Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Gyerekes kutyatartò

iszt
Létrehozva: 2018. június 30. 16:17

Sziasztok !





Včlemčnyeket szeretnék kčrni.Van egy 12 eves fiam čs egy 8 éves lŕnyom.A gyerekeknek szeretnčnk venni egy kutyat.Nčztük a berni pŕsztorkutyŕt čs a shiba-inut..tart valaki ilyen kutyakat? Melyik kutyafajtŕt ajanlanatok ami nektek bevŕlt čs melyik az amelyiket egyaltalan nem? Varok mindenfčle včleményt.(akŕr tenyčsztőčt is ha esetleg erre tčved:) Gyerek mellč nektek melyik az a kutyafajta ami megfelelő lett? Valami nyugisabb ..nem allandoan ugato fajtat gondoltunk..





 





Előre is koszonom





iszt

  1. 2018. július 5. 22:0710.

    Jó, csak azért kérdeztem, mert nem tudtam, a kutya a gyerekek szíve vágya, vagy a tiétek. De ha a gyerekek akarják is nagyon, akkor is számítsatok rá, hogy egy idő után nem fognak vele foglalkozni, megunják, nem érnek rá stb. 


    És akkor az egész nyűg rátok marad.


    Az állat ellátása egy-másfél évtizedig tart, minden nap. Elég sok gondot okoz. Ott a sok ürülék, aztán a nyaralás is problémás, oltatni kell - szóval szerintem gondoljátok meg, szükség van-e kutyára.


    Házőrzőnek, betörőt elriasztani egy távfelügyelet jobb megoldás.

    előzmény:
    iszt (6)
    2018-07-01  08:37
  2. 2018. július 3. 19:239.

    A legeslegjobb kutya a Golden. 


    Nyugodt ,türelmes ,nagyon sok szeretet kér és ad és könnyen tanítható. 

    előzmény:
    huncut (2)
    2018-06-30  18:00
  3. 2018. július 1. 17:218.

    Én - mi   - tenyésztettünk kutyát 20 évig....nagyon szeretem a kutyákat. Boxerrel kezdtük, aztán pekingi palota majd bolgnese pici kutyák mellett maradtunk. Volt , hogy 7kutyám, volt, de a 7 nem volt 20kiló. A nagytestű kutyához  "férfi kell"  ! Én kiskutyát javasolnék. Annyi menhelyi kutya van, onnan hozzatok el egy kutyát, akit megszeretnek a gyerekek...Aztán , ha valóban kell nektek kutya, majd vegyetek egy drága fajtisztát...., ha te is úgy gondolod- mert munka/gondozás / van vele  ! Egy kutya nagyon sokba van, és annyi baj van vele , mint egy gyerekkel....

  4. 2018. július 1. 09:157.

    Berni pásztorra szavazok. Nyugis kutya, elviseli a gyerekeket is, habár a tieid már nagyobbak, nem fogják nyúzni. Kuvaszt ne! Az eléggé öntörvényű, régi szomszédunk sokat kínlódott vele. Házörzőnek kiváló, de gyerekek mellé nem ajánlatos. 


    http://www.haziallat.hu/kutya/kutyafajtak/berni-pasztorku tya/39/


    http://www.haziallat.hu/kutya/kutyafajtak/shih-t zu-sicu-si-cu/1885/

  5. 2018. július 1. 08:376.

    Igen tudnak rňla.

    előzmény:
    demise (5)
    2018-06-30  23:27
  6. 2018. június 30. 23:275.

    "A gyerekeknek szeretnénk venni egy kutyát."


    Ők tudnak róla?

  7. 2018. június 30. 22:344.

    Kertes házunk van😀

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (3)
    2018-06-30  22:28
  8. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2018. június 30. 22:283.

    Lakásba? Semmiylet.


    Kertes házba kuvaszt.

  9. 2018. június 30. 18:002.

    Bár nem voltam boldog de 3 unokám mellé a lányomék vettek egy golden retrivert. Jó választás volt.

Címlap

top