Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Régi szerelmemmel álmodni

elsőlány
Létrehozva: 2005. szeptember 9. 14:53
Nem tudom normális dolog-e, hogy mostanában rendszeresen  egy több éve volt szerelmemmel álmodok, sőt ezek az álmok nagyon kellemesek- nem erotikus értelemben.Éjszakánként  újraélem kapcsolatunk legszebb pillanatait. volt már valaki hasonló helyzetben?
  1. 2018. január 22. 17:1041.

    Azért az élet szerencsére nem csak a szerelemről szól. Lehet, hogy nektek fontos ez, de másoknak nem annyira. Jó, ha van (bár nekem mondjuk általában nem jó), de annyi más klassz dolog van, kár lenne azokról lemaradni!

    előzmény:
    Kövesdiági (38)
    2018-01-21  18:24
  2. 2018. január 22. 16:4340.

    Én is hiszek benne, hogy sokszor lehetek még plátói szerelmes.

    előzmény:
    Kövesdiági (38)
    2018-01-21  18:24
  3. 2018. január 22. 13:2439.

    Jó ilyet olvasni... Én is szeretném, és hiszek benne. 55 évesen. 

    előzmény:
    Kövesdiági (38)
    2018-01-21  18:24
  4. 2018. január 21. 18:2438.

    Csodálkozom, hogy olyan fiatalon milyen kiábrándultak vagytok.....egyesek....Az élet még az elkövetkező 40 évben is tartogathat számotokra sok örömet, szerelmet.....csak pozitívan  KELL HOZZÁÁLLNI AZ ÉLET ,az életetek történéseihez  !  Én még nagyon fiatal voltam, amikor Ingrid Bergmann képével jelent meg a RAKÉTA regényújság....azzal a szöveggel, hogy "60éves vagyok, de remélem, leszek még szerelmes"....Én akkor 30 sem voltam....most 69 vagyok  és mondhatom: igaza volt, lehet szerelmesnek lenni bármely életkorban....csak a megfelelő ember kell hozzá!

    előzmény:
    Sheriff-2 (36)
    2018-01-07  14:19
  5. 2018. január 21. 15:4737.

    Az én nagy szerelmem (második házasságom, kisfiam édesapja) elég csúnyán hagyott el, egy hazugságos-becsapós házasság-vég volt. Eltűnt az életünkből, tudtam, hogy egy másik nő miatt, akit soha nem láttam. Évekig vertem, téptem a csajt álmomban... Aztán egy éjszaka azt álmodtam, hogy csodálatos, békés fehér színekkel jellemezhető álomban, újra szerettük egymást a férjemmel, csodálatosan békés volt minden..., szerelem volt, érzések, nyugalom. Pár nap múlva megtudtam, hogy meghalt. A temetésen láttam a nőt (akitől, mint megtudtam, évek óta el akart válni), és megdöbbentem. Őt vertem, téptem évekig...


    Egyébként halálakor szeretett nagymamám hasonlóképpen búcsúzott el.


    Biztosan van az álmoknak egy szűk szegmense, aminek jelentése van. Esetleg csak telepatikus kapcsolatot jelent. Persze vannak egyszerű, hétköznapi álmok.


     


     


     

    előzmény:
    Judit871102 (35)
    2018-01-07  09:37
  6. 2018. január 7. 14:1936.

    Szia,


    "megfogadtam magamnak hogy soha többé nem fogok úgy szeretni senkit mint őt szerettem"


    Szerintem az egyik legfontosabb dolog az életedben az, hogy ne tartsd be a fenti kijelentést.Hozzáteszem azt is hogy nem is lehet elhatározni/befolyásolni így azt az érzést, amit szerelemnek nevezünk.A multnak vége, a jövőd pedig ebben a pillanatban kezdődik.Nekem úgy hangzik, hogy saját magadat akarod megbüntetni.


    Az életben nagyon sok csalódás ér minket, de nem az a fontos hogy hányszor esünk el, hanem az hogy hányszor állunk fel újra.

    előzmény:
    Judit871102 (35)
    2018-01-07  09:37
  7. 2018. január 7. 09:3735.

    Sziasztok


    Én kb 3 éve veszítettem el akit mindennél jobban imádtam ez a mai napig így van. Álmodom vele. Az első két év könnyekkel és sírással telt. De szinte mindig álmodom vele. Egyszerűen nem tudom megérteni miért tette ezt velem. Elég hosszú kapcsolat volt. És egyik napról a másikra döntött hogy ő magányosan akar élni. Részben itt a testvérei is hunyók voltak elég befolyásolható volt a srác szerintem mai napig de ez engem nem érdekelt szeretem és szeretem mai napig. Tudom csúnya lesz amit most írok de ez a 2 kapcsolatom a szakítás óta és megfogadtam magamnak hogy soha többé nem fogok úgy szeretni senkit mint őt szerettem nem megy. Családot szerettem volna tőle, igen vannak olyan álmaim vele kapcsolatba. Próbáltam vele beszélni de soha nem adott megfelelő választ. Álmaimba utána vágyom, hiányzik. És sokszor gondolok rá. Viszont nagyon csúnyán szakított velem és erre a ráadás hogy mindezt karácsonykor tette meg velem. Most nem sajnáltatni akarom magam, de fogalmam sincs mit tegyek...Próbáltam kikapcsolódni most van egy kapcsolatom de ez is lefutó félben van. Nem hiszem hogy 30 éves létemre már lesz családom...ettől félek a legjobban. 

  8. 2017. december 18. 09:2734.

    A JÓSOK szerint,mit jelent a régi szerelmekkel való álom?

  9. 2017. december 18. 08:0433.

    Ovis koromban volt elso nagy szerelmem....es volt utolso nagy szerelmem is. Szep emlekek.
    Mit kellene kiheverned ?

    előzmény:
    Anonymcsajszi (32)
    2017-12-18  07:43
  10. 2017. december 18. 07:4332.

    Sziasztok. Látom már rég nem írt senki ide, de én azért írnék :)


    Az első nagy szerelem 14 évesen volt, a pasi 15 volt akkor. Mind ennek már 13 éve..


    Többször is előfordult már hogy vele álmodtam, nem tudom ezt igazából mire vélni, egy: eltelt 13 év,  kettő: én férjhez mentem, ő megnősült, mindketten kB 2 éve, ez mindegyiőnknél született egy csemete is.


    Ahhoz képest elég gyakran álmodom vele, és fel ébredve az álomból, fura érzések kavarognak bennem.. akkor még sajnos gyerekek voltunk, talán ha csak 2 évvel is de később kezdődik minden, akkor a mai napig együtt vagyunk..


    Talán közre játszik ebben hogy az ex anyósom akkoriban említette hogy nagyon megviselte a szakítás a volt páromat, mert  agyon szeretett.. Sokáig csak ingazott, csak futó kalandokat keresett.. Anyjával  mai napig nagyon jó  barátnők vagyunk..


    Szóval nem tudom mire véljem, talán nem hevertem mėg mindig ki???


     

  11. Torolt_felhasznalo_354806
    Torolt_felhasznalo_354806
    2009. november 15. 09:5931.

    én az első szerelmemmel a mai napig szoktam álmodni, pedig annak már  majdnem 18 éve !!!!!!!!!!

     

    ez alatt a közel 2 évtized alatt néhányszor beszéltünk telefonon, meg cseteltünk a neten, és talán ezért van hogy előjön az álmaimban

     

    a poén az hogy pont ma raggel írt az iwiw-en:)))))))))))

     

    pedig már vagy 1 éve nem jelentkezett, úgyhogy meglepődtem rendesen:))))))

     

    de ami a vicc az egészben hogy még mindig hatással van rám, ma reggel is mikor olvastam az üzijét remegett kezem lábam:)))))))

     

    azthiszem meg kellenne neki mondanom hogy inkább ne jelentkezzen még  évente 1x sem, mert felkavar:((((((((((

     

    nem vagyok normális.........

    előzmény:
    elsőlány (1)
    2005-09-09  14:53
  12. Torolt_felhasznalo_779100
    Torolt_felhasznalo_779100
    2009. május 20. 09:0030.

    Az utólsó mondatod eléggé zavaros.

     

    Szóval tartod a "baráti kapcsolatot" a lánnyal?

    De ez csak haveri?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_710299 (29)
    2009-05-20  08:40
  13. Torolt_felhasznalo_710299
    Torolt_felhasznalo_710299
    2009. május 20. 08:4029.

    (Férfi létemre írok ide, kicsit furca ennyi női hozzászóló mellett)

    Már közel egy éve vagyok együtt a barátnőmmel, és szeretjük is egymást.

    Ma hajnalban mégsem vele álmodtam.  A szűk baráti köröben van egy olyan leányzó, aki után hosszú hónapokig futottam, nem tudom, hogy mennyire voltam szerelmes belé, mert ő közölte hogy számára csupán jó barát vagyok, így aztán sose jártunk. Aztán lassan sikerült nagyjából elfelejtenem, és már alig gondoltam rá.

    De az álmomban egy pár voltunk, teljesen természtesnek tünt az egész, az álom másik furcsa része, hogy rokonlátogatásról, a szülővárosomból szerettünk volna hazautazni, és nem volt pénzem megvenni a jegyet, ráadásul késő este volt, és vissza kellett kéreszkednem a rokonaimhoz éjszakára.

     

    Ma reggel aztán egyszere volt jó és rossz is visszaemlékezni arra lányra.

    Szégyeltem magam amiért álmomban más kezét fogtam.

    A barátnőmnek se mertem mesélni róla, mert tudom hogy ő különösen érzékeny ezekre, és folyton felhozakodik az eddigi exeimmel és plátói szerelmeimmel, és folyton összeméri magát velük... stb.

     

    Szeretem a barátnőm, és nagyra becsülöm, tudom, hogy értékes. Ugyanakkor a másik lány teljesen el tudott varázsolni annak idején, és félek, hogy ez megtörténhet még máskor is. De ugyanakkor ő is egy fontos személy, és valóban jó barát továbbra is.

     

    Remélem nem fogok megbántani senkit sem. Azzal nyugtatom magam, hogy a belső értékek fontosabbak mint a külsők.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Efi
    Efi
    2005. szeptember 14. 20:0428.
    nem baj...én spec. nem vágyom rá! 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_467344 (27)
    2005-09-14  17:22
  15. Torolt_felhasznalo_467344
    Torolt_felhasznalo_467344
    2005. szeptember 14. 17:2227.
    Úgy tűnik már rég álmodtunk az elmúlt szerelmekkel , mert kihalóban van a topik!!
    előzmény:
    elsőlány (1)
    2005-09-09  14:53
  16. Efi
    Efi
    2005. szeptember 9. 22:1326.

    mmm...persze attól, hogy nem tapasztaltam eddig attól még lehet,h működik mással is...meg az is lehet, hogy csak 20 év múlva, vagy sose, mert nekem ez az egy jutott.(míg másnak egyse...na ők nem is értik mit beszélek...)

    Legyen igazad! Nem bánnám, ha megtapasztalhatnám mással.   

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_737040 (25)
    2005-09-09  22:05
  17. Torolt_felhasznalo_737040
    Torolt_felhasznalo_737040
    2005. szeptember 9. 22:0525.
    Tudom, hogy jó érzés ez a beszéden-túli, szinte spirituális kapcsolat, és az ember lánya hajlamos ettől azt hinni, hogy ez egy olyan kapocs, ami csak az igazival és egyetlennel működik...de asszem ez tévhit. De működik, a természeti népeknél még inkább.
    előzmény:
    Efi (23)
    2005-09-09  21:44
  18. Efi
    Efi
    2005. szeptember 9. 21:4624.
    több mint másfél éve
    előzmény:
    Efi (23)
    2005-09-09  21:44
  19. Efi
    Efi
    2005. szeptember 9. 21:4423.

    Én arra jutottam, hogy sztem egyszerűen valamiért még mindig foglalkoztat.Régebben mert hiányzott. most meg mert egyáltalán nem hiányzik sőt.... válunk már több másfél éve. Gondolom most ezért foglalkoztat. Mégis fura, hogy az álmomban szeretetteljes hangulat van, béke, meg összetartozás. Puff...

    Régen míg megszakadt a kapcs közöttünk az egyik barátnőmnek meséltem épp róla. Megkérdezte, hogy mi van most vele. Mondtam, h nem tudom, de szerintem nemsoká látni fogom. Már itt az ideje.

    Erre beállított 3 nap múlva...

    Úgyhogy nálunk nemcsak álom-vonalon ment az összekapcsolódás. Fura volt, néha szinte földönkívüli, ahogy megéreztük egymással kapcsolatban történéseket. Ehhez képest az utóbbi fél évben 2 önkéntes álom...már semmi! 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_737040 (20)
    2005-09-09  21:20
  20. 2005. szeptember 9. 21:3222.
    Sziasztok! Nekem is vannak ilyen almaim, pedig en is boldog hazassagban elek. A ferjem elott volt egy baratom, akivel nagyon viharos volt a kapcsolatunk, es igazibol ez a se veled se nelkuled tipusu. Aztan szakitottunk, elutazott kulfoldre es nem hallottam felole ket evig. Ezalatt en jottem kulfoldre, es elek meg most is kulfoldon.... 8 ev utan iden ujra talalkoztunk. Semmi sem tortent, de valahogy ugy ereztem meg mindig nem tudott teljesen elengedni. Talan ezert is jelenik meg neha almaimban. Ki tudja?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_332192
    Torolt_felhasznalo_332192
    2005. szeptember 9. 21:2121.
    Jaj, dettó --- és én is álmodok. Nem erotikusat, csak valami nagy-nagy összetartozást. :-)))) 
    előzmény:
    Efi (19)
    2005-09-09  21:09
  22. Torolt_felhasznalo_737040
    Torolt_felhasznalo_737040
    2005. szeptember 9. 21:2020.

    Szerintem az álmoknak több formája van: vannak a vágyteljesítő álmok, aztán van, hogy azért álmodsz valakivel, mert az a dolog kedves, ami hozzá kötött, vagy Vele volt kapcsolatban - esetleg aznap történt valami, ami tudat alatt Rá emlékeztett...és a visszatérő álmok, ha jól tudom, azok jelentenek eltemetett de fel nem dolgozott dolgokat.

    Én többször álmodtam úgy az ex-szel, hogy később kiderült, aznap éjjel ő is Rólam álmodott.

     

    előzmény:
    Efi (19)
    2005-09-09  21:09
  23. Efi
    Efi
    2005. szeptember 9. 21:0919.

    Na a mi történetünk is igy indult: diák-szerelem, semmi "keksz"... Semmi. Volt egy 10 éves szünet (addig is mindig keresett, sose felejtettem el, szerintem ő se). Aztán felnőttként újra indult a kapcsolat - persze nem egészen olyan volt mint 15 éves koromban.Valami megmagyarázhatatlan kötelék volt ez, amit nem hiszem hogy a szeretkezés produkál... Mondjuk pont egy hasonló köteléket temethettél el. Tedd a szivedre a kezed: sose kerested Őt másban? A járását, vagy a mosolyát, vagy bármit?

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_467344 (18)
    2005-09-09  20:41
  24. Torolt_felhasznalo_467344
    Torolt_felhasznalo_467344
    2005. szeptember 9. 20:4118.
    Szia Efi! Valószínűleg igazad lehet az eltemetett dolgokkal kapcsolatban! Sokszor gondolkodtam a saját álmom miatt én is! Mint írtam egy diák-szerelem volt,... csak levelek (általános iskolások voltunk), ügyetlen kéz a kézben, de nagy-nagy szerelem!!!  Viszont az én álmaim, ahogy írtam erotikusak!! Érdekes a dolog, mert akkor még gondolati szinten sem foglalkoztatott az erotika!! Akkor mit is "temettem" én el?!
    előzmény:
    Efi (17)
    2005-09-09  20:33

Címlap

top