, várod. . . várod. . . és a vége: a nagy SEMMI!!! hidd el, tudom mit beszélek, próbáltam már én is, jól átvertek, hülye voltam, h. egyáltalán pénzt küldtem, meg hittem ebben az egészben, dehát az ember mindent megpróbál, sosem tudni miből mi sül ki, nem? szóval: felejtsd el az efféle "munkaajánlatokat", mert kamu mind!
    előzmény:
    katy27 (30)
     
  20. Torolt_felhasznalo_211399
    Torolt_felhasznalo_211399
    2005. február 24. 22:2032.
    Jó estét neked! Én azt hiszem kamu, már próbáltam, aki írt az pézt kért, hogy utána tudja küldeni az anyagot. De ugyanilyet hirdettek mások is ahol ugyanezt írták már ami a pénzt illeti, és aztán a munka. Így ennek nem dőltem be, mert már baráti körben kipróbáltak hasonlót és nem volt munka. Az a 600 szerintem 6000 ft, legalábbis az egyik fizetősön ezt hirdették még tavaly, de idén már nem is találtam a lapjukat. Nem mintha befizettem volna mert ezt is itt olvastam, aki befizetett hónapokig hitegették aztán eltüntek, még a telefonszámuk is megszünt. Vannak még hirdetések pl. a leégetős, hogy mi mindent nem tudsz és ezért nem kaphatsz munkát. De próba szerencse, próbálkozz.
    előzmény:
    katy27 (30)
     
  21. 2005. február 24. 22:1831.
    Sziasztok!
    Örültem mikor olvastam, hogy létezik igazi bedolgozós otthoni munka is. De. . . .
    Felénk is van ilyen (Tolna megye), de csak nyugdíjasokat és leszázalékoltakat foglalkoztatnak. Biztos ennek is megvan a trükkje, gondolom nem kell utánuk annyit fizetni. Viszont az ismerőseim (anyu barátnője és a testvére) akik ilyen helyen dolgoznak azt mondják, hogy hajtják őket ezerrel. Ahhoz hogy megrérje dolgozni és ne csak melegedjenek ott egész nap az 5 perc szünet 120 embernek cigire, WC-re és enni iszonyat kevés. Anyu barátnője egyszerűen ki se megy, inkább szünetbe is dolgozik. Eleinte mikor nem volt olyan gyors még haza is vitt munkát.
    Egyébként ők kindertojásba való játékokat tesznek a műanyagkapszulába, esetleg irattartót hajtogatnak, de van még néhány variáció.
    Nem valami ilyesmire gondoltatok?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2005. február 24. 22:0030.
    Sziasztok!
    Az otthoni netes ill adminisztrációs munkát, amit itt a Cafén is hirdetnek az apró rovatban, próbálta már valaki? Nem kamu? Jól hangzik, és ki is próbálnám, mert pont ilyen keresetre lenne szükségem, de tartok tőle, hogy csalás. Mondjuk a 600 Ftos belépési díj nem túl sok, csak nem szeretnék fölöslegesen reménykedni.
    Katy
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2005. február 24. 20:1529.
    szia! hát, az az igazság, h. engem is érdekelne vmilyen itthon is végezhető munka, a pénz persze jól jönne, és úgyis itthon vagyok általában esténként (se gyerek, se férj. . . :), tehát időm az lenne. légyszi, érdeklődj utána az ismerőseidnél, h. hol találtak efféle munkát.
    és ha esetleg vki még tud vmi hasonló munkáról azt is szívesen venném (gondolom a többiek is).
    előre is köszi

    üdv: Ivett
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_324374 (28)
     
  24. Torolt_felhasznalo_324374
    Torolt_felhasznalo_324374
    2005. február 24. 17:0928.
    Hello Mindenki!
    Írtam, hogy az egyik ismerősöm apukája tollak összeszerelésével foglalkozik. Sajnos, már nincs munkája. Megszűnt!!! De a másik "ügyben" megpróbálok valami érdemlegeset megtudni.
    Üdv: dncs
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top