Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Friss terhesség :)

Zivatarfelhő
Létrehozva: 2012. május 14. 12:50

Sziasztok!

 

 

Van még, aki nemrég tudta meg, hogy babát vár?

 

Beszélgessünk!:)

 

Z.

  1. 2012. május 22. 08:20251.

    Jó reggelt!

     

    Sajna én ma elég sok epét hánytam reggel,tegnap este se voltam jól.De ma remélem jobb lesz

     

    De jó itt akkor sokan vannak akik nem hánynak nincsenek rosszul,csak maradjon is igy.Bár én sem panaszkodom eelég jól bírom,de aztért jó lesz ha vége a hányos időszaknak.

     

    8+3

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  2. 2012. május 22. 08:09250.

    jó reggelt ! 

     

    Hát csodálkozom mert még ma sem volt szinte semmi hányinger...... hát lehet tényleg megúszom

     

    Nagy esős, borús idő van itt , fáradt nem vagyok most, a kávét is megittam - jól esett

     

    este van gáz , olyankor már nagyon kész vagyok, 9 után már alszom, ha tízig birom akkor az nagyon nagy szó

     

    jó mondjuk tegnap is hazaértünk a kisfiammal , egyből főzés , mosás, ezt azt elpakol stb és fél nyolc után ültem le egy negyed órára aztán jött a fürdetés, vacsi, altatás stb , ilyenkor mindig elalszom a kisfiam mellett

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  3. 2012. május 21. 18:23249.

    Az enyém is pont ekkora volt a múlt héten csütörtökön... egy 11mm-es petezsák, még szívhang nélkül. Holnap délután megyek kontrollra, a szerdai vérzésem miatt... remélem minden rendben lesz, és meglesz még a kis prüntyő.

     

    A fejem még mindig majd szétrobban.

    Próbáltam kialudni, de nem sikerült. Ma megfőztem az idei első lecsót. Kissé drága még, de muszáj volt mert már napok óta csak erre ácsingóztam. Egyszerűen eszembe jut egy íz, és nem megy ki a számból amíg meg nem kapom...

    Holnap tojásos nokedli lesz, fejes salátával. 

     

    Szép estét nektek!

     

    Ui: úszó EB-n már van 2 ezüst és egy arany!!!

     

     

     

     

    előzmény:
    Zivatarfelhő (243)
    2012-05-21  13:17
  4. 2012. május 21. 15:30248.

    túl sok mindenki nem volt ma sem .......... remélem azért mindenki jól van ! 

     

    Már csak fél óra és mehetünk haza illetve a kisfickómért az óvodába

    mustáros szeletet készítek ma .... ha hazaértem !

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  5. 2012. május 21. 14:32247.
    Nekem is nagyon ellenemre van most a munka... Tanulok inkább, bezzeg ahhoz most lenne kedvem, meg érdekel a téma, amiből pénteken vizsgázom. :)
    előzmény:
    Dádi (244)
    2012-05-21  13:27
  6. 2012. május 21. 13:30246.

    jók ezek a vendégeskedések ha van étvágy ......... 

     

    Akkor szerdán nekem sem fog látszani csak a petezsák...... de már az is jó hogy látszik hogy hol van ........ meg majd meglátjuk .

     

     

    pénteken leveszik a kisfiam gipszét örülök mert már olyan csúnya és már ő is nagyon unja,  3 hete eltörte , de vagány kiskrapek mert észre sem veszi, nem érdekli csak már unja 

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  7. 2012. május 21. 13:30245.
    A kolléganőm pont pénteken mesélte, hogy neki SEMMI tünete nem volt végig.:)
    előzmény:
    Dádi (244)
    2012-05-21  13:27
  8. 2012. május 21. 13:27244.

    szerinted az nem gáz hogy én még nem vagyok rosszul, annyira minimális émelygés van, mondjuk még csak  5+ 2  vagyok 

     

     

    na nem mintha hiányozna az émelygés

     

    én simán iszok kávét most is ittam egy pici kortyot de már nincs olyan étvágyam mint 3 nappal ezelőtt

     

    Annyira nincs kedvem dolgozni hogy borzasztó , ez a hétfő mindig ilyen nyűgös  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  9. 2012. május 21. 13:17243.

    Sziasztok!

     

    Bocsánat, hogy nem írtam napokig.

    A hétvégénk egy rohanás volt, 3 családi ünnep két nap alatt...torta, virág, vendégség, másik torta, másik virág, másik család...ez ment. :D

     

    Pénteken voltam, igen.

    Kisebb a baba, mint gondoltam, nem is látszott. :(

    A petezsák látszott, ami 12 mm nagyságú, de ennyi.

    A péntekhez két hétre mehetek megint.

    Úgyhogy még nem mondom senkinek, majd az után az UH után!

     

    Közérzet: elviselhető.

    A Fiammal az 5. héten már elég szarul voltam, de most elviselhető. Simán nem kívánok semmit, pedig éhes vagyok (úgyhogy az Elevitet nem is szedem minden nap!) + hústól, kávétól rosszul vagyok.

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  10. 2012. május 21. 10:35242.

    demin: azt olvastam hogy a fejfájás teljesen normális ilyen esetben és sűrűn előfordul, nem tudsz lefeküdni aludni? Én nem tudom mit szabad ilyenkor bevenni 

     

     

    képzeld nekem meg a farcsontom fáj de úgy hogy hihetetlen, gondolom ez is a terhességtől van mert előtte soha nem fájt, de már most kicsit sokallom, először a derekam fájt most meg ez ......

     

    és én ugye egész nap ülök az irodában , azt sem tudom hogy üljek ...........  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  11. 2012. május 21. 10:11241.

    Sziasztok Lányok! 

    Hogy vagytok? Nekem iszonyatosan fáj a fejem... , majd megőrülök... Nem tudom mit szabad bevenni. Ezzel lesz még gondom, mert nagyon migrénes vagyok.

     

    Dádi! Aranyos a hassimogatás, szerintem ez ösztönös, én is csinálom. :)

     

    Vera! Mi volt a dokinál?

     

    puszi

    demin 6+4

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  12. 2012. május 21. 08:11240.

    jó reggelt ! 

     

     

    Ma reggel először émelyegtem  de már elmúlt persze pont akkor amikor egyedül vittem a gyerkőcömet az óvodába mert a férjem korán kezdett ma , hehehe  

     

    Amúgy jó volt a hétvége , tesóm kapásból rájött hétvégén hogy kismama vagyok mert hogy elárultam magam ugyanis tudtomon kívül simogattam a hasam, vagyis többször végigsímitottam a kezemmel ...... hát látjátok !? árulkodó jelek  

     

    zivatarfelhő   te voltál dokinál múlt héten ugye? na és mi volt ? mesélj 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  13. str
    str
    2012. május 19. 16:01239.

    Demin! Azért nem mindegy, hogy felemelteted-e, mert ha a gyedet már jövőre kapod, akkor azt az idei fizuból lehet számoltatni!

    Egyébként mindegyik segélyt abból a bérből számítják, amiből te tb járulékot fizetsz. Tehát nem a táppénzből nézik, hanem a fizuból. Pl. az echo-s fizetések sem számítódnak bele, amit kevesen tudnak, és meg is szívják. Mert hiába magasabb bért kapnak kézhez, az echo-sok alapbére sokszor minimálbér... És akkor döbbennek meg, amikor kapják a lóvét szülés után. Mint több kollégám is. 

    Egyébként elmaradt a bababörze, sajna. De legalább a pénzem megmaradt... 

    Kedves Drágám rántott sajtot készített nekem krumplipürével, én pedig alig tudtam enni belőle pár falatot. Annyira sajnálom szegényt, nagyon kitesz magáért. 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  14. 2012. május 19. 12:37238.

    Akkor ennek tényleg nézz utána, nem mindegy, mennyi pénzt fogsz kapni! Van időd tájékozódni. :)

    Vállalkozás terén nem vagyok otthon, de szerintem egy könyvelőnek ezt egyszerűbb kiderítenie.

     

    Ma nem főzök, anyósomnál lesz csoportos szülinapi parti (ő és 3 unoka is májusi) oda megyünk ebédre. Szerencsére az idő jó, holnap bográcsolás lesz a szüleimmel meg a barátainkkal. Nálatok mi lesz az ebéd? Minden rendben van? Jól vagy? 

    előzmény:
    demin (237)
    2012-05-19  12:24
  15. 2012. május 19. 12:24237.

    Na nálam még bonyolultabb lett a helyzet. Saját vállalkozásomban dolgozom. (KFT) Igaz van rendes bejelentett leadózott, járulékozott fizetésem, de most nézzük, hogy milyen szabályok vonatkoznak a vállalkozókra... Első info, hogy vállalkozónak csak minimálbér után. Próbáljuk a könyvelővel kisakkozni, mert neki sem volt mostanában kismamája. Kész őrület! A másik meg, hogy azt olvastam, hogy ugyanúgy, mint a táppénznél az előző évi fizetést, tehát NEM az elmúlt 12 havit veszik alapul. Akkor mit számít az, ha most felemeltetjük a fizetést, úgyis a tavalyit nézik. (2011) Illetve ha én kihúzom január 11.-ig, akkor jó, ha nem - akkor meg.... 

    Borzasztó bonyolult, mint minden. De addig nem nyugszom, amíg biztos forrásból (apeh, oep stb.) be nem szerzem az infókat. 

    Most úgyis van időm levelezgetni.... 

     

    Mit ebédeltek? Kezd megjönni az étvágyam, végre.  

    előzmény:
    Roxybaby (236)
    2012-05-19  11:28
  16. 2012. május 19. 11:28236.
    A maximum gyed brutto 150 fölött jár (elvileg) de ha másképpen tudjátok azt is elhiszem, mert többféle info van a neten erről. A TGYÁS nincs maximalizálva, de a gyed igen. Jaaa és ne aggódj, a gyed alapja nem lehet a táppénz (ezt viszont biztosan tudom) mert a táppénz a fizetésed alapja, tehát nem képezheti más járandóság alapját! Szóval mindent a tavalyi fizetésed alapján számolnak ki. Hát igen, a táppénzzel nem járunk valami jól, mert mostmár csak 60 százelék, ami igen karcsú, a lányommal hat éve még 70 százalék járt! Viszont a tgyás-t igényelheted a szülés előtt egy hónappal!!!!!
    előzmény:
    demin (231)
    2012-05-19  09:26
  17. 2012. május 19. 11:22235.

    Igen, bosszankodtam is, mert 2 éve nem emelték a fizetésemet, viszont most januárban meg kaptam elég jól emelést. Úgyhogy a tavalyi bér az alap... :(

     

    Köszi a válaszokat, aranyos vagy! 

    előzmény:
    tevi-ke (227)
    2012-05-18  23:19
  18. 2012. május 19. 10:38234.
    Hol lesz bababörze?
    előzmény:
    str (233)
    2012-05-19  10:10
  19. str
    str
    2012. május 19. 10:10233.
    Délután bababörzére megyek, már alig várom!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  20. str
    str
    2012. május 19. 10:08232.
    Soha nem fogok kiigazodni...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  21. 2012. május 19. 09:26231.

    Jó reggelt !

     

    Én ezt a cikket találtam most alapnak.

    http://babafalva.hu/mennyi-a-gyed-osszege-2012-ben/

     

     

    Még azt nem tudom, hogy miből nézik a jövedelmet. Ha pl. betegállományban vagyok, akkor az lesz az alap számítás amit táppénzként kaptam, vagy a hivatalos eredeti fizetés?  Ennek utána kell járnom, mert a táppénz már eleve csak kb. 70%-a a fizunak, ha még ennek is csak a 70%-at vesszük, akkor az igen soványka...

     

    Roxybaby! A br.150e fizetést honnan vetted? Más oldalakon is ezt találtam.

     

    Minden kismaminak sok-sok pihit kívánok a hétvégére, vigyázzatok magatokra!

     

    puszi!  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  22. 2012. május 19. 08:28230.

    jó reggelt kismamák

     

    én most ittam egy fél bögre tejet és rá a kávémat,  juj de jó volt !

     

    tegnap egész sokáig tudtam tv-t nézni aztán beájultam

     

    ma vidéken leszünk nem tudok írni esetleg csak este , mindenki vigyázzon magára  és a kis manójára

     

    ma vagyok 5 hetes vagyis holnap 5+1    = 6. hétben ???????????

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  23. 2012. május 19. 08:16229.

    Há ez a sok rövidítés... TGYÁS, GYED, GYES...

    Én tuti nem tudnék eligazodni, de majd anyum segít, ő nap mint nap benne van. :)

    A neten egyébként sem mindig minden világos, hol ezt írják, hol azt. A TB oldalán lévőt dolgokat pedig biztosan nem érteném meg, mert nem a közember nyelvén fogalmaznak, vagy van valahol kisbetűs rész...

    Na, most mennem kell suliba, cuki számvitel órám lesz...  Végre egy óra, ami hasznos is a munkán szempontjából. :)

     

     

    Zsófi 7+3

    előzmény:
    str (228)
    2012-05-19  05:39
  24. str
    str
    2012. május 19. 05:39228.

    Igen, erre tényleg érdemes figyelni! Aki még idén szül, annak a tgyás-t a tavalyi fizetéséből nézik, viszont a gyedet már jövőre kapja, tehát annál pedig az idei évet veszik alapul, ha jól értelmeztem a szabályokat... Ez csak annál érdekes, akinél a tavalyi és az idei fizu nem ugyanakkora.

    Elnézést, hogy ilyen korán, de nem tudok aludni, mert bugyog a hasam... 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  25. 2012. május 18. 23:19227.
    Igen, a tgyás az elvileg jobb lesz, bár bruttó 150-el nem sokkal. A tgyás az azt hiszem a fizu 70 %-a talán? Most azt már nem tudom, h bruttó vagy nettóból számolják, de abból is vonnak le egy csomó mindent, úgyhogy olyan hatalmas összegre ne számíts :( Ja, és az előző év átlagfizetését nézik ráadásul...Így egyeseknek biztos nem elsz mindegy, hogy januárban szül, vagy esetleg valamilyen oknál fogva korábban decemberben.
    előzmény:
    Roxybaby (226)
    2012-05-18  20:28
  26. 2012. május 18. 20:28226.

    Köszi a választ!!! Azt olvastam, 150 bruttó felett jár a max gyed. Ha ez így van, akkor azt kell kapnom, és az nem lehet kevesebb, mint a te gyeded. Na az jó lenne. Mármint jobb, mint a 100 brutto. Az a baj,hogy már elfelejtettem ezeket, a neten meg bénáskodok, semmi nem egyértelmű... A tgyás az több lesz, mint a gyed, ugye? Az a netto fizumból az adólevonás?

     

    Bocs, hogy értetlenkedek, de tapasztalatoknak jobban hiszek... 

    előzmény:
    tevi-ke (184)
    2012-05-17  14:00
  27. 2012. május 18. 15:43225.
    Jó pihenést mindenkinek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  28. 2012. május 18. 14:57224.

    9+3

    4-én megyek vizsgálatra.

     

    Azért agyalok, mert a környezetemben pont a héten volt egy  elhalt terhesség. Azóta nem tudok szabadulni a gondolattól, talán, ha kibeszélem...

    Hívtam a doki asszisztensnőjét, aki egyébként szülésznő, hogy mennék UH-ra soron kívül. Vígasztalt, hogy attól még, hogy valakivel ezt történt, velem még nem fog. Legalábbis nem emiatt. Ha elhal, akkor tótágast állhatok, akkor is így lesz. 

    Egyébként nagyon normális volt (bizalmamat elnyerte). Akkor megnyugodtam. Pár órára... Na és ennek már 2. napja. 

    előzmény:
    Dádi (223)
    2012-05-18  14:45
  29. 2012. május 18. 14:45223.

    én is sokat aggódok hogy minden rendben legyen , de tudom hogy rendben lesz ! 

    csak lassan telnek a napok és órák és már én is szeretnék túl lenni egy doki vizsgálaton pl hogy ott van a petezsák, vagy esetleg már szívhang aztán meg a 12. heti uh  ( pont a görögországi nyaralás előtti napon megyek a 12. hetire vagyis akkor szeretnék hogy tudjam minden okés .

     

    de az még július 02   , olyan nagyon sokára lesz másfél hónap 

    nem baj hogy itt lesz a hétvége és nem lesz időm agyalni, megyünk egyik mamától a másikig aztán ott elfoglalnak legalább

     

    gaga te mennyi idős kismama vagy ? 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  30. 2012. május 18. 14:43222.
    Szorítok! :)
    előzmény:
    Zivatarfelhő (219)
    2012-05-18  14:39
  31. 2012. május 18. 14:43221.
    Dukkolunkminden rendben leszMajd írd meg mi volt
    előzmény:
    Zivatarfelhő (219)
    2012-05-18  14:39
  32. 2012. május 18. 14:42220.

    Odáig még nem is mertem "menni", hogy ha megszületik. Olyan messze van még...még van fél év. :)

     

    Hát 80 km azért nem kicsi. 

    előzmény:
    Zsozsy (218)
    2012-05-18  14:29
  33. 2012. május 18. 14:39219.

    Helló:)

     

     

    Elon! Igen, az Istvánban, Boros Juditnál.

     

    Gaga, hajjaj!

    :D

    Pont tegnap olvasgattam az első terhességem naplóját (írjatok naplót!:) ), és pontosan ez volt 4 éve:))) : UH után egy napig happy, utána elkezdtem aggódni (ha meg épp gyengültek a tünetek, egyenesen idegbeteg voltam), és minél távolabb voltam már a legutóbbi UH-tól, annál jobban aggódtam...aztán a köv. UH után megint a boldogság, utána megint elkezdtem aggódni...:DDD

    Mondanom se kell: sose volt semmi baj!:)

     

    Most indulok a vizsgálatra! Drukkoljatok, h. legyen szívhang!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  34. 2012. május 18. 14:29218.

    Ne is mondd...

    Ha éppen nem dolgozom vagy nem foglal le valami úgy igazából, akkor agyalok. Mindenen...

    Persze tudom, hogy minend rendben van, de mi van, ha mégsem...

    Azért kellemesebb dolgokon is agyalok, mint pl. hogy ha meglesz a babóca hogyan kell átrendezni a lakást, hogy elférjen... Ugyebár mi Pesten lakunk egy 60 négyzetméteres lakásban, hálószoba, nappali, fürdő, konyha, WC, előtér.

    Egyértelmű, hogy a baba velünk alaszik majd a hálóban, de szigorúan a saját ágyában! :) 2-3 éves koráig nincs is gond, mert elvan a kiságyban, utána viszont ki kell, hogy költözzünk vidékre, mert akkor majd szerenénk 2. babót is. :)

    AÉs az igazat megvaallva, van egy B tervem is, ami férjecskémnek nem nagyon tetszene, ezért nem is hozom elő, mindaddig, míg ki nem derül, hogy mondjuk ikreket várok... mert akkor borul az A terv ugyebár.

    Nos, szüleim vidéken laknak, ahol a szomszéd városkában nővéremnek van egy cuki kis lakása, ott már két háló van + nagy nappali. Nővérem a férjével lakik egy hatalmas nagy házban, nekik nem hiányozna éppen a lakás, ha beköltöznénk és mégiscsak vidéken lennénk. Egyedül a bejárás lenne rossz férjuramnak, mert ez kb. 80 km Pesttől.

    Érveim azért vannak. Két ismerős házaspár is azt csinálta, hogy a baba születésekor hazaköltöztek Pestről a szülőkhöz közel (nem azonos háztartásba, csak közel), egyik pár Győrbe, másik Szegedre. Mindkettő messezbb van, mint ahová mi mehetnénk... És ha a lehetőség adott, én nagyon örülnék ennek, bár ezzel megfosztanánk magunkat a barátoktól, akik Pesten maradtak, Zsoltim sem tudna focizni, úszni járni esténként... Szóval minden jóban van valami rossz is. 

    előzmény:
    gaga69 (214)
    2012-05-18  14:00
  35. 2012. május 18. 14:22217.
    Ez igy van,eddig azon izgultunk mikor van peteérs mikor kedni?Aztán mikor mehetek uh-ra,ha jobban vagyok akkor minden rendben van-e(rendben van hála isten ,hogy jobban vagyok)de ez is megfordult a fejemben.Aztán nagyon várom a következő uh-ot,ami nekem még sokára lesz(jún.19)Aztán jönnek a genetikai vizsgálatok,akkor azért fogunk izgulni.Úgyhogy végig lehet gondolkozni.De rendben lesz minden nyugi.
    előzmény:
    gaga69 (216)
    2012-05-18  14:14
  36. 2012. május 18. 14:14216.

    Most már jobban vagyok, aggódom is, miért vagyok ma jobban... Annyira félek, két és fél hét még UH-ig. NEM tudok pozitív dolgokra gondolni, csak kattog az agyam.

    (Basszus, előtte azért, mert miért nem sikerül, most itt van, és ugyanúgy aggódom, csak más miatt. )

    előzmény:
    sz.virág (215)
    2012-05-18  14:10
  37. 2012. május 18. 14:10215.

    Szia Gaga:)

    Igen ma is jobban vagyok,de reggelente azért hányok...haa nem eszem akkor jön a hányinger.Fáradt vagyok én is mindig

    Te hogy vagy?

    előzmény:
    gaga69 (214)
    2012-05-18  14:00
  38. 2012. május 18. 14:00214.

    Sziasztok!

    Szia sz.virág! :)

    Jobban vagy kicsit?

     

    Ti agyaltok azon, hogy minden rendben van-e?

    előzmény:
    sz.virág (206)
    2012-05-18  10:28
  39. 2012. május 18. 13:52213.

    én már egy hete álomkórban szenvedek, de az is lehet hogy azért mert 2-2,5 kávé helyett csak egyet iszom korán reggel és azt is kisebbet mint eddig -  szóval ez is lehet az oka 

     

    meg az idő és hát persze a BABA

     

     

    most lehet hogy az ízéért azért egy kortyot iszom  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  40. 2012. május 18. 13:46212.

    Jajjj, én úgy örülnék, ha egy kicsit otthon lustizhatnék... Bár a babának nem akarom, hogy rossz legyen. 

    Szóval engem kényszerpihenőre utalhatna a doki csak azért, mert makk egészségesek vagyunk! Na ez az aminek most mérhetetlenül örülnék! :)

    Sajnos a meló mellett suliba is járok levelezőn és ott a háztartás is.

    A munkát mostanában szigorúan 8 órában csinálom, semmi túlóra, úgysem fizetik ki. A háztartást szeretem vezetni, takarítgani, főzőcskézni, csak hát ott a suli is és a vizsgaidőszak... Az igazat megvallva a suli az amit most elhanyagolok, ami nem jó, tudom, de néha pihennem is kell, főleg babóca miatt figyelek rá, hogy ne legyek nagyon lefáradva. Bár konkrétan csak tegnap éreztem először azt, hogy elálmosodom már délután, de este meg igazi fizikai fáradtságot éreztem, ami nem jellemző rá, hiszem nem  sportolok szinte semmit...

    előzmény:
    demin (207)
    2012-05-18  11:36
  41. 2012. május 18. 13:08211.

    Sziasztok!tegnap és sem tudtam jönni,el voltam havazva melóval.

     

    Demin:bírd ki és tényleg pihenj!!ne csinálj semmit,tudom ez nagy megerőltetés annak aki aktív de a baba érdekében van!

     

    Zivatarfelhő:te is Istvánban szülsz?én is ...nekem Hetényi Gábor az orvosom.

     

    Én pénteken voltam UH-n akkor voltam kb 6 és fél hetes de még nem volt szívhang.Jövőhéten kell menjek,addigra már biztos lesz

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  42. 2012. május 18. 12:45210.

    Nagyon rossz lehet,de örülj annak,hogy nem vagy olyan rosszul,hogy hányni kell meg a többi finomság

    Feküdj le picit az asztalrahátha jobb lesz.Hétvégén meg lehet lustizni picit.

    előzmény:
    Dádi (209)
    2012-05-18  12:30
  43. 2012. május 18. 12:30209.

    nincs kedvem dolgozni, itt lenne, mindenfelé jár az eszem, olyan álmos vagyok hogy szörnyűűűűűűűűű 

     

    nagyon jó hogy itt van már ez a hétvége, sokáig fogok lustálkodni, aztán megyünk anyukámhoz  aki majd finomat főz ::..........

     

    úgy érzem hogy csak vánszorognak a percek

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  44. 2012. május 18. 11:39208.

    Lehet játszani a nevekkel: 

     

    http://picibaba.hu/extrak/utonev-kalkulato r/

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  45. 2012. május 18. 11:36207.

    Sziasztok Drágáim! Én jó vagyok. S ti? Hajnalban felkeltem amikor a férjem indult dolgozni, aztán jól visszaaludtam 9-ig.  Disznóság, tudom, de hát ha az orvos így rendelte...  Na szóval nem tudom meddig fogom bírni ezt a lustálkodást, mert ha itthon vagyok nekem muszáj tenni-venni. 

    De azért erőt veszek magamon a pihizéshez, mert szeretnék ittmaradni köztetek!!!! 

     

    Viszont megpróbálom kihasználni a szabadidőt. Most pl. találtam egy klassz dolgot, - névkalkulátor - . Elméletileg, ha beírod a baba családnevét, szül. dátumát, és nemét, akkor kiadja a legjobb keresztneveket. SAjnos egyenlőre nem működik az oldal, de még bizerbálom. 

     Jó munkát a dolgozóknak, ja meg jó étvágyat! (akinek nincs) 

    Én rizses húst főzök, csirkecombból. 

     

    demin 6+1 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  46. 2012. május 18. 10:28206.

    Sziasztok!

    Hogy vagytokik?

     

    Denim:te ,hogy vagy?2 hét van köztünk egyébként,jövő héten lesz már hang:)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  47. 2012. május 18. 08:06205.

    Jó reggelt ! 

     

    Demin: annyira örülök hogy jól vagy, sokat gondoltam rád , csak  pozitívan én ezt fogom tenni.

     

    Nekem még mindig semmi hányinger, de étvágyam az nagy és minden egyes falat mintha vérré válna bennem olyan jól esik........ tegnap jól be is vásároltunk az Auchanba, szegény férjem csak nézte hogy telik telik a kosár...... én meg csak pakoltam  hehehe

     

    én eldöntöttem jövő héten elmegyek dokihoz mert már nagyon kíváncsi vagyok

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  48. 2012. május 18. 08:01204.

    Ja, én ma megyek az első vizsgálatra!:)

     

    Vera 5+5

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  49. 2012. május 18. 08:00203.

    Sziasztok!

     

    Tegnap sokat dolgoztam, nem tudtam írni, de olvasgattam!:)

     

    Demin, én a napokban több helyen úgy olvastam, hogy a 9. hétig jelenik meg a szívhang!

    Ne aggódj, és drukkolok én is!:))) PIHENJ!

    Én Boros Judithoz járok a IX: ker.-i István Kórházba, meg a magánrendelésére az Oktogonhoz.:) A Fiamat is nála szültem.

     

     

    Tevike, én a Fiammal való terhességem óta vagyok tök hülye. :D Pedig az 4 éve volt. :DDD

     

     

    Ma már kicsit rosszabb az émelygés, tegnap kb. du. 3-ig éreztem, utána szerencsére nem. A reggel és a délelőt a legrosszabb. Tudok enni, kell is, de semmi nem esik jól igazán, és állandóan savas a szám.:(((

     

    Még igyekszem jönni, meg reagálni mindenre, csak dolgozom.

    előzmény:
    demin (196)
    2012-05-17  19:05
  50. 2012. május 17. 20:56202.
    április 6.
    előzmény:
    sz.virág (201)
    2012-05-17  20:35

Címlap

top