Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2009.szept.1-tő l fogyicsap

Torolt_felhasznalo_788440
Torolt_felhasznalo_788440
Létrehozva: 2009. szeptember 1. 11:12
Sziasztok!rnrnSzeptember 1-től belevágok a sokadik fogyókúrámba. Aki szeretne mostanában lefogyni csatlakozzon! 25 éves vagyok és 108.4 kg voltam ma reggel. Van egy kislányom, aki most két és fél éves. Az idén leadtam 6 kilót, de a nyári nyaralások során vissza is jött 3. A fogyókúrát úgy tervezem, hogy megpróbálom betartani az 1200-1400 kalóriát egy nap, úgy hogy a nap első felére essen a szénhidrátok, cukrot, több zsiradékot tartalmazó ételek nagy része, de ezek mennyiségét mindenképpen csökkenteni akarom. Mindig reggelire eszem a legtöbbet, ebédre egy normál ebéd, áltlalában főzelék husival, vacsorára csak csipegetés... rn
  1. Torolt_felhasznalo_164719
    Torolt_felhasznalo_164719
    2009. szeptember 28. 11:30301.
    Sajnálom ,hogy nem sikerült a vizsga,de majd pénteken
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_224674 (298)
     
  2. Torolt_felhasznalo_164719
    Torolt_felhasznalo_164719
    2009. szeptember 28. 11:28300.
    Na elolvastam a hétvégi irásaitokat,én nagyon nyűglődős voltam hétvégén,de a mai napom is hasonló.Éjszaka is fájt a fejem meg most is.Lehet rám ragadt valami nyavalya? rnSzánom -bánon de hétvégén nem figyeltem a kajára bár nem is ettem sokat sem.rnLehet veszek neocitránt hátha jobb lesz,én sem járok dokihoz túl sűrűn inkább kúrálom magam.rnHát én nem vagyok rendmániás ,nem is volna időm rá.Én már rászoktattam a lányokat,hogy mindenki takaritja a szobáját.A kicsinek azért besegitünk néha.rn
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_506023 (293)
     
  3. Torolt_felhasznalo_224674
    Torolt_felhasznalo_224674
    2009. szeptember 28. 11:20299.
    Szia Timi,olvasgass visszafelé.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_524634 (297)
     
  4. Torolt_felhasznalo_224674
    Torolt_felhasznalo_224674
    2009. szeptember 28. 11:19298.
    Most dolgozok,csak pár szó.Nem sikerült a jogsi.Pénteken megy ujra
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_506023 (295)
     
  5. Torolt_felhasznalo_524634
    Torolt_felhasznalo_524634
    2009. szeptember 28. 10:53297.

    Sziasztok!

    rn

    Bár már elmúlt szeptember 1.-je,de én is szeretnék csatlakozni hozzátok.Újra...  Ugyanis voltam már a Lefogyok jan. 9-től!!! nevezetű topikban,de sokáig nem tudtam feljönni az oldalra,így gondoltam  most idejövök.Rövid "élettörténetem" súlyban: 166 cm vagyok.Ehhez a magassághoz a legtöbb súly,ami párosult 97 kiló volt...ennek már kb 5 éve.Akkor lefogytam 68 kgra.Majd visszahíztam  2 év alatt 90 kgra...újra lefogytam 69 kilóra.majd sokáig 75 és 80 kiló között ingadoztam.Jelenleg 2-3 hete csinálom a fogyókúrát.Most 71 kg vagyok.szeretném elérni a "legvékonyabb" formámat,ami eddig volt,a 68-at...De az álom a 65 lenne...aztán meg majd meglátjuk.Ti mit esztek és isztok?Mozgás?Nálam az utóbbi kicsit hiányos.

    rn

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_788440
    Torolt_felhasznalo_788440
    2009. szeptember 28. 09:40296.
    Jó reggelt mindenkinek! Az az egy kiló plusz valszeg attól van, mert holnap meg fog jönni elvileg. Legalábbis nagyon remélem, mert nem kéne ott lennie, hisz nem lazítottam. Néha kezd az őrülötbe kergetni, mikor visszajön 1 és azt sme tudom mirét, mert nem eszek többet, annyivel, h. feljöjjön...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_506023
    Torolt_felhasznalo_506023
    2009. szeptember 28. 08:45295.

    Halihó szép jó napot mindenkinek!Csak bekuk, mert ma sok a dolgom, majd délután még jövök, addig írogassatok rendesen..Küldök egy kis virágözönt a kertemből                    

    rn

    Pusza Clari

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_224674 (294)
     
  8. Torolt_felhasznalo_224674
    Torolt_felhasznalo_224674
    2009. szeptember 28. 06:53294.

    Jó reggelt,sziasztok.Én már bent vagyok a rendelőben,indul a nap.Azért jöttem korábban mert,van egy kis munkám.Kénytelen voltam egy kefirt reggelizni gyümölcsnapon,mert idefelé jövet egyik boltban sem volt banán,almát meg nem tudok éhgyomorra enni.Mérlegeltem-nem birtam ki 78,1 kg vagyok,ami jó.Mozognom kéne többet,talán rászánom magam a héten hogy tornázzak.Én is küldök nektek egy kis frissitőt hogy jól induljon a hetetek!  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_506023 (293)
     
  9. Torolt_felhasznalo_506023
    Torolt_felhasznalo_506023
    2009. szeptember 27. 18:27293.
    Halihó, bizony irogatunk, de te csak foglalkozz a családdal, azt sem szabad elhanyagolni, itt mindet megtalálsz.Én is rend és tiszatságmániás vagyok a lányom már párszor mondta hogy kidob mindent, mert képes vagyok ha a konyhában vagyok is percenkénz összesöpörni, meg ilyenek, de azért probálok róla leszokni mert néha tényleg tulzásba viszem.Én hétfőn méreckedem, kiváncsi vagyok.Most nemcsinálom olyan gyorsan elég egy hétre az 1 kiló -.Meg probálok sétálni biciglizni is mert a 25 kilót valahogy megkell keményíteni, de ugye ez nekem megint nehezen megy a gerincem miatt.Na mindegy azért megyeget Pusza Clari  majd hétfőn
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_788440 (290)
     
  10. Torolt_felhasznalo_506023
    Torolt_felhasznalo_506023
    2009. szeptember 27. 18:18292.
    Halihó!Hát a gyomrom nekem is rendetlenkedik, valamiért felvagyok puffadva, pedig semmi olyant nem ettem és aszénsavas üditőt nem is szeretem.Igaz iszom a zöld teát lehet az lesz a ludas. Hát a férjem nekem sem szeretett eleinte vásárolni, nálunk is mindig az volt a téma hogy gyorsan gyorsan, aztán valami mindig lemaradt.Amit én egy idő után megelégeltem, és jól beolvastam neki, mert persze mindig én voltam a ludas aki elvitte a balhét ,képzeld azóta megszerette, és mint most is elmentünk.Persze a pénzt ő is nagyon megfogja, de ez nem baj.De legalább ha vásárolunk, akkor mostmár nyugodtan.Valamikor idegesebb,akkor van egy kis morgás, de nagyon keveset vagyunk együtt, és azt mondtam neki legalább ezt a keveset ne keseritse meg.Hát elég negatív személyiség ami az én pozítiv lényem, egy kicsit redukál rajta.Sokat beszélek neki is ilyeneket mind itt hogy nem kell elkeseredni, meg hasonló.Mi most December23.án leszünk 20 éves házasok, ezalatt, nagyon sokat formáltam rajta, de sajnos a berögzült örökölt dolgokat nagyon nehéz korigálni. Na nekem is sokra sikeredett, de remélem nem unalmas pusza Calri
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_224674 (291)
     
  11. Torolt_felhasznalo_224674
    Torolt_felhasznalo_224674
    2009. szeptember 27. 16:23291.
    Helló lányok!A helyzet az hogy ma valami baja van a gyomromnak,én reggel óta még éhséget nem éreztem.Ennek ellenére ettem gombás tarhonyát délben ,addig semmit.Na ez elrendezte a fél délutánomat.Hasmenésem lett.Szerintem a másik felét vacsorára nem eszem meg,nem is nagyon izlett.Honap gyümölcsnapom lesz,akkor pihentetem a gyomrom kicsit.szerdán lejár az 1 hónap fogyókurám ,akkor fogok mérlegelni ,az 5 kg már meg van,ha szerdáig nem megy le semmi akkor is elégedett leszek.október végéig még 5-öt szeretnék leadni.Clari velem még a 23 év házasságom alatt nem fordult elő ,hogy a férjem elhivjon csak ugy sétálni Pécsre az Árkádba,vagy a Plázába.Nekem kell kikönyörögnöm ha mehetnékem van,de általában nem jön össze.Ő az a tipus akivel vásárolni nem szabad elmenni,mert annyira utálja és annyira rohan hogy biztos nem veszünk valamit amiért mentünk,és sértődés lesz a vége.Ha bemegyünk vásárolni 3 dolgot pl. akkor a 4.-et nem nézzük meg,mert nem azért jöttünk.Az viszont igaz vele lehet pénzt spórolni....Egyébként visszatérve a kajára,szerintem feszült vagyok a holnapi vizsga miatt,erre mondják fü alatt dolgozik az ideg.Szeretném ha már holnap ilyenkor lenne.Kéreelk szépen holnap 3/4 10-11-ig gondoljatok a lányomra!Hát előre is köszönöm.Ugy hogy keddre biztosan meg fog gyógyulni a gyomrom.Na ez jó hosszura sikeredet,ti is irjatok sokat.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_788440 (290)
     
  12. Torolt_felhasznalo_788440
    Torolt_felhasznalo_788440
    2009. szeptember 27. 11:23290.
    Sziasztok! Rengeteget írtatok! Hétfőn majd visszaolvasok mindent részletesen. Hétvégén nagyon lefoglal a család és a főzés Tegnap nagytakarítást csináltunk. Ablakmosás, függönymosás, paplan és párna mosás stb. Egyébként tisztaság és rendmániám van elég erősen :D Délután még egy húslevest is főztem, a nagymamámtól kapott tyúkból. Mivel tegnap nem nagyon értünk rá, pizzát ettünk ebédre 32-es pizzát rendeltünk és a hárman ettük. Régen egy ilyet megettem egyedül. Reggeli banán és joghurt volt, vacsi húsleves és elég éhesen feküdtem le. Enek ellenére egy kiló plusz pedig kalóriaértékbe is max. 1500 volt a nap.. Remélem csak víz. Ma ebédre grillezett hús lesz grillezett zöldséggel+ görögsaláta. Vacsi max. egy joghurt. Nekek hogy áll a fogyás?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_506023
    Torolt_felhasznalo_506023
    2009. szeptember 27. 08:22289.
    Szép jó reggelt!Sajnos tegnap már nekem sem sikerült a géphez ülnöm, a bicizés után a párom kitalálta hogy mennyünk be a városba.Végigjártuk az Árkádot, egy fagyival, meg a plázát, kellemesen elfáradtam.Este még hisztizett kicsit pont mire elaludtam volna, mert kiütések jöttek rá.Mondtam neki biztos az Eper fagyitól van, ami igy is volt mert reggelre elmult, de elmondottmindenféle hülye betegségeket, meg hogy a halálán van. Egy kis kiütéstől Vén korára kijött neki az eoper allergia, ahoz már fáradt voltam hogy itassak vele egy kalcimust, de lám magátol is elmult.Majd legközelebb figyelünk rá .Ne legyél irigy rám,Kár hogy nemlaksz közelebb mert megtanítanálak egy két dologra, diszithetnéd a lakást.De remélem ami késik nem mulik és egyszer azért össze tudunk jönni.Nem olyan ördöngösségek ezek a dolgok, majd meglátod.Na megyek, nemtudom ma mi lesz lehet nem is tudok már jönni,  puszaClari
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_224674 (288)
     
  14. Torolt_felhasznalo_224674
    Torolt_felhasznalo_224674
    2009. szeptember 26. 20:02288.

    Szia Clari!Délután egyszerüen nem fértem a gép elé,most is csak pár percet kaptam.Éhes vagyok.A mai zöldséges huslevesem nagyon gyenge volt,ettől nem lehet jól lakni.Holnap talán jobb lesz amit kitaláltam kaját.Ugy irigyellek hogy olyan sdokoldalu vagy! Én varrni sem tudok,és még nagyon sok minden mást sem.Semmi gyakorlatiasság nem szorult belém,kreativitás meg végképp.Ma korán lefekszem mert álmos vagyok,pedig délután is aludtam egy kicsit a forma 1 előtt.Hiába a hétvége igénybe vesz....Jó pihenést,holnap találkozunk.

    rn

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_506023 (287)
     
  15. Torolt_felhasznalo_506023
    Torolt_felhasznalo_506023
    2009. szeptember 26. 17:08287.
    Hát még mindig egyedül vagyok, de most elmegyek, és 19órakkor újból megprobálom.    Küldök addig egy kis virág csokrot, nektek. Pusza Clari
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_506023 (286)
     
  16. Torolt_felhasznalo_506023
    Torolt_felhasznalo_506023
    2009. szeptember 26. 16:03286.
    Hát addig amig nem lessz valaki, beszélgetek magamba.Ma reggelre enyhén megtaknyosodtam,mivel a városba mentünk kihazsnáltam a helyzetet,és bevásároltam citromból.Amint haza értem, egyet meghámoztam, és a családom fujozására meg savnyu pofa vágása ellenére, egy az egyben megettem.Este még megprobálok eggyet begyürni, hogy nagyon ne hatalmasodjon el rajtam a betegség.Remélem holnap jó idő lesz és elmegyünk pecázni, ez még nem biztos, de jó lenne egy kis kikapcs.  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_506023 (285)
     
  17. Torolt_felhasznalo_506023
    Torolt_felhasznalo_506023
    2009. szeptember 26. 15:01285.
    Halihó itt vagyok, sziasztok, Szia Edit. Énnekem ma reggel már megvolt a séta, egy ismerősőmnek mentem el segíteni, anyagot venni.Igat A ruhát is én fogom neki megvarrni.Nagyon szép szövetet sikerült vennünk, ő sokat jár tárgyalásra, és minden évben kell csinálni nekiegy ruhát zakóval, vagy nadrágkosztümöt.Ma Brokkoli krém levest csináltam, meg csibe hust sütöttem  burgonyával.Nagyon fincsi lett, jól be ettem, de elmegyek biciglizni majd egy kicsit később...Küldök egy ki sdélutáni frissitőt, most főztem             
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_224674 (284)
     
  18. Torolt_felhasznalo_224674
    Torolt_felhasznalo_224674
    2009. szeptember 26. 12:13284.
    Helló,helló.Sehol senki...Mi már túl vagyunk az ebéden,buktát csináltam,meg husilevest sok zöldséggel,mert nekem ma ilyen napom van.Jól bezöldségeltem kb 2,5 dl levest és azt ettem.Ez szerintem kb 300 kcal, ha van egyáltalán annyi,biztos hamar éhes leszek.Később szeretnék egyet sétálni,ragyogó idő van.Ma azt hiszem takaritani nem fogok,mert sok mosnivalóm van,inkább ahogy szárad vasalok.Sajnos kevés a helyem,és az erkélyre is csak délig süt a nap,mert keleti fekvésü.Holnapra vettem rövid karajt,de még nem tudom mit csinálok,majd a gyerekek megmondják.Az biztos hogy én tarhonyát eszek párolt gombával/szénhidrátnap/Nálatok mi lesz a menü?Csak tartsatok ki hétvégén,mert az mindig nehezebb!irjatok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_224674 (283)
     
  19. Torolt_felhasznalo_224674
    Torolt_felhasznalo_224674
    2009. szeptember 25. 21:38283.
    Csak egy picit nézek be hozzátok,mert készülök a lefekvéshez.Ez jó nap volt,jó sokan irtatok sok mindent.Remélem hétvégén is welnesscaféztok,de ha nem hétfőn találkozunk.Én igyekszem gépközelbe kerülni,Clari rád számitok.sziasztok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_506023 (282)
     
  20. Torolt_felhasznalo_506023
    Torolt_felhasznalo_506023
    2009. szeptember 25. 19:28282.
    Sziszke bejelöltelek iwiwen, nagyon szép a családod, látom ti is a balatonon nyaraltatok, vagy ezek már régi képek?,,Nekünk is pont ilyen balatoni hajós képeink vannak, csak azokat még nem raktam fel.Pusza Szép estét mindenkinek....Clari
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_164719 (278)
     
  21. Torolt_felhasznalo_506023
    Torolt_felhasznalo_506023
    2009. szeptember 25. 17:45281.
    Szerbusz Edit!jó neked hogy imunis vagy a virusokra, de azért nem irigyellek amennyiféle virus a rendelőkbe összejöhet!!!Neked tényleg kell az oltás.Remélem a hétvége még szép idő lesz mert vasárnap pecázni készülünk a párommal.Amugy mindenkinek szép hétvégét kívánok.Még vagyok lehet írni....Clari 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_224674 (279)
     
  22. Torolt_felhasznalo_506023
    Torolt_felhasznalo_506023
    2009. szeptember 25. 17:40280.
    Halihó Sziszke!Ejnye ejnye ezek a gyerekek, nekem is van 2 nagy gyerekem, de beosztjuk az internetet.És ne legyél depis, nem tesz jót, főleg ilyen sokáig.Gyere fel hozzánk és mi felviditunk.Egyik este is csak magammal beszélgettem olyan jól elvoltam Küldök neked virágot hogy szép napod legyen      
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_164719 (275)
     
  23. Torolt_felhasznalo_224674
    Torolt_felhasznalo_224674
    2009. szeptember 25. 16:03279.
    Gyógyuljatok megti is hamar,a beteg gyerek a legrosszabb dolog.Ezen a héten látom mindenkinél járt a virus,kivéve nálunk.Mi még birjuk.én különben is immunis vagyok már,legfeljebb hazahozom,den engem nem betegit meg.A télen még náthás sem  voltam,igaz mindig be vagyok oltva.Na majd az uj,mert olyan még nem volt,az lehet hogy kifog rajtam.De a rendelőben még nem volt influenzás nálunk,addigra meg beoltatom magam.Most legrosszabb az idő,reggel hüvös ,délben meleg,este langyos...Fütés még nincs,azt sem tudom hogy öltözzek.Utálom cipelni a kardigánomat,mikor még van 3-4 szatyrom,és meleg van.Jó pihenést,itt a hétvége,mindenki élvezze ki.És kevés házimunkát!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_164719 (278)
     
  24. Torolt_felhasznalo_164719
    Torolt_felhasznalo_164719
    2009. szeptember 25. 15:39278.
    Jaj nem válaszoltam az előbb.A nagyobb kifele megy a megfázásból ,ugyebár hiába pofázok ,hogy nem nyár van már lejárt a toppocskák ideje.A kicsi már reggel nyűglődött ,fájt a torka-igaz nekem is-nem igazán akart suliba se menni,úgyhogy lehet ő is összeszedett valamit Remélem semmi komoly
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_506023 (273)
     
  25. Torolt_felhasznalo_164719
    Torolt_felhasznalo_164719
    2009. szeptember 25. 15:35277.
    Edit én már vissza is jelöltelek kivételesen gyors voltam Többiek légyszi irjátok le mégegyszer a neveteket,mert sajna nincs idöm visszaolvasni.rnÉn i s pár éve csináltam a jogsit nekem minden elsőre sikerült,azóta is sofőrködhetek mindig, buliba józanul nézni a többieket mit ne mondjak néha nem egyszerű ám Igy mostanában inkább taxival járun bulizni,olcsóbb mint az új jogsi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_224674 (276)
     
  26. Torolt_felhasznalo_224674
    Torolt_felhasznalo_224674
    2009. szeptember 25. 15:14276.
    Sziasztok!Meg vagyok,élek...Ma volt megint itthon vita ,a fiam nem akar felnőni,ugy hogy"szőnyeg szélére"állitottam,és tartottam egy kis fejmosást.Szerintem a szonszédok is hallották,itt a panelban sokat tudunk egymásról.De a lányom jókedvü,ugy hogy 1 db kérdést tettem fel neki a vezetésről,többet nem mertem.Viszont a sógorom kórházba került,emiatt is rossz a kedvünk,megyünk látogatni is estefelé.Sziszke mindjárt bejelöllek.Most látom hogy én nem irtam ki a nevemet ,de mindenkit bejelöltem azt hiszem,ha valaki kimaradt irja meg.Simonné Müller Edit vagyok.Ma húsnapon van,és a családnak is.Vettem 2 csirkecombot/40 dkg/ azt sütöttem meg ,20-20 dkg délre-estére+paradicsom.Elég lesz.A jogsira visszatérve,köszönöm a jópofa történeteket.Nekem nincs jogositványom,pedig 1x megpróbáltam,akkor még 3 müszakban dolgoztam a szülészeten ,a gyerekek 3-6 évesek lehettek.Hát nehéz dolog volt.A 4.-ik városi vizsga után az 5.-re nem mentem el, addig minden elsőre sikerült.Abbahagytam.Pedig azt mondják az 5.-ik sikerül.Ma már nincs bennem harag se az oktatóm felé,aki bizony elég gyengécske volt,se a vizsgabiztosok felé,akiknek biztos igazuk volt.Be kell látnom tényleg alkalmatlan voltam akkor.Képtelen voltam figyelni,koncentrálni,pedig nagyon jó lett volna a jogsi.Érdekes,hogy nem jutott  eszembe az oktatóváltás,vajon mért nem ?Sokszor rendkivül fáradt voltam,volt hogy éjszakából mentem vezetni.De azóta a fiamnak van/neki aztán minden elsőre ment/.Most van sofőröm,hoz-visz stb.És remélem jövő héten lesz még egy.Már alig várom hogy a Szabinával menjek vásárolni.Na most olvashatattok.Majd jövök még ha tudok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_164719 (275)
     
  27. Torolt_felhasznalo_164719
    Torolt_felhasznalo_164719
    2009. szeptember 25. 14:36275.
    Sziasztok itt vagyok ,olvaslak is titeket .Na úgy néz ki túl vagyok a depis napokon megint neki gyűrkőzök ezerrel a fogyinak.Nekem az ideális súlyom 55 kg körül kéne legyen,de én már a 6O kg-val is kiegyeznék.Az a baj ,hogy nekem a tornára nincs időm,pedig nem ártana rnrnÉn is vagyok az iwiwen Drozdikné Juhász Szilviaként,nekem is régebbi képem van fenn,de majd valamikor rakok újat is.Csak hát én otthon igen keveset tartózkodhatok a gépnél,mert a nagyobb lányomnak fontos msn-ezései vannak.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_506023 (273)
     
  28. Torolt_felhasznalo_45779
    Torolt_felhasznalo_45779
    2009. szeptember 25. 12:01274.

    Merre vagytok?

    rn

    A gyerek vegre alszik, ugyhogy most felszoktem ide.

    rn

    Ma reggel 71.1 kg-t mutatott a merlegem.Mikor mar 69.9t mutat azt jelenti, hogy minden megy magatol.. A celom(valos vagy nem), 55kg...Jajjjj...,de sok van meg addig 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_788440 (1)
     
  29. Torolt_felhasznalo_506023
    Torolt_felhasznalo_506023
    2009. szeptember 25. 09:12273.

    Halihó Sziszke, mi van a lányaiddal csak nem betegek, egyre kevesebbet vagy fenn.Tessék jönni beszámolni. 

    rn

    VIki Te is rég voltál, mi csak itt irogatunk irogatunk, néha beugrassz, elmondod mennyit fogytál, aztán tovább álsz.Mit főzől merre jársz, mit csinálsz.Ne kelljen mindent kérdezni... 

    rn

    Virágos szép napot, puszaClari

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_45779 (271)
     
  30. Torolt_felhasznalo_506023
    Torolt_felhasznalo_506023
    2009. szeptember 25. 09:03272.

    Nagyon szép napot kívánok nektek Kislányok, és küldök egy ki s reggeli frissitőt          és persze virágot a jó kedvhez          .Vera, hát te szépen teljesítetted amit kértem,olvashattam rendesen, és mindenre válaszoltál is köszönöm szépen.Akkor ti is szépen, összejöttetek mindegyitök máshonnan és máshova.De ti tettétek jól, ha mi is fiatalabbak lennénk, meg nem lennék rokkant, nem nagyon gondolkoznánk azon hogy mi a teendő.Kint van értelme a munkának, itt csak nyüglődik az ember, hiába dolgozik sokat, megszakadhat hogy legyen valamilye.Ügyessek vagytok!

    rn

    Hahó Editke, nagyon eltüntél,csak nincs valami baj???Vahy még mindig tart nálatok az örület.Tessék jönni beszámolni, mert aggodunk.

    rn

    Cimbibimbi Nálatok mi a helyzet, szótlan vagy,Tessék ugy is írni ha nem kérdeznek, ami csak eszedbe jut.

    rn

    Zsofi hova tüntél, te nem vagy itt sokat, még rólad keveset tudunk, mit csinálsz, hol élsz, tessék beszélgetni..ne legyél letörve, a fogyokúra miatt, be indul az szépen csak légy türelmes..

    rn

     

    rn

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_45779 (271)
     
  31. Torolt_felhasznalo_45779
    Torolt_felhasznalo_45779
    2009. szeptember 24. 21:55271.
    Persze, hogy megkaptam a parodat regi verzioban, csak kutatnom kellett az albumokban! Eg es fold a kulombseg!!!! Gratulalok mindkettotoknek!!!! 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_506023 (264)
     
  32. Torolt_felhasznalo_45779
    Torolt_felhasznalo_45779
    2009. szeptember 24. 21:51270.

    Ma este logoream van; a ferjem focizik, a gyerek alszik, en meg itt...es...egyedul, de nem baj, elore 'bepotolom' a holnap reggeli irasomat, mert reggel nagyon nincs idom.

    rn

    Ahogy mondtam, 7-tol voltam teremben, igaz csak 45 percet, de az is jol fogott. Hazajott a ferjem a munkabol, meg fott az etel, valahogy nem igazan akartam nekiindulni a tornanak, aztan kaptam magam es elfutottam, mert minden olyan kaoszosnak tunt, a gyerek nyekergett, az etel kifolyt a kalyhan, a ferjem valamit majszolt a szekreny lapjan- na, mondom,ebbol eleg es elmentem.Csak 45 perc jart nekem, mert 8-ra ment a ferjem focizni,de jobb,mint a semmi.Engem nagyon kikapcsol. Nagyon modern a terem ahova jarok, van vagy 4 tv felakasztva, neha megnezem Oprah-t, neha dr. Phil-t, sokszor eszre sem veszem, hogy telik ott az ido s meg mozgok is.

    rn

    Jovo hettol reggel megyek, mert jonnek haza a potnagyszulok a vakaciozasbol es rajuk bizhatom Davidot akarmikor. Oriasi nagy segitseg.

    rn

    Na, most megyek zuhizni es ajulok be az agyba.

    rn

    Szep jo reggelt mindenkinek! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_788440 (1)
     
  33. Torolt_felhasznalo_45779
    Torolt_felhasznalo_45779
    2009. szeptember 24. 21:42269.
    Megneztem a ferjedet, de nem kaptam meg a regi kepet rola, csak a -35kg-st..Hat most mar rajta sincs egy deka haj sem. Nagyon szep csaladod van.Gondolom, ok is melletted allnak a fogyiban es batoritanak.Az sokat szamit. Ha most kene ilyen-olyan fincsiket fozzek a ferjemnek, megolne a mereg, arrol nem is beszelve, hogy 3 felet kene fozzek : a gyereknek kulon, neki kulon es magamnak megint kulon.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_506023 (265)
     
  34. Torolt_felhasznalo_45779
    Torolt_felhasznalo_45779
    2009. szeptember 24. 21:11268.

    Termeszetesen erdeklodhetsz , semmi gond vele. Igen ,a ferjem utani nevem kicsit furcsa meg nekem is.  Mi Erdelybol jottunk ki ide, a ferjem o roman, en erdelyi magyar( a lanynevem Zoltay).- szerintem a hollandok soha nem fogjak tudni kiejteni a vezeteknevemet; ezert, mivel itt divat is, mindig a lanykori nevemmel mutatkozom be, valahogy konnyebb kiejteni.A masikban tul sok a maganhangzo egymas utan(a,e,i,o,u...&nbsp

    rn

    A ferjem o mar reg itt van Hollandiaban, tobb mint 6 eve, en csak 2 es fel, egy otthoni kozos baratunkon keresztul ismerkedtunk meg, kedden lesz 2 eve, hogy hazasok vagyunk, a gyerek pedig 13 honapos - nem taknyoltunk sokat 

    rn

    Gratula neked, hogy a ferjedet ilyen ugyesen lefaragtad; az en ferjem nem kover, egy deka haj nincs rajta, inkabb olyan tomor gyonyor(a gyerek ra hasonlit alkatilag),de leteleme a mozgas, csak hat...ugye, o is terhes volt velem egyszerre, szult, oszt elpuhult  , most osszekapta magat.Teszek fel rola is kepet.

    rn

    En mindig kuszkodtem a kilokkal, amiota tudom magam mint NO, mindig volt rajtam itt-ott plussz. Harom eve meg voltam ezen az oldalon(nem tudom hany szaz napom van errefele, persze szunet a terhesseg alatt)es rengeteget fogytam,mondhatni egesz sovanyra(megnezheted a fotoimat a lapomon, elotte-utanna) es szinten napi mozgassal meg a Montignac-fele modszerrel - nekem nagyon bevallt,en eskuszom ra.

    rn

    Akkor voltam eletemben eloszor igazan vekony, minden ruha ramjott, barhol barmit probaltam, nem izzadtam soha a probaulkeben, minden jol allt es remekul ereztem magam. Most is azt mondom, hogy 30 eves koromban ereztem magam a legjobban fizikailag. Ezt akarom most valahogy visszacsinalni, persze, veletek egyutt 

    rn

    Ha en elmeselem nektek a jogsim tortenetet...

    rn

    2001-ben fogtam neki eloszor, a szuleim unszoltak; annyira utaltam, hogy csak...Nem is fejeztem be.Aztan 2003-ban megint nekifogtam...Nem is fejeztem be... 2006-ban nekifogtam, vegig is csinaltam, de nem vizsgaztam le csak 2007-ben...,mikor mar itt kint laktam. Senki nem gondolta rolam, hogy nincs jogsim, igaz , nem is dicsekedtem vele...Most mar el sem tudom kepzelni, hogy ne legyen jogsim, imadok vezetni s itt ki se birnam auto nelkul...Szal...,elobb vagy utobb mindenkinek sikerul. Edit, remelem a lanyodnak elobb sikerul, nem utobb!De ha nem, akkor..minden miert-nek megvan az azert-ja...-en mindig igy konyvelem el, ha valami nem sikerul egybol.

    rn

    Pusza!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_506023 (265)
     
  35. Torolt_felhasznalo_506023
    Torolt_felhasznalo_506023
    2009. szeptember 24. 20:03267.
    Huha mennem kell.Irjatok msokat lányok, hogy legyen mit reggel olvasnom.Nagyon nyugodalmas jó éjszakát kívánok nektek és családotoknak is.    Pusza Clari
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_506023 (266)
     
  36. Torolt_felhasznalo_506023
    Torolt_felhasznalo_506023
    2009. szeptember 24. 19:52266.
    Hahó lányok, egyedül vagyok, és mindjárt mennem is kell .Nem baj azért jól elvagyok magamba. rosszalkodom egy kicsit. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  37. Torolt_felhasznalo_506023
    Torolt_felhasznalo_506023
    2009. szeptember 24. 19:41265.
    Hali Vera, bejelöltelek iwiwen, gyönyörű a kisfiad.Fura neved van, tényleg kint éltek a párod külföldi, vagy csak a nevetek fura??Bocsi egy kicsit érdeklödőm ha nem baj...Pusza Clari
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_506023 (264)
     
  38. Torolt_felhasznalo_506023
    Torolt_felhasznalo_506023
    2009. szeptember 24. 19:22264.
    Jaj az nem jó ha beteg a gyerek, Főleg ha még nem is tud elpihenni.Majd azért szerintem holnaora elpihen most még nagyon nyügi.Mesélj neki eggyet, hátha ágyba marad.Örülök hogy te sem vagy ilyen sértödős csajszi, én elég okoskodónak tünök néha de csak jót akarok.Ha nem jön be, hagyd figyelmen kiivűl. Én már a férjemet lefogyasztottam, 150kiló felett volt már, és jött neki a cukor baj.most 116 kiló, és mindenki azt hiszi lecseréltem mert annyira más lett .Az iwiwre töltöttem fel új képeket ott van összehasonlitás is.puszaClari
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_45779 (258)
     
  39. Torolt_felhasznalo_506023
    Torolt_felhasznalo_506023
    2009. szeptember 24. 19:16263.
    Igy van igy van? KIs gyerek kis gond nagy gyerek nagy gond.Ma nekem is fáj a fejem jön a rossz idő, mert a csontjaim is érzik nagyon.Még nem esik az eső, de már nagyon igérik.Eddig nagyon szép időnk volt, és a séta meg ma sem jött össze .De teniszeztem egy kicsit, ilyen egyhelyben álló teniszt, megmondtama férjemnek csak ovatosan, és igy ütögettünk egy kicsit.Ez is valami .Ne izguljon a lánykád, biztos síkerül neki, ha nem meg megy ujból, nagyon nagy választás ugy sincs.Etesd meg vele a legjobb csokit, aztán usgyi.Ez különben teljesen a vizsgabiztoson múlik.Ha egy kicsit zavaros vagyok kérlek tudjátok be a fejfájásomnak .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_224674 (261)
     
  40. Torolt_felhasznalo_788440
    Torolt_felhasznalo_788440
    2009. szeptember 24. 18:54262.
    Edit! Én tavaly vizsgáztam vezetésből. 100 órát vettem, a kötelező 30 helyett. Az oktatómnak a legtöbb eddig az votl, aki 80 órát vette. Engem nehéz lenne túlszárnyalni, nagyon nehéz eset voltam. Volt közben egy oktatóváltás is az elején. 1 év volt mire letettem a vizsgát. Nagyon nehezen ment, azt hittem sosem tanulok meg vezetni, rengetegszer feladtam közben. De bennem volt, hogy már mennyi pénzem benne van (300 ezerbe került a végén a sok plusz óra miatt) és hogy mennyivel könnyebb lesz az életünk autóval, nagyon akartam. Az utolsó vizsga előtti órán, ugyanúgy viselkedtem, mint a lányod. Sírva is fakadtam, borzalmas volt az utolsó óra. De azt mondta az oktatóm, miután sikeresen levizsgáztam, hogy legtöbben ezt csinálják az utolsó órán. De igazán a forgalomban tanul meg az ember vezetni a jogsi után. Jézusom,hogy én is mennyi hülyeséget csináltam az elején... De nagyon bátor voltam, négy nappal később, miután megjött a jogsi, lementünk Tiszafüredre autóval. Azóta sem tudok felfogni, hogy merhettem ezt, annyi tudással... De el kell kezdeni bátran! Most meg bevonták a jogosítványomat, és a legkevésbé sem érzem magam bűnösnek. Lakott területen kívül, ahol egyébként 90-nel lehet menni, volt régebben egy útépítés, kint hagyták a 40-es táblát, rendőrök pedig ott mértek... 75-tel mentem. 4 hónapra vették el. Hozzáteszem szerintem leanyáznának, ha én ott 40-nel tötyörögnék, főleg, h. már jó az út, csak "direkt" kint maradt a tábla. A rendőr meg mikor megállított olyan gyanúsan mentegetőzött, hogy higgye el múltkor a kollégájukat mérték be ugyanennyivel. Néha azt érzem a sors valahogy meg akarja akádályozni, hogy vezessek
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_224674 (261)
     
  41. Torolt_felhasznalo_224674
    Torolt_felhasznalo_224674
    2009. szeptember 24. 18:39261.
    Köszönöm.Azért oszlanak a viharfelhők,ha lassan is...A vezetés vizsga miatt hétfőig biztos stresszelni fogok,sajnálom a lányom,és tehetetlen vagyok. De helyette nem csinálhatom végig.A munkahelyem rendben van,az miatt nem aggódom.Még soha nem voltam munkanélküli,a férjem is csak 1 hétig.De az őmunkahelye  zürösebb,ez miatt sokszor rosszul alszik,és talán ez miatt is olyan sovány.A családomat szeretem hidd el,de néha olyan nagyon belefáradok.Kellene kis szünet,kis egyedüllét.Tényleg igy van : kis gyerek-kis gond,nagy- gyerek nagy gond.Clari egyetértesz?Mindig olyan jön ami még nem volt,állandóan uj problémákkal találom szemben magam,pedig elég találékony vagyok a megoldásokban.Holnapra megoldodik a mai ,de jön a következő.Most szeretném ha holnap kedd lenne, és hogy örüljünk.Ma megnézem az uj miami helyszinelőket -imádom minden formában a helyszinelőket egyébként,hétvégén pedig a 3.müszak ismétlését.Ezek ki tudnak kapcsolni.És hát itt vagytok ti is,nagy örömömre.Jó pihenést,holnap jövök.  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_45779 (260)
     
  42. Torolt_felhasznalo_45779
    Torolt_felhasznalo_45779
    2009. szeptember 24. 17:58260.

    Mindenkinek van ilyen tipusu napja, mikor osszecsapnak a hullamok az ember feje felett; sokszor en is erzem, hogy megfutamodok, egyik merges, masik bog, en meg a ketto kozott teblabolok es nem ertek semmit, de aztan elmulik pont ugy ahogy jott.

    rn

    Gondold el, ha nem volna ez azt jelentene, hogy nincs csaladod. Na, most ,kepzeld el az eletedet nelkuluk...Nagyon ures es uncsi volna. Ugyhogy, meg ezeknek a dilis napoknak is kell orulni.

    rn

    Egyszer az egyik baratnomnek panaszkodtam, hogy megorjit a gyerek(mig pici volt allandoan bombolt); neki meg nem jott ossze a gyerek es azt mondta, nem banna ha ejjel-nappal orditana, csak jonne mar...Szal...Most mindig erre gondolok, mikor kihoz a sodrombol...,jo, hogy letezik... 

    rn

    A munkahelyi problemakka szinten ez a helyzet; en szeretnem most ugy mergelodni a munkahelyen ahogy azt regebb tettem...De most nincs munkam es a kilatasok is eleg gyengusok...,de...van egeszsegem es csaladom aki mellettem all.

    rn

    Hat nem?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_224674 (259)
     
  43. Torolt_felhasznalo_224674
    Torolt_felhasznalo_224674
    2009. szeptember 24. 16:41259.
    Szia Buksy ,mindjárt bejelöllek!Na az van,hogy tisztapozitiv voltam itt délután,amig haza nem ért a családom.Mindenki tisztaideges,puffog,el nem tudom képzelni mi van velük!Jön a front?Győrben talán már esik?A lányomnak egyáltalán nem ment ma a vezetés,ki is szállt az utóból.Hétfőn vizsgázik!!!Kész roncs vagyok,itt bőg nekem.Afiam is tszta"dilis" én nem tudom mi történt,le-föl rohangál csapkod,össze-vissza telefonál,otthagyta a rántott hust is/ezért mérges lettem én is/.A férjemszinténideges mert visszakell mennie túlórázni-ő megette a rántott húst-szerencséje volt /csak vicc.../Szóval most nekem is sirhatnékom van,és futni tudnék....Biztos éreztétek már ezt,nagyon rossz-hogy finom legyek.Amugy gyümölcsnapon van,és ezt is elég rosszul viselem...Bocs,deezt le kellett irnom! Vigasztaljon meg valaki!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_45779 (258)
     
  44. Torolt_felhasznalo_45779
    Torolt_felhasznalo_45779
    2009. szeptember 24. 15:58258.

    sziasztok, 'szep jo reggelt'

    rn

     

    rn

    Csak most jutottam ide, pedig reggel 6-tol ebren vagyok; nathas a gyerek es teljesen le van pukkanva, de ahelyett, hogy pihenne, nem akar aludni semmit es rajtam csung egesz allo nap.

    rn

    Nem veszem kioktatasnak a velemenyeteket, sot mindig jol jon egy -ket velemeny; persze, tudom, hogy a szervezetnek minden kell, de addig amig nem erem el a sulyomat, igy buntetem magam; a kenyerrel az a baj, hogy nem allok meg egy szeletnel vagy kettonel- ezert dontottem ugy, hogy kihagyom..A burgonya engem nagyon puffaszt, habar tudom, hogy az is kell.

    rn

    Most fozom a karfiolt, valami martast habarok ra ,aztan be a sutobe. Csirkevel esszuk.

    rn

    Ma akarok menni terembe, 7-tol, addig jon a ferjem es atveszi az ordogfiokat. Ja, elfelejtettem mondani, hogy a ferjem is dietazik es edz - nagyon sokat jelent ez nekem, hogy nem kell egyedul csinaljam.

    rn

    engem is bejelolhettek az iwiw-en ; Andrioae Vera 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_224674 (243)
     
  45. Torolt_felhasznalo_224674
    Torolt_felhasznalo_224674
    2009. szeptember 24. 14:56257.

    Sziasztok!El vagyok ájulva milyen forgalom van ezen az oldalon reggel óta!Viki bejelöltelek iwiwen,örülök hogy megismertelek,veled még nem beszélgettem.Clari a tegnapi siklókaland engem is megviselt volna, nálunk a vár falánál szoktak napozni,meg a sétányon,a szivem megáll mikor megmozdul,mert azt hiszem egy faág.Egyébként minden szerdán délután dolgozom a többi napon délelőtt.Itt az irások végén ugy el voltatok keseredve.Ez a mai világ ilyen,nekünk még volt munkahelyünk ahogy végeztünk az iskolában ,sőt akkor büntettek ha nem dolgoztunk,ma meg....Na mindegy.Fel a fejjel ,lényeg hogy egészség legyen.Most egy kicsit teszek-veszek,kaját készitek elő vacsorára,aztán ha tudok visszanézek hozzátok.

    rn

     

    rn

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_201382 (247)
     
  46. Torolt_felhasznalo_506023
    Torolt_felhasznalo_506023
    2009. szeptember 24. 13:59256.
    Igen drága tudom mi a helyzet, de azt gondold el, én imádtam a szakmámat ráadásul nagyon jó munkahelyem volt, és az egészségem miatt nem dolgozhatok tovább benne.Neked legalább avn értelme az életednek, mert lebegnek előtted a célok, sajnos nekm annak kell a szemem előtt lebegni hogy a férjemnek meg a családomnak hogy tudom megkönnyiteni az életét, mert bizony amit kapok nyugdíjat abból nem lehet megélni, kenyérre elég.És mégis tudok pozítivan gondolkodni...Mindig arra gondolok vannak nálam százszor roszabb helyzetben élő emberek, és én még örülhetek hogy a párom ilyen ember, aki dolgozik értünk.Igaz néha ő is kikattan, de megbeszéljük aztán megy minden tovább..Ugyhogy fel a fejjel, használj ki minden jót minden adodó dolgot probálj ki, Persze normális határokon bellül, és meglátod jobban is fogod érezni magad.PUsza Clari
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_788440 (254)
     
  47. Torolt_felhasznalo_164719
    Torolt_felhasznalo_164719
    2009. szeptember 24. 13:45255.
    Sziasztok gratulálok mindenkinek a minusz kg-hoz.Sajnos én most kicsit depis vagyok ilyenkor nem mindig figyelek rendesen a kajálásra na azért nem is eszem tele magam csak olyat is eszek amit egyébként máskor kihagyok rn
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_788440 (253)
     
  48. Torolt_felhasznalo_788440
    Torolt_felhasznalo_788440
    2009. szeptember 24. 09:46254.
    Most az álláskeresés miatt vagyok leginkább stresszes. Sajnos az a helyzet Magyarországon, hogy ha gyereked van és még tanulsz is mellette, sehova sem kellesz és ez végzettségtől, tudástól független... De persze, sokszor gondolok ám arra, hogy majd kialakul és mi van akkor, ah nem találok állást? Úgy lesz minden , mint eddig volt... A lényeg, hogy családom van, akik mindennél fontosabbak!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_506023 (252)
     
  49. Torolt_felhasznalo_788440
    Torolt_felhasznalo_788440
    2009. szeptember 24. 09:37253.
    Sziasztok! Visszajelöltem mindenkit! Mindenki nagyon helyes és a gyerkőcök is nagyon szépek! Képzeljétek, úgy tűnik megindult az fogyás. Ma reggelre -3 kilóval mutatott kevesebbet a mérleg!!!!!! Úgy örülök!!!! Talán a náthából is kezdek kilábalni lassan. Nagyon szeretném elérni okt. 23-ra a 102 kilót. Akkor utazunk a szüleimhez Tiszafüredre. Az ő mérlegük 2 kilóval kevesebbet mér, és az már 100 lenne náluk
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  50. Torolt_felhasznalo_506023
    Torolt_felhasznalo_506023
    2009. szeptember 24. 09:25252.
    Szerbusz, bejelöltelek iwiwen, és tényleg nemkéne annyit stresszelned, olyan szép családod van,és te is olyan mosolygos vagy, tessék pozítivabban gondolkodni.Nektek még az egészségetek is megvan, örizzétek és tegyetek meg mindent egymásért.Oly rövid ez az élet, és olyan csunya dolgok vannak, nem szabad be engedni.Igaz én is elszoktam szontyolodni, de aztán megrázom magam és megyek tovább.   Pusza Clari
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_788440 (245)
     

Címlap

top