Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Magas lányok 175 felett

Torolt_felhasznalo_784698
Torolt_felhasznalo_784698
Létrehozva: 2005. március 28. 00:53
ellentopik
  1. 2018. augusztus 18. 08:46130.

    Sziasztok!


    Nem egy magas lányt láttam életem során férfiként és mindig rájuk csodálkoztam,de a tegnapi nap közértben vásárlás alkalmával olyan magas lányt láttam,amilyet még soha. Termékbemutatós lány volt,azt hiszem valami májpástétom lehetett,de nem is a terméket figyeltem meg,hanem a lány méreteit. Huszonéves lehetett,de sarca mérve szerintem volt 2 méter is. A medencééig ért a fejem kb. Nem álltam sajnos olyan közel hozzá,de annyira igen,hogy lássam,hogy nem nagy kedvvel promózza a termékeket. Csinos,fiatal,magas..én a 176 centimmel eltörpültem mellette,de mindig is felkeltette a figyelmemet a magas nők jelenléte. Volt pár centivel magasabb hölgy párom nem egyszer,de sajnos ilyen magas hölgyekkel még nem hozott össze a sors. Sajnos ahogy hallom,olvasom,a magas nők alapból észre sem veszik és nem az alacsonyabb pasik közül keresgélnek. Számukra,a szemükben nem férfi aki nagyon alacsonyabb náluk. Sajnálattal veszem tudomásul ezt,hiszen nem ez határoz meg egy ferfit!

  2. 2017. november 5. 22:20129.

    Sziasztok!


    Én 179cm vagyok és 55 kg. Látom nagyon sokan büszkék  rá  hogy milyen magasak.  De én nem bírom elfogadni,  kínosan érzem magam, hogy állandóan kilógok  a tömegből. Nagyon szeretném  magassarkúkat de sajnos azt de merek hordani,  elég sokan szekalnak  hogy colos  vagyok és ez csak rátenne egy lapáttal.


    A barátnőim  is alacsonyabbak nálam de ők az egyetlenek  a családomon  kívül  akik azt mondják, hogy szerintük így csak olyan vagyok mint egy  szupermodell es nem kell szégyelnem  semmit. 


    Ti hogy tudjátok elfogadni? Megbékülni  vele?:)


     

  3. 2017. augusztus 29. 20:19128.

    azt jó neked h ilyen magas  vagy :) téged szekáltak ez miatt ? :)

    előzmény:
    fanni.feigl (125)
    2015-04-14  23:11
  4. 2017. augusztus 29. 20:14127.

    én magas vok 177 :D nekem jó én szeretek magas lenni

  5. 2015. Április 20. 12:22126.

    Szia Fanni!


    Jól megnőttél Te is! Én "csak" 181 cm magas vagyok, 40-42 lábakkal. A cipővásárlás valóban nem egyszerű, meg nadrágválasztással is adódnak néminemű gondok.


    Valóban a Deichmannban akadnak nagyobb méretek is szerencsére.


    Te nem kosaraztál véletlenül?


    Jó lenne ha kicsit feléledne a topik


     


     

    előzmény:
    fanni.feigl (125)
    2015-04-14  23:11
  6. 2015. Április 14. 23:11125.

    Sziasztok!
    Véletlen találtam ezt a fórumot és annyira elmosolyogtam magam, hogy ha valaki írta hogy úristen 175 centi és nem talál magára semmit ruhát.. khm.. hát na ne már ha akkorra lennék szerintem a boltok közepén akarnék élni..
    Én 191 cm vagyok ami még plusz,hogy 44-45-ös lábbal lépkedek nap mint nap. Szerintem soha nem fogom azt mondani, hogy imádok magasnak lenni de ha belegondolok,hogy inkább nagyon alacsony vagy nagyon magas lennék hát egyértelmű, hogy magas lennék inkább! Ruhákat venni.. hát New Yorkerbe ha kifogom és találok hosszabb farmert képes vagyok akár 6-7-t is venni és azzal "átvészelni" 2-3 évet :DD Cipő ügybe, hál isten már itthon is kaphatóak nagyobb méretű cipők a Deichmannba amúgy csak 20 ezer ft felett lehet gondolkozni amit azért én soknak tartok főleg mikor ennyiért egy sarut vettem ami szó szerint 10 centi műbőrből volt..-_-!!!  Mindenesetre szuper szuper érzés másokat is olvasni,hogy nem csak én vagyok megáldva:D

  7. 2013. január 29. 19:49124.
    190 cm felett már mammut kategória
  8. Torolt_felhasznalo_350957
    Torolt_felhasznalo_350957
    2012. június 17. 16:01123.

    kukázok

     

    Szóval jelen, mind az összes 182 centimmel . Hogy hogyan élem meg? Imádom, soha nem okozott problémát. Bár ez miért is lenne probléma?

    Mindenki akkora amekkora, valakire ütni kell.

    Szívesen hordok magassarkút, bár 42-esek a lábaim,szerencsére már lehet kapni egész nőies darabokat.Legmagasabb sarkú cipőm 12 centis

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337076 (0)
     
  9. 2011. október 17. 22:33122.

    22 éves vagyok, hajszálpontosan180 cm magas, kb. 12 éves korom óta, amolyan karcsú "szupermodell"-típus, szóval semmi sem túl hosszú vagy gebe vagy lapos :)

     

    De évekig iszonyú volt. Állandóan megszégyenítettek és kicsúfoltak még a felnőttek is a magasságom miatt, sajnálkoztak, hogy szegényke, és még csúnya is... a gyerekek kiközösítettek, a fiúk féltek tőlem, és néha még én is magamtól, mert szörny-tudatban kellett formálódnia a képlékeny gyereklelkemnek... de aztán jött a pubertás... és mire 20 lettem, nem csak megtörtént, de be is fejeződött a pillangó-effektus :)

     

    13 centis magassarkúm van, és nincs jobb érzés mint vonulni az utcán, magadon érezve a szörnyülködő-irigy pillantásokat. Igen, magas vagyok, ha ezzel valami baja van valakinek tehet egy szivességet! Ugyanis egy évtizedembe került nem csak elfogadni, de megszeretni magamat, és ezt SOHA TÖBBÉ NEM VEHETI EL EGYETLEN VADBAROM SEM! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_773846
    Torolt_felhasznalo_773846
    2011. július 27. 08:22121.

    Szia!

     

    Én vagyok az vattacukor20, csak új a profilom!

     

    Te is szép magas vagy, egyáltalán nem vagy túl magas,hanem szupermodell alkat! Én ha látok az utcán szép magas lányokat, főleg ha még magassarkúban is vonulnak, akkor azt gondolom, hogy úristen annyira szép magas, mint egy modell. :) Persze a magasság nem minden, jó alak is kell hozzá, szerintem az a normál, formás a szép, nem pedig a nagyon vékony.

     

    Hááát 15 cm-es cipő durva lenne, de még a 10is. Nemrég vettem 2db 6cmes sarkú cipellőt, de még abban is szoknom kell a járást...:D.

     

    Amúgy mostanában kezdtem csak elfogadni a magasságomat. Rájöttem, hogy mindenki azt mondja(persze van kivétel), hogy egy pasi minimum 180 cm legyen, szóval aki nálam kissebb és pasi(és csodálkozik, hogy én milyen magas vagyok, DE UTÁLOM EZT BÁRKITŐL IS) az az ő személyes gondja. Ennyi! :D  

     

    Te hány éves vagy, hol laksz, sok ott a magas ember? 

    előzmény:
    Zöldike2010 (117)
    2011-04-16  00:47
  11. 2011. július 2. 15:22120.
    Könyörgök, létezzen már olyan nő, aki szeret magasabb lenni a párjánál. Így nem élet az élet. Az ember odasomfordál magas nők közelébe, metrón, buszon, villamoson és csak sóvárog, hogy milyen gyönyörű magas. Annyira izgató látni a testi fölényét tükröződő felületeken. :( A csimpaszkodó, felfelé pislogó nők egyszerűen nem tudnak felizgatni fizikailag, és nem érdekel, milyenek az ágyban...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  12. 2011. Április 16. 21:51119.

     ez tetszett!

    Szerintem is tetszenek a magas nők a férfiaknak,és ha még kicsit gúnyos is a beszólás,az csak azért lehet,mert tudják hogy nekik úgysem lesz ilyen barátnőjük.Általában a "törpikék" tesznek megjegyzést,olyan még nem volt hogy egy 190 cm magas férfi szólt volna be.

     

    Különben,a nacikhoz visszatérve:már nagyon sokszor vásároltam túl rövid nadrágot,a boltban határesetnek véltem,aztán itthon meg láttam hogy bokavillantós,mert nekem a méretem 38-as vagy M,max. néha L-es,és ugye ezekhez a méretekhez nem varrnak hosszú szárat.Mondjuk az XXL-es elég hosszú lenne,csak az meg leesne rólam. Hát nem egyszerű.

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    csita (118)
    2011-04-16  21:22
  13. 2011. Április 16. 21:22118.

    Megszoktam,hogy magas vagyok és a lányom is örökölte.

    Ami gondot jelent, az öltözködés.A Vögele-ben  lehet néha kapni hosszított méretű farmereket.Ezek jók szoktak lenni.Egy biztos, mi nem tudunk a kínai boltokból öltözködni.

     

    Amúgy a magasságom nem jelent a nőiességben gondot.Sőt úgy vettem észre,hogy tetszik a férfiaknak.

    A családban emlegetjük,hogy egyszer együtt utaztunk egy liftben egy kedves bácsival.Megjegyezte,hogy szép magas vagyok és nehezen találok majd magamnak férjet.

    Mire a húgom rávágta,hogy ne aggódjon a bácsi. már a  második férjénél tart a nővérem....(és ez igaz is....)

    előzmény:
    Zöldike2010 (116)
    2011-04-16  00:43
  14. 2011. Április 16. 00:47117.

    ui:

     

    De jó hogy ilyen szép magas párod van,tuti felvennék hatalmas +15-ös cipőket is ha ilyen "nagy" pasim lesz egyszer. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390000 (108)
    2010-10-12  01:14
  15. 2011. Április 16. 00:43116.

    Sziasztok "nagylányok"!

     

    Én is jöttem csatlakozni,

     

    179 cm magas vagyok,és nagyon örülök neki.(99,9%)

    Szeretem ha megnéznek az utcán,bár én nem látom magam kívülről,állítólag feltűnő jelenség vagyok ha megjelenek valahol.

    Az egyetemen van egy barátnőm aki szintén 179 cm,és érdekes,én őt olyan "nagynak" és szépnek és látványosnak tartom,még irigykedem is,hogy jéé milyen szép magas lány...pedig egyformák vagyunk.

     

    Teljesen megszoktam,hogy majdnem mindenki alacsonyabb mint én(kivétel modelügynökségen),szeretek magas csinos cipőket hordani,bár a platform azt hiszem nem nekünk lett kitalálva,a +15 cm-es sarkakat már nem merem felvenni,mert az már nem etikus a pasikkal szemben.

     

    Pedig hozzáteszem,gyönyörű platformcipők vannak,ilyenkor egy pillanatra irigylem a 160 centis nőket.

     

     

    Öltözködés téren a köv. általános geb@sz a következő:

     

    Farmerek bokavillantósak,gatyák mindig túl rövidek  :(

     

    Pulóverek rövidek,csuklóvillantás :( 

     

    Harisnyából lóméretű 5-ös méretet kell vennem,mert 1 méteres a lábam :( jó is,rossz is :)

     

    Nekem a midi szoknya mininek felel meg,ezeket már nem merem viselni,mert zavar ha az utcán nagyon megbambulnak,beszólnak,befütyülnek,bedudálnak persze pozitív értelemben,azért elvétve voltak már érdekes beszólások,

     

    mint pl. -hű de nagy,vagy hű de magas,vagy létra kellene hozzá...stb.ezeken nevetek :) mert tudom hogy változtatni nem tudok,és nem is akarok,mert a férfiak szeretik a magas mutatós nőket,a hosszú combokat,és a reprezentatív megjelenést,és szerintem mi,magas lányok ezeknek a feltételeknek teljes mértékben megfelelünk.

     

     

     

     

     

     remélem tudunk még beszélgetni a témáról.

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_784698 (1)
    2005-03-28  00:53
  16. 2011. Április 16. 00:10115.

    Sziasztok!

     

    Bár én nem vagyok annyira magas mint ti, 173 centi vagyok. Eléggé zavar a magasságom, mert a legtöbb lnáy alacsonyabb nálam. Csak néhányan akkorák mint én vagy 1-2 centivel alacsonyabbak/nagyobbak. Viszont személy szerint sose jönnék össze nálam kisebb pasival, sose tetszettek az olyanok. Egy fiú legyen MINIMUM 180 centi... 

     

    Szóval, én nem is tudom micsinálnék ha még nőnék akár egy centit is. :D De már másfél éve nem nőttem semennyit és 17 vagyok:) 

     

    Irigyelem a 166-8 centis lányokat/nőket, szerintem az a legjobb magasság=/ :) Dehát ez van, nem lehet semmit csinálni. Sokan mnodják hogy szép vagyok így is, de én akkoris állandóan figyelem hogy ki mennyivel magasabb vagy alacsonyabb nálam...

     

    Remélem egyszer megbarátkozom a magasságommal és rájövök hogy ez is lehet szép 

     

    Üdv:) 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  17. 2010. november 12. 11:15114.

    A párjaim zömében magaabbak voltak nálam, érdekes egy ideig erre kínosan ügyeltem, viszont a férjem majd' 10cm-el alacsonyabb nálam. Minket nem zavar,pontosabban nem foglalkozunk ezzel mert asszem ez baromira nem számít. Hiába mondják azt, h esztétikailag EZ így hülyén néz ki, h a ffinek kutyakötelessége magasabbnak lenni, a nő csak akkor igazán nő ha pici és törékeny sötöbö...

     

    Amúgy tényleg tök sok előnye van ennek. nagy tömegben az ember baromi jól megtalálja az elkavarodott családtagot, tömött járművön is TUD kapaszkodni, időben kiszúrja az ellenőrt, nemigen merik molesztálni

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_946299 (0)
     
  18. 2010. november 12. 11:00113.

    Sziasztok!

     

    Én 181 cm vagyok, és kb. 14-15 éves koromban megrugdosott egy lány, mert magas vagyok. Jelzem ő azóta is ugyanakkora, kb. 150 cm, jó érzés rá LEnézni. Csak vele van/volt bajom, nem nézem le az alacsonyakat, mert azt mondják, jóbol kicsit adnak ;)

    A 181 cm magasságomhoz világ életemben MAGASSARKÚ cipőket hordtam, úgy 17-18 éves koromtól. Ugyanis még kecsesebbé és nőisebbé tesz egy nőt, valamint nagyon szép lábakat csinál a magassarkú. És a magas nőknek ugye szép hosszú lábuk van, hát tessenek mutogatni!!!

    A cipőim sarka 8-10 cmeseket, tehát még csaknem is kicsit lettem magasabb.

     

    Most 35 éves vagyok, van egy nálam 1 cm-rel magasabb férjem, aki mellett mindig magassarkúban járok, így biztosan magasabb vagyok mindig nála. Engem nem zavar, őt sem. A szerelem nem ettől függ. Persze amikor esküdtünk lapos cipőben voltam, de a hosszú ruhától nem is látszott, és legalább nem akartam meghalni a cipőben egész este ;)

     

    Szóval magas lányok fel a fejjel. MInden barátnőm kisebb nálam, és a discoban is mindig kilógtam a tömegből a fejemmel, de büszke voltam rá, mert egy magas nő gyönyörű, "tekintélyt parancsoló"! :)!

     

    Szép napot

     

    Timi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_946299 (0)
     
  19. 2010. november 12. 10:57112.

    182 magas vagyok és 65 kiló. Ez az arány már 16 éves korom óta, tehát 25 éve.

    A magasságomnak soha nem láttam hátrányát...sőt!...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_946299 (0)
     
  20. 2010. november 12. 10:46111.

    Mit nevezünk magasnak??

    Nálam a 175cm-körüli méret normál, magasság.

     Én 188cm, és 30felett vagyok már.  valaha zavart a dolog, de kinőttem a problémát (is). Nagylányom 15 éves 180cm, széép magas vékony lányka, szerencsére elégedett az adottságával.

     

    Mondjuk azt a mai napig nem értem, h némelyik alacsony ember mi a frászért néz úgy a magasra mint egy genetikailag módosított kisérleti nyúlra... komplexusok?? Vagy mi??

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_946299 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_390000
    Torolt_felhasznalo_390000
    2010. október 25. 19:22110.

    De jó hogy írtál!!! Örülök neki!

    Hát igen én is mindenhonnan kilógtam, viszont mióta felkerültem Pestre egyetemre valahogy javult a helyzet, mivel több ember mászkál az utcán, mint az én kis városomban..

    Te hol laksz amúgy?

    Elkezdtem barátkozni a magassarkúval, több nap is felvettem egy 5 cm-es csizmát!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_684389 (109)
    2010-10-15  08:22
  22. Torolt_felhasznalo_684389
    Torolt_felhasznalo_684389
    2010. október 15. 08:22109.
    Én is örülnék, ha fellendülne a topik! :) Hol vannak a magas fiatalok (főleg a magas pasik)? Az 182 centimmel én mindig minden társaságból kilógtam, elég vacak érzés.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_390000
    Torolt_felhasznalo_390000
    2010. október 12. 01:14108.

    Sziasztok!

     

    Bárcsak fellendülne ez a topik :P! Hiszen ez egy egyre aktuálisabb téma, mert szerencsére már több magas fialal van!!!!!!!!!

    Én  179 cm magas vagyok. A párom 190 cm, szóval mellette olyan jóóóóóóóóóóó mászkálni. Na de a többi ember... a barátnőim még a 170 cmert sem érik el, mellettük nem érzem magam túl jól...

    Úgy szeretnék magassarkút hordani, de nem merek :(

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_762064
    Torolt_felhasznalo_762064
    2010. március 30. 15:01107.
    am..hát hali..nos én 183 cm vagyok és 54kg  és 15 éves..szal elég vékony:S...de már híztam pár kilót mivel úgy nagyjából megálltam a növésbe:)...175-6 cmrel nem volt bajom ...csak aztán továbbnőttem.:(:S..de elfogadtam h ez vagyok..amit biztosan tudok..ha vki ilyen magasan nem húzza ki magát ,nah az gáz de nagyon....úgy gondoltam én is írok ide vmit mert azt tudom,ha vki jót ír azt örömmel olvasom:)...véleményem, hogy most ebbe a korba amibe vagyok ez elég nagy külömbség..szal látszik,hogy magasabb vagyok,de szerencsére nem az összes oszt társamnál:)..és csak akkor éreztem a  magasságomat hátránynak,amikor nálam kisseb volt a srác aki bejött..sajna volt sok ilyen..de egyb nem zavar, h magas vagyok.ez van.vannak magas pasik is nemcsak alacsonyak..csak a vékonyságom zavar..azon meg tudok változtatni..tény h bár imádom  a magassarkút azt azért nem veszek fel mert nem kell ennél nagyobbnak lennem ;)..de ottvannak a jókis conversek meg miegyebek:)..meg szentem ha vki ilyen magasan szégyelli ezt és ezért csöndes,görnyedt,nem viccelődik..nah akkor van baj..én viszonylag könnyen barátkozó,vidám vagyok..ez azért elég pozitívum;)bulizgatok meg mindent csinálok:)és volt már pasi aki kimondottan örült h nem kell tulságosan lehajolnia..igaziból a legjobb magasságnak a 173-175 cmt mondanám..az nagyon szép..az az  alatti csajok szentem nem túl kecsesek vagy hogymondjam.magaslányok a szebbek..a fiúknál is minnél magasabb annál vonzóbb;)nah persze izom se árt rájuk:D...hát ennyit tudtam mondani annak aki szégyenli magasságát...nem kell aggódni..felnőttként már nem lógunk ki annyira a sorból...nők többségénél mindig magasabbak leszünk,de nem is velük szeretnénk leélni az életünket;)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     

Címlap

top