Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Hajszínező eltávolítása

Torolt_felhasznalo_629662
Torolt_felhasznalo_629662
Létrehozva: 2010. Április 19. 14:39

Sziasztok!

 

Nincs valami ötletetek, hogy a hajszínező teljes eltüntetését mivel lehet felgyorsítani?

 

Köszi

  1. 2018. július 13. 11:5811.

    Hello! En ugyanezt a palette csokibarnat probaltam ki ketto napja.ez a hajradirozas mennyibe kerul egy fodrasznal? Neked mennyibe került? Mit tegyek hogy kijojjon a hajambol? Nekem is fekete lett 

    előzmény:
    almakörteeper (8)
    2010-08-24  14:00
  2. Torolt_felhasznalo_637392
    Torolt_felhasznalo_637392
    2010. október 21. 20:2110.

    Sziasztok!

    Igazából én is hajszínező ügyben szeretnék érdeklődni:D

    Egyik barátnőmnek ugyan olyan színű haja van mint nekem( természetes hajszín, nincs festve) és ő hajszínezővel kicsit sötétebb barnára színezte a haját. Nagyon szép lett és pár mosás után teljesen ki is kopott. Nem maradt csúnya foltos és nem is lett tartós a szín. Viszont azt olvastam, hogy akinek akár kicsit is sérültebb a haja ott meg fog maradni a szín. Ez tényleg így van? Melyik az a márka amelyik tényleg 100%ban kikopik? Nem szeretném elrontani a hajam...ennyit azért nem ér 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  3. 2010. augusztus 26. 10:299.

    Bármilyen "házi praktikát" próbálsz ki, mindenképpen megviseli a hajad, és ráadásul nem garantált az eredmény.

    A korpásodásra való samponok azok, amiket nagyon nem ajánlott a festett hajra használni, mert teljesen kifakítják azt. A te esetedben talán érdemes megpróbálni, de a fejbőrödet ne nagyon masszírozd vele, ha nincs egyébként rá szükséged... 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_629662 (1)
    2010-04-19  14:39
  4. 2010. augusztus 24. 14:008.

    sziasztok!

     

    szeretném megosztani Veletek tapasztalataimat. Először is: NE használjatok  drogériában vásárolt hajszínezőt, mert a sötét színek beleégnek a hajba (velem is ez történt). Csak fodrászkellékesnél vett színezővel próbálkozzatok.

     

    Én a Palette csokoládébarna 24 hajmosásig tartó színezőjét kentem a középbarna hajamra. Fekete lett. Fél év alatt sem jött ki. Felül lenövés volt, alul kikopott. kb 15 centis sávban a hajam közepén beleégett a bemosó a hajamba. Próbáltam mindent: sör, citromlé, ecet, csallántea, ilyen sampon, olyan sampon. Semmi eredmény nem volt. 

     

    Aztán itt olvastam a hajradírról. Megkérdeztem a fodrászomat, konzultált a fodrászkellékesével, és kipróbáltuk (mert itt már tényleg csak az olló segített volna...) Gyönyörűen kiszedte a sötét sávot a hajamból!!!!

     

    Egy biztos: én megtanultam, hogy többet ilyen vacak színezőket nem kenek a hajamra! És aki a hajradírt akarja kipróbálni, csináltassa fodrásszal!!!  :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  5. 2010. Április 19. 16:077.

     Ez csak egy hazi praktika, nem fogja egyenletesen kikoptatni a szint:

     Ecetes vizzel oblitsd le hajmosas vegen, utana sima vizzel.

    Nyilvan nem azonnal koptatja ki a szint, de a semminel biztos hatasosabb.Mugy milyen szint akarsz eltuntetni?

    (esetleg menj el uszodaba, nekem mindig sikerult koptatni a sotetbarna hajszinemen)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_629662 (1)
    2010-04-19  14:39
  6. 2010. Április 19. 15:126.

    Ollóval.

    Van olyan hajszínező, ami még a festéknél is rosszabb, ha hidrogénnel akarnád kiszedni.

     

    Esetleg fodrászkellékesben kérdezz rá a hajradírra.

    Ha az nem segít, akkor nyugodj bele az új hajszínedbe.

     

    Ez hatványozottan igaz akkor, ha nem egy-két alkalommal, hanem huzamosabb ideje, rendszeresen használtad.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_629662 (1)
    2010-04-19  14:39
  7. Torolt_felhasznalo_583839
    Torolt_felhasznalo_583839
    2010. Április 19. 15:115.
    nekem a fodrász a festék fakítására a gyógynövényes (pl. csalán) sampont ajánlotta.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_629662 (1)
    2010-04-19  14:39
  8. Torolt_felhasznalo_740864
    Torolt_felhasznalo_740864
    2010. Április 19. 14:564.

    fodrásznál van cucc, ami semlegesíti a színt. A Dob utcában van egy szalon, ők használják, csak elég nagy az ára.... ahogy bemény a Károly körútról, bal oldalon. mellette egy festmény bolt.

     

    vagy:

     

    talán esetleg előfordulhat, h a citromlé segít... mert h mar.

     

    a sör szőkít...

     

     

    de leginkább a WU2 marja a festéket. Jól csinálja, mert annyira kiszedi a színt, h az ember csak bosszankodik...szőkítésnék kifejezetten jól jön! 

     

    a nap...erősen fakít. 

     

    citromos samponok...azzal tuti nem mosnám a réz vöri festett hajam.

     

    de: fekete és sötét barna színt felejtsd el. Nem tudod otthon kiszedni. ...akkor lettem fekete...és maradtam is...

     

    fodrásznál van cucc, ami semlegesíti a színt. A Dob utcában van egy szalon, ők használják, csak elég nagy az ára.... ahogy bemény a Károly körútról, bal oldalon. mellette egy festmény bolt. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_629662 (1)
    2010-04-19  14:39
  9. 2010. Április 19. 14:563.

    Ollóval :)

     

    Viccen kívül......ez attól függ, hogy milyen színű a hajszínező, amivel beszínezted....egyszer a szőkésbarna hajam feketére színeztem.....na, azt aztán moshattam akármivel..... nem jött ki, csak nőtt le és a lenövést pedig igyekeztem a feketénél világosabbra (középbarnára), de az én szőkésbarna hajszínemnél sötétebbre színezni, hogy ne legyen annyira feltűnő a lenövés. A középbarna az már szépen kopott......

    Amúgy nekem a korpásodás elleni sampont ajánlották, mert állítólag abban olyan hatóanyagok vannak, ami kicsit szív a hajszínből (hát nem tudom...nekem nem igazán segített)....meg a citromlére is ezt mondták.....

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_629662 (1)
    2010-04-19  14:39
  10. 2010. Április 19. 14:412.
    Mosni mosni és mosni, bér én néha hennával szinezem és teljesen soha nem tűnik el.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_629662 (1)
    2010-04-19  14:39

Címlap

top