Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nevessünk !

CarolaKennicott
Létrehozva: 2018. május 10. 08:53

Jo reggelt !


Biztosan van mar több vicces topik. De ebben az uj, rancfelvarrott rendszerben nem talalom meg magam, igy gondoltam, nyitok egy ujat.


Ide mindenki, aki nem erzekeny a politikai, nemi, vallasi es egyeb viccekre, s nem rohan azonnal a moderatorhoz, ha egy nem tulzottan korrekt viccet olvas !


Szoval?


 


Mi az abszolut nemzetköziseg?


Magyar nö, olasz ferfival, spanyolfal mögött, törökülesben franciazik. A ferfi skotul fizet es angolosan tavozik, mert csehül all anyagilag.


 


 Miert tudnak a szöke nök olyan jol sz..i?


Mert vakum van a fejükben.


 


Ülesezik az ENSZ. Az egyik vezetösegi tag felszolal, s a következöket mondja:


- Tisztelt Hölgyeim es Uraim ! Kerem, hogy öszinten valaszoljanak arra a kerdesre, hogy nem zavarja Önöket, hogy a vilag masik reszen nincs elelmiszer, s az emberek eheznek?


Az amerikai nem tudja, hol van a vilag masik resze. Az afrikai nem tudja, mi az, hogy elelmiszer. A nemet nem tudja, hogy mi az, hogy nincs. A brazil pedig azt, hogy mi az, hogy öszinte.

  1. 2018. május 15. 14:155.

    Nekem van egy olyan érzésem, hogy belőlünk hiányzik a humorérzék...pedig jók a vicceid!

    előzmény:
    CarolaKennicott (4)
    2018-05-14  10:28
  2. 2018. május 14. 10:284.

    Mi a nök 4 csodaja?


    1. Nedvesek lesznek, anelkül, hogy esne.


    2. Vereznek, anelkül, hogy megserülnenek.


    3. Tejet adnak, anelkül, hogy füvet ennenek.


    4. Beszelnek, anelkül, hogy kerdeznek öket.


     


    Az Isten ezt mondta  Föld teremtesekor:


    - Egy tökeletes ferfit minden sarokban lehet talalni.


    S a Földet kerekke formalta.


     


    Miröl beszel harom ferfi egy maganyos szigeten?


    Nökröl, autokrol es sportrol.


    Es miröl beszel harom nö egy maganyos szigeten?


    Kettö szövetkezik egymassal, s kibeszelik a harmadikat.


     


    Egy nö panaszkodik a baratjanak:


    - Ha mi, nök, egy csomo ferfival lefekszünk, akkor ku..nak neveztek bennünekt. De ha ti, ferfiak, egy csomo növel, akkor csak szuper pasik vagytok !


    Mire a ferfi:


    - Na jo, akkor most megprobalom elmagyarazni. Ha nekem van egy kulcsom, amely sok zarba passzol akkor az egy szuper, univerzalis kulcs. De ha van egy lakat, amelybe minden kulcs belepasszol, az csak egy ocskasag.


     


    A kisfiu benyit ejszaka a haloszobaba, miközben a szülei eppen szeretik egymast. A fiu csendben becsukja az ajtot, s elkezd morogni:


    - S meg ezek akarnak engem pszichologushoz küldeni, mert szopom a hüvelykujjamat !


     


    Miert olyan rövidek a szöke nös viccek?


    Hogy a ferfiak is megertsek öket !


     


    Mi a közös a ferfiakban es a kutyakban?


    Alig simogatjak meg öket, maris csovaljak a farkukat.


     


    Mi a különbseg a ferfi es a diszno között?


    A disznok nem ugy viselkednek, mint a ferfiak, ha hullareszegre isszak magukat.

  3. 2018. május 14. 09:493.

    A cigany eldönti, hogy skinhead lesz, s kopaszra nyiratja a fejet. Hazamegy, mondja az apjanak.


    - Idesapam, matol fogva skinhead vagyok ! - Mire az apja:


    - Nem szegyelled magad? - jol elpaholja a fiut. Az odamegy az anyjahoz, s mondja neki:


    - Idesanyam, matol fogva skinhead vagyok ! - mire az anyja:


    - Nem szegyelled magad, azt a cigany mindenedet ?! - ö is jol elpaholja a gyereket. Az odamegy a batyjahoz, s mondja neki:


    - Hallod-e te Gazsi, matol fogva skinhead vagyok ! - a Gazsi is jol elpaholja a gyereket. Az elkullog verzö orral, könnyes szemmel, s elkezd morfondirozni:
    - Meg csak ket oraja vagyok skinhead, de maris nagyon utalom a ciganyokat !


     


    Hazamegy a ciganygyerek az iskolabol es megkerdezi az apjat:


    - Idesapam, azert vagyok jeles olvasasbol, mert cigany vagyok?


    - Nem, fiam, azert, mert jol olvasol.


    Masnap ismet megkerdezi a ciganygyerek:


    - Idesapam, azert vagyok jeles irasbol, mert cigany vagyok?


    - Nem, fiam, azert, mert jol tudsz irni !


    Harmadnap megint kerdez a ciganygyerek:


    - Idesapam, a többieknek mind 6 centis farkuk van, nekem meg 20 centis. Azert, mert cigany vagyok ?


    - Nem, fiam. Azert, mert ök csak 8 evesek, te meg 25.


     


    Ket öregasszony eteti a galambokat, s megszolal az egyik:


    - Te Erzsi, ezek a galambok olyanok, mint a politikusok: mig lent vannak,  addig a tenyerünkböl esznek, de mihelyt feljebb kerülnek, sz..nak a fejünkre !


     


    Mi az orosz business?


    Betörni a kocsmaba, elvinni az összes vodkat, azt eladni a feketepiacon, majd az abbol kapott penzt elinni a kocsmaban !


     


    Politikusokkal teli kisbusz balesetet szenved es belezuhan egy szakadekba. A szomszedos tanya tulajdonosa talalja meg a szerencsetlenül jartakat, s kesöbb igy nyilatkozik az öt kihallgato rendörnek.


    - Nem talalt aldozatokat?


    - De igen.


    - Hol vannak ?


    - Eltemettem öket.


    - Mind meghalt ?


    - Hat, nemelyikük azt mondta, hogy nem, de en bizony mar egy politikusnak sem tudok hinni !


     


    Orban Viktor megy a 2002-es valasztasok utan elkeseredetten a sivatagban, ehesen, szomjasan, s csodak csodaja, talal egy koszos lampast. Megdörzsöli, s mit ad Isten, abbol elöjön egy Dzsinn, s megszolal:


    - Mit kivansz kis gazdam?


    Mire Orban düheben visszatuszkolja a Dzsinnt, s elhajitja a lampast.


    - Kisgazdad a jo edes ....

  4. 2018. május 13. 09:162.

    Én ennek az ENSZ-es viccnek a magyar változatát ismerem /a brazil küldött helyett magyar van/


    Van egy irtó szakállas viccem /előrebocsátva, hogy nincs idős vicc, csak öreg emberek vannak.../


    Grün felfedezi barátját, Kohnt a Nagykőrúton, és ragyogó arccal siet feléje:


    Szerbusz Kohn,  gratulálok, hallottam, hogy egymillió pengőt nyertél a lutrin /ami a lottó őse volt/ Majd barátja döbbent arcát látva, megkérdezi:


    Mondd, igaz a hír?


    Tulajdonképpen igen - mondja az egy kis gondolkodás után. De néhány apróságot pontosítanom kell.


    Nem egymilliót, hanem csak ezret, nem a lutrin, hanem a lóversenyen, és nem nyertem, hanem vesztettem.


    A többi stimmel.


     

Címlap

top