Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

SOS!deviza lakáshitel

Torolt_felhasznalo_944131
Torolt_felhasznalo_944131
Létrehozva: 2005. május 10. 10:13
SZERETNÉK VÉLEMÉNYT,INFORMÁCIÓT KÉRNI LAKÁSHITEL ÜGYBEN AZOKTÓL,AKIKNEK DEVIZA LAKÁSHITELE VAN SVÁJCI FRANKBAN VÁLTOZÓ KAMATOZÁSSAL.
Most akarunk felvenni hitelt az OTP-től lakásfelujításra.Azért az otp-től,mert náluk van "türelmi idő",nem kell azonnal hatalmas részletet törleszteni.Mennyire megbízhatóak a devizás hitelek?????
  1. 2018. július 11. 08:096.

    http://kurianemakar.5mp.eu/web.php?a=kurianemakar&o=WrIENwG86O


     


    Ajánlom minden devizahitelesnek, hogy a Ptk. 204. § (1) a-b./ pontjára hivatkozzatok a perekben.

  2. 2018. július 8. 21:025.

    Megkérdezhetem, hogy MOST hogy állnak ezek a hitelek? És ti hogy álltok?

    előzmény:
    Mamox (2)
    2005-05-10  10:39
  3. 2005. május 10. 12:033.
    Szia!
    Nekünk frank alapú kocsi és lakáshitelünk is van. Előbbit két éve fizetjük(mi is kevesebbet, mint az elején), utóbbit 3 hónapja vettük fel, az OTP-től. Nekem semmi gondom velük, az unokatesóm OTP-s, lakossági hiteleknél volt csop. vezető, és nem mondta, hogy ne kössünk ilyen hitelt. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_944131 (1)
     
  4. 2005. május 10. 10:392.
    Nem akarlak rábeszélni, mert nem vagyok valutaszakértő és nem látok a jövőbe, de két éve kötöttünk gépkocsira CHF alapú lízingszerződést és azóta folyamatosan csökken a forintban fizetendő havidíj (kb 7 %-kal kevesebb most, mint kezetben).

    Hát azt kellene tudni, hogyan alakul a CHF/Ft arány. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_944131 (1)
     

Címlap

top