Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kezdjunk egyutt fogyni

kriszmam
Létrehozva: 2004. október 4. 16:52
Sziasztok!
Le szeretnek adni nehany kilot, de egyedul nem nagyon sikerul. Talan segitenetek jo receptek ajanlasaval es esetleg versenyezhetnenk is kinek sikerul, biztosan serkentoleg hatna rank. Egyebkent nem eszem sok edesseget, es tornazni is jarok hetente haromszor legalabb. Ennek ellenere jonnek a kilok. Mit tegyek?
  1. 2008. január 3. 16:2117770.

    Sziasztok!

    Legelőször is Nagyon Boldog Új Évet Kívánok!

    Angyalka Zitus tényleg nagyon aranyos és elégedett babának látszik.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_529739
    Torolt_felhasznalo_529739
    2007. december 25. 22:3317769.

    Kedves Homokórák!

    Kívánok Nektek nagyon boldog Karácsonyt, és karcsúságot hozó, sikeres, egészséges, boldog Új Évet!  

    Zöldi, gratulálok Zitushoz, egy tündéri kislány!!! Micsoda édes pufók pofija van, és milyen csodaszép csillogó szemei!!!  Amúgy szerintem magasról tegyél a fogyásra, semmi nem fontosabb most, mint Zitus és Te. Főleg, hogy még szoptatsz. Majd utána leugrálnak a kilók.  

    Edithe, engem terhelhetsz magaddal, sose vagy teher!!! tessék megírni, mizú.. OK??!!

    Millió Puszi Mindenkinek!

    Homokóra! :I))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_436222
    Torolt_felhasznalo_436222
    2007. december 20. 16:1917768.

     Ilyen szomorú vagyok, hogy szétszéledtünk, és alig látogatunk ide.

    De azért rakok fel újabb Zitus képeket, mert már 7 hónaposak vagyunk!   

    Puszantás mindenkinek, és boldog angyalkákat!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2007. december 12. 08:5617767.

    Sziasztok!

    Angyalka majd úgyis le fogod adni, most csak a picire meg magadra figyelj.

    Néha benézek, csak annyira szörnyű hangulatom van, hogy inkább nem terhelek magammal senkit. Mostanság nehezen tűröm saját magam is.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_436222
    Torolt_felhasznalo_436222
    2007. december 8. 17:3817766.

    Sziasztok Csajok!

    Tényleg "TopikbanNemLakók, de még Előfordulók" vagyunk!  vagy inkább  

    Nem is meséltek semmit, pedig olyan jól lenne újra olyan jókat dumcsizni.

    Zitus tényleg kis csibész, és tündér. Egyre jobban imádom! De inkább apja lánya. Rám alig hasonlít, szerencséjére. Talán belsőleg, mert már most látszik, hogy társaság kedvelő a lelkem, meg talán a szeme hasonlít rám, de semmiképp a nézése, az tiszta apja, főleg, ha dühös.

    Fogyásról meg ne is beszéljünk. Még mindíg szoptatok, és a súlyom nem mozdul, hiába tornázom, figyelek oda mit eszem. Néhányan azzal bíztatnak, hogy vannak olyanok, akik szoptatás abbahagyása után dobnak le sok kg-ot, de én biztos nem tartozom ezek táborába. Pedig legkésőbb jövő nyáron szeretnék beleférni a cuccaimba. És már arra is nagyon vágyom, hogy a farmeromat felvehessem.

    Pusszantás mindenkinek! És kitartást a karácsonyi forgatagba, mert nekem már most égnek áll a hajam, bár tesznek is róla "kedves" családtagjaim. (Utálom, hogy mindíg én nyelek, tűrök, és vágok ehhez jó pofát!)  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2007. december 4. 16:4117765.

    Sziasztok Mindenkinek!

    Zöldi tényleg nagyon aranyos Zitus, ilyenkor olyan tünemények.

    Bubóca műtétje hogy sikerült?

    Anomari mi a gond? Remélem semmi komoly.

    Remélem már Benit is elkerülik a gondok!

    Puszi mindenkinek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_529739
    Torolt_felhasznalo_529739
    2007. november 26. 22:0917764.

    Szijasztok TopikbanNemLakók, de még Előfordulók!

     

    örülök, hogy adtatok magatokról életjelet és bocsi, hogy én csak most,  ennyi idő után!

    PiciZöldi tényleg édi, meg látszik, milyen okos kislány! És milyen szép és huncut! Anyja lánya, igaz, Zöldi?  

    Beni, milyen gondok vannak?  

    Többiekkel mizú van? Velem annyi, hogy nyáron megvettük életünk első lakását, amibe tisztára belezúgtunk, most azt csinosítgatjuk. Közben előléptettek a munkahelyen, így végre emberi idő szerint dolgozok... De nehéz megállnom, hogy ne túlórázzak... Közben kiderült, mitől vagyok dagadt, és hogy miért nem fogytam le soha 10 kilónál többet.  

    Nah ennyi.

    Pá. puszi! sziasztok, Homokórák :I))

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2007. november 20. 19:3817763.

    Szervusztok,

    bocsánat az offolásért.

    Kertész Gábor vagyok a nyomtatott Nők Lapjától. Mint annyian az országban, mi is figyelemmel követjük a "Nagy Fogyás" című tévéműsort - hol érdeklődve, hol meghatódva, hol megdöbbenve...

    Annyi bizonyosan látszik a műsorból, hogy lefogyni nagyon nagy közdelem. De az nem derül ki, hogy otthon mi a legjobb módszer.

    Ennek a megtalálásában kérjük a segítségetek.

    Örülnénk, ha elmesélnétek nekünk, hogy milyen volt a ti Nagy Fogyásotok? Volt-e olyan periódus az életetekben, amikor fölösleges kilóktól szabadultatok meg, és ha igen, nektek mely módszer vált be a legjobban? Vagy esetleg éppen ellenkezőleg: melyik az a módszer, amitől a többieknek óvakodniuk kéne, hiszen saját bőrötökön éreztétek, hogy inkább árt, mint használ...

    Kíváncsian várjuk a kommentjeiteket itt, "az én Nagy Fogyásom" fórumon.

    a nyomtatott Nők Lapja nevében
    Kertész Gábor

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_436222
    Torolt_felhasznalo_436222
    2007. november 20. 15:5217762.
    Köszönjük!
    Igen!  Kikerekedett a lelkem. 5 hónaposan 7kg volt, és 70 cm. Most nem tudom mekkora pontosan, de szerintem most nem gyarapszik olyan intenzíven, mint eddig. Itthon nem tudom jól megmérni a mérlegünkön, és csak dec 5-én megyünk a doktornénihez. Nem azért, de olyan okos, és ügyes! Tündéri!  
    előzmény:
    Beni97 (17761)
    2007-11-19  08:53
  10. 2007. november 19. 08:5317761.
    Szia!
    Köszi a képeket, nagyon édes Nagyon szépen fejlődik. Szerintem már utolérte magát. Nem?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_436222 (17760)
    2007-11-15  11:52
  11. Torolt_felhasznalo_436222
    Torolt_felhasznalo_436222
    2007. november 15. 11:5217760.

    Ok! Rakok be pár képet, de azért is, mert így is tudok dicsekedni!   

    Köszi kérdésed, jól vagyunk. Zitus foga még sehol, csak fájdogál neki. Már ideje lenne kijönni, már 2 hónapja szenvedünk vele. Egy ideje elkezdtük a gyümölcsöket délelöttönként. Olyan cuki mikor eszi. Szépen nyitja már a száját, és jókat nyammog.

    És ti hogy vagytok. Ha gondok jönnek az nem jó! Kitartás, bár mi is az. Ügyes leány vagy te megoldasz mindent!  

    Pusszantás

    előzmény:
    Beni97 (17758)
    2007-11-13  20:31
  12. 2007. november 13. 20:5617759.
    Sziasztok!!

    Tudna valaki abban segíteni, hogy hol találok a neten összefoglalót arról, hogy ha valaki diétázik akkor hogyan kell összetevődnie az étrendnek.
    Mi a max szénhidrát, fehérje, zsír.....stb
    Én elkezdtem az unokahúgommal az update módszert, és tornával együtt hatásos, de azon kívül, hogy tudjuk melyik ételt meddig fogyaszthatjuk, és hogy elkészítve, összességében nem tudjuk a max értékeket.

    Köszi: Andi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2007. november 13. 20:3117758.
    Én kérek szépen képet!
    Van pár perc, bár tényleg nem sok.
    Az ember lánynak csőstül jönnek a gondok.
    Jól vagytok?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_436222 (17757)
    2007-11-13  13:27
  14. Torolt_felhasznalo_436222
    Torolt_felhasznalo_436222
    2007. november 13. 13:2717757.

    Hahó csajok!

    Már megint jól eltünt innen mindenki! Most már nem bírtam ki,hogy ne írjak ide.

    HAHÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ! Ébresztő képelésre fel! Néha párpercetek csak akad, hogy távoli barátosnétokkal közöljétek mi a helyzet felétek?!

    Büntibe vagytok, és ezért nem rakok fel Zita képeket. Pedig vasárnap leszünk fél évesek! El tudjátok képzelni? Hihetetlen!

    Na pusza mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_436222
    Torolt_felhasznalo_436222
    2007. október 2. 13:4117756.

    Sziasztok!

    Bubci: gratula a szemedhez! Örülök, hogy ilyen jól alakulsz, csak tovább ilyen ügyesen! 

    Edit, neked jobbulást!

    Mi most a foggal küzdünk, főleg tegnap meg ma, és ki tudja még meddig.  Még nem bújt ki, Zitus iszonyatosan tud sírni! Annyira sajnálom, és még mennyi hátra van! 

    pusszantás mindenkinek!

    előzmény:
    bubóca (17755)
    2007-09-30  11:45
  16. 2007. szeptember 30. 11:4517755.

    No jól eltűntetek már megint!    

    Kellemes vasárnapot, jó pihenést Mindenkinek!  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2007. szeptember 27. 15:3317754.

    Editem!

    Mielőbbi gyógyulást kívánok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!    

    előzmény:
    Edithte (17753)
    2007-09-27  14:07
  18. 2007. szeptember 27. 14:0717753.

    Sziasztok!

    Annyira örülök, hogy jól sikerült Bubóca a műtéted.

    Angyalka nagyon tündéri baba és igazán komprumisszum kész is .

    Nagyon zajlik körülöttem az élet, két hete voltam 3 napos tanulmányutra olaszországban a buszon megfázott az arcüregem, vagyis múlt héten próbáltam kipihenni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2007. szeptember 25. 12:3417752.

    Sziasztok Lánykák!

    Tegnap voltam a controll szemvizsgálaton. Úgy tűnik, szépen rendbe jön a szemem, a betűsorból csak a legalsónál bizonytalanodtam el egy kicsit!   Még mindig csepegtetnem kell naponta 5x.  November 8.-án műtik a másik szemem, amit szerettem volna októberi időpont, nem volt jó a főorvosnőnek, mert nem lesz itthon.

    Valószínű, kell majd szemüveg, de ezt majd azután, ha a másik szemem is meg lesz műtve és "beáll".  Engem nem zavar a szemüveg, csak lássak végre normálisan! 

    Emelni, hajolni, kerékpározni még mindig nem szabad, de majd csak túljutok ezen is.... 

    Azt viszont észrevettem, hogy a szgp monitorját nem nagyon szereti a szemem.  Nagyon hamar el kezd könnyezni.  Ezért nem is merek sokáig itt ülni előtte. 

    Mindenkit pusszantok, szép, kellemes napokat, jó egészséget  kívánok.    

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2007. szeptember 23. 17:5517751.

    Szia Angyalka!

    Csoda édes a Zitus!!!!!!!   

    De meg tudnám gyömöszölni, ha ott lennék!!!!!   

    A nevetése máris nagyon huncut. 

    Holnap megyek controllra a szememmel, elég szépen javulgat. Még nem merem nagyon megerőltetni a számítógép monitorjával, így csak ritkán vagyok a gép előtt, de ami késik, nem múlik.....  Ha mindkét szemem jó lesz, utána még meg is untok! 

    Október 25.-e körül műtik a jobb szememet is.

    Mindenkinek nagy pusszantás, vigyázzatok magatokra, jó egészséget!    

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_436222 (17750)
    2007-09-23  14:53
  21. Torolt_felhasznalo_436222
    Torolt_felhasznalo_436222
    2007. szeptember 23. 14:5317750.

    Sziasztok csajok!

    Azért én is bejelentkezem. Remélem mindenki jól van.

    Bubcikám! Jó hallani, hogy jól sikerült a műtét,  a másik is ilyen simán fog menni!  

    Beni, Edit, Powi, Boszi, puszilok mindenkit!  

    Mi tök jól vagyunk! Zitusom kialakított magának egy rendszert, amivel én is belementem.  7 körül kelünk, 10 körül alszik 1-2 órát, addig játék, kaja, minden jó. Kora délután is alszik még 1-2 órát, és délután is.  Ez néha úgy sikerül, hogy este 7 kor alszik el, és fürdetésre kellteni kell, de nem szokott haragudni. 1/2 9 körül van fürdetés, 9-1/2 10-re megint alszik. Éjszaka még 2x kell fel. Alvások közöt a szokásos játék, kaják, séta. Nagyon tündéri kislány, még mindíg! A napokban el kezdtem aggódni, hogy még nem forog tudatosan, de megnyugtattak, hogy ezzel még ráér akár 2 hónapot is. De már nagyon szépen fog, nyúlkál, és olalra már fordul, és próbálkozik is hasra fordulni. Gyarapszunk szépen, bár még mindíg az "átlag" alatt vagyunk kicsivel, de istenem, szerintem vékony kislányka lesz. Mekkora szerencséje, hogy nem az én alakomat örökölte!  Rakok fel pár friss képet, ezt 18-án készítettem, mikor is 4 hónapos volt!  

    Mindenki vigyázzon magára, pusszantás

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2007. szeptember 14. 13:1217749.

    Sziasztok!   

    Most már a színeket nagyon erősen, szépen látom, de a betúk még homályban vannak. A jobb szemem műtétje valószínűleg október 25.-én lesz, remélem, sokat fog segíteni,, ha mindkét szemem "normális" lesz.  

    előzmény:
    Beni97 (17748)
    2007-09-13  18:15
  23. 2007. szeptember 13. 18:1517748.
    Gyógyulást kívánok Neked Bubci! Köszi, hogy jöttél beszámolni. Változatlanul sokat gondolok Rád, Rátok, sajnálom, hogy ennyire keveset "vagyunk" együtt.

    Millió Puszi.
    előzmény:
    bubóca (17747)
    2007-09-13  16:38
  24. 2007. szeptember 13. 16:3817747.

    Halihóóóóóó!    

    TEgnap meműtötték a bal szemem, megmaradtam, itthon vagyok!!!!!! 

    Igaz, még mindig homály van, de már azért látok a bal szememmel.is egy kicsit.. Most még nem ülhetek sokáig a gép előtt, pihentetni kell még egy kicsit a szemem. A lényeg, hogy átestem rajta!  6 hét múlva műtik a jobbat, mert már azt  is nagyon  ellepte a szürkehályog. Most úgy érzem, mintha kettőslátásom lenne, a betűk még osszefolyanak előttem. Állítólag még egy pár nap kell a balszememnek, hogy jobban élesedjen a kép. Elég nagy műtét volt a szokványoshoz képest, mert még varrni is kellett a szemem, annyira vastag volt a hályog már rajta, hogy anélkül nem lehetett megoldani. Az a fontos, hogy kész van!  Később valószínű, hogy kell olvasószem,üveg másik, de még most felesleges csináltatni, amíg a jobb szememt is meg nem műtik. Néha-néha azért megpróbálok benézni közétek! 

    Millió puszi Mindenkinek, igyekszem minél hamarabb felgyógyulni.    

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top