Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Koromreszelgeto...

Prókátor13
Létrehozva: 2010. február 26. 05:54

Koromreszelgeto. 

Csak ulunk, reszelgetjuk a kormunket es mindent, mindenkit jol kibeszelunk. .

Vagy ki tudja...egy igazan eles korom neha egesz jol jon.

Tema? Kotetlen. Az asztal alatt hever, csak le kell erte hajolnunk.

Tagok? A regi NLC/s jatszotarsak, uj Facebookos ismerosok, egyebkent pedig barki, akinek mondanivaloja, velemenye van.

Szoval ki vele, ne tartsd veka alatt, mert lejar a szavatossaga.  

  1. 2010. március 3. 04:2376.

    Ne orulj meg Kata, Senecaval meg ne torodj, nem is volt olyan okos, nem is az szamit, ki mennyire okos, inkabb az, mennyire tudja magat eladni. 

    Neha egeszen ostoba embereknek is nagy aruk van az emberpiacon, nem az donti el mit tudsz, neha csak az, hogy mivel vasarolod meg az embereket vagy hogy adod el magad. Az utobbi a jobb variacio.  

    Francba, erre most oblitenem kell egyet-)  

    előzmény:
    kysslina (72)
    2010-03-03  01:54
  2. 2010. március 3. 04:1975.

    OceanJaronak uzenem...

    azt mondtam itt es most....de hajt a verem, mennem kell, lelocsolom magam ma este egy kis jaegerrel, ejjel majd visszajovok, de addigra Te mar ugysem leszel itt...szoval ha hagysz "nyomokat" magad utan, valaszolok-)

    Nem vagyok valami megbizhato.

    Hulyeskedtem a neten, randim lenne az Eiffel torony tetejen pentek ejjel...asszem oda sem megyek el...aztan ettol most nincs is olyan nagyon jo kedvem. Szerintem egyszer mindenkinek fel kellene mennie ejjel az Eiffel torony tetejere,  kavet inni ejfelkor, elvarazsolodni, torvenybe kellene hozni.

    En megszavazom-)  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  3. 2010. március 3. 03:4174.

    Az a masodik kep, ahol gondolom anyukaddal van, tunderi. Az en fiamnak is van egy hasonlo kepe, hatalmas szemekkel nez rajta, es olyan artatlan-) Lerajzoltam. Az apjaval van...asszem nem a legjobb otlet kitenni-) Majd egyszer ha a fiamnak kulon szobaja lesz, akkor bekeretezem es megkapja. A rajzot is szeretem, pedig tan nem is lett jo...

    Majd egyszer...hamarosan-) 

    előzmény:
    kysslina (73)
    2010-03-03  02:13
  4. 2010. március 3. 02:1373.
    A hugom kisfia. Szombaton mult egy hetes-))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  5. 2010. március 3. 01:5472.
    Majd erre irok, csak most eppen mindjart megorulok... Nem Seneca mosdta a piacra erve, hogy "Mennyi minden amire nincs szuksegem!"? Igaza van. A tulajdon a legnagyobb rablanc. De majd visszterek ehhez, cxsak mint mondtam, most kellene egy kotel, oszt mennek a padlasra.. Nincs baj, csak kisse kicsavart vagyok.. Kell egy ora csond, osz t jol leszek. 
    előzmény:
    Prókátor13 (68)
    2010-03-02  19:50
  6. 2010. március 2. 20:2471.
    Két közgazdász elmegy kocogni. Régi barátok, szertik egymást ugratni. Futásközben az egyik lát egy félig rodhadt almát. Azt mondja a másiknak: adok 1000 dollárt, ha megeszed ezt az almát. 
    ??? 
    A másik kicsit gondolkodik, 1000 dollár sok pénz, az alma meg csak kicsit rodhadt - megeszi. A pénz megkapja. 
    Kocognak tovább. 
    Azért az alma elég keserű volt és amikor megint látnak egy hasonlót, igy szól az almaevő: Te! Én visszaadom neked az 1000 dollárodat, ha Te is megeszel egy ilyen almát, csak hogy érezd, milyen volt. 
    Az ötletgazda gondolkdik, érzi, kicsit sok pénzt ajánlott. Felveszi az alámt és megeszi. 

    Meglehetősen rossz kedvűen, szótlanul kocognak tovább, mire megszólal az egyik: Te! Most te is ettél egy rodhadt almát, meg én is. Neked sincs több pénzed, nekem sincs. Akkor mire volt ez jÓ - nem vagyunk mi kicsit kretének? 

    Dehogy dehogy, mondja a másik: hát nem érted? Éppen most csináltunk 2000 dollár forgalmat.... 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  7. 2010. március 2. 19:5770.

    HHHőőő...!!!!

    Hűű, de meggyóntam volna némelyiket!!!

    Köszi, ez naon jó link :o))))

    előzmény:
    kysslina (58)
    2010-03-01  08:01
  8. 2010. március 2. 19:5669.

    Pasi a drága.. ha csaj lenne mán adtam volna neki egy nyakast.. de T-nek meg a farkára lépek és hanyattlököm, 1 éve vannak nála a képek.

    Sajna ami van, az is olyan hátulról-féloldalast áll, arca nem látszik..

     

    előzmény:
    kysslina (55)
    2010-03-01  04:35
  9. 2010. március 2. 19:5068.

    "Gyakran annak van a legnagyobb ára, amiért semmit sem kapunk. Mutathatnék neked sok mindent, amit ha megszerzel, elfogadsz, kicsavarja kezedből a szabadságot. A magad ura lehetnél, ha ez a sok minden nem volna a tiéd... Vedd szemügyre mindazt, ami az őrültségbe sodorja az embert, aminek vesztét könnyekkel siratja; megtudod majd, nem a kár kellemetlen, hanem a kárról alkotott elképzelés. Hogy valami elveszett, senki sem érzi, csak rágódik rajta. Ha önmagadat birtoklod, semmit sem vesztettél el. De hány embernek sikerül önmagát birtokolnia?" 

    (Seneca) 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  10. 2010. március 2. 19:1167.
    Francois Villont fel akartak akasztani. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  11. 2010. március 2. 07:5266.

    Leromboltad benne a hazafisagot, foldbe dongolted a patoszt-) 

    Ha belemerulunk egy kicsit jobban ebbe az illatos bula dologba, akkor hany nap kitiltas is lehet erte a jutalom? Csak ugy kerdem, osztok szorzok szamolgatok, hogy megeri e-)

     

    Hopp, megyek, filmnezes van.

    Sokadjara.

    Tegnap itt voltak Tamara baratai, ket filmet neztunk, az elso az teljesen homaly volt nekem, de a masodik nagyon jo volt, ha tudod nezd meg: Stepfather. Kemeny thriller. Csak keso volt, hat idonkent aludtam rajta egyet.

     

    Delutan a Metti volt itthon a baratjaval, akkor is megneztek..gondoltam megyek en is, de vegul hozzaragadtam a telefonhoz. .

     

    Erre most kiderul, hogy a megint megnezik, mert a Tamara baratja es a Marcia kimaradtak. Mindjart 11 lesz...szoval megyek en is... igy kell lennie, lehet hogy most masik reszeknel fogok aludni-)

     

    Metti bepasizott. Nem emlekszem ra mikor lattam utoljara ilyen helyes gyereket, de hat zuros ez is, valami atok ul a hazon-)

    Igy hat tartjuk a tavolsagot egyenlore, utalom a bogo pasikat a vallamon.   

     

     

     

    előzmény:
    kysslina (64)
    2010-03-02  06:47
  12. 2010. március 2. 07:2665.

    Illatos bula...fotoval????

    Meghalok-)

    Es meg nem tetted kozkinccse a youtubeon???? 

    előzmény:
    kysslina (64)
    2010-03-02  06:47
  13. 2010. március 2. 06:4764.

    Tegnap este az egyiken olvastam tole egy patoszos beszedet az olimpia kapcsan, hogy ize -nem idezhetek ugye, mert az tilos - szoval ..hogyaszongya..kmDD  A sok arany miatt Kanada meg egysegesebb lesz ( itt a "meg" is erdekes, mert ez mar viszonyitas, es akkor mihez kepest, azaz mennyire volt egyseges elotte, es most??), es    hogy az ittelok identitasa ettol erosebb, ..

    No is itt jon a lenyeg, "konnyek csillogtak a szemmeben" -ez annyira koltoi komolyan, fejet hajtok, itt szokas a Romana ujsagot egy eles, es egyenes hajitassal a kuka legaljara dobni, mikor ez a mondat megjelenik benne - mikor meglatta az oromuket, es ez fogalmazta meg benne, hogy ez a hazaja -eddig milyen fogalmak elhettek abban a fejben, ha voltak benne egyaltalan?- es buszke a fiatalokra, akik ezt az erzest felebresztettek benne....  Most a sok patosz utan hozzateszem; a 14 kanadai arany volt ez.

     

    Szoval olvastam, olvastam, es a szemem elkezdett ott ugralni tudod ott fent.. Mondom hinnye, de jo ez a sok arany, felebresztett valamit ebben a noben, amit az itt eltoltott 8 ev alatt semmi sem tudott meg felebreszteni, de mi mas is volna az, mint az arany? Szoval egybol a kerdes ugrott be, hogy akkor mi lett volna, ha nem lett volna arany? Akkor osztan semmifele erzes, meg konnyes szemek??  Fogalmak sem lennenek a fejben?? Szoval kellett ez a 14 arany, ahhoz, hogy vegre valamifele halat erezzen, hogy ez az egyebkent aranyermek nelkul is gyonyoru orszag befogadta. Lassu szules volt, ahogy latom 14x aranyeret is szerzo szules, de megerte, mert valami jot olvastunk e kedves es erzo lelek szajabol arrol, ahol majd egy evtizede el, oszt vegre eljutott a tudataig, hogy ez a hazaja (nekem a masodik hazam, de van akinek 14 arany miatt mar egybol A hazaja).

     

    Aztan azon gondolkodtam, hogy ilyen paratlan,  egyedi es eredeti koltoi kepek utan,  illene nekem is meghatodnom, oszt mire lettem figyelmes! Nu! Egy konnycseppet morzsoltam el a szemem sarkaban, es!!! csillogott mint az arany! no mondom gyorsan szolok, hogy itt is arany van nalam, szoval ha halat nem is , esetleg egy koszonomot elrebeghetne ne maradjon mar szo nelkul a haz eleje igy hat ev utan.. annyira szivdobogtato volt amugy ez az irasa, komolyan, gondoltam valahogy bele kellene ezt fogalmaztatni az allampolgarsagi eskube, vagy ilyesmi..  De elsiettem: az en esetemben nem telt meg el 8 ev, es a "befogadas" kifejezesre erosen elkezdett ugralni a keze a rohogo fejecsken (lehet, hogy paralizis..).. Mondom: mi? Gyorsan megkerdeztem, hogy a kerdeses idoszakban hol rontotta a levegot, aztan tenyleg: nalam. Azt mondja, hogy jo na megkoszoni.. hat jolnevelt kislany hat ev utan eszIbe jutott..igy hogy szoltam, meg csillogott az arany..

     

     

    Ja az illatos bularol meg nem szoltam, hat ropkodtek a privik izeben akkor, nem gyoztem kapkodni a fejem!!! Jajj azt majd elmeselem, meg a kep is megvan-)) Z mondta, hogy megegyszer ne merjem felolvasni mikor itthon van, mert a legutobb egy hetig hanyingere volt utana.

    előzmény:
    Prókátor13 (63)
    2010-03-02  06:18
  14. 2010. március 2. 06:1863.
    Ne legyenek gatlasaid, nem teszed tonkre az estemet, szoval laza csuklo, vidam kattintas, en is a nagyerdemuhoz akarok tartozni, tessek szepen felhomalyositani. Kuldheted priviben is, igerem, hogy nem leszek diszkret, nem tartom magamban-) 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
    2010-03-02  05:05
  15. 2010. március 2. 00:5462.

    Ilyen nincs... Mar evek ota azon rohognek, hogy amikor valaki megker, hogy mondjam mar meg, szerintem ki jo pasi a sztarok kozul, en Danny De Vitot mondom.. Mert az agyat birom. Ugy mindenfele alakaitasaban atjon o maga. Szerintem irtam mar ide az NLC-re is.. Mellette 2. helyezett Andy Garcia, a 3. Brad Pitt. Aztan meg szoba johet ilyen sorrendben: Jeff Goldblum, Johnny Depp, a mostani Lost sorozatbol a Sawyert alakito Josh Holloway (emlekeztet Z-re)...

     

    Termeszetesen nem feltetlenul igy ilyen sorrendben, es ezek a kedvenc ferfiszineszeim-)) mint szineszek... 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
    2010-03-01  17:06
  16. 2010. március 1. 17:0561.
    Na meg egyszer! Itt ugyan nem annyira szexi mint az elozon volt....de azert erdemes megnezni nagyban....habar a teljes eletnagysag sem lenne valami nagy-) 
    előzmény:
    Prókátor13 (60)
    2010-03-01  17:03
  17. 2010. március 1. 17:0360.

    Az nlc/nek nem jon be a pasi, ketszer probaltam betenni, mindketszer eltunt... 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
    2010-03-01  17:02
  18. 2010. március 1. 17:0159.

    Kibujik az orog belolem-) Szerinted lehet felhotlenul szerelmezni a konyhaasztalon, hogyha egy allig begombolt reverendas kispap nez le rad? 

     

    Nem rosszak a fiuk, de az embernek ennyi idos korara azert mar jol kialakult stabil izlese van:

    felulmulhatatlan-)  

    előzmény:
    kysslina (58)
    2010-03-01  08:01
  19. 2010. március 1. 08:0158.
    A szexi papok 2010-es naptárának minden példánya elkelt

     

     

    DDD-))

     

    Sohasem lehet tudni, hogy mivel lehet a bunos lelkeket a templomokba vezetni-)) Mondjuk engem ezek nem nagyon hatnanak meg, de jokat vigyorogtam mikor olvastam. Templomba engem hat loval se nagyon lehetne..  teljesen agnosticus vagyok, ha meg nagyon akarnak valamit magyarazni, akkor felmerul bennem a kerdes, hogy mit gondol ez, nem tudok en gondolkodni?? hagyjon engem gondolkodni, majd eldontom, hogy mi jon be nekem, meg mi nem..

     

    Noahnak van mesekonyve Noahrol meg a barkajarol.. Kikerte maganak, hogy az nem Noah, o a noah-)) (na mar ki nem javitom, az agytroszt kitalalta, hogy nemecsek efektusom van -igy egy f-el irta -, mert kisbetuvel irom sokszor a fiam nevet. te tudod mi az a nemecsek eFektus? Azt irta, hogy ez mar idezem: durva. Nu durva vagyok-))DD

     

     

     

     

    En nem is tudom, mikor napoztam utoljara...  Ma gyonyoru kek volt az eg, a ho az erolkodik, leesik, par orara ra meg olvad az egesz..takaritani sem erdemes, ha az ember megvarja  akora delelottot, akkorra rendszerint latyak mar minden. Ezzel azt akartam mondani, hogy itt is hajnalodik-))

     

     

    előzmény:
    Prókátor13 (57)
    2010-03-01  07:07
  20. 2010. március 1. 07:0757.

    Csuha egyebkent sem volt, elegans oltony, tort feher ing, nyakkendo, es elbuvolo barna szemek, mosoly. (legkozelebb lefenykepezem-) 

    Vasarnap ma van...ma nem voltam. Calistogara mentem furdobe negy baratnommel, leegett a fenekemrol a bor, tuzott a nap, azt mondtak husz evvel fiatalabb leszek utana, hat mit ne mondjak epphogy halni jar belem a lelek. 

    Mikor odamentunk meg villogtattam korbe a szemeimet, ringo csipo nagymosoly, kifele meg vonszolam magam mint az oregasszonyok, kiszivott a forro termalviz.

    Mindegy, nem csak oregebb lettem, bolcsebb is, nagyon erdekes tortenetet hallottam, megfogott, mar csak azert is megerte a nap.  

    előzmény:
    kysslina (54)
    2010-03-01  01:53
  21. 2010. március 1. 07:0156.

    Haaat...jah...

    Azt nem mondtak, hogy nekem tartanak felolvasast. Haznal volt.  Ertem jott a baratnom...a ferje vezetett. Mikor beszalltam a kocsiba, akkor lattam, hogy meg ket srac ul a kocsiban. Bemutattak oket...ilyen brother meg olyan brother...gondoltam is, ez mar aztan igazan szep nagy csalad, mar multkor is talalkoztam par testverukkel-) Aztan elmentunk a tobbi rokony hazahoz, ott is voltak meg ketten... En egy allat vagyok Kata, mert hat jon a pap szeruseg, de ok mashogy nevezik, beszel nekem vagy husz percet, leulunk, aztan mond ertem egy imat es testvernek hiv, bassza meg, hat akik a kocsiban ultek sem rokonyok voltak, csak itten testvereskedes van meg minden egyeb-) 

    A pap...nos hat...reg lattam ilyen jokepu pasast.

    Persze nem lehetett lazaskodni, meg komolytalankodni, mert leultunk aztan szepen odajott velem szembe es elmagyarazta a bibliat....nekem. Egyszeruen egy kukkot sem ertettem belole, de marha ertelmesen probaltam nezni, es csak azon drukkoltam, Istenem, nehogy kerdezzen valamit mert megnyilik alattam a fold. 

    Ezek utan meg volt egy vacsora, nana hogy egy szemet sem voltam ehes, viszont nagyon jot beszelgettunk, ugy latszik a biblian kivul ertelmes vagyok, es ok is.

    Megyek maskor is, meglatjuk mi sul ki belole-)  

    előzmény:
    kysslina (54)
    2010-03-01  01:53
  22. 2010. március 1. 04:3555.
    Mondjad a baratnodnek, hogy csipkedje magat, ugysincs sok ifjukori kepunk Z-rol-)))
    előzmény:
    Aureus (53)
    2010-02-28  11:23
  23. 2010. március 1. 01:5354.

    He! Elmentel a paphoz vasarnapi iskolaba???

     

    Nem szegyen ez, a Vatikanban keszult egy naptar a legjobb kepu papok fotoival.. Haaat, kar rajuk a csuha..!

    előzmény:
    Prókátor13 (49)
    2010-02-27  20:33
  24. 2010. február 28. 11:2353.

     

    Amiket mondtál, te aztán nem vagy gyáva sem strucc, voltak kihívásaid bőven!!! - de ez azthiszem általában elmondható az itt jelenlévő csajokra.. hát, mi aztán belecsaptunk a lecsóba, szeret minket a Jóisten.

    1 év.. nagy idő.. és biztos hogy tapasztaltabbak lettünk.. és itt a következő év. Ami már nagyon remélem!! mindenkinek jobb lesz és megoldásokkal teli.

    Magamról majd priviben!!

     

    Egy drága barátom szkenneli ifjúságomban készült fotókat (ha így halad vele tán 10 év alatt készül el vele..) KATA majd megküldöm priviben mert köztük van az is amiről beszéltünk kb 1 évvel ezelőtt - amin Z van rajta.

     

    Csajok, mindenkinek jó hétvégét, pihenést, lazítást!!

     

    előzmény:
    Prókátor13 (45)
    2010-02-27  09:52
  25. 2010. február 28. 05:2652.

    Igazabol en nem kerdojeleztem meg sohasem azt a dontesemet, hogy eljovok ide. Sot. Teljesen rendjen erzem, tudom, hogy itt kell lennem, csupan azt feledtem el idokozben, hogy ki voltam amikor megerkeztem ide, es mit akartam. Tehat nem ezert jottem, amirol eddig szo volt. Az, hogy mit kaptam a sorstol idaig az egy resze a tortenetnek, a masik resze az, ahogyan ez engem befolyasolt abban, amit onmagamrol gondolok, es amerre egyaltalan merem terelni a gondolataimat. Teljesen tisztaban vagyok azzal, hogy az ember valtozik, valtoztam en is, de foleg azon igyekeztem az elmult evekben, hogy minel magasabb falakt emeljek magam kore. Olyan volt, mint valami orveny, mint valami olyan, ami elragad, es nem tudok menekulni, majd egyszer, egy ponton feladtam azt is, hogy egyaltalan elkezdjek kuzdeni. 

    Es most egyetlen felemszegezett mondat vilagitott ra, hogy mit adok at en valakinek onkent dalolva... Ez az utolso aljas pofon volt az ami megrezegtette az en pillangom szarnyat.  

     

    Proki: a terhesseged. Iszonyu kettosseg, tudom. Nekem is csak osszeszorul a szivem, hogy az evek ota vagyott ujabb gyerekem kihordasa eletem legborzasztobb, es legfoldbedongolosebb idoszaka volt. Korbe voltam veve egy rakas ertektelen, mocsok emberrel, probaltam, istenemre probaltam oket elfogadni, minden csak zudult rank, kaptam itt is rendesen. Proki: a fiaink tudjak, erzik azt, hogy mi aran adtuk nekik az eletet. Szavak nelkul, a torteneteink nelkul is tudjak, mert velunk eltek meg. Az, hogy akkor mit eltem at, es mi jatszodott le bennem, azt nem tudom leirni, elmondani. De ebbe beletartozik az a dac, az a boldogsag is, ahogyan osszeszoritott fogakkal vegigcsinaltam, mert tudtam, hogy szeret az Isten..megadott nekem eddig mindent amire nagyon-nagyon vagytam. Jobban ismer, mint en onmagamat, mert tudja, hogy az en ertekrendemben mi mi utan all. Nem vagyok vallasos a szo szoros ertelmeben, de hiszek abban, hogy a kotenyeben szulettem meg akkor is, ha nem hullat mindent felem konnyeden.

     

    Isten kötényében

     

     

    Adsz-e könnyűt Istenem?
    Ajándékba, ölbe hullva
    Adsz-e verejték helyett mézet
    Jár-e mosolyra könnyű dicséret?
    Adsz-e tapsot,
    Mázra lakkot?
    Vagy édes gyermekedként
    hagysz tán megtanulni
    a sziklákba kapaszkodva
    vérben elindulni?
    Küzdeni, keresni, szeretni
    S megvetni egy életen át
    Nem lelni sehol kezednek nyomát
    Hagysz hát engem magamra
    darabjaimra szaggatva,
    hogy foltozgatva önmagam,
    lassan öltésről-öltésre
    a létben leljem igazam.
    S ott fekszek magamra hagyva
    a létben, csupán ez éggel betakarva
    ne segíts! Tudom én!
    S kapaszkodva a lentbe,
    Tápászkodok, majd felállok
    S figyel az isten nevetve
    Tapsolna is, de nem mutatja
    Kezére vár egy szerencsétlen fattya,
    Hát emeli azt, de rajtam a szeme,
    S csak érzem talán egy kicsit
    Ahogy remegő énemen
    büszkén siklik el bölcs tekintete.
     

     

     

     

    előzmény:
    Bogie (51)
    2010-02-28  04:21

Címlap

top