Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ráncfelvarrás...

castaneasativa46
Létrehozva: 2017. december 2. 10:20

Nem viszitek Ti túlzásba ezt a ráncfelvarrást?


  1. 2017. december 5. 07:566.

    Tölts le egy Adblock Plus kiegészítőt, az blokkolja a reklámablakokat. Ez nem csak az nlc miatt hasznos.

    előzmény:
    eda-1952 (4)
    2017-12-04  20:24
  2. 2017. december 4. 20:325.

    Eddig nem felvarrtak, hanem levagdostak... 

    idézet:
    vorii (2)
    2017-12-02 22:37:26

    Gyakorlat teszi a mestert mesterre 

    előzmény:
    vorii (2)
    2017-12-02  22:37
  3. 2017. december 4. 20:244.

    Na most állt meg az eszem! Egy pillanatra sikerült odébbpofozni itt fenn a piros NLCAFÉ felirat mellett két hülye reklámfeliratot (Optive és a Normaflore), ott van alattuk többek közt a Fórum felirat. Hogy kell eltüntetni? És mire jó ez?  Hogy utáljuk a reklámozott akármit? Emlékeztek pár éve volt a tűsarkú cipő, azt is utáltuk, de ennyire nem volt agresszív.


    Szóval kedves reklámozók: ezt hívják negatív reklámnak, gratulálok!

  4. 2017. december 4. 20:183.

    Az még hagyján, hogy ráncolják mint a sokszoknyát, de ti hogy találtok ide  a fórumra?  Mert én sehol nem látom. Kérdeztem ezt már, de oda sem találok vissza. Google felől jöttem most is, ez azért elképesztő.... Arról nem beszélve, hogy megtalálni egy topikot... Hagyják már abba ezt a ráncolgatást  és hívják vissza egy rövid időre  a régieket, hogy gatyába rázzák ezt a nagyon eltolt fórumot, ami a legjobb volt.

  5. 2017. december 2. 22:372.

    Eddig nem felvarrtak, hanem levagdostak... 

Címlap

top