Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Oriflame

Torolt_felhasznalo_936319
Torolt_felhasznalo_936319
Létrehozva: 2004. március 8. 13:25
Hali :)
Ki használ Oriflame kozmetikumokat?
Én igen, nagyon bejött.
A Giordani Gold, Sun, Together és az Aromaterápiás parfűmök a kedvenceim.
Írj, ha te is szereted és használod.
  1. Torolt_felhasznalo_409472
    Torolt_felhasznalo_409472
    2004. Április 12. 00:40101.
    Rendeltem a rozsaszin szh. tusból, de borzalmassan szar minőségű, se szine se állaga, kenni se lehet. Avonró nem is beszélve, ha most vonnák ki a forgalomból is késő lenne. Maradok a megszokott kurrens márkáimnál.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2004. Április 11. 21:24100.
    Sziasztok!

    Én október óta csinálom. Most hogy akciós volt a belépés beléptek hozzám ketten is. Igy ugyan nekem személy szerint nincs annyi megrendelésem mint eddig, de pontokban több van. Mondjuk én is főleg csak magamnak rendelek, meg a családnak.
    Néha eszembe jut nekem is, hogy miért nincs több reklám, de aztán én is arra a következettésre jutok, hogy akkor minden termék drágább lenne. Tőlem pedig igy se és úgy se vásárolnának többen.
    Mivel én is vidéki vagyok igy nincs ugyan olyan gyors kiszolgálásom, de még sose volt gondom a termékek szavatosságával, avasodásával. A direktorom mindig segítőkész, pedig az én hülyeségeimet kielégíteni elég nehéz. És még a szülése után is mindig a rendelkezésemre áll ha szükségem van rá.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2004. Április 11. 21:1899.
    Szia ! Kb. 4 éve vagyok az Ori "szépségtanácsadónője". Valószínűleg szerencsém van, hogy vidéki vagyok. Itt ugyanis nincs azonnali kiszolgálás, de a Centerben dolgozó Zsolti és Gabi egyszerűen felülmúlhatatlanok. Készségességben, kedvességben, türelemben - mert lássuk be, néha idegek kellenek hozzánk.
    Ha gondod van a pesti centeres hölgyekkel, miért nem jelzed "fölfelé" ( direktor, stb) ? Itt is volt egy "problémás" csajszi, nem is dolgozhatott sokáig az Orinál !
    A termékek jók és bár én is inkább magamnak rendelek, azért a kollégáim rendszeresen rendelnek és még nem volt panasz a minőségre, max. színárnyalat miatt volt "reklamációm" ! Néha kipróbáltam egy-egy egyéb terméket ( most nem írnék márkát), de mindig visszatérek a megszokotthoz. A legjobb reklám mi vagyunk magunk szerintem. Ha többet költenek reklámra azzal drágul a termék és akkor joggal mondhatják: bezzeg-itt-ott-amott ez meg az mennyivel olcsóbb. Amúgy az óriásplakátokat szépnek és jónak találtam, de igazából egy jó bemutatóval tudod meggyőzni a leendő vásárlót, ahol nemcsak látja, de ki is próbálhatja a terméket.
    További jó Oriflame-ezést !
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_394674 (98)
     
  4. Torolt_felhasznalo_394674
    Torolt_felhasznalo_394674
    2004. Április 11. 00:0598.
    Kérlek Avka!

    Úgy érzem, azért van ez a topic, hogy leírjuk a véleményünket, tapasztalatunkat. Nem dícsértem az Avon termékeit, csak egy dolgot, amit igaznak érzek (reklám).

    Ha Nektek más a tapasztalatotok, írjátok meg!

    Amiket leírtam a termékekkel és kiszolgálással kapcsolatban, színtiszta igazak! Persze sok jót nem meséltem még el! De 3000 karakterben nem is lehetett, így is sokat írtam a többiekhez képest .

    A céget nem én pocskondiázom, hanem sajnos sok vevőjelölt. Azért, mert az emberekre nagyon hat a reklám! Amit az első sorokban írtam, lehet hogy nem úgy hangzott, de mélyen elszomorított akkor.

    Azért az szerintem kiderült a hozzászólásomból, hogy a cég épülését szeretném, és nem csak vagdalkozom érv nélkül, amire sajnos sok példát láttam máshol idáig.

    A hozzászólásomat vitaindítónak és ösztönzőnek szánom.

    Sziasztok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_605479 (97)
     
  5. Torolt_felhasznalo_605479
    Torolt_felhasznalo_605479
    2004. Április 10. 23:3097.
    Szia !

    Ha a hozzászszólásod 70%-ban pocskondiáztad a cégedet, a maradékban pedig dícsértél egy másik céget, akkor miért nem ott dolgozol? Úgy gondolom az arányok magukért beszélnek, sőt a leírtak is. Ha ennyi rosszat tudnék összehozni a cégemről, akkor már rég nem ott dolgoznék:-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_394674 (96)
     
  6. Torolt_felhasznalo_394674
    Torolt_felhasznalo_394674
    2004. Április 10. 23:1496.
    Kis kiegészítés: a Direktorok persze olvaSSák az oldalt! :))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_394674
    Torolt_felhasznalo_394674
    2004. Április 10. 23:0895.
    Sziasztok!

    Én is Oriflame tanácsadó vagyok, bár anyukám nevén megy a dolog. Az az igazság, hogy egy kicsit csalódás a budapesti "helyzet". Úgymint: már mindenki ismer legalább egy Ori vagy Avon tanácsadót. Rosszabb esetben csak egy lefitymáló megjegyzést kap az ember: "ÉN AVONOZOK!" Volt olyan "vevőjelöltem" (kb 58-60 éves nő), aki két ujja közé csípve fogta meg a katalógus lapjait, fel sem véve azt az asztalról - mintha tetves lenne! Persze ő is avont vett.

    A termékeket inkább magamnak és Anyunak rendelem. Jórészt tetszenek, a krémek, testápolók nagyon jók. Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy CBO rúzst többé nem veszek, mert amikor vettem idáig, többször is avasat kaptam. Nincs ráírva a szavatossági idő, csak úgy odahajítják. A csókálló rúzsom 1 év alatt megavasodott, pedig nem nyitogattam, csak a szalagavatómon használtam. Még két évig jónak kellett volna lennie. Erre nagyon haragszom. De nem is inkább a termékre, hanem a Váci utcai centerben lévő árukiadó hölgyekre. Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de velem mindig lekezelően, fölényesen és arcátlanul beszéltek. Egyszer egyikük ki is oktatott, hogy "nem igaz, hogy nem fogom elhasználni a négy hónap múlva lejáró terméket (kék körömlakk, amit ugye nem minden nap használunk) addig". . de akkor is morogtak, amikor a három hónapon belül lejáró szépséghiba elkendőző krémet adtam vissza, szerintem elég udvariasan kérve, hogy cseréljék ki, hátha van ott frissebb is. Még Ő oktatott ki, hogy az angol dátumozást rosszul olvasom (bocsássatok meg nekem ennyi öntudatot felsőfokú nyelvvizsgával). A pénztáros-regisztrációs lányok ellenben mind nagyon aranyosak voltak idáig.

    Azon kapom magam, hogy csak panaszkodok. A termékek e példák kivételével nagyon megnyerőek. Az akciókat is mindig örömmel fogadom - hisz néha fillérekért meg lehet kapni egyet-egyet! Bár értékesítésben nem voltam sikeres (az igazság az, hogy nem is vagyok egy utánajárós típus), de szívesen vásárolok minden hónapban. Mostani apró öröm: a joker termék jól jön majd :))

    Még egy észrevétel, ami attól félek, nem jut el ahhoz, akihez kellene -ha csak direktorok nem olvasák ezt az oldalt, mert nekik van jórészt szavuk a "nagyfőnöknél"-: szerintem többet kellene reklámra fordítani: pénzből, időből, KREATIVITÁSBÓL! Tudom, az MLM azért jó, mert élő, lelkes, és tul. képpen meg nem fizetett szépségtanácsadók ingyen reklámoznak! De kérem! Az Avon sokkal több, hatásosabb reklámot, programot szervez (pl. gyaloglás). Ha mi nem mutatjuk meg magunkat, sokan továbbra is csak nevetnek majd az Ori-n! A legutóbbi arckrémes reklám jó volt, de az előbbiek nem voltak hatásosak, és szerintem sokkal mélyebb nyomot hagyna az emberekben, ha egyszerre több termékcsaládot plakátolnánk ki! Hadd lássák, milyen sokszínű az Oriflame skálája!

    Kellemes Húsvétot kívánok mindenkinek, sok jó Oriflame termékkel!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2004. Április 10. 16:2594.
    Mindenkinek boldog, szép húsvéti ünnepeket kívánok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2004. Április 8. 12:0993.
    köszi mindenkinek a segítőkészséget, nagyon arik vagytok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2004. Április 8. 12:0992.
    köszi mindenkinek a segítőkészséget, nagyon arik vagytok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_936319
    Torolt_felhasznalo_936319
    2004. Április 8. 10:3391.
    Szia Lexi :)
    Ha Pesten vagy Pest közelében élsz mindenképpen megoldható.
    Írj nekem választ és fölvehetjük a kapcsolatot.
    előzmény:
    *lexi* (89)
     
  12. Torolt_felhasznalo_936319
    Torolt_felhasznalo_936319
    2004. Április 8. 10:2290.
    Hali Athene :)

    Nekem sem túl nagy a vásárlói köröm, így most belekezdtünk a párommal egy másik vállalkozásba, ha érdekel pénzkereseti lehetőség, írj.
    előzmény:
    Athene77 (87)
     
  13. 2004. Április 7. 20:2289.
    SZIASZTOK!ÉN SZERTNÉK RENDELNI AZ ORIFLÉMBŐL DE NINCS ISMERŐSÖM AKITŐL TUDNÉK RENDELNI. HA VALAKI TUD SEGITENI MEGKÖSZÖNNÉM
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_575724
    Torolt_felhasznalo_575724
    2004. Április 7. 18:1488.
    Helló!
    Én meg a jövő hónapban nem fogok, mert nem a legjobb a májusi katalógus.
    Az új samponok, tusfürdők nagyon jók!
    előzmény:
    Athene77 (87)
     
  15. 2004. Április 6. 19:0887.
    Sziasztok!

    Tulipán ezek szerint bejött a szemhéjpúder.
    Az én ismerősöm a zöldet végül nem rendelte meg. most a hónapban alig fogok magamnak rendelni, de szerncsére van aki rendel. De még mindig kicsi a vásárlói köröm.
    előzmény:
    tulipan- (86)
     
  16. Torolt_felhasznalo_936319
    Torolt_felhasznalo_936319
    2004. Április 6. 10:4286.
    Szia Nyuszifül :)

    Köszönöm az infót.
    Kellemes Húsvétot mindenkinek :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2004. Április 3. 21:5885.
    Szia ! A feketeáfonyás készlet ha jól emlékszem, novemberben és/vagy decemberben volt kapható. Ez egy nagyon szép kis lila "szütyő", ebben van egy tasak arcmaszk, lehúzható, kb. 2 alkalomra elég. Van még egy 8 ml-es szájfény, egy 30 ml-es arclemosó és egy 15 ml-es hidratálókrém. Száraz ill. normál bőrre való, az én érzékeny bőröm is nagyon jól bírja, reggel használom smink alá a krémet.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_252179 (84)
     
  18. Torolt_felhasznalo_252179
    Torolt_felhasznalo_252179
    2004. Április 3. 17:4084.
    Sziasztok!
    Valaki meg tudná nekem írni, hogy a feketeáfonyás arcápoló készlet mit taralmaz és milyen bőrre való? Az áprilisi akciósok között szerepel. Gondolom régebbi termék.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2004. március 31. 16:4683.
    köszi
    előzmény:
    mkitti (82)
     
  20. Torolt_felhasznalo_180507
    Torolt_felhasznalo_180507
    2004. március 31. 16:4282.
    Sziasztok!
    Igen az áprilisiba is annyiba kerül a szemhéjtus.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2004. március 31. 16:0581.
    sziasztok!

    egy kérdés a márciusi katalógusban van egy szemhéjtús (rózsaszín) 899. - (7. old)
    Az áprilisi katalógusban is ennyibe kerül, mert azt még nem láttam?

    "Egy vevő"
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2004. március 30. 17:3480.
    Sziasztok!

    Van egy eladó Matt hatást keltő hidratáló zsíros bőrre. A katalógusban 1559Ft. Én 1000Ft-ért adnám. Nem használtam, ki se bontottam. Kép van róla abemutatkozó oldalamon.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_936319
    Torolt_felhasznalo_936319
    2004. március 26. 10:4079.
    Hali :)

    Köszönöm Nyuszifülnek az infót, miszerint az új barna szemhélypúder a legszebb. Én is megrendeltem, de fogalmam sem volt arról, hogy a valóságban milyen. Arról tudtok valamit, hogy a hozzá ajánlott ajakrúzs tényleg passzol-e hozzá?
    Köszike :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2004. március 25. 20:5178.
    A napszemüvegről még nem hallottam, de minden évben van, általában potom összeg, ha x ezer Ft-ért rendelsz a katalógusból, valószínű májustól már kapható, minden évben más.
    előzmény:
    Athene77 (77)
     
  25. 2004. március 23. 19:5477.
    Nyuszifül köszike akkor megpróbálom megrendelni. veszteni való nincs vele. Maximum nem jön meg.
    A napszemüvegről te tudsz valamit?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top