Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

1950-ben születettek

zsebibaba50
Létrehozva: 2009. október 19. 11:37

Várlak ide benneteket Kedves 59 évesek, hogy megosszuk egymással tapasztalatainkat. 

Kíváncsi vagyok a véleményetekre miért lett teljesen leírva ez a korosztály, miért nincs szükség a munkánkra.

  1. 2013. május 22. 16:312351.

    legyen szép  napotok  

     

     

  2. 2013. május 4. 17:152350.

    szép  délutánt és hétvégét mindannyiotoknak

     

     köszönöm jo lvagyok

     

     

     

     

     

    előzmény:
    mamampapam (2349)
    2013-05-04  13:24
  3. 2013. május 4. 13:242349.

    Sziasztok!!!

     

    Bekukkantok. ..Nagyon elfoglalt vagyok, itthon van a fiam a vejem is és sok -sok programot szerveztünk- szervezünk, nagyon boldog vagyok most.

    Sokat gondolok ám Rátok is-- majd jövök. 

     

    Vigyázzatok magatokra.

     

    Adiemus-Gabika---Sok sok puszi az egész családnak!!

     

    Marika-Erzsike-- sok puszi-- vigyázzatok magatokra.

    előzmény:
    zsebibaba50 (2348)
    2013-04-23  16:19
  4. 2013. Április 23. 16:192348.

    Zsókám!

     

    Gondoltam, hogy ezerrel beveted magad a kerti teendők sorába.

    Írod, hogy kezelésekre jársz, kívánom hogy javítson az állapodoton.

    Nekem letelt a 15 alkalom, de ugyanúgy fáj a kezem, mint előtte. A nyakamnak és a derekamnak viszont nagyon jót tett a torna és a kezelés. A jobb vállam meszes lett, ez okozza talán a problémát.Hiába megy az idő felettünk, de még mi ne szóljunk egy szót sem, hiszen egészségesek voltunk. Olyan szomorú,  hogy a fizikoterápiás kezeléseken rengeteg a mozgásszervi beteg, ráadásul a legtöbb fiatal, vagy jóval fiatalabb mint mi.

     

    Nagyon jó, hogy jöhet a kisfiad "irigykedem" no de ezt nem komolyan írtam tudhatod.

     

    A férjecskéd akkor beindult a pecázással, jó kapást.

     

    Erzsike: remélem jól vagy Te is, talán lent vagytok a Balatonnál.

     

    Adiemus: Jók a programjaitok, gratulálok. Lacika imádnivaló, nem csalódtam benne. Jól vannak a gyerekek? 

     

    Most megint eltűnök a gép elől, mindenkinek kellemes hetet kívánok!

     

    előzmény:
    mamampapam (2346)
    2013-04-15  17:42
  5. 2013. Április 23. 16:122347.

    Sziasztok!

     

     

    Mostanában ritkábban jövök én is. Mivel beköszöntött a jó idő mindenkinek jobban megvan az elfoglaltsága és kevesebbet ül a gép előtt. Nagyon vártuk már a jó időt, ami hála az Égnek bekövetkezett. Kertészkedek egyfolytában, a muskátlikat és az egynyári virágokat elültettem, füszernövényeket vettem, talán sikerül a balkonládában életben tartani.

     

    Sokat vagyok kint a szabad levegőn, annyit tartózkodom csak a lakásban, amíg a benti teendőimet ellátom.

     

     

  6. 2013. Április 15. 17:422346.

    Sziasztok!!!

     

    Itt is csodálatosan szép tavaszi idő van!!!!

     

    Megkezdtem a virágok ültetését , a muskátlik már az ablakban vannak, ill amit átteleltettem is kinn vannak már a filagóriában.

    Tegnap aztán alapsan el is fáradtam, közbe meg járok a fürdőbe is minden másnap, igy aztán nem unatkoom mostanába. Várom a fiamat haza a hónap végével. A Papa is volt már pecázni-- eredményesen, 3 szép pontyot fogott.

    Remélem mindenki jól van !!

    Sok-sok puszi további szép napokat kívánok mindannyiónknak.

    előzmény:
    er54 (2345)
    2013-04-11  12:57
  7. 2013. Április 11. 12:572345.

    Legyen szép napotok  itt gyönyörü idő van  az elmult napokhoz képest .

     

     

  8. 2013. Április 4. 17:412344.

    Sziasztok!

     

    Rég jártam erre de azért sokat gondoltam Rátok , és a másik portálon olvastam ám Rólatok. Láttam a Lacika receptjét is,/nagyon okos kisfiu/ és a Mariska nyelvecskéjét is. 

    Bokros t eendőim vannak mostanság: elmentem a rheomatologushoz és kiirattam 15 kezelést- 2 naponta járok, masszázs-víz alatti torna-iszap és a medence fürdö. Így aztán ebéd után nincs pihi hanem irány a fürdő !!

    Közben Pistikémék szabin vannak és dolgoznak a házuknál, a Papa irányitásával, én pedig itthon főzöm az ebédet a dolgozóknak.

     

    Itt is nagyon hideg van, napok óta esik az eső és sok kertben áll a víz. Nálunk hála Isennek nincs , de a város laposabb részén bizony áll a víz.

    De látom a Tv-ben hogy minden fele áradnak a folyok. Jósolják hogy nagy drágaság lesz az idén /mintha eddig nem lett volna/ .

     

     Remélem nemsoká kitavaszodik már, bár azt mondják hogy az idén még tavasz sem lesz mert rögtön jőn a nagy meleg.

    De sajnos még mindig fütenünk kell, és elérhetetlen messze van a meleg.

    Puszilok mindenkit, vigyázzatok magatokra.

     

    előzmény:
    Adiemus (2343)
    2013-04-03  19:55
  9. 2013. Április 3. 19:552343.

    Kedves Kislányok!

     

    Gyerekek néha elvonulnak (no persze előtte jól kiveszekedik magukat), s egy ilyen elvonulás után Lacika előállt egy saját receptjével. Maga találta ki, írta le - középső csoportos.

    Azóta már elkészíthető méterűt is tervezett, de csoki mindegyikben van:)

  10. 2013. Április 2. 18:482342.

    Jöhetne már a tavasz   sajnos itt megint  esik  .

    Remélem mindannyian jol vagytok  és  kellemesen telt az ünnep.

     

     

  11. 2013. március 30. 19:042341.
    Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok mindenkinek!
  12. 2013. március 30. 12:072340.

     

    Áldott Húsvéti ünnepeket   kivánok szeretettel  .

    Erzsike

     

                  

  13. 2013. március 25. 13:232339.

    Sziasztok kedves Topiklakók!

     

    Remélem jól vagytok és senki sem beteg! Mi tegnap összefagytunk, elmentünk Bábolnára a Sonkafesztiválra, ott vettük meg a Húsvéti sonkát. Reggel mentünk és bizony lefagytunk minusz 6 fok volt, a férjem aki nem fagyos, még Ő is fázott. Nem sok időt töltöttünk ott pedig volt kirakodó vásár is, a festményeket amiket kivittek megnéztük, igaz épületben volt, de kellemetlen hőfokkal. Ilyenkor legjobb a jó meleg lakás.Ma is nagyon borús az idő, reménykedjünk azért benne, hogy hamarosan ránktalál a tavasz.

     

    Kellemes napot mindenkinek!

  14. 2013. március 19. 18:352338.

    Szia Erzsike!

     

    Úgy látszik ezek az időjárás változások befolyásolják az egészségügyi állapotokat. Vigyázz magadra!

     

    Kicsit korán álltatok neki ti is a kertészkedésnek, de olyan jól tud esni a szabadban való tartózkodás a bezártság után. Reméljük hamarosan kint lehetünk.  Szép estét nektek!

    előzmény:
    er54 (2333)
    2013-03-16  22:18
  15. 2013. március 19. 18:302337.

    Szia Zsókám!

     

    Elképzelem mennyit idegeskedtetek Donát miatt. Látod Ő is megerősíti azt, hogy ki törődött vele és a többiekkel. Hányingerem van, amikor azt hallom, hogy minden megtettek és időben. Hülyének néznek ezek mindenkit, no de leállítom magam, nem szeretnék belemélyedni.

    Örülök, hogy azért nem történt komolyabb baj.

     

    Remélem jól vagy! Én is járok most kezelésre reumatológiára, mivel a jobb karom már régóta fájdogál. A röntgen kimutatta, hogy a jobb karban a lágy részeknél meszesedés van, ez okozhatja a fájdalmat. A torna egészen jót tesz szerintem, kapok még egy elektromos kezelést a derekamra és a nyakamra is. Hiába elkopunk, de még örüljek én is neki, hogy ennyi a probléma. Mindenesetre itthon is tornáztatni fogom.

     

    Látod azt hittük kitavaszodik, a hóesés előtt már kapirgáltam a kertben és bizony jól esne már mozogni is, nagyon unom már a bentlétet.

    Gondolom Te is nagyon várod már a tavaszt.

     

    Vigyázz magadra, sok puszi!

    előzmény:
    mamampapam (2332)
    2013-03-16  19:29
  16. 2013. március 19. 14:582336.

    Emlékezetes lesz bizony ez a mostoha időjárás. Nagyon sajnáltam azokat az embereket, akiknek részük volt ebben. A véleményemet nem rejtettem véka alá én sem. Ami viszont nagyon jól esett, hogy összefogtak az emberek. Már azt gondoltam semmilyen érzés nincs senkiben sem, de tévedtem. Most megmutatták mire képesek, és bizony van összefogás.

     

    Hogy vannak a gyerekek?

    előzmény:
    Adiemus (2334)
    2013-03-17  21:39
  17. 2013. március 19. 14:532335.

    Kedves Adiemus!

     

    Nagyon boldog névnapot kívánok neked, jó egészséget és sok-sok boldogságot!

  18. 2013. március 17. 21:392334.

    Kedves Marika!

     

    Gyönyörű idő volt mifelénk (is), de senki sem maradt ki ebből az "ajándékból". A Balaton parton a szél mintha ezer borotvával círógatott volna - még perceket sem lehetett kibírni, a szél a legkisebb réseken is be tudott hihetetlen mennyiségű havat hordani. Emlékezetes lesz, s nem is vette az ország komolyan

    előzmény:
    zsebibaba50 (2330)
    2013-03-15  09:50
  19. 2013. március 16. 22:182333.

    Szervusztok!

     

    Szerencsésen tul vagyunk ezen a pár  havas szeles hideg napon .

    Az elmult héten szerdán lenn voltunk balcsin egész nap a kertbe boklásztunk kellemes idő volt  és másnapra   jött  a  havazás .

    Jol  kiszámoltuk a dolgokat   azért mentünk le mert még volt  pályamatricánk 15-ig   .

     

    A hónap végén kell menjek megint   nagy labor vizsgálatra   és április 5-én pedig a leletekkel a korházba remélem  az eredmények  elfogadhatóak lesznek ,mivel  ebbe  az összevissza  időbe  nagyon nehezen tudom a cukrom kordába tartani . Sajnos  nagyon  érzékeny vagyok az időválltozásokra .

     

    Vigyázzatok magatokra .

     

     

  20. 2013. március 16. 19:292332.

    Sziasztok!

     

    Hála Istennek haza jött Donát, szerencsésen, fáradtan, éhesen. A autópályán rekedtekkel 10-15  órán keresztül senki nem foglalkzot, nem igaz hogy ellátták őket. Csak azokat akik be tudtak menni valami melegedőbe!

    sajnos ez volt a helyzet az utakon. 

    Mostmár minden rendben itthon vannak.

    előzmény:
    zsebibaba50 (1)
    2009-10-19  11:37
  21. 2013. március 16. 11:202331.

    Sziasztok!!!

     

    Aranyosak a gyerekek!!!Láttam a húsvéti kívánságokat is!!

     

     

    Jaj ez a tél!!!!

    Itt is méteres a hó , tegnap Papa egész nap takaritotta a szél meg hordta vissza. 

    De ugy látom hogy tifelétek Marika most nagyon rosz a helyzet. 

    Donát is elindult hazafelé tegnap , most Győrnél állnak az autópályán. 

    Nagyon idegesek vagyunk hogy mikorra fog hazaérni-- Mondtuk pedig hogy ne induljanak haza csak 1-2 nap mulva.. de hát szerettek volna minél hamarabb itthon lenni. Remélem hogy szerencsésen hazaérnek.

     

    Kicsit vacakul voltam a multkor, nem is a nátha hanem inkább a szivem vacakolt. De most jól vagyok. 

     

    Adiemuséknál is katasztrofális a helyzet ahogy a TV-ben látjuk.

     

    Bizony a dunántulra most nagyon rájárt a rud.. de remélem hogy már nem fog sokáig tartani a tél.

     

    Csak a sok eső miatt nehogy már meg az árvizzel kinlodjunk  a tavasszal. 

     

    Vigyázzatok magatokra reméljük nem soká javul a helyzet.

    Gondolom hogy Erzsikééknél se jobb a helyzet.

    előzmény:
    Adiemus (2329)
    2013-03-06  18:47
  22. 2013. március 15. 09:502330.

    Nagyon cukik, imádnivalóak a gyerekeitek!

     

    Sziasztok!

     

    Nem tudom mi újság lehet felétek. Mi teljesen behavaztunk, közlekedés nincs a városban, de a környékünkön sem. Nagyon sajnálom akik az útakon kintragadtak. Elmondhatjuk, hogy most van az igazi tél.

    Vigyázzatok nagyon magatokra, mindenkinek puszi!

    előzmény:
    Adiemus (2329)
    2013-03-06  18:47
  23. 2013. március 6. 18:472329.

    - Tudod kibe szerelmes Bíborka meg a Julcsi?

    - Na kibe, Lacika?

    - Hát belém, meg a FehérMárkba, meg a a Botiba!

     

  24. 2013. március 5. 20:002328.

    Szeretettel gondolok mindannyiotokra .

    -Jobbulást   a betegeknek -

    -Mi szerencsésen  még megusztuk  az átmeneti betegségeket -

    Ma  nagyon szép idő  volt kicsit többet voltunk a szabadba  .

    -Megnéztem a képeket  Mariskárol  Lacikárol na meg a  jó  kis süteményröl   és a videot   is   elnézegettem .

     

    vigyázzatok magatokra

     

     

  25. 2013. március 5. 18:302327.

    Sziasztok!

     

    Én is bekukkantok egy kicsit! Zsókám remélem nem betegszel meg. A környezetünkben is elég sok beteg van, főleg az iskolákban. 

    Vigyázz nagyon magadra, puszi

     

    Szép estét kívánok Erzsikének és Adiemuséknak is!  

Címlap

top