Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Derma-roller kezelés

Selfless
Létrehozva: 2010. június 16. 18:06

Sziasztok!

 

Van vkinek ilyen kezelésről tapasztalata?

Én striára szeretném alkalmaztatni (sehajomon)...Kicsit utána olvastam most az utóbbi fél órámban és hát kicsit megijedtem,  a következő miatt: ugyanazt a rollert csak ugyanannál a személynél szabad használni, és használat után is lezárt dobozban kell tartani, ráírva a nevét annak, AKIÉ azaz akin végig mentek már vele

Kérdésem: Ti mennyire bíztok meg a kozmetikusokban!!!!! 

Vagy nagy bunkóság lenne, ha elkérném, és haza hoznám a következő kezelésig???? Szerintetek mit szólnának, ill mit reagálnának?

  1. 2011. május 30. 21:3717.

    én is kb. fél éve használom itthon eltérő rendszerességgel.

    nézegettem az expresszt, és találtam egy linket, ahol tök olcsón be lehet szerezni, pont olyan típus, amit én is használok:

     

    http://www.expressz.hu/egeszseg/keszulek/h irdetes-26468598/

     

    most néztem a jól nézek ki egy adását, abban is dermarollert használnak amúgy.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  2. 2011. május 10. 22:3316.

    Sziasztok!

     

    Én is kozmetikus vagyok, és szeretnék mindenkit megnyugtatni, hogy tényleg minden emberre csak egyet lehet használni és a rollert kezelés előtt és után is lefertőtlenítjük, pont úgy mint a bőrt.. Belerakjuk egy dobozba, amire ráírjuk a vendég nevét, hogy legközelebb mikor jön tudjuk, hogy melyik volt az övé.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  3. 2010. június 17. 09:0915.

    nem látszanak a sok fura kicsi mitiszerűtől most

     

    nomeg a vakolattól

     

     

    akkor majd ma

    előzmény:
    Selfless (13)
    2010-06-16  22:28
  4. 2010. június 16. 22:2914.
    Sookie! Akkor megyek Hozzád! Nálad is van ilyen kezelés ?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_294961 (12)
    2010-06-16  22:02
  5. 2010. június 16. 22:2813.

    Na Juice, akkor majd jól megkonzultáljuk ezt a roller témát személyesen,akár a holnapi talin - ha jössz

     

    Bár én nem vettem észre, hogy Neked bármiféle aknés hegeid lennének.....

    előzmény:
    Juice72 (8)
    2010-06-16  19:32
  6. Torolt_felhasznalo_294961
    Torolt_felhasznalo_294961
    2010. június 16. 22:0212.

    Szia!

    Én kozmetikus vagyok és megnyugtatlak,hogy minden vendégnél minden kozmetikus biztos,hogy más rollert használ.Nem lehet lefertőtleníteni majd másik vendégnél használni!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  7. 2010. június 16. 20:2811.

    La.perla - köszi!

     

    Arról még tudnál infot írni, hogy hány perc volt egy - egy ilyen kezelés (bár olvastam róla, de azért vagyok kiváncsi arra amit Te mondasz, mert T tapasztalatból beszélhetsz :)

     

    Illetve néztem a honlapján, de ár ehhez pont nincs feltüntetve, ha jól láttam - esetleg ezt is meg tudnád még adni, hogy mennyiért csinálta Neked legutóbb (és az a legutóbb mikor volt)

    Priviben is oké....

     

    Köszi előre is

    előzmény:
    la.perla (7)
    2010-06-16  19:08
  8. 2010. június 16. 20:2410.

    Szia

     

    Köszi a fórum ajánlást.....

    Én is gondolkodtam rajta, hogy vmi úton módon jó lenne szerezni magamnak ilyet és kitudakolni, miféle krémeket kell hozzá alkalmazni....

    Remélem találok hasznos infokat a fórumban.....

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_412209 (9)
    2010-06-16  20:09
  9. Torolt_felhasznalo_412209
    Torolt_felhasznalo_412209
    2010. június 16. 20:099.

     Hát nemhogy már kozmetikusok is.... sokan maguknak csinálják otthon.

    Én is épp a kellékek beszerzésénél tartok. 

    Ha végignézitek az alábbi topicot vannak benne érdekes dolgok.

     

     

    http://www.nlcafe.hu/forum/?fid=441&topicid=193887

    előzmény:
    Juice72 (8)
    2010-06-16  19:32
  10. 2010. június 16. 19:328.

    Hahó Self :o))

     

    én aknés hegekre akarom majd csináltatni, de csak bőrgyógyászhoz mennék, nem kozmetikushoz

     

    nekem ez máris új, hogy már kozmetikusok is csinálják

     

    sztem lehet h a tűszúrás mélységében különbség van kozm és doki közöt nem?

     

    én attól félek csak, hogy nekem a nyomkodás is bedagasztja az arcom, mi lesz még tűszúrásoknál 

    előzmény:
    Selfless (1)
    2010-06-16  18:06
  11. 2010. június 16. 19:087.

    Igen budapesti vagyok.

    Hozzá járok: Pécsi Erika

    http://eracosmetic.mindenkilapja.hu/

     

    dél-pest, XVIII.kerület

     

    sosem késő elmenni kozmetikushoz:) Régebben rendszeresen jártam, aztán volt egy időszak, amikor lusta voltam menni:D ez kb.5 év lehetett, aztán újra késztetést éreztem rá, azóta rendszeresen megyek hozzá. Utána mindig jól érzem magam.

    És kezelés után nem piros az arcom! Az előző kozmetikusomnál állandóan vörös fejjel jöttem el tőle....mindig kocsival mentem....most meg simán hazamegyek bkv-val:)

     

    előzmény:
    Selfless (6)
    2010-06-16  19:00
  12. 2010. június 16. 19:006.

    Bocsi, hülye kérdésnek fogod tartani - meg lehet le is fogsz akadni, amit a kérdés előtt kinyilatkoztatok :)

     

    Szóval, nekem noincs kozmetikusom - én még életemben egyetlen egyszer sem jártam közmetikusnál....

     

    A kérdésem pedig: Te esetleg bp-i vagy? Csak mert írtad, hogy a Te kozmetikusod csinál ilyet.... Esetleg ha van honlapja ..... megadnád, hogy rákukkantsak?

    előzmény:
    la.perla (5)
    2010-06-16  18:46
  13. 2010. június 16. 18:465.

    Elnézést kérek, valóban oda van írva, de nem is jutott eszembe, hogy az árlistában keressem:)

    Írják, hogy kisker áron te is megveheted magadnak, olyan nagyon drága csak nem lehet. Beszéld meg a kozmetikusoddal és vegyél egyet, mindig hazaviszed, így tuti fix, hogy másnál nem használja.

    Amikor nekem csinálta, semmi vérzés nem lépett fel.

    Ne, sajnos nem vagyok jártas a kozmetikusi szakmában, bár érdekel:)

    előzmény:
    Selfless (4)
    2010-06-16  18:39
  14. 2010. június 16. 18:394.

    Szia

     

    A linken, amit betettem, az árlista oldalon van (jobb oldalon van ez a menüpont), az első sorban ez írva..... A forgalmazó írja..... Akkor csak "ért" hozzá.....

    Hm....szóval, akkor ebben ne bízzak, hogy nem a már másba beleszúrkált rollerrel fognak engem is végig görgőzni....

     

    Hát, pedig szerintem a fertőtlenítés nem elég - ez kb olyan, mintha injekciós tűt máson is használnának "szimpla" fertőtlenítés után..... (amit tudtommal már ne szabad) azaz minden fecskendő egyszer használatos, vagy nem?

     

    És hát mivel ez a deram-roller is valójába vérrel érintkezik vlamilyen szinten, hiszen minitűkkel van tele (és még kis vérzés is felléphet) én így nem hiszem, hogy be merem vállalni....

     

    Amúgy esetleg Te járatos vagy ilyen kozmetikai dolgokbaN? Esetlek nem tudsz vmi olyat, ami tuti jó a stirákra? (már fehér  sajna, nem rószaszín stria :( )

    előzmény:
    la.perla (3)
    2010-06-16  18:32
  15. 2010. június 16. 18:323.

    Szia,

    Nekem a kozmetikusom alkalmazta (ha jól emlékszem kétszer) a tág pórusú bőrömre. Meg vagyok elégedve vele.

    Ezt az egy személy - egy roller-t hol olvastad??? Nem találom az oldalon (nem is hallottam róla kozmetikustól sem) Fertőtleníteni kell minden használat előtt és után, de hogy mindenkinél újat használni......kétlem.

    előzmény:
    Selfless (1)
    2010-06-16  18:06
  16. 2010. június 16. 18:092.

    http://www.derma-roller.hu/

     

    Ez az a  cikk, amit töviről hegyire elolvatam, amiben leírják mi is ez és instruálják a kozmetikusokat....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     

Címlap

top