Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

EZ TORTENIK E AMERIKABAN

Torolt_felhasznalo_715396
Torolt_felhasznalo_715396
Létrehozva: 2017. február 5. 06:07

Gyere beszelgetni, mi is tortenik E Amerikaban. Szeretettel varunk barhol is laksz. 

  1. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. február 7. 07:0051.

    ez a no, akarcsak az amerikai media/europai media ... mind a liberalis/globalistak kezeben van. 


    a hetvegen neztem egy echotv hungary... akarhiszed akarnem teljesen szo szerint az folyik otthon ami itt. Mellesleg a Sorosrol is beszeltek, ott is rengeteg "szervezet" kap penzt, akiknek az a dolga hogy a jelenlegi magyar kormany ellen uszitson. Ugyan az a szoveg... mint itt most Trump ellen, csak magyarul.


    a valasztas elotti hetvegi musor volt, azt mondja a musor vezeto, figyeljetek meg, abban a percben ahogy beiktatjak Trumpot beindul a stopper ora, es 5 perc mulva kovetelni fogjak hogy mi van, miert nincs ez, miert nincs az MAR ELINTEZVE... :))))


    pont igy tortent! ennyire kiszamithatoak!!! ennyire mocskosak. 


    igy akarnak VILAG URALMAT ELERNI. 


    de azert megmondom oszinten, nem hittem hogy ennyire EROSEK!!!! tudtam hogy nagy a pofajuk, meg fasisztaznak ha mas a velemenyed , mert hogy toleralj.. az csak neked meg nekem szol! 

    előzmény:
    hus (45)
    2017-02-07  05:04
  2. hus
    hus
    2017. február 7. 05:5150.

    Ne nezdd!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (42)
    2017-02-06  19:27
  3. hus
    hus
    2017. február 7. 05:4849.

    Latod, mindent elkovettek, hogy oveke legyen a birosagi emberek  kinevezese. Azert a kis csoro penzert csinaltak?  Ertem oket, de nem i kell rajta sokat gondolkodni. Csupan egy erdekesseg van  az egeszben. Akkor miert akartak, hogy ne Hillary nyerje meg? Masik oldalrol jo, hogy elfogadtak, tobb penze ment el . Kis borravalojat kiosztotta a fiaval egyutt. Lattad a fiat menetelni? 


    http://www.thegatewaypundit.com/2016/11/soros-son-alex-so ros-found-participating-democrats-anti-trump-protest-riots/


    Ha letekered a vege fele akkor latod, hogy oraberbe fizetnek a vallalkozoknak, akik tonkre tesznek sok mindent amerre jarnak.


    Nem gondolom, hogy meg fogja uszni, vagy ha igen korara valo tekintettel es majd megcsapoljak a kasszajat is.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (44)
    2017-02-07  04:30
  4. hus
    hus
    2017. február 7. 05:3148.

    Minden felol jonnek be hozzank is, lenne itt hely nem is arrol van szo es bele is ferne az evi keretbe. Csak akarjanak dolgozni, az a lenyeg, mert munka van. Justin T. miniszterunk is eleg gyerekes, nem csak a bevandorlas miatt, hanem ugy altalaban. Most kezdodott el itt is a hoborges ellene.  De tudod mit, gyanus nekem  a mai napig ez a nagyaranyu gyozelme egy olyan miniszterrel szemben, mint Harper volt. Nem volt ra ok. Harper nagyon jo miniszter volt. Kitunoen tudta kezelni az orszag problemait. Mert nalatok is az oriasi felhaborodas ellenere, ami a demokratak miatt volt meg sem lett olyan nagy szamu kulonbseg, mint nalunk.


    Majd csak eltelik ez a par ev, ha addig ki nem teszik, mint a masik minisztert, aki 10x jobb volt, mint a mostani vezeto.


    Azt mondtam mar neked, hogy ismerkedett meg apukaja az anyukajaval? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (43)
    2017-02-06  20:40
  5. hus
    hus
    2017. február 7. 05:1547.

    Jaj egyszer-egyszer en is  nevetem ahogy idonkent  megjelenik amit irok, de en nem szoktam mindig elolvasni amit irok, csak kuldom. Vagy tevedek a betukkel, vagy kimarad , vagy tobbszor  jelenik meg a betu, a, ne is torodj vele, de azert humorosan jott ki  a tied.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (41)
    2017-02-06  07:06
  6. hus
    hus
    2017. február 7. 05:1046.

    Lattam en is egy reszt Judge Jeanine a Fox hirektol kerdezoskodott, mint riporter. Na egy-egy holgyel felvette a harcot, mert olyan okosakat mondtak, hogy majd kiesett kezebol a mikrofon. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (40)
    2017-02-06  07:04
  7. hus
    hus
    2017. február 7. 05:0445.

    Horowitz Katalin . Houstonkam,  az a becsuletes (?) neve. Aki majd bele pusztul a noi jogok betartasaert, a nok elleni megalaztatasanak hos harcosakent irja itt a cikkeit. 


    Koszonjuk Katika. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (39)
    2017-02-06  06:52
  8. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. február 7. 04:3044.

    tudod azt a jo mondast...kovesd a penz utjat..megtalalod a valszt..elobb vagy utobb...


    a kozmondasok azert jok, mert igaz!


    egybol megertettem a viselkedesuket: EZT olvasd el:


    Records: Soros Fund Execs Funded Paul Ryan, Marco Rubio, Jeb Bush, John McCain, John Kasich, Lindsey Graham in 2016

    Employees of a hedge fund founded by the king of the Institutional Left, billionaire and Democratic Party mega-donor George Soros, donated tens of thousands of dollars to top Republicans who fought against President Donald Trump in 2016, donation records compiled by the Center for Responsive Politics show.


    son Robert Soros—pumped tens of thousands of dollars into the campaigns of top anti-Trump Republicans over the course of 2016.The biggest recipient of Soros-connected cash in the GOP was none other than House Speaker Paul Ryan, who repeatedly attempted to undermine Trump over the course of the election. According to the records available online, the Soros firm’s workers gave $10,800 to Ryan.


     


     

  9. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. február 6. 20:4043.

    nezd mi tortenik Canadaban... gondolom a kanadaiak "nagy" oromere:


    Worried about Trump, asylum seekers walk cold road to Canada

    WINNIPEG, Manitoba/BUFFALO, New York (Reuters) - Refugees in the United States fearing a worsening climate of xenophobia in the wake of a divisive U.S. presidential campaign are flocking to Canada in growing numbers.


    Manitoba's Welcome Place refugee agency helped 91 claimants between Nov. 1 and Jan. 25 - more than the agency normally sees in a year. Most braved the freezing prairie winter to walk into Canada.


    "We haven't had something before like this," said Maggie Yeboah, president of the Ghanaian Union of Manitoba, which has helped refugees get medical attention and housing. "We don't know what to do."


    But Canadian advocacy organizations are bracing for a greater influx of asylum-seekers, driven in part by the contrast between the ruling Liberal government's acceptance of Syrian refugees in Canada with Trump's anti-foreigner rhetoric.


    "They will make a dash for Canada, whether they are going to go through cold weather to die or not," said Abdikheir Ahmed, a Somali immigrant in Manitoba's capital Winnipeg who helps refugees make claims.


    Since late summer, 27 men from Ghana walked to Manitoba from the United States, Yeboah said. Two lost all their fingers to frostbite in December and nearly froze to death.


    More than 7,000 refugee applicants entered Canada in 2016 through land ports of entry from the United States, up 63 percent from the previous year, according to Canada Border Services Agency (CBSA).


    In Quebec, 1,280 refugee claimants irregularly entered between April 2016 and January 2017, triple the previous year's total.


    In British Columbia and Yukon, 652 people entered Canada irregularly in 2016, more than double the previous year.


    CANADIAN WELCOME


    Prime Minister Trudeau took office in 2015 on a commitment to admit tens of thousands of Syrian refugees.


    "While the majority of the world is turning their backs and building walls, the fact that Trudeau took this bold humanitarian goal put [Canada] on the map," said Chris Friesen, director of settlement services at Immigrant Services Society of British Columbia.


    ---------------


    no mit szolsz hozza???? 

  10. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. február 6. 19:2742.

    nezem a beirasokat a regi topikban. 


    tudod mit nem ertek? mit is akarnak ??? felelosegre vonni engem vagy teged vagy Sheriff-et? mi folyik az USA-ban? mi , szerintem azt sem tudjuk hogy ok hol laknak. ki foglalkozik azzal ahol ok laknak ki az elnok, es mit csinal? SENKI!!! 


    akkor milyen alapon foglalkoznak ok velunk? es mire fel kovetelnek VALASZT tolem, vagy toled.. mire fel a felhaborodas hogy az amerikai nep kit valasztott es miert? es mire fel szolnak bele??? 


    szerintem en meg egyszer nem kerdeztem meg , te sem.. hogy nalatok mi a problema, es ok ezert mennyire felelosek? 


    ez az egesz egy akkora baromsag, hogy se fule se farka. 


    de , szerintem NINCS JOBB DOLGUK! CSAK MAS UGYEVEL FOGLALKOZNI! 


    mondanam sepergessen mindenki a sajat haza elott!!!!! 

  11. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. február 6. 07:0641.

    en is jol csinalom, utolag olvasom el mit irtam...


    fiatallokat... semmi esetre sem fiatal lokat akart lenni...


    hanem fiatalokat.. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (40)
    2017-02-06  07:04
  12. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. február 6. 07:0440.

    hat igen, ami a kepre van irva egesz jol megkozeliti az igazsagot. 


    szerintem hatterben az o keze is benne van ami folyik Soros , Clinton Obama... az uszitas, az anarchia keltes. 


    csendben hatulrol iranyitjak a butakat.. 


    az elobb neztem a youtubon egy interjut (tul hosszu volt nem akartam betenni) azt hiszem itt Houstonban keszult, de lehet hogy valahol mashol ..


    nem volt lenyeg.. az volt a lenyeg, amiket mondtak akiket megszolaltatott a riporter (nem a CNN volt ) te hogy micsoda buta valaszokat adtak..tenyleg nem is tudja szerintem 99% miert van ott.


    de a legjobb volt egy fiatal zsido fiu, (rajta volt a sapka a feje bubjan azert tudtad hogy az) tablaval hogy stop the muslam ban 


    es beszelgetett vele a riporter... 


    tudod, nem is ertem, hogy is van tenyleg hogy ENNYIRE brainwashed a fiatalsag. Volt vajon ennek a fiatalembernek fogalma hogy mennyire o lnne az elso akinek a fejet elvallaszak a testetol? van fogalma mi folyik Izraelben??? van fogalma hogy az izlam nem vallas, hanem politikai nezet vallasnak alcazva??? a tudatlansag hatartalan husika. Ha semmi mast EZT elertek az iskolaban, teljesen elhulyiteni a fiatallokat. 


    EZERT vannak most a demokratak az ellen a no ellen akit Trump be akar tenni az education departmentbe, es MAGANISKOLAKAT TAMOGATNI, VOULCHER MODSZERT AKAR BEVEZETNI.... 


    gondold mar el, mivel jar ez ahol a tanar pl vizipisztollyal nem lohet az osztaly elott az elnokre!!!! 


    szokatad nezni Fox Wather interjuat az utca emberevel? ELKEPESZTO valaszokat adnak... 

    előzmény:
    hus (38)
    2017-02-06  06:44
  13. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. február 6. 06:5239.

    jesszus pepi! tudja ez a Katalin akarki ki is ez no??????? meg Trump is elismerte hogy az a teny hogy gyozott nagyban koszonheto Kellyanne-nek. 4 gyerek anyja, mikozben ilyen munkat vegzett. 


    ebbol is latszik Katalin aki ide befirkal cikkeket milyen ignorant es buta no.. nem csak mint ujsagiro, hanem mint akarki.. tudatlansagat meg el is arulja, azhelyett hogy csendben maradna, ne lassa senki 


    mellesleg a kampany alatt minden tv allomason adott interjut. Ha csak nezted hogy valaszol a hozza intezett kerdesekre, vagva Trumpot, meg hogy veszit majd, ELKEPESZTO hidegveru volt . Csak nyugi, es mosolygot, es majd kiderul... 


    le a kalappal elotte. 


    ma pedig a vilag vezeto orszaganak az elnok tanacsadoja... 


    es akkor egy ilyen katalinakarkibutasaga.... ilyet ir... csak nezek mint Rozi a moziban...

    előzmény:
    hus (36)
    2017-02-06  06:17
  14. hus
    hus
    2017. február 6. 06:4438.

    Errol majd holnap mondom meg a velemenyem, olvastam egy par dolgot itt roluk annak alapjan tudom majd a velemenyem kifejteni. 


     


    Nem tudom Hillaryrol ezt mar tettem be?   Nem tudom mi lesz veluk, nagy csond van a Clinton hazasparrol.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (33)
    2017-02-06  05:04
  15. hus
    hus
    2017. február 6. 06:2337.

    Igen, szerintem is azert engednek be akit lehet a repuloteren is, mert azt nem tudjak pontosan mi lesz ennek a vege. Igaz a repulosoknek csak 3 honap zarlat lett volna. Az erintettek nem voltak megelegedve, mert nem ment az megszokott uzlet, nem folyt be penz. Azert nem gondolom, hogy a nagy tarsasagoknak ekkora problemaja lett volna.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (32)
    2017-02-06  04:56
  16. hus
    hus
    2017. február 6. 06:1736.

    Amikor lattam a cikkhez valo hozzaszolasokat, akkor 2 nick szolt hozza, az egyik te voltak.  Ja, Horowitz Katalin egyik megjejgyzese  Kellyanne Conwayra az volt, hogy hazmestersegbol felkapaszkodott senki. Kb. igy jellemezte. A nöcike , pedig magat kellene megnezni, mig masokat  igy jellemez. Ide teszem ami van   https://en.wikipedia.org/wiki/Kellyanne_Conway a hazmesterasszonyrol irva. 


    Katinka cikke utan meg kellene ot hivni ide a forumra, jo lenne, ha belepne ebbe az uj topikba. Elvarnam. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (30)
    2017-02-06  04:52
  17. hus
    hus
    2017. február 6. 06:0735.

    Hat erdekes, minden esetre 10 ezer dollaros bonusbol 38-40%-ot vonnak le 100 ezer dollaros  evi jovedelembol.


    Minden tartomanynak mas a adoelszamolasa es az On-t mondom. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (29)
    2017-02-06  04:49
  18. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. február 6. 05:0634.

    es akkor meg hozza kell tegyem, ha ez a cikk is annyira igaz, mint a tobbi Amerikarol szolo..nok lapja cikk... akkor az egesz story hazug.. tehat eleve nem lehet tudni mi is tortenik. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (33)
    2017-02-06  05:04
  19. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. február 6. 05:0433.

    no elolvastam a Pecsi Ildiko cikket. 


    miutan elozmenyt nem tudok, beleolvastam a hozzaszolasokba. vegig nem lehet mert valami 196 van azt hiszem.. szoval sok.


    vannak dolgok amik teljesen nem ertem.. pl hogy valik valaki a ferjetol, es ha annak nincs semmije, annak az anyjatol KOVETELHET? HOGY INGYEN LAKJON A HAZABAN???? 


    hogy valaki az unokajanak nem ad, eleg szomoru lehet, de jo lenne tudni hogy ez a gyerek hany eves, es lehet hogy teljes mertekben az anyja a nagyanyja ellen nevelte, az is lehet hogy a nagyanya a gonosz.. vagyis jobban kene tudjam a korulmenyeket. 


    de...


    azt is eszrevettem, tipikus magyar szemlelet... hogy Pecsi Ildikonak 12 haza van es a fene egye meg, igazan adjon mar egyet a menyenek, hiszen ugysem viheti a sirba.


    most erre mit mondjak? 


    ha lopta.... az is egy valami... de ha megdolgozott erte, kinek mi koze hogy P Ildikonak hany haza van... es miert kene abbol egyet csak ugy odaadni valakinek??? annyira tipikus irigy hogy a fene egye meg van neki.. szemlelet hogy nincs is hozza fuzni valom. 


    hogy P Ildiko fia miert troger, az mar egy mas kerdes.. ettol fuggetlenul miert kene az anyjanak fizetni a fia felesegenek??? szoval jobban kene belelatni a csaladi helyzetbe mint amit latok. 


    de hogy a volt menye P Ildikotol valik, es neki kell menni a birosagra... azert ez sem normalis..


    te hogy latod?????? persze, csak abbol amit latunk, hiszen egyikunk sem tudja az igazsagot. 

  20. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. február 6. 04:5632.

    de jonnek, valami olyasmit hallottam hogy nagyon is sokan, fiatal ferfiak.. ugralnak at a keritesen, ugy masznak fel az egyenes falon mint az akrobatak! 


    azert jonnek most nagyon sokan, mert ugy nez ki hisznek abban hogy Trump lezarja a hatart.. 

    előzmény:
    hus (28)
    2017-02-06  03:18
  21. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. február 6. 04:5331.

    csak remelni tudom, hogy elobb utobb elkapjak a gallerjanal fogva, es megfizetettetik vele a sok kart amit a balhei amikert fizetett okozott. 

    előzmény:
    hus (27)
    2017-02-06  02:46
  22. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. február 6. 04:5230.

    ja.. irtam akkor, hogy szoltam aki a cikket irta, hogy eroszakolja mar meg magat hogy legalabb egy pozitiv cikket irjon. (a kutyasnal irtam neki)


    azota nem lattam semmit Trumprol... 


    hmmmmm vagy nem tudja magat meg megeroszakolva sem irni egyet, vagy magaba szallt... es hallgatnak..

    előzmény:
    hus (26)
    2017-02-06  02:44
  23. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. február 6. 04:4929.

    Kepzeld, ramentem a linkre es az jott fel Forbiden ...


    vagyis ugy nez ki "idegen orszagbeli" nem lathatja. Nalunk ennel "egyszerubb"...mindegy mennyi a fizije valakinek.. bonus ...50 % allambacsie. 


    kesz..punktum. 

    előzmény:
    hus (25)
    2017-02-06  02:35
  24. hus
    hus
    2017. február 6. 03:1828.

    Nem is hallottam, hogy mi van veluk, szinte elkepzelhetetlen, hogy ne jonnenek. Miert alltak le? Jobban ellenorzik a hatart? 


     


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (18)
    2017-02-06  00:39
  25. hus
    hus
    2017. február 6. 02:4627.

    Ne gondold, hogy Sorost nem figyelik es varjak az alkalmat amivel elo tudjak allitani. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (19)
    2017-02-06  00:41

Címlap

top