Aktuális

Lapátolunk, és csak jönnek az aranyak: így küzdenek a vízzel a magyarok a kajak-kenu Eb-n

Sorozatban hozzuk el az érmeket, amióta szombaton elkezdődött a kajak-kenu Európa-bajnokság Brandenburgban. Az első napot 3 arannyal és 3 ezüsttel indítottunk, legutóbb Kozák Danuta szerzett aranyérmet K-1 200 méteren, és nem is ez volt neki ezen a hétvégén az első. Annyira kézzelfogható az állóképeken is a küzdelem, hogy jó látni nagyban, és folyamatosan esnek be az újabb jó eredmények, miközben itt gépelgetünk. Ha már a legjobb amerikai sportolók testét mutogattuk a héten, tessék, itt a visszavágó.
Szalai Tamás, Schenk Áron, Kucsera Gábor és Kugler Attila a férfi kajak négyesek 1000 méteres versenyének előfutamában.

Tótka Sándor, a Kőrös Kajak ifjúsági olimpiai bajnok kajakosa a férfi kajak egyesek 200 méteres versenyének középfutamában.

Kucsera Gábor a brandenburgi kajak-kenu Európa-bajnokságra készülő magyar válogatott edzésén a szolnoki edzőtáborban.

Kozák Danuta a női kajak egyesek 500 méteres versenyének előfutamában.

Kammerer Zoltán a férfi kajak egyes 1000 méteres verseny előfutamában.

Kammerer Zoltán a brandenburgi kajak-kenu Európa-bajnokságra edz.

Vad Ninetta és Kárász Anna versenyez a női kajakpárosok 200 méteres versenyének előfutamában.

Kammerer Zoltán versenyez a férfi kajak egyesek 1000 méteres versenyének középfutamában.

A győztes Vad Ninetta, Kárász Anna, Szabó Gabriella és Kozák Danuta (b-j) a női kajak négyesek 500 méteres versenyének eredményhirdetésén.

A győztes Csipes Tamara a női kajak egyesek 1000 méteres versenyének eredményhirdetésén.

Lakatos Zsanett mutatja ezüstérmét az eredményhirdetésen, miután másodikként ért célba a női kenu egyesek 200 méteres versenyének döntőjében