Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

51-es villamos veszélyes?

peachandcream
Létrehozva: 2017. december 15. 13:16

Sziasztok! 


 


Az 51-es villamos tényleg olyan veszélyes, mint amilyennek mondják? Ugyebár a budapesti 51-es villamosról van szó, Mester utca/Ferenc utca és Nagysándor József utca között jár, közben végigmegy a Gubacsi úton és olyan hírhedt utcákat érint, mint Illatos út, Kén utca, stb. Igaz, az elmúlt években lebontották az Illatos út sarkán álló Dzsumbujt. Viszont attól még mindig kihalt, lepusztult iparnegyed az egész környék es azt mondják, hogy nem veszélytelen ezen a járaton utazni, rengeteg a rosszarcú, kötekedő alak.


 


Ez tényleg így van? Van valakinek valami tapasztalata? 


 


Jópárszor kellene mennem ezzel a járattal és nem tudom még, hogy kerüljek-e inkább egy nagyot metróval vagy vállaljam-e be ezt a "kalandot"

  1. 2017. december 16. 18:526.

    Trollkodás helyett produktív hozzászólásokat várok az 51-es villamos közbiztonságával kapcsolatban. Köszi!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (4)
    2017-12-16  07:13
  2. 2017. december 16. 18:505.

    Ügyes vagy!  Ha ennyire ráérsz, akkor azt is láthatod, hogy az Index tömegközlekedés alfórumán majdnem egy évtizede aktív vagyok, amatőr villamosrajongó lévén. Mindettől függetlenül valóban dolgom van az 51-es vonalán és tekintve, hogy ott még sosem jártam, gondoltam fotózni is lehetne menetközben. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (3)
    2017-12-16  07:01
  3. 2017. december 16. 07:134.

    Azert vigyazz a Gubacsi uton : ott van a kisértetvagohid


    Allitolaga  romos csarnokban 5000 sertes szelleme röfög s hallani a cocakat szallito lovaskocsi lovainak a kocogasat....


    / de ezt a cikket mar megirtak /

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (3)
    2017-12-16  07:01
  4. 2017. december 16. 07:013.

    Meselj mar : mit fenykepezel ?
    Cikket irsz?
    Kellene valami jo "sztori" hozza ?


    Az 51-es villamos tényleg veszélyes?
    Topikleírás
    Új hozzászólás
    Nyitotta: Macskaszemek, 2017.12.15 14:03 | Hozzászólások: 9 | Hozzászólók: 6

    Sziasztok! Az 51-es villamos tényleg olyan veszélyes, mint amilyennek mondják? Ugyebár a budapesti 51-es villamosról van szó, ami a Mester utca/Ferenc körút és a Nagysándor József utca között jár. A vonal végigmegy a Gubacsi úton és olyan helyeket is érint, mint a hírhedt Kén utva, Illatos út, stb. Azt tudom, hogy a Dzsumbujt évekkel ezelőtt már lebontották, de gondolom még mindig hasonlóan rossz a közbiztonsága a környéknek, tekintve, hogy kihalt, lepusztult ipartelep az egész környék és tele van "érdekes" alakokkal. Van valakinek valami tapasztalata az 51-es villamossal kapcsolatban? Még mindig olyan veszélyes a járat, mint régebben? Még valami... a Gubacsi úton leszállni és villamost fotózni abszolút felejtős? Milyen a pesterzsébeti szakasz, amin átmegy? Az jobb biztonságosabb valamivel? Köszi előre is a válaszokat!

     

  5. 2017. december 15. 20:592.

    Nem rémlik, hogy többet szerepelne a hírekben, mint más villamosok, járművek. Budapesten egyébként bárhol összefuthatsz kötekedő/kétes alakokkal (akár a Gellért-hegyen is), szóval erre fel kell készülni. Nyilván sötétedés után rosszabb a helyzet, de azért a legtöbb ember inkább nyomorult, szegénysorsú, de azért nem bűnöző. A bűnözőkön azért látszik messziről - ha résen vagy, el lehet kerülni őket, nem kell megvárni, amíg kirabolnak pl.


    A múltkor utaztam fényes nappal Kőbányán az Élessaroktól a temetőkert felé, no, én is pislogtam, hogy hová kerültem, de azért nem volt semmi gáz.

Címlap

top