Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Koromreszelgeto...

Prókátor13
Létrehozva: 2010. február 26. 05:54

Koromreszelgeto. 

Csak ulunk, reszelgetjuk a kormunket es mindent, mindenkit jol kibeszelunk. .

Vagy ki tudja...egy igazan eles korom neha egesz jol jon.

Tema? Kotetlen. Az asztal alatt hever, csak le kell erte hajolnunk.

Tagok? A regi NLC/s jatszotarsak, uj Facebookos ismerosok, egyebkent pedig barki, akinek mondanivaloja, velemenye van.

Szoval ki vele, ne tartsd veka alatt, mert lejar a szavatossaga.  

  1. 2010. május 6. 21:34301.

    Chrisnek is volt olyan idoszaka, hogy tobbszor lett beteg egymas utan. Nagyon felemeltem a vitaminadagjat, aztan azon a telen nem is lett beteg egyaltalan, meg akkor sem kapta el, mikor minket hatastalanitott az influenza.

     

    Azt hiszem meghaltam. De ha nem, akkor most haldoklok eppen. Csobe lettem huzva-) Nem csak nokedlli szaggatas volt tegnap, de a vegen a porkoltet is en foztem, meg sutottem 45 langost. Nem panasz-) Szeretek fozni, csak legyen aki elmosogat! Hajnalban csinaltam az utolso adagot. 

    Mar este nyolckor ereztem, hogy nagyon nem akarok hazamenni,  Reka meg Tamara sem akart, Metti Sacramentoba ment a Marciaval, igy hat lefektettem a gyereket az unokaocsem szobajaba, es megadtam magam a sorsomnak-) 

    Az utolso vendeg reggel negy utan ment el. Jo messzirol jott, kellett vezetnie egy orat, szoval kiszamoltuk hogy osszesen kb felev varfogsagot fog ra kironi a felesege a kimaradasert-) Unokaocsem sulyos szerelembe esett, nem birtuk kirangatni belole, hat lefektettuk ot is negykor. Nem sok ertelme lett volna mar hazamenni, igy ott aludtam en is, aztan szinte rogton kelhettem is, mert hetre kellett dolgozni mennem, gyerkocnek meg 7.40/re suliba. A munkaba is belehaltam. Most meg kellene menni pakolni tovabb a garazsba...asszem erre most inkabb raolvasok vagy megvarom mig elvegzi a munka onmagat!

    Nagyon epito jellegu este volt, most meg koverebb es meg oregebb lettem bebebe, de valahogy elviselem-)

    előzmény:
    kysslina (298)
    2010-05-05  20:05
  2. 2010. május 6. 20:58300.

    Csak amikor ugy akarom-) 

    Az nem fordult meg a kis fejedben, hogy nem szulinapi tortat akartam neked kuldeni? Nem tok mindegy mikor van a szuletesnapod?

    Nem kerdezem nem vagy e szoke, tudom, hogy ez nalad szuletesi artalom,  es a te esetedben nem a festes a mesterseges inteligencia, hanem a kopaszodas-) 

    Ne merj velem szemtelenkedni, mert ugyis odacsapok, megtanulhattad volna mar-)

    Mostmar szedd magad ossze egy kicsit, aztan produkalj valami ertelmes, normalis hosszusagu hozzaszolast, mert igy nem fogsz egy konnyen levenni a labamrol-)

    Mittudomenmirol, az idojarasrol, politikarol, a pokok alvasi szokasairol, a mehecskek nemi eleterol, mindegy...rad bizom, ha jo tema harapunk ra-) 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_235114 (299)
    2010-05-06  08:09
  3. Torolt_felhasznalo_235114
    Torolt_felhasznalo_235114
    2010. május 6. 08:09299.
    Pont erre gondoltam, hogy megnézhetted volna  az iwiw-en, de nem tetted. Nem szőke vagy véletlenül?
    előzmény:
    Prókátor13 (296)
    2010-05-05  18:42
  4. 2010. május 5. 20:05298.

    A multkori elszallt hozzaszolasban lehetett, amikor irtam, hogy a vere teljesen rendben, azaz a paramama enem megnyugodhatott. Most varom, hogy mi a rossebb fertozte meg, azt vettek le tegnap. ma meg nem telefonaltak.

     

    Most jol van, delelott volt laza, akkor neki is fekudt, aludt kicsit. Most az agy tetejerol ugral amire tud-) Hajnalban is laza volt, en mar nem is tudom, hogy mikor aludtam utoljara... Nem merek meg aludni sem, olyan gyorsan felszokik a laza, inkabb figyelem.

    Most valahogy beleadagolom a deli gyogyszert, remelem, hogy hasznal az antibiotikum. A mult heten mar a kalciumtol szepen aludt, most kezdodik minden elolrol...

     

    Ezot Erikakat (DDD) en is imadom.. Nincs az egesszel bajom, erdekes, kulonleges tema, de amikor valaki onigazolas, vagy kivagyisagbol beszel-ir rola, attol a hideg raz. Azt hiszi a szerencsetlen, hogy idedob nekem 16 db mondatot innen-onnan osszeollozva, es majd ettol hanyat dobja magat akarki is. Megyek, gyogyszerezem a gyereket, meg szerintem bekapcsolok valamit, es mozizok.. hulla vagyok elegge.

    előzmény:
    Prókátor13 (297)
    2010-05-05  18:51
  5. 2010. május 5. 18:51297.

    Sinco de Mayo van ma.

    Kotelezove kellene tenni, hogy minden evben hetvegere essen-) Valami ereszd el a hajamat lesz ma az ocsemeknek, mondjak tegnap a menut...mostanaban sokszor elofordult, hogy fozocskeznek az udvaron, aztan hivnak at, mult het penteken pacal, szombaton lecso, tegnap meg tolem kerdi, milyen lenne, ha gulyast foznenk bogracsban. Jajaja, nagyon jo, csak nem ertettem eloszor, hogy miert hetkozben, hullak leszunk masnap...meg miert ilyen sokat, meg hogy hogy jon itt mindenki....hat a Sinco de Mayo.

    Igy hat ma nokedlit szaggatok, langost sutok vagy nem sutok, majd a sors eldonti-)

    A langos nem az en otletem volt, az egyik magyar srac talalta ki, mondta kivitelezi a dolgot...hurra, hurra, hurra-)

     

    Lanyok ma a Golden Gate/n akarnak setalgatni, utana jonnek ok is. Meg nem tudom milyen csellel veszem majd oket ra, hogy este jojjenek haza idoben a gyermekkel, mert hat ha mar ott vagyok, szivesen maradnek tovabb.....tovabb.....tovabb....no azert nem tul sokkal, mert kitalaltak, hogy nekem feltetlen dolgozni kellene menni holnap reggel hetre. Beteges:(

     

     Noah?

    előzmény:
    kysslina (287)
    2010-05-05  05:28
  6. 2010. május 5. 18:42296.

    Valahogy ugy-) Marmint, hogy tehat..-) 

    Mikor a gyerekeimere kell emlekezni, akkor letepek egy akaclevelet, es kiszamolom onnan-) De azert jo vagyok nem, az evet tudtam tutira-) A tobbit megnezhetttem volna az iwiwen, de gondoltam majd kijavitod-)  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_235114 (295)
    2010-05-05  10:49
  7. Torolt_felhasznalo_235114
    Torolt_felhasznalo_235114
    2010. május 5. 10:49295.

    Most néztem az oldalamat, látom hogy a születési dátumom 1964.01.01.

    tehát nem emlékszel rá hogy mikor születtem, vagy ez volt a legkézenfekvőbb dátum?

    előzmény:
    Prókátor13 (293)
    2010-05-05  09:40
  8. Torolt_felhasznalo_235114
    Torolt_felhasznalo_235114
    2010. május 5. 10:33294.
    Nem változtatom meg, mert ahogy elöbb írtad nem is tudom. A várost miért kellene megváltoztatni? Az öregasszony megtámad? Vagy miért?
    előzmény:
    Prókátor13 (293)
    2010-05-05  09:40
  9. 2010. május 5. 09:40293.

    Meg egy kicsit most ne valtoztatsd meg, be kellene oda mennem. 

     

    Hmmm....megneztelek-) A varost meg kellene valtoztatnod.  

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_235114 (291)
    2010-05-05  09:17
  10. 2010. május 5. 09:38292.

    Huuuulye-) 

     

    Egyebkent pedig gondolkodom rajta-)  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_235114 (290)
    2010-05-05  09:08
  11. Torolt_felhasznalo_235114
    Torolt_felhasznalo_235114
    2010. május 5. 09:17291.

    Nem változtattam meg, de engem még egyenlőre nem ba..tatott az öregasszony. A feleségem pedig nem sz.gépezik így nem lesz probléma.

    Ha meg még is lesz akkor kidumálom. Abban nagy vagyok.

    előzmény:
    Prókátor13 (283)
    2010-05-04  18:27
  12. Torolt_felhasznalo_235114
    Torolt_felhasznalo_235114
    2010. május 5. 09:08290.

    Miért nem költözöl végleg haza? Itt van munka, milliókat lehet keresni kevés munkával, nagy a kényelem és a dőzsölés, minden happy. 

     

     

     

     

     

    Boccs tévedtem, elfelejtettem hogy Magyar országon vagyunk.

    előzmény:
    Prókátor13 (288)
    2010-05-05  07:43
  13. Torolt_felhasznalo_235114
    Torolt_felhasznalo_235114
    2010. május 5. 08:58289.

    Nem dolgozik, most szabin van, ezért az egyik szemem az ajtón a másik a

    monitoron van.

    előzmény:
    Prókátor13 (281)
    2010-05-04  12:39
  14. 2010. május 5. 07:43288.

    Lanartenak van egy keresztszemese, egy arab no, aki guggol a foldon. Valami hasonlo volt az eredeti elkepzeles, de aztan meglattam ezt a festmenyt nalad. 

    Azota erzem, hogy valami hasonlot kellene csinalnom.

    Regen, meg valamikor 84/ben jartam torokorszagban. Mar akkor is fotomanias voltam, keszult ott egy kep...Egy oregasszony ult az jardaszelen az ut poraban, zoldseges rekeszek voltak elotte. O hajtotta igy le a fejet, a csontos, rancos, inas oreg kezei logtak ki a fekete ruhajabol....na, valahogy ez a  ketto-harom egyutt, majd kitalalom.  

    Evekig eszemben volt az a foto, nem tudtam biztosra meg van e meg. Aztan mikor ket eve otthon jartam, megtalaltam, most itt van velem-) Nagyon sok mindenem tonkrement, megsemmisult otthon. Nem most miota kint vagyunk, meg elotte, amikor ott hagytam a hazamat. Nehanyszor betortek, szethordtak mindent, aztan vegul engedtem, hogy csovesek koltozzenek a hazba, no hat ok elvegeztek az utomunkalatokat. Ott a romok kozott talaltam meg a fotot. Igy kellett lennie-)

     

    Nagyon sajnalom Noaht, gonosz dolog, hogy pont egy ilyen picinek van ilyen sok baja, es nem kepesek vele semmit kezdeni. Mi lett a multkori vervetel eredmenye? Azt irtad akkor, hogy felsz valamitol. Mikor megtalaljak mi a gond, utolag mar olyan egyszerunek es banalisnak tunhet, ilyenkor meg fraszban van az ember. Chris egy evig volt szuletese utan nagyon beteg, iszonyatos fajdalmai voltak, a megoldas meg ott volt elottunk, de meg az orvosok sem jottek ra. Akkor pokoli volt. Tul vagyunk rajta. 

     

     Hulla vagyok, egesznap pakoltam a garazst. Holnap meg mehetek az Ilonka neni hazaba, ki kell pakolnom onnan minden cuccomat jovohet keddig. Epp csak most halt meg, es mar jovo heten piacra akarja dobni a hazat az ugyved. 

    Garage salet csinalunk a hetvegen, aztan meglatjuk.... ugy dontottem nem tartok meg semmit, amit visznek vigyek, inkabb minthogy fizessek erte havonta egy rakas penzt. A lanyokra marad minden, nekem egy perc szabadidom sem lesz a hetvegen, hetkozben viszont itthon leszek vegig. Ahol dolgoznom kellett volna, ott kozbejott egy kis surgossegi korhaz.

    Kozben ma is megneztem egy munkat, jovo heten indul, szerintem elvallalom. Egy holland szarmazasu no, olimpiai uszobajnok volt az otvenes evek elejen. Haza fele szolt a telefonom, egy masik ugynoksegtol hivtak. Rajuk vartam honapok ota. Nagyon nagyon jol fizetnenek, alom munka, nyolc oras naponta....aztan mondtam, hogy koszonom, nem tudom vallalni. Delutan negytol lett volna ejfelig mindennap, hetkoznap. Nem eri meg. Napi fel orat talalkozhatnek a gyerekkel, hetvegen meg egyebkent sincs itthon. Mondtam ha hetvegi munkat, vagy ejszakait tudnak, akkor hivjanak.  

     

    előzmény:
    kysslina (287)
    2010-05-05  05:28
  15. 2010. május 5. 05:28287.

    Arnyekok alatt

     

     

    A csaladi fotok a Nat King Coohoz voltak..eredetileg ott szol alatta ez a zene, de ujra kell csinalnom az egeszet, mert nem mukodik mar. A zenehez kerestem a verset, es a kepeket.. Hatalmas dolog lehetett ez a lanyanak az apja halala utan egy ilyen szamot duettben enekelni vele..csodalatos dal, es igy egyutt...!

     

    A Cafe Del Martol (eredetileg Bach) Air-hez irtam az en Air cimu versemet. azert megy az alatta (de az sem mukodik most sajna). Egyszer hazafele vezetes kozben hallgattam, es ott gondolkodtam a versen. otthon leultem, es megirtam.

     

    Noahnak tudogyulladasa van megint. Ma volt rontgenen. Megint vettek vert, most azert, hogy milyen bakterium, vagy virus fertozte meg. Tegnap egesz allo nap 40 fokos laza volt, felvaltva kapta a kupot, es az Advilt, meg prizniceltuk.. hajnalra mar annyira sajnaltam, annyira kivoltam, hogy mikor tekertem ra a vizes torolkozot, elsirtam magam. Mikor lemegy a laza, akkor meg elemeire szedi a lakast-)))))) de most tenyleg nagyon beteg, fekudni akart, pihenni.. Mar erzi elore ha lazas lesz, jon, hogy "to hot, lazas a nakam ", ilyenkor emg egyaltalan nem lazas, meg hoemelkedese sincs, de mar bujik hozzam, ra 10 perc, es tuzel mindene...

    Vegre kaptunk beutalot ful-orr-gegeszhez jun 16-ra. Biztos, hogy sokat ront a helyzeten, hogy most kezdett kozossegbe jarni, na de legalabb egy rovid idore rendbe kellett volna jonnie...

     

    Csak a tisztanlatas kedveert: Opera bongeszovel tudok ekezettel irni, de ritkan hasznalom, mert az FB-n az alkalmazasokhoz a Firefox jobb..

     

    Ugy nez ki, a gyerekorvosnak kell falfestes. Azt mondta, ha valoban nalunk van itt ez a falon, es en csinaltam, es latja a ket szemevel, akkor all elebe , egyebkent alig hiszi-))) kesz van amugy, de most mindennel foglalkoztam csak azzal nem. Kis igazitasok kellenek..a szele, meg felhot kell meg sotetinem, meg az eg szineinek az atmenetet meg finomitani, ami akrillal, szar kicsi ecsetekkel ekkora feluleten eleg nehez, de mar rajottem a trukkjere.. Raadasul akkor tudom csinalni, ha Noah daycare-ben van, az meg sajnos a betegsegek miatt eleg ritkan van, pedig nagyon szereti.

    előzmény:
    Prókátor13 (286)
    2010-05-05  02:58
  16. 2010. május 5. 02:58286.

    Halas koszonet Nat King Coleert-) Korbe jar mint az ora, megallas nelkul az megy most. 

    Ketfelekeppen is probaltam ramenni a Grafitnyomokra, mindketszer mas volt a kezdolap, egyszer a csaladi fotoid, utana meg a Pieta.

    Regebben egy koldulo oregasszony volt ott, kek es zold arnyalatok, valahogy igy emlekszem a szinekre....most nem talalom azt a kepet. Nem emlekszem melyik vers volt hozza. Kellene nekem az a foto....egy ideje bennem van, szeretnek csinalni egy ahhoz hasonlo szobrot.

    Tudsz segiteni? 

    előzmény:
    kysslina (282)
    2010-05-04  14:02
  17. 2010. május 4. 18:50285.

    Mikozben garazspakolok, probalom hivni az anyukamat, hogy kapja elo komodbol a kardjat meg a mozsaragyut, pattanjon feher lovara es jojjon vivjon meg az o anyukajaval, mert igy divik ez manapsag felnott emberek kozott, jonnek az anyukak es rendet tesznek mint az ovodaban. 

    Mondtam exnek annak idejen, ez a lany szep, de feje ures mint a lopotok, de hat lehet nem is igy van, nem is uresfeju, csak nem nott meg fel, kicsit infantilis, aztan a mamaja hadakozik helyette, mert o keptelen ra-)

    Szerinted az agyban is mamajanak kell helytallnia helyette, vagy ott mar azert eleg felnott?????

    Na nem azert kerdem, mert eleg nagy az a rozsaagy, elfernek benne harman is, ex nagyon preferalja azt a fajta felallast, lehet, hogy most osszejon neki-)

     

    Na, megyek, hivom tovabb az anykamat, hogy szaladjon gyorsan az iwiwre, mert balhe van, itt a totya-)  

    előzmény:
    kysslina (282)
    2010-05-04  14:02
  18. 2010. május 4. 18:33284.

    kicsit kesobb masolgatok, most sufni takaritas van, mondta a Marcia-) 

    A tokom ebbe a csuda nagy sufniba, lesz mit tokolodni vele....-)

    Mennyivel jobb lesz otthon magyarorszagon...oszt love is lesz, hoz a mama nekem, mondta levelben-)  

    előzmény:
    Prókátor13 (283)
    2010-05-04  18:27
  19. 2010. május 4. 18:27283.

    Lol..megolsz Lina.ez a gazcsapos szoveg most nagyon lehengerelt-) 

     

    Gondoltam tegnap, tan mar nyugalom lesz vegre. hat nem lesz, betamadott Miss Ezoterika-) Valami buta venasszony, Miss hejoszepe mamaja, felvonultatta ellenem teljes anyai szigorat az iwiwen keresztul ot teljes terjedelmu hozzaszolasban, vazze, mit ne mondjak igencsak........ -) Ez az en exem jol megtalalta hova tolja be a futykoset a rozsaagyon, ha meg egy ilyen grafoman bosszuallo anyos is jar majd a lanykaval-)

    Jobban jar papi, ha most nem rozsaszirmokat vasarolgat, hanem borondot, mert megyunk haza, oszt kesz-) Mondta a mama, negy teljes levelen keresztul, hat Istenem, olyan mint a lanya, vagy a lanya olyan mint az anyja, fene sem tudja, vazze, ezek osztodassal szaporodnak, aztan fenyegetozik az osszes-) Az utolso level is fenyegetozes volt, csak az mar egy kicsit mas fajta, fene tudja, mintha lehetoseget akart volna adni arra, hogy hagyjam abba izibe, mert kulonben...es innen az elozo negy level tartalma lep eletbe, marmint immigration, meg, hogy vegre megyunk haza-) Jajajaja, ezt nem tudtam eddig eldonteni, igy meg legalabb ingyen jeggyel...szoval legyen meg, ahogyan lennie kell-)

    Ja, jon am az oregasszony nemsokara, igerte, teljes nevvel, mellbedobassal, orvos ferjjel a hata mogott, megminttudomen, hallod, lehet felvonul itt egesz hejopapi lassan, az egesz allami gazdasag, tehenfejok, lovaszok, bogaraszok, mittudomen hogy jarja ez faluhelyen-)  Aztan nehogy szemtelenkedjel am vele, mert te is hazamesz, meg mindenki hazamegy es kesz-) Vagy meg ezoterikazik, nagyon szakert hozza szerintem, van neki 14 ismerose az iwiwen, aztan az mind ilyen angyaltarsasag, ezot erika, meg ezoterika, megbocsajtas elengedes...ismeros mi, te ez valami atok nekunk, vagy ez van megirva a csillagokba, hogy mindig ilyenekbe botlunk? 

    Ennek a jajdejoooonak is ha megnezed a bemoldalat az is ilyen ezoizevel van tele, meg a sok blodseg is amit osszehordott itt, hat mit ne mondjak, felelmetes egy tarsasag. Aztan majd a bennuk osszugyult gonoszsagot es bosszuallast legyertyazzak az angyalokkal, megbocsajtas szovetseggel, vagymittudomen hogy divik ez ilyen korokben..... Ez jo am vallasi orultekben is, Istenrol hablatyolnak, oszt annyi bennuk a bosszu mint ezekben is itt-) Hat le mit le ezoizelniuk, remelem azert egy kis alvasra is jutott ido, ekkora szellemi megterheles utan-) 

     

    A vege volt a legjobb-) Kiokoskodta az oregasszony, hogy Kedves biza csak en lehetek, mert az email cime Prokator13@aol.com, ott van az oldalan-) Istenem, az meg sem fordult Miss ezoterika fejeben, hogy esetleg segitettem neki regisztralni, azt meg vegkepp nem vette eszre, hogy a nevnel ott van biza egy ferfinev, ami igencsak ott szerepel az iwiwes ismeroseim kozott is. Mindenesetre ezert nagyon halas vagyok, hogy felhivta ra a figyelmem, bar en irtam Kedvesnek, hogy majd az adatokat valtoztassa meg, de ugy latszik nem tudta hogy kell. Nagyon ciki, hogy kint volt a neve is-) Nyugi, mostmar nincs-) Azert az ciki lett volna, ha a felesege olvassa-)

     Jo ez a rendszer Lina, nagyon jo-) 

    Miss ezoterika megnezte Kedves oldalat, honnan is tudta volna az email cimet.....es hat ott oldalt, ha be vagy jelentkezve, ott van, hogy kik lattak. Jo kis rendszer ez, kiirja, hogy kik neztek meg a bemoldaladat. Regen ezert nagyon pipa voltam, ki gondolta volna, hogy ennek az alkalmazasnak egyszer hasznat veszem-) Hat ez felettebb erdekes volt....priviben megosztom veled a nevsort-)

     

    (Mellesleg ott volt tikaXY is, ezen meglepodtem viszont, mert nem tudtam, hogy olvassa.) 

     

    Ja, a level egyeb szempontbol is halal mulatsagos volt. Na mit gondolsz milyen helyesirasi hibak hemzsegtek benne dogivel?????? Igen, igen, igen, mindjart bemasolom neked azokat a mondatokat-)

    Lassan kenytelen leszek tenyleg azt hinni, hogy ezt biza igy tanitjak hejomittudomenmin oszt igy ir az egesz falu-)  

    előzmény:
    kysslina (282)
    2010-05-04  14:02
  20. 2010. május 4. 14:02282.

    Sajnalom nagyon szegeny parat, mert nem talalt benne tanulni valot, mikor leirtam, hogy beteg a 3 eves kisfiam, es ezen nagyon kiakadt, sot egyenesen hulyenek talalt emiatt.

     

    Tolem aztan olvastathatja az egesz tanyasi bagazzsal akikkel korbevette magat, az osszes okrot idetolhatja akikkel felnott, aki ilyen boduletes helyesirasi hibakkal tanitani akar, az huzzon a sunyiba.

     

    Ennek mindent megengedtek gyerekkoraban csak a gazcsapot nem.

     

     

    előzmény:
    Prókátor13 (271)
    2010-05-04  09:24
  21. 2010. május 4. 12:39281.
    Mi van, dolgozni van az asszony, hogy ilyen sokat vagy a gepnel?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_235114 (279)
    2010-05-04  12:13
  22. 2010. május 4. 12:38280.
    Hahaha, irtam, de nem malacsagot, hanem egy disznosagot, amit te kovettel el az eskuvod napjan-) 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_235114 (278)
    2010-05-04  12:12
  23. Torolt_felhasznalo_235114
    Torolt_felhasznalo_235114
    2010. május 4. 12:13279.
    Gondolom úgy ahogy telefonon keresztül. Vagy ahogy elméletben.
    előzmény:
    Prókátor13 (277)
    2010-05-04  12:09
  24. Torolt_felhasznalo_235114
    Torolt_felhasznalo_235114
    2010. május 4. 12:12278.
    Privátba írhatsz, ha kiakarod próbálni, de akkor nagy malacságokat kell írnod.
    előzmény:
    Prókátor13 (276)
    2010-05-04  12:07
  25. 2010. május 4. 12:09277.

    Hat vibrator-) 

    Persze nem biztos, mert azt mondta, hogy ot a szex a fizikai resze nem nagyon erdekli, inkabb a lelki-)

    Hogy kell lelekben szexelni? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_235114 (275)
    2010-05-04  11:03
  26. 2010. május 4. 12:07276.

    Ugyan kedves, te idosebb vagy, es garantalom, hogy meg te is-) 

    Ugye nem akarod kiprobalni???-) 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_235114 (274)
    2010-05-04  10:59
  27. Torolt_felhasznalo_235114
    Torolt_felhasznalo_235114
    2010. május 4. 11:03275.
    Nem ismerem, nem tudom hogy van-e agya. De ez nem is érdekel, az sokkal jobban érdekel, hogy mi van a bugyijába?
    előzmény:
    Prókátor13 (269)
    2010-05-04  08:45
  28. Torolt_felhasznalo_235114
    Torolt_felhasznalo_235114
    2010. május 4. 10:59274.
    Így van, ez volt a célom hogy belepirulj. Állitólag az idősek is eltudnak pirulni. Hi-hi-hi.
    előzmény:
    Prókátor13 (273)
    2010-05-04  10:29
  29. 2010. május 4. 10:29273.
    Elolvastam az osszeset...odaat....elpirultam...most ez igy joooo???-) 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_235114 (267)
    2010-05-04  08:34
  30. 2010. május 4. 09:53272.

    Ja  Lina, te nehogy emlegesd am hejopapit, mert azt nem szabad...tudom mondta a lany....meg ilyeneket mondott, hogy az edesapja szent emlekenek a meggyalazasa ez, mert hogy o hejopapin elt....szoval ezt  le ne irdd, mert szalad az immigrationra, aztan nem csak a lanyaim mennek haza, meg en, meg az ex, hanem szepen mindenki, meg akar te is, ha sokat ugralunk-) 

    Vazze, kerni fogom hejopapi szentte avatasat, ott szuletett kulhonba szakadt nagy muvesznonk, aki bekerul lassan a rekordok konyvebe, en meg not ilyen rovid ido alatt, ilyen sokat hazudni nem lattam-)

     

    Szegeny szegeny peches lanyka, micsoda pech, artatlan tunder virag, o nem irt....sem elsore, sem masodikra, csak osszeskudtek ellene az egiek-)

     

     Pedig komolyan ugy latszott az elso beiras utan, hogy mindenki tokeletesen vette a lapot. Leirtam, hogy nyugodtan irhatok barmit, exem ugysem olvassa, mert hat ugye ki is szaladgal itt ki utan, hogy is olvasna mar o-)))) Nem is jott tole valasz. Nenene, ne rohogjetek, igenis rogton ez jutott az eszembe, amikor mondta, hogy mar torolt felhasznalonal azonnal irt a moderatornak-) De aranyos vagyok, es osszeharaptam a szamat, nem rohogtem hangosan es kesz-) No, csak mert rohangalok utana-) Ugy latszott lanyka is megertette es felfogta, amikor leirtam, hogy lehet szorakozgatni, csak majd en mas iranyba lovok vissza, minden szemetkedessel E/n csattan az ostor, mert hat ugye oda en is jobban tudok loni, es miert is ne, o kurvaja, regulazza meg o-) Majd ha az en kurvam szemetkedik, en is megregulazom ahogyan illik-) 

     

    Jaj, ez vicces volt. A telefonnak egy perc nyugta nem volt egesz este, aztan a vegen mar mikor megcsorrent, az ocsem a sogornom, meg az ismeros srac koruban orditottak, hogy nehogy felvegyem-) Hat persze, hogy felveszem vazze, regen rohogtem ilyen jot utoljara-) Azt csinalok amit akarok vazze, ugyis megyunk haza, mert jon feljelentgetos, fenyegetozos lanyka....no de addig biza enyem a palya, ugy mulatok, ahogy akarok. Csak csendben sugom am, utana is bizony, mert hat a boszorkanyok nagyon talalekonyak-)

     

    Na pa Linam, mara elszallt a mergem.....aztan lassuk holnap ki mer felbosszantani.... 

    előzmény:
    Prókátor13 (271)
    2010-05-04  09:24
  31. 2010. május 4. 09:24271.

    A telefon valoban felreertes volt. Kint maradt a kocsiban a telefonom kb tiz percre, azalatt befutott het nem fogadott hivas, es ket uzenet. 

    Elkezdtem visszahallgatni, elso zenelo noi hang, csak annyit ertek, hogy Na szia, en vagyok, kozben recseges ropogas, rohangalok az udvaron keresem a helyet, no enekel...recseges, a vegen tisztan: ha gondolod hivjal fel.

    Telefon kerdi torlom vagy maradjon e korpusznak idok vegezteig, hat nem torlom mert nem ertettem..hang ismeros ugyan...de mar jon a kovetkezo uzenet. Az extol. Hogy ha valami gondom van, miert sogornovel uzenek, miert nem beszeljuk meg. Ha' me' nem beszelunk vazze! Kozben beugrik, hopp ezert volt ismeros hang, basszus, hat ez a kurvaja volt.

    Szoval mondom neki, hogy allitsa le rolam luvnyat, nekem ne  irogasson, ne telefonalgasson, mert minden ilyen kellemetlenkedes rajta fog lecsapodni. Vagy dugja meg rendesen, nekem az is mindegy...vagy hat a vibrator, de hat ezt mar irtam. Kerdi ex, mint mondott a csaj, mondom nem tudom pontosan, valami olyat, hogy hivjam fel, ha akarom. Innen ketten ketfele, o hivta a csajt, en meg megneztem azt a kurva uzit, hat nem a csaj volt. Szoval jogosan verte magat a foldhoz a lany. Az, hogy a beirogatas miatt miert nem verte magat a foldhoz, az is vilagos mint a nap-) Csak nagyon szeret hazudgalni, de nem olyan nagyon megy neki, es kesz-) 

     

    Kesobb meg exszel beszeltunk, aztan csak kijott a vegere, mikor mar tul sokat mondogattam, hogy allitsa le rolam, hogy hat probalta, de nem tudja leallitan, oldjam meg a dolgot itt noklapjan ahogy akarom, csak ot hagyjam ki ebbol.

    Nos, hat megoldom-)))))

    Aztan azt is mondta, hogy amikor az a bizonyos Torolt felhasznalos beiras szuletett, akkor azt o olvasta elsonek, es rogton irt, hogy toroljek azt a hozzaszolast. De mire megjott a valasz ra es kerdeztek melyiket, addigra keso volt, mert mar megjelentel te Lina, es akkor mar tudta, hogy el fog jutni hozzam is. Pinkypinkybogyorocske persze tagadta, igy azert kerdeztem E.t is, hogy ugyan melyik baratnjanak is van ennyire keves agya, kit hivjak fel, Belat, Zolit, vagy Lacit. O maga is mondta, hogy egyetlen ferfi sem fog ilyen hulyesegeket csinalni, egy noi lapon alneven hulyesegeket firkalgatni. O, hat en is azt mondom, nem igy ismertem meg a barati korunket-)

     

    Es akkor itt most megint egy idezet lanyka levelebol, csak hogy lassuk milyen sok agya van, es hogy probal fenyegetozni:

    " ui:Volt ma 1 erdekes hivasom egy privatrol. Annyit mondtak,hogy E.mellett allnak!!!! Es millio dolog van aminek tanui voltak kozos baratok es bar eddig nyeltek es hallgattak,most mar oda allnak ahova kell. En mondtam nem erdekel a tortenet ne haragudjanak,de bucsuzoul annyit mondott a srac,hogy van 1 oriasi adu a kezukben!!! Es jobb nem eljatszani. Passz mire gondoltak,mert nem erdekel. De ez mar rohej.Felnott emberek ovodaja:-( A biro is kinevetne hidd el,hogy most jutott eszedbe x ido ut veszelyesnek tartod az exed. Takat hivna beeeeeeeeeeee es a hivom szerint sokan allnak E mellett. Na mindegy!!! Ti tudjatok. Minden jot."

     

    Egyszer mar ezt ugyan kiveseztem, de hat istenem, meg a mai napig ha rohogni akarok elo kell vennem-) Komolyan, a baratok mostmar aztan oda allnak ahova kell....(szetkuldenem nekik, ugy hajtanak el a faszba ezt a szarkevero ostoba libat mint annak a rendje)....meg hat aztn kerem mi ez itten, szamhaboru olomkatonakkal, ideallunk, odaallunk, onkent jelentkezunk birosagra rohanni, ugyan kerem, nagyon rossz korokben mozoghatott eddig a pinkycsimbilimbi, ha ez felejuk hejopapin igy mukodik-)  


    előzmény:
    Prókátor13 (268)
    2010-05-04  08:41
  32. 2010. május 4. 08:49270.

    Fujjj, fujjj, fujjj, nagyon buta mostoha-) 

     

     

    Figyelj kedves, valahova csak kattintottal egyet, amikor nekem a valaszt irtad-)

    Na ugyanaz a sor, csak epp a sor legelejen ott van, hogy "privit neki"

    na arra kattints, es kuldjed, hadd mulassak, egyebkent sem volt meg meg a mai napra eloirt osszes flortom-)

     

    Nem, nem, nem, irjal privit es majd akkor megmondom, hogy en mire emlekszem, nem akarjuk, hoyg mindenki nagyon oruljon-)  

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_235114 (267)
    2010-05-04  08:34
  33. 2010. május 4. 08:45269.

    Szia Kedves-)

     

    Bocsi, most kozben pinkypinkypockocskenek irogatok, mert imad engem, nagyon komoly hodolom, mindig olvasgat, meg kivancsiskodik az eletemrol, szoval ki kell elegiteni. Bar mar javasoltam tegyen a bugyijaba vibratort, de borzaszto feluletes, nemely szavam nem jut el az agyaig.

    Mit gondolsz, lehet, hogy azert ,mert nincsen neki????? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_235114 (266)
    2010-05-04  08:30
  34. 2010. május 4. 08:41268.

    Innen meg most akkor folytatom kedvesen, no mar csak hogy ne legyen ok a torlesre-) 

     

    Szoval sok hivasom volt arrol a bizonyos szamrol  amit a tovabbiakban nem irunk ki es kesz. Mivel ismeretlen volt, hat visszacsorogtem, gondoltam munka. Nem munka volt-) Nem mondok am el mindent amit mondott, mert nem volt urino es kesz-) Szamoltam, hetszer fenyegetett meg orjongve, hogy most aztan rohan az immmigrationra, mondjam meg a ket lanyomnak, hogy mennek haza, meg veluk egyutt en is, de meg szegeny szerelme is, no hat ez is mar megint jo kis not fogott ki maganak, hat nem tanult az elmult tiz evbol, kellett neki boszorkany ketto is???-) Istenem, hat buta, ......felall, esz megall-) 

     

    Komolyan halal csunyak az ocsemek, meg az egyik epp valofelben levo ismerosunk is, mert nagyon csunyan rohogtek, mikor eljatszottam nekik, hogy kell majd szegeny exemnek vegigvonulni az utcan ezzel a novel....mellett ki, fejet fel, mert szep a rozsaszin szoknyacska nagyon, de azert egy szajkorat nem art majd a szajara huzni, ha nem nyitja ki a szajat, akkor nem derul ki, hogy halal buta-) Tovabba eljatszottam, hogy milyen lesz exem feje tarsasagban, ha hejopapi szepe majd az ismerosoket faggatja kapcsolatunk reszleteirol, csupan a tisztanlatas kedveert-) Ezek meg rohogtek...vazze, hat mar a baratokban es csaladban sem bizhat az ember, hogy lehajtott fovel, tisztelettel adozzanak egy ekkora problema elott-)  

     

    No mindegy, lany hiszteriazott, uvoltott, hat nem volt valami urino forma az mar tuti....de hat Istenem, kinek kinek vermerseklete szerint-) Nem is az az erdekes. Egy telefonuzenet miatt uvoltott....de nagyon. Amit alliltolag o hagyott nekem, de ez nem igaz, mert o nem hagyott nekem uzenetet. Es uvolt, uvolt, uvolt, ajjaj jaj, expapi ezt nagyon fogja imadni, vazze ez elol a no elol meg elszaladni sem lehet, mert ez utanad megy, visszahiv mittudomenmi-)

    Mondom neki, hogy a telefonuzenetet mar tisztaztuk, beszeljuk az itteni irogatasairol. Akkor mar nem uvoltott, csak bizonygatta egre foldre, hogy o biza nem, nem es nem, o ide nem irt. Olvasott, mert hat ugye felhivtak ra a figyelmet. Aztan uvolt ujra a telefon uzenet miatt.  

     

     Erdekes dolog ez Lina. Az ember bizonyos dolgokat mas mas idopontban kulonbozokeppen reagal le. Lehet megvadolnak valamivel, az egyik nap felhaborodok es orditok, masnap egy hasonlo dolgon pedig csak nevetek egyet es kesz. De ha egy napon vadolnak meg a ket dologgal egymas utan, akkor nem fordulhat elo, hogy az egyik miatt uvoltok, a masik miatt meg csak siman bizonygatom egre foldre gyerekem eletere, hogy ez biza nem igaz.

     

    Mert ez itt valahogy igy volt. A telefon miatt uvoltott. (es igaza is volt, mert tevedes volt az egesz, valoban nem hagyott meg akkor uzenetet). Amiikor szamon kertem, miket irt itt az interneten, akkor meg nyugisan bizonygatta, hogy o ide be sem tette kezet labat, de meg csak nem is olvasgatott biza-)

    Te mondjad mar, hogy van, az, hogy egyik pillanatrol a masikra egy ember ket allitolagos hazugsagot teljesen ellenkezoen reagal le????

    Egyebkent huszszor visszahivott, mindig csak a telefonon volt kiakadva. Jogosan. Az irogatas miatt meg nem annyira, mert hat mondom, nagyon buta-)

     

    Folytatom...mig nem jon, mert mondta, hogy na most aztan jonni fog...valami pinkypinkyszoknyacska neven-)  

    előzmény:
    Prókátor13 (265)
    2010-05-04  08:08
  35. Torolt_felhasznalo_235114
    Torolt_felhasznalo_235114
    2010. május 4. 08:34267.

    Nem a gyereked nevelőanyja lesz, ha nem a mostohaanyja. a kettő nem

    ugyan az.

    előzmény:
    Prókátor13 (263)
    2010-05-04  07:15
  36. Torolt_felhasznalo_235114
    Torolt_felhasznalo_235114
    2010. május 4. 08:30266.
    Miért Te hogy emlékszel, és mire? Még mindig nem tudok privátba üzenni.
    előzmény:
    Prókátor13 (252)
    2010-05-03  17:26
  37. 2010. május 4. 08:08265.

    Gondolom mozgalmas delutanod volt, azert nem voltal.

    Nekem is.

    Folyamatosan zaklatott telefonon az exem....izeje...(talaljatok ki vamami ideillo szot, nekem most nem megy) de nevezzuk talan hejopapi szepenek vagy hejopapi remenek, nekem mindegy, huzzatok ala a megfelelo szot-)

     

    Volt sok nem fogadott hivasom a 925 899 1642 es telefonszamrol.

     

    Nah, akkor itt most hozzaszolast valtunk, merthogy ez torolve lesz azt hiszem-)  

    előzmény:
    kysslina (254)
    2010-05-03  20:10
  38. 2010. május 4. 07:20264.
    Na, hat mostmar ertheted, vilagos es tiszta, jol megmondta, nem?????
    előzmény:
    kysslina (256)
    2010-05-04  00:07
  39. 2010. május 4. 07:15263.
    Lyol  van na, hat most miert nevetsz, vannak ijen hejek ahol ezeket a dolgokat forditva tanitlyak.  Asszem a sulikban is ezt ugy csinaljak, (legalabbis itt), hogy vagy kulon foglalkoznak az ertelmileg elmaradottakkal, vagy pedig egy kicsit igazodik hozzajuk mindenki, hat lassitani kell kerem a tempon, es megvarni, mig ok is megtanuljak helyesen leirni, kiszamolni, ertelmezni...sbt...szal javaslom, mig a kisholgy megtanulja a helyesirast, addig alakitsuk at a magyar helyesiras szabalyait, hogy ne logjon ki a sorbol-) Kulonben is tekintettel kell ra lenni, ez lesz a fiam neveloanyja...na, meg egy kicsit varunk, oszt a gyerek majd elmagyarazza neki, megtanitja es kesz punktum, mert nagyon okos gyerek-)     
    előzmény:
    Bogie (262)
    2010-05-04  02:46
  40. 2010. május 4. 02:46262.

    lyaly basszus, folyik a konnyem a rohogestol...... el lett szabva a szablya.....

    előzmény:
    Prókátor13 (259)
    2010-05-04  01:44
  41. 2010. május 4. 02:26261.

    Honnan katal karmahoroszkopot? Persze, hogy kuldd at, de inkabb az email cimemre. 

    Talaltam egy nevrokont, itt Amerikaban, de a masik felen, most vele levelezek, erdekes egy ember, tetszik-)  

    előzmény:
    kysslina (255)
    2010-05-03  20:16
  42. 2010. május 4. 02:20260.

    Na, beszeltem a sogornommel, atadta az uzenetet. 

    Ennyi.

    Meg egy szo a kurvatol, es ott fog csattanni az ostor ahol kell. Ha valaki kurvat tart, legyen hozza energiaja, hogy beszabalyozza...mittudomen, tomje be a szajat valamivel, vagy tegyen a bugyijaba vibratort, ha maskepp nem tudja kielegiteni, csak kuss legyen es kesz, csinalja ahogy akarja. Szorjon ala rozsaszirmot, vagy vegyen neki a Mallba rozsaszin szoknyacskat, nekem mindegy, az kell az agyatlanoknak-) 

     

    Hogy lehet valaki ennyire primitiv, hogy nem latja, ha aknamezore teved??-)

    Hogy gondolja valaki, hogy bepottyan mint nevtelen senki, aztan szoba allunk vele, friss reggel, ures aggyal-)))))) 

     

     

     

     

    előzmény:
    kysslina (256)
    2010-05-04  00:07
  43. 2010. május 4. 01:44259.

    Ezt nezd meg, komolyan mondom tiszta szegyen, szerintem a tehenpasztoroknal rovasirni tanult-)

     

    "Ügyelj gondolataidra, mert azok szablyák meg szavaidat.

    Ügyelj szavaidra, mert ayok szablyák meg tetteidet, ügyelj

    tetteidre, mert azok szablyák meg szokásaidat.

    Ügyelj szokásaidra, mert azok szablyák meg jellemedet,

    és ügyelj jellemedre, mert az szablya meg sorsodat."

     

    Hat, az en fiam meg csak harmadik osztalyos, de mar jobb a helyesirasa angolul, mint a lanykanak magyarul-)  

     

    előzmény:
    kysslina (256)
    2010-05-04  00:07
  44. 2010. május 4. 01:12258.

    Mar az elejen megmondtam, szep a lany, de olyan mint elhasznalt kavescsesze, meg kb. annyi agya is van. Mar megirtam a multkor tisztan es erthetoen, mindenfele ilyen beirogatas az exemen fog lecsapodni. 

    Tiz evig voltunk egyutt, hidd el, nagyon sok kellemetlenseget tudunk okozni egymasnak.

    Mondd meg nekem, hogy egy normalis nonek mi celja van ezzel a folyamatos piszkos jatekkal. Ezzel a mostanival is, meg ezt megelozoen a telefonos jatekkal is.

     

    Szoval tenyleg kar volt rogton eltaposnod Lina, mert en meg jatszottam volna vele, kienekeltem volna a szajabol a sajtot, megneztem volna mit akar. Mint ahogy a telefonos jateknal is megneztem-)

     

    Mi celjuk van folyamatosan felbolygatni ezt az egeszet? Foleg ugy, hogy az a szerencsetlen felnotas meg reszben ismer is, es tudja, hogy felboritok magam korul mindent, ha felbosszantanak.

    Tenyleg ennyire hulyek az emberek?

    Meszaros Miklosnak hivjak a ferjet, szerinted kezdjek el most en is egy kicsit kevergetni?

    Vazze, nincs hozza kedvem-)

    Vegulis megkertem a sogornomet, hogy hivja fel az exet, es beszeljen vele, hogy szallitsa le rolam a kurvajat, mert ennek igy nem lesz jo vege. Kevert mar a szeplany eleget, kevergessen egy kicsit inkabb az agyban, az jol levezeti a feszultseget-)  

    előzmény:
    kysslina (256)
    2010-05-04  00:07
  45. 2010. május 4. 01:04257.

    Elrontottad a jatekomat Lina-) Mondtam neked, szeretem a hust bebalzsamozni mielott nyarsra huzom, de ha mar igy esett, am legyen. 

     

     A kisholgy hejopapin a tanyasi iskolaban igenis hosszu u/val tanult irni bizonyos szavakat, es ebben nagyon kovetkezetes, az Istennek sem akarja elfelejteni.

     

    Na nezzuk a tenyeket. Nem volt kedvem visszaolvasgatni az osszes levelet amit tole kaptam, de tudom, hogy ott is elkovetett ilyen szarvashibakat. Eleg ha bekopyzom ide a kislanyanak az iwiwes oldalat, ott is remekel a hosszu u/val.

     

    "Nagydumás kislány vagyok. Nyitott, és érdeklődő mindenre, ami körülöttem zajlik. Márpedig az élet zajlik nem igaz?:-) Imádok balettra járni, tanúlni, és odavagyok a logikai játékokért. Az előkészitő sulit most kezdtem el, ami sokkal jobb mint az ovi, mert bizony az óvodából már kiöregedtem :-)"

     

    Szerinted hanyan kovetik el rendszeresen ezt a helyesirasi hibat???-)  

     

    Na nezzuk a bator holgyet. Annyi ver nem volt a pucajaba, hogy megmondja ez en vagyok es ezt gondolom, inkabb a barataimmal probal ellentet szitanai koztunk. Torolt felhasznalo neven jelentkezet be, kb mint egy titkos ismeros, aki ismer engem, ferfinak allitotta be magat, es ugy patkanykodott. Esetleg itt fujhattam volna a barataimra, hogy kiben lehet ennyi batorsag. Az exemmel mar sikeresen kavart annyi szart koztunk, hogy pengeelen tancolunk, es nem lehetetlen, hogy a gyereken csattan az egesz, huzogatjuk a sorsot, lesz birosag, nem lesz birosag, ki megy haza, hogy megy haza, kie a kocsi, hogy is van ez a telefon elofizetes...stb.  Es akkor meg a barataim es koztem is szitana a tuzet. A hulyeseget ott kovette el, hogy kihangsulyozta, o ferfi. No, ezt egy ferfinak nem kell megtennie, mert neki termeszetes, hgoy o ferfi-) 

    Egyetlen egyszer irt azon a neven, csak ide, sehova mashova, aztan gyorsan toroltette is magat-)

     

    Ez a jajdejoooo regisztracio masnap szuletett, de valamiert meggondolta magat, es akkor megsem irt be. Aprilis 28/tol egeszen tegnapig vart, hogy beirjon. Akkor meg veletlenul pont ide irt ebbe a topikba legelsonek-) 

    Mert mi olyan nagyon nepszeruek vagyunk-) O meg olyan marha ertelmes, hogy nem jon ra, kilog a lolab-) Aztan gyorsan megtalalt meg ket topikot.....de hat mondtam neked a multkor Lilna, nagyon uresfeju, hat most lathattad ott, mennyi telik tole-)

     

    Hogy o volt? Csak nezd meg a helyesirasi hibait, eleg ritka hiba-) De atkuldom neked a leveleit, nezd meg az egesz stilusat, mar ha ezt stilusnak lehet nevezni.

     

    Szerinted most mit csinaljak, ha azt akarom, hogy az exem kurvaja szalljon le rolam? Elszor is kiirtam a facebookon, es tanacsot kertem, hatha van valakinek valami jo otlete. Exel nem beszelunk, szoval kovetkezo lepesnek megkerem az ocsemet, hogy hivja mar fel, es kerje meg szepen, hogy elegitse ki a lanyt rendesen, hatha akkor majd nem itt fog elvezkedni.

     

     

    előzmény:
    kysslina (256)
    2010-05-04  00:07
  46. 2010. május 4. 00:07256.

    A tanulni rövid "u".

     

    Egyébként értettem amit írtál. Legfőképpen azt, hogy tudsz copy-paste alkalmazást használni. Nagyon eredeti.

     

    Nincs olyan fixa ideám, hogy bárkit is bármire tanítani akarjak, úgyhogy ne kérd tőlem számon Nem akarok semmit, csupán a barátnőmmel beszélgetni Te nem vagy a barátnőm, és nem érdekel az a semmi, amit írsz Ezt a topicot a barátnőm nyitotta azért, hogy többek között velem beszélgessen olyanról, ami minket (azaz engem is) érdekel Te nem tartozol ezen témák közé. 

    Főleg nem az, amit a netről másolsz. 

     

    A többi hülyeség amit írtál szinten nem érdekel. "Energiavámpír" Jól van kedves.. Keress olyan helyeket a fórumon, ahol vevők arra, hogy többezer kilométerről személyiségelemzést adj olyanról akiről semmit sem tudsz.. én meg addig szlopálom az energiádat. Tőlem irkálhatsz egyébként ide is, nem fogyasztja a papírt, csak éppen a kutyát nem fogja érdekelni a hülyeséged.

     

    A magánvéleményedről annyit, hogy amiket ide irkáltál azelőtt mielőtt rád kérdeztem, az minden volt csak vélemény nem, sőt meg értelmes mondatnak sem nevezném. Egyébiránt nem kötöttem beléd. Megnéztem, hogy érdemes-e rád időt pazarolni. Nem. Csak mert nem vágódtam azonnal hasra tőled, máris energiavámpír vagyok DDD. Hozzáteszem, hogy a rosszul is rövid u.

     

    Pusszantsd azt, aki igényli. Hidegrázást kapok olyanoktól, akik állandóan nyalakodnak. Pazarold a testnedveidet más hátsójára!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
    2010-05-03  23:09
  47. 2010. május 3. 20:16255.

    Leultem itt ebed utan, de mennem kell mosni.. Noah ismet beteg. tegnap delutan ota lazas egyfolytaban.. Kaptam papirt specialistahoz a sinussal, a vere teljesen rendben. A tudeje nem tiszta, kapott antibiotikumot, holnap reggel vissza kell vinnem. ha eppen nem lazas, akkor nem is latszik, hogy beteg kis takonyossagon kivul. Most eppen a vonatsineivel, vonataival jatszik, es nezzuk a Pom-Pom-ot.

     

    Birom, mikor valaki okos abbol amit a neten osszebogaraszott-(((( Inkabb ne ertsen valaki valamihez, de az onjelolt vilagmegvaltoktol kiraz a hideg. Nem idezem, mert kinyilik a bicska a zsebemben megint.

     

    Megkaptam a teljes asztrologiai karmahoroszkopomat. Bogtem Proki komolyan, szo szerint bogtem. Dobbenet.. ha gondolod megmutatom..

    előzmény:
    Prókátor13 (253)
    2010-05-03  17:29
  48. 2010. május 3. 20:10254.

    Kedves jajdejo..akarsz is mondani valamit, vagy csak irsz...? Elolvastam a tobbi hozzaszolasodat mas topicokon..: lattam netrol bemasolt zagyvasagot, es se fule, se farka szinten zagyvasagot. Kerdezem: onallo gondolatod is van, vagy csak az ego folosleges fitogtatasanak gondolod azt is?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
    2010-05-03  18:40
  49. 2010. május 3. 17:29253.

    Ejha, micsoda meglatasok, micsoda megerzesek-) 

    Csak nem valami jovendomondo vagy?  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_223090 (250)
    2010-05-03  10:43
  50. 2010. május 3. 17:26252.

     hm....ezek nem valami jo jelek, olyan nincs veletlenul, amelyik sir a rohogestol????-)))))

     

    Fujjjjjj!!!!-))))

    Egyebkent en erre teljesen maskepp emlekszem, de ne feszegessuk-) 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_235114 (249)
    2010-05-03  10:35

Címlap

top