Igaz barátnő kereső

larbia
Létrehozva: 2009. augusztus 15. 17:10

Szívből kívánom mindenkinek, hogy itt igazi barátnőre leljen! Azok írjanak ebbe a topicba, akik elvesztették, vagy még nem találták meg.....Sok sikert!

775 hozzászólás
  1. 2019. február 17. 06:51775.

Sziasztok! Olvasgattalak benneteket és ugyanerre gondoltam mint ti. Keresem a barátnőmet. Persze először csak levelezgetésre. Elrohannak az emberek egymás mellett jó lenne valaki akivel megoszthatom a gondolataimat és ő is ugyan erre keres olyan igazi jó baratnőt. bobe1972bobe@gmail.com

2. 2019. február 16. 15:49774.

Szia Gréti!

Megírnád kérlek, hogy merre laksz?

Köszönöm.

Judit

előzmény:
    Barát74 (773)
    2019-02-13  12:18
  3. 2019. február 13. 12:18773.

Sziasztok! 

Nagyon szeretnék egy IGAZ barátnőt találni..., akiben
    maximálisan megbízhatok/megbízhatunk egymásban, akivel megtudunk egymással beszélni MINDENT!

Félreértés ne essék... hetero vagyok, de olyan barátnőt keresek, akivel MINDENBEN SZÁMÍTHATUNK egymásra,
    mindig és mindenkor.
    41 éves vagyok, de nagyon fiatalos.. örök barátságra gondolok, ami már életünk végéig kitart.

Közös programok - kávézás, mozizás, vásárlás, wellnessezés, kerékpározás, utazás..
    Közös főzések stb.
    Legyél érett, vidám, zene, film, utazás kedvelő... mobilis és 45-65 év közötti.

Én is ilyen vagyok. 

Önzetlen, legjobb barátnő "jeligére".  
    E-mail címem: gretasz01@citromail.hu 

Üdv mindenkinek; Gréti

előzmény:
    Krisztixxx (772)
    2019-02-11  13:10
  4. 2019. február 11. 13:10772.

Sziasztok

Egy ideje csendes figyelője vagyok a fórumnak de sajnos így nem találtam rá arra akit keresek így most regisztráltam hátha így könnyeben elér ahoz az üzenetem akihez kell :)

36 éves vagyok és Budapesten élek,és mint itt mindenki barátot pontosabban barátnőt keresek (férjnél vagyok,magánéletem ezen része maximálisan rendben van kérem Urak ne írjanak).

Most itt írhatnám a sablonos szöveget szeretek színházba moziba stb stb járni DE! nem szabadidő partnert keresek akivel együtt megyünk mondjuk egy moziba és a következő programig nem lehet összefutni,telefonon beszélni az illetővel,hanem BARÁTNŐT tehát olyan személyt akit be tudok engedni a mindennapjaimba az életembe,gondolataimba és persze az érdeklődés kölcsönös.

Tudom hogy ez nem könnyű főleg az én korosztályomba hiszen a legtöbben többgyermekes család anyák és sokan bele esnek abba a hibába hogy csak a gyerek férj munka körforgásban élnek és önmagukra nem figyelnek pedig mindenkinek szüksége van egy barátnőre akire számíthat aki meghallgatja akivel együtt sírhat-nevethet 😍.Hát én ilyen személyt keresek,nekem nem gond ha kis gyermeked van én szuperül elbeszélgetek gyerekzsivajban is és ráadásul nagyon szeretem is a gyerekeket tehát ha közben elmegyünk játszóterezni akkor én is szívesen hintázom akár ez nem lehet akadály 😅,de persze ha singli vagy akkor is írj..ezzel csak azt akartam kifejezni hogy mindegy hogy gyermekkel vagy anélkül ha igazi barátnőt keresel akkor irj bátran :)

Egy dolgot nem szeretek csak a hosszú levelezgetést :/ szívesebben beszélek telefonon vagy találkozok személyesen persze az első pár levél váltás elkerülhetetlen és a kép csere :)

Email címem:krisztixxx849@gmail.com 

Remélem így végre sikerül egymásra találni egy hasonlóan gondolkodó barátnővel.

Légyen szép napotok,Kriszti

5. 2019. február 11. 11:54771.

Sziasztok! 

Nagyon szeretnék egy IGAZ barátnőt találni..., akiben maximálisan 
    megbízhatok/megbízhatunk egymásban, akivel megtudunk egymással 
    beszélni MINDENT! 

Félreértés ne essék... hetero vagyok, de olyan barátnőt keresek, akivel

MINDENBEN SZÁMÍTHATUNK egymásra, mindig és mindenkor.
    41 éves vagyok, de nagyon fiatalos... örök barátságra gondolok, ami már életünk végéig kitart.

Közös programok - kávézás, mozizás, vásárlás, wellnessezés, kerékpározás, utazás...

Közös főzések. Legyél érett, vidám, zene, film, utazás kedvelő... mobilis és 45-65 év közötti.

Én is ilyen vagyok.
    Önzetlen, legjobb barátnő "jeligére".    

6. 2019. február 8. 14:41770.

Sziasztok!

Költözés miatt keresek barátnőt Vác,Veresegyház környékéről.45 éves vagyok.

Email:bajine.zsuzsi74@gmail.com

7. 2019. február 2. 11:11769.

Vásároljon valódi regisztrált és nem regisztrált vezetői engedélyt, útlevelet ((harveyexpressdocuments@gmail.com)) ((+ 237674400169))

személyazonosító igazolvány, vízum, születési anyakönyvi kivonat, iskolai oklevelek, házassági anyakönyvi kivonat és sok más dokumentum.

WhatsApp .................... ((+237674400169))

Skype ........... gyorsdokumentumok1

technikai támogatás .............. ((+ 19379854156))

website ................... http: //www.harveyexpressdocuments.com

Eladáskor érvényes regisztrációs útlevelet, vízumot, vezetői engedélyt, személyi igazolványt, házassági anyakönyvi kivonatot, oklevelet stb. Útlevél, állampolgárság, személyi igazolvány, vezetői engedély, oklevelek, bizonyítványok és oklevelek. Az idegenforgalom és az üzleti vízumok a világ 50 országának és minden nemzetiségének lakosai rendelkezésére állnak. Mi egyedülálló gyártója a hiteles, magas színvonalú útlevélnek, a Real Real Adatbázisnak, és nem útleveleknek és egyéb állampolgársági dokumentumoknak. Garantálhatunk egy új identitást egy tiszta, új, születési anyakönyvi kivonattal, személyi igazolvánnyal, vezetői engedéllyel, útlevéllel, SSN-kártyával, hitelfájlokkal és hitelkártyákkal, iskolai oklevelekkel, iskolai végzettségekkel, és teljesen új nevet adtak ki és regisztráltak a kormányzati adatbázis-rendszerben. Hiteles és hamisított dokumentumokat használunk kiváló minőségű szerszámok és anyagok előállításához. A valódi útlevelek minden titkos tulajdonsága gondosan átmásolta a regisztrált és nem regisztrált dokumentumokat. Mi vagyunk a minőségi hamis és igazi dokumentumok egyedi gyártója. Kínálunk csak eredeti, kiváló minőségű regisztrált és nem regisztrált útleveleket, vezetői engedélyeket, személyazonosító okmányokat, bélyegeket, vízumokat, iskolai tanúsítványokat és egyéb termékeket, például: Egyesült Államok, Ausztrália, Belgium, Brazília, Kanada, Olaszország, Finnország, Franciaország, Németország , Izrael, Mexikó, Hollandia, Dél-Afrika, Spanyolország, Egyesült Királyság stb.

Lépjen kapcsolatba velünk

Lépjen kapcsolatba velünk >>>>>>>>>>>>>>>>>>> harveyexpressdocuments@gmail.com

Általános támogatás >>>>>>>>>>>>> harveyexpressdocuments@gmail.com

website ................. http: //www.harveyexpressdocuments.com

Rendelkezhet bármilyen UNIVERZÁLIS DOKUMENTUMOT a Need-ről

• útlevelek

• Az azonosító kártya

• Társadalombiztosítási kártya

• vezetői engedélyek

• Kanada kártyák

• Egyesült Államok kártyái

• hallgatói jár

• Nemzetközi kártyák

• Egyedi kártyák

• Elfogadási tanúsítványok

• Keresztelő bizonyítványok

• születési anyakönyvi kivonat

• halott tanúsítványok

• A házasság felbontása

• házassági anyakönyvi kivonatok

• Egyéni tanúsítványok

• Középiskolai diplomák

• G.E.D. diplomák

• Otthoni iskolai oklevelek

• főiskolai oktatás

• egyetemi fokozatok

• Kereskedelmi készségek tanúsítása

• az SSN-szám érvényesítése

• Amerikai zöld kártya

• Hamis USD / euró

• Spy termékek

• Hangváltó

• hallgató eszközök

• Láthatatlan tinta

• A DMV-rekord közzététele

• Háttérvizsgálat

• Bárki vizsgálata

Lépjen kapcsolatba velünk

Lépjen kapcsolatba velünk >>>>>>>>>>>>>>>>>>> harveyexpressdocuments@gmail.com

Általános támogatás >>>>>>>>>>>>> harveyexpressdocuments@gmail.com

website ................... http: //www.harveyexpressdocuments.com

N / B ezt tesszük annak érdekében, hogy segítsünk azoknak, akik sürgősen dokumentumok szükségesek

Regisztrált és nem regisztrált útlevelek minden országban. Vízum biometrikus útlevél, diploma, vezetői engedély, személyi igazolvány. Szakmai képesítések M GCSE, A szint, középiskolai okleveles bizonyítványok, GMAT, MCAT és LSAT tesztbizonyítványok, új születés, házasság, halál igazolás extrák Új útlevél és új személyazonosító csomagok, párhuzamosság, igazi diplomák / oklevelek a legtöbb felsőoktatási intézményben világ (több mint 3000 sablonfájl) minden 100% -ban azonos az eredetivel. Egyedi nyomtatás (ha még nincs sablonfájl - egyszerűen írjon nekünk egy példányt, és tudunk bármilyen változtatást / módosítást, mint egy irányt) .második, állampolgárság, identitás, azonosító, dokumentumok, diplomáciai, állampolgárság, hogyan, hol vásárolhat vásárlás, útlevél, személyi brit, Honduras, Egyesült Királyság, USA, Kanada, Kanada, külföldi, vízum, svájci, kártya, IDS, dokumentum

Vásároljon valós dokumentumokat

ismerőseink magukban foglalják az ex magán kutatókat, konzulátusokat, magas rangú kormányzati személyzetet és tapasztalt tapasztalt szakembereket, szilárd kapcsolataink vannak a világ minden tájáról érkező magasabb személyiségekkel, és ezekben az országokban az útlevelek és útlevelek valós idejű nyilvántartásai vannak, amelyek az egyes országok útlevél-irodájához kapcsolódnak ezeknek az országoknak és az összes ügyfelünkkel való kapcsolattartásuknak köszönhetően nem igényel semmilyen állampolgársági okmányt vagy útlevelet bármely országból 100% -ban biztonságos és garantált nagyon jó minőségű, valódi, nyilvántartásba vett dokumentumok kézhezvételét, amelyek nem lehetnek hamisak! Még egy szakértő egyéni tisztviselő vagy a gép sem fogja diktálni a dokumentumot hamisnak, mivel az eredeti nem különbözik a kiadott igazi kormánytól! Minden valódi valódi adatbázis regisztrálva van

Kapcsolat: Whatsapp ____________ (((((0237674400169))))

website ................ http: / w

8. 2019. január 29. 11:32768.

Sziasztok!

45 éves vagyok,a XVI. kerületben lakom.futótársat keresek.

sudarne@freemail.hu

9. 2019. január 28. 21:32767.

Szia

Én szívesen beszélgetek Veled 😊

előzmény:
    Anna39 (761)
    2018-11-09  12:22
  10. 2019. január 27. 12:31766.

Sziasztok! 

44 éves vagyok. Szigethalmon élek férjemmel és már-már felnőtt gyerekeimmel. 

Sajnos amióta ide költöztünk nem igazán találtam igaz barátságra. Így hát arra gondoltam megpróbálkozom itt, hátha van köztetek olyan valaki aki szívesen ismerkedne, barátkozna. 

Magamról: Elég sokat dolgozom, (de a barátaimra mindig tudok időt szakítani), szabadidőmben szeretek moziba, színházba járni, olvasni vagy csak egyszerűen a sétálni a természetben. Szeretem az állatokat. Számomra nagyon fontos az őszinteség. 

Ha esetleg valaki úgy gondolja, hogy szívesen töltené velem a szabadidejét, vagy akár csak szívesen beszélgetne az "élet nagy dolgairól", akár telefonon, akár skype-on vagy személyesen, az a kingatarjan@citromail.hu címre írjon.

11. 2018. december 31. 15:25765.

ziasztok! Nagyon szeretnék egy igaz barátnőt találni! 35 éves vagyok, Budán élek a párommal. Szeretem: a természetet,az önfejlesztő dolgokat,a háziállatokat, a jó filmeket:) Olyan barátnőt keresek, akivel akkor is beszélünk telefonon / Interneten, ha épp nem tudunk találkozni. Szuper lenne, ha együtt járhatnánk el gerinc tornázni!:) BUÉK mindenkinek! E-mail: andrea.csikos83@gmail.com

12. Torolt_felhasznalo_799929
    Torolt_felhasznalo_799929
    2018. december 1. 21:32764.

Barátnőt keresek Pilisvörösvár környékéről közös csajos programokhoz.Szeretem 70-80 évek zenéit,színházba járni,
    sétálni,utazni,kirándulni,moziba járni vagy csak beülni valahová és mindent megbeszélni .54évesen szeretném az egészséges életmódot követni .Kicsit hiszek a horoszkópba.

13. 2018. november 30. 18:14763.

Szia kedves Zsófia! 

Budapesten élek a József Attila lakótelepen. 50 éves vagyok én is. Szeretnék egy barátnőt, akivel jókat lehet dumcsizni, nevetgélni.

Üdv Kata

előzmény:
    Zsófia (762)
    2018-11-25  16:49
  14. 2018. november 25. 16:49762.

Sziasztok!

50 éves budapesti nő keres igaz barátnőt. Közös beszélgetések, kávézások. 

bredabreda11@gmail.com

15. 2018. november 9. 12:22761.

Sziasztok.Fehérvár környékéről van valaki aki barátkozna?

16. 2018. november 9. 12:05760.

Sziasztok.

Azt hittem .....csak nekem van hiányérzetem ....

Szükségem lenne valakire                          - aki meghallgatja a rinyát”                      - akinek van véleménye                              - türelme                 

Nem számít hol lakik mert közös bulira programra úgy se lenne időm. Én csak kiírnám magamból a problémát és szívesen meghallgatom mások búját-baját. (47) 

idézet:
    rozmaryng (747)
    2018-08-15 00:21:45

Sziasztok!

Én is így vagyok, mint Rozmaryng, sok emberben, új és régi ismerősben csalódtam.

Pedig a kölcsönös, oda-vissza működő barátság energiákat ad.

Van, akiknek sikerült itt? :-)

Szép napot

előzmény:
    rozmaryng (747)
    2018-08-15  00:21
  17. 2018. november 8. 17:39759.

Sziasztok!

Én egy 26 éves lány vagyok. Sajnos nincsenek barátnőim, és nagyon egyedül szoktam érezni magam a mindennapok során. Nagyon hiányzik egy barátő, akiben megbízhatok, és akivel megtudnánk egymással beszélni a gondjainkat...Olyanok jelentkezését várom, akik szintén nagyon egyedül érzik magukat, és nem hagyják abba a levelezést néhány üzenetváltás után...Nem felszines barátságokat keresek! Eléggé zárkózott vagyok, emiatt nehezen barátkozom, de tudok nyitni, ahogy jobban megismerem a másikat. Szabadidőmben szeretek zenét hallgatni, filmet és sorozatokat nézni, sétálni, moziba járni...Ha szimpatikusnak találsz, és Te is barátkoznál írj! E-mail: szilvii0226@gmail.com

18. 2018. november 6. 13:56758.

Szia!

Nem dohányzom, szeretem a szabadidőmet tartalmasan eltölteni, igaz csak nagyon kevés szabadidőm van, de annak aktív eltöltésére keresek barátnőt. Ha aktuális még a keresgélésed, írj és adok közvetlen elérhetőséget a könnyebb kommunikáció érdekében.

előzmény:
    Judiana90 (751)
    2018-09-09  20:13
  19. 2018. november 6. 13:56757.

Szia!

Nem dohányzom, szeretem a szabadidőmet tartalmasan eltölteni, igaz csak nagyon kevés szabadidőm van, de annak aktív eltöltésére keresek barátnőt. Ha aktuális még a keresgélésed, írj és adok közvetlen elérhetőséget a könnyebb kommunikáció érdekében.

előzmény:
    Judiana90 (751)
    2018-09-09  20:13
  20. 2018. november 5. 16:26756.

Szia Jucua,

próbáltam neked írni, de nem ment el az email.

Jó az email címed?

Üdv

Smarni

előzmény:
    Jucua76 (704)
    2018-01-05  08:29
  21. 2018. november 4. 18:22755.

Már egészen elfelejtkeztem erről a topicról...véletlenül keveredtem újra ide...Mostanában sok volt az elfoglaltságom...próbálok majd ítni  azoknak - akik megszólítottak...

22. 2018. november 2. 20:56754.

Sziasztok.27éves lány vagyok.7éve van párkapcsolatom.Sajnos sokat csalodtam már az emberekben.Nagykőrös lakom.Barátnőt keresek közös csajos programokhoz.Szeretek zenét hallgatni,bulizni,sétálni,utazni,kirándulni,moziba járni vagy csak beülni valahová.Imádom az állatokat.Ha magadra ismertél irj.Elérhetösegem:szoke.eniko91@freemail.hu

23. 2018. október 15. 20:57753.
    előzmény:
    veron83 (752)
    2018-10-15  20:56
  24. 2018. október 15. 20:56752.

Sziasztok! Veron vagyok Somogy megyéből. Barátnőt keresek akivel beszélgetni és találkozni lehetne. Néha egy kávéra munka után vagy kirándulni programokat csinálni. 

25. 2018. szeptember 9. 20:13751.

59 éves nő vagyok barátnőt /esetleg többet is :-) / keresek,

aki nem dohányzik, intelligens, szeret moziba, színházba járni, jókat enni, fotózni, és jókat beszélgetni mindenről.

Fotózni nagyon szeretek, eredeti szakmám is ez. Tehát séta, fotózás, beszélgetés, kulturális programok. Többen is összejöhetünk sok szabadidővel rendelkező, vidám budapesti 40-es, 50-es csajok ! :-)

1 2 3 4 5

Címlapról ajánljuk

Legnépszerűbb cikkek