Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Oriflame

Torolt_felhasznalo_936319
Torolt_felhasznalo_936319
Létrehozva: 2004. március 8. 13:25
Hali :)
Ki használ Oriflame kozmetikumokat?
Én igen, nagyon bejött.
A Giordani Gold, Sun, Together és az Aromaterápiás parfűmök a kedvenceim.
Írj, ha te is szereted és használod.
  1. 2004. május 21. 16:22151.
    miért nem váltotok Avonra?
    jobban eladhatóbb szerintem, mert olcsóbb!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2004. május 21. 16:13150.
    Hát, nem elég sok ez! Csak arra elég, hogy egy-két dolgoz vehessek magamnak a haszonból. . . Max 5-6 ember rendel tőlem, bár van 2, aki terjeszti a munkahelyén is, csak nem akar belépni. . . Sok ismerősöm sajna nekem sincs, és ők sincsenek eleresztve anyagilag :(
    előzmény:
    Athene77 (149)
     
  3. 2004. május 20. 21:27149.
    Sziasztok!

    Elvileg az én beléptetőm is ezzel foglalkozik csak. Igaz most született baba náluk, igy otthon van.
    Gabella jó neked, hogy te annyi rendelést össze tudsz szedni, sajnos nekem nem jön össze, mert kevés az ismerősöm.

    Athene
    előzmény:
    BGabella (148)
     
  4. 2004. május 20. 18:43148.
    Eddig 1x értem el 200 bp-t, küldtek is vagy 900 Ft-ot! :) Nem tudok többet eladni, ált. olyan 100-150 bp között havonta. :(
    előzmény:
    Athene77 (146)
     
  5. 2004. május 20. 18:39147.
    Sziasztok! Az a hölgy, aki engem beléptetett, ő is ebből élt meg egy darabig. Most megint tanít, de nagyon jól elvolt a keresetéből.
    előzmény:
    Athene77 (146)
     
  6. 2004. május 20. 18:02146.
    Szia!

    Biztos, ha van elég rendelésed idegenektől. Mert ha bizonyos Bp-t elérsz akkor további kedvezményeket kapsz.

    Athene
    előzmény:
    BGabella (145)
     
  7. 2004. május 20. 17:18145.
    Kukk! Sziasztok! Én is oriflamezek, de csak kicsiben. Ebből komolyan meg lehet élni? ÍRJATOK!!!!!!!!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2004. május 8. 17:21144.
    Merwell!
    Azt hiszem már kértelek, hogy ide ne irj ilyen reklámüzenetet. Ez a fórum nem arra van.
    Reklámozz az apróhirdetések között légyszíves.

    Köszi:
    Athene
    előzmény:
    merwell (146)
     
  9. 2004. Április 30. 11:31143.
    Szia! Köszi a tájékoztatást!
    előzmény:
    Athene77 (142)
     
  10. 2004. Április 29. 15:32142.
    Én úgy tudom, hogy szponzor feladata a rendes tájékoztatás és a segítségadás. Ennek mértéke szerintem függ a szponzor és a tanácsadónő kapcsolatától és személyiségétől is.
    előzmény:
    Hlinya (140)
     
  11. 2004. Április 29. 15:30141.
    Szia!

    Nekem nem volt semmi gondom sem a rendeléssel. Nálam ketten vannak alattam, és mivel nekik nincs nethozzáférésük én rendelem meg nekik is a dolgokat. A direktoromhoz mennek a cuccok a Szponzorpontba. Nekem eddig nem volt gondom az új oldallal, bár nekem az előző jobban tetszett.

    A katalógusbemutatóról érdekel a véleményed. Mesélj majd, milyen volt.
    Athene
    előzmény:
    cincácska (139)
     
  12. 2004. Április 29. 09:44140.
    Sziasztok! Megtudnátok mondani, hogy miből áll a szponzor feladata?Köszi előre is.
    előzmény:
    cincácska (139)
     
  13. Torolt_felhasznalo_774195
    Torolt_felhasznalo_774195
    2004. Április 29. 09:13139.
    sziasztok!

    Hogy tetszik az Oriflame megújult honlapja? Szerintem egész csinos lett, és van pár új szolgáltatás is (pl. teljesítménylista, csoportod rendelése, adatai). Viszont a rendeléssel gondok vannak. Van hogy megfelelő akciókat nem kapcsol össze a program, így meg nem mertem leadni! :( És hiányzik az oldal szerinti válogatási lehetőség is. Ti hogyan szoktatok rendelni? Van a közeletekben Szponzor Pont?
    Aztán mesélek majd a kaposvári májusi katalógusbemutatóról! :)

    Sziasztok!
    cincácska
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2004. Április 28. 21:50138.
    Szia,
    küldtem privit, olvasd el.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_923335 (132)
     
  15. 2004. Április 27. 18:04137.
    Sajnálom, hogy nem tudsz menni. de majd talán a következőre. Jó lenne, ha júniusban én is tudnék menni valamelyikre.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_505143 (136)
     
  16. Torolt_felhasznalo_505143
    Torolt_felhasznalo_505143
    2004. Április 27. 13:05136.
    Tévedtem. Ma nem :) Csütörtökön viszont nem valószínű, hogy el tudok menni.

    előzmény:
    Athene77 (127)
     
  17. 2004. Április 25. 20:05135.
    Szia, sziasztok ! A kiwis tusfürő tök jó, bár az én kedvencem a vérnarancsos, főleg nyáron. Teljesen felpezsdíti a bőrömet és még a kedvem is jobb :-)))Tényleg, lesz idén nyár már végre ?
    A lakkokról még annyit, hogy ez a körmöktől is a függ. A fodrász barátnőm, aki egész nap a kezét használja, vízben, vegyszerekben, stb. nyúlkál kizárólag a CBO lakkokat szereti és sokáig tart a körmén, esetleg a fényéből veszít. Viszont neki nagyon erős, szép formájú, hosszú körmei vannak ! A barátnőm szintén szép körmei pillanatok alatt ledobják a CBO-t, de rajta tartós a Vision. Nálam a Visions fél napot, ha tart, a CBO a második napra picit lekopik, de sose pattogott még eddig le. Az első réteg lakk alá körömerősítőt teszek, az Oriflame-est.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_394674 (134)
     
  18. Torolt_felhasznalo_394674
    Torolt_felhasznalo_394674
    2004. Április 25. 16:19134.
    Sziasztok!

    Hú, mennyi minden történt, amíg nem voltam itt! Reménykedtem, hogy nem lesz nagy hajba kapás :)

    Igen, beszéljünk termékekről!

    Nálam első kedvenc a Milk & Honey család. A testápoló krém isteni! Tartalmas, nem fogy el olyan "gyorsan", mint a lotionok általában. Az illata is nagyon finom. Nekem kézre is nagyon bejött.
    Most egy színt emelnék ki: a Visions családból az Angelic körömlakk. Nem minden katalógusban látszik jól. Üvegben inkább fehéres gyöngyházba hajló, körmön színesebb lesz. Néhány napja elkövettem azt az őrültséget, hogy színházi viseletként 3 féle lakkot kentem magamra. Alapként az előbb említettből 2 réteget, majd egy réteg Night sky (Visions ez is), majd tetszés szerinti átlátszó fedőlakk. Ez egyesíti az alap színjátszását, a középső csillámait és a fedőlakk fényét. Babra munka, de a végén már úgy éreztem: nem is "jár" ennyi csillogás!
    Mit tudtok a kiwis tusolóról? Még nem próbáltam, most akarok majd májusban venni.

    Sziasztok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_923335
    Torolt_felhasznalo_923335
    2004. Április 25. 14:57133.
    Szia!

    Én eddig még csak a francia manikűrből próbáltam ki az Ivory árnyalatot. 4 napot tutira kibír, pedig mosogatok, és két pancsolós törpét fürdetek minden este. A májusi katalógusban láttam, hogy a Cbo lakkok akciósak lesznek, valamilyen halvány árnyalatot abból is kipróbálok. Az élénk színeket valahogy nem szeretem, de ez természetesen egyénenként változik.

    Üdv: Erika
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_589395 (126)
     
  20. Torolt_felhasznalo_923335
    Torolt_felhasznalo_923335
    2004. Április 25. 14:50132.
    Szióka!
    Nagyon örülök, hogy írtál nekem!!! Az pedig külön nagyon jó, hogy közös témáink is vannak: a gyerekek és az ori. És még ki tudja mennyi minden! Sajnos nem sok barátnőm van itt Kecskeméten, mert 3 éve költöztünk ide, én itthon voltam Bogival, utána visszamentem dolgozni, mindennap átjártam Félegyházára. Azután meglett Bálintom, s most vele vagyok itthon. Ismerőseim persze vannak, de az nem az igazi. Mindennek a tetejébe a legjobb barátnőm a férjével elköltözött Prágába. Természetesen e-mailezünk, és amikor hazajönnek találkozunk is egy pár órára.

    Hogy hívják a kisfiadat? Ő most biztosan nagycsoportos ovis vagy már kisiskolás? Csak magadnak vásárolsz az oritól? Mik a kedvenceid? Szívesen venném az ajánlásaidat!!! A májusi katalógusban én már egy csomó mindent kinéztem:-)))
    Puszi: Erika
    előzmény:
    hupc (131)
     
  21. 2004. Április 24. 19:07131.
    Szia Dr. Eri!
    Örülök, hogy Rád találtam, remélem a dumcsizós ajánlatod még él, bár én kanizsai vagyok. Tavaly ősz óta oriflamezek, nálam nagyon bevált. Megnéztem a bemoldalad, nagyon édesek a picik. Nekem is van egy kisfiam, 7 éves lesz a nyáron. Biztos lenne miről beszélgetnünk.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_923335 (122)
     
  22. Torolt_felhasznalo_505143
    Torolt_felhasznalo_505143
    2004. Április 24. 17:45130.
    A sminkre 29-én. Ha el tudok menni, akkor feltétlen írok beszámolót, akár ide, akár privátba.
    előzmény:
    Athene77 (127)
     
  23. Torolt_felhasznalo_505143
    Torolt_felhasznalo_505143
    2004. Április 24. 17:39129.
    Köszönöm Anikó, nagyon kedves vagy, ezek valóban használható ötletek!
    Láttam, hogy ott egy-egy termékről bővebben is kifejtitek a véleményetek, ezt hiányolom kicsit innen, mert nagyon jónak tartom ezt a típusú közvetlen jellemzést.
    Egy példa: nekem nagyon bejött a kézkrém (Ori), az érzékeny kezem sikerül neki kordában tartani a mosogatás és a szél mesterkedései ellenére. Pedig sok krémet kipróbáltam már. . .

    És ezt Tulipánnak is: szeretek vitatkozni, ha nem értek egyet az előttem szólóval. Én egy szó negatívumot nem írtam :) Csak azt, hogy miért ne írhatna ilyet az, aki ezt tapasztalta :) (Ez nagy különbség!)
    Egyébként amit pl. dr. eri írt, a személyes véleményt ahogy Bajerlének írtam nagyon sokra tartom. Én még egyelőre többre, mint egy száraz termékleírást.
    Szemceruzát én is vettem, pont itt valaki ajánlására!
    És várom, mi lesz a szemkörnyéki korrigáló használata után a vélemény, mert az elég sok nőnek ajánlható! Mire jó konkrétan, ésatöbbi.
    Egy ilyen jellegű eszmecserében nagyon szívesen benne lennék.
    Kedves Tulipán, én még nem tapasztaltam, hogy bármiféle valamiről csak pozitív dolgokat lehet mondani. Esetleg behúnyt szemmel. . .

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_879913 (121)
     
  24. 2004. Április 24. 17:38128.
    értem :) és a többi kozmetikumról mi a véleményed? azokat már ismered, ugye?
    előzmény:
    Athene77 (127)
     
  25. 2004. Április 24. 17:36127.
    Sziasztok!

    Tamara én még nem használtam. Az én vásárlóim nagyrészét nem a dekorkozmetukumok érdeklik. De hamarosan én is ki szeretném próbálni. Mindent sajnos nem lehet egyszerre.

    Gathering melyik fejtágítóra mész?
    Mesélj majd ha vége van, kiváncsi vagyok rá. Sajnos a hónapban nem tudok menni a munkahelyi programok miatt, de a nyári szünetben szeretnék többön is részt venni.

    Athene
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_589395 (126)
     

Címlap

top