Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2006 januári babák!!!!

re
re
Létrehozva: 2005. Április 18. 12:10
Azt hiszem, terhes vagyok... :-). A kalkulátor szerint jan. 1-én jön a baba. Mivel nem volt még ilyen topic, remélem, nem baj, ha indítottam egyet.
  1. 2010. május 13. 14:0239626.

    Sziasztok!

     

    Ez a nlc.......

     

    Megint elég csend van,gondolom mindenki dolgozik,vagy gyereket nevel

     

    Kis időre eltünök jövő hét kedden be kell feküdjek,mert elvékonyodott a méhszájam és felpuhult,a dokim ikrekkel így már nem mer itthon hagyni.

     

    Légyszíves aki olvassa,drukkoljon nekem,hogy még 2 hétig bent akarjanak maradni a drágáim.Szerencsére még elég magasan vannak csak ezért maradhattam itthon a hétvégére.Most vagyok 33+4,hát lassan kezdek beparázni lassan vége a pocakos időnek!

     

    Ha valami lesz a hugommal üzenek majd,de van pár telcsiszámom is elmentve

     

    Mindenki vigyázon magára és a családjára hétvégén még bekukkantok,hátha jár valaki erre.

     

    Évi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  2. 2010. május 6. 20:0439625.

    Réka, köszi a felajánlást!

     

    A blog még mindig naggggyon szuper, hihetetlen ez a sokszínűség :-)

    előzmény:
    J.Virág (39624)
    2010-05-06  17:24
  3. 2010. május 6. 17:2439624.

    Sziasztok!

     

    Naptárba beírva az időpont, nagy valószínséggel ott leszünk mi is.

    Szilvi, ha ti is ketten jönnétek, meg mi is megyünk, akkor hozzánk befértek.

    Náunk hétfőn volt az anyák napja, nagyon jól sikerült.

     

     Az NLc-re nagyon nehezen tudok képeket feltölteni, pedig már minire csökkentem a méretüket, mégis hol engedi, hol nem, egy ideje már nem is próbálkozom vele.

    http://cheeky-life.blogspot.com/

    itt aránylag frissítve vannak a képek

     

     

    előzmény:
    blueme (39623)
    2010-05-05  17:25
  4. 2010. május 5. 17:2539623.

    Sziasztok!

     

    Rita, iwiwen is láttam a fotókat, szenzációsak :-)

     

    Mariann, nálunk is csak most pénteken lesz majd az ünnepség. Jázmin már öreg motoros a csapatban, így nagyon számítanak rá a szereplésben :-)

     

    Mi nagyon jól vagyunk, csak mivel Kmét és Eger között ingázunk hétvégenként, így hétközben igyekszem mindent megoldani, amit hétvégén tennék. Meg még tart a sulim is novemberig..

     

    Felvették Jázmint oviba, igaz nem oda, ahová jelentkeztünk, hanem annak egy tagovijába, ami főiskolai gyakorló ovi.. nincs semmi infóm a helyről, kaptam már mindenféle véleményt, úgyhogy megvárjuk a saját tapasztalatokat :-)))

     

    Mióta nekem is van "igazi" párom, azóta Jázmin is egyre többet hangoztatja, hogy van a bölcsiben párja :-) kisebb nála a kisfiú egy évvel, de nagyon odavan Jázminért, anyukája szerint reggel pattan az ágyból, neki öltözik..stb igazából ahogy láttam, fogják egymás kezét és Jázmin húzza maga után :-))

     

    Még nem tudom, mi miként megyünk a talira, de elképzelhető, hogy ha ketten Jázminnal, akkor szükségünk lenne Siófokról "taxira" ha meg tudjuk oldani valamiképpen.. 

     

    Üdv. Szilvi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  5. 2010. május 5. 12:5939622.

    Süni és a többiek, akiknél már volt: hogy sikerült az anyák napja?

     

    Nálunk május 13-án lesz, ne kérdezzétek miért. Nálunk a Farsang is úgy van megoldva, hogy reggel Zs beviszi a kölköt és meg délután elhozom és közben nem tudom mi történik. És vége a farsangnak. Még jó hogy anyák napjára legalább bemehetünk :)

     

    Csajok!

     

    Idén Zsoltim nem nagyon akar főzni a talira, amit őszintén szólva nagyon meg is értek. Egész nap talpalunk, beszélgetni nem sok időnk jut, 1x meg csak azt veszzük észre hogy mindenki elment :)

     

    Mi lenne ha idén Olaszra vennénk a figurát és pizzát rendelnénk Esetleg megbeszélhetném a pizzással, hogy sokan leszünk adjon valami jó kis csoportos kedvezményt Mit szóltok? A többit meg ahogy szoktuk ki mithoz csámit, meginnivalót, Ákosom meg kis borocskát

     

    Várom a talit, olyan ritkán beszélünk is már, mindenki megy 1000 felé. Azért jó , hogy legalább évente 1x össze tudunk jönni. 

     

    Flajar már rég jelentkezett. Mi lehet velük? Szívesen bemegyek érte megint Siófokra, csak tudjanak eljönni a csajokkal.

     

    Na dógoznom kell. Puszka

     

    Véleményeket a pizzával kapcsolatban várom ám!

    előzmény:
    Sün (39615)
    2010-04-26  18:54
  6. 2010. május 4. 11:5339621.
    csak egy kép a kiscsajról:)
    előzmény:
    Horváthevi (39620)
    2010-05-02  12:41
  7. 2010. május 2. 12:4139620.

    Mindenkinek nagyon kellemes szép anyák napját!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  8. 2010. május 2. 11:5139619.

    Sziasztok!

     

    Boldog anyák napját Mindannyiótoknak!!! :-)

     

    Nekünk is jónak tűnik az időpont, annál is inkább, mert a másik program halasztódik ..

     

    Üdv. Szilvi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  9. 2010. Április 30. 13:0439618.
    Hát ajánlom, hogy ne jöjjön közbe Sünike, mert már nagyon meg szeretném ismerni Zsuzskát
    előzmény:
    Sün (39617)
    2010-04-27  09:17
  10. 2010. Április 27. 09:1739617.
    Ja, a nagy panaszkodásban elfelejtettem: ELVILEG jó az időpont Remélem, időközben nem jön közbe semmi.
    előzmény:
    arwen30 (39616)
    2010-04-27  09:11
  11. 2010. Április 27. 09:1139616.

    Hali!

     

    Júni. 20-a az vasárnap??? Jaj, tányleg, most nézem, akkor pontosítok:

     

    Lehetséges tali időpnt: Június 19.SZOMBAT :)

     

     Puszka

    előzmény:
    blueme (39614)
    2010-04-26  12:38
  12. 2010. Április 26. 18:5439615.

    Helló Csajok!

     

    Bocs, hogy csak zugolvasok, de úgyis csak nyafogni tudnék itt Nektek....

    A családban folyton beteg valaki, felváltva. Most a felnőttek voltak dögrováson, mára már jobban vagyunk, a két gyerek viszont újra náthás....ja és az oviban dúl a skarlát-járvány. Kíváncsi vagyok, mikor ér el minket is.

    Apának továbbra sincs munkahelye, pedig keres szegénykém. Ettől persze néha depis hangulatba kerül, amit nem csodálok. Szerencsére, most, hogy jó az idő, a ház körül mindíg van egy csomó meló, amit legalább így el tud végezni.

    Apukám februárban meghalt, még azt is emésztenem kell... MÉg az a szerencse, hogy nem betegeskedés után, hanem hirtelen jött.

    Az örökségem még mindíg várom, de csak nem akar jönni az idézés a hagyatéki tárgyalásra. Pedig nagyon jól jönne már a pénz ugye....

    Az APEH megcsinálta az adóbevallásunkat és mint kiderült - a munkaügyi központ jóvoltából - még oda is fizetnünk kell 77 ezret. Tök jó!!!

    Nyafogjak még?

     

    Inkább befejezem. A gyerekeim gyönyörűek, ügyesek, okosak. Holnap megyek be "anyáknapjázni" az oviba. Valami naaaaaaaaaaagy meglepetéssel vár Gabesz, amit nem hajlandó elárulni. (Szerencsére nem az a minden anyut egybecsődítő, színpadi előadás lesz, hanem kettecskén leszünk a gyerekkel. Kíváncsi vagyok)

     

    előzmény:
    arwen30 (39613)
    2010-04-26  11:23
  13. 2010. Április 26. 12:3839614.

    Sziasztok!

     

    Mariann, akkor most vasárnap lenne a tali? 

     

    Meg tudom oldani, bár azon a hétvégén lesz más program is (mindig így járok, vagy nincs semmi, vagy egyszerre több is) :_)

     

    Szólok, ha tudok valakit!!!!

     

    Szilvi

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  14. 2010. Április 26. 11:2339613.

    Helló csajszik, kiscsajszik és kiskrapekok!

     

    Beszéltem uncsitesómékkal, júniusban már csak a 20-a szabad, tehát a:

     

    Lehetséges Töreki taliidőpont : 2010.június 20-a!

     

    Írjatok,  hogy kinek jó és kinek nem.

     

    Ja és nyáron megint kiadó lesz a lakás, szóljatok ismerősöknek is! Részleteket majd írok iwiw-en (lehet ez is reklám?reklámozom az iwiw-et) , mert egy hozzászólásomat már eltávolították, mert reklámnak minősült az, hogy megírtam, hogy nálam érdeklődhet az, aki lakást keresett. De még elérhetőséget sem adtam meg. Csak azt nem értem, hogy akkor miért nem szűntetik meg az egész topikot, ha hozzászólni nem engednek? Mindegy. Nem bosszankodom.

     

    Az utazási irodás nőci meg azt mondta, hogy már túl későn jelentkezem, már nem tud bele hozni vendéget :( Csak jó lett volna a heti váltás miatt, mert nem hiszem, hogy idén is meg tudom oldani hogy állandóan elrohangáljak a melóhelyről "váltani", mert 10-kor elmennek, de 14-kor már jönnek is bele...

     

    Most mennem kell!

     

    Írjatok!

     

    Puszka

     

     

     

     

    előzmény:
    arwen30 (39612)
    2010-04-12  12:02
  15. 2010. Április 12. 12:0239612.

    Sziasztok!

     

    Végre be tudtam lépni!!!!

     

    Nálunk a Húsvét egész jól sikerült: előtte pár nappal volt az ovis Húsvét, az vitt locsolót, aki akart. Zalán akart Még verset is mond, ha kedve tartja. Volt hogy reggel azzal ébresztett :) Én úgy oldom meg a locsolást, hogy tavaly megvettem a Tescoban valami gagyi kölnit, amit rögtön ki is öntöttem belőle és feltöltöttem vizzel. Még idén is jó volt, meg szerintem jó lesz jövőre is. Bármennyiszer feltölthetem ő meg kedvére spriccelhet. Nem kell visítania a kislányok anyukájának se, hogy ne menjen a szemükbe, nekem sem kell visítanom, hogy ne spricceljen annyit, így aztán mindenki nyugodt. Ezzel aztán locsolhat kedvére kislányt, kutyát, macskát madarat, virágot, vakondtúrást (nem vicc, azokat is végiglocsolja) Az 5 perces hazaút fél óráig tartott ugyan, de Zalán 1 km-es körzetében senki és semmi nem fog "elhervadni"

     

    Húsvét előtt a tavalyi húsvéti nyomdával képeket készítettünk, tojást festettünk, barkát diszítettünk (Törekiből hoztam pár ágat), de hétvégén el kellett mennünk a csarnokba, mert Zalán is szeretett volna az ő szobájába egy feldíszített barkát. Szerencsére dísz van bőven, még tavaly csináltunk só-liszt gyurmából egy rakással és szép vidám színekre lefestettük. 

     

    Zazi Lego Atlantiszt kért a Nyuszitól. Képzeljétek el, még levelet is írt neki, mint a Jézuskának decemberben :)))

     

    Annyira lelkesen írogatott, hogy nem volt szívem lelombozni. Szerencsére sikerült találni 1-2 megfizethető árú darabot a sorozatból, uh hozzánk is, meg a Mamákhoz is azt hozott neki a Nyuszi. Annyira-de-annyira örült neki, látnotok kellett volna a kis arcát, a lelkesedését, az örömét...Tudom, hogy nem erről szól az ünnep, de azért én meghatódtam, még ha mások fennn is akadnak ezen. Az egész család örömét leli benne (Zsolti meg én felváltva raktuk össze őket). Én nagyon legós voltam gyerekkoromban és vagyok most is, szerencsére Zazi is, így én is kiélhetem mindenfajta ezirányú vágyamat...Nálunk ugyan az erkélyre "tojt" a nyúl, de anyukáméknál jó időben a kertbe tudott, így ez a feeling is megvolt.

     

    Nem tudom írtam-e hogy megint kirúgtak. Egyenlőre május 30-ig még maradhatok aztán majd meglátjuk addig  mit sikerül összehoznunk.

     

    Volt egy hasnyálmirigy gyulladásom, amit lábon kihordtam. De ezzel most nem úntatnálak Benneteket.

     

    Töreki tali idén is lesz, de hogy pontosan mikor azt még nem tudom. De örülök, hogy így a tavsz kezdetén többeteknek eszébe jutott :) 

     

    Most mennem kell. Puszi Nektek! Meg szép napsütéses időt, ne ilyen esős izét.... :)

     

     

     

     

    előzmény:
    blueme (39611)
    2010-04-06  12:47
  16. 2010. Április 6. 12:4739611.

    Sziasztok!

     

    Hogysmint vagytok, kinél hogyan telt a húsvét? 

     

    Nekünk nem volt klasszikus húsvéti hangulat, sokat utaztunk..így otthoni sütés-főzés sem, csak egy kis bejglit sütöttem. 

    Jázmin apával volt családi programokon, így én meg az újdonsült párommal, remek hétvége volt. 

     

    Hoztam egy képet Jázminról :-)

     

    Jaaa, taliról én nem azért írtam, mert bármi fix lenne :-)

     

    üdv. Szilvi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  17. 2010. Április 3. 17:3339610.

    Sziasztok!

     

    Nagyon kellemes Húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek,a lányoknak sok locsolót a fiúknak sok hímes tojást!

     

    Adri!

    Örülök nektek nagyon kívánom,hogy ez a béke sokáig tartson,de legalább életetek végéig.

     

    Szilvi!

    Gratulálok a vizsgádhoz,és az új kapcsolathoz!

     

    Babatali:

    Ha lesz és megint juniús végén,akkor mi tuti nem tudunk menni,mert vagy akkor szülők,vagy éppen hogy túl leszek rajta :)

     

    Kellemes hétvégét mindenkinek......

     

    Lányok hol vagytok sokan eltüntetek????!!!!

     

    Évi

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  18. 2010. Április 3. 09:1539609.

    Lesz babatali?? :)

    Ez már fix? bocsi de ha vlaki tud konkrét infót priviben irja majd meg mert nem szeretnék lemaradni :)

     

    Drrukkolok Szilvi az új net-love -hoz :)

     

    KELLEMES NYUSZI ÜNNEPET MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!

    előzmény:
    birozsoltn (39608)
    2010-03-31  15:25
  19. 2010. március 31. 15:2539608.

    Mi is szívből kívánunk nagyon boldog névnapot Zazinak, habár már kicsit megkéstünk.:)

     

    Adri: örülök neki, hogy sikerült rendeznetek a dolgokat, Ádi számára is jobb lesz így.

    előzmény:
    J.Virág (39607)
    2010-03-30  16:26
  20. 2010. március 30. 16:2639607.
    Zazinak sok bodlogságot kívánunk!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  21. 2010. március 30. 10:2139606.

    Sziasztok!

     

    Mariann, nagyon boldog névnapot kívánunk Zalánnak!!!!

    Idén van-e esélye talinak? 

    Ettől függetlenül is, június 10-13 közt Siófokon leszünk :-)

     

    Adri, úúú, de nagyon örülök Nektek, vhogy ezt éreztem, tök jó, hogy bejött !!

     

    Sikeresen levizsgáztam, júniusig jön egy kis pihia tanulásban.

    Nálam is alakul a magánélet is, úgyhogy nincs okom panaszra :-) És megint társkeresőn keresztül, szóval bízni kell ;-)

     

    Üdv. Szilvi

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  22. 2010. március 27. 08:3139605.

    Sziasztok!!!!

     

    Én is bekukk egy kicsit....próbáltam visszaolvasni,de már nem is emlékszem mikor irtam :S

     

    Az biztos,hogy épp különéltünk a párommal....és 2 hete újra együtt a család :)

    Több mint 5 hónap után rájöttünk: nem megy külön ...ádi legnagyobb örömére természetesen!

     

    Én nem irigylem az egyedül álló gyerköcösöket...lehet én tul gyenge vagyok de nagyon nehéz volt  (lelkileg)! Öregedtem pár évet ha lehet igy mondani

    Hát még ha valaki anyagilag is rosszul áll.... Sokan a környezetemben ezért nem lépnek mert anyagilag lehetetlen lenne kifizetni nekik egy albit..és megélni hónapról hónapra. Ez elkeseritő.

     

    Én is,ákos is rengeteg dolgot átértékeltünk és átgondoltunk.... egy részről (ádika) sajnálom,hogy át kellett mennie ezen az időszakon, de nekünk sajnos szükség volt rá...

     

    Szép tavaszi napokat, kellemes ünnepi készülődést mindenkinek!!!

     

     

    előzmény:
    re (1)
    2005-04-18  12:10
  23. 2010. március 25. 07:4539604.

    Sziasztok!

     

    Szilvi sok sikert a vizsgádhoz!Majd gyere mesélni!

     

    Gitta gratulálok az új kapcsolatodhoz,viszont az exedhez kitartást!Elhiszem,hogy nehéz főleg Martina miatt!Remélem megoldodik,de sajnos nehéz lesz.Sogornőm hasonló cipőben jár mint Te szóval nap mint nap látom hallom min megy keresztül.

     

    Rita Akkor megusztátok a szúrást.Domin még mindig vannak pöttyök,rengeteg jött ki rajta és nehezen gyógyul.Végül tegnap mentünk vissza a dokihoz hétfőn mehet csak majd oviba.Ráadásul elkezdett köhögni és folyik az orra.

     

    Barab szerencsére csak minimálisan viszketett eddig ugy nézz ki nem vakarta el.Mennünk kéne fodrászhoz már mert inkább loboncnak tünik kissé vissza kellenne vágni neki,de igazi kiscsaj imádja a haját!

     

    Végre itt a tavasz szuper az idő!

     

    Madár csicsergős szép napot mindenkinek.

     

    Évi

    előzmény:
    blueme (39603)
    2010-03-23  11:52
  24. 2010. március 23. 11:5239603.

    Sziasztok!

     

    Gitta, nagyon sok, (még( boldog(abb) szülinapot!

     

    Drukkolok, hogy jól alakuljanak a dolgok.. találj megfeleő állást és Martina megkapja az apától hiányzó szeretetet is, akár máshonnan !

     

    Most sietek, mert nagyon kéne tanulnom, pénteken vizsgázok... de utána jövök én is :-)

     

    Üdv. Szilvi

    előzmény:
    Gitta404 (39602)
    2010-03-23  10:16
  25. 2010. március 23. 10:1639602.

    Sziasztok!

     

    Mi is bejelentkezünk!

     

    Jól vagyunk munkám még nincsen, és az apja lassan teljesen eltünik az életéből, amit Martina nagyon nehezen visel, de ha el is jön hozzá abban sincsen köszönet mert csak azért van mert én kierőszakolom, és hárpia vagyok! :( Teganpa felhívta a lánya (megcsörgettem és visszahívta az apja) sírva könyörgött neki, hogy apa gyere el kicsit, de ő nem ért most rá... később visszahívja, de nem hívta, így este felhívtuk, hogy miért nem hívta meg jön -e, aztán persze leszaladt a barátnőjével 20 percre, de engem jól kiosztott, hogy neki mindig pattani kell ha mi úgy gondoljuk?

     

    Soha imátlem SOHA nem szoktam tőle semmit kérni, tegnap kértem hogy a barátnője kérjen időpontot Martinának a pulmanológiára mert 2 hónap a várakozási idő és ő pedig a korházban dolgozik!!! Kár volt!!!

     

    Igen van barátom már 9 hónapja tart a kapcsolatunk,  és jó hogy van ő, de nem élünk együtt sőtt egy városban sem... és anyagilag különállók vagyunk,Martina szereti, de nem az édesapja...

     

    Bocs, hogy csak magunkról írtam!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
9 10 11 12 13

Címlap

top