Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Bonprix áru visszaküldés

danyanyi
Létrehozva: 2012. május 15. 13:47

Rendeltem 3 felsőt a Bonprixtől, de sajnos nagy lett. :( Vissza szeretném küldeni, azonban nem tudom mi a menete, + furcsállom a címet amit megadtak:  Bon Prix Budapest 1977 CST

mi az a CST? Címzésnél hova kell írni?

A visszáru nyomtatványt a csomagba kell tenni?

Bocs a buta kérdésért, de soha semmit nem küldtem még vissza.

  1. 2020. szeptember 15. 12:5612.

    Ez a Bonprix igazán vicces egy online kereskedés. Párom megkért, hogy küldjem már vissza a csomagját, mert nagy lett rá a nadrág. Erre a postán közlik, hogy "Ajánlott levélkélt nem lehet visszaküldeni, mert vissza fog jönni, nem veszik át csak normál csomagként". Így mindjárt 6-700 Ft helyett fizettem az 5000 Ft-os nadrágra közel 2000 Ft postaköltséget, illetve természetesen benyeltük az ide küldés költségét is, ja és persze rendelt egy kisebbet is, amire mégegyszer kifizettük a postaköltséget! Gratulálni tudok csak a marketinghez! Természetesen soha többet nem engedem, hogy netről vegyen ruhát, inkább elviszem egy normális üzletbe, mert ennyi plusz pénzért, majdnem kettő nadrágot vett volna... Good Job Bonprix!

  2. 2019. Április 20. 04:4711.

    Kinek mennyi idö alatt küldték vissza a pénzt?Elállásnál..

    előzmény:
    Timi11 (3)
    2012-05-15  14:19
  3. 2019. Április 20. 04:1310.
    Áruvisszavásárlási feltételek. Garantáljuk a megrendelt, lehetőség szerint eredeti csomagolásban visszaküldött áru visszavételét az átvétel napjától számított 14 munkanapon belül.
    A visszaküldött áru ellenértékét annak beérkezését követően haladéktalanul, de legkésőbb 30 napon belül küldjük vissza Önnek postai utalvánnyal, vagy számlájára, banki átutalással.
    Kérjük az árut, mely nem felel meg az elvárásainak, lehetőség szerint eredeti állapotban, eredeti csomagolásban küldje vissza a Bon Prix Budapest 1977 CST címére, saját költségén, „Kísérőlevél belföldi postacsomaghoz” zöld színű nyomtatvánnyal, mellékelve a számla mellett található kitöltött visszáru nyomtatványt. Utánvétes és portós csomagot nem áll módunkban átvenni, a nem rendeltetésszerű használatból eredő károk megtérítésére kötelezhetjük vásárlóinkat. A katalógusban együttesként szereplő árut együtt kell visszaküldeni.
    Az újonnan vásárolt árut utánvétellel küldjük el, amely az áru értékén kívül a kezelési költséget tartalmazza
    Az elállási jog a Bon Prix által kínált termékek teljes körére, indoklás nélkül gyakorolható. A 17/1999. (II.5.) Korm. rendelet a csomag átvétele után 8 munkanapot biztosít a vásárólnak, hogy a vásárlástól elálljon. Elállás esetén vásárlónkat kizárólag a termék visszaküldésének költsége terheli.
    idézet:
    danyanyi (2)
    2012-05-15 13:57:11

    Mi a teendöm,ha egy adott terméket(ruhát)méret miatt kicseréltetni szeretném? Akkor is ruha visszaküld,pénz vissza,majd ujjra rendelem? Én is kezdö vgyok,segitenetek?

    előzmény:
    danyanyi (2)
    2012-05-15  13:57
  4. 2019. Április 20. 04:129.
    Áruvisszavásárlási feltételek. Garantáljuk a megrendelt, lehetőség szerint eredeti csomagolásban visszaküldött áru visszavételét az átvétel napjától számított 14 munkanapon belül.
    A visszaküldött áru ellenértékét annak beérkezését követően haladéktalanul, de legkésőbb 30 napon belül küldjük vissza Önnek postai utalvánnyal, vagy számlájára, banki átutalással.
    Kérjük az árut, mely nem felel meg az elvárásainak, lehetőség szerint eredeti állapotban, eredeti csomagolásban küldje vissza a Bon Prix Budapest 1977 CST címére, saját költségén, „Kísérőlevél belföldi postacsomaghoz” zöld színű nyomtatvánnyal, mellékelve a számla mellett található kitöltött visszáru nyomtatványt. Utánvétes és portós csomagot nem áll módunkban átvenni, a nem rendeltetésszerű használatból eredő károk megtérítésére kötelezhetjük vásárlóinkat. A katalógusban együttesként szereplő árut együtt kell visszaküldeni.
    Az újonnan vásárolt árut utánvétellel küldjük el, amely az áru értékén kívül a kezelési költséget tartalmazza
    Az elállási jog a Bon Prix által kínált termékek teljes körére, indoklás nélkül gyakorolható. A 17/1999. (II.5.) Korm. rendelet a csomag átvétele után 8 munkanapot biztosít a vásárólnak, hogy a vásárlástól elálljon. Elállás esetén vásárlónkat kizárólag a termék visszaküldésének költsége terheli.
    idézet:
    danyanyi (2)
    2012-05-15 13:57:11

    Mi a teendöm,ha egy adott terméket(ruhát)méret miatt kicseréltetni szeretném? Akkor is ruha visszaküld,pénz vissza,majd ujjra rendelem? Én is kezdö vgyok,segitenetek?

    előzmény:
    danyanyi (2)
    2012-05-15  13:57
  5. 2013. július 18. 15:118.

    Sziasztok!

     

    Nyugodtan kibonthatod, utána tedd vissza a zacskóba és ezeket egy postán kapható nagy borítékba. Ha nem éri el a fél kilót, akkor levélként fog elmenni és így olcsóbb!

     

    Nekem rossz ruhát küldtek, telefonáltam, visszaküldtem és még a visszáru postai költségét (úgy emlékszem 260 ft volt) is visszautalták! Persze a rossz csomag, az ő hibájuk volt!

     

    A CST az csomagtárhely-et jelent.Azt is rákell írni a borítékra!

    Magyarországon nincs lerakatuk. A megrendeléseket Lengyelországba továbbítják, a visszárut is odaviszik.

     

     

    előzmény:
    krisz84 (7)
    2013-07-18  13:52
  6. 2013. július 18. 13:527.

    Szia!

    Én egy nadrágot és egy felsőt rendeltem,de nekem is nagyon nagyok lettel.Azt írták,hogy eredeti csomagolásában.eddi oké.De a nadrág,és a felső is egy külön zacsiban volt.Azt is vissza ragasszam valahogy?Vagy bele kötnek majd.Mert szerintem az eredeti csomagolás arra is vonatkozik.De ha nem bontom ki,akkor honnan tudjam hogy jó e a cucc.Leragasszam a zacsikat is valahogy?Válaszodat köszi 

    előzmény:
    rien (4)
    2012-05-15  14:26
  7. 2012. október 26. 18:256.

    Nekem is ugyanez a kérdésem, mit kell kitölteni a zöld formagyomtatványon, a feladó meg a címzett oké, de ki kell tölteni a süly,érték,feladó rendelkezése,egyebeket is?

    Bocsi, de még én se küldtem vissza. Túl nagyok lettek, meg valami nem is tetszik, nem szeretnék cserét inkább a lóvét kérném vissza. Úgy is lehet?

    előzmény:
    danyanyi (1)
    2012-05-15  13:47
  8. 2012. május 15. 14:285.
    bocs: kitöltöttem
    előzmény:
    rien (4)
    2012-05-15  14:26
  9. 2012. május 15. 14:264.

    Szia!

     

    Én pont most küldtem vissza egy nadrágot, semmi gond nem volt. Kitölttem a visszáru nyomtatványt, én beletettem a csomagba. Visszacsomagoltam az eredeti csomagolásába + beletettem egy nagy borítékba (mert csak így fogadták el a postán) és ajánlott küldeményként adtam fel. Jó az a cím, azt kell ráírni. Nekem is nagy volt a nadrág, én kértem a visszáru nyomtatványon, hogy cseréljék ki kisebb méretre. Visszautalták a pénzt és tegnap megérkezett a kisebb nadrág, ami jó is lett. 

    előzmény:
    danyanyi (1)
    2012-05-15  13:47
  10. 2012. május 15. 14:193.

    Szia!

     Küld vissza nyugodtan, visszaadják a pénzt (persze postaköltség nélkül).

    Nekem még mindig megjött a  mani a számlámra, kb 2-3 hét. 

    Ha jól emlékszem, a visszáru levelet simán kitöltöd, van hely a bankszámlaszámodnak is, bele a rucikkal együtt egy csomagba, és posta. 

    A CST nem tudom mit jelent, de jó helyre megy a csomag, nyugodj meg.

     

    Timi 

     

    előzmény:
    danyanyi (1)
    2012-05-15  13:47
  11. 2012. május 15. 13:572.
    Áruvisszavásárlási feltételek. Garantáljuk a megrendelt, lehetőség szerint eredeti csomagolásban visszaküldött áru visszavételét az átvétel napjától számított 14 munkanapon belül.
    A visszaküldött áru ellenértékét annak beérkezését követően haladéktalanul, de legkésőbb 30 napon belül küldjük vissza Önnek postai utalvánnyal, vagy számlájára, banki átutalással.
    Kérjük az árut, mely nem felel meg az elvárásainak, lehetőség szerint eredeti állapotban, eredeti csomagolásban küldje vissza a Bon Prix Budapest 1977 CST címére, saját költségén, „Kísérőlevél belföldi postacsomaghoz” zöld színű nyomtatvánnyal, mellékelve a számla mellett található kitöltött visszáru nyomtatványt. Utánvétes és portós csomagot nem áll módunkban átvenni, a nem rendeltetésszerű használatból eredő károk megtérítésére kötelezhetjük vásárlóinkat. A katalógusban együttesként szereplő árut együtt kell visszaküldeni.
    Az újonnan vásárolt árut utánvétellel küldjük el, amely az áru értékén kívül a kezelési költséget tartalmazza
    Az elállási jog a Bon Prix által kínált termékek teljes körére, indoklás nélkül gyakorolható. A 17/1999. (II.5.) Korm. rendelet a csomag átvétele után 8 munkanapot biztosít a vásárólnak, hogy a vásárlástól elálljon. Elállás esetén vásárlónkat kizárólag a termék visszaküldésének költsége terheli.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     

Címlap

top