Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

ScienNet???

Moolly
Létrehozva: 2009. március 9. 20:51

Sziasztok!

 

Erről az új vállalkozásról szeretnék többet tudni. Ismeri valaki? Esetleg tudjátok, hogyan lehet regisztrálni?

 

  1. Torolt_felhasznalo_873362
    Torolt_felhasznalo_873362
    2009. március 25. 17:25301.

    Ez a mese!   A gyakorlat pedig az, hogy a jogokat úgy foglalózod, hogy:

     

    1.      Befizeted a pénzt a bankba a Sciennet International LLC számlájára

    2.      A webirodádban új utalványt foglalózol 10 ezer forintonként, pl. 100 ezer forintért 10 darabot.

    3.      Abban a pillanatban, hogy egy utalványt megrendeltél az új utalvány megrendelése menüpontban, a következő lépés jön be a gépeden automatikusan: jog elhelyezése,

     

    ha kézire van állítva a jogelhelyezés, és nem automatára megjelenik a jogfád grafikus változata, és te a jogfádon elhelyezed az egy darab saját jogodat.

    Automatán, az automata helyezi el az egy új saját jogodat automatikusan, abban a pillanatban, ahogyan te egy új utalványt rendeltél.

     

    Jól összevan ez keverve, de egyértelmű a csalás, és a valaminek a kijátszása!

     

     

    előzmény:
    aloe_vera (300)
    2009-03-25  16:35
  2. 2009. március 25. 16:35300.

    http://www.szkeptikustarsasag.hu/forum/sciennet

     

    Kizár ólag a vásárlási utalványok értékét, vagy foglalóját van lehetősége a ScienNetŽ bankszámlájára befizetni.
    Ennek értelmében nincs lehetőség „JOG” vásárlására, vagy „JOG” foglalózására...

     

    Ennek megfelelően NINCS lehetőség „befektetni”, illetve NINCS lehetőség bárminemű pénzintézeti szolgáltatás igénybevételére a ScienNet-RendszerŠ -ben! 

     

    Ezen tényekre való tekintettel, kérünk minden Törzsvásárlónkat, hogy a ScienNet-RendszerŠ továbbhirdetése során TARTÓZKODJON MINDEN OLYAN MEGNYILVÁNULÁSTÓL, SZÓHASZNÁLATTÓL (PL.: BEFEKTETÉS, JOG VÁSÁRLÁS, JOG FOGLALÓZÁS), ami nem a ScienNetŽ tevékenységére utal, vagy nem a ScienNetŽ -től származó, engedély nélküli reklámozási módok, módszerek!

    A fentiek megszegése az ÁSZF 9.4. pontja értelmében azonnali szerződésbontással és a törzsvásárlói körből való végleges kizárással jár együtt!
    Továbbá, minden olyan esetben, amikor a ScienNetŽ arról értesül, hogy valamely Törzsvásárló azt ígéri a Rendszer továbbajánlása során, hogy biztos fix nyereségre, kamatra, vagy egyéb ehhez hasonló bevételre számíthat a leendő Törzsvásárló aktív ajánlói tevékenység (munka) nélkül, azonnali szerződésbontás és a törzsvásárlói körből való végleges kizárás történik!

     

    A Törzsvásárlóknak a vásárlások után keletkezik visszatérítése, vagy a ScienNet-RendszerŠ tovább ajánlásával összefüggő vásárlásokból keletkezik jutaléka, úgynevezett munka jövedelme. 

    előzmény:
    Moolly (1)
    2009-03-09  20:51
  3. Torolt_felhasznalo_873362
    Torolt_felhasznalo_873362
    2009. március 25. 14:19299.

    Az MLM egy lehetőség. Sokaknak az egyetlen.

    Az MLM-be öltöztetett csalás, az viszont kőkemény bűncselekmény. A határvonal szándékodan van elhomályosítva a Sciennet -nél.

    A csalás lényegét elhalgatják. Ha valaki mégis ráérez a kérdéses pontokra - hazudnak, vagy félre magyarázzák.

    előzmény:
    Moolly (1)
    2009-03-09  20:51
  4. 2009. március 25. 13:02298.

    Most látom, te említetted meg. Jobb is, hogy nem olvasok híreket...((( (de a hsz-ek jók...)))

    Istenem, az Amway...boldogult ifjúkorom, amikor még neveletlenségnek éreztük, hogy visszautasítsunk egy meghívást és számtalan okos előadást hallgattunk végig...Lehet, hogy már milliomos lennék? Ámbár nem hiszem, mert egyik egykori meghívóm sem az, szemmel láthatóan, sőt. Azért pár flakon ezt-azt meg kellett venni úgyszintén a rosszul értelmezett udvariasságból, aminek pl az lett a vége, hogy utána az oldószer, meg más tisztító---de a végén csak ki kellett dobni az elcse...tt PVC-t.

    előzmény:
    kékeszöld (283)
    2009-03-25  11:43
  5. 2009. március 25. 12:54297.
    Jujujj, ne ijesztgess minket, hogy Amway-s lesz az ország élén! Hát nem vagyunk már most is  a gyalogbéka feneke alatt?! Hát egy ilyen az megszokta, hogy aki fenn van a csúcson, annak jó, aki meg alatta, annak úgy kell...((((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_941536 (295)
    2009-03-25  12:34
  6. 2009. március 25. 12:37296.
    ha a piramis csúcsán ülnék, én is azt mondanám **jó az mlm
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_941536 (295)
    2009-03-25  12:34
  7. Torolt_felhasznalo_941536
    Torolt_felhasznalo_941536
    2009. március 25. 12:34295.

    Próbáltam megállni, hogy ne reagáljak, de akkora lett az örömöm! Itt hihetetlen zsenik vannak!! : )))

     

    Igaz, hogy egy olyan ember akit többen egy ország élére választanának úgy érzi van jövője az mlm üzletnek, sőt, a saját példáján bizonyítja is, ha igaz róla, hogy gyémánt fokozatú amway ügynök, sőt, az angol minisztériumban is van nem egy hasonló gondolkodású közgaszdász képviselő.

     

    De ez mind nem számít, hiszen itt, az nlc fórumán megtalálható a naaaaaaaagy Kékeszöld! Aki még náluk is sokkal okosabb! Jobban ért a közgazdasághoz mint bármelyikünk, és akkora a tudása, hogy utánajárás nélkül, foghegyről mond véleményt bármiről! 

     

     Ha lesz előrehozott népszavazás ugye indulsz majd te is?! :))) Szeretnék egy ilyen lángelmét az ország élére!:))))

    előzmény:
    kékeszöld (283)
    2009-03-25  11:43
  8. 2009. március 25. 12:29294.

    Igazából azt nem értem, de komolyan, ha felülről is működik a dolog és valaki befektet 2 milliót, de nem szervez maga alá senkit, akkor ugye  bukta? (és akkor most ki kit néz hülyének? Lúzer a vesztes, aki befektetett és ugyanazon oldalon miért nem fektetek be legalább tizet? Mert nem vagyok madár...))) Mert bukta van, azt látjuk és azt is fogjuk látni, ha valaki ennyit befektet és "dolgozik" is, szintén meg fog lepődni. Az ui nem nyereség (mármint ha működik), hogy elmegyek egy étterembe és kapok 10 % engedményt...az sem nyereség a szememben (valami ilyen összeg hangzott el), ha kapok 92 ezres utalványt a COOp-ba. Ronda anyagias nőszemély vagyok, a nyereség az a tiszta forint, amit idenyomnak a kezembe, vagy egye fene, utalják a számlámra.

    Egyébként meg ha valaki alaposan megtanulmányozza a honlapot és még mindig nem érti, azon nem fog segíteni akárhány előadás sem. Másként: ha nemet mond, nem lesz abból igen bármilyen előadás hatására igen.

    Egész csendes utóirat: nincs az a pénz, vagy igéret, amiért beülnék egy olyan előadásra, aminek a címe sci-vel kezdődik... (kivéve természetesen, ha fi-vel folytatódik...)))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_941536 (286)
    2009-03-25  11:53
  9. 2009. március 25. 12:15293.
    Elég addig várnod amíg az egész eltűnik !!és rájössz,hogy már csak volt reményed!!Ha itt kis honunkban egy bank csődbe mehet és elveszhet a pénz Lásd:posta bank ügye akkor egy ilyen semmi??A másik senkinem gyanakodik és nem jut eszébe ,hogy talán így húzzák ki a pénzt még a zsebekből?? vagy látszik mennyi van még
    előzmény:
    Edith7 (292)
    2009-03-25  12:11
  10. 2009. március 25. 12:11292.

    Köszi, de nem veszek mappát...)) Tudod miért nem? Ezt próbáltam már sokszor elmagyarázni neked: itt pl nincs olyan bolt, ahol így vehetek mappát. Vannak a COOP-ok, meg talán egy étterem, és láttam valami szoláriumot is a listán. Elsőt kitárgyaltuk, de nem láttam, hogy leírtad volna, igazunk van, többire meg nincs szükségem. Tehát ha belépnék, alapból bukom és az utánam jövőket sem tudnám tiszta lelkiismerettel rábeszélni, mert helyzet ugyanez.

    Azt meg hidd el, hogy nem vagyok hülye, megértem amit olvasok és pont ezért kekeckedem..illetve szerintem nem, de ti úgy érzitek. Az elmélet és a gyakorlat időnként egészen más... Kérlek szépen és gyere vissza elmesélni, ha az első 10ezer forintodból 131.600.-lesz, de úgy, hogy a kezedben tartod.

    Ott a kettőnk közt a különbség, hogy én nem hiszem el, hogy 10-ből 132 lesz kp kézbeadva, akkor sem, ha abban a 2 évben beszervezem a fél várost, egyszerűen az ...... anyagmegmaradás törvénye miatt. Mert azt azért te sem mondhatod komolyan, hogy most áldozzak fel egy tizest, aztán várjak nyugodtan, míg felszaporodik...((((

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_356980 (284)
    2009-03-25  11:43
  11. 2009. március 25. 12:06291.
    Néha néha átalakulnak,frissülnek,megvilágosodnak!!Ezért tűnnek el olykor-olykor!!
    előzmény:
    Edith7 (287)
    2009-03-25  11:57
  12. 2009. március 25. 12:04290.
    Nem néztem nem tudom hány éves vagy ,de tapsoltam én 20 éve gyémántoknak.Szerintem jót röhögtek a markukba .Ők mentek mi maradtunk.Lehet azt mondani rosszulcsináltam lehet,de aki tepert mint az állat az sem haladt semmire.Majd írd már meg légyszike ne tűnj el ,hogy mennyit kerestél és ,hogy vissza forgatod-e azt is??Jah és később is tájékoztass bennünket. Lehet felkell vennem a "VAKEGÉR" nevet hmmm gondolkodom is rajta.....Mert ugyi mi sötétben élünk szerinted
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_941536 (286)
    2009-03-25  11:53
  13. Torolt_felhasznalo_873362
    Torolt_felhasznalo_873362
    2009. március 25. 12:00289.

    Ha tudni akarod az igazságot röviden, tömören a Sciennet –ről,

    kattints a fenti „Kulcsszavak keresés” mezőbe, és írd be: veszteség,

    majd a „Típus szerint” mezőben válaszd: „Hozzászólók között”.

    – Keres –  megnézem

    előzmény:
    Moolly (1)
    2009-03-09  20:51
  14. 2009. március 25. 11:59288.

    Bocsi kicsit lehet OFF-ofolom a topikot ,de eszembe jutott a viselkedésedről valami olyan vagy mint a vallási térítők Amíg úgyérzi hajlassz minden szép és jó,de próbálj meg kérdezni,kételkedni sőt mondj ellent és képes megátkozni még az ükunokád is.Nézz magadba idegen emberekről,hogy beszész milyen véleményt alkotsz Pfffúújj!!Gusztustalan.Nekem is volt aki felajánlotta nem akartam békén hagyott,de te nem az a fajta vagy LOL nagyon fertőzött vagy te ha már az emberi mivoltodból is képes vagy kilépni.Vagy te ilyen is vagy??

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_941536 (286)
    2009-03-25  11:53
  15. 2009. március 25. 11:57287.

    Szerintem attól sértődött meg, hogy új nickeket emlegettem...)) Utána lett csak gyanús, hogy az övével még nem találkoztam, meg tegnap itt többen hiányoltuk, hogy miért nem jönnek a magukat sikeresnek tartott sci-netesek. Gondolom ezért regisztrált tegnap és csak ehhez a topikhoz szólt hozzá eddig...)))

    A szóhasználat persze minősít mindenkit.

    Hanem figyeld meg, bármennyire is "fröcsög" (bocs, klasszikust idézek), azért nem volt lelke eddig beírni, hogy ő rövid idő alatt milyen magasra jutott és ezzel konkrétan mennyi hasznot zsebelhetett be.

    A hsz-éhez annyit csak, hogy az én főnököm nem kereskedő...soha nem volt kereskedő főnököm...))) Nem is nyaraltam még a Bahamákon.

    előzmény:
    Barbinó (285)
    2009-03-25  11:46
  16. Torolt_felhasznalo_941536
    Torolt_felhasznalo_941536
    2009. március 25. 11:53286.

    Comboy, szerintem ne próbáld rábeszélni őket, hogy próbálják ki, mert csak ártanának maguknak is és az egész rendszernek.

     

    Nézd meg ezt a szerencsétlen "veszteséges" nicknevű lúzert! Halvány dunsztja nem volt mire, de befizetett 2milliót és most itt rinyál, és mindenki hibás ezért, csak ő nem.

     

    Azt kérném kedves kékeszöld és más, színes egyéniségek, hogy egyszer az életben vegyétek a fáradságot és próbáljatok megérteni egy sciennet előadást! Akkor talán már az is beszűrődik, hogy miért nem MLM.

     

    UTÁNA nagyon szívesen megvitatom veletek a kérdéseket én is, és biztos, hogy Comboy is, de addig sötétségben élőkkel egyszerűen tényleg nincs miről társalogni. A véleményetek akár még jogos is lehet, de pillanatnyilag csak üres köpködés, semmi más, mert nincsen tudás mögöttük!

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_356980 (284)
    2009-03-25  11:43
  17. 2009. március 25. 11:46285.
    Hát érdekes vagy te is most is válaszolgatsz és sértődékenyen .Nekem is és Judithnak is szép ahogy szólsz hozzánk bbár nem személyesen rád célozva írtunk. Te nem sértően írsz??"Muhaha nagyi pedig tényleg jobban teszi, ha kötöget meg az unokáival játszik, reagálásra sem méltó...""Kicsit belecsúsztál a saját fröcsögésedbe, " HÁT NÁLLAM EZEK MÁR KIMERÍTIK A BUNKÓSÁG FOGALMÁTés jó reklám vagy  a cégednek gondolom te is körül sértegettek a rokonaid is ha csak nem ők is fertőződtek.De én le is raktam a pontot veled szemben és az idő nekünk dolgozik.és akkor is MU-HAHAHA. Én 20 éve ezeket nézem végig buknak egytől egyig ez miért lenne más????Jajj szót sem érdemel senkinek néztek mindenkit akit nem tudtok agymosni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_941536 (282)
    2009-03-25  11:35
  18. Torolt_felhasznalo_356980
    Torolt_felhasznalo_356980
    2009. március 25. 11:43284.

    Azt nem értem miért nem adsz magadnak egy esélyt...ingyen regisztrálsz és a számodat bediktálod a termékpartnernek, amikor ott vásárolsz...egyszer(!), nem kell többször....csak egy próba....veszel egy 60Ft-os lefűző mappát pl....nincs ennyi pénzed? Miért nem játszol el a gondolattal, hogy lehet mégis működik?

     

    Vagy teszem fel, ha van 10.000Ft-od foglalózol egy jogot...sok más baromságra is ellehet költeni ezt a pénzt...(cigi, kávé, újság, és egyéb női ketyerék)...adj egy esélyt magadnak, hogy ez a kis 10.000Ft-od a további semmittevéseddel max 2 éven belül 131.600Ft-ot hozzon a konyhádra....nem jó üzlet??? Ne azt kérdezd, hogy miből és hogyan és miért, mert erre nem lehet egyszerűen válaszolni, míg nem érted a rendszert teljes egészében!

     

    Add meg az esélyt magadnak, családodnak, gyermekeidnek, semmi mást nem kérek! Utána szapulhatsz engem is meg a rendszert is....

     

    Miért nem hiszel benne, hogy megint nagyot alkotott a magyar (vagy részben átvett) egy olyan dolgot, ami működik és mindenkinek jó?

     

    Végül: Nem piramis mert az arról szól, hogy felfelé fizetsz, itt meg fentről is kapsz....durván fogalmazva....

    És nem kimondottan mlm-es rendszer, csak a hasznos elemei vannak átvéve...

     

    Tégy egy próbát, hidd el megéri...vesztenivalód nincs, mert nem áldozol rá pénzt, de ha mégis "beteszed" azt a 10.000Ft-ot, akkor az 131.600Ft lesz idővel...nem jó üzlet?

    előzmény:
    Edith7 (277)
    2009-03-25  11:14
  19. 2009. március 25. 11:43283.

    Nem is értem, miért nem vagy ott az örömünnepen a Kossuth téren, hogy az MLM-es Vértes András elvállalta a min.elnökséget...

     

     

    Szánalmas...

     

     

    http://kepvi selofunky.blog.hu/2009/03/24/az_egesz_vilag_megerett_a_puszt ulasra

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_941536 (282)
    2009-03-25  11:35
  20. Torolt_felhasznalo_941536
    Torolt_felhasznalo_941536
    2009. március 25. 11:35282.

    Kicsit belecsúsztál a saját fröcsögésedbe, várj, hozok egy zsepit, letöröljük! :)))

    Az előbb még az volt a bajod, hogy az mlm-esek és minden kereskedő aki magas árréssel dolgozik csaló. Most már az a bajod, hogy az mlm-esek sértődékenyek és zaklatják a rokonaikat.

    Komolyan sajnállak a rokonságodért és az ismerőseidért, hogy ilyen IQ réteggel vagy körülvéve, és így már nem csodálkozom a megnyilvánulásaidon!

     

    Nem tudom mit dolgozol, de reménykedj, hogy a főnökeid vannak olyan gaz kereskedők, hogy kellően magas bevétele legyen a cégnek amiből az ilyen színvonalú alkalmazottakat is megtarthatják!;)

     

    Muhaha nagyi pedig tényleg jobban teszi, ha kötöget meg az unokáival játszik, reagálásra sem méltó...

     

    Értelmes vitában szívesen részt veszek, de az ilyen jellegű hozzászólásokra nem fogok fogok reagálni. A köpködőknek pedig javaslom az OLCSÓ százas papírzsepit!  :)))

     

    előzmény:
    Edith7 (277)
    2009-03-25  11:14
  21. 2009. március 25. 11:27281.

    Annyira bájos (hogy a saját szóhasználatoddal éljek), hogy ti bevakított MLM-esek mind tökugyanazt a dumát szajkózzátok, legyen szó bármilyen termékről vagy cégről.... :-DDDDDDDDD

     

     

    Hol kell manapság órákat sorban állni.....???????

    ROTFL

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_941536 (275)
    2009-03-25  10:44
  22. 2009. március 25. 11:25280.

    Szívesen megnézném, mikor te is vonalat húzol a bevételek-kiadások alá....

     

    Vagy pedig a piramis csúcsán ülsz, és szépen kaszírozod a sok balek lúzer bennszakadt pénzét.

     

    Broáf.....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_941536 (273)
    2009-03-25  09:13
  23. 2009. március 25. 11:24279.
    Igen ebben sőt mindenben igazad van .Nállunk is a maszek aki előtt elkell mennem a tesco-ba /tehát lát/ ha véletlen bemegyek valamiért épp,hogy kinem zavar !!! A másik pedig nem érdekes,hogy akik nem csinálják meg életük üzletét azok mind egyformán tapasztalják az onnantól elkövetkező vissza utasítást ,megorrolást??Vajon ezt is tanítják nekik?? hogy ilyen egyformán jól csinálják????Üdvözöllek!
    előzmény:
    Edith7 (277)
    2009-03-25  11:14
  24. 2009. március 25. 11:23278.

    piaci árakat követi....????

     

    Enged meg, hogy :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

     

    Pl. egy mezei terelőszelep 32.000 ft-ért?

     

     

    http://www.vatera.hu/amway_espring_eltereloszele p_keszlet_128134527.html

     

    előzmény:
    enganadora (269)
    2009-03-25  08:26
  25. 2009. március 25. 11:14277.

    Nem írtam, hogy ő egy bunkó, pofátlan csaló... de most hogy mondod, van benne valami...)))

    MLM-esekhez való hozzáállásom pedig: mint említettem, ha sikeres vagy, könnyű szívvel integetek a repülőd után. Ellenben amit nem tartok helyesnek , azt akkor sem tartom annak, ha századszor is átgondolom. Inkább a hozzád hasonló mlm-pártiak gondolják át, megéri-e rokonságot, barátokat kellemetlen helyzetbe kényszeríteni és van-e joguk egy udvarias, de határozott visszautasítás után halálosan megsértődni...ha hasonló témájú topikokat olvasol egy kicsit, rengeteget olvashatsz a problémáról. Egy nyílt fórum pedig arravaló, hogy az ellenzők és a támogatók megírják az érveiket, lehetőleg alátámasztva. A "pártiak" véleményét pedig megindokolva és valamilyen bizonyítékkal, hogy működik és gazdaságos a dolog, még nem olvastam. (nem azt akarom, hogy ezek után egy friss nick iderohanjon és közölje, hogy ő már milliomos...)))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_941536 (275)
    2009-03-25  10:44
  26. 2009. március 25. 11:14276.
    Gondolom te is a pénzed akarod azért vagy ilyen elszánt :) vagy máspénzén mennél hawaii-ra?Jön a nyaralás szezon nekem akik ennyire vérmesen harcikutya módra kiállnak valamiért azok már eleve gyanusak.Bepalizósok. LOL Anno én is ilyesmi példát hoztam fel mint Edith7 de választ azt kaptam nem a vásárlásomból akarjak meggazdagodni aztán 1 nap múlva olvasom ne az üzletből.../hozzátenném Gazdagodjon meg vásárlásaiból  Jelszót,felhívást .Hát Akkor most mit is kell csinálni??? Bepalizni másokat akiket ismerek és így is alig bírnak megélni???Csapjam be őket nagy pénzek reményében Muhahhha Jelzem neked nekem aztán családi vonalról aztán van benne részem belelátok  és nem kevés munka van benne az illetékeseknek és főként pénzük és nem voltak a Kanári szigeteken sem sőt hallgatnak mint a sír. olyan nevetséges amit műveltek ,hogy csak na de kozel a nap és hacsak nem fennt vagy akkor nagyot bukhatsz  .Jah és 1 kérdés hány km -kell menni e miatt,hogya  cég kifizesse a benzint??Na én ezt az időt amíg furákáztok ,ücsörögtök homályosításon én a családommal töltöm ,társasozok a gyerekkel olvasgatok,kötögetek az unokámnak ők ennek kicsit jobban örülnek mint ha megvenném a hawaíí szigeteket nekik soha napján./bocsi ha durva voltam,de negem mélységesen felháborít ez az egész.Anno Amway re is volt aki oda adta az utolsót és kölcsönt kért hogy legyen 1 öltönye akkor jól körbe ugrálták kinyalták a seg.... No most kérdem én velük manapság mi van?? Hogy vannak?? Hát igen a kutyát nem érdekli ma már!!!!!Akkor jók voltak 1 téglának.Ez a siralmas ma már senki nem is emlékszik rájuk .De gondolom ők sem ugranak mégegyszer bele ilyen baromságba.Erre varjuk gombot.Ezek az mlm rendszerek és társaik. Lehet dobálni!!!!/de akkor is nekünk van igazunk mert nem fogtok dicsekedni mikor bukás lessz akkor nem fogsz ide jönni kioktatni / de mi majd tudjuk ha eltűntél mi is a helyzet én kivárok...... Sőt alig várom már 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_941536 (275)
    2009-03-25  10:44
  27. Torolt_felhasznalo_941536
    Torolt_felhasznalo_941536
    2009. március 25. 10:44275.

    Nézd, van, akinek megéri dupla áron megvenni a tejet azért, hogy ne kelljen fél kilométert gyalogoolnia a multihoz és ne kelljen ott órákig sorbaállni.


    Az általad említett kiskereskedőnek ő a célpiaca, nem te.

     

    Ezért ő nem szarrágóz le téged, te meg ne bunkó pofátlan csalózd le őt és mindenki boldog lesz! : ))

     

    Javaslom ugyanígy végiggondolni az mlm-esekhez való hozzzáállásodat is!:)

    előzmény:
    Edith7 (274)
    2009-03-25  10:24
  28. 2009. március 25. 10:24274.

    Tudod elég öreg vagyok hozzá, hogy ne legyek naív...azért örülök, hogy megnevettettelek és elkönyvelted magadban, hogy már megint egy buta nő. Máris hasznos a napom...)))

    Ellenben ha bájosnak neveznek gúnyból, attól már húszévesen is dühbe gurultam.

    Nem, tényleg nem kedvelem, ha egy mlm-es vagy a sarki kiskereskedő hülyének néz... például utóbbi megveszi a literes tejet az 500 méterre lévő multiban és 100 %-ot rátesz. Véleményem szerint akkor lennék hülye szőke, ha lusta lennék felemelni a fenekem és elsétálni 500 métert, a sarki bolt igénybevétele nélkül.

    Ha viszont te nem érted, hogy is jön össze a rengeteg kifizetett összeg (no meg a legfelsők Kanári szigeteki nyaralása) egy esetlegesen  jól működő és nyereséges mlm-hálózatban, az szomorú... úgy értem, akkor valószínűleg hiányoztál a legtöbb matekóráról. S ebben az esetben még nem is nem számoltam azzal a többséggel, aki nem volt képes "dolgozni", ezért elbukott egy csomó pénzt---ugye az elbukott pénzük meg nem elszállt, hanem...((( Ha a te gyomrod ezt beveszi, gratulálok, sőt integetek a nyaralásra vivő géped után.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_941536 (273)
    2009-03-25  09:13
  29. Torolt_felhasznalo_941536
    Torolt_felhasznalo_941536
    2009. március 25. 09:13273.

    Edit annyira bájos a naivságod! :)

    Tetszik, hogy úgy érzed felfedezted a spanyolviaszt,  és most jól megmondtad a magadét, t.i., hogy a termék sokkal olcsóbb lenne, ha nem lenne rajta több árrés is! Ez aztán a felfedezés, gratulálok! :D

    Szerintem mostantól ne menj boltba, egyáltalán sehova, mert  Téged undorítóan kihasznál minden kereskedő! : )))

     Tényleg jókat nevetek, érdemes volt megtalálnom ezt a fórumot! : )))

    Tudod mit írt Molnár Ferenc a buta nők okosságáról...!:) 

    előzmény:
    Edith7 (272)
    2009-03-25  08:59
  30. 2009. március 25. 08:59272.

    Azt hiszem, nem egészen értetted meg, mi a bajom az mlm-el... Egy szemét, erkölcstelen rendszer, a hasznot azok termelik ki, akik veszítenek rajta (mint itt amiről szó van), vagy a hasznot beépítik a termék árába, lásd elképesztően és pofátlanul drága aloés akármik. Mit gondolsz, utóbbik mennyibe kerülnének, ha legalulról a legfensőbb résztvevőig nem akarna minden egyes flakonon mindenki nyerni...? Összehasonlítva így sokkal több rakódik a termékre, mint a 30 %-os meg több nagy- és kisker árrés.

    Igazad van, mert nem mindenki csinálhatja meg, pénzt csak pénzzel lehet keresni. Akinek csak kevés van, az értelemszerűen elbukja, növelve ezzel a fentiek hasznát, s erre senki nem figyelmezteti az elején, hiszen a figyelmeztetés nem érdekük.

    előzmény:
    enganadora (269)
    2009-03-25  08:26
  31. Torolt_felhasznalo_873362
    Torolt_felhasznalo_873362
    2009. március 25. 08:45271.

    Ha tudni akarod az igazságot röviden, tömören a Sciennet –ről,

    kattints a fenti „Kulcsszavak keresés” mezőbe,

    és írd be: veszteség,

    majd a „Típus szerint” mezőben válaszd: „Hozzászólók között”. Ţ Keresés Ţ megnézem

    előzmény:
    Moolly (1)
    2009-03-09  20:51
  32. Torolt_felhasznalo_941536
    Torolt_felhasznalo_941536
    2009. március 25. 08:43270.

    Kedves "veszteség", illetve westa21 (más fórumokon ezzel a névvel másolgatod be az ostobaságaid)!

     

    Tisztázzuk: 

    - Mondtak neked valamit, amit te csont nélkül benyaltál - ez még oké, sokunkkal megesik

    - Viszont Te minden elolvasás nélkül szerződést írtál alá(!) és odaadtál rá 2milllió forintot (!!!)

    - Ám a butaságod határait még nem érted el: ezek után teleírogatod a webet a hülyeséged ecsetelésével és mást hibáztatsz miatta!

    -  És még ezt is lehet fokozni: továbbra sem érted miről szól a szerződés amit aláírtál (amin fentiek után meg se lepődöm már), ellenben próbálsz borzasztó okosnak látszani és idézgetni belőle, hivatkozni rá

    - Ugyanígy hivatkozol félinformációkra, amiket felcsipegetsz valahol, de nem jársz utána

    - Megtalálsz 2003-as cikket, amit nagy fröcsögve bemásolsz, de a helyreigazítást, amit a lap megjelentetett utána már nem találod meg és nem másolod ide.

     

    Könyörgöm: lehet valaki hülye, szíve joga, úgy szórja el a pénzét ahogy akarja, de ne más, korrekt emberek munkáját  aknázd alá, mert aki kívülről csöppenve olvassa a hsz-eidet el fogja hinni azt a sok ostobaságot amit leírsz és ez alapján alkot véleményt! 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_873362 (229)
    2009-03-23  23:38
  33. 2009. március 25. 08:26269.
    Te már meghoztad a döntést....nem áldozol fel 99%-ot azért, hogy te meggazdagodj. Ez a kulcskérdés az mlm rendszereknél,az áruval többnyire nincs gond. Ezt a dilemmát a network-ösöknél azzal oldják, hogy azt sulykolják a partnerek fejébe, h bárki megcsinálhatja.....itt a kamandusz, és nekem ez nem tetszik. Az ajánlási marketinget többnyire minden ember csinálta már (ajánlott egy jó fodrászt, nődokit, filmet, cukrászdát, csak jutalékot nem kapott érte tőlük),az se gáz sztem. Ki-ki vérmérsékletéhez mérten ajánlgat....bármit. Árudrágítás? épeszű mlm-cég nagyjából a piaci árakat követi...
    előzmény:
    Edith7 (267)
    2009-03-25  08:14
  34. 2009. március 25. 08:14268.
    Mindazonáltal meg kell, hogy kövesselek (kijöttek a hsz.-eid, az alsó vonalat nem láttam a nevednél....), fasza kis antimlm-es vagy, kellemes szarkasztikus humorral megáldva. Ahogy a hsz.-eidből kivettem, a bionóm agymosást sem díjazod....
    előzmény:
    enganadora (266)
    2009-03-25  08:02
  35. 2009. március 25. 08:14267.

    Kedves mobil64! Miből gondolod, hogy mindenki látatlanból és élből elutasít valamit? Tulajdonképpen ez egy sértő feltételezés...! Épp elég ideje itt van az országban mindenféle mlm rendszer, igazából nagyon nehéz kikerülni, hogy az ember ne hallgasson végig min.1-2 előadást. A magam részéről nem ítélek el semmit, amig nem ismerem és nem jártam körbe néhányszor. Elismerem, hogy üzletet nem feltétlen szokás úgy megítélni, ahogy én, azaz azt mondom rá, hogy ez egy alapból erkölcstelen és árudrágító dolog, de ez a véleményem jónéhány hálózat ismertetője után alakult ki bennem. Sok valóban jó és hatásos terméket árulnak ilyen rendszerben, amik pont a rendszer miatt az átlagember számára megfizethetetlenek... tudod láttam én már az nlc-én leírva, ha valaki nem tud megvenni egy aranyért mért eü terméket, úgy kell neki, haljon meg....((( Tehát nem félek tőle, értem---és pont ezért utasítom el. A sciennetttel egyrészt az a gondom, hogy mlm, másrészt nagyon hamvába holt és szándékosan nyakatekerten megtervezett rendszer, ami nem lehet sikeres (többen is leírták itt miért), ellenben sok ember pénzét elnyeli, amiből a kitalálók gazdagodnak---bűntetlenül, mert megfoghatatlanok.

    Te azt mondod, csudajó rendszer, én azt mondom, milyen alapon nevezitek egyáltalán munkának, hogy másokat agitáltok agresszíven -nem mindenki, de sokan- a belépésre, a munkáról nekem más fogalmaim vannak. Ne haragudj, de soktól hallottam már csudajó rendszernek nevezni: azaz a frissen belépő lelkesektől, az utóbbi 20 évben számtalanszor. Mind ismerős volt és egyikről sem látom, hogy ebből élne, vagy megérkeztek volna hozzájuk a beigért milliók.

    előzmény:
    mobil64 (262)
    2009-03-24  12:55
  36. 2009. március 25. 08:02266.
    A nicknevedből erre asszociáltam......Bizti nem véletlen.
    előzmény:
    aloe_vera (264)
    2009-03-24  14:50
  37. Torolt_felhasznalo_356980
    Torolt_felhasznalo_356980
    2009. március 24. 22:32265.
    Kérdezz bátran, mindenre válaszolok!
    előzmény:
    Barbinó (254)
    2009-03-24  11:22
  38. 2009. március 24. 14:50264.

    Aloe vera egy kedves noveny neve... mibol gondoljatok, hogy ugynok lennek?

    Kinaltam valakinek valaha valamit megvetelre, vagy belepesre? Nem.


     

     

     

     

    előzmény:
    enganadora (259)
    2009-03-24  11:42
  39. 2009. március 24. 13:50263.

    Egy komment a Homár poszt alól (relax island)

     

     

    Értsd meg, hogy én a másik oldaláról lettem volna beszervezve pl. a Sciennetbe. Én lettem volna a szerződéses bolt. Még valami okból működhetett is volna a dolog, mert én nagyker vagyok, de ez akkor is agyrém.
    Mivel senki nem fogja a Sciennet oldalán használt affiliate szoftveren keresztül megrendelni a cuccaimat...
    Ugyanúgy, mint ahogy a napi bevásárlásodat sem az interneten keresztül bonyolítod, hogy majd két nap múlva odaérjen a kenyér.
    Ekkora népességnél ez agyrém. Németo.ban lehet jobban működne.
    De a legnagyobb agyrém meg az, hogy tényleg elhiszed, hogy van ebben a ***országban olyan ember, aki internetről rendeli otthonra a fagyasztott zöldséget. Meg rendel még hozzá 19.500 Forintért mást, hogy ingyen legyen a kiszállítás, meg persze, hogy megkapja a hülye pontjait, amiért majd kedvezményesen vehet majd legközelebb laptopot. Amit meg csak azért adnak majd olcsóbban, mert a partner boltban benn rohad már két éve, és az ÁFÁ-t is már rég elcsalták belőle.

    Nekem ez az egész csak azért nem fekszik, mert a másik oldalról nézve látom, hogy ez egy ordas nagy faszság, és ezért nem is tudnám meggyőződéssel rátukmálni az emberekre.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  40. 2009. március 24. 12:55262.
    Szerintem te itt hiába magyarázol! azok, akik  nem ismerik az mlm rendszereket és nem is akarják meghallgatni azok csak mondják a magukét arról amiről félinformációjuk van. Szeirntem az mlm egy csudajó rendszer, csak sokan félnek és nem is értik.
    előzmény:
    Mohagazda (44)
    2009-03-09  22:20
  41. 2009. március 24. 12:34261.

    Szép napot mindenkinek, sziasztok!

     

    Olvasom a hozzászólásokat, nekem is eszembe jutott pár dolog, régi emlék. 

    Én is belemásztam az mlm-be, de minek? Parfümök forgalmazása, tök jó, olcsó, stb.....ezzel nincs baj, mert igaz, hogy nem keresek vele sokat, de pár parfüm után azért lehet kis lóvét kapni. Felhívott a "felettem álló", hogy csak úgy leszek gazdag, ha ennyi-annyi embert beszervezek. Hát nem! Se időm, se pénzem, se kedvem, se gyomrom ehhez. Mert sok sumák dolog van itt, nekem sem válaszoltak olyan kérdésekre, amik érdekeltek volna, inkább csak ugyanazt ismételgették. 

    Aztán volt olyan ismerős, aki webáruházas dolgoba vágott, be akart szerveni, érdekes, bebukott.

    A neten egy oldalon 50 hírdetés van minimum az otthoni internetes melóról, 1-2t megnéztem, mindegyik úgy igéri a meggazdagodást, h egy vasat nem kell fizetni.....hm....ez is érdekes. 

    De azért adok még egy esélyt, a hölgy aki felhívott a minap, nem mondta, mivel foglalkozik konkrétan, de hétvégére megbeszéltünk egy időpontot, ahol valami extra tuti mellékállást kínál!

    Meghallgatom. 

    És még a gyógyító erejű fénylámpát forg. cégről nem is beszéltem ......

    Én nem beszélek senki ellen, szűrjétek le a tanulságot

     

    Üdv: Dadry

    előzmény:
    Moolly (1)
    2009-03-09  20:51
  42. 2009. március 24. 12:09260.

    nem keresi aloe vera hsz.-eit, sajnos. Mindegy. Ha igaz a gyanúm, nem értem őt, hisz neki aztán kéne tudni, hogy műxik a dolog....talán beleesett abba az mlm-es hibába, hogy beleszeretett az első mlm cégébe? A network-meló az network-meló bárhol, bármit adnak el. Lett légyen az áru étrendkiegészítő, autóalkatrész vagy kedvezmény a vásárlásra. Ha a cég tiszta (és ennek bárki utánanézhet, aki dolgozni akar benne) akkor no problemo.  Jogilag. Más tészta az erkölcsi dilemma. Részemről igyexem objektív maradni annak ellenére, hogy próbáltam a network-melót, nem jött be (van egy-két mozzanat, amivel nem tudok azonosulni), nem szidok senkit, aki ebben az irányban tevékenykedik. Hangsúlyozom, működőképes a dolog, amelyik rendszer túléli az első néhány évet (mondjuk1-5 évet), az menni fog. Mint bármi más üzleti vállalkozásban. 

    előzmény:
    enganadora (259)
    2009-03-24  11:42
  43. 2009. március 24. 11:42259.
    Nos, olvasgatok, még nincsenek meg a kérdéseid, de az már szemet szúrt, hogy aloe vera hogyan reagál.....a nevéből következteteve flp-ügynök, tehát nem értem, miért támad. (rá is keresek)
    előzmény:
    enganadora (258)
    2009-03-24  11:30
  44. 2009. március 24. 11:30258.
    Oké! A sciennethez igazán nem tudok hozzászólni (nem ismerem a marketingtervüket), de a meló lényegében mindenhol ugyanaz,arról tudok regélni.
    előzmény:
    Barbinó (257)
    2009-03-24  11:27
  45. 2009. március 24. 11:27257.
    pill.Most futok fiamért de előzőekben kérdeztem.Délután leszek. Addig is jó boncolgatást.
    előzmény:
    enganadora (255)
    2009-03-24  11:23
  46. 2009. március 24. 11:25256.
    Egyébként profi mlm-es örül a kérdéseknek, mert a legkíváncsibbakból lesznek a legjobbak.....ha sikerül őket megnyerni az ügynek.
    előzmény:
    Barbinó (254)
    2009-03-24  11:22
  47. 2009. március 24. 11:23255.
    Mi lenne a kérdésed? Hátha tudok válaszolni....
    előzmény:
    Barbinó (254)
    2009-03-24  11:22
  48. 2009. március 24. 11:22254.
    Hát eddig én még nem kaptam választ semmire.Más estekben sem .Nem tudom van -e válasz vagy az még nincs kidolgozva nálluk,mit kell mondani ha kérdések vannak.mlm nem válaszol mindenki csak fdúja és fúja .ez lett életem második dolga amikre soha nem tudom meg a választ.A másik a vallások na ott is kérdezhetsz bátran válasz sosem jön Ha vakon nem tudsz hinni ,bízni valamiben akkor nem kellessz nem vagy jó partner ha kérdéseid vannak
    előzmény:
    enganadora (252)
    2009-03-24  11:14
  49. 2009. március 24. 11:16253.
    Igaz, ahhoz, hogy 1% lehess, kell a 99% bukovári...szal dilemma az van.
    előzmény:
    enganadora (252)
    2009-03-24  11:14
  50. 2009. március 24. 11:14252.
    Mondjuk, mlm-be még nem halt bele senki, tudtommal...Mindegy, hogyan fogalmazol, ez így van. A döntés a tied, 1% akarsz lenni, vagy 99%. Az én bajom inkább az, hogy nem igen mondják el, hogy mit kell tenned valójában ahhoz, hogy 1% lehess. Nyilván akkor nem dübörögne ilyen ütemben a biznisz, de legalább frankó lenne....
    előzmény:
    kékeszöld (251)
    2009-03-24  11:06
  51. 2009. március 24. 11:06251.

    Persze ... működik.... A nácizmus is működött.... :_SS

     

    1% nyer rajta, 99% pedig veszít.

     

    Én ezt másképp fogalmaznám....

    előzmény:
    enganadora (248)
    2009-03-24  10:56
  52. 2009. március 24. 11:06250.

    Az agyhalálból viszont a Bioptron lámpa feltámasztja! :-DDDDDDD

     

    lsd. zepter-bioptron óvakodjatok - c. topik.

    előzmény:
    tartár (247)
    2009-03-24  10:56
  53. 2009. március 24. 11:02249.
    Nos, egy ismerősömnél láttam pozitív megnyilvánulást Sci részről. Úgy 900.000 Ft-nyi havi jövedelmet, amiből ingyóba meglett a kocsijukra a téligumi,fullosan, meg még ez-az(valami utazás is, már nem emléxem). Igaz, betoltak kb. 3000000-t....de valóban jön a lé.... Mégse lépek be. Se időm, se pénzem erre.
    előzmény:
    Edith7 (245)
    2009-03-24  10:52
  54. 2009. március 24. 10:56248.
    Az mlm működik, csak nem mindenkinek. A nem dolgozott elég keményen azt takarja, hogy nem tett bele elég pénzt, nem csak erről szólt az élete, nem tudta kivárni (vagy már nem akarta), hogy a befektetett tőke és munka megtérüljön. Így elbukott. Sokan vannak ezzel eképpen. Úgy 99%. De ettől még a rendszer műxik.Ez tény. Ajánlom az antimlm.blog.hu oldalt olvasgatásra azoknak, akik döntés előtt állnak.Így képet kapnak az érem másik oldaláról is...
    előzmény:
    tartár (236)
    2009-03-24  10:14
  55. 2009. március 24. 10:56247.

    Ezt el kell mesélnem, bocs, ha offolom a topikot egy kicsit!

     

    Minap kávéztam bnőmmel, és édesítőt kértem a pincércsajtól. Erre egy zakkantfejű ürge beszól nekem, hogy ez a legnagyobb méreg, és olvassam ezt el, azzal odanyomott egy papírfecnin egy honlapcímet! Unalmamban rákattintottam otthon.

     

    Mondanom sem kell vmi sci barmok honlapja volt, jókat nyikogtam olvasás közben, mígnem olyat olvastam, hogy azt hittem a szék mellé ülök. Ezek a nyomorultak vmi hüllőkről hadoválnak, hogy azok az ellenség, és hogy, ha jobban megnézzük embertársainkat, akad akin felfedezhetők a hüllőség nyomai. Na aszongya, hogy khmm kapaszkodjatok:

     

    Diana hercegnőnek is azért kellett meghalnia, mert rájött, hogy a brit királyi család tagjai is hüllők!!!!!!!!!!!!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, nem tudtam kínomban sírjak-e vagy nevessek...Agyhalál!

    előzmény:
    kékeszöld (242)
    2009-03-24  10:32
  56. 2009. március 24. 10:55246.
    Végülis ez kell pont.Eszetlenség,PÉnzéhség semmi több.Jah és a végig nem gondolás.Mások érveinek megnem hallgatása.Ilyenek ők és .
    előzmény:
    Edith7 (245)
    2009-03-24  10:52
  57. 2009. március 24. 10:52245.

    "azért nincs itt pozitív sciennetes megnyilvánulás mert elüldöztétek őket...."

    Elüldöztük? Mit gondolsz, mekkorát lendítene a bolton, ha itt többen megjelennének és bebizonyítanák, hogy igenis működik a dolog, s ők rendszeresen megkapják a beígért hasznot...?! Csakhogy ilyenek nincsenek. Mert az, hogy te elhiszed és azt ismételgeted, amit neked mondtak a jövőről, az nem bizonyíték---csak arra, hogy hiszel a mesékben, már bocs'.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_356980 (227)
    2009-03-23  22:58
  58. 2009. március 24. 10:47244.
    Kemény munka, roppant idő- és tőkeigényes....így korrekt a meló bemutatása.
    előzmény:
    Mohagazda (20)
    2009-03-09  21:38
  59. 2009. március 24. 10:38243.
    Én úgy tudom, a CBA az Amvay-nél van (vagy ott is?) a Netpincérrel...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_356980 (228)
    2009-03-23  23:25
  60. 2009. március 24. 10:32242.
    MLM + szciósok = a legborzalmasabb kombináció. :-((((((((((((((((
    előzmény:
    tartár (236)
    2009-03-24  10:14
  61. 2009. március 24. 10:31241.
    Nem beszélve a becsapott barátok ,rokonok ,ismerősökről.Mert esetleg akkor jössz rá ,hogy kakavanapalcsintában amikor már a fél társaságot meg babonáztad.Nem semmi.Elején még írtam kérdeztem,de nem kaptam válaszokat olyanok ezek mint a szajkók fújják a magukét persze mikor bukferenc van akkor meg eltűnnek nem szólnak.Nekem meg most hiába kezd el okoskodni bár melyik én végig néztem 20 év alatt sok mindent mennyi időt vett el a szüleimnek ez a sok szarság AMWAY ,cepter stb az unokákra soha nem volt idő úgyhogy az agitátorok ki....mert elvették ezek a pénzhajhász szarságok a nagyszülőket a gyerekeimtől.Dolgoztak vele nagyon sokat is ezt is csinálják még nem tanulták meg ,hogy ezek idő és pénz rablások.Mit ne mondjak nem hogy nem gazdagodtak meg sőtt.Most is nagyobb pénzt raktak beke hát már alig várom ,hogy robbanjon.Persze besértődtek rám mert én EZT sem mint semmi ilyesmit nem vagyok hajlandó beleugrani.Van még aki elhiszi ,hogy sajból van a hold????és csak úgy öntik az emberre a pénzt???Siralmas!!!
    előzmény:
    tartár (236)
    2009-03-24  10:14
  62. 2009. március 24. 10:30240.

    Írd már meg a történetedet a Homárra a Szilynek....

     

    Szánj rá fél órát, esetleg másolgasd össze innen a topikból is a számításokat, amik jól mutatják a pilótajátékot...

     

    Szerintem megérne egy nagyobb nyilvánosságot...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_873362 (229)
    2009-03-23  23:38
  63. 2009. március 24. 10:28239.

    Ha én találtam volna ki, és nálam csapódnának le a pilótajáték csúcsán a milliók, én is zseniálisnak tartanám...

     

     

    A Baumag-ot is zseniálisnak tartották - aztán ott tüntetnek kéthavonta a parlament előtt, hogy kártalanítsák őket az adófizetők pénzéből.... Il Ferro dettó....

     

    Látom magam előtt, hogy 2011-ben a Sciennetesek is ott fognak tüntetni...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_356980 (228)
    2009-03-23  23:25
  64. 2009. március 24. 10:26238.

    Olvasd el a Hmáron a legfrissebb posztot a Relax Islandról. A kommentelők máris kezdik feszegetni a Sciennetet. Nem véletlenül...

     

    http://homar.blog.hu

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_356980 (227)
    2009-03-23  22:58
  65. 2009. március 24. 10:24237.

    A Tesco/Auchan/Cora és a CBA között is megvan a 20-40% különbség.... Tegnap véletlenül egy CBA-ba mentem be (korábban Plus volt, csak bent vettem észre a tulajváltást...), és elszörnyedtem az árakon.

     

    Mi a francért vásároljak én drága helyen, csak azért, hogy negyedannyit visszakapjak engedményben?

     

    Ezt csak a hülye nem látja.... .-)

    előzmény:
    eimrow (220)
    2009-03-23  20:06
  66. 2009. március 24. 10:14236.

    Mocsadék sci banda! Tipikus, járjon az ember a fejtágításokra, majd csak megtisztul az agya, áááá, arra sem méltatnám őket, hogy leköpjem! V

    égigolvastam a topikot, folyton csak azt bírja szajkózni a kis beszervező, hogy "veszteség" nem dolgozott elég keményen, meg nem cselekedett, jah nem szervezte be maga alá a fél falut!

     

    Hányinger banda!!! Mármint a sci-sek!

    előzmény:
    Moolly (1)
    2009-03-09  20:51
  67. Torolt_felhasznalo_432210
    Torolt_felhasznalo_432210
    2009. március 24. 08:44235.

    Nem tudom hogy engedhetik az ilyen átverős üzleteket.Tele van velük a net.....meg minden más is.

    Tegnap szomszédasszonyom jött át valami hülyeségggel,hogy ha belépek alá,és fizetek 10ezer forintot,úgy fogok pénzt kapni,hogy nem is csinálok semmit.Mert ő fél éve tag,és a befizetett 10 ezer forintja után,már kapott 6 ezer forintot.....vagyis nem kapta meg,csak értesítést,hogy már 16 ezer forintnál tart...

    Micsoda remek üzlet,most gyorsan kiszámolom mikorra leszek milliomos

     

    előzmény:
    Moolly (1)
    2009-03-09  20:51
  68. 2009. március 24. 08:06234.
    Coop (és Oázis) Talán olvasd el lassan és mégegyszer, azután nem kéne folyton ezt a szerencsétlen boltot emlegetni..
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_356980 (232)
    2009-03-24  00:10
  69. 2009. március 24. 07:58233.

    Én még egy topikban sem fohászkodtam ennyit...

    "

    Van már CBA is.....egyre több...hoppáá"

     

    Folyton ezt a szerencsétlen CBA-t emlegeted. Könyörgöm, áruld el, ha tegyük fel belépek, miamanót kezdjek a CBA-val?! Egyefene ott veszek hétvégén tejet, húst, mosószert (jól ráfázok, mert 2 utóbbi sokkal olcsóbb máshol)---ebben mi a jó nekem? --- Ja, hogy semmi, mert a majdan kapandó utalványomat vásároljam le ott? Mutass egy embert, aki kapott már ilyen -mintha 92ezret írtál volna- utalványt a 10ezer forintjáért! Akkor sem, ha az összes szerencsétlen rokonát és barátját berángatta.

    Közgazdász vagy...attól tartok hiányoztál néhány óráról. Én csak középfokon tanultam, meg mást is és határozottan úgy gondolom nem kell ahhoz diploma, hogy az ember belássa, ha valaki kap vissza többet, akkor az a pénz valahonnan elvevődik. No most azt találd ki, hogy honnan....(((

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_356980 (228)
    2009-03-23  23:25
  70. Torolt_felhasznalo_356980
    Torolt_felhasznalo_356980
    2009. március 24. 00:10232.
    Olvastam én is és utána is jártam...reált nem sajnálom, mert direkt engedték el, hogy jobb százalékkal kapaszkodjon majd vissza a rendszerbe....a Coop-ot kitárgyaltuk, még így is remek lehetőség....a CBA száma meg gyarapodik nem csökken, nem tudom mi a feltételezésed, hogy felmondták a szerződést...erről nincs infóm, de különösebben nem is érdekelnek az élelmiszer boltok...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_873362 (230)
    2009-03-23  23:45
  71. Torolt_felhasznalo_873362
    Torolt_felhasznalo_873362
    2009. március 23. 23:48231.
    A vásárlásokból generálódik összesen havi 1 millió forint. Miből van a vezetőség minimum 100 millió forintos havi jutaléka?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_356980 (228)
    2009-03-23  23:25
  72. Torolt_felhasznalo_873362
    Torolt_felhasznalo_873362
    2009. március 23. 23:45230.
    A Reál felmondta a szerződést a sciennet -tel január elsejével, illetve nem hosszabbította meg. A Coop -al sosem volt szerződéses viszony, csak utalványokat vásárolt a sciennet a Coop -tól. A 12 db CBA, ami szerződést kötött a sciennet -el szintén felmondta a szerződést. Ezzel a termékpartnerek száma beesett 3000 alá, és ezen te sem tudsz változtatni független attól, hogy mit hiszel, és miben hiszel. Ezek sciennet tények, fehéren-feketén.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_356980 (228)
    2009-03-23  23:25
  73. Torolt_felhasznalo_873362
    Torolt_felhasznalo_873362
    2009. március 23. 23:38229.

    Ki az a hülye, aki pénzt tesz be úgy a rendszerbe, hogy tízezer forintért lefoglalóz egy egymillió forintos vásárlást, csak azért, hogy valamikor visszakapja a tízezer forintját, amit sosem kap vissza, mert sosem fog a sarki közértbe azért vásárolni egymilló-ért, hogy visszakapja a tízezer forint előlegét. Erre a baromságra veszik rá a sciennetben az embereket.

    A megtévesztő, és tévedésben tartó prezentációk révén, foglalózás címén, szerződéssel bezsebelt pénz, átvándorol a becsapott emberek zsebéből a csalók zsebébe, ami csak azért működhet, mert 13-szoros hasznot ígérnek cserébe, majd valamikorra.

    Puszta vásárlás esetén is átvágják az embereket, mert az állítólagos 10% kedvezményből (a legtöbb helyen nincs is 10%) kapsz 1%-ot vissza készpénzben. 2,5%-ot kapnak a szponzoraid és a cég. A maradék 6,5%-ot megint csak te kapod meg jog, vagy jogok formájában, amennyiben összejön a X x 10 ezer forint. A jogod egy idő után, ha hatvan jog kerül mögéje, a mese szerint, mások vagy magad vásárlásaiból, vagy foglalózásaiból, 600 ezer forintnyi lesz, amiből a rendszer kifizet neked 131 ezret. Ezzel meg13szorozod a pénzedet jogokban. A csalás ott van, amit én megtévesztett ember nem tudtam, mert mást mondtak, becsaptak, hogy a jogokat sosem fogom tudni levásárolni, illetve készpénzzé tenni, tehát nem érnek semmit. Valójában, a vásárlásaimból sem tudok meggazdagodni, mert csak egy százalékot kapok vissza belőle és nem többet. A 10% is csak egy mese! A jogok nem vásárlás értékűek, semmit sem érnek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_356980 (228)
    2009-03-23  23:25
  74. Torolt_felhasznalo_356980
    Torolt_felhasznalo_356980
    2009. március 23. 23:25228.

    Te még mindig nem érted a rendszer működését, felesleges magyaráznom azt, hogy újra vásárlásra generál a termékpartnernél amiből újra keletkezik egy jog majd újra elhelyeződik a rendszerben ezáltal téve a folytonosságot. Nem csak a mögötted elvőkből profitálsz, hanem mindenkiből...ezért nem piramis, hanem egy zseniális rendszer...nem tud megbukni mert körforgást eredményez...nincs olyan hogy vége és kész...megáll a rendszer...ülj le magolj, értsd meg...(természetesen diplomával könnyebb megérteni, közgazdász diplomával meg mégkönnyebb)...hoppáá

     

    Van már CBA is.....egyre több...hoppáá

    előzmény:
    eimrow (220)
    2009-03-23  20:06
  75. Torolt_felhasznalo_356980
    Torolt_felhasznalo_356980
    2009. március 23. 22:58227.

    Ez olyan fogjunk össze a rossz fiú ellen....jó...tetszik! Azért azt is vedd észre, hogy azért nincs itt pozitív sciennetes megnyilvánulás mert elüldöztétek őket....hiába mondja el az ember az ész érveket, makacsul a hokokba dugjátok a fejeteket....így akinek nekiestek azok inkább rátok hagyják, mert ők vígan boldogan megkeresik azt amit tudnak, mert nekiálltak ennek a rendszer megértésének és használják. Nem bepaliznak, hanem egyszerűen lehetőséget kínálnak.....

     

    Hogy én miért vagyok itt? Említettem, hogy 2 hete tanulmányozom a rendszert és próbálom elolszlatni a szkeptikusságomat....egylőre regisztráltam és tájékozódom...de ígérem beszámolok minden egyes pénzmozgásról nektek...és eldönthetitek, hogy jó e vagy sem...

     

    bár a választ előre tudom... :)))))

    előzmény:
    eimrow (224)
    2009-03-23  20:38
  76. Torolt_felhasznalo_356980
    Torolt_felhasznalo_356980
    2009. március 23. 22:48226.

    fényképezd le és küldd el.....te csak ezt tudod szajkózni, ahelyett, hogy cselekednél...értem hogy van ennyi meg amennyi jogod, de azt látni kell.....mennyit konzultáltál az ajánlóddal miközben elhelyezte a jogaidat? Lehet hogy ő úgy rakosgatta el a tiédet, hogy nem nézte az érdekedet, hogy neked mi a legideálisabb?

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_873362 (219)
    2009-03-23  20:00
  77. 2009. március 23. 20:53225.

    Az igaz, hogy csókoltatom az "alkotót" az olyan kifejezések miatt, mint pl "jogfa"...)))

    Tudod csak azért próbálkozom, mert nem tudom eldönteni, hogy firnyákos üzletkereső, vagy tényleg beugrott...tartok tőle, hogy az utóbbi inkább. Akkor pedig bajban lesz. Nekünk is volt egy ilyen barátunk. Volt,vagy 20 évig....aztán megharagudott, mert nem mentem el egy teljesen hasonló bombaüzlet ismertetőjére, erre elküldte e-mailben. Elolvastam és felhívtam, hogy kösz, de nem. Utána következett, hogy nem igaz, nem tudok elmenni hozzá egy délután, mert akkor ő el tudná magyarázni jobban. Hiába mondtam, értem én és éppen azért mert értem, nem mászok bele, egyébként sem lenne rá időm, meg köszönöm, nem eszem immunerősítőt (ártana nekem!) és ezüstkolloidot sem. Másnak sem árulom.Barátság megszakadt, mert én undok vagyok és értetlen.

    előzmény:
    eimrow (224)
    2009-03-23  20:38
  78. 2009. március 23. 20:38224.

    Nem gondoljátok, hogy azért osztja itt az észt, mert hátha talál még naív embereket, akiket beszervezhet maga alá? Biztosan van még neki is "kifuttatandó" joga.

     

    Brrrr...... ezek a mesterkélt kifejezések az átb.cásra.... Húúúú. :-((((((

    előzmény:
    Edith7 (223)
    2009-03-23  20:28
  79. 2009. március 23. 20:28223.

    Még mindig nem érted: a COOP-nál csak az utalványt veheted meg, arra van csak kedvezmény! Ott a honlapon, olvasd el... Tehát ha a munkáltatóm nem ott veszi, nekem mindegy, de ha ott veszi, nekem akkor is mindegy. Egyébként én nem kapok étkezési jegyet, de ha kapnék sem ott vásárolnám le, mert ahogy írták, a 2 bolt közt elég nagy (és persze vannak más boltok is) az árkülönbség. Nagyobb annál, amit a sciennet ajánlgat. Azért mert te megteheted, hogy a cégednek ott vásárolj: nem mindenki teheti meg, mert igenis nem az anyagbeszerző határozza meg, hol vásárol, arról nem is beszélve, hogy nem mindenki anyagbeszerző...vagy cégtulajdonos. Azt próbálom neked megmagyarázni, ha neked bejönnek ezek a boltok és lehetőségek, másnak nem ---és neked arra lenne szükséged, hogy másnak is az legyen. Na ez nem megy!

    Halk megjegyzés: ez egy nagy fórum: nem tünt fel, hogy még senki nem állt melléd mondván, hogy ő éppen most költötte el a 92ezer forintját...?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_356980 (215)
    2009-03-23  14:45
  80. Torolt_felhasznalo_610867
    Torolt_felhasznalo_610867
    2009. március 23. 20:28222.

    Nem értem hogy lehet ennyi embert bepalizni.Ezt az idézetet a sciennet hivatalos honlapján, a sciennet blogban olvastam.

     

    "2009 március 14.-én, a ScienNet, a visszajelzések alapján az eddigi legsikeresebb rendezvényét tartotta meg az ICECENTERBEN! A közel 2000 Törzsvásárló tágas helyszínen ismerkedhetett meg a ScienNet-Rendszer egyediségeivel és részleteivel.
    Megdöbbentő adatokat láthattak azzal kapcsolatban, hogy miként lehet 820 nap eltelte után kb.: havi 70.000.000 Ft jövedelemre szert tenni."

     

    Sajnálom azokat akik ezek után még jogokat foglalóznak azért,mert az ügyvezető Úrnak még nem elég a 70 000 000/hó.

    Mert hogy ennek semmi köze a vásárláshoz az nem kérdés.

    A néhány Coop-os bolt 1%-os visszatérítéséből nem igen jönne össze!!

    Sajnos "Ennyi ember is tévedhet!!"TÉVEDETT!!

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  81. 2009. március 23. 20:07221.

    Csak úgy kereshetsz pénzt, ha a barátaidat rábeszéled, hogy tegyenek be pénzt ők is jogokba, és te megkapod az ő pénzük egy részét.

     

     

     

    Pontosan leírtad a piramisjátékok alapelvét. Miért nem lép még a GVH vagy a PSZÁF????????????

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_873362 (214)
    2009-03-23  13:36
  82. 2009. március 23. 20:06220.

    Gondolom, nem csináltál titkot abból, hogy elkötelezett scien-es vagy.

     

    Tesco és Coop között kb. 30-40% az árkülönbség...

    Hoppá............

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_356980 (215)
    2009-03-23  14:45
  83. Torolt_felhasznalo_873362
    Torolt_felhasznalo_873362
    2009. március 23. 20:00219.
    Minden számlám üres, csak jogaim vannak. A jogpakolás során keletkezett pénzek is vissza lettek forgatva jogokba. Azóta nem keletkezett semmilyen jövedelem, mert nem hoztam senkit. A jogaim mozulatlanul, ugyanúgy vannak, ahogy félévvel ezelőtt, semmi nem történt azóta. Semmit sem tudok csinálni, hozzáférhetetlenek. Amit egyszer elhelyezté, az már elmozdíthatatlan.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_356980 (218)
    2009-03-23  19:03
  84. Torolt_felhasznalo_356980
    Torolt_felhasznalo_356980
    2009. március 23. 19:03218.
    És hol van az a jog? Hogy néz ki a jogfád? Mennyi van a jutalék számládon és mennyi az utalványszámládon?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_873362 (217)
    2009-03-23  18:09
  85. Torolt_felhasznalo_873362
    Torolt_felhasznalo_873362
    2009. március 23. 18:09217.

    Háromszáz jogom van. Már fél éve, hogy egy se futott ki, és valószínű, hogy sosem fog kifutni egy se, mert nem hozok senkit a rendszerbe, aki befizetne alám, akinek a befizetéséből jutalékot kapnék. Virtuálisan van 3 millióm jogokban, gyakorlatilag vesztettem kettőt. A jogok mindig jogok maradnak, sose fogom tudni őket értékesíteni, és más sem. Próbálj meg pénzt kivenni belőle, úgy, hogy nem fizet be alád senkit? A tagság pénzének 90 %-a jogokban van elhelyezve, amit soha senki nem fog tudni kivenni. Csak tégy egy próbát, és rájösz te is a turpiságra!

    Keress magadnak más kereseti lehetőséget, jobban jársz!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_356980 (216)
    2009-03-23  14:54
  86. Torolt_felhasznalo_356980
    Torolt_felhasznalo_356980
    2009. március 23. 14:54216.

    Minden fórum lassan rólad szól!

     

    Senki sem mondta, hogy az a jog valódi pénz...lehet téged bepaliztak, de aki érti a rendszert az sose mondaná azt, hogy azt levásárolgatod. Pontosabban levásárolhatod, ha kifuttatsz egy jogot és a jog értékét lekoptatod.

     

    És fogd már fel azt is, hogy nem csak a mögötted levők építik, hanem a feletted lévők is...

     

    1. Te nem vagy tagja a Sciennetnek

    2. Tagja vagy, de fingod sincs mi hogy működik

    3. Tagja vagy, de nem tudod kezelni a Webirodát

    4. Tagja vagy, de "átvágott" az ajánlód

    5. Nem vagy tagja és direkt lejárató kampányt csinálsz

     

    Válassz!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_873362 (214)
    2009-03-23  13:36
  87. Torolt_felhasznalo_356980
    Torolt_felhasznalo_356980
    2009. március 23. 14:45215.

    De képes! Értsd meg a rendszert, ne támadj! Én is támadtam, megértettem...nem támadom, cselekszem!

    Termékpartneri étteremben eszek menüt...

    Cégemnek termékpartnernél veszek irodaszert...

    Termékpartnerrel csináltatom meg a nyári lakásfelújítást...

    A Coop csak egy lehetőséget kínált fel!!! Az összegyűlt vásárlási utalványodat költheted el nála...1 jog kifutása után 92.000Ft-ot élelmiszerre és ami még ott kapható...Tesco helyett a Coopba mész...ennyi az egész...

    előzmény:
    Edith7 (213)
    2009-03-23  13:35
  88. Torolt_felhasznalo_873362
    Torolt_felhasznalo_873362
    2009. március 23. 13:36214.

    Comboy én fél évig voltam tag, nálamnál jobban nem ismered a rendszert. Fogd fel, hogy az a virtuális pénz ami jogokban van, nem kivehető.

    Se én, se az ismerőseim nem tudják a pénzüket kivenni!

    Csak úgy kereshetsz pénzt, ha a barátaidat rábeszéled, hogy tegyenek be pénzt ők is jogokba, és te megkapod az ő pénzük egy résztét.

    Amikor a becsapott barátaid észreveszik, hogy nem tudják kivenni a pénzüket, akkor felfognak jelenteni, vagy talán lesz olyan is aki elvágja a torkodat.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_356980 (212)
    2009-03-23  12:49
  89. 2009. március 23. 13:35213.

    "Képes olcsóbbá tenni a hétköznapi beszerzéseiket "

     

    Nem, nem képes! Édesjóistenem, miért nem olvasol vissza?! Te magad linkelted be, ha jól emlékszem, amiből megállapítható, hogy a COOP-nál nem lehet vásárolni, csak munkáltatóként étkezési jegyeket, illetve vásárlási utalványt: nehogymár megvegyek egy csomót és azzal fizessek, gondosan ügyelve a végösszegre, mert ugye abból nem adnak vissza. És akkor milyen üzletek maradnak...?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_356980 (212)
    2009-03-23  12:49
  90. Torolt_felhasznalo_356980
    Torolt_felhasznalo_356980
    2009. március 23. 12:49212.

    "A ScienNet International LLC. törzsvásárlói rendszer ötlete méltán alapot ad arra, hogy kijelentsük ez az ötlet képes a kis emberek anyagi helyzetén javítani. Képes olcsóbbá tenni a hétköznapi beszerzéseiket és a magyar kereskedők helyzetét megkönnyíteni, forgalmukat megnövelni. A ScienNet ötlet elismerést és támogatást érdemel, melyet remélhetőleg egyre több ember és a média is felismer a jövőben.

    Mindenkinek csak ajánlani tudom, hogy regisztráljon teljesen költségmentesen és használja ki a Rendszerben lévő előnyöket!"

     

    Próbáld ki így! Az a baj, hogy te eleve ellenzed és köztudott, hogy a makacs emberekkel nem lehet mit kezdeni!

     

    előzmény:
    kékeszöld (211)
    2009-03-23  11:45
  91. 2009. március 23. 11:45211.
    Újabb balekokat akar "vásárolni" itt a topikon, akiket beszervezhet maga alá..... :-x
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_873362 (207)
    2009-03-23  08:46
  92. 2009. március 23. 11:43210.

    A piramisjáték-elv alapján ők lesznek a vesztesek. :-(((

     

    De ezt senki nem köti az orrukra, mikor befizetteti velük a halom pénzt...

    előzmény:
    kiskicsicsiga (206)
    2009-03-22  22:36
  93. Torolt_felhasznalo_356980
    Torolt_felhasznalo_356980
    2009. március 23. 09:36209.

    Értsd meg a rendszert....nem arról szól, hogy magad alá építs...egy idő után, aki feletted van az is alád rak....

    Csak regisztráltam és tájékozódom, 3 hete azt teszem....most kezd teljesen letisztulni a kép.....akki ennyi időt nem hagy magának, hogy megértse, az ne is járjon jól....egyébként meg nyílik majd külföld felé, szóval az is egy lehetőség...

    előzmény:
    kiskicsicsiga (206)
    2009-03-22  22:36
  94. Torolt_felhasznalo_873362
    Torolt_felhasznalo_873362
    2009. március 23. 08:47208.

    magyar@narancs.hu?subject=gazdasag/magyar/mancs402/&cc=cikkszerzonek@mail.index.hu">Magyar Narancs | 2003. április 3

    http://index.hu/gazdasag/magyar/mancs402/

    Részlet a cikkből:

    Garantált visszavásárlás mellett több mint 28 százalékos éves nettó hozamot ígér színes briliánsok megvásárlása esetén egy kisvállalkozás. A társaság úgy tünteti föl magát, mint amelyik a világ legnagyobb nyersgyémánt-kereskedelmi cégének a tulajdona. A hárommillió forint törzstőkéjű kft. eredetileg ruhakereskedelemmel foglalkozott, és a gyémántipari óriáscéghez fűződő kapcsolatáról semmiféle írásos dokumentumot nem tud bemutatni. E mesésnek tűnő hozamígéretet kérdésünkre megerősítette Leinemann Zsolt, az Atlantis - Connor Kft. kereskedelmi igazgatója is a társaság rózsadombi villájában.

    Főtevékenységként az "egyéb nem bolti kiskereskedelmet" jelölték meg, ami Leinemann Zsolt szerint feljogosítja őket a gyémántkereskedésre. A kft. e tevékenységre nem kért működési engedélyt a II. kerületi polgármesteri hivataltól, mivel a kereskedelmi igazgató szerint nem bolti kiskereskedelem esetén erre nincs is szükség. Leinemann szerint, a villát lízingelik egy magánszemélytől, a magánszemély szerint azonban erről szó sincsen, a cég csupán bérleti díjat fizet.

    Az üzlet mindenesetre jól mehet a villa udvarán sorakozó luxusautók és a látható forgalom alapján ítélve. Leinemann is büszke a forgalomra. Kérdésünkre elmondta, 2002-ben mintegy kétmilliárd forint nettó árbevételük volt, s a 2002. februári kezdés óta már kétezer ügyfelük van; közülük mintegy kétszáztól vissza is vásárolták a briliánsokat.

    előzmény:
    Moolly (1)
    2009-03-09  20:51
  95. Torolt_felhasznalo_873362
    Torolt_felhasznalo_873362
    2009. március 23. 08:46207.
    Meg tudnád mondani, mit vásárolsz, ha már törzsvásárlónak nevezed magad?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
    2009-03-22  22:27
  96. 2009. március 22. 22:36206.

    azt mondja meg valaki,hogy mivan,ha elfogynak az emberek.ha az országban mindenki,aki eltud számolni 100ig, az beszáll?

    vagy legalábbis aki hajlandó.

    akkor mi lesz?

    akkor ha nem tudsz senkit magad alá gyűrni, kiből élsz?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_356980 (137)
    2009-03-18  23:24
  97. 2009. március 22. 22:33205.

    én már csak azt nem értem,hogy ha a 10e ből lesz garantált 130 e akkor az hogy jön össze???

     

    már az anyagmegmaradás törvényei szintjén.

    semmiből nem lesz valami.

    ha csatlakozik 100 ember, 1000eből hogy lesz 13000e?

    ha mindenki belerak 1kis pénzt,és aztán kijön a többszöröse,akkkor a különbséget ki fizeti meg?

    mert a cbaban olcsóbban vásárolsz, tehát ő ígyis bukik rajta, akkor ki fizeti meg a te nyereséged?

    semmiből hogy lesz valami???

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_356980 (128)
    2009-03-17  23:15
  98. 2009. március 21. 12:37204.

    Köszönöm mindenkinek a véleményét pro és kontra! :)

     

    Úgy döntöttem, nem szállok be! Figyelek!!!! 

    előzmény:
    Moolly (1)
    2009-03-09  20:51
  99. Torolt_felhasznalo_873362
    Torolt_felhasznalo_873362
    2009. március 21. 10:45203.

    Az Il Ferro Kft. több tízezer forintot ígért havonta azoknak az autótulajdonosoknak, akik szerződést kötnek az Il Ferro-val, majd a cég reklámot helyez el autójukon. A szerződés azonban egy több százezer forintos regisztrációs díjjal indult, és persze a havi díjból soha nem láttak egy vasat sem az autótulajdonosok. Sokan vásároltak új autót, annak reményében, hogy majd a havi reklámozási díjból fizetik az autóhitel díját, nem kis kellemetlenségbe keverve önmagukat.

    Vajon mennyi pilótajáték bukott meg a rendszerváltás óta Magyarországon? Nem kevés.

    Tanultak belőle az emberek? Nem.

    Az ügyeskedők a kezdeti nyilvánvaló eszközök után egyre rafináltabb módszerekhez nyúltak annak érdekében, hogy hihetőbb legyen a gyors meggazdagodás története. Egy idő után az emberek ugyanis rájöttek, hogy nem lesz pénz abból, ha mindenki csak egy darab papírt ad tovább, ezért különböző köntösökbe bújtatva adják el a semmit.

    Ezek között volt az AC Diamond vagy DT Diamond néven futó vállalkozás, aki azt állította, hogy a legbiztosabb befektetés a gyémánt. Ráadásul nem is akármilyen, hanem a színes gyémánt. 2002 év végén jelentek meg a piacon, és 30 % körüli éves hozamokat ígértek, ami természetesen az akkori piacon rendkívül kimagaslónak számított. Hogy az ügyfél érezze úgy, hogy kap is valamit a pénzéért, ezért átadtak neki egy megfelelő kapszulában tárolt gyémántot, a hozzá tartozó minősítéssel. Tudni kell, hogy a kapszula feltörése a minősítés elvesztését jelenti, tehát szakértő által megvizsgálni nem igazán lehetett.

    Sokan belerohantak az üzletbe, milliókat fektetve az „értékes” gyémántokba, hiszen a cég visszavásárlási garanciát adott rájuk, elvileg bukni nem lehet. Aztán kiderült az igazság, hogy a gyémántok annyit sem érnek, mint amennyiért vették őket, és a cég szépen el is tűnt, az ügyfelek pénzével együtt.

    Úgy tűnik, hogy az emberi elme a pénz elképzelt szagától is rögtön a mennybe repül.

    előzmény:
    kékeszöld (185)
    2009-03-19  21:47
  100. Torolt_felhasznalo_873362
    Torolt_felhasznalo_873362
    2009. március 21. 10:41202.

    A járulékos költségek, mint például a vásárlási utalványok kifizetéséhez szükséges banki átutalás díja, és a nyereség utáni jövedelemadó, már néhány ezer forintos visszatérítés esetén is jelentős veszteségnek számít. Sciennetezek, mert hülye azért vagyok!

    előzmény:
    kékeszöld (199)
    2009-03-20  10:25

Címlap

top