Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

EZ TORTENIK E AMERIKABAN

Torolt_felhasznalo_715396
Torolt_felhasznalo_715396
Létrehozva: 2017. február 5. 06:07

Gyere beszelgetni, mi is tortenik E Amerikaban. Szeretettel varunk barhol is laksz. 

  1. hus
    hus
    2017. február 24. 03:14176.

    Szinte nem hiszem el.


    http://usapoliticsnow.com/breaking-george-soros-arrested- charged-hate-crimes-america/


    Ez igaz lenne?  Majd meg keresek rola.


    Minden esetre nem lepne meg, azt fogja kapni amit megerdemel, de konnyen meg ki is tehetik az orszagbol, mivel nem USA-ban  szultett. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (173)
    2017-02-23  04:36
  2. 2017. február 23. 22:02175.

    Ez a legujabb amit ma olvastam a svedekrol: 2 leading swedish democrats! have a message for Trump: HE IS RIGHT. "Mr. Trump did not exaggerate Swedens current problems if anything, he under stated them" Akessol and Kailsson wrote. Lehetseges hogy titokban mar o"k is naci baratok,vagy nincsenek tisztaba a valos, bekes helyzetukkel?


    Vajon a CNN, NBC megemliti ezeket a kijelenteseket?

  3. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. február 23. 04:41174.

    nyillik a David Austin rozsam... tudod az illatos, 96 szirmu. Pedig meg nincs is a kertem megcsinalva, hideg volt kerteszkedni meg az eso eljott hozzank is Califbol. minden saros, meg van , par eve vettem, es azota ugy egyre jobban terjed, elol az ablak elott a rozsakertemben van narcis. 


    no ez nem am akarmilyen, hanem tripla, es boditoan illatos. 


    csinalok kepet es hozok neked hogy lasd. 

  4. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. február 23. 04:36173.

    EGYALTALAN NEM VAGYOK MEGLEPVE!


    EVEK OTA IROM... A MOCSOK AMIBEN ELNEK OLYAN MELY AMINEK NINCS FENEKE. 


    es igen, ez volna az en kerdesem is, hogy lehet hogy ALLITOLAG INTELLIGENS EMBEREK NEM LATJAK AMI KISZURJA SZEMUKET! 


    NEM ERTEM. 


    ezzel a dillis mozdonnyal is csak hulyeskedek, olyan buta, es olyan agymosott, hogy nincs mit komolyan beszelgetni. NEM VITA PARTNER. 


    es teljesen meg van gyozodve, hogy igaza van, hogy Trump fasiszta, es hasonlo baromsagok. Mit lehet ehhez szolni, vagy ilyennel beszelgetni?


    semmit.


    csak hulyeskedni... mint a dillisekkel... nem kompetens vitara. 

    előzmény:
    hus (169)
    2017-02-23  03:34
  5. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. február 23. 04:25172.

    Hat ez a CIA ugy sem uj. Tudod nagyon sok mindent mondanak pl a Kennedy gyilkossagrol is.


    eloszor is hogy a cia benne volt, masodszor megmasitotta a storyt, harmadszor meg el is dugtak, majd talan egyszer kiderul.


    ok, azt hiszem, allam az allamban. nagyra tartjak magukat. 


    arrol nem beszelve, hogy Trumpnak meg mindig nem teljes a kabinetje, a demok ulnek rajta. egy honap eltelt, es meg mindig "gondolkodnak" kire szavazzanak. Aztan hallottad a hulye californiai maximkat... mit mondott.. az is elmehetne mar nyugdijba, mert az agya mar regen lagy!!!


    tudod, nem tartom magam raszistanak, de mikor ilyen maximkakat hallgatok, hat mit ne mondjak!!!! 


     

    előzmény:
    hus (168)
    2017-02-23  02:36
  6. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. február 23. 04:21171.

    a nemetek... no az egy kulon story..


    ugye innen nezve, hulye hazaarulo Merkel... elobb utobb csak kirugjak. mondom en..


    bezzeg az unokatesom otthon, azt mondja.. azt hiszik a hulye nemetek, hogy majd az afrikabol jott fogja takaritani, wc pucolni, cseledje lenni a buszke svabnak.. no arra varhat.. 


    azt modja a nemet... hat ugye volt ido amikor "rosszat" tettunk, rossz hirben allunk, most jova kell tennunk nagyapaink bunet!


    IGAZODJ KI EZEN !!! 

    előzmény:
    hus (166)
    2017-02-23  02:18
  7. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. február 23. 04:17170.

    mindket orszag, ugy tudom a turismus egyik fo penz behozatal. 


    ki a jo fene akar menni Gorogbe vagy Olaszba????? en akit ismerek , senki!


    Meg jo hogy valamikor , bekes idokben bejartuk Europat, legalabb most van mire emlekezni. Az olaszokrol azt olvastam, nem valasztott government van. Nem tudom akkor milyen, de ezt irtak... tehat nem erdekli a nep velemenye. 


    lanyom szerint, megerdemlik mert a politikai korrektseg az agyukra ment. Majd ha mar eleguk lesz ebbol a mocsokbol, valaki eldurrant egy fegyvert, es akkor lesz megallj. Lesznek halottak is, jocskan.. de majd elterjed a hir, ha nem akarod hogy megoljenek a mocsok fasiszta feherek, ne menj Europaba. Maradj otthon, es epitsd az otthonod. 


    Sajnos, ha megnezed az afrikai allamokat, egyet tudnak... VEREKEDNI... 


    es mindegy hogy hol el, nem fog neked reggel 5-kor felkellni es elmenni 12 orat dolgozni!!! Foleg addig amig kap lakast, kajat, meg penzt!


    majd ha megjon az europai esze, hogy leallitja a penzt... nem jonnek! 


    amiket olvasok, latok, csak felhaborit, meg felmergesit. egyszeruen nem erdekelnek! ennyi hulye egyrakason, nekem tul sok. ha a sajat hazukat, a kulturajukat nem tudjak megvedeni, bezzeg hogy fiu vagy lany wc-re menjen, meg elismerjek hogy gay.... mit mondjak.


    felborult a fontossagi sorrendjuk! 


    nezd meg a kis harcias magyarokat. a CNN persze lefasisztazta oket, de a magyar kormany elso perctol kezdve tudta hol lakik a joIsten. 


    A tobbi meg most vakarodzik, meg epiti a falat! 

    előzmény:
    hus (166)
    2017-02-23  02:18
  8. hus
    hus
    2017. február 23. 03:34169.

    Morzsakat hagyva maga utan Obama  egyszer elbukik sajat lababa.


    https://www.youtube.com/watch?v=AqO5gg5_i9A

  9. hus
    hus
    2017. február 23. 02:36168.

    Csihuhunak fogalma sincs, hogy mit beszel, ha ez a velemenye rolunk. 


    De azert sokat valtozott, mert  azokon a dolgokon amiken evekkel ezelott es evekig nevetett, azt mar kepes  elitelni. Igy lesz majd azzal is, amikor az embereket az alapjan  iteli meg, amit produkal az eletben.


    Ennek a kisasszonynak podukcioja szamomra nagyon elitelendo, de igazan jo peldaja a beteg demokrata part idaig jutasanak. Te, ha a demokratak hasonlo dolgokat  igertek volna, Hillary politikai tudasa es 30 eves gyakorlata alapjan nekik szurkoltam volna a vegen. De igy, amit csinalnak, amir kepesek, lehetetlen. Az osszes butacska nok szepen sorba bemutatkoznak, fogalmuk sincs az ezer eves politikai ott tartozkodasuk alatt dolgokrol meg annyira sem, mint Trumpnak. Pedig az csak egy uzletember, akit mindennek elhordanak.  


    Ja, es szerintem Trump keveset hazudik.  Tobbet kellene.  Ugy, mit a demokratak szoktak csinalni. 


    Most kepzeld el azt, hogy ha megnyerik a valasztazsokat, akkor ilyen kitudodott hatterrel letteke volna unnepelve es meg evekig vezethettek volna felre az embereket. Juj meg a hideg is kiraz.


    Viszont, ha latjak, hpogy Trump megakad, akadozik, hat menjenek oda es magyarazzak el neki szepen, baratsagosan, ahogy a kampanyuk is ment pozitivan , hogy kell, nehogy az amerikai emberek felre legyenek vezetve. 


    A CNN meg jol popsin rugta magat, az egyik gyermekcsatorna jol megelozte oket.  De harcolnak, kuzdenek a munkajukert.


    Na meg itt van valami amit akartam neked irni. Azt tudod, hogy Trumpnak nem mondja meg a CIA a valosagot?  Igaz Bush papa volt a valamikori fonok.  De lehet ilyet csinalni?   Elhallgatni a fonok elol a dolgokat?  Dobbenetes, hihetetlen.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (164)
    2017-02-22  21:04
  10. hus
    hus
    2017. február 23. 02:21167.

    Nagyon keservesen megy ez a forum, ha nem fogok jonni ma, akkor nem tudok. Ezt is be kellene zsirozni. 

  11. hus
    hus
    2017. február 23. 02:18166.

    En meg azt hallottam az unokatestveremtol, hogy olaszokat mar teljesen tonkre tettek, el sem tudja kepzelni, hogy mi lesz majd ott. Megfelelmitik az idos  embereket, annyi rablas, gyilkossag van ott, ami meg soha nem volt. Persze haboru nelkuli bekes eveket elnek .


    Kivancsi vagyok, hogy mi lesz az iden Europa milyen valtozasokon fog keresztul menni.


    Hallottad Merkel asszony mit mondott? Hogy o nem fog tobbet fizetni a NATO-nak mint amennyi a megallapodasuk, a GDP 2 %-a, o csak a GDP 1,1%-at fogja fizetni.  Allitolag csak 5 orszag fizeti azt amiben megegyeztek. Vedelem miatt van ez, most nem kell meg, de mi lesz kesobb? Lehet bekere szamolni? 


    Csapatok viszont mennek Europa teruletere. Ok nelkul?


     


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (165)
    2017-02-22  21:13
  12. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. február 22. 21:13165.

    no mit hallottam megint unokatesomtol...


    megint nem akartam elhinni, hat google kikerestem... es bizony ott van... hogy ennek mi lesz a vege???????????????? 



    20M Invaders Waiting: Macedonia

    MARCH 13, 2016

    There are another twenty million nonwhite invaders from “Sudan and Egypt alone” waiting to enter Europe, and among them are thousands of Jihadists, the president of Macedonia has said.


    Speaking in an interview with the German Bild newspaper, Gjorge Ivanov said that his country had already seized over 9,000 fake Syrian passports.


    Nonwhite invaders, pretending to be “refugees,” halted at the Macedonian border.


    a plakaton.. nyisd ki a hatart vagy meghalsz...


    jo mi????? 


     


    előzmény:
    hus (163)
    2017-02-22  17:11
  13. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. február 22. 21:04164.

    lattam! a kepet betettem fustosnek aka Mozdony hogy lattam/hallottam a hugat, akit eppen szalasztottak a dillihazbol!


    mert fustos pont igy beszel, pont igy nevez teged, meg engem... a fasiszta, meg neonaci.. meg hasonlok. 


    ELMEBETEGEK... ALLITOM.


    a baj csak hogy pl ez a no tanarno!!!!!!!!!!!!!!!!!


    szolasszabadsag cimen szerint anarchiat kellto mocsok szemet, akit Sorossal egyutt mar regen le kellett volna tartoztatni, ALLAM ELLENES TEVEKENYSEG ELLEN. 


    mert lehet szidni, en is Obamat... 8 evig.. de ez a no nem szidja Trumpot, hanem szervezkedik EL TENNI LABALOL!


    ez mar nem szolasszabadsag!!! 

    előzmény:
    hus (163)
    2017-02-22  17:11
  14. hus
    hus
    2017. február 22. 17:11163.

    Tobb alkalommal  azon gondolkodom, hogy milyen alapra helyeztek az ilyen gondolkodo embereknek az eletet? 


    Problemat csak ugy lehet megoldani, ha szetverunk mindent, ha nem ugy van, ahogy elgondoljuk, hogy lenni kellene?


    Csak bele neztem a videokba, este  megnezem oket. Viszont en lattam egy noszemelyt tegnap este. Koran lefekudtem es agybol neztem Tucker Carlson musorat. Szemem fennakadt, szam kitarult, mozdulatlan maradtam. 


    https://www.youtube.com/watch?v=XwuxEIxw2ec


    17:25-tol kezdodik amit feltetlen nezz meg. Katasztrofalisan idegbeteget sikerult meghallgattatni a Fox News musoran.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (162)
    2017-02-22  02:25
  15. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. február 22. 02:25162.

    EZT hallgasd meg! 


    o meg a tarsai... akik mit muveltek, tobb mint 100 ezer dollart kart... beszel kit kell elhallgatatni, mert fasiszta! Ok a tisztesseg... es az igazsag..


    mindenki mas raszista, homophobik, muszlamphobic, fasiszta... az ember esze megall! es EZ A NO TANARNO!!! O ES HASONLO NEVELOK AZ IFJUSAGOT!!!! 


    www.youtube.com/watch?v=lniNObDcqkE

  16. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. február 22. 02:05161.
  17. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. február 22. 01:05160.

    AZ ELOBBI VOLT SVED... EZ MEG FRANCIA!!! 


    CSAK UGYE MINDEN LE VAN TAGADVA!!! AZTAN TRUMP AKI SZIV VALAMIT!!!!! 


    OLYAN ELEGEM VAN A SOK MOCSOK HAZUG LIBERALISBOL, HOGY HANYNI TUDNEK MINDRE!!!


    www.youtube.com/watch?v=uHEK4fqJnKE


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (159)
    2017-02-22  00:54
  18. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. február 22. 00:54159.

    EZT NEZD!!!


    www.youtube.com/watch?v=769XRAzE5Ks


    NINCS MESSZE A HABORU SVEDBEN! A NAGY POLITIKAI KOREKTNESBOL ELEG A NEPNEK..


    www.youtube.com/watch?v=EgUIPtetD50


     

    előzmény:
    hus (158)
    2017-02-21  23:01
  19. hus
    hus
    2017. február 21. 23:01158.

    Ez a Horowitz itt a videon  maskepp beszel, mint a nl  cikkiro Katinka Horowitz. 


    http://www.foxnews.com/politics/2017/02/21/ami-horowitz-d efends-sweden-refugee-claims-from-backlash-over-trump-remark .html


    A svedek esetet a rendorok is maskepp latjak, mint a miniszteruk. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (155)
    2017-02-20  08:12
  20. hus
    hus
    2017. február 21. 19:34157.

    Igy kell finoman lemondani az orszag iranyitasarol. 


    https://www.youtube.com/watch?v=ZrCSQ08azbg


     


    A sved miniszter?  Na az jol jaratja magat az orszaga elott, hogy vakocska, nemacska, suketecske.


    Ezen a féltekén  csak a sved lanyokat, noket sajnaljak, akikkel eroszakoskodnak meg mast csinalnak veluk. A sved allamfo meg nevet ezen? Trump mit sziv?  Hat o mit sziv? 


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (155)
    2017-02-20  08:12
  21. hus
    hus
    2017. február 21. 19:18156.

    Megtalaltak a butácskáját. 


    https://www.youtube.com/watch?v=0K3a15SXhNo


    Hat tudod Trump akkorat fog majd rajtuk, amekkorat megerdemelnek a demokrata rosszindulatuak. mert kozottuk is van aki nem az. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (142)
    2017-02-17  17:45
  22. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. február 20. 08:12155.

    Beszeltem tegnap az unokatesommal Mo. Meseli, hogy ismerose, aki Nemetorszagban el mar regen, meseli, hogy ott tartanak, hogy ha valakinek van masodik haza/otthona/hetvegi akarmi... ELVESZIK ES MIGRANSOKAT TELEPITENEK BELE.


    nem akartam elhinni, gondoltam, propaganda. Betettem a google-ba, hat kerem... tessek utana jarni!!!! 


    EUROPA EL LESZ VESZVE HA VALAMI NEM TORTENIK. 


    Es akkor ma itt a hulye cikk hogy mit sziv Trump... kerdezi a sved politikus. 


    hat annak is utana neztem!!! aztan betettem egy par dolgot, DE RENGETEG VAN HOGY MICSODA TOTAL KAOSZ URALKODIK SVEDEKNEL.


    es akkor megkerdeztem, VAJON MIT SZIVNAK A SVED POLITIKUSOK????????????????? 


    hogy nem szegyelik a pofajukat! ehhez ert a media! es fel vannak haborodva, ha Trump kerdore vonja oket! 


    ja, nincsenek hozzaszokva!!!! 

  23. 2017. február 19. 04:53154.

    Mennek majd, Holywoodbol is Madonnaval az e'len. A tobbi szegeny unatkozo csorot pedig buszokkal szallitjak oda.


    Jesse Watters-t en is nezem tobbszor es kedvelem, egy kis humort visz ebbe a haborgo politikai helyzetbe.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (146)
    2017-02-18  06:04
  24. 2017. február 19. 03:00153.

    A Papa konnyen beszel, ugy mint Merkel asszonysag, o"k biztonsagban vannak, vigyaznak rajuk. De eljohet az ido mikor megostromoljak a falait es bombak robbanak a palotaja korul. Akkor majd nem hidat hanem alagutat kell epitenie.   Nem tudom milyen veszelyes, radikalis vallasokrol beszel, szerintem az Islamon kivul MANAPSAG ilyenek nincsenek. Ezt par honappal ezelott me'g a balliberalis ateista Bill Maher szajabol is hallottam.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (148)
    2017-02-18  16:56
  25. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. február 18. 20:41152.

    migrants crisis... 

Címlap

top