Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

60-on túl/70-en innen.

kapucino
Létrehozva: 2006. március 26. 23:30

Szervusztok!

Nyissunk egy olyan új topicot, ahol hatvan körüli asszonyok beszéljük meg napi örömeinket,  ügyes-bajos dolgainkat,mivel töltjük a megérdemelt nyugdíjas napjainkat.

  1. Torolt_felhasznalo_806633
    Torolt_felhasznalo_806633
    2006. június 19. 14:23501.

    Szia  Tűzvihar  !

    Még nem találkoztam veled, üdvözöllek,  remélem még összefutunk ezen a topicon,

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_392281 (491)
    2006-06-17  22:57
  2. Torolt_felhasznalo_806633
    Torolt_felhasznalo_806633
    2006. június 19. 14:16500.

    Sziasztok, szép napot, hetet mindenkinek !!!

    Régen jrtam felétek, de mentségemül legyen mondva, vagy irva, tudjátok, szombaton esküvőn voltunk, nem is feküdtem le csak vasárnap, amikor már jócskán világosodott.

    Ráadásul  vesetáji panaszaim voltak, a fiamék észrevették rajtam, hogy valami nincs rendben körülöttem, a kis menyem kisegitett  két szem gyógyszerrel,  de vasárnap ellátás nélkül voltam, igy ma reggel a dokinál kezdtem.

    Már késő délelőtt megirtam egy hosszu  beszámolót  nektek az esküvőről, az lett volna az 500-ik, de elszállt, igy Marikán neked gratulálok a  jubileumhoz 

     

    Gondolom ez a hirtelen jött hőség ilyenkor a hüvös szobába  invitál, legalábbi s   engem.

    Évike, nagyon szépek az éjszakai  felvételeid

    Zsuzsa, te még nem számoltál be a fesztiválról, várhatjuk majd ?

    Olvastam, van egy ujabb  topictársunk, majd őt külön hsz-ben   köszöntöm.

    Szóval a mi szombati programunk nagyon szép  és jó volt, pár fotóval illusztrálom nektek,  egy nagyon hangulatos , spanyol  vendéglőben voltunk.

    4.sz kép: a vendéglő  kivilágitása:

    most befejezem, nagyon lassu a gép, remélem  nem száll ez a  hsz-em is.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2006. június 19. 13:01499.

    Zsuzsi nem számoltál be, hogy milyen volt az esküvő, gondolom ettetek-ittatok-táncoltatok-énekeltetek, mert általában így szokott lenni.A gyerekek is ott voltak, vagy csak te?

    Vera kösz a felvilágosítás a géppel kapcsolatban, látom te értessz hozzá.Én még csak kapisgálom, komolyabban nem értek hozzá.Sok mindent még nem tudok, de már ez is valami a mi korunkban.Sok idősebb embernek nincs gépe, legalább mi büszkélkedhetünk vele.

    Évi jók az esti képek, magatokról is csináljatok, a családról, hadd nézegessünk.Én sajnos még ehhez nem értek, nincs is fényképezőgépem, csak a lányoméknak, ezért nem is veszek.

    Veronika, majd meglátod, hogy télen a felkelésed még 9-ig is ki fog tolódni, ha sötét és hideg lesz, akkor majd nem enged el az ágy.

    Szép napot mindenkinek.   

    előzmény:
    Becsület (497)
    2006-06-19  09:43
  4. 2006. június 19. 12:48498.
    Sziasztok, hurrá én vagyok az 500.hozzászóló a fórumban, csak így tovább lányok.Ma megint baj van a nlc-val, nem enged belépni.Minden trükköt kitaláltam mire sikerült.Reggel korán levágtam a füvet, őrült meleg van.Tegnap azt hittem megbolondulok a konyhában, 3 gázégő ment+a sütő, tiszta víz voltam.Mire megfőztem kész is lettem.A mosogatás a férjemre várt, a vendégek szunyókáltak a nappaliban leeresztett redőnyöknél.Most kicsit búcsuzom, majd jövök ha tudok.
    előzmény:
    veracsek (488)
    2006-06-17  19:53
  5. 2006. június 19. 09:43497.

    Szép napot mindenkinek!

    Tüzvihar! Verácskám! Innen gyönyörűen lehetett látni. Pont szembe velem röpkö9dtek a szines gömbök. És ez csak egy próba volt, hogy egyáltaln látszik-e belőle valami. Majd ha lesz  lehetőség, ismét próbálkozni fogok.

    Alexzsu! Én is ügyeltem egy kicsit a srácokra, de már nem tudok ugy futkározni mint ők, sajnos. Egy -egy kis összezördülés a g yerek közöt egy  teljesen minden napi dolog. A lkényeg hogy bajuk ne essen..

    Verácska ha az ember évtizedekig hozzá szokott a korai felkeléshez, hát bizony nehéz átállitani a belső vekkert. Endem is legkésőbb 7 órakor ki vet az ágy, pedig több mint 20 éve nem járok időre munkába. Különben egészségedre ha sikerült tovább aludni.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_392281 (491)
    2006-06-17  22:57
  6. 2006. június 19. 09:23496.

     Mindenki nyaralni ment?Legalább pótanyu itt van! 

    már kipihiztem magam,a kölköket sem érte semmi különös,kis veszekedéseken kívül.

    Talán ma már többen leszünk,így hét elején.!  Mindenkit puszilok! Zsuzsi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2006. június 19. 08:28495.
       Jelentem, ma reggel csak 3/4 8-kor ébredtem, ez már évek óta nem fordult velem elő!  
    előzmény:
    veracsek (494)
    2006-06-18  20:20
  8. 2006. június 18. 20:20494.
     Tudod, Zsu, én, amíg dolgoztam, 5-kor keltem és úgy megszoktam, hogy a szabadságok alatt, vagy hét végén se aludtam sokkal tovább. Ehhez képest a 6-7 ó. közötti időpont direkt késő, újabban akkor tápászkodom fel. Persze, lefeküdni éjféltájt szoktunk.
    A gyerekek szörnyen rosszak, hárman tízfelé szaladtak, nem tudtam utólérni őket. Neked kell rendet csinálnod!
    Pihend ki az esküvői munkálkodást! 
    előzmény:
    alexzsu (493)
    2006-06-18  10:15
  9. 2006. június 18. 10:15493.

    Te jó ég! mindig ilyen korán keltek? Én még visszafekszem!

    A gyerekekre nézzetek rá! köszi!  Zsuzsi.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2006. június 18. 07:36492.
       Jó reggelt Mindenkinek!
    Évike, nagyon szépek azok az éjszakai képek, én egyszer próbáltam a szileszteri tüzijátékot lefotózni, de semmi sem lett belőle.
    előzmény:
    Becsület (490)
    2006-06-17  22:46
  11. Torolt_felhasznalo_392281
    Torolt_felhasznalo_392281
    2006. június 17. 22:57491.
    Alagut, Lánchíd le is volt zárva, tőlünk is hallottam a petárdákat. Szépek a képeid! Jóéjt Druszám!  
    előzmény:
    Becsület (490)
    2006-06-17  22:46
  12. 2006. június 17. 22:46490.

    Csak egy pillanatra jöttem még vissza. Nem tudtam ellent állni a lehetőségnek hogy kipróbáljam milyen éjszakai felvételt tudok késziteni. Hát nem a leg jobbak, de azért megmutatom. A HID NAPJA alkalmából volt a tüzijáték, és a durrogásra figyeltem fel.

    Kapcsolódó képek:

    · kapcsolódó kép 1.
    · kapcsolódó kép 2.
    · kapcsolódó kép 3.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2006. június 17. 20:42489.

    Sziasztok! Én ma csak olvasok,írni sajna nem tudok, mert lakodalmat bonyolítunk le, és részt kell vennem nekem is. 

    Hajnal előtt nem kerülök ágyba,és holnap is nap lesz!

    kellemes hétvégét!  zsuzsi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2006. június 17. 19:53488.
     Szia, Marcsi!
    A "kék halál" az egy olyan képernyő, amikor először minden elsötétül, aztán csupa kék betűvel lesz tele a monitor, hogy aszondja: én most leállok, mert végzetes hiba történt. Ilyenkor néha ki sem lehet kapcsolni a gépet szabályosan, se szabálytalanul, egyenesen ki kell húzni a konnektorból a dugót. Aztán, ha szerencséd van, minden megy símán tovább, ha nincs szerencséd, akkor valami eltűnik, elállítódik, stb. Ennél is fínomabb, ami ma szintén előállt, ha lefagy a gép, azaz, semmire sem reagál, nem működik a rendszer.
    Nem untatlak tovább ilyen műszaki nyavalyákkal, elég, ha én bosszankodom egész héten.
    Kellemes vendéglátást! 
    előzmény:
    kapucino (486)
    2006-06-17  09:59
  15. 2006. június 17. 19:46487.
     Szia, kis Hűtlenkedő!
    A madarak 7-en vannak, csak valószínűleg egyikük szégyenlősen az árnyékba húzódott.
    Ha a közeljövőben eltűnnék a képernyőről, az nem az én hibám lesz, hanem talán valami féreg foga rág a gépemben, mert többször lefagyott mostanában. Mindenesetre végigfuttattam soron kívül az össze létező ölő-fertőtlenítő-kereső segítségemet, és talán így megmenekülök a szerelőtől.
    Puszi és szép vasárnapot, remélem, én is itt leszek. 
    előzmény:
    Becsület (484)
    2006-06-17  09:26
  16. 2006. június 17. 09:59486.

    Szia Évi, sajnos én nem tudok fényképezni, felrakni pláne nem, majd egyszer megkérem a lányom barátját vagy a fiamat, dehát sohasem érnek rá ilyesmire.

    Veronika, mi az a kék halál, én még nem hallottam róla?

    előzmény:
    Becsület (484)
    2006-06-17  09:26
  17. 2006. június 17. 09:54485.

    Szia Veronka, köszi a hűsítő képeket, ma már nincs olyan meleg.Reggel fél hétkor kimentem a piacra gyümölcsért, mert holnap gyümölcstortát sütök a vendégeknek.Átültettem a virágaimat amelyek kinőtték a cserepeket.Kaptam valakitől bordó leandert.Sokszor próbálkozott gyökereztetni, de csak most egy szál maradt meg neki, azt megkaptam.Nagyon szép színe lesz.Kaptam tőle egy kaktuszt is, én nem szeretem, de ez nagyon különleges, fölfelé futó, sok kis levele van.Persze karácsonyi kaktuszaim vannak, de az más, az nem szúrós.Az unokám hétfőtől megy 2 hetes úszó-tenisztáborba az óbudai szigetre, vége az óvodának.

    Ismételten szép hétvégét kívánok netek, Marikának jó bulizást.

    előzmény:
    veracsek (483)
    2006-06-17  08:20
  18. 2006. június 17. 09:26484.

    Szép napot mindenkinek!

    Nem vesztem el, csak egy kicsit hátlenkedtem, mert mindig elég későn kerülök a géphez. Most kihasználom az időt és itt vagyok.

    Verácska irtó aranyosan a kis madarak, hálny van belőlük?? én6-ra tippelek. Ja és köszi a kellemes hűvös levegőt. Bezzeg 3-4 nappal ezelött hogy vártuk már ezt a meleget, és most mégis jól esik egy kis hűvöset legalább látni. 

    Marika, Zsu és mindnyájan. kellemes szórakozást a koncerten és várjuk a beszámolót, na meg a képeet mindenkitől. Marcsika a kapubeállóról mikor kapunk képeket. Annyit dolgoztatok lvele látni szeretnénk az eredményt.

    előzmény:
    veracsek (470)
    2006-06-15  19:33
  19. 2006. június 17. 08:20483.
        Szia, Marcsi, küldök ébresztőnek kávét, teát, vagy amit szeretnél.
    Tegnap este visszaolvastam, és válaszoltam is Neked, de a fórumozás óta első ízben nem csak kidobott a gépem, hanem a kék halállal dobott ki, úgyhogy nem mertem újra megkockáztatni.
    Tegnap abban a fínom hőségben mi 2 temetőben voltunk, a város két szélén, hát nem fáztunk, az fix.
    Gondoltam, küldök Nektek kis hideg levegőt, most jól fog esni, na, itt szakadt meg a kapcsolat. Nem baj, ma megpróbálom pótolni. 
    Zsu, jó volt a koncert? Én ugyan nem rajongok sem ezért a zenéért, sem a punkok nem tetszenek olyan nagyon, de mindenkinek szíve joga azt szeretni, akit akar, és amit szívesen hallgat. 
    Marika, úgy látom, még itt vagy, ne dolgozd agyon Magadat az esküvőn, nem Te mész férjhez, csak vendég leszel, sőt, nem is Te vagy az örömanya, ugye? 
    Évikénk, merre jársz? Hiányzol a csapatból. 
    Mindenkinek szép napot kívánok!
    előzmény:
    kapucino (481)
    2006-06-16  19:39
  20. Torolt_felhasznalo_806633
    Torolt_felhasznalo_806633
    2006. június 17. 05:41482.

    Szia  Marikám, már azt hittem  elvesztél, nagyon  meleg lett  bizony, nem nagyon birom, de hát végre nyár van, legalább füteni nem kell már. A növénykék is nagyon óhajtották már a jó időt.

    Legyen szép a hétvégéd, irtad, hogy  ünnepelni fogtok, mi is esküvőre  megyünk ma,  jó lett volna kicsit tovább aludni, de hát igy szoktam meg. Hosszu lesz igy a  mai nap, még napközben sem tudok igy pihenni vagy egy fél órát. 

    előzmény:
    kapucino (481)
    2006-06-16  19:39
  21. 2006. június 16. 19:39481.
    Sziasztok, szép hétvégét kívánok mindenkinek.Mit szóltok, most nem panaszkodhatunk, hogy hideg van.     
    előzmény:
    mari33 (480)
    2006-06-16  14:18
  22. Torolt_felhasznalo_806633
    Torolt_felhasznalo_806633
    2006. június 16. 14:18480.

    Szia Marika, már   azt hittem felénk sem jössz !

    Kellemes hétvégi ünneplést az egész családnak, érezzétek jól magatokat, mi esküvőre megünk holnap, nem tudom mikor leszek legközelebb, de lehet, hogy holnap reggel itt kezdek, mint általában.

    Legyen szép hétvégétek

    előzmény:
    kapucino (474)
    2006-06-16  08:31
  23. Torolt_felhasznalo_806633
    Torolt_felhasznalo_806633
    2006. június 16. 14:01479.
    Szia Zsuzsika,  várjuk majd a fotókat, és érezzétek jól magatokat a fesztiválon,  nagyon kellemes lesz az este is, hisz most is olyan jó meleg  van, 
    előzmény:
    alexzsu (477)
    2006-06-16  13:03
  24. Torolt_felhasznalo_806633
    Torolt_felhasznalo_806633
    2006. június 16. 14:00478.

    Szia  Verácska, egész biztos nem a mi papagájaink  repültek hozzátok, tudod ez még 1977-ben történt, az édesanyám  halála után, akkor a gyermekeinknek  vigasztalásul  vettük, nagyon szomoruak voltak, gondoltuk, ezzel a kis madarakkal  elterüljük a figyelmüket.

    Nagyon jó lenne  közelebb lakni egymáshoz, abban igazad van.

    További szép napot  kivánok mindenkinek

    előzmény:
    veracsek (476)
    2006-06-16  08:53
  25. 2006. június 16. 13:03477.
    Sziasztok! én most vagyok,este nem leszek,mert elmegyünk egy szabadtéri fesztiválra,ahol a kedvenc alternetív és punk-együtteseink is fellépnek. nem tehetek róla,de ezt a zenét szeretjük!Különben a punkok a világ legszelídebb emberkéi,és nagyon jószívűek.Tudjátok, nem a ruha teszi.... Remélem sikerül egy pár jó képet készítenem. majd jelentkezem,további szép napot mindenkinek!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  26. 2006. június 16. 08:53476.
     Szia, Marika!
    Képzeld, nekünk pedig úgy lett 4 db. papagájunk, hogy volt kettő, és a másik kettő 1-2 napnyi eltéréssel az erkélyünkre repült, holtfáradtan és éhesen, aztán megfogtuk őket és mivel senki sem kereste, örökbe fogadtuk.
    Szerencsére jó messze lakunk egymástól, ezért "ezek" a madarak nem lehettek azok, amik Tőletek szöktek meg. Más szempontból azonban nem bánnám, ha Mindegyikőtökhöz közel élnénk, akkor lehetne személyesen is tartani a kapcsolatot.
    Szép napo , majd este jövök még. 
    előzmény:
    mari33 (472)
    2006-06-16  05:37
  27. 2006. június 16. 08:46475.

       Szia, Zsu!
    Az a csoda-madár nem papagáj, hanem úgy hívják, hogy gold amandina. Nem tudom, miféle náció lehet. A lábára mi nem tettünk semmit, az üzletben már így kaptuk. Valószínűleg valami megkülünböztetésre szolgál. Csak azt sajnálom, hogy pont  "Őt" nem sikerült olyan szépen lefotóznom. 
    Természetesen egész évben hatalmas ricsajt csapnak, kint és bent egyaránt, nem beszélve a szemétről. Viszont a férjem annyira szereti a növényeket-madarakat, hogy szívesen vállalja a velük való foglalatoskodást. Én szintén imádom - leginkább gyönyörködni bennük - a többit meghagyom az emberkémnek.
    Örülök, hogy szép napotok volt, még sok ugyanilyent kívánok.   

    előzmény:
    alexzsu (471)
    2006-06-15  22:51
  28. 2006. június 16. 08:31474.
    Szervusztok Topictársak, bocsi hogy nem vagyok mostanában, de a kocsibeállóval voltunk elfoglalva, most már készen van, nagyon jó lett.Tegnap voltunk a lányommal és az unokámmal a Pólusban vásárolni, mert névnapja lesz holnap, és kapott pár ajándékot.Most szaladok a Metróba, mert nincs itthon semmi, muszáj bevásárolni, aztán holnap névnapozás, vasárnap szintén, akkor a hugomék jönnek ebédre, ezért nemigen tudok majd a gép mellé ülni.Köszönöm a receptet, aranyosak a kismadarak.Ha tudok jövök, addig is puszi mindenkinek, élvezzétek a napsütést végre.Ha éppen nem lesz dolgom én is azt fogom, kiülök a kertbe.     
    előzmény:
    mari33 (473)
    2006-06-16  05:51
  29. Torolt_felhasznalo_806633
    Torolt_felhasznalo_806633
    2006. június 16. 05:51473.

    Szia Zsuzsa !

    Nekünk  nem nagy a kertünk,  de egy pár szép fenyőfán kivül itt is csak fü és virág van. és elől a kerités mellett egy cseresznyefa.

    Amig volt egy nagyobb  telkünk, a fele ott is parkositva  volt, hátul volt egy pár gyümölcsfa,  hogy mindenből legyen egy kicsi, de azt már vagy három éve  eladtuk,  a párom beteg lett, igy legalább  az árából segitettük a gyerekeket. A fiamék sem akarnak a leendő kertjükben  csak füvet,, egy pár virágzó cserjét és örökzöldeket. Nekik elég nagy lesz az udvaruk,  de hát a parkositás marad legutoljára.

    Tudom a három gyerek ad elegendő elfoglaltságot, és  jön a szünidő Ők is többet lesznek  otthon. Mentek-e  nyaralni-kirándulni?  Mi nagyon sokat kirándultunk velük, amig  kisebbek voltak,  aztán mentek a barátokkal, most pedig már  a  családjukkal. Ez igy is  van rendjén,  mi már azért  nehezebben mozdulunk ki itthonról, akkor is  a  nyugisabb  helyeket keressük, horgászunk, sétálunk, ilyesmi.

    Legyen szép napod

    előzmény:
    alexzsu (471)
    2006-06-15  22:51
  30. Torolt_felhasznalo_806633
    Torolt_felhasznalo_806633
    2006. június 16. 05:37472.

    Szia Verácska !

    Nem tudtam tegnap regge óta már géphez jönni, délelőtt bevásároltunk, főztem egy kis borsólevest,  ebéd után egy kis pihenőt tartottam, aztán kimentünk a a sógornőmék  tanyájára egy kis meggyet  és köszmétét szedtünk.  Nagyon vágytam már egy kis friss gyümölcsre, az epret errefelé az esős  időjárás igencsak megtépázta.

    Nagyon  aranyosak a  madárkáid, nekünk is volt régebben, mindkét fiamnak  vettünk, de sajnos valamilyen okból kifolyólag  nyitva maradt a  kalitka  ajtaja, akkor nyár volt, mi is a  teraszon tartottuk és elrepültek, tudom nem sokat tudnak ők repülni, de mire észrevettük, már hiába kerestük őket, lehet valami környékbeli  macska martalékává  váltak.

    Legyen szép napod !

    előzmény:
    veracsek (469)
    2006-06-15  08:56
  31. 2006. június 15. 22:51471.

    Szép jó estét mindenkinek!Verácska,az a tarka -barka papagáj,valami csoda! A lábán a gyűrű,azonosításra szolgál,vagy...?A pintyek és többi papagájok is helyesek.Amikor már ősz végén mindenki benn lakik,akkor nem nagyon hangosak?A gyerekek régóta szeretnének valamilyen madarat,de én már nem tudok több állatot gondozni.

    Marika,a virágokat szívesen küldöm,nagyon szeretem őket.Sajnos az egynyáriakat most már egyre inkább kiszorítják az évelők,azokkal kevesebb a gond.A kertünk elég nagy,mert én az egészet befüvesítettem-virágosítottam. A szomszédok először meg is döbbentek ezen,mert a kert szerintük haszonra kell hogy álljon.Én viszont nem kapálni szeretnék,hanem virágokban gyönyörködni,füvön heverészni.Érdekes,azóta az összes szomszédnak van kisebb-nagyobb füves területe!A lonc is nagyon szép.Illatos? nekem nincs.

    Évike! Van még a sütiből?

    Ma remélem mindenkinek szép napja volt! Mi meglátogattuk az anyukámat,fagyiztunk,és még a kutyát is megsétáltattuk. Az élet szép,ennyi is elég,hogy az legyen!

    nyugodalmas jó éjszakát mindenkinek! Zsuzsi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  32. 2006. június 15. 19:33470.
     Nahát, úgy látszik, ma csak egy leány van talpon nap közben, mindenki elment sétálni, vagy dolgozik.
    Én nagyon szégyellem magam azért a selejtes képért, amit mégis csak elküldtem reggel, ráadásul fordítva és rossz dátummal, mert ma csináltam, nem májusban.  Ezért du. újfent próbálkoztam, kicsit több sikerrel, de ezek se lettek olyan jók, mint szerettem volna. Azért csak elküldöm Nektek.
    Szép estét kívánok!    
    előzmény:
    veracsek (469)
    2006-06-15  08:56
  33. 2006. június 15. 08:56469.
     Szia, Marika és Mindenki!
    Marika, nagyon jó napod lehetett, hogy a gyerekkori barátnődet láthattad vendégül. Sajnos, az én legjobb gyerekkori barátnőm 30 évvel ezelőtt 2 perc alatt halt meg, autóbalesetben.
    A madár-családtagokról küldöm a képeket, az első 2 db. még régebbi fotó lesz, akkor együtt laktak. Azonban egy idő után sokat marakodtak,  ezért a papagájokat külön tettük, ők tavasztól őszig kint vannak az erkélyen. A kicsikék a lakásban tartózkodnak, róluk nem sikerült olyan jó képeket csinálnom, mert sötétebb is a helyiség, és a ketrec rácsai sűrűbbek. Ráadásul ez egy zsák sajtkukac, nem állnak meg a tiszteletemre, hogy jó képeket csinálhassak.Kár, mert pont az a gold amandina látszik legkevésbé, amelyik unikum, így nem érvényesült a szépsége. Nem baj, majd újra próbálkozom, de most szerettem volna gyorsan elküldeni a fotókat. 
    Szép napot kívánok!  
    előzmény:
    mari33 (468)
    2006-06-15  05:42
  34. Torolt_felhasznalo_806633
    Torolt_felhasznalo_806633
    2006. június 15. 05:42468.

    Sziasztok, szép  napot mindenkinek!

    Visszaolvastam a tegnpi  leveleiteket,  én már nem tudtam este  géphez jönni,  itt volt a lánykori barátnőm,  nem egy városban  lakunk, késő délután vitték haza a lányáék, aztán gyorsan  folytattam a vele megkezdett  horgolt teritőt .

    Zsuzsika én voltam , aki kérdezte, hogy  telik a napod,  gondoltam, hogy  nagyon fiatal vagy,  mozgalmasabb életet élsz, mint mi, hiszen három gyereket ellátni sem kis feladat. Nagyon szép virágaid vannak és biztos jó nagy  kertetek, és köszi a virágot.

     

     

    Évike, a receptet köszi, el is loptam, ha nem haragszol,  szép virágok nyilnak az ablakod alatt, mióta laksz ott ? Nekem is kinyilott a lonc tegnap  reggelre, el is hoztam nektek a képet róla.

    Verácska, várjuk a madár-seregletről készült  fotókat,  nálunk is volt tegnap délután  egy jó kis zuhé ismét, de nem is ártott, különben  már locsolni kellett volna, igy ettől tegnap megszabadultam.

    Marcsika ugy látom, nem járt erre tegnap, biztos ismét sok dolga volt,  ma talán benéz ?

    Kellemes napot kivánok nektek !

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  35. 2006. június 14. 22:54467.

    Még egyszer be néztem és látom hogy este azért csak ide találtatok. Mindenkinek nyugodalmas jó éjszakát és nagyon szép álmokat kivánok

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  36. 2006. június 14. 21:51466.
    sziasztok! megpróbálok feltenni pár képet. ha nem lesznek itt,akkor nyilván nem sikerült,majd holnap!jó éjt mindenkinek!  ha-ha sikerült!!!a 6-os számú képhez annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy nem gondoltam volna,hogy valaha közös bukósisakot hordok egy macskával!!!a többi kép a virágaim,amiből mindőtöknek küldök egy csokorral!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  37. 2006. június 14. 21:26465.
     Kedves, Zsu és a Többiek!
    Ez a rengeteg minden, amit feladatként elmeséltél, még elolvasni is fárasztó, nemhogy megcsinálni, no de a fiatalság még bírja a strapát!
    A madár-seregletről majd készítek képeket, de lehet, hogy a bemoldalamra teszem, majd még meglátom. Ha úgy lesz, akkor azt megírom annak idején. 
    Évike, nagyon szép helyen laksz, hogy ennyi gyönyörű virágot van szerencséd látni! A receptet én is elteszem, jól fog jönni, ha egyszer sütök, bár én nem vagyok olyan szorgalmas, mint Ti Mindannyian!
    Marika, Marcsika, remélem, a Ti napotok is kellemesen telt! 
    Mindenkinek szép álmokat!
    előzmény:
    alexzsu (464)
    2006-06-14  21:07
  38. 2006. június 14. 21:07464.

    sziasztok mindenkinek!Évikének részvétem az ismerőse halála miatt.Szomorú,de fel kell állni mindig,és tovább kell élni az életünket.                                tegnap sajnos nem tudtam jönni,mert nagy vihar készülődött ,már estefelé zörgött-villámlott.mindent kihúztunk,a vihar meg is érkezett,felhőszakadás,minden volt.az udvarunk persze ismét csupa sár!!! Valaki kérdezte,hogy telik egy napom.Gyorsan!attól függ,kell-e aznap dolgoznom,vagy sem.Ha nemkell,az az egyszerűbb,akkor miután a gyerekeket elvittem suliba nekiállok az itthoni lemaradásnak.ez mindig van bőven.ha dolgoznom kell,az elég vacak.az élettársamnak van egy kis étterme,panziója, ott helyettesítem azt a kollégát,aki éppen szabadnapos..még az a szerencse,hogy pont szemben lakunk,és ha van 10 percem, már szaladok is haza a gyerekeket megnézni.+ közben szaladok a boltba,a mosodába,stb.stb.És este,mikor mindenki tele hassal megfürödve lefekszik,(gyerek,kutya,macska,tengerimalacok)akkor van időm megkérdezni a páromat,van-e még szüksége valamire,és ha nincs,akkor jövök a géphez.nos,leírni is sok,de legalább gyorsan megy a nap.Amikor otthon vagyok,akkor azért viszont még a nyugágyon is heverészek Azt hiszem elég belőlem mára ennyi!  puszi mindenkinek!   a papagájokról-pintyekről lehet fotót kérni?   zsuzsi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  39. 2006. június 14. 20:45463.

    Kellemes estét mindenkinek.

    Ugy látom hogy kihasznljátok a szép időt, mert itt nagy a csend. De a lényeg az hogy ne legyen senkinek semmi baja, a beszélgetést majd folytatjuk, ha az időjárás ide kényszerít a gép mellé. Most élvezzük a szép időt.

    Hoztam egy ma reggelre kinyilt gyönyörű virágot. Megszámoltam hogy itt a ház elötti kiskertben, meg a parkolóban 11 féle virág nyilt már az idén. Nem gondoltam hogy ilyen kellemes helyre költözöm ahol virágok nyilnak az ablakom alatt.

    A sütim receptje:
    hozzávalók:
    10 dkg vaj (ezt kivételesen vajjal csinálom)
    10 dkg cukor vagy 5-6 dkg fruktóz
    3 tojás,
    1 sima joghurt
    1 műzlis joghurt

    20 dkg liszt, (átszitálva)
    5 dkg darált dió
    5 dkg durvára darabolt dió
    1 sütőpor
    1 mokkás kanál szódabikarbóna
    1 citrom reszlet héja
    10-12 dkg vegyes akármi (én a piacon szoktam venni a tropimix névre hallgató vegyes aszalt déligyümölcs kis kockákat, meg kandirozott citrom és narancshéjat ami nagyon aranyos apró kockjákra van apritva. ezeket szoktam összekeverni és ebbőlk a keverékből teszem bele a "vegyes akármit")

    Avajat kicsit megolvasztom, illetve igy nyáron este kint hagyom hogy reggelre jó puha legyen, a cukorral habosra keverem, bele egyenként az egész tojásokat, majd a kétféle joghurtot, Jól összeeverem (robot géppel).
    A száraz anyagot egy tálban szintén jól összekeverem és apránként a joghurtos keverékbe teszem és jól összekeverem.

    Kibélelem az őzgerincet sütőpapirral és csak ugy 2/3 részig teszem bele a masszát, igy egy normál hosszu és egy kisebb főzgerinc formába szétosztom. 
    15 percig teljes lángon, és további 20-25 percig közepes lángon sütöm (tűpróbáig.)

    A teflonos kisebbik őzgerincet csak egy kicsit a vaj papirjával szoktam áttörölni és abba nem teszek sütőpapirt. Két őzgerinc forma egyszerre be fér a sütőbe.
    Ha megsül0t, a tepsiben hagyom 10-15 percet hülni és csak azután boritom ki

    Ha valaki a nagyon édeset szereti lehet kicsit több cukrot bele tenni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  40. Torolt_felhasznalo_806633
    Torolt_felhasznalo_806633
    2006. június 14. 05:37462.

    Szia  Évike !

    Olvastam a sajnálatos eseményt, igy, hogy személyesen is  ismertétek, gondolom még fájóbb,  de , amint irtad, ilyen az élet. Ez ellen sajnos nem tudunk semmit tenni.

    Ma már én sem igen fogok ráérni, a tegnap délutánom is eléggé elfoglalt volt, várjuk a receptet.

    Szép napot kivánok

    előzmény:
    Becsület (459)
    2006-06-13  22:21
  41. Torolt_felhasznalo_806633
    Torolt_felhasznalo_806633
    2006. június 14. 05:17461.

    Szia Verácska !

    Tegnap délután, este én sem voltam már gépnél, tegnap délután kulturális  elfoglaltságom volt, egy iró-olvasó  találkozón vettem részt, nagyon figyelemfelkeltő előadás volt, a főiskolánk  irodalmi tanszékének  vezetője irt egy könyvet a helyi Móricz Zsigmond Társaság  felkérésére,   az iró  szülőháza körül  kialakult félreértések  tisztázására.  Érdekes volt,  nagyon  lekötötte  a figyelmemet,  nem bántam meg, hogy elmentem.

    Ma már nemigen jövök,  de holnap remélem  találkozunk, addig is nagyon szép napot  kivánok.

    előzmény:
    veracsek (458)
    2006-06-13  20:03
  42. Torolt_felhasznalo_806633
    Torolt_felhasznalo_806633
    2006. június 14. 05:05460.

    Szia Marikám !

    Tegnap este már nem jutottam géphez, délután egy iró-olvasó találkozón  vettem részt, egy nyugdijas klub uj tagjaként. Eléggé elhuzódott a program, utána még bejártuk az uj Megyei Könyvtár termeit, aztán a  barátnőmet is megnéztem, mer hazafelé jövet utba esett.

    Jól tetted, hogy  pihentél már végre egy kicsit. A   kisunokád  egy tündéri,  az uszást jól teszi, ha nem hagyja abba,  tudomásom szerint nagyon hasznos sport,   az idősebbik fiamnak  volt ugy 8 éves korában komoly gerincproblémája, a doki szerint a legfontosabb az uszás volt,  azóta is szereti, csak nincs már sok ideje rá.

    Ma jön a  lánykori barátnőm hozzánk, már a 8 órai vonattal, azért igyekszem hamar válaszolni, mert nem tudom utána  mikor jutok géphez, igaz már megszoktátok biztos,  hogy korán be szoktam kopogtatni.

    Legyen nagyon szép  napod,

    előzmény:
    kapucino (457)
    2006-06-13  11:17
  43. 2006. június 13. 22:21459.

    Kellemes estét mindenkiken!
    Sajnos az "anya-topikba" szomoru dolog történt., Meghalt egy nagyon kedves barátságos társunk, akit nem egész egy éve ismertünk meg. Akkor lett lehetősége hogy gép mellé üljön és egy barátnője tanitgatta az első lépésekre. Székesfehérvárott lakott ott ahol most voltunk kirándulni és annak a kis hölgynek volt legjobb barátnője akivel a pénteki napot eltöltöttük.

    Nagyon szomorú dolog ha egy társunk eltávozik, de nekünk sajnos Ő már a második. Ilyen az élet.

    A sütim receptjét holnap leirom, ma már nagyon fáradt vagyok mert vendégei voltak a Tesókámnak és ott voltam nála.

    Mindenkinek nyugodalmas jó éjszakát kivánok, Holnap este leszek.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  44. 2006. június 13. 20:03458.

     Szervusztok Kislányok!
    Marikám, a munka még nem hiányzik, a kollégáim pedig írogatnak, és egyszer már be is kellett mennem valamiért, akkor pedig többükkel találkoztam is, úgyhogy most még megvagyok.
    Marcsika, irígyellek azért, hogy a gyerekeid olyan közel laknak, az enyém sincs a világ végén, de autóval is vagy fél órányira, ráadásul teljesen össze-vissza dolgoznak. Így aztán néha 3 hétig is legfeljebb egy SMS-t váltunk, vagy telefonon beszélünk pár percet.
    Szegény Évike biztosan nagyon szomorú, tegnap meghalt egy kedves topic-társuk.
    Zsuzsi, ugye, írsz valami szépet, mindíg minden levélnek nagyon örülök! 
    Szép estét!

    előzmény:
    mari33 (456)
    2006-06-13  07:09
  45. 2006. június 13. 11:17457.
    Sziasztok Kislányok.Arra kérek mindenkit, hogy ha valami finomságot csinál, rögtön a receptjét is írja le, hogy tanulhassunk mi is belőle./püspökkenyér/ Tényleg beudrott Veronika, hogy a 19.kerületben laktok, mi Rákospalotán lakunk családi házban, lent mi, fönt a lányom.A fiam is a közelünkben lakik, anyukám megüresedett házában, de őt csak hetente látom, mert mindíg szalad valahová, egy vállalkozást akar most beindítani.Évike csodálom a vitalitásodat, hogy programokat csinálsz, jössz-mész.Minket szid a lányunk, hogy sehová nem megyünk, egész nap itthon kuksolunk, semmi program, de én jól érzem magam így is.Az unokámnak tényleg szép a mozgása, de ha beindul a suli, az a kegfontosabb, aztán majd meglátjuk, hogy mire marad energiája.Délután is van iskola, mert napközi van.Úszni mindenképpen menni fog, mert azt nagyon szeret,Ha látnátok hogy úszik, egy csoda, mint egy kis delfin, le tud úszni egyfolytában 40 hosszat./egy kicsit had dicsekedjek/Imádjuk.Ma laza napom van, megfőztem, most kifekszem a nyugágyba a kertben.Szép napot kívánok.
    előzmény:
    mari33 (456)
    2006-06-13  07:09
  46. Torolt_felhasznalo_806633
    Torolt_felhasznalo_806633
    2006. június 13. 07:09456.

    Sziasztok, legyen nagyon szép napotok !

    - Évike, gyönyörű a püspökkenyered,  én is teszek  az ilyenekbe diót is,  egy kicsit darabosabbat is, de daráltat is, kár, hogy csak a szemünket gyönyörködteti,

    - Zsuzsa,  a fiamék családi házat épitenek,  eddig egy négyemeletes társasházban laktak, a negyedik emeleten , tudod, azokban nincs lift, az épitkezésen csak a földmunkák  voltak házilagosak, egyéb munkákat  vállalkozó végez,  tudod annyi az előirás manapság már hogy egy mezei  pedagógus  nem nagyon ért hozzá,  és az ideje is kevés, sok pluszmunkát  vállalnak, hogy  a pénz kiteljen a végéig

    Téged azért nagyon csodállak,   őszintén,  mert  három gyermek is ad azért kellő elfoglaltságot, és szánsz időt miránk is, de irjál Te is kicsit többet magadról, szivesen  vesszük, hidd el. Hogy telnek napjaid ?

    - Évike, jártam tegnap a Te általad nyitott  topicon, nézegettem a sok szép fotót,  beleszólni már nem  akartam, látom nagyon jól  összeszokott  kis társaság van ott is.

    - Verácska, számolj be, hogy  telnek e szép , igazán kellemes  napok, biztos élvezed a szabadságot,  nem  kezd még egy kicsit hiányozni a munka, legalábbis  igy az elején még biztos gyakran van eszedbe a munkahely, a kollégáid

    - Marcsika ugy látom nagyon el vagy  foglalva , gyere kicsit  gyakrabban,  de biztos sok a dolgod,  kell azért közben pihenni is, nem gondolod, még a  derekadra is vigyázni kell.

    Itt leirom nektek, ma megyek egy iró-olvasó találkozóra, a városunk uj könyvtárában lesz, és  egyben  ma találkozom először  egy nyugdijas klub tagjaival, ahova szeretnék  bejelentkezni, olyan régen  akartam már egy ilyen közösséghez tartozni, talán most  elindul valami.

    Jövök majd, beszámolok nektek az eseményről.

    Legyen nagyon szép napotok 

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  47. 2006. június 13. 06:59455.

     Kedves Zsu!
    Csak  egyféle állatunk van, de abból több változat. Ők madarak: hullámos papagájok, pinty-félék, és egy  különleges példány is van , gold amandina a neve, mindenféle élénk színben pompázik.
    Régebben voltak díszhalak is, de azok szegények a legnagyobb gondoskodás mellett is annyira pusztultak, hogy végül megelégeltük, és felszámoltuk az akváriumot.
    Kellemes napot kívánok!

    előzmény:
    alexzsu (453)
    2006-06-12  20:08
  48. 2006. június 12. 20:18454.

    Nos akkor a Te neved alatt irok, de mindenkinek szánom.

    Itt a kostoló, azért ilyen barna, mert hát dió is van a tésztájában, mert a Tesókámnak - szerintem - csak az a süti az igazi amiben dió van.

    Kapcsolódó képek:

    · Hát ilyen lett....
    · és hogy le ne fogyjak

    előzmény:
    alexzsu (453)
    2006-06-12  20:08
  49. 2006. június 12. 20:08453.

    Nos , újrakezdem.Az összes kép nagyon tetszik.A táncos kislánynak kár lenne abbahagyni,olyan szép tartása van!Nem szeretnék senkit kihagyni.     Marika is olyan jó hosszút írt nekem.A kis Szabolcs nagyon aranyos.A másik fiú hétvégén építkezik,vagy úgy építtetik az új házat? esetleg többlakásos társasház lesz?a Verácskától azt szeretném megkérdezni,hogy milyen állatuk van?Évikének pedig jó lenne látni a sütikéje belsejét. Az illatát érzem!!!!   jó éjt mindenkinek!!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  50. Torolt_felhasznalo_806633
    Torolt_felhasznalo_806633
    2006. június 12. 20:01452.

    Szia Évike, köszi ezt az inycsiklandozó  finomságot, és milyen aranyos vagy, még a  Tesókádra is gondolsz,  segitel neki, de aranyos vagy, de kár hogy nincs testvérem....

    További szép estét kivánok mindenkinek.

    előzmény:
    Becsület (449)
    2006-06-12  18:46
  51. 2006. június 12. 19:52451.

    Szép jó estét mindenkinek!Ma egy kicsit korai vagyok.Mindenkinek minden képét megnéztem,a gyerekek csodák,a sütik finomak,a kirándulások élményekkel                                        teli.      Most jól széttördeltem,és nem tudom visszacsinálni.A csudába.                                                                                                        

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  52. 2006. június 12. 19:25450.
     Szép estét kívánok minden régi és új tagnak!
    Marcsika, az erkélyem csakúgy, mint minden növény és állat, aki nálunk lakik, a férjemet dícséri, ő foglalkozik velük. A XIX. ker.-ben lakunk, különben én is elfelejtettem a Ti címeteket. Annyi bemutatkozást olvas az ember, hogy lehetetlen mindent fejben tartani.
    Az unokád, és többi családtagod is igen kedvesek, küldj máskor is képeket! Készülhetne már Rólad is. 
    Évike, a hasonló fotók arra utalnak, hogy valahol hasonlít az ízlésünk! ( Kati néni a bemutatkozó oldalamra került.) 
    előzmény:
    kapucino (446)
    2006-06-12  13:42
  53. 2006. június 12. 18:46449.

    Végre valóban szép napot tudok kivánni mindenkinek

    Verácska van két kép azok között amiket ma feltettél a 3. és 6. szinte centiméterre ugyan onnan készült a te felvételed mint az enyém.

    Kedves Gotlib mi már valamikor találkoztunk, de bizony az már elég régen volt.  Gyakarbban kellene meglátogatni azt a kedves kis  társaságot.

    Marcsika, ügyelj a derekadra a takaritásnál. Nem ér annyit az egész hogy ismét valami bajod legyen.

    Marika, a muffin receptet én is elmentettem. Újabban elég gyakran sütök. Most is éppen elzártam a gázt, mert megsült a püspökkenyerem. Magam találtam ki a receptet és mivel mindenkinek nagyon izlett hát ez már a 4-ik adag amit megsütöttem. Még nem vágtam fel mert meleg, de majd holnap azt is lefotózom hogy milyen ha fel van szeletelve.

    Holnap a Tesókámhoz mennek a volt kolleganői és nekik készitettem. Holnap még hamar egy kis sós rudacska lesz amit meg kell sütnöm. Leveles vajastésztából csinálom. Ráadásul most utoljára nagyszerűen sikerült mert egy nagyon jó tanácsot kaptam.

    Ha nem gőzölős a sütőd (nem is tudtam hogy ilyen is van, de állitólag van) tégy a sütő aljába egy edénybe vizet hogy amig a leveles tészta sül keletkezzen egy kis gőz a sütőben. Hát kiróbáltam és valóban gyönyörűek lettek a kis rudacskáim.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  54. Torolt_felhasznalo_806633
    Torolt_felhasznalo_806633
    2006. június 12. 16:58448.

    Szia  Zsuzsika !

    A korábbi leveledre  reagálok, a fiatalabbik fiam nősült  korábban, 2002-ben nekik van az egyéves kisfiu,  Ők bent laknak a városban, ma délelőtt meglátogattuk a kicsit, egy kis gyümölcsöt, ezt-azt vittünk, mivel bent jártunk a városban.

    aZ idősebbik  fiam, aki Veled egyidős, Ő tavaly nyáron nősült, ők most átmenetileg nálunk laknak, mert a télen eladták a lakótelepi lakásukat, a vevő be is akart költözni még karácsony előtt,  és ezért hozzánk költöztek, tudod épitkeznek és az albérlet nagyon drága, itt  kényelmesen elférnek, van  két és fél szoba az emeleten, azt lakják, a közös helységek és a  mi hálószobánk lent van. Nemigen zavarjuk egymást, ők reggel elmennek dolgozni, csak estefelé, 7 óra körül érnek haza.  Nekik még nincs baba, majd akkor szeretnének, ha kész lesz a lakásuk. Szeretnének még ősszel  beköltözni, valószinű kész is lesznek.

    A te kerted is nagyon szép és a kutyusotok is aranyos, az Artur nem jártál még erre ? Szabolcsban, igaz messze van egy kicsit Tőletek.   További szép napot kivánok  Marika.

    előzmény:
    alexzsu (434)
    2006-06-11  16:58
  55. Torolt_felhasznalo_806633
    Torolt_felhasznalo_806633
    2006. június 12. 15:16447.

    Sziasztok, nagyon kellemes délutánt kivánok nektek, Marcsikám, az unokád egy tündéri kislány, mért nem láttuk hamarabb ? A füves udvaroknak bizony jót tett az eső, megszépült, felüdült.   Tegnap kérted a maffin receptet, most le tudom irni, ha még aktuális, nagyon egyszerü, van egy alaprecept, ezt aztán tetszésed szerint variálhatod, a lényeg, hogy a száraz anyag és  az egyéb aránya  ne nagyon változzon.

    - epres  maffin :25 dkg. lisz,

                           5 dkg. apritott dió,  1/2 teáskanál  fahéj, 2 1/2 teáskanál sütőpor, 1/2 teáskanál szódabikarbóna.  ezeket  igy szárazon összekavarod.  

    aztán 1 db. toját kikavarsz 12 dkg. cukorral, hozzáadsz 0,8 dl. olajat, 2,5 dl.  natur joghurtot, darabokra vágott 15 dkg. epret.

    A száraz hozzávalókat ehhez hozzáöntöd, és csak addig kell kavarni, amig  a száraz összetevők is nedvesek lesznek.

    Az igy elkészitett  masszát a sütöpapirral bélelt, vagy zsirral kikent mélyedésekbe töltöd és   a 180 fokra előmelegitett sütőben  kb. 25 perc alatt  megsütöd.

    bármilyen gyümölccsel készitheted, akár befőttel is, ananásszal is nagyon finom.

    További szép napot nektek.

    előzmény:
    kapucino (446)
    2006-06-12  13:42
  56. 2006. június 12. 13:42446.
    Szervusztok Koránkelők, én reggel még a reggeli tv2-t nézem, aztán 9-kor beveszem a gyógyszereimet és a kávémat, és indulhat a nap.Ma takarítás van, mert már régen volt, segít is valaki benne, mert egyedül már nem bírom a nagyobb takarítást, pl szekrény alá nyujtózást / a térdem miatt/.Veronika nagyon szép az erkélyed, látszik hogy gondozva vannak a virágok, én is így szeretem ha rendben vannak.Rövid az agyam, mit is mondtál, melyik kerületben laktok?Nekünk is nagyon szép az udvar a sok esőtől, most olyan a gyep mint egy zöld szőnyeg.Az unokámnak a bemutatójáról küldök képet, a férjemről és a lányomról./rólam még nincs/ Szép hetet kívánok, úgy néz ki, hogy mostmár jó idő lesz.
    előzmény:
    veracsek (445)
    2006-06-12  07:44
  57. 2006. június 12. 07:44445.
     Jó reggelt!
    Mi valószínűleg bejártuk ugyanazt az utat, amit Ti, csak lehet, hogy egy kicsit tovább is mentünk. Teszek még fel,  mert több képet csináltam. A Kati nénivel készülteket a bemutatkozó oldalamra teszem, mert azon mi is rajta vagyunk, és az nem publikus. Örülök, ha gazdagíthatom az albumodat, én is elmentem, ha jó képet találok.
    Szép napot, ma már remélhetőleg ugyanolyan lesz, mit tegnap.  
    előzmény:
    Becsület (441)
    2006-06-11  22:44
  58. Torolt_felhasznalo_806633
    Torolt_felhasznalo_806633
    2006. június 12. 06:06444.
    Nagyon köszönöm , mi még nemigen találkoztunk,  szép napot, kellemes hetet kivánok,
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_358280 (443)
    2006-06-12  05:37
  59. Torolt_felhasznalo_358280
    Torolt_felhasznalo_358280
    2006. június 12. 05:37443.
    Kezcsokom es viragom indul  
    előzmény:
    mari33 (442)
    2006-06-12  05:16
  60. Torolt_felhasznalo_806633
    Torolt_felhasznalo_806633
    2006. június 12. 05:16442.

    Szép napot mindenkinek, és legyen nagon kellemes hetetek.

    Évikém, nagyon szép a kis lovacskás gobleined, olvastam, hogy már  csak keretezni kell.

    Verácska,  akkor ti is egy szép fehérvári kiránduláson voltatok tegnap ?  Nekünk sajnos nagyon messze van, Ti Pestról hamar  odaértek, de az időjárás már nagon klellemes volt, jó lenne, ha igy is  maradna.

    Marcsika,  biztos szép lesz  a bejárótok, fotózd majd le, ha kész lesz, aztán a hétvégi munka  után pihenj egy kicsikét. A kisunokád már biztos várja  az iskolát,  és ha oda berázódik akkor  a  balett is bele fog  férni- gondolom. A maffin receptet el fogom küldeni,  egy kicsit hagy legyen világosabb,  nekünk, most, hogy az egyik fiamék itt laknak, a hálószobában van a számitógép, nem akarok villyanyt gyujtani, még a férjem alszik, ugye megbocsátod ?

    Zsu kedves, a kisunokám Szabolcs, mint az apukája. Most itt a kora reggeli órákban teszek fel nektek még pár képet erről-arról.

    Tobább szép napot , hetet kivánok mindenkinek.

     

     

    előzmény:
    kapucino (439)
    2006-06-11  20:55
  61. 2006. június 11. 22:44441.
    Nagyon jók lettk a képek. Ti kicsit másfelé sétáltatok mint mi. Ugy hogy engedelmeddel a Fehérvári albumomba beteszem azokat amik nekem hiányoznak.
    előzmény:
    veracsek (440)
    2006-06-11  21:28
  62. 2006. június 11. 21:28440.
     Szia!
    A hímzés gyönyörű,mint mindíg. A képek azt hiszem, egész jók lettek, küldök párat mutatóba, de mellé még az erkélyünkről 2 új felvételt.
    Jó éjszakát Mindenkinek!    
    előzmény:
    Becsület (438)
    2006-06-11  20:54
  63. 2006. június 11. 20:55439.
    Szervusztok Kislányok. Ma szerencsére nagyon szép idő volt, majdnem kész lett a kocsibeálló burkolása, már csak a szélén a vágások és a döngölés van vissza, de a szakember csak jövő héten tud jönni.Egész nap söprögettem a homokot a kövek réseibe.Mindenki nagyon szép családi és egyéb képeket tett fel, az a hal nagyon kínálta magát.Kérem szépen az epres muffin receptjét.Ma volt az unokám dzsesszbalettvizsgája, külön díjat kapott.Jövőre már nem folytatja, mert kezdődik a suli.Az én gyerekeim is bika hónapban születtek.Én  viszont rák vagyok az unokámmal együtt.Jó éjszakát kívánok mindenkinek.
    előzmény:
    mari33 (432)
    2006-06-11  06:43
  64. 2006. június 11. 20:54438.

    Csak szép nyugodtan tedd fel a gépre, aztán majd holnap elküldöt. Biztosan szépeket csináltál-

    Ja ...én 15.-én születtem.

    előzmény:
    veracsek (436)
    2006-06-11  20:44
  65. 2006. június 11. 20:52437.

    Nindenkinek nagyon kellemes estét kivánok.
    Remélhetőleg meg usszuk ezt  napot is eső nélkül.
    Ma hallgattam éppen a rádiót és bemnondták, hogy a 6-os ut végre elkészült és ma át adták a forgalomnak, Hát ha ez "ELKÉLSZÜLT" akkor nem tudom milyen amikor még csak csinálgatják. Az a rengeteg körforgalom amit kialakitottak, borzalmas és még a kivezetőknél nincs ám jel hogy hova is lehet letérni. Szeritem akkor lenne kész ha már minden felirat is a helyén lenne. Egyáltalán nem értem hogy mi a fenének kell egy autópályára körforgalmi részeket beilleszteni?? Miért nem jó a bevált lehajóág. Na de én csak egy gyarló utazó vagyok, és nem is biztos hogy van beleszólási jogom. Elvégre ez az ut is holnaptól fizetős lesz.

    Különben igy néz ki a kép amit befejeztem, csak még a keretezés hiányzik. Talán a héten azt is meg tudom majd oldani.

    előzmény:
    veracsek (433)
    2006-06-11  07:56
  66. 2006. június 11. 20:44436.

     Szia, Évike, most látom, hogy éppen itt vagy Te is! Zsunak meséltem, hogy olyan kedvet csináltál nekünk, hogy elmentünk mi is a férjemmel Fehérvárra, fotóztam is, és majd összehasonlítjuk. 

    Mindjárt megnézem, hogy sikerültek, de lehet, hogy már csak holnap küldök.
    Puszi

     

    előzmény:
    Becsület (429)
    2006-06-10  22:35
  67. 2006. június 11. 20:39435.

     Én pedig 28-i.
    Évikénk olyan szépeket írt múltkor a székesfehérvári útjáról, hogy mi is kedvet kaptunk, és ma du. leruccantunk. Tényleg nagyon szép, mi is ölelkeztünk "Kati néni"-vel, láttuk a virágórát , és csak úgy cél nélkül sétálgattunk kicsit. Most teszem fel a képeket a gépre, ha jók lesznek, küldök.
    Puszi mindenkinek 

     

    előzmény:
    alexzsu (434)
    2006-06-11  16:58
  68. 2006. június 11. 16:58434.
    Kedves Verácska, Marika, Évike,és a többiek! Az epres muffin nagyon finom,a kisunoka pedig gyönyörű! Hogy hívják?csak bekukkantottam, megyek vissza füvet nyírni,mert az nálunk női munka.Végre nem esik az eső,lehet kertészkedni.Ja!!!!én is áprilisi vagyok,23.-ai.mindenkinek további szép napot,majd holnap jövök.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  69. 2006. június 11. 07:56433.
     Szia, Kislányunk!
    A képeid tényleg gyönyörűek! Érdekes, ez nem a Bikák-topic, mégis több bika gyűlt össze, én is az vagyok, de a férjem is, ő ápr. 5.-i. 
    Évike, nyugodtan mentsd el az összes Neked tetsző képet, azért küldöm, hogy Ti is gyönyörködjetek. A tegnapi beszámolódon a hazautazási kalamajkáról jót mulattam, ugyanis mi elég rendszeresen el szoktunk keverni a külföldi útjainkon, és néha bizony vagy 80-100 km.-es kerülő után találjuk meg a helyes utat(autópályákon  gyakran nagyon sokáig nincs letérő). Várom az újabb művedet! ,
    Marikák, legyen szép napotok, de pihenjetek is olykor, nem lehet egész nap sütni-főzni, vagy kerti munkákat csinálni! 
    előzmény:
    alexzsu (428)
    2006-06-10  20:42
  70. Torolt_felhasznalo_806633
    Torolt_felhasznalo_806633
    2006. június 11. 06:43432.

    Szia Zsu. !

    Nagyon  szép fotókat tettél fel, tudod nekem is nagyon  nehezen ment eleinte, de aztán öreg fejemmel mgtanultam.  Nagyon szép a téli kép különösen, ahogy körbeülitek a tüzet !

    Érdekes,  a kisunokám is  április 2-án született....2005-ben.

    További kellemes hétvégét kivánok  szép családoddal együtt, a gyerekeid tündériek, ha belegondolok, már hány unokám lehetne, az idősebbik fiam 1970-ben született.

    előzmény:
    alexzsu (428)
    2006-06-10  20:42
  71. Torolt_felhasznalo_806633
    Torolt_felhasznalo_806633
    2006. június 11. 06:35431.

    Évikém,  a  muffinok kisültek, nagy rész még akkor elfogyott,  de  a fotózáshoz még maradt, a reggeli mellé elküldöm

    További kellemes hétvégét kivánok.

    Ma  kimegyek a helyi KGST piacra, igy hivom, pedig hol van az már...., de ez volt a neve, valami apróságokat akarok venni, még a tavasszal nem voltunk, de most kellemesnek igérkezik az időjárás. Hétköznap nem akarok menni, tul sokan vannak már kora  reggel, még parkolni sem lehet már olyankor.

    Az előbbi levelemben a megszólitásért szives elnézésedet kérem, megzavart, hogy a  Verácskának irt leveledben olvastam.

    A piacolásról majd beszámolok.

    előzmény:
    Becsület (429)
    2006-06-10  22:35
  72. Torolt_felhasznalo_806633
    Torolt_felhasznalo_806633
    2006. június 11. 06:25430.

    Szia Verácska, sajnos, ezt a leveledet már csak  ma reggel olvastam el, igy csak a reggeli mellé tudok küldeni, amikor megsült, nagyon kapós lett, frissen a legfinomabb, de azért  még maradt a fotózáshoz belőle, az elküldöm.

    További kellemes hétvégét kivánok.

    előzmény:
    Becsület (429)
    2006-06-10  22:35
  73. 2006. június 10. 22:35429.

    Verácskám, köszönöm szépen a lovacskákat. el is mentettem, igy utólagos engedelmeddel.

    Holnap felteszem a befejezett képet csak sajnos még nincs bekeretezve, de azért látszik jól hogy milyen lett.

    Zsu drágám igy utólag is gratulálok anyukádnak, Biztosan tudom hogy nagyon rendes ember, mert az áprilisiak mind rendesek, Persze én is áprilisi vagyok, na meg az édesapám is az volt méghozzá április 1.-én született. Vicceltünk is vele sokat hogy jól meg viccelte  az anyukáját.

    Marcsika vigyázz a derekadra, mert az nemjáték, én mán csak tudom. Nem csináltam semmi megerőltetőt aztán mégis fájok rendesen.

    Marika küldj légyszives abból a muffinból egyet. A túrosat majd jövő héten megsütöm. Biztosan jó leszt.

    előzmény:
    veracsek (427)
    2006-06-10  20:33
  74. 2006. június 10. 20:42428.
    nagy nehezen sikerült pár képet felraknom.(persze a gyerekek segítettek)egyedül nem ment. Az anyukám és a lányom egy napon születtek.várom válaszotokat!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  75. 2006. június 10. 20:33427.
     Szia, Marikák, Zsu, Évike(talán Te is ideérsz)!
    Marika, a sült hal nagyon fínom, és még gyönyörű szép is! Ha lehet, a muffinból is kérek kóstolót!
    Marcsi, éppen van itthon túróm, lehet, hogy én is nekiállok a sütinek.
    Zsu! Nehéz lehet ördögfiókákkal bent rostokolni, de azért bizonyára találtatok jó játékokat!
    Évike, ha erre jársz, a mostani képeket direkt a Te kedvedért tettem fel.
    Mindenkinek szép estét, vagy jó éjszakát, ki milyen korán fekszik! 
    előzmény:
    mari33 (425)
    2006-06-10  15:36
  76. 2006. június 10. 20:05426.
    Üdvözlök minden pótmamát!Ma nem volt valami szép napunk,egész nap ittbenn rosszalkodtunk.Nálunk megint sár van!!!A képeket amiket feltesztek,gyönyörűek!Én is szerettem volna,de rossz helyre klikkeltem,és levelestől eltűnt minden.A túrós sütit kipróbálom,nálunk mindenki édesszájú.Jó éjt mindenkinek!zsuzsi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  77. Torolt_felhasznalo_806633
    Torolt_felhasznalo_806633
    2006. június 10. 15:36425.

    Szia  Verácska !

    Tul vagyok a délelőtti főzőcskén, jöttem egy kicsit bekukucskálni, megnéztem  a lovacskás képeidet, nagyon aranyosak.

    Megyek még, egy kis epres maffint sütök, egyszerű is finom is.  Amig a család a délutáni sziesztát tartja, kész is leszek vele. Nagyon hiányzik, ha nincs itthon egy kis süti.

    Marcsika tett fel egy turós süti receptet, nagyon jónak tűnik, csak  nincs itthon turó,  de legközelebb  megsütöm

    További szép  napot, kellemes hétvégét  kivánok.

    előzmény:
    veracsek (422)
    2006-06-10  08:31
  78. Torolt_felhasznalo_806633
    Torolt_felhasznalo_806633
    2006. június 10. 11:29424.

    Szia  Marcsika !

    Köszi a receptet, meg fogom próbálni, nagyon egyszerűnek tünik,  különben is mindent szeretünk, ami turóval készül.

    A halat nemsokára sütöm, most egy kis délelőtti kukucskálásra jöttem ide csak.

    Az időjárás nálunk sem rózsás, csak az vigasztal, hogy  már igérik a jövő hétre a kellemes meleget, mert a hőséget azt nem nagyon kivánom, különösen, ha tartós.

    Legyen szép hétvégétek !

    előzmény:
    kapucino (423)
    2006-06-10  11:09
  79. 2006. június 10. 11:09423.

    Szevusztok Lányok.Bosszantó, hogy a tegnapi szép nap után, hogy lehet ilyen ronda esős nap.Persze a munkával mindíg meg kell állni a burkolónak.Remélem, hogy azért holnap estére végez vele.Két hét mulva ujra jön, körben le kell festeni a ház fa részeit xiladekorral, mert a nap nagyon kiszívta,Őrület, hogy egy házon mindíg van mit csinálni.

    Nagyon ügyik vagytok, nagyon szép képeket raktatok fel, Fehérvár nagyon szép, Hildának irigylésre méltó az optimizmusa, mindíg jó kedve van, jó lehet neki, szivesen cserélnék vele.

    Zsu, látom hogy nem a ház van a fotón, azt is írtam, hogy a lakókörnyezeted szép, legalábbis a képen szép azzal a kis tóval.Szép kis családod van.

    Veronika élvezd csak a szabadságot, majd meglátod milyen jó, főleg télen amikor rossz az idő, te meg csak a másik oldaladra fordulsz az ágyban, nem kell felkelned ha nem akarsz.Be tudod osztani az idődet, mindenre jut.

    Már korán reggel megfőztem, borsólevest és rongyos túróst.Nem tudom ismeritek-e, ha érdekel leírom a receptjét:10 dg vaj felét a tepsi aljára kenem, a másik felét majd a tetejére csipkedem.20 dg lisztet, 10 dg cukrot, 1 vaníliáscukrot, 1 sütőport összekeverek, felét elterítem a tepsiben.Rámorzsolok fél kiló túrót, ráreszelek egy citromhéjat.Aki szereti, tehet rá 5 dg áztatott mazsolát.Ezután ráhintem a lisztes keverék másik felét.Felverek 4 tojást, és belekeverem 3,5 dl tejbe, és ráöntöm a tepsiben lévő anyagra.Rácsipkedem a maradék vajat.Előmelegített 200 fokos sütőben 20 percig, majd 180 fokon még 10-15 percig sütöm.Pbóbáljátok ki, gyorsan megvan, és jó szaftos süti.

    Kellemes hétvégét kívánog, jó pecázást, sok halat Macsika.

    előzmény:
    veracsek (422)
    2006-06-10  08:31
  80. 2006. június 10. 08:31422.
     Én is nagyon szép napot kívánnék, de ma ismét kicsit elszomorodik az idő, ahogy látom.
    Marika, nagyon szép a fotód, a halból pedig kérek kóstolót!
    Marcsika, vedd komolyan a sok jótanácsot, és ne terheld túl Magadat!
    Kedves Zsu! A "gyerekek" nálam a lányra is vonatkozik, tudod, én bp-i vagyok, nálam a "gyerek" nem csak a fiú. Persze, egy 13 éves kis hölgyet már nem szabad legyerekezni.
    Évike, drága, örülök, hogy újra itt vagy, és, hogy szép napod volt kedves régi barátnőkkel! Ha tetszettek a lovak, küldök még pár magyar lovat, Sümegről. Mellé pedig másokat is.
    előzmény:
    mari33 (420)
    2006-06-10  06:11
  81. Torolt_felhasznalo_806633
    Torolt_felhasznalo_806633
    2006. június 10. 06:17421.

    Szia Évike !

    Nagyon szép képeket hoztál a  nemzetközi  taliról, gyönyörű város Székesfehérvár, a Hildácska fotóiról is több alkalommal volt szerencsém ismerkedni  a várossal.

    További kellemes hétvégét kivánok mindenkinek.

    előzmény:
    Becsület (418)
    2006-06-09  22:33
  82. Torolt_felhasznalo_806633
    Torolt_felhasznalo_806633
    2006. június 10. 06:11420.

    Sziasztok, nagyon kellemes hétvégét kivánok mindenkinek.

    Verácska a Te pávád még szebb, talán azért, mert nem zárt térben  van, mint itt  az állatparkban.

    Ma délben megsütöm  a tegnap kifogott  halacskákat.

    Ma reggel egy csodálatos dolgot láttam. nem tudtam ellenállni, lefotóztam, most elküldöm nektek, el is szállt a  bosszuságom az ismételt eső miatt, ami szerencsére azóta el is állt.

    Marika, ismét sokat ütemeztél magadnak, lassits, mert a derekad ismét megfájul.

     

    előzmény:
    veracsek (416)
    2006-06-09  19:25
  83. 2006. június 9. 22:40419.

    Köszi a beigért képeket, Hát a majom mama  nagyon aranyos, de az oroszláncsalád sziesztázása sem kutya.  Biztosan csináltál még képeket, ugy hogy várjuk a folytatást.

    Marcsika, nem kell mindent egy nap alatt megcsinálni. Tessék megszokni, hogy beosztással kell végezni a feladatokat, mert az egészségre is vigyázni kell.

    Verácska, remek a kép a lovakról. Nekem nagyon hiányzik, hogy itt Pesten soha nem látni lovat. Valamikor a gyerekkoromban bizon még voltak lovaskocsik, de ma már minmdenki csak az autót részesiti előnybe. Pedig hát a jó pacit nem lehet semmivel összehasonlkítani. Mennyivel kellemesebb lenne konflissal közlekedni, mint a benzingőz szagolni. Hát nem igaz???

     

    előzmény:
    mari33 (414)
    2006-06-09  10:13
  84. 2006. június 9. 22:33418.

    Szép estét illetve most már szép álmokat mindenkinek.

    Zsu drága, nagyon örülök, hogy ide jöttél. Itt kevesen vagyunk ugyan, de annál kedvesebb a kis társaság. A hölgyek már vállalták a pótmamaságot, én viszon a pótnagyi leszek, mert hát az én kislányomnak bizony már lehetne ekkor csemetéje, hiszen ,áűr betöltö9tte az 50-es.

    Ma kis kiránduláson voltam Székesfehérvárott. Az "anyatopik"-ból az egyik hölgy ott lakik ,  és hazalátogatott Kanadából  Baboca38 topik nevü Marika, SunÁgi Pozsonyból érkezett Ő is szintén étopiktársam, na meg hnát én is ott voltam. Iy aztán mini topiktalálkozó lett belőle méghozzá nemzetközi találkozó.

    Nézzetek meg pár képet azok közül miket csin áltam. Gyönyörű idő volt és bizom benne hogy Medárd el bujt és nem kerül elő még jó ideig. Szeretnm ha már egy kicsit kellemesebb idő lenne.

    Holnap este ujra jövök, de most nagyon fáradt vagyok megyek alukálni

    · A virág-óra, ahol a randevú vo
    · Velük találkoztam
    · Hilda és a gyógyító kút
    · Ruha üzlet cégére
    · Játékbolt cégére
    · Játékbolt kirakata
     kapcsolódó kép 1.
    · Ország-alma
    · Harangjátékos óra
    · II.világháborus harang maradvá
    · Lányok, Kati nénivel
    · Tündéri kis pad

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  85. 2006. június 9. 20:56417.
     sziasztok! az előbb olyan hosszú levelet írtam , és eltűnt!!!!!a guta megüt!!!nos:amit dícsérgettek,az nem a házunk,hanem a garázs kert felőli része, De tényleg szebb mint a házunk.Régen pajta volt,csak ablakot tettünk rá.az udvarunk viszont ronda sáros ha esik.a fű nem kel ki,és még a kutya is csak esőben ugrik fel,de akkor az ember nyakáig.majd próbálok képet feltenni.A gyerekek 8 és a lilla lányom 13 éves.sziasztok,jó éjt!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  86. 2006. június 9. 19:25416.

     Köszönöm kérdésed, már élvezem, igaz, még csak szabadságnak hívják, de már többé nem kell visszamenni. Marika pávája azért nagyon érdekes, mert én életemben először a borromeoi szigeteken(idén húsvétkor) láttam ilyen madarat, azt hiszem, fel is  tettem a képét, most  megismétlem, és teszek mellé még pár másikat. 
    Az az oroszlán-família is nagyon kedves!
    Szép estét!

     

    előzmény:
    kapucino (415)
    2006-06-09  11:52
  87. 2006. június 9. 11:52415.

    Sziasztok, meghozták a térkövet, még meg kell rendelni a többi anyagot.Ebédfőzés előtt benéztem, hogy elolvassalak benneteket.A vadaspark nagyon szép, az a páva gyönyörű.Gratulálok a gyerekek eredményéhez Zsu.Élvezed-e már a nyugdíjas napokat Vera?Ugye milyen jó, hogy reggel nem kell fölkelni, csak amikor akarsz.

    További szép napot mindenkinek. 

    előzmény:
    mari33 (414)
    2006-06-09  10:13
  88. Torolt_felhasznalo_806633
    Torolt_felhasznalo_806633
    2006. június 9. 10:13414.

    Szia Verácska, intézda csak nyugodtan a dolgaidat,  ma  én sem ölöm meg az ördögöt  a  munkával , a párom elment csaliért,  valószinű  ismét horgászni megyünk, ültünk eleget bent egész télen.

    A tegnapi vadasparki látogatásunkból teszek fel nektek egy párat, hisz oly rég megigértem már,

    Legyen szép napotok

    előzmény:
    veracsek (413)
    2006-06-09  08:41
  89. 2006. június 9. 08:41413.
     Csatlakozom Zsu-hoz, nagyon szépek a képek, nekem is a majomcsalád volt a kedvencem. Mindenkinek szép napot kívánok, most úgy néz ki, hogy kedvez az idő a kinti tevékenységnek.
    Zsuzsi, nagyon szép családod van, hány évesek a gyerekeid?
    Marikák, ne dolgozzátok agyon Magatokat, csak mértékkel, mondhatnám, öregesen,  de hol vagyunk mi még attól?! 
    Reméljük, Évike is meglátogat minket!
    Most kicsit más dolgokat fogok intézni, de még visszajövök. 
    előzmény:
    mari33 (411)
    2006-06-09  05:39
  90. Torolt_felhasznalo_806633
    Torolt_felhasznalo_806633
    2006. június 9. 05:58412.

    Szia  Marikám,  már  ismét  sik mindent ütemeztél  be magadnak,  vigyázz a derekadra, nagyon hisz tudod, csak egy van belőle. Biztos nagyon szép lesz a térkövetek, nálink is nagyon felfagyott a élen a  kicsobejáró, valamit nekünk is kezdeni kellene vele,  de most, hogy a fiamék épitkezne, van mivel foglalkozni a férjemnek Ugy hiszem ez  jövőre marad.

    Legyen szép napod, és csak módjával a  minkát !!!

    előzmény:
    kapucino (408)
    2006-06-08  19:27
  91. Torolt_felhasznalo_806633
    Torolt_felhasznalo_806633
    2006. június 9. 05:39411.

    Szia Zsu,  el is hiszem, nagyon  büszke is lehetsz a gyerekekre, hiszen ők az életünk értelme, képzeld. az én idősebbik fiam  is 70 -ben született, de még nincs gyerekük,  de ami késik nem mulik....reméle,

    Szép napot mindenkinek 

    előzmény:
    alexzsu (410)
    2006-06-08  21:44
  92. 2006. június 8. 21:44410.
    Köszönöm a kedves üdvözlést,az aranyos képeket!lefektettem a gyerekeket,enyém a gép!ma volt a zeneiskolai zárókoncert.Kapitány Dénes(felénk híres )orgonaművész kísérte zongorán a gyerekeket.Volt aki fuvolázott,nekem mind a 3 trombitált.Írtó büszke voltam!!!                                                         nagyon helyes az a kép, amin az anyamajom farkonfogva vezeti a kismajmát! mindenkinek jó éjszakát! Zsuzsi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  93. 2006. június 8. 19:34409.
    Légy üdvözölve kedves Zsuzsi, az én gyerekeim 68-ban ill.74-ben születtek, te is hasonló korú vagy.Nagyon szép a lakókörnyezetetek és a házatok, büszke lehetsz rá , a családodra és a kutyura.
    előzmény:
    alexzsu (401)
    2006-06-07  21:48
  94. 2006. június 8. 19:27408.
    Szervusztok régi és új levelezőtársak.Ma egész nap kertészkedtem, 2xkellett a füvet levágni mert olyan magas volt, azután ollóval körbenyírni, jól elfáradtam, de már tudjátok, hogy milyen vagyok, addig nem hagyom abba, amíg készen nem vagyok a munkával,nem tudom elosztani 2 napra.Holnap hozzák a hullámkövet a kocsibeállók alá, azzal leszek elfoglalva,szombat reggel jön a burkoló lerakni, úgyhogy bocsi, de nem hiszem, hogy tudok jönni közétek.Ha nem tudok, mindenkinek kellemes hétvégét kívánok.Vigyázzatok az egészségetekre, puszi:Mari
    előzmény:
    mari33 (407)
    2006-06-08  18:48
  95. Torolt_felhasznalo_806633
    Torolt_felhasznalo_806633
    2006. június 8. 18:48407.

    Szia Évike !

    Sajnos a mi öreg csontjaink  már bármikor redetlenkedhetnek, ez már jobb nemigen lesz.  Nekem akkor van a legnagyobb gondom, ha egy helyben kell állni .

    Szép estét, szép álmokat kivánok ,  mindenkinek.

     

    előzmény:
    Becsület (393)
    2006-06-07  09:55
  96. Torolt_felhasznalo_806633
    Torolt_felhasznalo_806633
    2006. június 8. 18:38406.

    Szia kedves Zsu ! 

    Én is csak azt tudom mondani, amit Verácska ,üdvözlünk e kicsiny társaságban, érez jól magad  köztünk,

    előzmény:
    alexzsu (401)
    2006-06-07  21:48
  97. Torolt_felhasznalo_806633
    Torolt_felhasznalo_806633
    2006. június 8. 16:51405.
    Szia  Verácska, az én  idősebbik fiam  is 1970-ben született 
    előzmény:
    veracsek (403)
    2006-06-08  07:31
  98. Torolt_felhasznalo_806633
    Torolt_felhasznalo_806633
    2006. június 8. 16:21404.

    Sziasztok, nagyon szép délutánt kivánok nektek, legalább olyat, amilyen az én  napom volt eddig  .

    Elmentünk a vadasparkba,  sok fotót készitettem, majd   bemutatom nektek,  de látom, van uj  társunk,  majd még külön is fogom üdvözölni 

    1.sz.kép :  a fóbejárat

    2.sz. kép: zsiráf

    3.sz.kép: nézzétek meg kinagyitva, a kis majmot  , a mamája a farkánál fogva vezeti, ez rettentően tetszett

    További kellemes délutánt nektek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  99. 2006. június 8. 07:31403.
     Szervusz, kedves Zsu!
    A többiek nevében is bátran mondom, beveszünk. Te leszel a mi fogadott lányunk. Az enyém biztosan, mert én is bika vagyok, mint Te, és a fiam épp  úgy 1970-es, min Te. Legyél üdvözölve nálunk!
    Mindenkinek jó reggelt kívánok!    Szolgáljátok ki Magatokat ízlés szerint, van itt kávé, kapucino, tejecske, tea,...Talán megússzuk Medárdot eső nélkül, pillanatnyilag úgy néz ki. 
    előzmény:
    alexzsu (401)
    2006-06-07  21:48
  100. Torolt_felhasznalo_806633
    Torolt_felhasznalo_806633
    2006. június 8. 07:01402.

    Sziasztok, nagyon szép napsugaras napot kivánok  mindenkinek, aki erre jár !

    Ma  Medárd napja van, mit gondoltok, megusszuk szárazon ?

    Nagyon jó lenne már, talán  a hangulatunk is jobb lenne. Ma talán   eljutok a vadasparkba,  hisz annyiszor közbejött már valami.

    Látjátok , csak reggel van inkább időm, utána vagy sikerül, vagy nem  bejutnom , és mentségemre szolgál.  nemcsak én használom a gépet,  és már kint is szeretnék lenni egy kicsit, hisz olyan hosszu volt a tél, és valamelyik nap azt hallottam a TV-ben, hogy korán jött az ősz !!!

    Hallottatok már ilyet, de ezt remélem csak viccnek szánták.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top