Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Koromreszelgeto...

Prókátor13
Létrehozva: 2010. február 26. 05:54

Koromreszelgeto. 

Csak ulunk, reszelgetjuk a kormunket es mindent, mindenkit jol kibeszelunk. .

Vagy ki tudja...egy igazan eles korom neha egesz jol jon.

Tema? Kotetlen. Az asztal alatt hever, csak le kell erte hajolnunk.

Tagok? A regi NLC/s jatszotarsak, uj Facebookos ismerosok, egyebkent pedig barki, akinek mondanivaloja, velemenye van.

Szoval ki vele, ne tartsd veka alatt, mert lejar a szavatossaga.  

  1. 2010. március 9. 07:00126.
    Endre egyszer vett egy Labradort az ocsem szuletesnapjara. Mindig a ti kutyatok jutott rola eszembe, amikor odault az asztalhoz es varta a kajat-) 
    idézet:
    Prókátor13 (125)
    2010-03-09 06:22:22

     

    Egy nagy baj van vele, azt hiszi, hogy meg mindig olyan kicsi, mint volt, es ugy akar az olunkbe ulni.  Borzasztoan feltekeny, nem konnyu vele-))

    előzmény:
    Prókátor13 (124)
    2010-03-09  06:22
  2. 2010. március 9. 06:57125.

    Rejtot nem tudtam, most lenduletet adtal , hogy utanannezzek.. 

     

    Csontvaryt igen mivel Van Gogh utan a masik oruletem o. Gondolom sokat nyom a latban nalam mellette, hogy apam is rajongott erte, es orakig neztuk nemelyik kepet. Apam kedvence az onarckepe volt, nekem akkoriban a apanaszfal bejarata Jeruzsalemben..talan mert erdekes volt az a sok ember a kepen, az egesz annyira mozgalmas, magaval ragado volt.. Most idosebben mar nincs kedvencem. Mind mas, es mas miatt tud megfogni.

    Mar akkoriban hangoztatta az egeszseges taplalkozast, a vegetarianismust.. megelozte a korat gondolkodasban. A festmenyeit vaszonkent adtak el kocsitakaronak, majdnem karbaveszett mind, Isteni szerencse, hogy akadt aki felvasarolta mindet, es megmentette.. A 60-as evekben kezdtek vele foglalkozni igazan.

     

    Fiatalabb koromban voltam oda nagyon Daliert, mikor Z-vel osszekerultem akkoriban. O is nagyon szereti, a van Goghot nem tudja nalam mire velni.

    Vajello  mar nagyon regi, meg kamaszkori rajongas, mar nem tudom hogyan vagyok vele. Mar nem szeretem a fantasy rajzokat annyira, mikor irtam a meset akkor sokat nezegettem oket, kellett, hogy belezuhanjak a kepi vilagba, utana lassam a magam mesejet, de utana ki sem nyitottam egyet sem. Igazabol egyik sem, soha sem tudta azt mutatni, amit en latni akartam, amit latni veltem mikor irtam, de jo volt.

    Nagyszeru festo, fantasztikusan jol csinalja, de mar nem az en vilagom. Azt hiszem, akkor kezdtem megkedvelni, amikor az IPM-okat hordta az apu haza, es soknak az elejen volt Boris vajello kep, es en mindtol elvarazsolodtam, csak neztem, neztem oket gyonyoruseggel.

     

    Igen, mar beszeltuk, a felesegerol mintazza a noket, de valojabana  felesege nem ugy nez ki,  tulalmodja a sajat asszonyat egy eszmenyi kulsovel.. Mondom, mint Pygmaleon-)  

    A neve a felesegenek Julie Bell, es o is fest. Vajello vilaga (volt egy ilyen cimu albumunk tole) szerintem az elso felesege hatasara is ilyan amilyen, o fantasy iro volt. Itt van kep a felesegerol-) Igyekszik a ferje altal festett kepeknek megfelelni, szep no, nekem a karja mar nem tetszik. 
    előzmény:
    Prókátor13 (123)
    2010-03-09  06:18
  3. 2010. március 9. 06:22124.
    Endre egyszer vett egy Labradort az ocsem szuletesnapjara. Mindig a ti kutyatok jutott rola eszembe, amikor odault az asztalhoz es varta a kajat-) 
    előzmény:
    kysslina (122)
    2010-03-09  05:43
  4. 2010. március 9. 06:18123.

    Nekem nehany szaz noklapja van meg mindig, (eppen beraktarozva), meg Bramptontol vettem. Regi szamok.

     

    Nehany utobbira meg mindig emlekszem

    Pl. Rejto Jeno. Tudjatok, hogy eredetileg szinesz volt, es jatszott jelentos darabokban is, nem tul nagy sikerrel? Hogy a konyveiben emlitett helyszineket valoban bejarta o maga is, nem csak  Mairsellet, de Afrikat is, az idegenlegioval? Hogy a gyilkos egyenlito nem tudott vele vegzni, de meghalt a masodik vilaghaboruban Ukrajnaban ahova munkaszolgalatosnak vittek?

     

    Vagy egy masik: Csontvary. Tudjatok, hogy egyszeru patikus volt, es mar elmult negyven eves mikor elkezdett festeni? Ezekutan bejarta Europat tobbszor jart Izraelben, remek kepeket festett ott...aztan meghasonult a megnem ertettseg miatt, egyre jobban kitort rajta skizofrenia. Vagy negyed evszazaddal a halala utan fedeztel fel es ertekeltek a munkait.

     

    VAgy pl Latabar. A maga nemeben egy nagyszeru szinesz volt, ket oldalas cikket hozott le rola a noklapja, eszembe nem jutott volna magamtol utana keresni.

     

    Salvador Dali. Tudjatok, hogy sosem vizsgazott le? Bevonult a vizsgajara, aztan kijelentette, hoyg nem fog olyanoknak vizsgazni, akiknel o egy klasszissal jobb? Kirugtak. A professzorai nevere ma mar senki nem emlekszik, Dali pedig az egyik legismertebb festomuvesssze notte ki magat? HOgy Gala nelkul nem lett volna ennyire sikeres, a husz evvel idosebb no hatasara festett ennyit, es elete vegeig, amikor mar kulon voltak sem szunt meg szeretni?

     

    Nem Benkovel volt gondom. A cikkel amit lehoztak rola. Egy vilaghiru harfamuveszben ez a legerdekesebb dolog, hogy nem dug vele a felesege, ha szoros? Egyaltalan mi a fene van, miert kell valakinek prostitualodni, hogy beszeljenek rola? Hallottam valami disznosagot a feleseg kereses korul is, arrol is voltak fent cuccok  regebben, csak nem volt turelmem elolvasni.

     

    Es akkor torolnek, mert hanyadek lett a noklapja. Nem torolni kell, hanem gyujteni egy kis vert a pucaba, aztan idejonni megbeszelni, meggyozni rola, hogy en vagyok a hulye, cikruszt a nepnek ez kell neki!

    De nem ez kell. Tiz tizenot hozzaszolas szuletik azonkban a topikokoban, mindenki bemegy, kop egyet aztan tovabb all.

     

    Meg csak azt sem lehet mondani, hoyg mar oreg vagyok, es nem ertek hozza, mert mar 16 evesen a nok lapjat meg a a csaladi lapot olvastam rendszeresen,  mert az volt normalis. Ja, meg az IM/et, mert abban meg annyi baromsagot tudtak kerdezni az orvosi rovatban, hogy felert heti ket ludas matyival-)  

    előzmény:
    kysslina (119)
    2010-03-09  04:36
  5. 2010. március 9. 05:43122.

    -)) Neha azert  lefarasztjak az embert ezekkel a dolgaikkal.. Nos  a kicsi semmivel sem marad le a ket nagytol eteren. Minden tekintetben igazi ferfi...  Nem mintha a kamasz lany nem egy kulon kategoria lenne...  Neha seggel lehet kifordulni a szobajabaol, es a reggeli keszulodese utan kedvem lenne sirni a furdoszobaban, maskor meg sec perc alatt megcsinal mindent.

     

     Gary kutyank mindezeknek az ezerszeres fokozata nebancsvirag lelekkel, es nagy dramai tehetseggel. Ja van meg egy kutyank, o kislany, es tobb esze van, mint mindannyiunknak egyuttveve, es hatalmas szive. Kis hogolyo, ugy nez ki kicsiben, mint a Vegtelen tortenetbol a nagy repulo kutya. Noah akarmit csinalhat vele, turi, es lohol Noah utan.-))) Tunderi kiskutya, en nem szerettem a kistestu kutyakat, de ezt imadom-))

     

    előzmény:
    Prókátor13 (121)
    2010-03-09  05:09
  6. 2010. március 9. 05:09121.

    -) 

    A videot meg nem lattam. Gondolom ha egy pasas olvassa, akkor azon akad ki, a no hogy furdik, de en mar a gondolattol is elszedultem, hogy szembe jon velem gorilla modjara ordito pasi turulkozoben-)

     

    előzmény:
    kysslina (120)
    2010-03-09  04:44
  7. 2010. március 9. 04:44120.

     Nezzetek meg a videot is!-))))

     

    How to Shower: Women vs. Men

     

     

    Így zuhanyozik egy nő:


    1. Levetkőzik és berakja a ruhadarabokat két különböző szennyes tárolóba, egy tároló a fehér színűeknek és egy másik a színeseknek.
    2. Magára ölti a fürdőkabátot és elmegy a fürdőszobába. Útközben találkozik a barátjával/férjével és akkor szorosabbra húzza a fürdőkabát övét és apró lépésekkel szalad a fürdőszoba felé.
    3. Odaáll a tükör elé és alaposan szemügyre veszi magát. Elereszti a hasizmokat, úgy hogy a hasa picit lesüllyed, majd elgondolkozik azon, hogy milyen kövér lett az utóbbi időben.
    4. Beáll a zuhanyzó alá. Előveszi a mosdókesztyűket: az arcra valót, a karra valót, a lábra valót és a hátra valót a hozzátartozó hátmosókefével, valamint a bőrreszelőt a kemény bőr eltávolítására a talpa és a sarka alatt.
    5. Mossa a haját egy speciális samponnal amely avocadot, mézet és 83 különböző vitamint tartalmaz.
    6. Még egyszer megmossa a haját ugyanazzal.
    7. Bebalzsamozza a haját egy balzsammal, amelyben citrom és méz van, majd hagyja ezt hatni 15 percig.
    8. Mossa az arcát 10 percig egy borzalmasan drága szappannal, amely körtét tartalmaz. Ez után az arca színe a homár színére hasonlít.
    9. Megmossa a testét szintén egy borzalmasan drága szappannal amely diót és áfonyát tartalmaz.
    10. Hajából kiöblíti a balzsamot - ez 10 percig tart. Ő biztos akar lenni, hogy minden balzsam eltűnt a hajából, mivel máskülönben a frizura nehéz és lapos lenne.
    11. Megborotválja magát a honaljban és lábszáron, de elhatározza, hogy a bikinivonalon epilátort használ.
    12. Sikít amikor barátja/férje elzárja viccből a melegvizet.
    13. Elzárja a zuhanyzót.
    14. Lerázza magáról a vizet a zuhanyzóba.
    15. Kilép a kabinból egy akkora törölközővel, mint Afrika, és alaposan szárazra törli egész testét.
    16. Becsavarja haját egy különleges vízfelszívó törölközőbe.
    17. Átvizsgálja testét szőrszál, pattanás és bőrleválás után és ezeket vagy körömmel vagy csipesszel letámadja.
    18. Elmegy a hálószobába abban a köntösben, amit már említettünk.
    19. Útközben találkozik barátjával/férjével és jobban magára húzza a fürdőkabátot és apró lépesekben szalad a hálószobába. Most már csupán a felöltözködés van hátra, ami 2 óra.

     Így zuhanyozik egy férfi:

    1. Az ágyon ülve levetkőzik, és szétszórja ruháit a padlón.
    2. Meztelenül megy a fürdőszobába. Útközben találkozik barátnőjével/feleségével, megmutatja a fütyijét és üvölt mint egy gorilla.
    3. A tükör elé áll és behúzza a hasát. Megcsodálja fütyije nagyságát majd megvakargatja zacskóját és utána szagolgatja az ujjai hegyét.
    4. Be áll a zuhanyzó alá.
    5. Nem keresgél semmiféle mosdókesztyű után, mivel ő sohasem használ olyant.
    6. Megmossa az arcát egy méregzöld szappannal.
    7. Púzik egyet és majd hogy összeesik a röhögéstől, mivel nagyon jól visszhangzik a fürdőszobába.
    8. Megnyugszik egy picit, de megint röhögőgörcsöt kap amikor a szag eléri az orrát.
    9. Megmossa nemes részeit valamint az akörüli részeket.
    10. Megmossa a seggét a szappannal és egypár szőrszálat rajta hagy.
    11. Megmossa a haját valami samponnal, de balzsamot nem használ.
    12. A kezével formál egy vicces frizurát.
    13. Megcsodálja új frizuráját a tükörben.
    14. Hugyozik a tusoló lefolyójába.
    15. Leöblíti a szappant és azonnal kilép a zuhanyzóból, de nem veszi észre hogy elfelejtette a drapériát behúzni és most az egész fürdőszoba csurom vizes a WC papírral együtt.
    16. Gyorsan és könnyedén megtörölközik.
    17. Megint a tükörbe néz és megfeszíti izmait és megbámulja fütyije nagyságát.
    18. Elfelejti lekapcsolni a villanyt.
    19. Vissza megy a hálószobába egy ici-pici törölközőbe öltve. Útközben találkozik barátnőjével/feleségével és azonnal letépi magáról a törölközőt és büszkén mutogatja fütyiét valamint üvölt mint egy gorilla.
    20. A vizes törölközőt az ágyra dobja és azon hagyja, 2 perc múlva már fel is van öltözködve.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  8. 2010. március 9. 04:36119.

    Jol teszed, hogy nem erdekelnek, Benko meg az otthoni letem alatt mast jelentett, mint most, en csak kapkodtam a fejem, hogy mi van..

     

    A masik akir(k)rol irtam ott nyomul minden hircsatornaban, amiket azert meg-megnezunk, es akkor meg finom voltam. 

     

    Jo volna mar nem celebekrol olvasni, hanem szineszekrol a szo legnemesebb ertelmeben.   Nem, nem a maganeletukre vagyok kivancsi, arra a legkevesbe. Egy ember annal sokkal osszetettebb, ertekesebb, mintsem a haloszobaja erdekelne leginkabb, sot igazabol megvetem azokat, akik uton-utfelen idegeneknek ecsetelik az eletuk ezen reszet.  Konkretumok nelkul lehet beszelgetni errol, a szex is egy tema, amit at lehet ragni, viszont a maganeletem, az agyam, a haloszobam az enyem. Meg akkor is, ha a vetetlen agyam a legerdekesebb tema a nalam csovezo szerencsetlen okornek.

     

    Nalunk minden a legnagyobb rendben eltekintve Noah orratol ami komoly kihivast jelent, mert szegeny gyerek nehezen alszik miatta. Ma nagy orditast rendezett reggel a daycare-ben, az egyik teacher kivette a kezembol, es bevitte, mondta, hogy kukkantsak be az ablakon 5 perc mulva. Megtettem, a gyerek nagy vidaman jatszott-)))) Ugyhogy nagyon boldog vagyok, ismetelten irom, mert ismetelten aterzem minden reggel, hogy de jo, hogy ide kerult. Dackorrszakot elunk meg mindannyian, o produkalja, mi megszenvedjuk, de foleg en. Nincs olyan keres mostanaban, ami nem az ellenekezojet eredmenyezne. azaz a gyere ide keresre a lakas masik vegebe szalad, a maradj nyugton oltozunknel bukfencezik, a hagyd a kutyat-nal hetszentseg, hogy basztatja tovabb, a furodjunk keresre vonulna be aludni, ha ki akarom veni a kadbol, akkor azert nyavog. Jelenleg  a daycare-t megszegyenito jatekhalomhoz hozza sem nyul, pedig cserelem az elol levoket, viszont megpucolja a sargarepat pucoloval, vagy a szekrenyek valamelyikenek a melyen van, esetleg az apja csavarhuzojat keresi egen-foldon. Takarit, ami azt jelenti, hogy a partvissal hadonaszik raadasul ugy, hogy a partvis kefeje fent van, en emg szaladgalok utana, hogy elvegyem, majd megforditja hirtelen, hogy mar ugrom, hogy kapni kell el a szekreny tetejerol az uvegvazat, es komotosan a halomba tolt szemetet szetkeni a nappali minden negyzetcentimeterere. Nem, nem erdekli a sajat kis sepruje, sot az sem hatja meg, hogy a partvist becsukom a lenti WC-be, ugyanis mindent kinyit. Es rohog egesz nap. kirohog minket, ha rosszalkodott, es tudja, hogy bunos, akkor jon olelgetni, es ha mondom, hogy haragszom ra, akkor meg inkabb hizeleg, fogja az arcom a ket kezebe, es puszilgatja egyfolytaban.

    Raadasul igazi fiu, hangosan orvendezik annak is, ha durrant  egyet, es amikor rosszalloan ranezek valamiert, meg inkabb produkalja magat... Igazabol olyan, mint egy igazi kis vasott kolyok, aki kozben az embert leveszi a labarol.

    előzmény:
    Bogie (116)
    2010-03-09  02:51
  9. 2010. március 9. 04:33118.

    jaj, Bogie, koveti a fene...hat pont ez a gond...kinezel oldalra az uj topikok koze, aztan ez folyik meg a csapbol is. 

     

    Regen voltak normalis topikok, ugy latszik egyre kevesebb van, aztan ezzel a szarral toltik fel.

    Regen a Nok Lapja tenyleg egy normalis ujsag volt, erdemes volt megvenni, de ha most ez a szarsag van az ujsagban is, egyaltalan megveszi valaki? 

    Valoban ezeknek a dolgoknak van hirerteke? 

     

    előzmény:
    Bogie (116)
    2010-03-09  02:51
  10. 2010. március 9. 04:06117.

    Szerintem az NLC-t a Nok Lapja tobbevtizedes multja tartja a leglatogatottabb forumok kozott. Az ember ragaszkodik ahhoz, amit megszokott, megszeretett, meg akkor is, ha az mar regen nem olyan, es nem arrol szol. Sot meg akkor is, ha annak a hatan egy "ilyen" el meg.

    Annak idejen Blanka egy szerdai napon szuletett csaszarral (ekkor a Nok Lapja szerdan jelent meg, nem tudom most mikor), es kepes voltam lemaszni erte az ujsagarushoz, ami azt jelentette, hogy at kellett mennem erte a korhaz masik szarnyaba.. Na jo a Sportszelet is motivalt...   Szoval annyira ragaszkodtam hozza, hogy frissen mutotten levonszoltam magam erte. Annak a Nok Lapjanak es ennek a forumnak semmi, de semmi koze egymashoz. En abbol az ujsagbol akkoriban rengeteget olvastam emberi ertekekrol, szepsegrol, muveszetekrol, pletykat soha, azaz nyugodtan vettem a kezembe, mert tudtam, hgoy azt kapom a laptol, ami szamomra fontos. Es akkor nezzunk korul itt....! No comment

    Ellenben mivel manapsag a legritkabb esetben jutok hozza a maig ragaszkodasom targyat kepezo hetilaphoz, igy ragaszkodom ehhez.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  11. 2010. március 9. 02:51116.

    huhuuuuu , idom csak ennyi, bekukk.....meg mukk.....nem sokkal tobb.

    Basszus, ti nektek meg van erre energiatok, hogy az otthoni hiressegek utjat kovessetek......nekem mar reg nincs, meg oszinten megmondva nem is erdekelnek. Gozom nincs mirol beszeltek, ugyhogy jobb ha el is dugulok ezugyben  

    Proki )))))) engem meg sosem tiltottak ki, merthogy en is olyan vagyok, mint te, szep meg okos meg minden hahaaaaaaaaahaaaaa

    Jobb ha eltunok mielott fejen vag valamelyikotok.....itt amugy sem lehet beszelgetni.....lasd lejjebb 

    Meg szerencse, hogy mashol igen

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  12. 2010. március 9. 02:38115.

    Egyebknet a Benko topicban kemeny tiz hozzaszolas szuletett. Mar egy ideje nezegettem, jatszottak mar ezt a jatekot A. Jolieval, B Pittel, Gyozikevel...soha nem jon be nekik...

    Mindenki magas ivben futyul ra, es meg mindig nem veszik eszre a szerkesztok, hogy nem jon be a Blikk stilus.

     

    Ha osszeadom a tiz hozzaszolast, nem jon ki belole annyi leutes, mint amennyivel Navratilovat meltattad, lehet inkabb rola kellene topikot nyitni-)

     

    Mano jo fej, ertekelem az intelligenciajat. Felesleges lett volna megbantani, szerintem erzekenyebb mint mas. Beszeltem vele akkor telefonon, azt mondja ot eve volt ilyen utoljara, szoval szerintem most par evig biztonsagban vagyunk-)  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  13. 2010. március 9. 02:31114.
    Az utolso bekezdest ertekelem, tiz pontos, kar, hogy torolni fogjak. 
    előzmény:
    kysslina (106)
    2010-03-08  22:50
  14. 2010. március 9. 02:01113.

    Kulonben mondok neked valamit Lina, tied a merges  macska trofea, miattad toroltek a hozzaszolasomat. 

    Ugye azt nem gondolod komolyan, hogy valami kiscserkesz itt ul, es olvasgatja azt a nehany szaz hozzaszolast orankent a renitenskedokre vadaszva.

    Az ilyesmi kb ugy tortenik, hogy bejelenti valami buzgo mocsing...hat en itt mar nagyon regen jartam...ez miattad van Lina, neked van itt lelkes hodolo taborod, a te nyomodban lihegnek, nem az enyemben, engem mindenki szeret, mert en nagyon kedves vagyok es aranyos, tudod, nem???? 

    előzmény:
    kysslina (110)
    2010-03-09  01:48
  15. 2010. március 9. 01:56112.

    Ennek a Benkonek az a legnagyobb baja, hogy szep novel mar talalkozott ugyan, de igazival meg nem...kulonben szor szoron nem maradna rajta-) 

     

    Nah, kerem, ezt mar aztan tenyleg nem lehet torolni, mert sem karomkodas nincs benne, es bulvarsajtonak is megfelel.

     

    Esetleg lehet kihivas az oregnek egy parbajra.  

    előzmény:
    kysslina (110)
    2010-03-09  01:48
  16. 2010. március 9. 01:53111.

    Egy szinvonalas lapbol nivotlan kuplerajt csinalnak, az nem gond, csak beszelni rola, az a gond. 

     

     

    előzmény:
    Prókátor13 (109)
    2010-03-09  01:45
  17. 2010. március 9. 01:48110.
    előzmény:
    Prókátor13 (108)
    2010-03-09  01:42
  18. 2010. március 9. 01:45109.

    Nem Central park ez Lina, hoyg csak ugy kiallj es elmondd a velemenyedet!

     Hogy is gondolhattam volna komolyan, hogy egy olyan helyen, ahol azzal kajoltatjak a jonepet, hogy Benko felesege nem dug ha szoros a pali, ott kifejezheted, ha budos a szar.  

     

     

     

    előzmény:
    kysslina (106)
    2010-03-08  22:50
  19. 2010. március 9. 01:42108.
    De nem baj, mert annyi  elegtetelem maradt azert, hogy ha a hozzaszolasomat nem is latom, kb magam elott latom annak a fejet aki torolte-) 
    előzmény:
    kysslina (106)
    2010-03-08  22:50
  20. 2010. március 9. 01:40107.

    Legalabb ket eve nem toroltek a hozzaszolasomat az nlc/rol. 

     

    Asszem azert, mert vagy ket evig nem szoltam hozza.  

    előzmény:
    kysslina (106)
    2010-03-08  22:50
  21. 2010. március 8. 22:50106.

    Igen az lett. Nem vetted eszre, hogy megszuntek az emberek beszelgetni itt? Mint valami szureallis Stepford wives, olyanok a nok beszelgetesei. Senki nem emr oszinten beszelgetni, senki nem mer odamondogatni.. 

    Olyan posztkommunista lett az egesz. Emberek hatalmat kaptak a kezukbe, olyanok, akik lathatoan eletukben eloszor jutottak ilyen helyzetbe, es diktatoikusan toroltek, tiltottak, eltuntettek csokosoktol olyan irasokat, amikert azok masnap egtek volna mint a rongy.. 

    igy aztan az NLC ilyen lett amilyen. Elettelen, sznob. Hibatlan emberek gyulekezete, hibatlan eletekkel, hibatlan csaladdal, egy tokeletes vilagban.. Szanalmas. 

     

     

    Majd akkor fogok valamennyire bizni a vilagban, ha a Nobel dijatadast kozvetiti a vilagon minden TV elo egyenes adasban, es nem ezt a szanalmas egymas segget csokolgato selfishekkel teli Oscar galanak nevezett majomparadet. 

     

    Ameddig ezt kell elfogadnunk, addig azzal kell beernunk a "nivos" noi magazin weboldalatol is, hogy egy szerencsetlen hulye, aki beleorult abba, hogy mekkora felfordult vilagban elunk, a segget borotvalja-e hogy a nyilvanosan hozzacsapodott masik hulyevel kefeljen. Kb ugyanilyen szinten mozog sarka Kata maganelete, hogy most eppen mikor nyogott a tepsifeju ura alatt, es hanyszor ugrottak egymasra nyilvanosan mint az uregi nyulak, emrt "nem birtak magukkal".  Nem fejtem ki itt nyilvanosan, hogy minek tartom a zilyeneket, es mit tennek veluk, de az, hogy a media mekkora egy nyomoronc mostansag arra azert ki tudnek terni nehany oldalt betoltoen.

     

    kb olyan agyi szintem mzogo embereknek van ez kitalalva, mitn a szerencsetlen barom, aki nyavogott, hogy nonapra nem kapott viragot, kozben a parja mar a konnektort is megdugta volna, mert az asszonka evekig apolta sebeit. Nos azota minden topicban olvashatjuk aktiv szexualis eletuk mozzanatait, ami ugye felveti bennem a mondast" van aki beszel rola, van aki csinalja", de ugye a media sugallta peldakepekkel haladni kell, ha a nyomoronc ezt latja, hallja a mediabol, akkor gyorsan o is tudosit mindenkit, hogy allando fasztulajdonos, es hogy egymasnak ugranak am bi-bi. 

    előzmény:
    Prókátor13 (106)
    2010-03-08  19:20
  22. 2010. március 8. 22:32105.

    En nem tudom elkepzelni, hogy ha valami megoli a korokozokat, az egyben magahoz vonzza. Nem lehetseges. ha a hagyma illoolaja valamifele termeszetes antibiotikum, akkor nem elhetnek emg a hagyman ugyanezek ilyen rovid ido alatt ahogy irjak. Raadasul meg soha olyat nem hallottam, hogy valaki attol beteg lett, hogy egy fel hagymat vett elo a hutobol, raadasul felmerul a kerdes a zujhagymaval kapcsolatban is, aminek a zold szarat sokszor hasznalom fozni, viszont megtartom a feheret tovabbi felhasznalasra a hutoben...

     

    Megromlott a fagyasztott hagymad? Mondjuk en nem ipari mennyiseget szoktam lefagyasztani, csak idonkent van a fagyasztoban egyadagnyi porkolthoz valo, amit azert max egy heten belul fel is hasznalok..

     

    Szoval nekem ez a resze a cikknek hihetetlen, jo lenne utananezni kicsit.

     

    Hajnal kettoig gyujtottem az anyagot.. Mindenrol talaltam amirol akartam,   a targyalopartneremrol is sokat (ez a targyalasra valo felkeszules aranyszabalya), ugyhogy most ma pihenek. Holnap meg elkezdem megszerkeszteni a prezentacio irasbeli cuccat.

     

     

    Mano kikattant egy kicsit, en egy kisse duhos voltam ra, eppen amiatt amit te is irsz, d ekozben azert sejtettem, hogy ez lesz masnap. Igazabol mindannyian kovettunk, es kovetunk el hasonlo hibakat, es ahogy lattam aznap volt valami a levegoben. Ilyenkor egy baj van, ha nyilvanos. nem mindenkinek van annyi turelme mint neked, raadasul sokan az elso ilyen alkalommal darabjaira szedtek volna, foleg azok, akik nagypofaval tisztessegesezik magukat, kozben meg dutogetnek rendszeresen. En egyszer mar azt hittem, hogy rajtam kivul ezt senki sem veszi eszre, mikor is irtak privatban, hogy dehogynem. Aki iszakos az kepes olyan hulye lenni, hogy megfeledkezik arrol, hogy attol, hogy tobbezer kilometerrel tavolabb utazik attol, aki mindent tud rola, attol emg masnak is van szeme, es meglatja a nyilvanvalot. Itt meg mindenki ugy fenyezi magat ahogy akarja, egymas kozott mar mindenki megbeszelte rola, hogy mifele. Szoval Mano nem titokban csinalta, es szerencsejere velunk beszelt akkor, akik nem azoka  fajtak vagyunk, hogy masrol leszedjuk a keresztvizet mindenert.

    Megyek, gyereket kell nevelnem.. 

     

    előzmény:
    Prókátor13 (104)
    2010-03-08  17:53
  23. 2010. március 8. 17:53104.

    Vagd kette a hagymat, ugy vidd fel. 

     

    Egyszer jol kiszurtam magammal. Piacoztunk, aztan olcson kaptam a szomszed kereskedotol egy zsak kaposztat, meg egy zsak hagymat. Kaposztat reszeltem, dinszteltem, fagyasztottam. Az meg valamennyire elment...

    A hagyma...buzbe borult az egesz lepcsohaz, potyogtak a konnyeim, mire mindet feldolgoztam. Lefagyasztottam az egeszet.

    Aztan par het mulva kezdett egyre budosebb lenni a lakasban, elviselhetetlen volt a szag. Nem tudtuk honnan jon. A vegen mar csak gazalarcban lehetett megkozeliteni a kecot, mire kiderult, hogy a fagyasztoban a hagyma a bunos. Nem romlott meg, de oltari budos volt. Azota nem fagyasztok hagymat, de en is elteszem idonkent a maradekot.

    Ami viszont felelmetes: ha a hagyma magahoz vonzza a virusokat, bacikat, akkor tulajdonkeppen mar az uzletbol is vihetem ugy haza...a fenenek sincs kedve tobbe nyers hagymat enni. Pedig szerettem.

     

    Manoval priviztunk odaad. Kitisztult. Bocsanatot kert az elmult ot napert, es torolt. Ideje volt, mar kezdtem elkeseredni, hogy ennyire rossz emberismero vagyok, es arra gondoltam torlom az egesz fb/t.  

    előzmény:
    kysslina (103)
    2010-03-08  05:07
  24. 2010. március 8. 05:07103.

    Jo. Akkor korbepakolom a lakast pucolt hagymaval, de masnap kihajitom oket, nehogy eszebe jusson valakinek beleharapni..

     

    Ez meglep amugy engem is, sokszor hasznalok fel fel hagymat, meg soha eszembe sem jutott, hogy ez baj lehet.. raadasul sokszor, ha tul sokat vagok fel porkoltbe, akkor ugy felvagva lefagyasztom, igy gyorsabb is feltenni a porkoltet, ha van igy hagyma, nem kell pucovalni, meg darabolni..

     

    Na megyek csinalom a dolgom.., keresnem kell egy csomo infot.. lehet, hogy maris felviszek Noah szobajaba egy hagymat, mert hiaba csoppentek az orraba, hiaba fujja ki gyonyoruen, amint leteszi a fejet, maris bedugul. 

    előzmény:
    Prókátor13 (101)
    2010-03-08  03:34
  25. 2010. március 8. 03:37102.

    A, oda sem mentem el, ma nagyon lusta napom volt. Most van fel het, par perce csereltem le a pizsamat. Azten persze ejszakara meg majd ram jon a mehetnek, szerintem beesek az ocsmekhez. Valamit akart tegnap mondani, kerdezte, megbizhat e bennem, nana hogy nem vagyok megbizhato, igy nem mondta el. En meg nobol vagyok, kifurja az oldalamat a kivancsisag-) 

    Szoval atmegyek es megszerzem a titkot az eletem aran is-)  

    előzmény:
    kysslina (98)
    2010-03-08  01:32

Címlap

top