Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mellnövelés természetesen

Torolt_felhasznalo_576716
Torolt_felhasznalo_576716
Létrehozva: 2004. szeptember 16. 21:53
Sziasztok!

  1. 2010. március 18. 12:0428330.
    Szívesen!
    előzmény:
    Anitaaa03 (28329)
    2010-03-18  11:46
  2. 2010. március 18. 11:4628329.
    köszi
    előzmény:
    Papagena (28328)
    2010-03-18  11:09
  3. 2010. március 18. 11:0928328.

    Szia! Van egy másik topic, ott talán tudnak Neked segíteni. Mi valóban már nem foglalkozunk a témával. 

    Itt megtalálod: http://www.nlcafe.hu/forum/?fid=441&topicid=58773

     

    előzmény:
    Anitaaa03 (28327)
    2010-03-18  09:22
  4. 2010. március 18. 09:2228327.
    Én azthittem ez a topic a mellnövelésről szól
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  5. 2010. március 18. 08:3628326.

    H1N1 oda tűnt, ahol eddig is volt: a nagy büdös semmibe. Kipukkant a lufi, sok országban már hivatalosan is kimondták, hogy sok hűhó volt semmiért. Persze voltak olyanok is, akik A NAGY VILÁGJÁRVÁNY idején is azt mondták, hogy nincs is. (gondolom, ahol nem mozdult rá egy ksi érdekcsoport az oltóanyag bizniszre)

     

    Nálunk most épp a férjem van soron (csak megfertőztük, hehe), csak hát ugye ő férfi és nem is ment ma dolgozni.

     

     

    Köremilre ment válasz (sokra mondjuk nem megyünk vele)

     

     

    Tepokri, abban mondjuk totál biztos voltam, hogy a lányodat simán bevennék MENSA tagnak.

    A sok társasozást meg ne írd, mert egyszer felkerekedek és nálatok töltöm a hétvégét !

     

    Tegnap beszélgettem a Lánnyal. Nagyon úgy néz ki, hogy komolyan el akar menni másik suliba. A tegnapi "levélke" után én is támogatom (Levélke: tegnap kapták meg, hogy ma fellépés, pénteken próba, vasárnap fellépés, kezd kurvára elegem lenni, és akkor a gyerek mit szóljon !!??) Értekezek majd anyukákkal. Néztem az egyik sulit, az tuti nem fog összejönni, az egyik osztályban 30, a másikban meg 28 gyerek van. De mondom, én is nagyon kezdek hajlani  a váltás felé, mert az egyik fiú tuti elmegy, meg még 2-3-4 lány gondolkozik rajta, az enyémen kívül. HA mondjuk még ketten elmennek, akkor maradnak 17-en, a másik hatodikban meg van 12 gyerek, biztos összevonják őket. Az meg nagyon rossz lenne. A lányomék osztály a alegjobb átlagú, ott a fele meg cigó, lógásokkal, igazolatlanokkal, nemtanulással. 7.-8.-ban nagyon nem ez kéne...

    Majd érdeklődöm az iskolaigazatóknál (gondolom ott kell)

    előzmény:
    Papagena (28325)
    2010-03-18  05:42
  6. 2010. március 18. 05:4228325.

    Ahogy Téged ismerlek, lányodnak a sztrapacska sem lesz gond.   

    Lányodnak mielőbbi gyógyulást!   

    Nem is értem hogyan, de mi eddig megúsztuk betegségek nélkül. Persze, most jön a tavasz, úgyhogy még bármi lehet.  

     

    Lányok, csak csendben kérdezem: Hova tűnt a H1N1?   

    előzmény:
    tepokri (28321)
    2010-03-16  23:13
  7. 2010. március 18. 05:3628324.

    Jó reggelt!   

    A BMI szerint én pont jó vagyok. (Pedig van rajtam felesleges kiló, nem is egy) A gyerekem meg túl sovány.  Mikor kiszámolta, teljesen kiakadt, mert ugye, hogy ő megmondta , hogy híznia kell. De ha egyszer ebben nem rám ütött? Ő az ég felé terjeszkedik nem vízszintesen, mint anyuka.  

    Küldtem kör-emilkét . 

    előzmény:
    bóbita23 (28320)
    2010-03-16  14:51
  8. 2010. március 17. 16:2328323.

    sziasztok

    használ valaki vákumos mellnövelőt?van értelme?És ezt a bogyót:Breast Solution?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  9. 2010. március 17. 15:5428322.

    Tegnap olvastam, hogy  a Lovasi Kossuth-díjat kapott. Kész voltam

     

     

    Holnap majd próbálok jönni bővebben.

    Addig agyaljatok topikcímen.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  10. 2010. március 16. 23:1328321.

    Sziasztok!

    Még nem mindent olvastam vissza, bocs. De válaszolok mindenre.

     

    Ha ezt nem lehet bezárni, akkor nyissunk egyet magunknak, én is erre hajlok. Minek olvasgassa mindenki a nyomorunkat vagy örömünket? Csak szóljatok hova menjek!

     

    Cserkút nyáron lenne, csak még nemtom mikor. Majd felhívom őket, hogy egyáltalán mikor hogy van hely. Ja és ki mikor megy nyaralni, Ti tudjátok? Kutyát már vinnénk, de az egész kutyaakció necces. Tavaszi szünet végére jönne, ha elhozzák akkor. Meg ha addig megjavítom a kerítést. Át kéne szerelni a riasztót, de közben jelentkezett a vevő meg az ingatlanos (akkor meg minek szereljék, ha költözünk). Csak olyan lakás nincs a piacon, ami nekünk jó és ki is tudom fizetni. De már mindenféle cuccot beszereztünk ám! Ha most azt mondom, h mégse... akkor nem állok meg a gyerkők előtt többet.

     

    Az IQ teszt... most mit is írjak? Már megint dicsekednék. A lányom 5 percenként vissza akart fordulni odafelé menet, eszébe jutott, h tulképp ő hülye. Aztán megírta alig több mint fele idő alatt. Már az eredmény is megjött, az emberek 1%-ba tartozik IQ-ilag. Nagyon jó, h sikerült, mert fontos volt a táborhoz. De ettől nem lesz jó ember, se sikeres, se népszerű, se művelt, se... se... se. Csak baromi gyorsan tud gondolkozni és jó logikája van. Ettől az még problémát okoz, h a sztrapacskára mennyi juhtúrót és tejfölt tegyen. 

     

    A lányom még mindig kripli, pénteken már dokihoz is vittem. Persze helyettesítés volt, így tök fölöslegesen mentünk. Úgy hogy már behúzódott a dobhártyája és egy hete kezelgettem, nem kapott semmi gyógyszert. Hátha nem lesz középfülgyulladása. Így saját szakállamra legalább Bioparoxot vettem, a gyógyszerésznél meg kisírtam egy kis Sinecodot, mert az meg receptköteles, szóval... várom a javulást.

     

    Nálunk a hétvége kis hóval majd szélviharral telt. Semmit nem lehetett csinálni. Ja de! Az étkezőasztalon pingpongozni   no meg társasozni a végtelenségig.

     

    Na most elolvasom rendesen miket írtatok.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  11. 2010. március 16. 14:5128320.

    Ne tessék izélni a kolóimmal, mert hízok még egyet és akkor már a normál kategóriában leszek a BMI szerint. Bizony

     

     

    A hétvége, főleg a hétfő (ugye, miylen jól mondom ) nehezn telt: front volt, aztán mindneki hülye volt. A Kicsivel nehezen lehetett bírni (szaladgált volna, de senki sem vitte ki abban a k**** nagy szélben, benn meg mindig rászóltunk ), a férjem különösen morcos volt, a Nagy meg olyanokkal fárasztott, hogy ez is meg az is el akar menni a suliból és akkor összevonják őket az a-sokkal és akkor ő sem akar odajárni. Először lehurrogtam, de aztán elültette a bogarat a fülembe... Most ott tartok, hogy megfontolandó, hogy mit mondott, DE mi van ha átiratom (ha tudom), de az sem tetszik neki (milyen szar minden suli, mindenhol tanulni kell) Mindenesetre majd értekezek egyéb anyukákkal. Meg persze a lánnyal is.

     

     

    Gondolkoztatok valami jó topik címen ?

    előzmény:
    Papagena (28319)
    2010-03-14  14:21
  12. 2010. március 14. 14:2128319.

    Kinek hogy telik a hosszúhétvége? Nálunk tegnap családi buli volt. Összevontuk a márciusi ünnepelteket. Nagyon jó volt, csak a végére megfájdult a hangzavartól a búránk.  

    Ma gyönyörűen süt a nap, de Bóbita-súlyúaknak nem ajánlott kint tartózkodni, mert szárnyak nélküli repülés veszélye forog fenn esetükben.  

    Holnapra még ennél is erősebb szelet jósolnak. Pedig korizást terveztem. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  13. 2010. március 14. 14:1628318.
    Szia!  De jó! Akkor már csak Tepokri végleges válaszát várjuk. 
    előzmény:
    aktuális (28316)
    2010-03-14  13:16
  14. 2010. március 14. 14:1528317.

    22. szülinapod alkalmából nagyon-nagyon sok boldogságot!

     

                                                

    előzmény:
    bóbita23 (28315)
    2010-03-13  21:53
  15. 2010. március 14. 13:1628316.

    Sziasztok!

    Kis időhiányban szenvedtem/ek.....de visszaolvastam....

     

    Én arra szavaznék, hogy nyissunk magunknak egy új, zár topikot.....

    előzmény:
    bóbita23 (28315)
    2010-03-13  21:53
  16. 2010. március 13. 21:5328315.

    A '97-es télre meg főleg nem emlékszem, akkor meg csak a pocaknövesztésre fókuszáltam, tőlem hó vagy bármi más is potyoghatott az égből     

     

     

    A windows messengert a bentigépre írtam. Itthon van msn meg skype is.   

     

     

     Tőlem zárkózhatunk, látom Papagena, te hajlasz felé.   Akkor hát várjuk a másik két tag szavazatás is, hogy nyissunk-e egy zárt topikot, ami CSAK A MIÉNK lesz !!!   

     

     

    Köszönöm a gyógypuszit, a hátsó részem rendbe is jött. A náthám viszont kitartott pár napig. Ma már jobb, de úszni nem vittem a 

    Kisfocistát. Így rendeztek itthon -partyt 

    előzmény:
    Papagena (28313)
    2010-03-11  21:07
  17. 2010. március 11. 21:1028314.

    Kaptam választ az nlc-től. Idézem:

    "Sajnos már működő topik utólagos zárttá tételére nincs lehetőség."

     

    Szóval akkor döntenünk kellene, hogy itt hagyjuk a törzshelyünket, és nyitunk egy új topicot, vagy maradunk. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  18. 2010. március 11. 21:0728313.

    Lehet, hogy 1 évvel később volt.  A lány még kicsi volt és nagyon élvezte. Ezért maradt meg az emléke. 

    Mi lett a skype-oddal? Nem került vissza a gépedre? Vagy a bentire írtad a mösönt?  

     

    "(fizetésnap volt, na )"  

    Bezzeg én itt állok fizetés nélkül. Na jó, ez csak rajtam múlott.

    Bankot váltottam és míg nem jön meg a kártyám, nem utalom a pénzem. A régire meg már nem akartam.  

    előzmény:
    bóbita23 (28312)
    2010-03-11  12:20
  19. 2010. március 11. 12:2028312.

    Szerintem nem a gerincem, hanem mellette az izom. Biztos összehúztam magam a hideg miatt. Vagy a megfázás...

     

    14 éve...te komolyan emlékszel még arra, hogy mi volt akkor ? '96 ? Próbálok majd turkálni  a memóriámban.

     

     

    Nekem windows messenger van fenn a gépemen

     

     

    Tegnap elmentem kicsit egyedül és vettem két nagdrágot akciósan. (10/2 db) A tatuum-ban. A nyári gatyámat is ott sikerült venni. 34-es. Meg nyuszikosarat kellett vennem a tchiboban, meg vettem mindjárt pár csokinyuszit meg egy könyvet is. (fizetésnap volt, na )

    előzmény:
    Papagena (28311)
    2010-03-11  12:11
  20. 2010. március 11. 12:1128311.

    Eszembe jutott a tegnapi elszállt hsz-m. A nadrág témához írtam, hogy sajna nekem is ilyen gondom van, hogy ami comb és csípő- ügyileg jó, annál a derekamhoz befér még egy paci(vizi). 

    Az egyetlen hely ami eddig bevált, az a Vöegele. Ott nőcisebb fazonok vannak és ami nekem fontos, nem csípőgatyók, mert azt csak nyáron értékelem.

    Mondjuk nem olcsó hely, de nem is a legdrágább.

     

    A gerincednek jobbulást! Adok gyógy- és gyógyi-t. 

    Megmelelted magad vagy valami egyéb? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  21. 2010. március 11. 12:0428310.

    Érdekes. Tegnap nekem is elszállt a hsz-m.  Mire lett volna ismét időm beírni, addigra meg a netem.  Kb. 2 hete váltottunk csomagot. Erre szarabb, mint a régi. A szolgáltató ugyanaz. 

    Nálunk 2-3 cm maradt meg a hóból és most mintha végre nem esne.

    Nem tudom emlékszel-e14 évvel ezelőtt ilyentájt esett vagy 1 m-es hó. Akkor voltunk úgy, hogy már nem volt hova lapátolni ( a szomszéd udvara megtelt  ). A hó megmaradt majdnem húsvétig.  

    Mobilról netezni: Nem olyan kicsi a kijelzőm, mert ez nem is igazán mobil, hanem pda.  Azért órákon keresztül nem bámulnám, de arra, hogy bekukkantsak a fórumba, vagy elolvassam az emilkéimet, esetleg egy gyors eszmecserére skype-on, arra megfelel.  

    Gyerekem higgad, bár zűrök vannak a kapcsolatában is. Ja és a héten én tanultam vele, mert apja valahogy nem ért ide...  

    Ha Tepokri nyárra tervezi esetleg a környéketek bevételét, én örömmel benne vagyok, hogy csatlakozzunk egy napra. Sőt Aktuálissal (uncsival együtt természetesen) el tudunk menni egy autóval.   Tudod, csak megemlítem az autómnak, hogy  "Hozzátok" megyünk és már magától odatalál. 

    A bezárkózást Tepokri említette, de én is hajlok rá. Sokmindent nem írok ide, mert bárki láthatja.

    Szuper lenne MSN-en megdumálni dolgokat, de pont említettem Tepokrinek, hogy mostanában képtelen vagyok este fent maradni. Ti meg bentről nem tudtok chatelni.  

    előzmény:
    bóbita23 (28309)
    2010-03-11  08:57
  22. 2010. március 11. 08:5728309.

    ....oszt 24 órája esuk folyamatosan. Az a szerencsénk, hogy tegnap délelőtt még nem maradt meg. Meg hogy aprószemű. De így is lett 10 centi, a Mecsekben pár centivel több is. Őszintén szólva nem hittem volna. Bólogattam, hogy persze, 10 centi (megint hülyék vagytok), de bizony itt van. Ilyet még nem értem, hogy a szülinapomon hó legyen, pedig nem vagyok már mai csirke.

     

    Papagena, áruld már el nekem, mert nagyon furdalja az oldalamat a kíváncsiság, hogy hogy a pipiben lehet mobilról netezni ? Használsz hozzá nagyítót ? És emnnyit kóstált a javítás ?Futja majd gumicserére is ? (májusban...) Gyermeked lehiggadt már, puhítása tart még ?

     

    Tepokri, egyszer már leírtam, de elszállt a széllel.... Cserkútról nem sokat tudok, csak azt hogy van ott egy csárda. Strand van Harkányban, Szigetváron, Sikondán és elvileg Orfűn csinálnak egy akvaparkot, de nem tudom, hogy nyárra lesz-e belőle valami. Tömeg, hát az mindig van. Hol az egyetemisták "szállják meg"  avárost, hol a rockerek, aatól függ, hogy épp milyen fesztivál zajlik. De nekem már fel sem tűnik. Meg ha jó program van és épp eljutok, akkor én is növelni szoktam a sokaságot. Kirándulgatni, túrázni biztos jól lehet. Meg még a Dráva sincs annyira messze, ott lehetz hajókázni. Én mondjuk nagyon örülnék, ha errefelé jönnétek, akkor megint tudnánk kicsit találkozni. Hát még ha Papagenáékat is beszerveznéd ! Na, az lenne a hab a  tortán

     

    De Aktuális is biztos tud neked nagyon szép helyeket ajánlani, ő is sokfelé járt.

    (elröppent háeszemben javasoltam, hogy a mégmindiggel fizettesed be magatokat egy hétre a velencei wellness szállóba, az nagyon klassz volt)

     

    Közben most még eszembe jutott, hogy nekünk nagyon bejött a kehidai nyaralás a Kisbalatonnal.

     

     

    Ja és töredelmesen bevallom, hogy nem tudok olvasni. Fél napot röhögtem azon a beírásodon, hogy a lányod írt már nem hibátlan matekdolgozatot is. Aztán láttam, hogy írt már hibátlant máskor is. Aztán még én cikizem az új érettségit, hogy avn szövegértés....

    Az IQ-teszt hogy tetszett a lányodnak ?

     

     

    Meg vagyok fázva különben (csoda?) és fáj a gerincem

     

     

    (tegnap majdnem egész napra le voltunk tiltva  a netről...)

     

     

    Papagena, ha be akarunk zárkózni, akkor akár nyithatunk egy újat is, nem ?

    előzmény:
    bóbita23 (28304)
    2010-03-10  08:35
  23. 2010. március 10. 13:4028308.

    Megkérdeztem, hogy az MNT-s kávézónkat zárttá tehetjük-e. Ha kapok választ, jelzem.

     

    Aktuális: Ugye Te is jössz velünk a másikba, ha sikerül "bezáratnunk"?  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  24. 2010. március 10. 13:1128307.

    Szívesen segítenék, de még nem mentünk kutyuval nyaralni, így ebben nem tudok tanácsot adni. 

    Egyébként Eger és környéke az én nagy-nagy kedvencem. Számomra megunhatatlan. De szép Miskolc-Tapolca is vagy Kőszeg.

    Pécs és környéke is bejön. Túra miatt is.  

     

    A gépemmel majdnem úgy jártam, mint Te a kapuval. Két napig nem volt hajlandó produkálni semmi hibát. Pedig éjjel sem kapcsolták ki. Humorizáltam is velük, hogy tuti itthon elsőre előjön a gond.

    Már mentem érte, mikor hívtak, hogy az utolsó teszttel sikerült végre kiakasztani.  

    előzmény:
    tepokri (28299)
    2010-03-09  11:37

Címlap

top