Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

EZ TORTENIK E AMERIKABAN

Torolt_felhasznalo_715396
Torolt_felhasznalo_715396
Létrehozva: 2017. február 5. 06:07

Gyere beszelgetni, mi is tortenik E Amerikaban. Szeretettel varunk barhol is laksz. 

  1. hus
    hus
    2017. február 8. 07:2476.







    Tudom, ez itt egy agitprop cikk, támadni kell az egészségügyet, azon keresztül az azért is felelős kormányt, de a firkász /szerencséjére/ valószínűleg nem volt még kórházban. Lehet csámcsogni a fotókon, de az igazság az, hogy minden beteg a kórképének megfelelő ellátásban részesül, igy volt ez az én esetemben is, a számomra kiosztott étel minden nap soknak bizonyult, és nyilván nem csillagos divatséfek készítették, de jó minőségű volt. Egy hatásvadász firkász azt is megírhatná, talált olyan beteget, akinek 3 hétig nem adtak enni. Igaz, ő hasnyálmirigy gyulladásos volt.











     
    Te hulye vagy?




    Ilyen iranyu vizsgálaton még nem voltam...






    ---------------------------------------------------------- -------------
    -











    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (72)
    2017-02-08  06:03
  2. hus
    hus
    2017. február 8. 06:4775.

    Hoztam neked egy szamot. 


    https://www.youtube.com/watch?v=wcLXs3Np93s


  3. hus
    hus
    2017. február 8. 06:3074.

    Nem szoktam  itt privizni,  mert bele tudnak nezni hivatalbol, nem hasznalom, csak nagyon ritkan ezert inkabb e-mailt hasznalok. 


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (72)
    2017-02-08  06:03
  4. hus
    hus
    2017. február 8. 06:1773.

    Buta liba, de ez  szenator? Mert, ha meg vagna az agya, mint a borotva, akkor megertenem, hogy tartjak benn. De igy? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (69)
    2017-02-08  05:38
  5. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. február 8. 06:0372.

    olvasd el a prividet...

    előzmény:
    hus (71)
    2017-02-08  05:58
  6. hus
    hus
    2017. február 8. 05:5871.

    ... es a CNN allasa,   https://www.youtube.com/watch?v=FwuZa4zhOr0  , ami varhato volt.

  7. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. február 8. 05:4070.

    nagyon ideje lenne megreformalni az idot amit a politikusok HIVATASOS politikuskent poziciot betolthetnek. Ido letelik.. sipirc dolgozni!!!


    es akkor eletuk vegeig kapnak titkos szolgalati vedelmet, teljes fizetest, teljes orvosi ellatast.. NEM AM OBAMACARE-T!!! 

    előzmény:
    hus (68)
    2017-02-08  05:23
  8. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. február 8. 05:3869.

    a no egy buta liba, de ami jobban megdobbentett, a szamok amiket Rubio, Ryan , Bush meg McCain kapott.. 


    Ryan 10800.. a tobbiek 2,700 meg 3,200 ??????????????????????? es EZERT a pittianer osszegert eladjak magukat? Mi egy McCainnek 3.500 dollar? millioi vannak.. Szegyentelen egy banda, meg kell hgyni.


    irtam neked privit, fontos, olvasd el... 

    előzmény:
    hus (67)
    2017-02-08  05:14
  9. hus
    hus
    2017. február 8. 05:2368.

     Epp most tettem be egy 4 perces videot, nem csak az egyetemistakkal van problema, Ms Waters 1991 ota  dolgozik, mit politikus es


    kutyul, kever. Igaz, a korara valo tekintettel, habar 25 eves munkaja a politikaban benne van.


    Frissiteni demokratak, ha van  ero.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (66)
    2017-02-08  03:25
  10. hus
    hus
    2017. február 8. 05:1467.

    Idaig ket erossege volt a demokrataknak, most mar harman vannak. Pelosi, Warren and Maxine Waters. Putin meg megtamadta Koreat.    halali egy eros csapat


    https://www.youtube.com/watch?v=WHsss45lANk


    a negyedik percig  kell  hallgatni, utana reklam. 

  11. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. február 8. 03:2566.

    ezen egyaltalan nem lepodom meg. Azt hiszem irtam, van az o'reiley showban Wather... biztos lattad mar ot..


    mikor szunet van, kimegy EGYETEMISTAKKAL beszelni es kerdez.


    tortenelmi dolgokat.. kepeket a kormanybol (mint Pelosi, vagy Vice President) vagy volt elnokoket, szoval ALTALANOS INTELLIGENCIA KERDESEKET.


    el nem kepzelheto baromsagokat mondanak.. EGYETEMI HALLGATOK... A JOVO VEZETOI, TANITOI. 


    fiatal no... halvany lilaja nem volt - ma sem... itt sem... 99% - ki ul a Feher Hazban...vagy mellett..


    Amerika nagy.. nagyon sok buta emberrel... es hadd ne mondjam.. EZEK SZAVAZNAK!!!

    előzmény:
    hus (64)
    2017-02-08  02:37
  12. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. február 8. 03:1665.

    lattam a cikket, de nem olvastam el.


    tudod miert?


    en majd 40 evet dolgoztam korhazban, el tudod kepzelni mi kritikat hallottam az itteni korhazi kajarol? betegek, nyafogva, szidva a kajat..


    a menut ahol 3 felebol valogathatott.. kozben tizorai es este uzsona a konyhabol ha kertek. Ha elottem szidtak, azt szoktam mondani, 10-20 30 mikor mar hany ev volt, en IS EZT ESZEM, ES EDDIG MEG SOSEM VOLTAM BETEG TOLE, SOT. 


    Szoval, tudod vannakemberek akik megjatszak az eszuket, jaj en ilyet otthon meg nem ennek... 


    es lehet hogy otthon nem 3 fele menubol valogat.. 


    tudod , 40 evig emberekkel dolgozol, rajosz hogy az emberek sok "emberi gyengeseggel" birnak. 


     

    előzmény:
    hus (63)
    2017-02-08  02:05
  13. hus
    hus
    2017. február 8. 02:3764.

    Miniszterunk szuleinek megismerkedese rajta is van a wikin.


    Anyukaja es apukaja  Tahitiban ismerkedtek meg egy  vakacio alkalmaval. A lany (Margaret) apukaja a kormanyban dolgozott mint miniszter. A fiatal lany es a 30 evvel idosebb, az orszag minisztere (allitolag) ugy ismerkedtek meg, hogy a lany nem ismerte fel a sajat orszaga vezetojet aki apjanak a fonoke. Na most ezt kepzeld el. Ekkorat mondani, leirni is egy akkora szegyen, amit ki kellene torolni a wikirol.


    Kepzeld el, apam a parlamentbe dolgozik vezeto beosztasban a canadai miniszterrel egyutt es en nem tudom ki az, nem ismerem fel. Jaj de jaj.Igy kezdodott, mar akkor hulyenek neztek mindenkit, ha most is benne van a wikibe, akkor most is.


    A hazassag sajnos rosszul sikerult es legnagyobb tiszteletem  az akkori miniszterunknek azert, mert a  4 kicsi gyerekevel egyedul maradt es nevelte oket segitseggel.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (54)
    2017-02-07  07:16
  14. hus
    hus
    2017. február 8. 02:0563.

    A masik, megjelent itt egy cikk, Ezeket eszik a magyar betegek a korhazakban. Hat aki nem szidta a menut az aztan kapott, mintha furkosbottal jol elvertek volna a hatat.    Neki izlett. Mi az hogy?  Mit mereszel mondani.


    A szegeny  masnapos mandulamutetes meg nem tudom mit evett volna meg a friss sebere. Mikor meg nyelni is nagyon nehez es a  seb elfertozodhetne esetleg. Mondjuk ropogos  szalamis zsemlet? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (60)
    2017-02-07  23:58
  15. hus
    hus
    2017. február 8. 01:5162.

    "ha valakinek egy szal gyufaval tobb van, az mar mocsok, es adja oda annak akinek nincs. "


    Hat most eszembe jutott a nyugdijrol valo beszelgetes is, amit valaki mon. ledolgozott, mi a feneeret keri a magyar allamtol. A  jogait elvenni, mert kulfoldre tavozott.Na azok a megjegyzesek sem kutyak. Olvastam egy par  uuuuutalatost.


    Azert itt ezen az oldalon sem kulonbek a forumokon sokszor a hozzaszolasok. Idonkent akkorat nevetek rajtuk, nem csunyakat irnak, hanem olyan kedves, humoros es talaloakat. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (59)
    2017-02-07  23:50
  16. hus
    hus
    2017. február 8. 01:2461.

    En is gondolkodtam, hogy mire fel tudja valaki a masikra mondani azt, amit a cikkek utani hozzaszolasbol olvasok.


    A moi. csaladom es baratokbol meritve a lehetoseget, es amit most is irtak Ivankarol. Azok az emberek, akik koran elkezdtek dolgozni, vagy a szuleik uzletenek a munkajahoz is hozzajarultak, azok soha nem kritizaljak azt, akinek anyagilag jol megy. Az tokeletesen tudja, hogy az eredmeny, amit ok munkaval keresnek az mivel jar. Most nem akarom bele venni az idosebb korosztaly irigyseget, amikor mindenki egy jo adag anyagi korulmenyek kozott  ocsarolja egymast es uzletemberek. 


    Moi. csaladtagjaink akik uzlettel foglalkoznak es rengeteget dolgoznak meg soha nem hallottam oket barkire is ilyen megjegyzeseket tenni, mint amit itt az ujsagon beluli forumon latok a cikkekbol kifolyolag is. Meg itt forumon belul is.


    Nem, aki tudja, hogy befektetett a penz milyen nehezen indul be amig az uzlet is beindul nyeresegesen, az soha nem fog olyan megjegyzeseket tenni, amit olvasunk. Ivankara meg  cakkpakk ugy ahogy van  az irigykednek.Szöröstöl-böröstöl.


    Kitettek a cuccat az uzletbol. Es? Mi van akkor?  Befellegzett neki?  Meg szeretnem az nezni , hogy melyik elnoknek, vagy miniszternek szegenyedik el a gyereke. Apukaja nem fogja kenyeren es vizen tartani, azert, mert  kivontak a dolgait az uzletbol.


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (60)
    2017-02-07  23:58
  17. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. február 7. 23:5860.

    PL. volt itt egy cikk, kivagtak Ivanka cuccat az uzletekbol... valami hasonlo cimmel... 


    a cikk a szokasos, rosszmaju, buta mint aki irta! arra mar szot is kar vesztegetni.


    de... 


    a hozzaszolasok..... 


    szerintem aki oda beszolt egynek fogalma nincs errol a fiatal, vegtelenul okos, es DOLGOS norol. Mar 13-14 evesen dolgozott, azota is. Kozben elvegezte az iskolait, businest vezet, ferjhez ment, 3 gyereket szult,, szoval a beirok kozul sok TAKARITONONEK NEM QUALIFYOLNA Ivankanal. 


    de, o a nagy magyar, aki majd megmondja a VELEMENYET! 


    ha tegyuk fel igaz, hogy boykotaljak a neve miatt... akkor most hogy a nagy liberalis TOLARENCIA? 


    magyarul , pimasz, gonosz, es vegtelenul buta liberans duma az osszes beiras... hasonlo a cikk irojahoz. 


     

  18. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. február 7. 23:5059.

    tudod regen nem elek otthon. de oriasi valtozasokat latok. 


    1. a nok lapja egy ocska bulvar /pletyka liberalis lap lett, azoknak a cikkeknek a nyoman amit ide betesznek. Nem tudom a nyomtatott nl milyen, ha ugyan ilyen nem vennem az tuti. Ehhez tudnod kell hogy anyukam egesz eleteben jaratta, sot, nekem hosszu evekig 4-5 honaponkent osszegyujtve elkuldte, Nagyon sok jo info es cikk volt benne. Regenyek reszletekben, receptek , gyerek oldal stb. 


    2. a hozzaszolasokbol - ez es mas cikkek ha beleolvasok es utana a hozzaszolasokat... hat szomoruan konstatalom hogy a magyar nep utalatos, irigykedo a VEGTELENSEGIG, ROSSZMAJU , es minden ami ehhez tartozik. Vajon azert e mert elszegenyedtek sokan? es akik ilyennek valtak mind irigy ha a masiknak van, vagy ne adj Isten tobb van. De en ugy gondoltam a cikk olvasasa kozben, hogy rengeteg a buta, es irigy ember. 


    ha valakinek egy szal gyufaval tobb van, az mar mocsok, es adja oda annak akinek nincs. 


    nem tudom , valahogy nem emlekszem hogy mikor en fiatal voltam ilyen volt a nep,. Vagy akkor jobban "egyformak" voltunk... mindenki aki dolgozott volt valamilye , de nem volt telefon, kocsi, eloszor meg tv sem.. igy jobban osszejartak az emberek, es nagyokat beszelgettek. 


    ma, nevtelenseg moge bujva szidnak mindent es mindenkit, mar a mocsokrol amit mi is itt a forumon megtapasztam nem is beszelek. 


    ez valahogy ugy gondolom az eletben a valosagban, az asztal korul SOHA nem fordulhatott volna elo. 


    itt, mivel hogy azt sem tudjuk kik, mik, honnan jottek, milyuk van, hogy elnek, egy nick nev alatt az osszes banatat, merget, irigyseget, kihanyhatja. 


    NINCSENEK KOVETKEZMENYEK SEMMIRE! 


     

    előzmény:
    hus (57)
    2017-02-07  22:41
  19. hus
    hus
    2017. február 7. 22:4458.

    Fogom irni majd elnokunk szulei ismerettsegenek tortenetet is, vacsorat kell keszitenem.


    Eso esik nalunk, mire  leer jeg lesz belole. Fiamek haza jottek elobb, a vejem meg nincs itthon. Nagyon izgalmas az ilyen ido  nekem minden esetben.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (54)
    2017-02-07  07:16
  20. hus
    hus
    2017. február 7. 22:4157.

     Pecsi Ildiko es fia csaladja torteneterol annyit tudok ami itt lett hirul adva. Fia megnosult es elvette Partos Csilla nevezetu holgyet es abba a hazba koltoztek ami a P.Ildikoek vettek es a fiae volt.  Sok bargyu megjegyzes, hogy Pecsi Ildiko valasztotta ki fianak, eloszor nagyon jol kijottek evekig, majd megtortent az esemely es a fiatalok kulon mentek, vagy elvaltak, nem tudom pontosan.  Partos Csilla maradat a Pecsi Ildikonak  a nevere visszairodott hazban a gyerekkel egyutt, de allitolag nem fizeti a szamlait, vagy fizette es az anyosa allta, mert a fia nem dolgozik, igy gyerektartast sem fizetett neki. A birosag megitelt ha jol emlekszem 60 ezer forintot kell a gyerek utan csaladi potlekot havonta letenni.


    Kozben Partos Ildikohoz koltozott a baratja, o is az anyos hazaban el, onnan kikoltozni nem koltoznek, mert minek. Az unoka evek ota nem latogatja a nagymamat, mert nem kovancsi ra,  allitolag el lett nevelve a nagyszulok ellen. Az unoka elmult 18 eves, jelenleg is tanul. 


    Most allitolag azert perelik Pecsi Ildikot, hogy fizessenek  tartasdijat ami a nagyszulokre is vonatkozik, ha kerik. 


    Sok minden kozben tortent a csalad kozott, rengeteg szennyes hozzaszolast olvastam.


    Nalunk lehet latogatasi jogert perelni szulot, aki nem akarja odaadni az unokat a nagyszuloknek latogatni. Az o esetukben az unoka nem akarta latni a nagyszuloket. Pecsi Ildiko kijelentette valamelyik evben, ha az unokaja nem akarja latni oket, azt is el kell, hogy fogadja, igy le kell mondania szomoruan arrol, hogy lathassa. Nem kenyszeritheti ra sem o, sem senki.


    Most kerdezlek en, ha egy unoka latni sem akarja a nagyszuloket, mert ugy lett nevelve, ugy nott fel, akkor mit akar a penzt miert keri? Mert nem kerheti az anyukaja, felnott, nagykoru lett. Az, hogy iskolaba jar, azt megteheti onerobol is es az anyuka is segithet neki, hiszen a nagyszulok meg a mai napig is biztositjak fejuk fole a lakast, ugyan is ott laknak.


    Elmondjak a nagyszuloket mindennek, a 12 hazukat emlegetik allandoan, hogy miert nem ad egyet az unokajanak belole es nem lenne problema. Az apuka nem fizet gyerektartast, mert nem dolgozik, azt gondolom, ha Partos Ildikonak berelni kellene egy hazat, az nem 60 ezer Ft-ba kerulne, tehat nagymami azt is rendezi. Most Pecsi Ildikot dobaljak, a "kegyetlent", akinek a bore alatt is penz van, ferjet, Szucs Lajost papucsozzak, hogy ot is P.Ildiko iranyitja, az anyuka altalanossagban vedelem alatt all.


    Most vagy Partos Csilla is egyugyu es a ferje is az volt es igy kaptak lakast a  szuloktol vagy nem tudok mire gondolni. Csillat mint feleseget nem gondolom, hogy kisemmiznek szerintem a birosag megitelte neki is azt, ami jar, a gyerekuknek is a tartasdijat. Nem tudjak kiszamolni kinek mennyi jar es elosztani bekevel az itelteket, hanem meg ramasznak a nagyszulokre tartasdijert, mert ok megtehetik, hogy fizessenek.


    AZ semmi, de az unoka betoltotte a nagykorusagat, igenyt nem tart a nagyszulok szeretetere, allitolag 18 eves elmult, az nem lehet "gyari hibas", es gyengebb felfogasu? Ezek szerint nem, ha iskolaba jar meg. Ezek szerint esze van, hasznalni csak ugy tudja, ha az anyja iranyitja? Akkor ki is iranyit, kit? A "boszorka" nagymama befolyasolja a fiat, a "boszorka" anyuka az nem P.Ildiko unokajat?


    18 eves fiunak el kellene dontenie magatol a csaladba tartozasat. Fel kellene  tudni fogni neki a valosagot. Nem azt mondom, hogy egy szineszno annyi idot tud tolteni az unokajaval, mint esetleg  mas nagyszulo, nem azt mondom, hogy Partos Csilla amit rola irnak, hogy annyi idot tud tolteni a fiaval, mint egy atlag anyuka, azt akarom mondani, hogy akkor ki nevelte a fiu unokat?  Szulo es nagyszulo kozott bizony szoktak ellentetek lenni, ez az eset nem tesz jot egyik felnek sem, kiveve az ugyvedet. Ja, most arra keresnek? Vagy nagymama adja el a hazait, hogy "dolgozzanak" meg az ugyon?  Az allam az o esetukben nem fizeti ki a gyerektartast es majd behajtja az apukan?  Ilyet is hallottam mar. Minden esetre bonyolult ugy, konnyebben ismegoldhato lenne.


    Oszinen, egy par hozzaszolot kiveve borzalmas velemenyek vannak az en szemszogembol .


    Kb. ezt latom az itteni cikkekbol. 


    Meg valami, mondjuk 12 haz utan es a sajatjuk utan van mit intezkedni, nem megy az csak ugy, hogy az azokkal jaro problemat megoldja a JoIsten majd.


    Ez reszemrol Pecsi Ildikohoz tartozo itteni es biztos mas ujsagokhoz is fuzodo tortenete a csaladrol. 


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (54)
    2017-02-07  07:16
  21. hus
    hus
    2017. február 7. 21:2556.

    A szegenyseg novekedesevel  ez sem lesz elkerulhetetlen. Erre az orszagra sem var mas, legfeljebb kesobb. Nem amitom magam, ne szoktam es fel kell keszulni, csaladot kesziteni, ha lesz hogyan tovabb, ha nem, akkor az csak ajandek lesz. 


    A zsufoltabb varosokban itt is megtortenik annyi bunozes, itt is nehezen tudnak kitettni tobbszorosen kiutasitott  bunozoket, mindig vissza jonnek. 


    Sot, azert kovetnek el buncselekmenyeket, hogy bortonbe keruljenek, ne kelljen haza menniuk, vagy ne tudjak elerni es ne kelljen eletevel fizetnie azert, amiert o is felelos volt egy bunoket  egyutt elkovetett szovetsegben.


    Politikaban, politikaval osszekapcsolt dolgokrol addig tudnak titkot tartani, amig ki nem derul. Utana jonnek az ujsagirok es elkezdenek talalni.  minden ujsag a maga modjan.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (53)
    2017-02-07  07:13
  22. hus
    hus
    2017. február 7. 20:3455.

    Houstonkam a gonoszsag eros bennuk. Nem nyertek, pedig ennel jobban megtervezve es ennel tobb torvenytelenseg "demokrata" valasztasnal  meg nem tortent USA eddigi fenallasa ota.


    A penz beszel, a kutya ugat, Eger is szerencsenek koszonhette a  gyozelmet akar milyen nehez is volt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (51)
    2017-02-07  07:00
  23. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. február 7. 07:1654.

    NEM, nem meseltek hogy az elnokotok szulei hogy talalkoztak.


    meg nem irtal hogy mi is van ezzel a Pecsi Ildiko storyval??? 

  24. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. február 7. 07:1353.

    tudom hogy Canada nagy, de nektek sincs szuksegetek hogy az tortenjen mint nemetben, svedben, franciaknal. Trump igazat mondott, hogy az europai sajto nem engedi kozolni a hireket mit muvelnek a refugeenak csufolt rablok. Ugyan ezt mondta az unokatesom Mo. Naluk valamivel tobbet bemondanak. 


    emlekszel mikor a kolni ujevi botrany volt? azt is csak 2 het utan mondtak be, mikor mar muszaly volt, mert tul sokan csinaltak kepet - mindenkinek van telefonja amivel videot is tud kesziteni. 


    ugyan olyan disznosag folyik most ezzel, mint mikor az oroszok le akartak tagadni csernobijt.. emlekszel? csak akkor ismertek mar be , mikor a svedek mertek a radioaktivitast. 


    oh...de sok disznosag folyik... 99% a media okozza! a HAZUGSAGUKKAL. 

    előzmény:
    hus (48)
    2017-02-07  05:31
  25. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. február 7. 07:0652.

    a masik modszer amivel dolgoznak - szinten egy az egyben itt is.. 


    a magyar education level - felmeres valami siralmas volt, olyanok hogy befejezik az iskolat es nem tudnak OLVASNI! 


    ismeros? ilyet mikor mi otthon iskolaba jartunk elkepzeln isem lehetett volna. 


    aztan a 2 kozgazdasz megbeszelte hogy jutottak ide, a liberalis gondolkodas az iskolak tanmenetet megvaltoztatta, kivagta ami fontos lenne, betette amire semmi szukseg.. felerositette a pedagogus SZAKSZERVEZETET, es most hogy 30 ev eltelt miota "szabad" lett Mo... most a 


    rossz eredmenyert a jelenlegi kormanyt szidjak, es termeszetesen at akarjak venni ujbol a hatalmat  a volt komcsi, Gyurcsany ur vezetesevel. 


    ez , nem usa story... de pont 100% ezt igy mondjak. 


    ez jelenlegi Mo helyzet. es persze a media ugyan ugy fujja egesz nap 7 napont at hogy miert is rossz a jelenlegi neonaci kormany. 


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (51)
    2017-02-07  07:00

Címlap

top