Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szeretnék vele dolgozni

ontudatos
Létrehozva: 2004. augusztus 12. 15:51
Az én munkahelyemen majdnem mindenkinek van másodállása. Nekem itt nincs, mert eddig öntudatosan fennen hangoztattam, hogy én senkivel nem akarok közösködni így nem is vettek be sehová (a másodállások hivatalosak, mert engedélyezés kötődik hozzá, tehát feketén nem végezhetők). Van egy kollégám, akivel viszont nagyon szívesen dolgoznék együtt (nem elsősorban a pénz miatt, bár az sem rossz, hanem hogy együtt legyek vele. Eddig neki is löktem az öntudatos szövegemet, most azonban mást gondoltam. Ő jelenleg egyedül dolgozik, akivel dolgozott, nyugdíjba ment, illetve szabadság előtt csinálta mással egy hónapig, de valami zűr lett köztük. Már pedzegettem neki, hogy meg szeretném tőle tanulni ezt a szakmát, de nem tudom, vette-e a lapot, mert hogy előtte annyira leszóltam a munkát (elég nehéz munka egyébként). Kérlek, adjatok ötleteket a fentiek ismeretében, hogyan tudnám őt rávezetni, dolgozzunk együtt!! Na, azt hiszem, ilyen kérdés sem sok volt itt! Előre is kösz a válaszokat.
  1. Torolt_felhasznalo_397657
    Torolt_felhasznalo_397657
    2004. augusztus 12. 16:2213.
    Talán szólhatnál neki, hogy úgy alakult az életed, hogy plusz pénzre van szükséged. Nem vagy oda ugyan a másodállásokért, de ha már feltétlen kell, legszivesebben Vele dolgoznál.
    előzmény:
    ontudatos (7)
     
  2. 2004. augusztus 12. 16:2012.
    mondjuk a pletyka. mert az még az "ártatlan" embereknek is megkeserítheti az életét. . .
    előzmény:
    ontudatos (10)
     
  3. 2004. augusztus 12. 16:1911.
    (elpirultam)

    Azért ha közelebb szeretnél kerülni hozzá lehetne másképp is - talán. Esetleg segítséget kérnél szigorúan :)) szakmai ügyben vagy valami hasonló, ami lehet egy picit átlátszó is, de olyan is, hogy ha nem úgy sül el, akkor ne legyen kellemetlen neked.
    előzmény:
    ontudatos (8)
     
  4. 2004. augusztus 12. 16:1810.
    Plusz mi az az egy-két dolog?
    előzmény:
    -csippi- (4)
     
  5. Torolt_felhasznalo_914306
    Torolt_felhasznalo_914306
    2004. augusztus 12. 16:179.
    Akkor meg csak úgy általánosságban hozd fel, hogy megváltozott a véleményed és érdekelne másodállás. Mivel foglalkozol?
    előzmény:
    ontudatos (7)
     
  6. 2004. augusztus 12. 16:178.
    Most is fején találtad a szöget, mint már sok alkalommal itt! (Mert azért én olvasgatok itt folyamatosan!)
    előzmény:
    -csippi- (4)
     
  7. 2004. augusztus 12. 16:157.
    Hát azciki lenne, ha én vetném fel. Van más jelentkező is
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_914306 (6)
     
  8. Torolt_felhasznalo_914306
    Torolt_felhasznalo_914306
    2004. augusztus 12. 16:116.
    Miért nem kérdezed meg, hogy dolgozhatnál-e vele. Megváltozott a véleményed és kész.
    előzmény:
    ontudatos (3)
     
  9. 2004. augusztus 12. 16:085.
    (elnézést kérek, több szót egybe írtam. nem működött a szóközöm:( )
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2004. augusztus 12. 16:074.
    A jeled alapján párkapcsolatbanélsz.
    Te most egyfajta izzást, bizsergést érzel a kollégád iránt, ha jól vettem ki.
    A munkavállása mellette számodra erre is-arra is ürügy lenne, hogy közelebb kerülj hozzá (erre=család, arra=kolléga)
    Mi van akkor ha nem jönnek be a "számításaid"?
    Tudsz majd vele továbbra is együttdolgozni? Mármint a fő helyeden?
    Mit fogsz mondani otthon, miért ért véget a másodállásod?
    és még lenne egy-két dolog. . .
    előzmény:
    ontudatos (3)
     
  11. 2004. augusztus 12. 16:033.
    Miért?
    előzmény:
    -csippi- (2)
     
  12. 2004. augusztus 12. 16:012.
    hát ezért kár lenne másodállásba fognod:(((

    előzmény:
    ontudatos (1)
     

Címlap

top