Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Masszőr képzés, érdemes?

cseréparc
Létrehozva: 2004. szeptember 4. 21:50
Sziasztok!

Érdekelne a véleményetek - főleg azoké akik gyógymasszőrként dolgoznak - hogy érdemes-e elvégezni egy komoly tanfolyamot? Mennyire telített a piac? Tudok-e dolgozni ebben a szakmában külföldön? Hol, melyik suliban érdemes ezt kitanulni?
  1. Torolt_felhasznalo_198634
    Torolt_felhasznalo_198634
    2004. szeptember 7. 12:518.
    OKJ-s!

    Szólok is, hogy nézzék meg!!!!
    Biztos, hogy OKJ-s!
    előzmény:
    cseréparc (7)
     
  2. 2004. szeptember 6. 14:587.
    Csak az a baj ezzel, hogy ugyan végigfutottam a honlapot, de sehol nem találtam, hogy OKJ-s lenne. Szólj, ha tévedek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_198634 (6)
     
  3. Torolt_felhasznalo_198634
    Torolt_felhasznalo_198634
    2004. szeptember 6. 10:126.
    Sziasztok!

    Hamarosan indul egy nagyon színvonalas képzés, nézzétek meg a
    www. nbs. hu honlapon a részleteket
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_356368
    Torolt_felhasznalo_356368
    2004. szeptember 6. 09:155.
    Sziasztok!

    Engem is nagyon érdekelne, szívesen venném, ha vki tudna segíteni, mert nálunk a párom szeretné, plusz munkaként és Ő már 36 éves, hová forduljon???
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2004. szeptember 6. 06:424.
    Az eü főiskolán se kötelező több évig járni, diplomáért, a munkaerős képzés is 1 tanéven belül megvan. Szerintem nálunk érdeklődj, ha nem is vagy mn biztoa adnak felvilágosítást. Lényeg, hogy EU-s bizonyítványt adjon. Vidéski vagyok, konkrétbban nem tudok segíteni.
    előzmény:
    cseréparc (3)
     
  6. 2004. szeptember 5. 23:193.
    Komolynak találom az eti-set, és remélem nemkell eü. főiskola ahhoz, hogy kint tudjak (Íro. , Hollandia, Ausztria) dolgozni. Több felesleges diplomára már nem telik, meg kedvem sincs már hozzá.

    Melyik pesti főiskola szervez tanfolyamot, amivel külföldre lehet menni?

    Köszi a segítséget.

    előzmény:
    azaki (2)
     
  7. 2004. szeptember 5. 08:102.
    Mit értesz komoly tanfolyam alatt? Minimum 9 hónap? Vagy valamelyik Eü főiskolán?
    Azt tudom, hogy a nyugati határszélen elég sokan vannak, és a zalaegerszegi főiskola is ontja őket. Az unokatesóm elvégzett egy gyorsított tanfolyamot (a munkaügy szervezte), a felesége gyógytornász, és nem tudnak elhelyezkedni. Fel kell venni a kapcsolatot kórházakkal, meg gyógyszállókkal, gyógyfürdőkkel. Az elején nem sok a pénz, de ha ügyes vagy, és ki tudsz alakítani saját ügyfélkört, akkor jól meg lehet élni belőle.
    Biztosan el lehet menni külföldre, főleg ha a főiskola által szervezett tanfolyamot végzed el. A magyar szakembereket mindenhol szeretik. Legegyszerűbb, ha regisztrálsz álláskereső honlapokon, tőlük kaphatsz ajánlatokat akár külfüldről is.
    előzmény:
    cseréparc (1)
     

Címlap

top