Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Koromreszelgeto...

Prókátor13
Létrehozva: 2010. február 26. 05:54

Koromreszelgeto. 

Csak ulunk, reszelgetjuk a kormunket es mindent, mindenkit jol kibeszelunk. .

Vagy ki tudja...egy igazan eles korom neha egesz jol jon.

Tema? Kotetlen. Az asztal alatt hever, csak le kell erte hajolnunk.

Tagok? A regi NLC/s jatszotarsak, uj Facebookos ismerosok, egyebkent pedig barki, akinek mondanivaloja, velemenye van.

Szoval ki vele, ne tartsd veka alatt, mert lejar a szavatossaga.  

  1. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2010. május 3. 10:50251.
    Na megyek is a maniküröshöz, egy kis lábáztatásra, és egy kis ollócsattogtatásra már éppen ideje van az én körmeimnek is. Jajdejóóóó, remélem jó kis éleskörmöket reszelnek nekem is. De azért marni nem akarok velük . 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2010. május 3. 10:43250.
    Ajajj látom itt nagy háborúk vannak kilátásban, vagy netán jön a tornádó? Az az érzésem, hogy itt nagy körömreszelések  vannak folymatban. 
    előzmény:
    Prókátor13 (1)
    2010-02-26  05:54
  3. Torolt_felhasznalo_235114
    Torolt_felhasznalo_235114
    2010. május 3. 10:35249.
    Ha vissza emlékszel én már kipróbáltam, éppen két hete voltam nős.
    előzmény:
    Prókátor13 (248)
    2010-05-03  10:26
  4. 2010. május 3. 10:26248.
    Mert nem akarom, hogy elbizd magad, kedves, amugy pedig a valtozatossag gyonyorkodtet-) Szerintem probald ki-) Csak a felesegednek ne mondd el, hihihi-) 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_235114 (247)
    2010-05-03  10:08
  5. Torolt_felhasznalo_235114
    Torolt_felhasznalo_235114
    2010. május 3. 10:08247.
    A napi ötből, hogy-hogy eggyet tudszle? Miért nem mind az ötöt?
    előzmény:
    Prókátor13 (243)
    2010-05-03  09:57
  6. 2010. május 3. 10:05246.
    Yepp, a rajongok mar csak ilyenek-) Azert a Linae jobbak, azok mindig itt lihegnek a nyakaba....fenebe, lehet vensegemre irigy leszek????-)
    előzmény:
    Bogie (239)
    2010-05-01  04:34
  7. 2010. május 3. 10:03245.

    Nem tudom en sem Lina, mennek is meg maradnek is. 

    A hetvegem teljesen felborult, mind a ket nap mennem kellett volna dolgozni, lefujtak az osszeset. Jovo hetre meg ram varrtak valami teljesen ujat...hat meglatjuk.

     

    előzmény:
    kysslina (241)
    2010-05-01  05:15
  8. 2010. május 3. 09:59244.
    Arra meg majd rajossz ugyis idovel, hogy itt inkabb elmet es nyelvet koszorulunk-) 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_235114 (242)
    2010-05-03  08:36
  9. 2010. május 3. 09:57243.

    Csak csettintek es arra van idom, amire en akarom-) Amire meg nem akarom, arra akkor sincs, ha fejre all az egesz vilag korulottem-) 

     

    (Ez a Kedves nev nagyon kedves nekem, minimum napi ot flortolest irt elo szamomra az orvos, igy rajtad egyet garantaltan letudhatok-)***

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_235114 (242)
    2010-05-03  08:36
  10. Torolt_felhasznalo_235114
    Torolt_felhasznalo_235114
    2010. május 3. 08:36242.
    Azt mondtad dolgozni jársz. Akkor hogy van időd körmöt reszelgetni?
    előzmény:
    Prókátor13 (1)
    2010-02-26  05:54
  11. 2010. május 1. 05:15241.

    Hat hallod a legutobbi valasztast en alapbol elvetnem, de tudod mit gondolok a hazautazassal kapcsolatban, meg latogatoba se nagyon. Nem a penz, nem a megelhetes, valami mas az, ami annyira megvaltozott bennem, hogy mar sikitva szaladnek ide vissza. De te jartal otthon, nalad nincs ez..de mas lakni, es mas latogatni.

     

    En is maradnek a helyedben emg Marcianal..megmondom miert: meg nincs tartos kapcsolatod, ha lesz, akkor raertek kozosen megoldani a kozos elhetes gondjat, de addig en nem is vinnem oda ahol elek, csak szep lassan, lepesrol-lepesre.  

     

    A cuccaid.. nekem egy egesz hobelevancom maradt Montrealban, egy teljes storage. Maradt ott olyan is, amiert faj a szivem, de azok nem anyagi ertelemben vett ertekeim voltak, a tobbi meg le van szarva. Azota van minden megint, kidobtam legalabb annyit. Ne mond, hogy mekkora fejfajas az egesz, tudom. Megiscsak mindened amid van, de hidd el, hogy nem akkora csapas az, ha tuladsz a nagyjan, mint hinned.

     

    Most kicsit tevezek, aztan visszajovok..

    előzmény:
    Prókátor13 (237)
    2010-04-30  19:35
  12. 2010. május 1. 04:36240.

    Gratulalok !! most vegulis mindegy, hogy mi is van ebben a pillanatban, mert amit elertel az orult nagy dolog....bravo...a tobbi meg majd alakul, mint a kelt kalacs, lehet meg mazsola is lesz benne...))))))))))))))))))))

    előzmény:
    kysslina (238)
    2010-04-30  22:33
  13. 2010. május 1. 04:34239.

    Hey :))))))

    Cuccok, ehhhhhhh figyelj, nehanyszor az eletben kezdtem mar ujra ugy, hogy egy kanal nem volt amit a magamenak mondhattam.......get rid of your stuff......

    Stuff is holding you back to live your life......

    Ok, ertem dilemma, Marcia vagy nem Marcia, merthogy igy is jo vannak elonyei, meg amugy is jo volna....Gondold at, hogy most mi a fontos neked es a kis csaladodnak....az, hogy legyen valaki aki segit a kisfiaddal, vagy berelsz es egy ket szobaba idegeneket kell bekoltoztess. 

    Hazamenes....reg itt vagy, fene tudja "beszoknal"-e ujra a mai magyar valosagba. Nekem mar nem hiszem, hogy menne, de ezt is merlegre kell tedd, csinalj "akasztofat" tudod konyvelo modra, egyik oldal elony, masik oldal hatrany es ird a listat, ugy a koltozessel, mint a hazamenessel kapcsolatban.....aztan kiderul melyik "oldal" a nyero.

    Latom megint elokerult egy nevtelen rajongod.....I have a kick out of it lol....... some people simply won't change, low life suckers....:DDD

     

     

     

    előzmény:
    Prókátor13 (237)
    2010-04-30  19:35
  14. 2010. Április 30. 22:33238.

    Most jottem a meetingrol. A promtion, es advertising, etc.. az enyem, ugyhogy jelen pillanatban nem sokat tudok csinalni, mig ki nem alakul, hogy mi lesz pontosan. Majus utolso csutortoken ulunk ossze ujra, addigra tobbet tudunk.. na tipikus esete annak, amikor harom ember akar beverni egy szoget a falba...: jobb, ha ketto fejbe veri egymast a kalapaccsal, a harmadik meg beveri a szoget, kulonben a szog sohasem lesz a falban. Mindenki ult ott bamba pofaval.. na majd meglatjuk.

    Meg a finance amit megkapok..he-he  mindenki ettol fel a legjobban, ugyanis egy budos cent nincs az egeszre.. De elotte azt kellene tudnom, hogy mi, es mennyibe fog kerulni, hogy tudam, mennyit kell szerezni. Nu egyelore ennyi. persze van meg tennivalo, ugyhogy azert hala az egnek megiscsak hagyjak, hogy csinaljam, de eleg "todd ki hadd huljon" az egesz... Pik-pak meg lehetne szervezni. Oktoberben lesz..

    előzmény:
    Prókátor13 (237)
    2010-04-30  19:35
  15. 2010. Április 30. 19:35237.

    Nagyon porog itt minden Lina, kezdek beleszedulni...

    Tegnap elmentem dolgozni, aztan par ora mulva jottem is haza. En ajanlottam fel, hogy lelepek, nem volt ram szukseg igazabol, hat minek szedtem volna el a penzet semmire. Pedig jol fizetett, a fenebe is!

    Norrisnak hivjak, evekig apoltam a feleseget. Idonkent felhiv, ha valami gond van, mint tegnap is. Amikor utoljara voltam nala hosszabb ideig, akkor egy hetre 2000 dollart fizetett.  Szoval eppen most sem lett volna rossz, de hat tenyleg nem volt ram szukseg. Megmutottek a szemet, aztan felt, hogy nem erzi majd magat jol, nem akart egyedul lenni. De hat sem fajdalmai nem voltak, sem rosszulletei, vegul este kilenc utan eljottem tole. 

    Csuda egy ember, nala van a kutyank honapok ota. Most el kell, hogy hozzuk, mert julius vegen elkoltozik Coloradoba.

    Segitek neki meg rendbehozni a hazat eladasra, de nincs tul sok dolog vele, csomagolni kell, kiuriteni, festeni, a teton van egy kis javitasi munka, a kert rendben...ennyi. Majd meglatogatjuk Denverben.

    Reggelre befutott a masik rossz hir. Evekig apoltam egy magyar hazaspart. A ferfi meghalt tavaly marciusban....most pedig tegnap ejjel a felesege. Nagyon szerettem. Tenyleg nagyon sajnalom, de sokkal jobb neki mar igy, nagyon sokat szenvedett az elmult honapokban. Most lett volna 93 eves. Honapok ota korhazban volt, az utobbi idoben meg egy ilyen rehabilitacios center szerusegben. Tubon keresztul etettek..nem volt mar jo neki. 

    Az egesz garazsa tele van a cuccaimmal. Gondolom majd az ugyved megmondja mikorra kell kipakolnom.  Aztan itt most jon a dilemma is. Egy raktart mar berelek havi 180-ert, ha el kell hoznom a cuccaimat a garazsbol, akkor berelhetek ki meg egy vagy talan ket raktart. Akkor viszont meg mar jobban jarok, ha koltozok. Ha kiberelunk egy hazat, mondjuk nagyot, es kiadok belole ket szobat, ugyanott vagyok mint amennyit a raktarert fizetek, de azert megis azt csinalok amit akarok. Marcianak is azt csinalok amit akarok...de valahogy nem akarok. Folyton azt hajtogatja, hogy hivhatunk barkit, o orul neki, csinalhatunk barmit...de azert ez megis mas. 

    Semmi segitsegre nem szamithatunk tole a koltozessel kapcsolatban. Eddig meg segitett volna hazat berelni az o neve alatt, de mostmar nagyon nem akarja, hogy koltozzunk, tehat valami mast kell kitalalnom a berleshez. O mar evekrol beszel, addig maradjunk, gyujtsek penzt, hogy vegyunk hazat, javitsam a creditemet. Elvegre hat ugy mi mar igy vagyunk egy csalad, mar megcsinalta a vegrendeletet nekunk....szal szar az egesz.

    Maradnek is, meg elnem is vegre a sajat eletem. Mert azert ez igy nem teljes. Konyorgom, hat a pasimat mar csak nem hozhatom ide-)))) Vagy en most evekig csak ugy legyek egyutt valakivel, hogy reggel kiszallok mas agyabol es hazamegyek??? 

    Viszont labra allni is keptelenseg. Hiaba dolgozok hatvan orat egy heten, ha szegyen a fizetes amit adnak erte. Amit a gyerekre az apja fizet, az meg egyenesen dupla szegyen. Tamara most menne iskolaba, vegre megtalaltuk a modjat, hogy tud beiratkozni Collegeba papirok nelkul, megis hivatalosan, es nem is kell tobbet fizetnie erte. Most akkor kuldjem el inkabb dolgozni? Igazsagtalansag lenne. Koltozzek ossze valakivel? De a francba, meg nem akarok! Csak egy kicsit, legalabb egy ket evet hadd eljek meg-) Lenne Lina, vagy egy Bangladesi baratom, fantasztikus, szamitogepes atyaisten...a masik meg ott van nekem az fb/n, de bassza meg, hat meg csak 31 eves, raadasul Kinai, meg akkor is, ha itt szuletett, es nana, hogy szamitogepes...lassan azt kell hinnem az osszes pasas szamitogepes! Nekem mar meg van irva, lesz valaki eletem vegeig, hat jol meg kell valasztanom kinek a fejet nezem evekig-) De egyszeruen nincs mas valasztasom. Ha koltozunk, akkor nem lesz tobbe Marcia, aki elhordja a gyereket iskolaba meg haza...szal mi a faszt csinaljak. Neha - nagyon sokszor - ugy gondolom felpakolom az egesz bagazst, aztan hazamegyek a fenebe, aki jon jon, aki marad marad...nem erdekel.  Most kivetelesen ugy van, hogy otthon sokkal tobb lehetosegem lenne. Beszeltem az ex fonokommel, lenne munkam azonnal, ahogy otthon vagyok, meghozza nagyon jo alapfizetessel. Biztos, hogy megeri itt nekem nyomorogni meg szaros seggeket torolgetni neha 24 oraban a semmiert? Szoval menjek, maradjak? A kutya miatt igy is ugy is menni kell, en mar nem akarok masik helyet keresni neki bizonytalan idore, azt akarom, hogy velunk legyen. De heti hatvan ora melo melle mar nem vallalhatok tovabbi hatvanat. 

    Szoval draga Ilonka neni nagyon rosszkor halt meg. De azert neki megis is igy a legjobb. Csuda egy asszony volt. Nagyon eros. Es aranyszivu-) Sok szep emlekem maradt rola, szent eg, mennyit tudtunk mi rosszalkodni egyutt-)  

     

     

     

     

     

    előzmény:
    kysslina (233)
    2010-04-29  08:09
  16. 2010. Április 29. 19:25236.

    Egyebkent ez teljesen termeszetes dolog, hogy egy mozi egy kicsiket elhuzodik. Emlekszem ra, en is leugrottam egy meg valamikor januarban egy kavera a Starbuckba, ebbol kerekedett egy mozi, ami ejjel egyig tartott, aztan fene sem tudja hogyan, de Renoban kotottunk ki, vegul pedig hazafele egy kicsit beugrottunk Cashe Creekbe is...szoval miert is ne, vannak tobbreszes filmek is-) MIkor harom nappal kesobb hazamentem mindenki nagyon elegedett volt-)  

    előzmény:
    Prókátor13 (235)
    2010-04-29  19:21
  17. 2010. Április 29. 19:21235.

    Szoval pezsges van nalunk, alapos!

    Az ex ferjem vadonatuj lanya itt van nalunk latogatoban. Vadonatuj alatt kb azt kell erteni, hogy a mi valasunk utan szuletett lanya-) Fent van a facebookon, de nem sokat latsz belole, mert egyebkent is eleg pici, igy nem igazan latszanak ki a fustfelho mogul! Rekanak hivjak. 

    Szoval most komoly zajongas van, mert harom fiatal lany meg egy kozel kilenc eves ferfi feler egy kisebb egzengessel-)

    Este lelepek moziba. Gondoltam hadd menjenek, majd hazahozza oket idejeben a rendorseg....de hat ezekre a mai rendorokre nem igazan lehet szamitani, mar reggel tiz is elmult es meg mindig nem ertek haza.

    Buntetesbol foztem nekik paprikas krumplit, jo sok baconnal, meg egy kis nokedlival, hogy biztos fogyokuras legyen-)

    Marcia egyre jobban bevalik nalunk nagymamakent. Reggel jottem haza a kozertbol megrakodva, Marcia rohangal a lakasban le fel, hogy hol van a Chris??? Mondom ilyentajt leginkabb iskolaban. Mert hat o reggel het elott benezett hozza, es meg akkor aludt, en meg nem voltam sehol. Hat, ez esetben leginkabb eppen zuhanyoztam-) Azutan felkeltettem es elvittem iskolaba.

    Ok, de hat hol vannak a lanyok? Mondom neki legutolso informacioim szerint leginkabb moziban-))) Hat de ilyenkor???? Haaaat, nekem leginkabb azt mondtak, moziba mennek-) Illetve volt meg egy utolso halvany informacio, Tamara este tizenegy korul felhivott, hogy pakoljam at a takarojat a mosogepbol a szaritoba, hogy biztos szaraz legyen mire jonnek. 

    Azert leginkabb ugy gondolom, hogy ennyi ido alatt akar hajszaritoval is megszarithattam volna.

    Amugy meg meg leginkabb nem is toprengek rajta, hogy hol lehetnek, igy remelem majd ok sem fognak sokat toprengeni, ha egy este elmegyek moziba, es hat majd csak akkor jovok haza...ha ize...szoval ha vege lesz az eloadasnak-)  

     

    előzmény:
    kysslina (233)
    2010-04-29  08:09
  18. 2010. Április 29. 19:08234.

    Puff neki, itt nagyon vigyazni kell, mert tenyleg elropkodnek a hozzaszolasok. 

    Na mindegy, majd ket soronkent irom meg... 

    előzmény:
    kysslina (233)
    2010-04-29  08:09
  19. 2010. Április 29. 08:09233.

    Kozben volt egy kis papirmunkam, meg az FB-n restanciam, most jottem vissza..

     

    Szoval az ilyen pondro emberekrol nem sok uja tudok mondani.. Bejon, nev nelkul, minden nelkul pocskondiazik, majd elhuz a vervorosbe, eppen oda, ahova, az ilyen gerinctelen kis senkik valok. Ismerem a fajtajukat, te is tudod, hogy van itt 1-2 mintapeldanyuk az NLC-n is, annyit ernek amennyi sulya van a mondandojuknak. 

     

    Nem tudom.. nem emlekszem, hogy irtad volna nekem, hogy ugyan menjek mar, es osszam valahol azokat, akikkel meggyult a bajod, gondolom nalatok ez nem szokas. 

     

    Jol irtad amit irtal. Azok a nok csinaljak ezt a feszkot, akik nincsenek magukkal tisztaban. irtam mar alant.. Nem feltetlenul a kovetkezo pasi sziv, hanem az, aki hajlando behodolni, meg csuszni-maszni. Ismerek olyat is-))))DDDD  Az ilyen no mindenfele nagydramaval akarja kicsikarni a figyelmet, meg az allando visszajelzest, hogy jajja fontos vagy eletem, ime az ujabb bizonyitek.. szerencsetlen hulye picsa.. mit csinal az ilyen, ha eppen nincs kivel jatszadoznia? Olyankor kis sarokba huzodo nyavogos majomma valik... ismerem ezt is.

     

     

    Szoval Noah: nem allergia, felso leguti megbetegedes. Ma mar (lekopogom) talan 2x kohogott, es szepen vette a levegot ejszaka. Ugyhogy a kalcium valoban nagyon jo.

    Penteken lesz meetingem a Niagaras fesztival ugyeben.. nagyon varom khm..csinaljuk egyutt a nagy rakas szart.. mindegy, tulesek rajta, oszt ez is megvolt.. minden fesztivalszervezo legnagyobb fejtorese, hogy hogyan terelje oda az embereket. ide jon napi 100 ezer ember, es vicc ami itt van. meg vannak talalkozoim a kozeljovoben mindefele rangu, es rendu emberrel, megyek mint a kamion. Kozben ezerfele papirmunka a nyakunkon, es legujabbnak jott egy nagy rakas fekalia, ami ismet fejfajast okoz, de nem is mi lennenk, ha nem igy lenne, olyanok vagyunk, mint anno a fehervar Aruhaz, azaz mindig tortenik valami. Most ipeg errol se tehetunk semmit, csak eppen nezunk ki a fejunkbol, hogy mar megint hogy az istenbe johet meg ez is..! Na mindegy, megoldjuk. Mi a fenet mondhatnek mast?! Nem nagy baj, csak kellemetlen, es megint egy csomo ido, emg energia erre fog elmenni, hogy megoldjuk, amit fektethetnenk masba is.

     

     

    En is elfallabdaznek a patkanyoddal ha neked volnek, megerdemli. Ha egy pasinak fontosabb egy lyuk ket labbal, mint a sajat gyereke, akkor tegye. Ugraljon, ahogy futyul neki a liba, o, es kozte csak az a kulonbseg, hogy himnemu, de madar. Eppen csak a kis szarnyacskakat kell odagondolni a hatara.. Okosabbnak gondoltam, de tevedtem mar maskor is.

    előzmény:
    Prókátor13 (231)
    2010-04-29  02:31
  20. 2010. Április 29. 02:50232.

    Kozben ezekrol a torolt a dolgokrol eszembe jutott valami Lina. Erdekes az ember, van amelyik korosodik, mellette meg valahogy agyasodni elfelejt, buntetesitbol infantilis marad elete vegeig. 

    Leveleztem egy pasival, hosszu honapokig, irtam mar rola, ertelmes ember volt kulonben, de egy bizonyos szinten valahol megis megrekedt a fejlodes utjan.

    Szoval bepipult a draga, hat nosza rajta, add vissza a babaruhat, meg minden egyeb kutyafule, nem is ismerjuk egymast, hat torolt az iwiwrol. Nezte a fene, eszre sem vettem...telt az ido, egyszercsak ujra elkezdett irogatni...egyszer jon egy iwiw bejeloles tole...meglepodtem, nem is tudtam, hogy torolt. Szoval nem jeloltem vissza egy jo honapig, bar tobbszor kerte levelben. Vegul megsajnaltam, oszt irtam neki, nagylany vagyok am mar, szoval en nem jatszok ilyen hulyegyerekeknek valo jatekot, most az egyszer meg visszajelolom, de ezzel vege, ha meg egyszer rohama lesz es torol, hat utoljara torol, nem vagyok en senkinek sem a jatszotarsa-)

    Na, mit gondolsz mi tortent?? Jaja, ne rohogj Lina...iiiigen, megint torolt, kb egy honappal kesobb-) Ujabb sertodesi rohama volt...aztan ujra irogatni kezdett...-) Te most oszenten, normalis az ilyen?????-)

    Mellesleg Mano is elkezdte ezt a jatekot, egyszer torolt, mondtam neki, ok, egyszer elmegy, a kovetkezo vegleges. Azota aranyos-)  

     

    No, kb ugyanezt lattam masnal is-) Ertelmes lanyka csapkodja a billentyuket, torolget osszevissza, ujra bejeloles, torolget...bar fene tudja ki torolget, en rohogok az biztos-) Nem, ne is kezd el gondolkodni, hogy ki torolget es kit, azt  madj priviben megvilagositom, mert aranyos vagyok am, nem irok ki mindent nyilvanosba-) 

    Csak ugy a lelektani resze miatt irom. Tudod Te azt Lina, hogy vannak olyan "nok", akiknek mindenfele cirkuszokat kell krealni, mert valahogy csak ugy teljes az eletuk, a ferfi csak a cirkusz utani terden csuszasmaszassal tudja bebirzonyitani, hogy valoban hu de nagyon szerelmes bele?

    Tudod melyik nok ilyenek? Azok, akiket valamikor megcsaltak. Valahogy tudat alatt nem tudjak feldolgozni ami tortent, szoval kovetkezo pasi sziv mint a torkos borz. Nem tudja a no elhinni, hogy valaki tenyleg szereti, folytonosan bizonyitekot akar, hat lelketlen jatekba kezd. Egy indulo kapcsolatnal ez kb ugy nez ki, hogy folyamatosan szakit, ah nem, o nem biztos, nem akarja ezt az egeszet, csoro urge szurke a pipatol, mar hason csuszik maszik, no rohog a markaba, mert hat erre van szuksege, csak igy biztos a dolgaban, pasasnak folyamatosan bizonyitani kell. Aztan ha ugyes a csaj, akkor ez mehet eveken keresztul, csoro pasi nem tudja, azert fizeti a buntetest, mert a bige valahol egyszer egy masik pasinak nem igazan jott be, hat felrekurt-) 

    Aztan a legaranyosabb az, amikor a csaj veletlenul egy nagyon ronda sracot fog ki, akinek amugy is kisebbsegi erzese van, hat egyebkent is hajtos. Ilyenkokr a csaj meginog, bar tudja, hogy elotte csak Alain Delon szepsegu pasijai voltak, hat gondolja kiprobal egy ilyet is...istenem, ronda, ronda, de hat meg lehet szokni valahol-) De azert a szakitosdi jatek megmarad, annak meg kell lennie, epiti az onertekelest, ha pasas a foldon csuszik maszik-)

    Tenyleg erdekesek az emberek-)  

    előzmény:
    kysslina (230)
    2010-04-29  01:31
  21. 2010. Április 29. 02:31231.

    Velem is volt mar ilyen. Most a napokban is, pont akkor amikor tobbet irtam. Volt meg egy hozzaszolas, aztan az mar nem ment el.... Ilyenkor ezt jelnek veszem....hat visszagondolva talan jobb is, mert eleg arcpirito volt. No nem nekem-) 

    Most 29 orat huztam el egyhuzamban. Ilyenkor jarna 8 ora alvas is, de nem fert bele sajnos. Hat most atestem a holtponton, nem tudok aludni, kozben meg van beszelve, hogy ha az aki most a beteggel van nem birja, akkor este felhivnak es rohanok, mert en az ejjel nagyon jol elbantam vele. Holnapra be van teve egy husz oras privat muszak, aztan a pentek ejjel meg a szombat ejjel. Valami van napkozbenre is a hetvegen, de nem emlekszem ra, fel kell hivnom az irodat.

     

    Most meg jatszadozom. Ugy dontottem patkanyt idomitok. Tudod van a klasszikus eger jatek....sajt kirakva a labiritus egyik utjanak a vegen...egerke rohan megtalalja, masnap mar gyorsabban feljesit stb..stb...stb...

    Nos  ugyanez patkannyal...nincs sajt...patkany szalad a labirintusban...hopp rossz utra teved, valahol lecsapodik a guillotine...aztan tovabb jatsszuk, meglatjuk mennyi ido kell ahhoz a patkanynak, hogy rajojjon, minden rossz lepesenel lecsapodik a guillotine, de nem neki vag oda, hanem valahol teljesen mashol...mondhatni intelligenciaszint meres, megnezzuk, hogy mennyi agya van a patkanynak, vagy hogy egyaltalan van e valami agya-)  

    előzmény:
    kysslina (230)
    2010-04-29  01:31
  22. 2010. Április 29. 01:31230.
    hogy a fene..begepeltem annyit, hogy mar nem maradt karakter, elkuldtem, erre kiirja, hogy lepjek be.. mindegy, most mar nincs idom, de jovok vissza.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  23. 2010. Április 29. 00:47229.
    Erdemes lenne mindenfele egyeb nyuzas elott elvinned egy sima alllergia vizsgalatra. Egy szimpla alllergia okozhat ilyen tuneteket. 
    előzmény:
    kysslina (226)
    2010-04-28  04:22
  24. 2010. Április 29. 00:44228.
    Ki vagy te kis cicamica? Nem mondta anyukad gyerekkorodban, hogy csunya dolog bekiabalni es elszaladni? Miert felsz tolem? Nem kell felni, nem bant a neni....vallald batran  a velemenyed, te....te...te kis bator tigris-) 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_953922 (225)
    2010-04-27  19:37
  25. 2010. Április 29. 00:42227.

    Haaat, ez volt most a nap fenypontja-))))

    Ez a  torolt felhasznalo-))))

    Emlekszel Lina, annak idejen, amikor kozottunk volt egy kis vita? Es ha jol emlekszem, rogton megmondtam, ki vagyok, mi vagyok, honnan vagyok.

    Csak mert sosem voltam annyira gerinctelen, hogy ne vallaltam a volna a sajat velemenyemet. Istenem, hat nem lehet mindenki egyforma.

    Vannak emberek, akiknek annyi tellik a gerincbol meg batorsagbol, hogy bekiabalnak az ajton aztan nagyon gyorsan elszaladnak-)

    Mint ez is itt.

    Mint torolt felhasznalo-)

    A bator-)

    Az egyenes-)

    A gerinces-)

    Vagy megsem???? 

    Hat mar megint csak a hazugsag??? Nem lehetne egy egyszer csak ugy szimplan egyenesbe, hazugsag nelkul? Miert kellett ez a suket duma a vegere, "hogy ferfi letemre..."??? Nem ferfi aki irta, mert egy ferfi nem is irna ezt igy le, de hat mondtam en mar az elejen, lehet szep a fejecske, de ures mint a kiszaradt lopotok-)

    A korbeerdeklodes sem volt teljes, kulonben nem szuletett volna meg az a mondat, hogy a "sufnidban"...hahaha, nagyon sokan szeretnenek maguknak ilyen "sufnit" amilyenben en lakok-) A fiam, mikor kerdeztek a baratjanak a szulei, hogy hol lakik, akkor mondta, hogy egy gyonyoru hazban, ez egy mansion-)

    Ah, a fonokom nem a fonokom...ize...szal o a nagymama a csaladban. Nem sokara nagyon hivatalosan is, mert orokbefogadasi mizeria kovetkezik-) Elsosorban azert, hogy a fiam orokolje ezt a "sufnit", masodsorban azert, hogy amikor majd az egesz csalad megy haza, bebizonyitsuk, hogy a gyerek akkor sem megy haza, mert amerikai allampolgar (csak amerikai allampolgar),  amerikai nagymamaval (vagy anyaval, ezen meg gondolkodunk). 

    Szal mindegy, a szar csak szar marad, ha tetotol talpig pinkbe rittyenti magat  akkor is, a buta meg ugy tudja legjobban leplezni butasagat, ha csondben marad-)

    A rosszindulatrol meg csak annyit, hogy mindig mindenre meg van a valasz, es nem biztos, hogy nekem egy torolt felhasznalo meger egy valaszt, de le fog csapodni a dolog mason-) Nagyon jo helyen-) Szoval el kellene gondolkodni az ilyen bekiabalasokon, mert a valasz nem oda fog menni hozza, hanem ez a szerencsetlen barom fog meg nagyobbat szivni-)

    Mert lehet, hogy tenyleg kikerek egy sarga cedulat, de nevezhetjuk latleletnek is, aztan kerek az alapjan a rendorsegtol egy tavoltartast, addig mig nem lesz meg a targyalas, aztan lehet, hogy nem veszi majd ki magat a dolog olyan nagyon jol, hogy ket latleletem is van...nem biztos, hogy ez az egesz olyan nagyon jo lesz annak a szerencsetlen nyomoreknak. Szoval ovatosan a szavakkal....tessek kerem egy vibratort tenni abba a bugyogoba, ha tul unalmasak a szurke hetkoznapok, nem masok eletebe kell beleturkalni, dobd szet a labad, ott elvezkedj katicabogar-)

     

    Aze' ugy bejonnek a dolgok lassan, latszik kb. ki is szaladgal itt ki utan...de unalmas lehet az elete annak, akinek mas dolga sincs, mint azt lesse mit irok-)

    Egye fene, hat legyen, szerzek egy kis izgalmat, ezentul kicsit tobbet publikalok-)  

    előzmény:
    kysslina (226)
    2010-04-28  04:22
  26. 2010. Április 28. 04:22226.

    Ugy latom, valamelyik rajongod mar itt van-))DDDDD

     

    Mar sokmindent hallottam, olvastam rolad, de bolondnak meg senki sem titulalt. 

     

     

    Mar akartam irni, de igazabol nem is tudom mit irhatnek... ez az egesz a szokasos kulonvalasi "betartok neked" jatek resze, ahol az egyik fel ugy tunik, hogy magasrol leszarja, hogy a sajat gyerekvel cseszik ki. 

    En a helyedben nem gondolkodnek egy percig se semmin... Mi bajod lehet? Mit veszthetsz? Semmit. 

     

    Noah eredmenyeert holnap megyunk. Most kalciumot kap, azota alszik ejszaka, nem ebreszti fel a kohoges. Az orra tovabbra is borzalmasan folyik, nehezen kap levegot. A kalciummal elertuk, hogy legalabb kevesbe dugul el neki, de mar tenyleg nem tudom, hogy hol talahatnek jo gyerekorvost. A neten az osszesrol aradoznak, illetve kb ugyanannyi elmarasztalo hozzaszolast irnak mindegyikrol. Sajnos fogalmam sincs, hogy mi alapjan tudnam kitalalni ezek utan, hogy megis melyik az, amelyik a tudon, es a piros torkon kivul hajlando alaposabban is utanajarni, hogy a gyerek miert beteg immar 2 honapja.

    Viszont miota elkezdtuk neki adni a kalciumot (magunktol, itt nem is hallottak rola, hogy hurutus megbetegedesnel ezt is lehetne alkalmazni), azota jobban kialussza magat, es sokkal kezelhetobb, aranyosabb. Biztosan kinlodott mar nagyon az utobbi hetekben a kialvatlansagtol. Viszont ez a calcium valami borzalmas allagu-izu. Szerintem a gipszkasara hasonlit. nem is az ize a rossz, hanem az allaga.. szegeny gyerek oklendezik mire belediktalom minden este.. 

    előzmény:
    Prókátor13 (224)
    2010-04-26  12:11
  27. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2010. Április 27. 19:37225.
     Keresd elo a sargacetlid amit elbocsajtaskor nyertel (na nem a lotton)  a dilibol.Bar bizonyitott itt is,hogy valami nem kerek a szep kis fejedben csak a szinten "bolond nem latja:-)  Na aztan hameglelted a sufnidban akkor  a homlokodra tapasztva mehetsz  hablatyolni....rem a birot is meggyozod meg a fonokod,hogy alkalmas  vagy "betegeket" apolni mikozben te is kezelesre szorulsz!!!    Tudjatok csajok bar en pasi szemmel kukkolom a vilagot,de  nekem ilyen no nem kellene  meg ha utanamdobnak se....jokat rohogunk a suket dumadon  a hacerokkal...hehe  na csaaa
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  28. 2010. Április 26. 12:11224.

    Allitolag azt akarja, hogy hagyjam beken. Itt lett volna a remek alkalom, hogy elerje. Megmondtam, latni nem akarom tobbet az eletben. Csak azert nem morzsolom el a mocskot a ket ujjam kozott, mert a fiam apja, es fiam szereti, es azt is akarom, hogy szeresse. 

    Tegyen le egy normalis gyerektartast, es vegeztunk egymassal. Nem teszi, csak azert sem, hogy megmutassa. De biztos benne, hogy kepes barmit is megmutatni? Azzal fenyegetozik, hogy meg en is veszithetek. Marciaeknak olyanokat mondott, hogy en alkoholista vagyok, drogfuggo, es meg akartam olni a sajat gyerekemet. Az o beteg agyaban. Mert ezt bizonyitani is kell, es nem lesz ember, aki odaalljon es ilyet merjen mondani. Mellesleg nursekent dolgozom, es atmentem az osszes drogteszten, szoval meglatjuk-)

    Azt mondja, ha birosagra megyek, meg kevesebbet fogok kapni mint eddig, mert o csak 13 ezret keresett ebben az evben. Nos, hat ez nagyon kellemetlen dolog-) Tudod, hogy Al Caponet nem tudak annak idejen a gyilkossagok miatt elitelni, csak az adocsalas miatt? Ez kurva kellemetlen dolog itt Amerikaban. Emlekszem volt olyan ev, amikor negy ezer dolllart vallott be, kozben abban az evben havonta fizetett ki negyezret a hazra. Ezt a bank bizonyitja-) Meg a villanyszamlakat es egyeb billeket is elo lehet keresni. Az adocsalas miatt keresztre feszitik, biztos, hogy ez kell????? Es bosszubol meg a szaraos szaz dollar sem hagyta itt ma este, nekem meg egy vasam sincs????? Halal komolyan ez a jo apa, aki ram akar barmit is bizonyitani? 

    Azt mondtam neki, ma estig gondolkodjon, hajlando e felemelni a gyerektartast. Ha nem, az sem gond, de a gyereknek szuksege van a penzre, kenytelen leszek a birosagtol kerni. Erre bebizonyitotta nekem, hogy ki az ur a haznal, Hat o, mert meg az eddigi osszeget sem hagyta itt. Egeszen biztos, hoyg velem kell ujjat huznia, es a gyerekevel kibasznia????

    Ah,  tudod miert van ez??? Mert felmentem a szobaba, ahol a baratnoje a takaro ala bujt-) De kibaszott nagy bunt kovettem el-) Ezer most kibaszik a gyerekevel. Gratulalok patkanyfej, igy aztan konnyu megjatszani magad mindenkinek-) Engem akart leallitani, hogy ne beszeljek a baratnojevel, kozben nem vette eszre a primitiv allat, hogy a baratnoje beszel velem-) Az en kocsimat akarja visszavenni? Az a szuletesnapi ajandekom volt hat eve, es a gyereket hordom vele iskolaba. Mult het szombaton lattam utoljara, amikor a beleegyezesem nelkul elvitte a gyereket. Azota nem beszeltem vele, nem irtam neki, nem irtam semmit itt a neten, erre pentek felhiv telefonon es ugy kezdi, hogy kitakaritottam e az autot, mert viszi. Ugyan ki baszhatta fel azt a sotet agyat ennyire, mert en nem-)  Na akkor most jojjon egy kis level idezet, hogy megis mennyire lett a szar kevergetve. Csak ket sor egy levelbol...:"En is jokat nevettem ma ahogy vegggondoltam ezt az egesz tortenetet. Valamit meg elsem meseltem ha azt meghallod elfekszel am:-) Nekem meg leharapjak a fejem erte ha elmeselem:-( De kit erdekel majd vissza szobraszkodod a nyakamra ha leharapjak:-)" No, hat nem kerdeztem ra sosem, hogy mi lenne az a bizonyos dolog, amit ha visszahallanek, akkor elfekudnek. En mar attol is elfekudtem, amit addig hallotam magamrol-) 

    Ez a levelezes erdekes dolog am. Ha megnezed az iwiwen az elkuldott leveleket, mindegyik mellett van egy boritek. Ha piros, akkor az azt jelenti, hogy akinek kuldted az torolte. Ha nyitva van, akkor elolvasta es torolte, ha csukva, akkor olvasas nelkul lett torolve. Ha kek szinu, es csukott, akkor az azt jeleni, hogy nem olvasta meg az illeto, ha nyitott, akkor az azt, hogy mar olvasta. Haaaaat, tudod Lina, miutan itt a multkor megirtam a rozsalovagot, (miert is ne, ok nem olvassak, elvegre nem nyomoznak utanam-))))), utan kaptam egy telefon uzenetet. Mondja lanyka, hogy minden levelem megvan amit irtam....en meg nezem, hogy egy kivetellel biza piros az osszes boritek, szoval torolte. Csak hat elobb biztos elmentette mashova, mert az olyan ertelmes dolog egyik helyrol a masikra tenni-) En meg nem toroltem ki semmit, sem irast, sem telefonon uzenetet. Mert lusta vagyok. 

    Szoval eszbe kellene mar kapnia ennek az allatnak, ki baszott itt tonkre mindent, ki keverte a szart, ami miatt aztan a gyerekenek tesz be.

    Na ennyi. Mara. Innem mar csak egy okol foghatja be a szamat, azt meg kemenyen buntetik. Miert hallgatnek. Se kocsi, se kibaszott szaz dollar hetene, nemhogy felemelt gyerektartas, szarunk itt kerem a gyerekre, az csak akkor fontos, amikor a baratok meg a kurvak elott jatszani kell az agyunkat. Tenyleg Lina, nincs veletlenul gyorsba ot dollarod kolcson benzinre, reggel suliba kellene vinni a kolkot. No, nem az en kocsimmal, mert nekem nincsen, csak kihordasra volt-) 

    előzmény:
    kysslina (222)
    2010-04-24  08:49
  29. 2010. Április 26. 11:21223.

    Barmikor johet az eletben olyan helyzet, amikor azt mondod, eljott az igazsag pillanata, es nem vagy tobbe tekintettel senkire, semmire. 

    Nalam mitol jott el? Ezen a heten beraktam a csekkjeimet a bankba - vesztemre-. es csak utana neztem, hogy azt irta ki a gep, hogy tiz napig visszatartjak, majd 28'an jutok hozza a penzhez. Szoval nincs egy kurva vasam sem. Ma itt jart a gyerekem apja (nem mondom, hogy fereg, sem azt hogy patkany, majd mindenki azt szur le az egeszbol amit akar), es meg azt a gyerektartast sem hagyta itt, amit mar az elmult hetfon itt kellett volna, hogy hagyjon. Ha nem vagyok itthon, soha nem hagyja itt a penzt. Egyszer fordult csak elo, akkor telefonon megbeszeltuk, es akkor itt hagyta, egyebkent sosem, csak ha itthon vagyok, es akkor is sokszor kerni kell. Szeritnem igy akarja a tudomasomra hozni, hogy nem tud elni nelkulem, es hianyzom neki, nem vagyok itt, nincs love, thats it-) Pedig en marhara nem vagyok kivancsi a pofajara. 

    No, akkor most patkanyozas nelkul nezzuk a tenyeket. O a nagy ember, a nagy vallalkozo, aki mindenkinek teszi az agyat, es megprobalja penzzel megvasarolni minden baratjat, kozben meg a sajat gyerekerol nem gondoskodik.

    En tenyekkel tudom bizonyitani, januar elso harom heteben egy szerdai napon nem ment a gyerekem iskolaba. Tudod miert? Mert en felkeltettem reggel, fel is oltoztettem, aztan kozben elo kerult a zsebebol egy papir, hogy mar annyival tartozik a kajaert az iskolaban, hogy nem adnak neki tobbet, ha nem fizetek...

    Korbe neztem a hutoben, es nem volt semmi olyan kaja, amit elvihetett volna magaval, nekem pedig egy dollar sem volt a penztarcamban. Tudod miert? Mert januar elso heteben a kedves apja nem adott egy kanyit sem. Tudta jol, hogy nekem nincs munkam, nem keresek semmit, tudta jol, hogy akkor fejeztem be egy sulit es epp csak, hogy vizsgaztam, epp csak hogy megpalyazok minden munkat....de nem adott egy fillert sem harom hetig. 

    Ah, tudod miert nem adott? Azert nem, mert szilveszter ejjel megismerkedett egy magyar kislannyal, aki mar csak egy hetig volt itt, es hat ugyi vinni kellett a lanyt szinhazba, etterembe, igy aztan a gyerekenek nem jutott mar gyerektartasra. Ami igazan szanalmas es ciki, hogy a kislany feltette az utolso San Franciscoi vacsoraja kepeit a netre, meg egyeb kepeket is, aztan az egyik foton ott van a szep ki karikagyuru a kezen-) Mert biztos odavolt patkanyfejuert (bocsanat, nem lehet megallni, lesz meg rosszabb is), szoval ezert nem ment a fiam iskolaba egy szerdai napon januar elso heteben. Nem volt semmi olyan kaja a hutoben, amit adhattam volna neki, szoval mondtam fekudjon szepen vissza, ma nem megyunk iskolaba. Mindezt egy jo apa mellett, aki mindenkinek megjatssza az agyat. 

    Most megint ilyen helyzet van. Ott van a penzem a bankban. 28-an megkapom. A kocsiba, ami mellesleg nem az enyem, csak ajandekba kaptam hat eve szuletesnapomra, es most visszakerik, nem tudoik tankolni, nincs egy vasam sem, csak elmeletben, kedves apa meg nem hagyta itt a gyerektartast bosszubol, hogy megmutassa o az atyaisten...szoval mondd Lina mi a faszt csinaljak en holnap, amikor majd iskolaba kell vinni a gyerekemet??????? Most persze en leszek a szemet, mert kiirom, elmeselem a baratomnak. Csak tudod, ebben az az erdekes, hogy arra verte a nyalat, hogy en uldozom, nyomozok utana....o mit csinal, ha tudja, hogy en itt mit irok??? Honnan is tudna, ha nem azt lesne, mit csinalok, mit beszelek???? Most akkor vegulis ki rohangal itt ki utan?????? Mert ezzel vert tele mindenkit, hogy en nem hagyom beken, akkor most mi is van???? Mert erre most megint meg lesz a valasz. Penteken felhivott....huuuu, ezt majd kulon elmondom mit mondott...de a lenyeg az volt, hogy szombaton hiv, es megbeszeljuk a reszleteket. Nem hivott. Ah, tudod mi lenne az indok? Az, hgoy merges lett, mit irtam en itt penteken. Csak az a bibi a dologban, hogy honnan is tudna, hogy en mit irtam, ha nem nyomoz es leskelodik utanam. Mert ezert nem kapott a gyerek penzt ma. Ah, persze lehet azt mondani, hoyg nem kivancsiskodott, de hat akkor ki?? Ugyanmar, senki, hacsak nem a rozsaszirmos hercegno...jaj, ez egy nagyon ciki sztori, mostmar majd leirom rendesen, hiszem ezek utan mar csak az kovetkezik, hogy vegkepp megsemmisitjuk egymast, aki mer az nyer alapon, vesztes csak egy lesz, megpedig a gyerek, de nem er fel addig az agya, hogy megertse, a sajat gyerekevel baszik ki, ha nem fizet.  

    előzmény:
    kysslina (222)
    2010-04-24  08:49
  30. 2010. Április 24. 08:49222.
  31. 2010. Április 24. 08:15221.

    Te sem vagy, en sem vagyok, haaaat, biztos nem unatkozunk-) 

    Egy ocsmany feregrol irtam neked delutan...kuldenem, de ize...hat nem vagyok valami nagy asz, megadhatnad annak a zart topikunknak a cimet, ahova en meg tan nem is irtam...szoval nem a szosszenunket, mittudomenvalamimast-)

    Volt most este hambol kirugas, gyomrom faj, ettermeztunk, jo volt, csak sok volt, es csuda hangos, beszelgetni nem nagyon lehetett, csak orditozva, hat elfaradtam. Epp csak hazaestem, most meg huznak a lanyok, menni kene buzibarba, mondtam nem biiirom, eleg volt mara, menjunk jovo heten. Hat jovo heten nem lehet, most enekel Jesus a buzibartan....ez van, ide jutott a vilag, Jezus enekel a buzibarban, a felszolgalo meg lehet szuz Mariska-)

    Marcia meg jonne velunk buzibarozni, marhara megrontottuk, szerintem meg egy kis ido, es ra is fog gyujtani-)

    Kell is neki egy kis kikacsolodas, ugy ordiott delutan a lelkem, hogy en meg igy nem hallottam...sajnaltam is, okozoja is voltam kicsit, visszamondtam neki egy aljassagot, amit allitolag o mondott rolam, mert hat igy jarnak itt korbe a dolgok, csurom csavarom, tekerem forgatom....no nem en, megteszi a piszkos munkat helyettem mas, csak ember kell hozza, meg egy kis fantazia, de jol latszik, zsak a foltjat megtalalja-)

    Ha nem jonnek tobbe, akkor osszeszedtem a buzibarban valami helyes kislanyt, gondolom ideje lenne atterni....Marcia mondja delutan, ilyen mocsok allatok a ferfiak, kerdem tole, ez tuti???? Ne mondja mar ezt, mert nem szeretnem bizalmam veszteni, en hinni akarom, hogy van meg olyan a foldon sok, aki nem retek, akiben hinni lehet, aki nem hazudik, aki nem veszi vissza evek mulva amit ajandekba adott, szoval nemmmaaaaa, mert ha neki van igaza, tan jobb, ha rogton felkotom magam, vagy atterek a lanyokra-) Nagyon orult neki itthon mindenki, szoval ha megyunk most, akkor lehet egyuttal rogton korul is nezunk nekem valami asszony utan, aki szeret mosogatni meg takaritani, mert en azt nagyon utalok....no Katam, ezt most oszd be, fejts ki belole amit TE jonak latszt, mert en rohanasban vagyok, nem megy az osszeszedett gondolkodas-)  

    előzmény:
    kysslina (220)
    2010-04-22  22:52
  32. 2010. Április 22. 22:52220.

    Ismerem azt a sorozatot, de bevallom oszinten, hogy utalom. Az a ket gyerek olyan ripacs, hogy parjukat ritkitjak, de nem is en vagyok a celkozonseg, ugyhogy nem is kell komolyan venni.

    Viszont ismerem mar a fiuk koruli cirkuszt a hajat illetoen, allitom, hogy rosszabbak, mint a lanyok. keszulj fel ra, mert ez meg csak a kezdet!-)))))

    Gabesz kedvenc egyuttese a Gorillaz, amelynek a frontembere ugy kopaszodik, hogy a homloka kezd egyre magasabb lenni. A haja ehhez a helyzethez van alakitva, rovid, kicsit tusi, kicsit kocos, jo ahhoz a hajhoz. Viszont a fiamnak igen suru, gondor haja van. De o olyat akar, mint a kedvencee. Szoval jon nekunk a keppel, hogy ilyet no..  Mondom kopaszodot???? AAA, en nem ertem, mert ez nem kopaszodo, csak en latom annak..

     

    Szoval vonultunka  fodraszhoz, hogy ilyet akarunk... A fodrasz rohogott, es ramutatott egy masik tagra az egyuttesbol, aki tarkopasz, hogy miert nem ez??! Nu mindegy, az eredmeny az, amit lattal a dijatodon keszult kepen.

    előzmény:
    Prókátor13 (219)
    2010-04-22  17:17
  33. 2010. Április 22. 17:17219.
    Tragikusan indult a reggelunk, szivem szakadt, oreg vagyok en mar, nem birom a ferfi konnyeket. A fiam.Tegnap jottek a lanyok, hogy felvegyenek a melobol. Azt hittem ketten vannak, hat nem, hatul ott ul buszken fiu utodom, vigyorog, boldog. Egesz heten fodraszhoz keszultek, Metti megigerte neki, hogy elviszi fodraszhoz. Hetfo ota varta szegeny gyerek, nagyon lelkes volt, o valasztotta ki, hogy milyen hajat akar. Egy delutani sorozatbol, egy ikerpar, Zack meg mittudomenki....hat o olyan akar lenni, oszt kesz. Neztem en is, nem nagyon ertettem vele egyet, am legyen meg az  akarata itt lent a foldon meg ott a mennyben is..amen!Meg volt a hajvagas, nem is volt abban semmi hiba...nekem speciel mar az ikreken sem nagyon jott be, de hat az o feje, ha bilit huz ra, akkor is buszkien megyek vele vegig az utcan, megiscsak az en almombol valo-) Egesz este nem volt semmi baj, vidoran elvolt a hajaval. A reggel vidaman indult, mar raalltam, hogy rendszeresen hat korul ebredek, nagyon ki kell rugnom a hambol elozo este, hogy ne igy tortenjen. Idoben ebresztem, hulyulunk, a vegen meg mindig balhezunk, mert valami mindig kozbejon...ahogy annak lennie kell. Elkeszitem a reggelijet varom, varom...nem jon. Utana megyek a furdobe, itt mar gondoltam valami baj van, mert mar bevonult egyszer tiz percre ma reggel. Hat volt is baj. Felkuporodott a lecsukott vecetetore hattal. Megforditom, hatalmas konnyek folynak a szemebol, fraszt kapok ahogy azt illik ilyen esetben, gondolom valamije faj. Hat a haja faj. Meg a lelke. Krokodil konnyek kozott bogi, hogy ugy nez ki mint egy lany. AAAA, mondom, ugy nezel ki mint Zack, de meggyozhetetlen. Ugy kellett lerangatnom a vecerol, kihuzni a nappaliba, raeroszakolni a ruhat, o meg csak bog, hogy nem megy igy suliba. Klassz, nekem viszont dolgozni kell mennem, es azt hiszem nem megfelelo indok a logasra egy lanyos frizura, elvegre modern vilagot elunk, akar rozsaszin szoknyacskaba is mehetne. Vegul sikerult elindulni, nana, hogy kapartak a kerekek, rodeozni kellett megint egesz uton, hogy sikeruljon idoben odaerni. Megallok a suli elott, o meg nem szall ki. Konyorgok, nem mozdul. Rabeszelek, ram sem hederit. Uvoltok. elfordul. Fogadkozom, hogy fixalom delutan a problemat, o mondja tegyem most rogton. Lelkem egyik fele remeg az idegessegtol, a masik fele belehal a fajdalmaba. Vegul dontok, gyerekem nem mehet ezzel a hajjal iskolaba, mert mindketten belehalunk. Ok, kolok, maradjal, viszlek haza, esetere vagok neked hajat, rovidet, ferfiasat. Nem. Vazze, sem ez, sem az, hat akkor menj iskolaba igy, ha nem is ferfias, hat viseld ferfiasan. Erre kaszalodik ki a kocsibol, nehezkesen, teszi a taskajat a feje tetejere es indul befele. Pocsek napja lesz. Ugy nez ki mint egy lany. Ez volt az elso gondolatom amikor meglattam tegnap, de akkor meg annyira orult neki, nem akartam elrontani az oromet. Ja, es hat persze, hogy megint elkestunk. Hiaba keltettem idoben, eloszor meg huzni kellett az idot, hogy ne husz perccel korabban erjen be. 
    előzmény:
    kysslina (218)
    2010-04-21  01:33
  34. 2010. Április 21. 01:33218.
    Jelentem, olvastam, moslyogtam, most esti hajra van (furdetes, konyorges, stb) utana vagyok.
    előzmény:
    Prókátor13 (217)
    2010-04-20  22:54
  35. 2010. Április 20. 22:54217.

    Storym van Lian, kicsit kacskaringos, de tuleltem-)

    Kedves ismeros felhivott tegnap, segitsegre lenne szuksege...rendes "lany", nosza rajta, segitsunk rajta izibe, mondtam ha a fiam lefeketetem ott termek rogton, megoldjuk gondjait, problemait.

    Este indultam, tan csak egy ket exitet mehettem, mikor latom pasas stoppol hevesen az ut szelen. Csaladdal ritkan veszek fel stopposokat, egyedul mindig, vidamabb az ut, es hat ha az van megirva, hogy egyszer valakinek el kell vagnia a torkomat, akkor mar inkabb uton tortenjen, mint az otthonomban.

    Mindig segiteni kell a sorsnak egy kicsit.

    Pasas bazi magas, ket meter forma, oszulo haju fekete. Marmint a bore fekete. Beul. Kerdem uticel? Richmond. Ah, a legbajosabb area, elbuvolo emberekkel, hire vagyon a kornyeknek igencsak rosszfele, a legrosszabb a bay areaban,  jo kemeny rendorseggel, mert igencsak elkel arrafele, so No1.

    Mondom reszemrol El Cerrito, szoljon idoben hol tegyem ki. Szokasos kerdesek, miert stoppol, miota stoppol, remek gyomor bizsergeto valaszok, hat mar vagy harom oraja gyalogol, most engedtek ki County bortonbol Martinezen-)))))

    Piff-puff-dirr-durrrrr, ocsubol a buzat, illetve ez esetben forditva, beletalalok en a lenyegbe egy szemmel is-)

    Na mindegy, menet kozben szazzal az autopalyan ugysem illik torkot vagni, szoval repulunk tovabb, beszelgetunk, veszcsengo nem csilingel, pedig megerzeseim emberekkel kapcsolatban sarkanyosak....igy hat mikor mondja, hogy a kovetkezo exit jo neki, kerdem sokat kell e meg gyalogolnia, mert elviszem hazaig...mondja ember, nem sokat, de azert csak lekanyarodok....

    A nem sok az meg csak egy fogalom, nagyon relativ, mert vagy husz percet vezetek Richmond dzsumbujaban, es meg mindig nem pillantottuk meg a kacsalabon forgo kastelyt-) Mar a vegen uttalan utakon jartunk...ut vegen kihalt terulet, jopofa, formas kis erdo...azert megyunk tovabb, kozben eldontom, ha szemtelenkedesre adna fejet, nagyon meg fogom verni, az is tuti, hogy kiharapok belole egy darabot, feketet meg nem ettem-) De erdo elott kanyart javasol, at a sineken, ujra hazak kozott vezet az ut...vegul megallit egy rendezett, normalis kinezetu haznal...kiszall, szeme halas...kis atlatszo nylont szorongat a kezeben, latom benne apro penz dogivel, gondolom ennyit talaltak nala mikor bezartak, igy kapta vissza...nyujtja felem, kerdi akarok e egy kis aprot az utert....latom szivesen adna, szivbol nevetek, mondom koszonom nem kell....hat mosolyog halasan, es mondja, erzem szivebol, hogy aldjon meg az Isten.....haaaat..koszonom-)

     

    Baratnom rosszalloan nez ram, mond is valamiket, de amit nem kell meghallani, azt ugysem erzekeli az agyam, hat szivom cigimet es kozben arra gondolok, ugyis felfogom venni a kovetkezot is....ha valami meg van irva, azt nem kerulod el, ha kezen alllsz akkor sem, egyebkent se fesd az ordogot a falra, mert jon, lat, gyoz....-)

     

    előzmény:
    kysslina (213)
    2010-04-20  06:41
  36. 2010. Április 20. 22:54216.
    Miert rohognek? Nagyomn szep oldal, nagyon jok a zirasok rajta. A zenek is jok, megertem, hogy hallgatod.. megyek, csak bekukkk.. Elvittuk ma Noaht vervetelre, remelem, hogy hamarosan lesz eredmeny is.
    előzmény:
    Prókátor13 (214)
    2010-04-20  17:53
  37. 2010. Április 20. 18:06215.

    Altalaban felhangosra veszem a hangszorot, kinyitom ezt a Kutasi fele oldalt, es egesz nap megy a hetterben a zene, csak ugy hatterzajnak.....mondom ne rohogj Kata, tudom, hogy nem egy Romantic, meg nem is lakodalmas rock,...de hat most mit csinaljak????

     

    Na megyek nezek valami szaftos pletykat, hogy jo legyen a napom.....francba, fel oraja itt koroz a  fejem felett egy nagy pok a plafonon, az oruletbe kerget, fel szemmel kovetem, (nekem csak annyi van) resen akarok lenni amikor ram zuhan, hogy idoben tudjam velotrazo sikolyokkal oruletbe kergetni a csaladot-)  

    előzmény:
    Prókátor13 (214)
    2010-04-20  17:53
  38. 2010. Április 20. 17:53214.

    http://www.qutasi.hu/index.php?dt=3&a=49

     

    Nezd meg ha van kedved. Kutasi Laszlo. Tetszenek a versei is es a novellai is.

    Ne rohogj....elfogytak a Juliak meg a Ramonak...hat csak kell valamit olvasgatnom-))))) 

    előzmény:
    kysslina (213)
    2010-04-20  06:41
  39. 2010. Április 20. 06:41213.

    Nem tud magaval mit kezdeni a fenykepezogep elott, olyan "idetlenne" valik tole...-)) szerintem szegyenlos, olyan kamasz valoban. Mondtam neki, hogy mi buszkek vagyunk ra, megpedig mert kihozta magabol a maximumot, es ez azt jelenti, hogy kepes volt lemondani dolgokrol, aldozni ra. Mostanra mar feldolgozta, maris dolgozik megrendelesen, $500-t kap erte o is, es ugyanennyit az iskola is.

     

    Blanka most nagyon jo fej, tenyleg most szavam sem lehet. Hazajon, a nyakamba ugrik "I love ya mom"  , Noaht gyuri, viszi a parkba, dolgozik minden szabadidejeben, jar jazz karba, kulon enekkarba, es meg a sajat banddel is probal kozben meg 89%-os a suliban. Nem tudom, hogyan csinalja komolyan, olyan elemi ero van benne, hogy eszmeletlen. Ha o vidam, akkor korulotte mondenki az, ha feszult, akkor mindenki feszult...

    Egyebkent hirtelen nagyon, gyorsan felszivja magat, olyan mint az apja.. nagyon sokmindenben olyan, sokmindenben meg magam latom benne. 

    Jovore felvette az olasz nyelvet is, azaz 4 nyelven fog mar beszelni (irni, olvasni). Szorgalmas, es szivos. Semmi lazasag, egyszeruen leesik az allunk tole. Szoval csak dagad a mellem tole...

     

    Noah meg ugye-))DDDD Mint ahogy Z szokta mondani, mint az Indul a bakterhazbol a kiscsako..DDD komolyan: megdicserem, hogy latod, na igy kell, milyen ugyes vagy, erre azonnal abbahagyja, es csinalja ahogyan nem szabad. Sportot uz belole, hogy hogyan tud minket, es mennyire felbosszantani. Kozben meg olyan okos, es mekkora szinesz!!!!!! Latnad azokat a szemforgatasokat, dolunk a rohogestol tole.. hozta ma haza az apja, en meg eppen mosogattam, neztem ki az ablakon, es mondom magamban "na hazajott a kis elemi katasztrofam!-)" ,Z cipelte befele, a gyerek az apjat atolelve, paskolgatta a hatat finoman, ahogy mi csinaljuk neki, ha nyugtatjuk. Miota betegesebb, azota rosszabb. Regebben volt ilyen idoszaka, most neha van jobb pillanata. Szerintem elege van mar az orrfujasbol, hogy allandoan basztatom valamivel, gyogyszer, spray... en is utalom magam mar erte komolyan. Huzd fel a zoknit, vegyel fel mauszt, mert megfazol, torolkozz gyorsan, mert megfazol.. eleg a fagyibol, nem ihatsz jeges italt...csak a tiltas, csak a raszolas...aztan fujd az orrod, erosebben, gyere toroljuk meg az orrod..  Elegunk van na. Mert banalis betegseg az az egesz, de pokolla teszi mindannyiunk eletet, foleg szegeny gyereket, aki mar 2 honapja nem kap levegot az orran akarmit csinalok vele. En is tombolnek a helyeben.  Mostanaban csak azzal erek el nala valamit, ha felkuldom a szobajaba (nem zarom be)... De Gabesznak is szetrugom a hatsojat, mert ha leszidom a kicsit, o ott rohog a sarokban, hogy ilyen veszelyes kombinaciot, mert egedelem rossz, de kozben annyira aranyos, olyan jo fej, es kitanult okos, hogy nem tudjuk, hogy sirjunk-e, vagy nevessunk rajta. 

    Volt egy kedven babazene cd-je, amin az altalunk ismert "janos bacsi, janos bacsi keljen fel" dallama ment.. o ezt bimbambu-nak hivta a dal vegen a bim-bam-bum miatt, ami a harangot jelenti ugye. Nos, a cd eltort, es  ugyanazt sehol sem lelem, egy tapszerrel jott egy ismerosnek, onnan kaptuk mi. Es ez Noah nagy banata, elromlott a bimbambu. Azota, ha valamit meg akar magyarazni, mert kerdezzuk, hogy miert, az a valasz, hogy mert eltort a bimbambu. Belep a lakasba, es azzal kezdi, "I have fun . fincsi volt a chicken, elromlott a bimbambu" vagy whatever ilyesmi kevert mondattal, a vegere fuzve a fontos infot, hogy nincs bimbambu, ez a tenyallas.

     

     

    Szoval festegetsz-)))))) Jol teszed-)))))) Az ilyen emberek a lelkukbol adnak neked egy darabot, ertekes kincsek ok, orizd meg minden veluk toltott percet jol melyen magadban, mert mindig elo tudod majd venni, es erot fog adni, bizakodast, remenyt, mert ameddig ilyen emberek vannak, addig van ertelme barminek. Ahogy irtad, azt gondoltam, hogy ott veluk boldog voltal-vagy. Pillanatok tudod.. ez a boldogsag. Tudsz tovabblepni a dolgokon, eszrebeszed ezeket, es ez hatalmas dolog. Szeret odafent valaki nagyon, mert odaterelget, ahol lenned kell..

     

    En is csinalom a dolgom, majd beszamolok. Azt hiszem jofele megyek,  egyre tobb minden info jon elo, amire szuksegem van, majd az egeszbol fel kell keszulnom..bonyolult leirni.. igazabol bonyolult az egesz, rendezetlen, de vegul is jo ez igy, mert az nyer, aki atjut az utveszton. En megkaptam valamikor Ariadne fonalat, az ilyet nekem talaltak ki... Kulonben is tartozom annyival azoknak akik neveltek, szerettek, biztak bennem, hogy mostmar megmutassam amire kepes vagyok. Jelen esetben hegyeket hordok el.

    előzmény:
    Prókátor13 (212)
    2010-04-19  19:23
  40. 2010. Április 19. 19:23212.

    Na, itt is vagyok, hamar letelt a muszak. Meg multheten megkaptam a beosztast maig. Reggel odamegyek, hat mar van ott valaki.... Valahogy nem irtak be az irodaban, probaltak elerni engem, nem sikerult, hat odakuldtek valakit. Renee meg hagyott egy uzenetet, hogy hivjam fel oket a beosztas miatt. Remek. Az a dog telefon vegig ott volt mellettem, mar azzal alszom, de ha nem akar, akkor egyszeruen nem csorog ki a hazban. Nem kavart be nagyon a dolog, kis penzt vesztek rajta, semmi tobb. Holnap nem dolgoztam volna, be is osztottam az idom reggeltol estig, jo sok elintezni valom van, hat megcsinalom ma. 

    Csak elobb alszok egy orat-) Ugy latszik az en koromban megno az ember alvasigenye-)

    Kata, nem ertem hogy, de amikor eloszor olvastalak, akkor nem jottek be a fotok, mmost meg igen.

    Ahol a fiaddal alltok, ugy nezel ki, mintha nem is az anyja, hanem a baratnoje lennel-)

    Meg ne mondd neki amit irok...-) Figyelj ezt a kepet jol tedd el magadnak, harminc ev mulva tortenelem lesz, egy korszak emleke. De akkor aztan majd told az orra ala, hadd mosolyogjon o is rajta egy sort-) Az a gyerek annyira kamasz, ordit rola messzirol, hogy nem tud mit kezdeni a kamaszsagaval-)

    Kb ugy nez ki a foton, hogy jaj, de ciki, hagyjatok mar engem logva-) Latszik, hogy nem tud mit kezdeni a karjaival, te belekarolsz, az o karja log...de legalabb mosolyog-) Szoval nagyon jo foto-) 

    Tudom am, hogy mit erzel-) En is mindig piszok buszke vagyok, amikor valamelyiknek valami jol megy, es hat persze, hogy Te is az vagy-) Legyel is Lina, nagyon is van mire. Szep, komoly teljesitmeny....de lehet, hogy o veresegnek veszi. Foleg, ha lelekben azert felkeszult a gyozelemre. Ha ez arra sarkallja, hogy meg jobb legyen, akkor az nagyon jo, de a legjobb az, ha megerti, hogy ezeknek a versenyeknek  csak az a jelentosege, hogy megismerjek.  Egyszer valamelyik uszonk masodik lett egy szamban, vagy Egerszegi, vagy Kovacs, mar nem emlekszem ra, es a fel orszag arrol beszelt, hogy vesztett. Vesztett a fenet, a masodik legjobb lett egy vilagszintu versenyen!

    Szoval Kata, nagyon jo kiskrapek, legyel is ra nagyon buszke, a Ti munkatok eredmenye is, az o kitartasa, akarata, es az a hatter amit Ti adtatok neki melle. Gratulalok-)

    Hogy allsz Blankaval? A lanyok nagyon veszelyesek tudnak lenni ebben a korban, mar probalgatjak a karmaikat, ilyenkor van anya lanya kozott az egyet elore, kettot osszevissza lepegetes-)

     

    Most hivtak az irodabol, megiscsak nekem kellett volna dolgozni menni, lanyka volt rossz helyen. Kerdeztek, nem tudnam e deltol levaltani, mondtam sajnos mar keso, mert az elmult oraban atrendeztem a mai programomat, es lemondtam azt aki felvenne a fiamat. Haaat, ez van-)

     

    Orult a konyveknek-) Ejjel mar csak nem kelthettem fel ez miatt, hat alig vartam, hogy reggel legyen-)  

      

    előzmény:
    kysslina (209)
    2010-04-19  04:17
  41. 2010. Április 19. 16:06211.

    Este keson jottem. Lattam irtal, de mar leragadtak a szemeim, nem ertettem semmit abbol amit irtal, most pedig negy percem van, hogy a gyereket ebresszem, es inditsam iskolaba. 

    Nezesd meg Noaht egy masik orvossal, nem normalis, hogy ilyen sokaig beteg legyen. Tudom milyen remek motoszkalhatnak ilyenkor az emberben. Lehet emlekszel, irtam annak idejen, mikor Chris egy eves koraig beteg volt, eloszor nagy fajdalmakkal, aztan meg hasmenessel. Mikor mar a gyomorbiopsziara vartunk, szornyu gondolataim voltak, feltem attol mit latnak majd ott bent. A daganattol kezdve minden szornyuseg megfordult a fejemben.

    Aztan nem volt semmi-) Szerencsere. Egesz prozai oka volt a bajnak, egyszeruen allergias volt a tapszerre, kesobb meg a szojatejre. Azota nincs semmi baja, hacsak az nem, hogy az etvagya azota sem jott rendbe.

     

    Letelt a negy percem, kozben itt felkeltettem a gyereket, adtam neki ruhat.

    Mennem kell Kata, csak ledobom a suliban, aztan indulok en is dolgozok este hatig. Amit Marciarol irtal, szo szerint igy igaz. Ha o nem lenne, nem tudnek elmenni dolgozni este hatig. Nem tudnam megfizetni a babysittert, en nem keresek annyit, mint amennyit egy babysitter kap orankent.

    Meg fogok bolondulni, egyetlen szal cigit sem szivhatok el munkaido alatt, nem tudom a pasit otthagyni egy masodpercre sem. Most jott el az ideje, hogy vegkepp gondolkodom, hogy letegyem a cigarettat.  

    előzmény:
    kysslina (210)
    2010-04-19  04:29
  42. 2010. Április 19. 04:29210.

    A garage sale a vilag legjobb dolga. Imadom. Alig varom, hogy jo ido legyen, es menjunk nezelodni. Valahol a kornyeken mondtak nagyon jo bolhapiacot is, oda sem jutottam meg el, szerintem eltelik egy kis ido, mire megtalaljuk, de nem adom fel.

     

    Vettek mar itt candaban milliokat ero festmenyt garage salen, de igazabol nem ez a lenyeg, neme zert nem csoves. Hanem mondjuk eppen a konyvek miatt sem az. Nalunka  csaladban istentol valo vetek lett volna barmilyen konyvet ealadni, kidobni, meg mesekonyvet sem, gyerekkonyvet sem, tankonyvet sem, semmit. Egyik pillanatrol a masikra mast lattam a vilagban, emberek tul akartak adni a konyveken, mert ugye nem volt hova tenni... Igaz, hogy nalunk is mar az egesz haz tele volt vele, a padlas, a konyvespolcok ketsorban, aztan adogattuk a csaladban egymasnak, de mindig ellenorzes volt, hogy megvan-e-)) de szepen belenyugodtam, hogy a konyveknek ez a sorsa, bar en tovabbra sem, egyetlen darabot ki nem adok a kezeim kozul soha. Meg azt sem, amin en nem tudom atragni magam, mert olvashatatlannak tartom, mert egyszeruen keptelen vagyok ravenni magam, hogy egy konyvet kidobjak. Az szent. Viszont jo kis konyvekre lehet vadaszni garage sale-ken-)))) De fehernemun kivul mar mindent vettunk ott, neha vadonat uj dolgokat is. Nemregen egy idos no hazaban volt garage sale, a no meghalt, es Avon forgalmazo volt. A gyerekei csinaltak a sale-t. 25 centert vettem fulbevalokat, nyaklancokat, teljesen original dobozban, karacsonyfadiszeket, aprosagokat.

     

    Volt egy nagyon szep film, mar jonehany eve egy kisfiurol, aki nagyon okos volt, de talan gyenge, vagy a labaval volt baj, es egy nagy,eros, de buta fekete kissracrol, akik a legjobb baratokka valtak, sot mindketto kilogott  akozossegbol a maga erossege, es gyengesege okan, igy senki masuk nem volt, csak ok egymasnak. A cimere nem emlekszem mar, de csodaszep film volt.

    előzmény:
    Prókátor13 (208)
    2010-04-19  02:26
  43. 2010. Április 19. 04:17209.

    Nem ertettelek felre, csupan valamit el akartam magyarazni, csak hat fel szemem a kolkon volt kozben.

     

    Most sikerult elaltatnom... szokasos, marcius eleje ota tarto cirkusz: az orra be van dugulva, ma ismet sarga trutyival volt tele. A mult ehten el kellett volna vinnem vervetelre, de megmondom oszinten, hogy be vagyok tole szarva. Tul kellene esnem rajta, de belefeszkelte a fejembe magat valami, hogy nagyon komoly baj van, ami 3 eves korban szokta felutni a fejet, es hosszan tarto felso leguti hurut gyanus lehet, na meg az etvagytalansag, faradekonysag. Mindez sajnos adott, de akar lehet a banalis ok is, hogy ugye az orvos egyszeruen bena, es a gyerek mar a lassan 1,5 honapja tarto ebtegseg miatt ilyen. En azert tovabbra is ba vagok tojva, hoplnap enm elsz ido a vervetelre, de kedden elviszem, aztan remelem, hogy szembe nezek a tokeletes verkeppel.

     

    Megmutatom neked az en okosomat is. 14-en voltunk a dijatadon. 2D Character Animation-ban nyert ezustermet Gabesz. Ezt most kimasoltam, mert nem volt ekdvem bepotyogni, ha ilyen sotetbarna a szine a betuknek mikor megjelenik, akkor azert.. teszek ra. Szoval a Discrit School Board of Niagara (ez a kornyek varosainak az iskolainak a szovetseget jelenti) rendezte, meg jo par honapja. Azt tudtuk, hogy benne van az elso haromban, de a pontos helyezest csak 14-en mondtak meg a vacsoran. Nagyon elkeseredett a gyerek, mert o is, es a tanar is elso helyezest gondoltak, emgmondom oszinten, hogy lattam az elso helyezett munkajat, es en sem ertem. Tavaly harmadik lett, akkor tenyleg olyan is volt, de az idei erthetetlen sokunknak. Ez van, majd jovore elsok lesznek. A srac, akivel indult, tobb mint egy orat kesett, Gabesz egyedul kezdett neki. Ott helyben kaptak egy temat, es azt kellett megrajzolni, es filmet csinalni belole adott idon belul ott helyben. 

     

    Ez az alma, ebben szeretne dolgozni. Nezd..-))) James Cameron abban a suliban vegzett ahova o jar, rendszeresen visszamegy oda.. Ha egyszer a gyereknek lehetosege nyilna ilyen ember munkajaban reszt venni, es azonos adottsagu, kepzettsegu emberek kozul kellene cameronnak valasztani, gondolom, hogy a sajat kozepiskolajabol valora felfigyelne, ha az ugyes-))  Na ez csak felig-meddig vicc, de azert fura, mert ekkora sztar, es par hete is ott volt a suliban, csak ugy, minden hajciho nelkul. Visszajar oda sokat, mar a kolkoknek nem is nagy kunszt.

     

    A vacsora, illetva a bakett tenyleg nagyon szep volt, 691-en voltunk meghivva, eleg nagy felhajtast csinalt a varos belole ismet.

     

    Origamizni en is nagyon szerettem, meg egesz kislany voltam, amikor a kornyeken levo konyvtarba beiratkoztam, es ott tanultam meg.  mar nem lenne hozza turelmem szerintem. Marciaval azert is nagyon jol jartal, mert o olyan kicsit, illetve nagyon is, mint egy nagymama. Az nagyon kell minden gyereknek, az hatalmas ajandek, ha sikerul ilyen embert magad mellett tudni minden mas mellett a gyerek lelkenek nagyon jo. irigyellek ezert, illetve nem irigyseg ez, hanem arra gondolok, hogy milyen jo lenne valaki ilyen nekunk is. 

    előzmény:
    Prókátor13 (207)
    2010-04-19  02:06
  44. 2010. Április 19. 02:26208.

    Jol bevasaroltam ma a gyereknek. Csak ugy csovesen, garage salerol. Vettem neki 38 db konyvet, origamihoz papirt, meg brain quest kerdeseket. 

    Egy kisgyerektol vettem, egy  evvel volt idosebb mint a fiam, hat mondta sorban, hogy melyik volt nagyon jo. A felere azt mondta. Azert mar akkor belejottem, hat a tobbit sem hagytam ott. Most aztan talalhatja ki a fiam, hogy melyiket is kell olvasni elobb-)

    Anyja fia, nagyon szeret olvasni. A multkor kimentunk ebedelni, hazafele meg egy konyvesboltba. Ket konyvet valasztott. Az egyiknek neki ult rogton, este egeszen furdesig le sem tette, aztan masnap delutan is olvasott egesz delutan, addig mig ki nem olvasta. A masik konyv tevedes volt. Majd talan kesobb jo lesz neki.

    Az origami megy most nagyon. Az unokatestverenel volt par napig a multkor, csinaltak ezret, a youtoubon kerestek ra. Akkor par napig a youtoubot bujta, hajtogatott. Mar meghulyitett vele mindenkit, Marcia papirok utan rohangal, es tele van az egesz haz. A papirokat is a kisgyerektol vettem. Nem kimondott origami papir, de o arra hasznalta.

    Kozben ahogy valogatok a konyvek kozott, ermegyujto tasakokat meg oldalakat is talaltam. Hat penzt is gyujt a gyerek.

    Vegul kerdeztem melyik suliba jar, de hat sajnos korzeti suli, valahol itt a kozelben. Pedig tan ket percre lakik tolunk a fiu. Egy az egyben ugyanaz az erdeklodesi kore mint a fiamnak, meg hasonlit is ra, ha ismernek egymast jo baratok lehetnenek. Talan. Neha az ellentetek vonzzak egymast. A mostani baratja semmiben sem hasonlit ra. Nagyon vagany kiskolok. A Chris meg nem. Nem lehet minden tokeletes, meg kell elegednem annyival, hogy okos-) 

    előzmény:
    kysslina (206)
    2010-04-19  01:17
  45. 2010. Április 19. 02:06207.

    -)))

     

    Jaj, Kata felreertetted-)

    Hat persze, hogy csak az ove-) Mi mar honapok ota csak ugy vagyunk mint tuz meg viz, bar szegeny szerencsetlen azzal szorkalta tele csaladom fejet, hogy en nem hagyom beken-) A baratnoje nem hagyja beken-)

    De kb. ennyit is ert a tema, nem erdekel, kinek mitol beteg a lelke es miert veri az orrat mas dolgaba.  Ennyi volt, ezt meg ki kellett irjam neki, mert hat ugyis elolvassa a hableany-) 

     

     

    előzmény:
    kysslina (205)
    2010-04-19  01:08
  46. 2010. Április 19. 01:17206.

    Errol a bizalom dologrol..: meg nagyon az elejen, amikor elkezdtunk egyutt jarni, odajott hozzam egy csaj, hogy Z megcsalt vele (talan ket hete jarhattunk), es vigyorgott ott nekem, mintha most ezzel nagyot mondott volna, vagy vart valami kiborulast a reszemrol.. Kerdeztem tole, hogy akkor most erre buszke, hogy valaki megkefelte, aztan meg arra se jo, hogy vegigmenjen vele az utcan? Mondtam neki, hogy en a helyeben inkabb elsullyednek szegyenemben, hogy csak g..itemetonek jo.

     

    A no nem szolt semmit, csak elhuzott a sunyiba.

     

    Aztan kiderult, hogy az adott idopontban Z ott bulizott, ahol a nagynenem is, es veluk ment haza. Errol ennyit. 

     

    Nos, azota sem kotoraszom a zsebeit, nem kutakodom. Tudom, hogy mennyit jelentek neki. Nagyon sokat.  Ennel tobb bizonyossag nekem nem kell.

     

    Ez a no mennyit er E-nek? Annyit, amennyire most hasznalja.. boxzsaknak veled szemben.  Akarki lehetne, a szemelye nem jelent senkinek semmit. Neked sem, es E-nek sem. O a lenyegtelen az egesz harmasban, o egy koztes allapot. Egy nulla. Szar lehet neki.

     

     

    előzmény:
    kysslina (205)
    2010-04-19  01:08
  47. 2010. Április 19. 01:08205.

    Itt vagyok, nyugi, csak nem olyan egyszeru Noah mellett itt irni, most Blanka felvitte magaval.

     

    Nem tudok rondabb dolgot elkepzelni mint amikor egy par szetmegy, es elkezdik ezt a jatekot. 

     

    Voltam mar en is "a kovetkezo". Az, hogy ezt hogyan eltem meg, ez az, ami miatt massa valt a mi esetunkben, es massa a tietekben. Eloszor is barmennyire is zavart az, hogy egy no nyilvanvalo jelenlete (meg akkor is, ha az a no mult ido volt) a lakasban, a szeretett ferfi eleteben, megis az egesz elottem velo no ugyet en nagyon szemermesen kezeltem. Minden vele kapcsolatos dologgal ugy ereztem, mintha valakinek a zsebeben kotorasznek, aminel nem tudok megalazobb, es borzalmasabb dolgot elkepzelni. Soha nem is teszem meg ezt a szeretteimmel, mert alapbol megbizom bennuk. Igy voltam Z-vel is. Ott voltak az orrom elott a fenykepek, es nem nyultam hozzajuk, nem nyitottam ki semmit, nemolvasgttam, kutattam semmit. Nagyon szerettem volna "tudni", hogy mi van, de felulkerekedett bennem az, amit valaki, vagy valami belemnevelt, vagy jott a szemelyisegemmel, azaz nem nyultam mas benso dolgaihoz. Egyszer tettem emg eletemben ezt, es akkor is mert Z ragaszkodott hozza, es az nem a szerettem volt, hanem valaki, aki elarult, es bar biztos voltam benne, nem akartam tudni. Z volt az, aki eroltette, es igaza volt. Ez inkabb hiszem el, hogy valaki eseteben nem lehet igaz, meg a nyilvanvalo tenyek ellenere is, mig Z sokkal elovigyazatosabb, gyanakvobb. neki volt igaza. Most sem kotoraszok, most sem kutakodom. A gyerkeimnel sem, soha semmit.

     

    Az, hogy  ano ennyire bele akart maszni a ti eletetekbe annak egyetlen oka van: egyaltalan nem erzi a helyzetet biztonsagosnak a kapcsolatban. En a helyeben kilepnek belole, mert valaki vagy csak az enyem, vagy egyaltalan nem. A no alazza magat, es merhetetlenul ostoba, raadasul nem, egy cseppnyi izeben sem no. Egy liba. Egy nonek van onerzete, gerince, tartasa. Ennek nincs. Egy lyuk ket labbal. Ennyi.

     

    Azert neme rzi magat biztonsagban, mert E egyertelmuen meg a tied. Ha nem igy lenne, akkor nem csinalna a szanalmas jatekait veled. El akar lehetetleniteni, hogy azt erezd, hogy nelkule megallt az eleted. Nem mintha vissza akarna hozzad menni, mert azt mar elbaszta, hanem mert serti a ferfiui hiusagat, hogy a "gyenge" no, enm zokog a kuszoben, hogy mentene bar meg a szemet, es hideg vilagtol, mert ugye ha igy lenne, akkor meg beled is rugna egyet, es esetleg, emgengedne, hogy a laba nyomat megcsokold..ugyanis a kis edest valaki elkenyeztette annak idejen, es nem is tudja elkepzelni, hogy az elet nelkule is mehet tovabb. Ezzel tetted be neki a kaput, ezzel boszitetted fel  a leginkabb. Mi az hogy nem orjongsz erte??

     

    Megyek, mert noah szetszedte a lakast, mert kozben lejott ugye, es azon mesterkedik, hogy azt is magbanjam, hogy megszulettem...

    előzmény:
    Prókátor13 (199)
    2010-04-18  09:51
  48. 2010. Április 18. 23:01204.

     5.

     Es akkor most ez a level, megegyszer, de sorrol sorra kielvezve, mert hat persz minden sorara meg an a valaszom.

     

    "Szia. Nos,tobbe nem keresnelek es legyen ez kolcsonos!!"

     

    "Hm..ize, most pirulok, de eddig sem kerestelek, csak akkor mikor hangosbemondora volt szuksegem."

     

    "Tudod eddig azt hittem,hogy en irtam egy levelet,aztan valaszoltak ra es megkertek telefonaljak ,hogy beszeljunk. Most kiderul,hogy valojaban en keresgellek teged:-( Hat ha igy gondolod nem teszem!!! Mebiztam benned valamiben,es sajnos elarultal:-("

     

    Ha nem csak azzal lettel volna elfoglalva, hogy ket ember kapcsolataban mi tortent, akkor nem siklasz el a sorok felett amiben megirtam, hgoy ezt mondtam kekszakallunak, es leirtam neked is, meg mellesleg a facebookon is, szoval olyan nagy titok nem lehetett-) Arrol, hogy ki arult el kit, ki kinek elt vissza a bizalmaval....nos az nlc egesz rendszere nem lenne eleg ra...az osszes parbeszedunk utan azonnal hivtad az exemet, es ugyanez forditva is, ugy hogy valojaban semmi kozod nem volt az egeszhez. Megsem veszem arulasnak, mert az elso perctol fogva tudtam, es nevettem rajtad, vizsgalgattalak mint egy fura bogarat a homokban-) 

     

     "Semmi gond,csak......... Mivel nem szeretnem ellensegge valni ugy mikozben segiteni szeretnek igy inkabb tobbe nem irok es nem hivlak."

     

    Ez valoban erdekelne, hogy miben is probaltal segiteni??? Miota hivatalos formaja a segitsegnek a szarkeveres???

     

    "Gondolom tuleled:-)"

     

     Marmint mit, a segitsegedet???? Nyugi, szivos vagyok, pedig nagyon kiettel magadert-) 

     

     "Kivanok minden jot nektek,mert valojaban ebben ahaboruban nincs gyoztes\ ha nem "bekeltek "meg."

     

    Ja, dehogynem, egy gyoztes volt. TE. Jokat rohoghettel a markodba. Nyugi. En is-))))

    Igaz, kekszakallal nagyon kikurtal, de hat majd csak kikuralod valahogy-)

     

     ui:Volt ma 1 erdekes hivasom egy privatrol. Annyit mondtak,hogy E.mellett allnak!!!!

     

    MIlyen erdekes, micsoda bator emberek vannak, privatrol mernek teged felhivni-)

     

    Es millio dolog van aminek tanui voltak kozos baratok es bar eddig nyeltek es hallgattak,most mar oda allnak ahova kell.

     

    Neyltek???? Oh, szegenyek, mino nagy szavak-)

     

    "En mondtam nem erdekel a tortenet ne haragudjanak,de bucsuzoul annyit mondott a srac,hogy van 1 oriasi adu a kezukben!!! Es jobb nem eljatszani. Passz mire gondoltak,mert nem erdekel. 

     

    Jaj, nem mondod komolyan, hogy van olyan dolog, ami teged nem erdekel????,  ez most halal komoly??? teged minden erdekelt, mindent tudni akartal-) Ha teged igy hivott volna fel valaki, hat a feje tetejere allitottad volna, ugy kerdezted volna ki, mint egy pok, ami kiszivja az aldozata veret-)))

    Oriasi adu? Hahaha, aztan ugyan mi??? Hogy bapasiztam, mikor mar ket honapja nem beszeltunk??? pszt...nem is egyeszer, nem is eggyel-) Ennel van jobb is, meg hirdestest is adtam fel, es penzes pasik kerestem benne, ami szegyen lenne....es az is...tudod kire nezve, a rozsalovagodra nezve, aki mindennap dolgozott, es abban a hazban lakott amit en bereltem, es aki elnezte, hogy en nem dolgozok, es marhara nem erdekelte, hogy mibol vasarolok, vagy mibol fozok....milyen titkom lehet meg kedves, mifele adu??? Nekem nincsenek titkaim, barmit teszek, mindig mindenhol vallalom...legfeljebb akinek nem tetsizk, elmehet az anyjaba-)

     

    De ez mar rohej.Felnott emberek ovodaja:-( A biro is kinevetne hidd el,hogy most jutott eszedbe x ido ut veszelyesnek tartod az exed. Takat hivna beeeeeeeeeeee es a hivom szerint sokan allnak E mellett. Na mindegy!!! Ti tudjatok. Minden jot.

     

    Meg mondom neked, mi a rohej kislany. A fenyegetozesed. Ez, ahogy izgatottan ide oda rohangaltal kozottunk. El kell mondjak neked valamit, amit egyebkent is tudsz. Nem hivott fel teged senki nevtelenul telefonon. Tudod miert? Mert mi nem ilyen korokben mozogtunk es nem ilyen barataink vannak. Rossz eleted lehetett valoban, ha csak ilyen butasagot tudsz kitalalni. Ahoz, hogy teged valaki felhivjon, E/nek ki kellett volna adinia a telefonszamodat. En itt most elmondom neked, hogy soha nem tette volna meg. Nem tunt fel neked, hogy egy felnott emberrel allsz szemben?

    E/nek vannak haverjai, es tan 4 olyan aki talan barat. A Bela nem tenne ilyet. Az elso perctol megmondta, hogy ot ebbol mindenki hagyja ki.

    A Zolli egyszer ult a kocsiban mellettem, es sirva fakadt azon, hogy kulon mentunk. Meghallgat mindkettonket, gratulal vagy sajnalkozik ha kell, de tudatosan nem kozvetit semmit, es az igy helyes.

    Laszlo...neki meg van a velemenye mindenrol, nagyon szereti az Endret, de valamit tudnod, egy felnott ember, nem ul le egy ileys kis pisis melle jatszani mint amilyen te is vagy. A 4. tan Salim lenne. Felejtsd el-)

     

    Nojj fel gyermek. Azt irtad nekem az egyik leveledben, hogy majd jon valaki, aki mellett en is NO leszek. Nevettem rajta. En no vagyok, voltam, leszek. MIndig is-) Nem a helyes pofika, es nem pink szoknyacskak tesznek valakit nove-) Neked mar nagyon keves eselyed van ra, huzhatsz magadra barmit-) 

    Ha valakinek harmincon felul sem no be ennyire a feje lagya, annak mar nem sok eselye van a felnotte valasra. Ha valaki onmagaatol nem jon ra, hgoy nem avatkozik bele felnott emberek eletebe, annak az elet sem fogja megtanitani, mert eselytelen. Szoval te nem vagy no, kis virag, azt huzol magadra amit csak akarsz, mutogathatod magad kulonfele pozokban, pinkben, hupililaban, csak egy buta gyerek maradsz-)

     

    Azert egy valamiben eggyezunk. En is csak annyit tudok neked mondani: MInden jot-)  

    előzmény:
    kysslina (198)
    2010-04-18  04:57
  49. 2010. Április 18. 22:59203.

     4.

     

    Innentol kezdve nagyon felgyorsult minden. Penteken 6 levelet kaptam a lanytol, azt hogy hanyszor telefonalt nem is tudom megszamolni. Otnel tobbszor szerintem....

    Porba hullott rola minden fenyes maz. En mindent elhiszek mindenkinek addig a pontig, mig egyszer hazugsagon nem kapom.

    Nos, eloszor is, o meselte nekem azonnal, az elso telefonnal, hogy lovagja okollel benyult a microba, verzo kezzel ment fel hozza a hetedik titkos szobaba. Erdekes modon ez hirtelen modosult, nem ram volt merges a dacos lovag...egyeb problemai voltak, ami tavozasom utan egy masodperccel kitort rajta-)))))) Jejejje, nenenenene-) Aztan jottek a fenyegetozesek a kedves lanytol-) Meg nem talalkoztam eddig azzal az emberrel, aki meg tudott volna igazan fenyegetni, mert minel inkabb fenyegetnek annal dacosabb es gorombabb leszek...buta buta ex, nem meselte el neki, hogy amikor folyamatosan utott, annal jobban mondtam a magamet????? 

     

    Kekszakall ugy dontott, a tettek mezejere lep. Az ertelmeben vetett hitemben nem csalodtam...nem velem probalt vegre egy normalis parbeszedet kezdemenyezni, hanem a Marciaval, a gyerekeimmel, es az ocsemmel-)) Istenem, no, nehogy rohogj Kata, hat ferfi, agyat ne varj tole-)

     

    Vagyok annyira urino, elvittem itthonrol aznap estere a gyereket, es en sem jottem haza vagy este tizig, de akkor aztan mar nagyon, mert nagyon kellett, masnap dolgozni mentem. Hat magamra zartam szentelyem ajatajat, aztan ket perc mulva aludtam mint a bunda-) Tudtam, Marcia majd ugyis elmond mindent.

     

    Gondoltam, ezzel ugy vegre vege mindennek. Hat nem. Nem volt vege.

    Masnap reggel levelet kaptam hercegnotol.

     

    Es ezt most ide kiteszem, mert nem volt gyerekszobam. Ne rohogj Kata, tudod, hogy ez jellemembe vag, nem ez az elso level amit kiteszek, hadd oruljon mar mindenki-)

     

    "Szia. Nos,tobbe nem keresnelek es legyen ez kolcsonos!! Tudod eddig azt hittem,hogy en irtam egy levelet,aztan valaszoltak ra es megkertek telefonaljak ,hogy beszeljunk. Most kiderul,hogy valojaban en keresgellek teged:-( Hat ha igy gondolod nem teszem!!! Mebiztam benned valamiben,es sajnos elarultal:-( Semmi gond,csak......... Mivel nem szeretnem ellensegge valni ugy mikozben segiteni szeretnek igy inkabb tobbe nem irok es nem hivlak. Gondolom tuleled:-) Kivanok minden jot nektek,mert valojaban ebben ahaboruban nincs gyoztes ha nem "bekeltek "meg. ui:Volt ma 1 erdekes hivasom egy privatrol. Annyit mondtak,hogy E.mellett allnak!!!! Es millio dolog van aminek tanui voltak kozos baratok es bar eddig nyeltek es hallgattak,most mar oda allnak ahova kell. En mondtam nem erdekel a tortenet ne haragudjanak,de bucsuzoul annyit mondott a srac,hogy van 1 oriasi adu a kezukben!!! Es jobb nem eljatszani. Passz mire gondoltak,mert nem erdekel. De ez mar rohej.Felnott emberek ovodaja:-( A biro is kinevetne hidd el,hogy most jutott eszedbe x ido ut veszelyesnek tartod az exed. Takat hivna beeeeeeeeeeee es a hivom szerint sokan allnak E mellett. Na mindegy!!! Ti tudjatok. Minden jot."

    előzmény:
    kysslina (198)
    2010-04-18  04:57
  50. 2010. Április 18. 22:58202.

    3.

     

    Nagyon buta kekszkallnak mondtam ugyan, hogy rossz helyen probalkozik, mert nem irok hercegnonek, nem hivom hercegnot, es nem akarok vele talalkozni. Ellenben ha o hiv, fel fogom venni a telefont, ha o ir, valaszolni fogok, es ha o talalkozni akar velem, hat biza, hogy ott leszek-) Rossz helyen probal barmit is megtiltani, en mar nem az o kiralysaganak vagyok huseges alattvaloja-) Szive holgyet kellene megregulaznia, es ha okosan tette volna, akkor egy okos no meg is ertette volna, hogy ne usse oda az orrocsakajt, ahova nem kellene, foleg, hogy nem birja a dramat-) Te jo eg, mi lett volna ha dramat akar, kekszakallu levagta volna mid a het fejemet??????-)

    Szegeny kekszakall duhongott, hogy ne avatkozzak az eletebe. Nem tettem. Benyitottam a titkos hetedik ajton, azert nagyon bocsanatot is kertem...de beleavatkozni...hm, en is ugyanezt ereztem....tudtam, jon hercegno, hozza viszi a hireket, gyartja a konfliktust, en meg ultem a homokban, csodaltam a bogarat, terelgettem, es elmelkedtem, mi a celja ezzel? Tan lehet nem is egyedul csinalja, hanem ketten csinaljak. Exrol ugyan nem tudnam feltetelezni, de hat mar teljesen kifordult onmagabol....fene tudja.  

    No mindegy, en sosem arulok zsakbamacskat, hat mikor hercegno irt, akkor meg is mondtam neki, mire probalt a feherlovas rozsalovag rakenyszeriteni, es hogy en nem irok, nem telefonalok....tudod mar egy parszor leirtam.....nem jelentett semmit, hercegnonek szelektiv olvasasi kepessege van, vagy mar annyire bele volt merulve a dolgokba, hogy milyen is volt a mi hazassagunk, hogy se nem latott, se nem hallott. (ennek meg lesz jelentosege a kesobbiekben). 

    Szoval a vege az lett, hogy kekszakall elvesztette a fejet. Nem birt elbanni szive holgyevel, hat kardot ragadott, es elvagta...nem nem, nem a torkomat, hanem a telefonzsinoromat. No, ez nagyon csunya illetlen dolog volt, nem lett volna szabad megtennie. Lehet megis jobban jart volna, ha a torkomat kaszabolja, nem a telefonosszekottetest, ugyanis az biza a gyerektartasi megallapodas resze volt. Oszt mivel gyerektartas is eleg gyer, meg nem is erkezik idoben, hat igy most birosagra bizom a tovabbiakat. 

    Mondtam ugyan, fenyegettem, hogy csunya vege lesz a dolognak, nem koll egy illegalisnak semmi csunyasag, immigrationra megyek, de nosza mondta megyunk vele mi is-) Nem lehet engem azert olyan nagyon ijesztgetni. Mondta automat, regi oreg verda, hat eve kaptam szuletesnapomra, pakoljam ki izibe, mert viszi magaval. Csunya csunya kekszakall-) Ez nagyon rossz fenyt vet ra-) Azzal a kocsival hordom a fiat iskolaba. Hat ma estere kitakaritom, lealllitom ocsemeknel, vagy ahol dolgozok, kulcsot megtartom, a tobbit meg majd eldonti a birosag. Mindenki mondja hulye vagyok, meg ha ekkora paraszt is, a kocsi akkor is enyem, hat ev nagy ido....de nagyon jol tudja kekszakall, hogy nem csak kocsim van, de buszkesegem is.

    Itt volt eloszor, hogy en hivtam a lanyt. Eloszor az ocsemet hivtam, vele uzentem, hogy delig van ideje kekszakallnak visszakapcsolni a telefont, utana retorzio kovetkezik. Aztan rajottem, a legjobb, ha bemondom a hangosbemondoba, eleg ha a lanyt felhivom, meg le sem teszi a telefont, azonnal hivni fogja kekszakallt, ahogy tette eddig is-)  

    előzmény:
    kysslina (198)
    2010-04-18  04:57

Címlap

top