Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

ScienNet???

Moolly
Létrehozva: 2009. március 9. 20:51

Sziasztok!

 

Erről az új vállalkozásról szeretnék többet tudni. Ismeri valaki? Esetleg tudjátok, hogyan lehet regisztrálni?

 

  1. Torolt_felhasznalo_356980
    Torolt_felhasznalo_356980
    2009. március 10. 23:10101.

    Halló-halló!

     

    Szeretném kikérni a véleményedet.

    2 napja regisztráltam és nem tudom mennyi vásárlási jog vásárlásával induljak el...Nyáron lakásfelújításba kezdek, tehát elviekben letudnám vásárolni a helyi üzletekben a jogokat, de mégsem tudom, hogy kezdjek neki...

     

    Amit alább valaki belinket, arról mi a véleményed? Kiváncsi vagyok rá...

     

    Valamint azt szeretném tudni, hogyha valaki nem akar bekapcsolódni, de megmondom neki hogy a vásárlásai után kérje nekem a számnlát, akkor az úgy működik?

     

    Köszi a válaszokat, remélem még visszanézel erre.

    előzmény:
    Mohagazda (91)
    2009-03-10  08:01
  2. 2009. március 10. 19:07100.
    A sok rossz közt nekem jó is van:) :D.Elmesélem ha meghalgatod .Az öcsém meghívta az /azóta 13 éve  már párom/ egy Amway talira de mikor az én drágám kereste telón én vettem fel :D Így még nagyobb kíváncsiság uralkodott rajta,hogy el jöjjön .Hát egy gyermek lett a gyümölcse és már elég sok év együtt élés .Igaz a számításukat keresztbe húztuk mert tag nem lett  De nekünk annál jobb lett az életünk.A másik :mikor bejött még az elején az Amway én is voltam összejövtelükön.Hát nem kell mondanom FELLELKESEDTEM!!Elvált voltam 2 gyerekkel nehéz volt.Láttam a kiutat és a fény az alagutam végén.Hát mikor haza mentem úgy le hurrogtak,hogy csak na .Hozzáteszem 2 év sem telt könyörögtek,hogy lépjek be mert más hegbolondította őket. hát már dacból sem mert csak akkor jó minden amikor ők találják ki./meg azóta a fejem is tisztábban lát ezekkel a dolgokkal kapcsolatban/Nagyon örülök,hogy nem nézel balgának!!Köszike jó a tudat,hogy nem vagyok egyedül!!
    előzmény:
    kékeszöld (97)
    2009-03-10  16:11
  3. Torolt_felhasznalo_610867
    Torolt_felhasznalo_610867
    2009. március 10. 18:2799.

    Az alap elgondolás ugyanaz,hiszen a Lyoness-től lett lenyúlva.Tudod minden jó dolgot utánoznak,hát ezt is megpróbálták.Amit te nehéznek találsz az gondolom a 4 direkt,hisz ez a scinnet-nél csak 1.

    Csak így tudták eladhatóvá tenni, na meg a túlzott pénzvisszaosztással ami már-már nevetséges.Egy ilyen rendszer sokáig nem maradhat fenn!

     

    Azt sem tudom milyen Pszáf vizsgálatról beszélsz,ugyanis a pszaf.hu-n a keresőbe hiába írom be a sciennet-et semmi,viszont ha beírom a lyoness-t kiad egy hatósági szerződést, amit 2008.02.20.-án kelt,nem beszélve Brüsszelről.

    A mai világban jó tudni hogy a pénzünk biztonságban van.

    Az alábbi linken eléggé érdekes összehasonlítást olvastam,szerintem érdemes elolvasni mielőtt valaki rászánja magát a regisztrációra!

    Az 50.hozzászólás amit ajánlok!

     

     

    http://lapforum.lap.hu/lyoness/lyoness/15 769755?PHPSESSID=5868c430b6a3bcf73167b89ee31d5b1a

     

    Sok Lyoness-es aki átlép,az nem tudja miről is szól  ez vagy az,csak azt hiszi hogy a sciennet-nél munka nélkül is megy az ami a Lyoness-nél csak munkával.Az ilyen emberekért nem kár!

    Nekem azt mondták ha eladták a 10 000db reklámjogot indul a reklámkampány.A 200 000 főből hogy hogy nincs meg!

    Lassan elfogynak a vásárlók akik kiosztásra kerülnek!

    A Lyoness tavaly októberben Ausztriában már elindította a reklámkanpányát,ami nyáron Magyarországon és Szlovákiában folytatódik! 

     

     

    előzmény:
    Mohagazda (59)
    2009-03-09  23:16
  4. 2009. március 10. 18:1998.

    Sziasztok!

     

    tegnap már nem tudtam jönni, mert szarakodott a gépem, de ma mindent elolvastam. Azt hiszem most vagyok ott, hogy semmit sem értek ....ülepednie kell, és a fórumot többször kell elolvasnom...:(

     

    viszont köszönöm mindenkinek, hogy hozzászólt!!!

    előzmény:
    Moolly (1)
    2009-03-09  20:51
  5. 2009. március 10. 16:1197.

    Durva..... :-s

     

    Én az anti-MLM liga oszlopos tagja vagyok :-DDDDD, csak mostanában nem volt időm NLC_zni....

     

    Az agyam elszáll, mikor jönnek itt a fórumon - ártatlan kérdésnek indított topikkal - a beszervezők, hogy balekokra találjanak...

     

    Persze mindegyik tagadja, hogy tönkrementek volna barátságai, rokoni kapcsolatai, pedig tucatjával hallok/olvasok ám ilyeneket...

     

    Az én MLM-ellenességem még kb. 20 évvel ezelőtt kezdődött, a legelső amway beszervezési kísérletnél. Azonnal átláttam a szitán, és persze ezt nem vette jónéven a "régi kedves kolléga". Aki persze nem árulta el előre, miért is akar eljönni hozzánk...

     

    Undorító az egész módszer. Broáf....

    előzmény:
    Barbinó (96)
    2009-03-10  13:13
  6. 2009. március 10. 13:1396.
    Hát tudnék!PL: vannak az olyan üzletkötők akik megsértődnek és többé nem beszélnek veled ha nem lépsz be vannak akik addig macerálnak amíg ki nem borulsz és elnem küldöd :) ritka aki hadja ,hogy te jelentkezz .A családi baráti kapcsolatok romlását tapasztaltam és ez csak elmérgesedik amikor füstbe ment terv lessz a pénz amit befizettek .Most őszintén neked lenne hozzá gusztusod ,hogy olyanokat rángass bele /barátok több éves /vagy ismerősök,családtagok magad alá,hogy te részesedj akiknek belelátsz az életükbe ami így is nehéz.Volt egy nagycsalád még ruhát is gyüjtöttünk ma már a múlté mi van velük.senkit nem érdekel.hmm A másik tudom ,hogy csak belépni nem lehet mert belépsz és onnantól kezdve nemhagynak békén a szponzor nem véletlen van /hajcsárnak/ és már hipp-hipp beis kell fizetned csak 10 000 ft-aztán jön a több és "dolgozz" hogy legyen neked  is alattad levő .Látom mert akik csinálják most a nyakukra járnak annak akit nagynehezen beléptettek hogy váltson már jogot végre !!És zaklatják,nyúzzák Nem tudom emberileg hova tenni.Az unokahugom életjáradékozott egy időben aztán mkor tönkre ment eltünt átalakult a cég és a pénz eltünt akkor a sponzorok is benne hagyták a szar...n  ők már előre kivették a pénzük és nem szóltak senkinek .Hugom meg befirölte az ismerőseit barátait és ott állt megfürödve mert nem tudott tájékoztatást adni mi lett a pénzükkel. Ezek szinte mind a haragosai lettek.Nagybátyám is csak azért lépett be scienetbe mert már unta az erőszakosságukat no ennél több kell hogy az ember frászt kapjon ha ilyet hall?? A másik családi összejövetelen sem lehet mást hallani tőlük azt nem kérdezik,hogy vagy csakSci...meg Scie.... és hogy miről is maradunk le óóó meg Jajjj na jó kis család 
    előzmény:
    kékeszöld (95)
    2009-03-10  11:32
  7. 2009. március 10. 11:3295.
    Mesélnél erről pár szót? :-)
    előzmény:
    Barbinó (93)
    2009-03-10  08:49
  8. 2009. március 10. 11:3194.

    Még hogy nincs kapcsolat a szcientológia egyházzal...

     

     

    „Minden pillanatban újjászülethetünk. Minden pillanat lehet egy új kezdet. Csak döntés kérdése. A mi döntésünké.” (Clearwater)


    A weblapjukról idéztem. Clearwater a szcientológusok központja, tuti, hogy van összefüggés!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2009. március 10. 08:4993.
    Sehogy nem nézel a szemükbe !Elköltözöl vagy 100 km-t mint a szüleim az Amway meg a társai miatt
    előzmény:
    Lilka72 (42)
    2009-03-09  22:13
  10. 2009. március 10. 08:3692.

    Elolvastam az elejét, aztán feladtam, mert már abból kiderül számomra: scientológia ez a javából.

    Most nem az agyadat mossák főleg, a pénzüket mossák rajtad keresztül. Ez van. Vagy az agyad, vagy a segítséged kell hogy legalizálják a pénzüket. Nem érted, ellened vannak.

     

    Én nem lépnék be, de ez a magán véleményem.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2009. március 10. 08:0191.

    Hol írtam ilyet? Én azt írtam, hogy a beléptetésért nem kap senki pénzt! Ha regisztrálok magam alá valakit, azért nem kapok semmit, mert ő csatlakozott a Sciennethez törzsvásárlóként. Majd ha vásárol vagy foglalózik, abból lesz jutalékom.

     

    Azt is leírtam, hogy BÁRMELYIK termékpartnernél a teljes vételárat fizeted ki, a vásárlást követően a termékpartner utalja el a Sciennetnek  a kedvezményt és a sciennet ezt osztja szét. A Coop, Reál, CBA vásárláshoz pedig a SCIENNET IRODÁN KERESZTÜL rendelsz Coop, Reál, CBA utalványt, a kedvezményt a Sciennet a vételár kiegyenlítésekor bekéri a Cooptól, amit visszaad a vásárlónak, tehát több kedvezmény már nem jár. Mi nem érthető ezen?

     

    A webiroda egy része pedig hasonló, mint egy bankszámlakivonat, csak nem havonta, hanem percre pontosan látod a keletkezett jutalékaidat. Azt is írtam már, hogy ha a jutalékszámládon eléri az összeg a 10ezer forintot, automatikusan utalják 2 hetente. Az utalványszámládon lévő összeget pedig bármikor lehívhatod utalvány formájában. Azonnal megkapod online.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_357113 (86)
    2009-03-10  05:47
  12. 2009. március 10. 07:3290.

    És már a bankszámláján van a pénz? Webirodában kiírva nem ér.

     

    Ilyenkor jön  a szokásos magyarázat, hogy mert "visszaforgatja". Na ja. Ez az a nesze semmit fogd meg jól! Ha egy Sciennetes ismerősöm is azt látnám, hogy az életminősége láthatóan megváltozott, akkor azt mondom van értelme.

     

    De amíg utalványozgatás van, meg webirodában való pénzkiírogatás, addig egy nagy 0. Abból ugyanis nem lehet hitelt törleszteni, és bár baromi jól él elmondása szerint, addig tőlem kér kölcsön, hó végén, akinek normális állása van. Hogy is van ez?? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_500637 (88)
    2009-03-10  06:33
  13. 2009. március 10. 07:2989.

    A COOP semmiféle kedvezményt nem ad, sőt el is határolódik, még a honlapján is kiírja:

    http://www.coop.hu/object.323a1c14-5b82-4904-a530- db83fcfdb537.ivy

     

    "Tájékoztató
    Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a ScienNet rendszeren keresztül megvásárolt Coop utalványokat csak és kizárólag az utalványon szereplő névértéken lehet üzleteinkben levásárolni. A Coop üzletlánc boltjaiban további kedvezményre nem jogosultak a ScienNet rendszer tagjai."
     

    Bárki bemehet., vásárolhat utalványt, és odaadhatja annak, akinek akarja. Az meg elmegy belőle és vásárol névértéken. És ez csak az egyiok félretájékoztatás.

    előzmény:
    Mohagazda (85)
    2009-03-10  00:40
  14. Torolt_felhasznalo_500637
    Torolt_felhasznalo_500637
    2009. március 10. 06:3388.

     Nekem egy kisember a szponzorom. 22 éves szakácsfiú.

        Egy hónap alatt 2.2,5milliót keresett. Láttam a webirodáját nem kamu valóság! 

     

      

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_755911 (74)
    2009-03-09  23:40
  15. Torolt_felhasznalo_500637
    Torolt_felhasznalo_500637
    2009. március 10. 06:2987.

    Szia!

     

     Ez az oldal a központi Weboldala a cégnek. Nekem több órát vett igénybe amíg elolvastam mindent. 

      Én egy olyan csapathoz léptem be ,ahol maximális segítséget kapok.

        Az országban legdinamikusabban fejlődő vonal. Egyébként Debreceni a felsővonalam!  

     

     Fiatalok és mégis milliókat keresnek havonta! 

     

      

        

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_755911 (65)
    2009-03-09  23:26
  16. Torolt_felhasznalo_357113
    Torolt_felhasznalo_357113
    2009. március 10. 05:4786.

    Na elmész ahova gondolom a reál végzettségeddel. Egy reál végzettségű ugyanis pontosan tudja, hogy ez a rendszer a többség átb***án alapul.

    Te vagy nem reált értő ember vagy

    vagy tudod, hogy átvered az embereket, az meg erkölcstelen.

     

     

    Te írtad a 63-ban, vásárlásból nem lehet meggazdagodni.

     

    "Az egyik módja a jutalék képződésnek, ha beléptet maga alá olyan embereket, akik vásárolnak a rendszerbe csatlakozott termékpartnereknél."

    Piramisjáték. Kevesek (nagyon kevesek) meggazdagodnak, a nagytöbbség meg nem.

     

    "A másik pedig, ha vásárlást foglalóznak."

     Na ez a durvább része.Itt fognak iszonyat sokan, iszonyat sokat bukni. (meg persze kevesen keresni) Ahhoz, hogy a foglalózott lóvé visszajöjjön szervezni kell maguk alá az embereket, de iszonyatosan. Az meg egyre nehezebb lesz.

     

    Ez a topic nincs egy napja, hogy megnyilt, nézzétek meg mennyi ügynök próbált már maga alá szervezni valakit.

     

    Az ingyenességről annyit, hogy belépéskor azt mondják ingyenes, de csak a hülye nem fektet bele pár százezer forintot.

     

    Majd jön pár ember aki jól lehülyéz, és elmondja hogy kemény munkával igenis sokat lehet vele keresni.

    Persze. Mint az ilferroval is (azok is lehülyéztek), csak nem most. Mikor már mindenki erről beszél, csak a balekok lépnek bele. Persze rájuk is szükség van.

     

     

     

     

     

     

    Modi!

    Lehetne már ezt a szart is törölni,  mint ahogy az előzőket, pl Sciennet.com-ot is.

    előzmény:
    Mohagazda (85)
    2009-03-10  00:40
  17. 2009. március 10. 00:4085.

    Ezért írtam korábban, hogy ez a rendszer lényegesen bonyolultabb és összetettebb annál, mint hogy lehet a Coopban olcsóbban vásárolni, meg hogy fizess be pénzt és szervezz olyanokat, aki szintén befizetnek. Hova, mit, minek, miért? Ha valaki ennyit tud róla, az tényleg humbugnak tartja. Az én férjem informatikai végzettséggel rendelkezik, én sem vagyok hülyegyerek, de pár hétig mi is szkeptikusok voltunk, meg egy ideig vetődtek fel kérdések, mire kikristályosodott. A szponzorunk már júliusban említette ezt nekünk, ráadásul egy sakkmester, a lányom edzője, mégis októberre jutottunk el odáig, hogy komolyan vettük a lehetőséget. Pedig előtte hálózatot építettünk, magáról az mlm-ről rengeteget megtanultunk, többek között ezért is voltunk szkeptikusak, hogy ahol az első hónapban van 600ezer jutalékod (a szponzorunk esetében), ott valami sántít. Mostanra már kb. 18 milliót vett ki.

    Amit nagyon hasznosan tanultam meg az mlm-ben, hogy nyitottnak kell lenni új lehetőségekre, max. elb.-tál egy vagy két órát azzal, hogy meghallgattál valamit, de minimum tapasztalattal gazdagabb leszel

    előzmény:
    inmélius (83)
    2009-03-10  00:21
  18. 2009. március 10. 00:3084.

    Amikor az én szponzorom regisztrált tavaly július elején, ő 47ezres sorszámú volt. Én október végén 94ezres és most már 220ezernél több törzsvásárló van, tehát egyre dinamikusabban fejlődik a rendszer, mostanra már elérte a napi 1500-2000 regisztrációt. Kb. 1,5 - 2 millió főig még elég dinamikusan lehet a saját hálózatot építeni, de mint említettem, hamarosan nyílnak a külföldi "piacok".

     

    Ja, immélius! Az maradt le, hogy 4-4, 8-8, 14-14 és 18-18 jog kipárosodása esetén ún. repülő jogokkeletkeznek, amiből a 8-8-as a saját jogfádbe épül be, a többi pedig elrepül valahóvá a rendszerben véletlen szeráen egy matematikai algoritmus szerint számolódik, tehát egy, a Te csapatodtól teljesen független valakinek a jogfáját fogja növelni 1 joggal. A 4-4 egyébként nemzeti bónusz, a 14-14 pedig majd nemzetközi lesz, ha már nem csak Magyarországon lesz Sciennet, tehát valamelyik európai ország törzsvásárlójának a jogfáját  fogja építeni, viszont annak az országnak a törzsvásárlóinak a bónuszai ugyan ilyen eséllyel pedig minket. Ezek a bónusz jogok utalvényt nem, csak az addig keletkezett kp. jutalékot fizetik, hiszen ezek mögött nincs tényleges vásárlás vagy foglaló befizetés, tehát ezt a rendszer már nem teszi lehetővé, hogy ennél több jutalékot eredményezzen egy repülő jog. Egyébként pont ez által a momentum által válik lehetővé egyedülállóan az a lehetőség, hogy egy olyan valakinek a munkájából kapj juatlékot, aki a rendszerben tőled független vagy jóval előtted csatlakozott, akár a saját szponzorod repülő bónusz joga is berepülhet a Te jogfádba. Nekem van olyan berepült bónuszom, hogy 9 ezres meg 12 ezres, 27 ezres sorszámú emberektől. Ás ilyen csak a Sciennetben van, hogy a felső vonal munkájából akár a legfrissebben csatlakozott is profitálhat.

    előzmény:
    csutak51 (78)
    2009-03-09  23:55
  19. 2009. március 10. 00:2183.

    Egyszer elolvastam:) Most még tanulmányozom egy darabig...

     

     

    előzmény:
    Mohagazda (82)
    2009-03-10  00:18
  20. 2009. március 10. 00:1882.

    Ja, bocs! Tehát jog képződhet 2 féle képpen: az egyik a vásárlásokból a leírt módon vagy foglalózással. Tehát nem várod meg, míg a vásárlásaidból a visszatérítések elérik a 10.000 forintot, hanem azt mondod, hogy van olyan kereskedő vagy szolgáltató a rendszerben, akinél majd valamikor fogsz vásárolni, Te befizetsz 10.000 vagy többször 10.000 forintot és rögtön van 1 vagy több jogod, amihez majd kapcsolhatod az alattad lévő emberek vásárlásból keletkezett vagy foglalózásból keletkezett jogait. Ahány jogod van, annyiszor lesz 39.600Ft plusz 92.000 FT azaz összesen 131.600 Ft a 10.000 Ft-ból. Ugyanakkor ez a jog mögött álló 10.000 nem vész el, ezt bármikor betudhatod egy vásárlás engedmény részébe. Ahogy a jog sem vész el, ha a mögötte álló 10.000-et betudod egy vásárlásba.

    Egyébként 6 jogosztály van, amikor I. osztályban kifut egy jogod, az szül egy bónusz jogot a II. osztályba, ahol 30.000 Ft áll egy jog mögött, ha az kifut, az 3x31.600Ft-ot és3x92ezer utalványt fizet. III. osztályban 90.000Ft egy jog értéke, itt 9x31.600 és 9x92.000 stb.

    Ha a II. osztályos jog kifut, az ad neked egy bónuszt III. osztályba stb.

    A 31.600 Ft úgy jön össze, hogy amikor alsó ágon és felső ágon 2-2 jog csatlakozik a Te 1.jogodhoz, fizet 2.400,- FT    4-4-nél 3.600 Ft  8-8 4.800 Ft   14-14 7.200Ft   18-18  9.600 Ft és 24-24  12.000 Ft, ez összesen 31.600 Ft a jutalék számládra, készpénzben, amit a Sciennet először a regisztrációdat követő 1 hónap múlva, azt követően 2 hetente automatikusan utal a bankszámládra, ha a jutalékszámlán lévő összeg eléri a 10.000 forintot. Ha 30-30 jog kipárosodik, akkor pedig kapsz 92.000 Ft értékű vásárlási utalványt, amit egyben vagy több részletben, vagy több ilyen utalványt összegyűjtve egy nagy értékű vásárlásra akkor és annál a termékpartnernél költesz el, ahogy Te akarod. Mondjuk, kifut 10 jogod, az 920.000 Ft utalvány, akár egyben átutalod egy autókereskedőnek vagy egy építőanyagosnak vagy egy utazási irodának, de az első 92ezret pl. úgy hogy 20ezerért kérsz Coop utalványt, 12ezerért cipőt veszel, 30-ból csinálsz egy szülinapi partit egy étteremben, köttetsz egy virágcsokrot 2 ezerért stb.

    előzmény:
    inmélius (80)
    2009-03-10  00:02
  21. 2009. március 10. 00:0281.

    ezt Te írtad nekem, csutak

     

    "És még egyszer, tisztázzuk: ha valaki csatlakozik alám, azért SEMENNYI PÉNZT NEM KAPOK! Én sem, meg más sem." 

     

    Ezt meg egy másik ScienNet-es tag honlapjáról:

     

    "- Ha ajánlja mindezt másoknak is, rendszeres havi bevétele lehet
    - Ismerősei és az ők barátai kiadásának akár a 0,5% -át megkapja bankszámlájára
    - Amíg ajánlott ismerősei vásárolnak Termékpartnereinknél, addig az Ön bankszámlája egy életen át gyarapszik
    - Részesedést szerezhet a ScienNetŽ International HATALMAS REKLÁM HADJÁRATÁBAN"

     

    Ki is nem mond igazat???

    S ha Te nem, akkor a többi, amit itt írsz, az is ugyanennyire hihető?

     

    Én azt írtam, hogy magáért a regisztrálásért senki nem kap semmit. Ha vásárol az alád csatlakozott ember, abból kapsz vissza 0,5%-ot. Én igazat írtam, csak félreértettük egymást.

     

    Egyébként én nem írtam ide az ajánlói oldalamat, nem szervezek itt csapatot. Amit pedig itt az előbb a  rendszer működéséről leírtam, azért, hogy aki félinformációkkal rendelkezik, vagy annyit tud az egészről, hogy lehet a Coopban olcsóbban vásárolni, némiképpen teljesebb képet kapjon.

    előzmény:
    csutak51 (75)
    2009-03-09  23:43
  22. 2009. március 10. 00:0280.

    Akkor ebből nem pénz van, hanem utalvány, amit le lehet vásárolni?

     

    Ismét kérdezem: mi az a lefoglalózott vásárlás? 

    előzmény:
    Mohagazda (77)
    2009-03-09  23:53
  23. 2009. március 9. 23:5779.
    Kedves vagy, hogy leírod, de hidd el, tudok olvasni!
    előzmény:
    Mohagazda (77)
    2009-03-09  23:53
  24. 2009. március 9. 23:5578.

    Én is tudom!

    Nem én állítom a napi 2000-et, hanem egy SN-es honlapján volt, vagy itt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_755911 (72)
    2009-03-09  23:38
  25. 2009. március 9. 23:5377.
    Na, akkor kezdjük elölről: vannak termékpartnerek és vannak törzsvásárlók. A termékpartnerek a törzsvásárlók részére felajánlanak egy fix kedvezményt, amennyiben náluk vásárolnak. Ez lehet 1-30%-ig bármennyi, ezt a termékpartner dönti el. Neki azért jó, mert egy adott településen az azonos terméket vagy szolgáltatást nyújtó vállalkozásoknak max. 15%-át engedi be a Sciennet. Tehát előnyösebb pozícióba kerül a versenytársaknál ezáltal. A törzsvásárlónak egyértelműen az a haszon, hogy kedvezméynesen vásárol. Ha a vásárló elmegy a partnerhez, aki pl, 10%-ot ad, akkor a kereskedő ezt a 10%-ot elutalja a Sciennetnek, 10% esetén a sciennet megtart magának 1%-ot, adminisztrációs költségek stb. céljából, 1%-ot visszautal a vásárló jutalékszámlájára, 0,5 - 0,5 - 0,5 %-ot pedig azoknak, aki beléptette a vásárlót, aki azt beléptette és aki azt beléptette. A fent maradó 6,5%-ot pedig a vásárló árengedmény számlájára utalja. Ha az ide utalt összegek összege eléri a 10.000 forintot, keletkezik egy ún. jog, ami a későbbi, majdani vásárlások során betudható a vásárlás értékének a termékpartner által felajánlott kedvezmény értékébe. Amikor keletkezik egy jog, ez egy jogfa első elemeként elhelyezésre kerül kezdő jogként. Minden joghoz bináris rendszer szerint további 2 jog tud csatlakozni. Ha úgy tetszik, lesz egy felső és egy alsó ág. Ha a vásárló és az alá csatlakozott emberek vásárolnak, jutalékuk képződik, amikből további jogok keletkeznek, akkor ezek a már meglévő jogogkhoz csatlakoznak a vásárló jogfájába. A sajátjai egyértelműen a sajátjába, az első alá, a hozzá csatlakozott embereké is az övé alá. Amikor ezek a jogok az alsó és a felső ágon elérik a 30-30 darabot, akkor a kezdő jog úgymond kifut, inaktívvá válik, odáig bizonyos számú párosodásoknál részjutalékokkal együtt fizet 39.600 Ft-ot és 92.000 Ft jutalékot, amit termékpartnereknél egyben vagy több részletben tudsz levásárolni, teljes értékű utalványként, tehát a vásárlás egy részét, hanem a teljes vásárlást fizetheted utalvánnyal. És itt van a 2. pont, amiért egy kereskedőnek érdemes a rendszerhez csatlakozni, hisz mivel ez az utalvány csak termékpartnereknél váltható be, koncentráltan hozzájuk generál forgalmat. Akár étterembe, akár benzinkútra, akár cipőboltba vagy utazási irodába vagy fogorvoshoz, szoláriumba, élelmiszer üzletbe, stb. És ezért nem fog ez a rendszer megállni vagy "abba hagyódni', mert a folyamatos vásárlások tovább generálják a rendszer működését.
    előzmény:
    csutak51 (68)
    2009-03-09  23:32
  26. 2009. március 9. 23:4976.
    Jó pár MLM karriert már végignéztem. Aki keres vele, az (tudom, ismétlem magam) időben belépett, elsajátítota az MLM alapjait, képes alkalmazni, nem foglalkozik azzal, hogy ki sértődik meg a nyomulás miatt, és hetente egy napot csak arra fordít, hogy a telefonjegyzékében lévő ismerőseit beszervezni próbálja. Az adott cég mindig saját oktatási metodikájában készít "konzerv" szövegeket, amelyeket lehet mondani, oktatja a kerülendő kifejezéseket, kommunikátort képez az erre alkalmas emberekből. Aki komolyan veszi, és dolgozik, az előre jut, tényleg bődületes pénzeket képes leakasztani. Ők aztán azokból a kisemberekből élnek, akik erre képtelenek...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_755911 (74)
    2009-03-09  23:40
  27. 2009. március 9. 23:4375.

    Higgadt és tárgyilagos vagyok!

     

    Ha nem lennék, rögtön az elején leírom, itt tilos a hálózatépítés, vagyis az ügyfeleidet nem itt kéne szervezned!

     

    A "lehazugozás"-ról annyit, nem én írtam itt, amit, hanem Te, már bocsánat!

     

    Csak épp kérdeztem, mert érdekesnek találom, hogy "önzetlenül" versengtek itt már páran, ki alá is regisztráljon, aki netán akarna!

     

    előzmény:
    Mohagazda (66)
    2009-03-09  23:29
  28. Torolt_felhasznalo_755911
    Torolt_felhasznalo_755911
    2009. március 9. 23:4074.
    Vagy egyszeruen kamu a dolog es a kisember nem keres ilyennel semmit.
    előzmény:
    inmélius (71)
    2009-03-09  23:37
  29. 2009. március 9. 23:3973.
    Ez pontosan így van... ezért nem kedvelem én sem ezeket a kezdeményezéseket.
    előzmény:
    csutak51 (68)
    2009-03-09  23:32
  30. Torolt_felhasznalo_755911
    Torolt_felhasznalo_755911
    2009. március 9. 23:3872.
    Nincs is ennyi aktiv kereso.
    előzmény:
    csutak51 (68)
    2009-03-09  23:32
  31. 2009. március 9. 23:3771.
    Indulat: nagyon sokan nem szeretik az MLM rendszereket, hiszen nem mindenki alkalmas erre a tevékenységre. Sokan alkalmazotti szemlélettel, a biztos kevés pénz érdekében dolgozzák végig a napjukat, s nem is ismerik, vagy ha ismerik is, nem akarják, nem szeretnék, vagy nem tudják azt a stílust alkalmazni. Gondolj csak pl. az egyik nagy edényforgalmazó cégre, aki asszisztenseket keres, fix fizetést nem ad, csak teljesítmény után díjaz. Ahhoz meg, hogy ilyenben részt végy, szükséges jó 3-5 hónapnyi megélhetés a talonban, mire rádöbbensz egyáltalán a módszer működésére, a trükkökre - mert az mindenütt van a rendszerben - , hogy ráérezz az ízére, megfizesd a tanulópénzt, és végre keress vele. NAgyon sok embernek nincs ám kitartása anyagilag ilyen dologba belevágni - hát nem szeretik, indulatosak, mert nekik nem jön be, nincs lehetőségük kivárni, hogy bejöjjön... a számláikat fizetni kell.
    előzmény:
    Mohagazda (66)
    2009-03-09  23:29
  32. 2009. március 9. 23:3570.
    Hol hallottad? A továbbképzésen?
    előzmény:
    Mohagazda (66)
    2009-03-09  23:29
  33. 2009. március 9. 23:3269.
    Nem ezt az oldalt kapod, innen tudsz belépni a weirodádban. Ott van jobb oldalon a Termékpartnerek stb. menüpontok közt.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_755911 (65)
    2009-03-09  23:26
  34. 2009. március 9. 23:3268.

    Oly szépen, érthetően leírtad a piramis-elvet!

     

    Aki a csúcson van, az kaszál, node mit? Azt, amit a végén lévők elveszítenek. Merthogy a semmiből ritkán lesz valami, pláne nem 10-ből 160akárhány 

     

    Mostmár a kedves csatlakozóknak csak azt kell kisakkozni, ők hol is lesznek majd a piramisban?

     

    Ha ez 2006 óta megy, és minden nap 2000 gazdagodni vágyó csatlakozik (itt írják, vagy máshol láttam???),lehet számolgatni!

    előzmény:
    inmélius (60)
    2009-03-09  23:17
  35. 2009. március 9. 23:3167.

    Erről is van infó a neten, mit mond erről Volksbank, vagyishogy felelősséget nem vállal természetesen a cégért, csak épp kedvezményt ad. Mire is???

     

    Ezt Te írtad! Erre írtam én azt, hogy miért kellene a Volksbanknak felelősséget vállalni a Sciennet működéséért?

    előzmény:
    csutak51 (64)
    2009-03-09  23:25
  36. 2009. március 9. 23:2966.

    A Sciennet Magyarországról indul, most tavasszal-nyár elején nyitják a szlovák és a román piacot, majd sorban a többi európai országot. De már most is lehet európai állampolgárokat regisztrálni, van olyan, aki alatt már most több száz svéd van. Ezért is nagy lehetőség bármelyik mlm rendszerrel szemben a Sciennet, mivel ez nem sokadikként jön be hozzánk, hanem innen indul.

     

    De egyébként egyik-másik ember miért ilyen indulatosan írogat? Én ha becsatlakozok egy topikba, legalább is úgy érzem, mindig higgadtan és tárgyilagosan igyekszem eszmét cserélni, még az után is, hogy lehazugoznak. Ha valamit félre értek, vagy kevés információ birtokában nem a helyes következtetésre jutok, rákérdezek.

    előzmény:
    csutak51 (61)
    2009-03-09  23:18
  37. Torolt_felhasznalo_755911
    Torolt_felhasznalo_755911
    2009. március 9. 23:2665.
    Ha belepek en is kapok egy ilyen egyenoldalt?Ez annyira szanalmas!A tied a kb 15. ilyen oldal amit megnezek.A te mivel vagy jobb?Miert pont hozzad lepjek be?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
    2009-03-09  23:17
  38. 2009. március 9. 23:2564.

    S ez vállalt? Idézd csak be, HOL IS ÍRJA???

     

    SEMELYIK BANK nem vállal garanciát a banki ügyfelei működéséért, csak azért amit ő ígér, vagyis a saját munkájáért.

     

    Elég fura is lenne!

    előzmény:
    Mohagazda (58)
    2009-03-09  23:11
  39. 2009. március 9. 23:2463.
    Csak elméleti szinten: mit takar a vásárlás foglalózása fogalom? Párszor már használtad, kíváncsivá tettél.
    előzmény:
    Mohagazda (62)
    2009-03-09  23:21
  40. 2009. március 9. 23:2162.
    Teljesen igazad van, attól, hogy valaki belép a Sciennetbe, még nem biztos, hogy lesz belőle pénze. De ezt már többször is leírtam itt. Az egyik módja a jutalék képződésnek, ha beléptet maga alá olyan embereket, akik vásárolnak a rendszerbe csatlakozott termékpartnereknél. A másik pedig, ha vásárlást foglalóznak. Mindkét esetben dolgozni kell ehhez. A jutalékokat pedig azokból a termékpartnerek által felajánlott kedvezményből fizetik, ami a termékpartnerektől a vásárlások után beérkezik a Sciennethez.
    előzmény:
    csutak51 (55)
    2009-03-09  23:08
  41. 2009. március 9. 23:1861.

    Abban másabb, hogy a L több országban jelen van, ez meg csak nálunk műxik.

     

    A neten olvasható, sehol máshol nem találod a céget, csak nálunk!

     

    Tetszés szerint választható válaszok:

    a./ Más országokban tán nincs ennyi hiszékeny,

    b./ vagy jobbak a törvények,

    c./ vagy csak a magyaroké a kitüntetés, hogy 10 ezerből 160valahányezret kaszálhatnak!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_755911 (56)
    2009-03-09  23:09
  42. 2009. március 9. 23:1760.
    Értelek én, ki van ez találva. MLM. Aki hamar csatlakozott, annak hopp, a többinek meg, ahogy telítődik a piac, kopp. Jogilag meg persze, nem hülye, aki kitalálta. Aki regisztrál alád, aztán meg aki őalá, meg őalá, meg és így tovább, abból te mindig hasznot látsz. A sor végén kullogónak egyre inkább igyekeznie kell, hogy költéseiből valamit viszont lásson. Nyomulnia kell magyarul, egyrészt költeni, lehetőleg minél több fogyasztási cikket vásárolni, másrészt beszervezni embereket maga alá, hogy neki megérje, és visszakapja, vagy megkapja azt a hasznot, amit a prezentáción bemutattak neki. És természetesen minden nüansz nem hangzik el itt, nagyon sok hátulütőre saját kárán kell rádöbbenie a belépőnek, amikor már esetleg rohan a pénze után. Nincs ebben semmi különös, más területen is ez a helyzet. Aki képes beszervezni embereket, nyomulós fajta, ismeri az MLM módszereit, és alkalmazni is képes, annak aranybánya. Aki nem, az el se kezdeje. Ennyi.
    előzmény:
    Mohagazda (54)
    2009-03-09  23:07
  43. 2009. március 9. 23:1659.
    Az alap elgondolás hasonló, viszont a Lyonessnél olyan feltétele van annak, hogy kifizesse Neked a jutalékodat, ami lényegesen megnehezíti a dolgot. Pont emiatt annak ellenére, hogy a Lyoness jóval régebben van jelen Magyarországon, a Sciennet sokkal dinamikusabban fejlődik. Nagyon sokan átjöttek már ide a Lyonessből, a mi csapatunkba is.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_755911 (56)
    2009-03-09  23:09
  44. 2009. március 9. 23:1158.
    Az a bank, ahová a munkáltatód a fizetésedet utalja, vállalt felelősséget a munkáltatód működéséért? Egy banknak miért kellene egy ügyfél tevékenységéért garanciát vállalnia? Nyilvánvaló, ha a munkáltatód nem fizeti ki a béredet, nem a bankon fogod számon kérni.
    előzmény:
    csutak51 (55)
    2009-03-09  23:08
  45. 2009. március 9. 23:1157.

    No, én megyek inkább aludni!

    Aki akar, olvasgat, -ott a netje,- aki meg nem, az nem.

    Jó éjt!

    előzmény:
    inmélius (52)
    2009-03-09  23:05
  46. Torolt_felhasznalo_755911
    Torolt_felhasznalo_755911
    2009. március 9. 23:0956.

    Mivel jobb vagy masabb,mint a Lyoness?

     

     

    http://www.lyoness.ag/hu/ 

    előzmény:
    Mohagazda (51)
    2009-03-09  23:03
  47. 2009. március 9. 23:0855.

    Erről is van infó a neten, mit mond erről Volksbank, vagyishogy felelősséget nem vállal természetesen a cégért, csak épp kedvezményt ad. Mire is???

     

    Egyébként egy bank hüle lenne nem kapni a várhatóan csoportosan odacsődülő számlanyitók számlanyitási szándékán!

    Ezért még akár kedvezményt is adhat, miért ne? 

    Hiszen bármelyik banknak van kedvezményes számlanyitási akciója, vagy nem erről beszélsz?

     

    Ettől a banknak lesz pénze, de annak, aki belép a SN-be, még korántsem biztos!

     

    Gondolom, jogilag rendben van a cég, mint az is, aki borítékolási munkákat ajánlgat, és 2003-tól műxik ugyanazon a címen vidáman!

    Épp ma volt erről is topik "Borítékolási munka" vagy efféle címen.

    előzmény:
    Mohagazda (48)
    2009-03-09  22:52
  48. 2009. március 9. 23:0754.
    Abba belegondolsz, hogy ha nincs forgalom, akkor egy szimpla regisztrálásért miből fizetnének pénzt? Na, ez a pilótajáték! Ami illegális.
    előzmény:
    inmélius (52)
    2009-03-09  23:05
  49. 2009. március 9. 23:0653.
    Na. Erről beszéltem, Nyuszó-Muszó....
    előzmény:
    inmélius (52)
    2009-03-09  23:05
  50. 2009. március 9. 23:0552.

    Á, én csak kuncogok... mert valóban, valaki nem mond valóságot. Nahát, nahát..

     

    Mindjárt meg lesz magyarázva, hogy azért nem kap pénzt, ha valaki alá regisztrál, csak azért kap utána pénzt, ha az is el kezd költeni. Hogy ez nagy különbség... Tudod, nem sz@runk a kútba, csak a kávájára, onnan meg már csak belepiszkáljuk egy bottal:) Imádom ezeket a nüansznyi különbségeket.

    előzmény:
    csutak51 (49)
    2009-03-09  22:54
  51. 2009. március 9. 23:0351.
    Ha csatlakozol hozzám, a belépésedért nem kapok semmit. Ha vásárolsz termékpartnereknél,akkor a Te vásárlásod összegének 0,5%-át megkapom jutalékként. De ahhoz, hogy Te vásárolj, el kell mondanom Neked, hogy hgyan működik a rendszer, hol tudod megnézni a termékpartnerek listáját, hogyan tudod a webirodádban nyomon követni a saját jutalékaidat, hogyan rendelhetsz utalványt, stb.
    előzmény:
    csutak51 (49)
    2009-03-09  22:54
  52. Torolt_felhasznalo_755911
    Torolt_felhasznalo_755911
    2009. március 9. 23:0150.
    A Lyoness kb ugyanilyen parasztvakitas.
    előzmény:
    Moolly (1)
    2009-03-09  20:51
  53. 2009. március 9. 22:5449.

    Ezt Tőled idézem:

     

    "És még egyszer, tisztázzuk: ha valaki csatlakozik alám, azért SEMENNYI PÉNZT NEM KAPOK! Én sem, meg más sem." 

     

    Ezt meg egy másik ScienNet-es tag honlapjáról:

     

    "- Ha ajánlja mindezt másoknak is, rendszeres havi bevétele lehet
    - Ismerősei és az ők barátai kiadásának akár a 0,5% -át megkapja bankszámlájára
    - Amíg ajánlott ismerősei vásárolnak Termékpartnereinknél, addig az Ön bankszámlája egy életen át gyarapszik
    - Részesedést szerezhet a ScienNetŽ International HATALMAS REKLÁM HADJÁRATÁBAN"

     

    Ki is nem mond igazat???

    S ha Te nem, akkor a többi, amit itt írsz, az is ugyanennyire hihető?

    előzmény:
    Mohagazda (44)
    2009-03-09  22:20
  54. 2009. március 9. 22:5248.
    Biztosan van olyan vezető politikus, akinek vannak erről pontos ismeretei. Egyébként a banki partner a Volksbank, mielőtt ők partnerként ilyen módon csatlakoztak a sciennethez, a jogászaik 3 hónapig vizsgálták a rendszert, mielőtt rábólintottak, ebből kifolyólag pedig a PSZÁF is átfogó vizsgálatot végzett és azóta is folyamatosan felügyelik a működést. Vannak, akik remekül profitálnak ebből, vannak, akik csatlakoztak de semmit nem kezdenek vele, és vannak, akiket nem is fog érdekelni. Minden így működik, nem csak a sciennet.
    előzmény:
    csutak51 (47)
    2009-03-09  22:41
  55. 2009. március 9. 22:4147.

    Figyelj, nem lehetne ezt a klassz ötletet -"itt minden befizetett 10.000 forintból LESZ GARANTÁLTAN 131.600 ft."- eladni a kormánynak??

     

    Rögtön nem fenyegetne semmiféle államcsőd!

     

    "Hogy ez 1 hát alatt vagy 2 év alatt"

    Hát üsse kő, ennyit talán még kibírunk!

     

    előzmény:
    Mohagazda (44)
    2009-03-09  22:20
  56. 2009. március 9. 22:2946.
    Én is kaptam most több privit is, én is segítek szívesen bárkinek! Természetesen azért, hogy minél több pénzem legyen belőlük
    előzmény:
    Moolly (1)
    2009-03-09  20:51
  57. Torolt_felhasznalo_538073
    Torolt_felhasznalo_538073
    2009. március 9. 22:2245.

    Kedves Moolly!

     

    Ha érdekel a dolog akkor nagyon szivesen segítek neked.

    Ahogyan a többiek írták,valóban nagyon jól lehet keresni ebben a csapatban.

    Én azon az ágon vagyok akik elindították az országban a rendszert.

    Az én szponzoromnak a kisujjában van minden.

    Valóban nagyon fontos,hogy a fölötted lévő tisztában legyen mindennel.

    Én neki köszönhetem,hogy pénzt keresek.

    Valóban nem lehet még csak úgy szponzor nélkül beregisztrálni.

    Kell egy ID-szám.

    Ha szeretnél be kerülni,ne hagyd ki a lehetőséget.

    Naponta több mint kétezer ember regisztrál,mert szerencsére egyre többen látják meg a lehetőséget.

    Megadom a saját veblapom címét,bátran regisztrálhatsz.

    Vagy bárki akinek kedve van.

    www.sciennet.com/H062436

     

     

    előzmény:
    Moolly (1)
    2009-03-09  20:51
  58. 2009. március 9. 22:2044.

    Kedves Lilka!

    Ha végighallgatnál egy prezentációt, látnád, hogy itt minden befizetett 10.000 forintból LESZ GARANTÁLTAN 131.600 ft. Hogy ez 1 hát alatt vagy 2 év alatt, az rajtad múlik. Ez nem lehet, meg talán, ez így van. Függetlenül a gazdasági helyzettől, az euro árfolyamtól meg az átlaghőmérséklettől meg mindentől. Nem azért kellett ennek a rendszernek a kidolgozásához egy rakás matematikus meg informatikus, mert unatkoztak. 

    És még egyszer, tisztázzuk: ha valaki csatlakozik alám, azért SEMENNYI PÉNZT NEM KAPOK! Én sem, meg más sem.

    előzmény:
    Lilka72 (42)
    2009-03-09  22:13
  59. 2009. március 9. 22:1743.

    Láthatod a többi hozzászólásból. Ismernek olyat aki megtollasodott, olyat is, aki beletett sokat és a fel sem jött vissza, van, akinek az a véleménye, hogy átverés stb. Ezért írtam, hogy nem mindegy, kihez csatlakozol, az hogyan magyarázza el Neked, mert ha ő sem érti igazán, akkor elmondani sem tudja jól. Ha beleteszel sok pénzt és nem csinálsz semmit, akkor sokára fog visszajönni. A valaki által említett 600 ezret 2 hét alatt simán vissza lehet keresni, ha DOLGOZOL IS. Én senkit nem győzködni akarok, de ha nem hallgatsz végig egy prezentációt és nem tudod, hogy miből, hogyan tudsz ezzel pénzt keresni, akkor egyértelmű, hogy nem tartod komoly lehetőségnek.

     

    Nem KELL semmilyen összeget beletenni. Ha valaki azt az előnyt akarja kihasználni, hogy több, mint 10000 helyen kedvezményesen vásárolhat, INGYEN beregisztrál és a szponzora elmondja neki, hogyan bonyolítsa ezeket a vásárlásokat. Mint már írtam, lehet vásárlást foglalózni, ezzel sokkal gyorsabban lehet komoly jutalékra szert tenni.

    előzmény:
    algir (27)
    2009-03-09  21:53
  60. 2009. március 9. 22:1342.

    Nekik az jó, ha mindenki beletesz pár százezer forintot. Az meg a tagnak lenne jó, ha találna jó pár embert, aki szintén beletenné a pénzét. Na én ezt nem vállaltam ... Csaljam ki ismerőseim pénzét, hogy ez tuti megtérül stb. (vagy nem) Utána, hogy a bánatba nézhetnék a szemükbe?

    Nekem ettől egyébként is piramis szagú a dolog ...

    előzmény:
    timcsi81 (40)
    2009-03-09  22:09
  61. 2009. március 9. 22:0941.
    előzmény:
    Lilka72 (39)
    2009-03-09  22:06
  62. 2009. március 9. 22:0940.
    ez kb.olyan,mint az újságokban hirdetett otthon végehető munka címszó alatt szereplő hirdetések:fizess be ennyit,majd fizess be annyit...stb.
    előzmény:
    Lilka72 (39)
    2009-03-09  22:06
  63. 2009. március 9. 22:0639.
    Nem, nem kötelező, de ha nem perkálsz pénzt sem keresel az tuti. Ha perkálsz sem biztos ...
    előzmény:
    timcsi81 (38)
    2009-03-09  22:05
  64. 2009. március 9. 22:0538.
    Mi az,hogy beletenni v.mennyit?Tehát nem csak úgy lehet belépni hanem még perkálni is kell előtte?Kinek van erre manapság pénze?
    előzmény:
    Mohagazda (25)
    2009-03-09  21:51
  65. 2009. március 9. 22:0236.
    ez nagyon érdekes!!!
    előzmény:
    csutak51 (32)
    2009-03-09  21:57
  66. 2009. március 9. 21:5835.

    Szóval ha jól értem, a hétvégéi CBA-s nagybevásárlásomat már két héttel előbb kezdjem szervezni, hogy időben  legyek mindennel???? Anyám!!!!! Kinek van erre ideje.

    Nem tudom elképzelni, hogy ez hosszútávon müködni tud.

    Túl bonyolult. Túl átláthatatlan.

     

    Na mindegy. Engem csak akkor fog érdekelni, ha majd az müködik amivel engem oda akartak verbuválni, hogy féláron bevásárolhatok a CBA-ban  Mindenféle előreutalgatások, virtuális jóváírások s egyéb utánajárások nélkül.

    előzmény:
    Mohagazda (17)
    2009-03-09  21:32
  67. 2009. március 9. 21:5834.

    ez is olyay mint a többi mlm ha sok embert beszervezel magad alá utánuk kapsz jutalékot. és igy megéri. de ők ha nem szerveznek maguk alá nem nagyon fognak pénzt kapni és nekik nem éri meg és akkor a te felmenőidet fogják szídni mint a többi mlmnél itt is az jár jol akik felül van aki meg alul és nem szervez az nem is nyer rajta sok pénzt...

     

    pl ha moha alá beregezel ő kap utána is manit de te csak akkor kapsz ha magad alá is épitesz csapatot.

     vagyis ez főleg annak éri meg aki belevonja az egész rokonságát , ismerőseit és ők is az övékét ésigytovább

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  68. 2009. március 9. 21:5733.

    Ez jó ötlet! ;)

     

    Biztos lesz pozitív és negatív oldal, ahogy itt is gyorsan kialakult a 2 pólus.. :)))

    előzmény:
    csutak51 (29)
    2009-03-09  21:55
  69. 2009. március 9. 21:5732.
    előzmény:
    Mohagazda (26)
    2009-03-09  21:52
  70. 2009. március 9. 21:5731.
    Szerintem ez annak éri meg leginkább aki nem arra használná,hogy vegyen 1l tejet meg 1kg kenyeret.Annak éri meg aki műszaki cikkeket,autót vesz,esetleg nyaralásra fizet be stb.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  71. 2009. március 9. 21:5630.

    Biztos mindenki máshogy "dolgozik"...

     

    előzmény:
    Lilka72 (28)
    2009-03-09  21:55
  72. 2009. március 9. 21:5529.

    Molly, én azt javaslom, nézz szét előbb a neten, mielőtt bármit is elhiszel!

    Főleg fórumokat keress, van erről pár!

    Csak a cégnevet kell beírni.

    előzmény:
    Moolly (1)
    2009-03-09  20:51
  73. 2009. március 9. 21:5528.

    Én ismerek olyat, aki ebből baromira "megtollasodott". És olyat is, aki beletett kb. 600.000 Ft-ot és még a pénzénél sincs fél év alatt.

    Én nem tennék bele pénzt! Számomra nem elég biztonságos és én azért pénzért (legyen az bármennyi) nagyon megdolgoztam.

     

    előzmény:
    Mohagazda (25)
    2009-03-09  21:51
  74. 2009. március 9. 21:5327.

    mi történt 30 perc alatt, h mégis írsz a pénzről??

     

    ne haragudj, nem kötekedni akarok.. csak olyan ellentmondásos ez!

    előzmény:
    Mohagazda (25)
    2009-03-09  21:51
  75. 2009. március 9. 21:5226.
    Hogy ki találta ki? Nem tudom, kié az alapötlet, de mondom, egy komoly team munkája a végeredmény.
    előzmény:
    algir (22)
    2009-03-09  21:46
  76. 2009. március 9. 21:5125.
    Én azt tudom Neked mondani, hogy mi novemberben beletettünk 250ezret és mostanáig kivettünk belőle kb, másfél milliót. Többek közt ez a laptop is a jutalékból van, amin most írok Ezért nem mindegy, hogy kihez csatlakozol, hogy mit értesz meg belőle és hogyan tudsz hatékonyan dolgozni. Egyébként meg nem jogot veszel, hanem vásárlást foglalózol. Hidd el, nagy különbség. Ugyanis ez a pénz, amit ilyen módon befizetsz, nem vész el!
    előzmény:
    Barbinó (23)
    2009-03-09  21:47
  77. 2009. március 9. 21:4724.
    Egyébként pont ezért nem lehet csak úgy beregisztrálni, mert valakihez csatlakoznod kell, aki egyrészt elmondja neked a rrendszert, ha valami nem egyértelmű vagy nem érted elsőre, neki teszed fel a kérdéseidet, segít a webirodád használatára megtanítani, csapatot építeni, stb. És ezért kap a munkádból jutalékot. Mint ahogy adott esetben Te is az alattad lévő csapatból.
    előzmény:
    Moolly (1)
    2009-03-09  20:51
  78. 2009. március 9. 21:4723.
    Tudom ,hogy megy ez :) szüleim most perkáltak nem kis pénzt jogot vettek de csináld ha jónak látod ez az én véleményem.De dédunokájukra nem volt pénz sajna elfogyott hihi
    előzmény:
    Mohagazda (21)
    2009-03-09  21:42
  79. 2009. március 9. 21:4622.
    értem, értem. de ki találta ki???
    előzmény:
    Mohagazda (18)
    2009-03-09  21:34
  80. 2009. március 9. 21:4221.

    Ha végig hallgatnád, hogy hogy működik a rendszer, milyen előnyöket és lehetőségeket kínál, látnád, hogy nem az a lényeg, hogy a Coopban vedd a tejet. Nem rábeszélni akarlak, hogy legyél sciennet tag, csak ha valamit nem ismersz, nem tudsz róla reális véleményt alkotni. Ez egy nagyon kis szelet belőle, hogy léptess be magad alá embereket. Beléptetésért nem kapsz semmit, nem toborzó iroda ez

     

    előzmény:
    Barbinó (19)
    2009-03-09  21:37
  81. 2009. március 9. 21:3820.
    Egyébként sokan ott vannak eltévedve, hogy azt gondolják, attól pénzük lesz, hogy beregisztrálnak egy mlm rendszerbe. Akik ilyenből élnek, mind aláírják, hogy ez egy kemény MUNKA. Nekünk is van már több, mint 140 fős csapatunk, 3 megyében. Telefonálunk, elmegyünk, elmondjuk, visszamegyünk az új munkatársnak segíteni elmondani addig, míg ő maga nem szerez elég rutint, stb. Van is egy ilyen mlm-es mondás, hogy itt azért tegeződik mindenki, mert magától nem megy.
    előzmény:
    Mohagazda (18)
    2009-03-09  21:34
  82. 2009. március 9. 21:3719.
    Akkor lenne 1 kérdésem ma a tescoban 109 ft-ért vettem akciosan a tejet.Elmentem a coopba ahol 200ft alatt nincs is amit visszakapok és levonnak 20 ft tehát 180 ft-ért vettem a tejet hol ebben a biznisz nekem??ugyanis amelyik bolt scienetes az mind drága.Kocsi,motor,kert meg nem érdekel adidas boltbans em vásárolok tehát??A becsapott kisemberek a lényeg?Az hogy minél többen legyenek alattam DE EZ NEM PIRAMIS játék ügye? vagy nem jól értetem valamit?
    előzmény:
    Mohagazda (17)
    2009-03-09  21:32
  83. 2009. március 9. 21:3418.
    Aki megvette Magyarországra és egész európára a licencet, úgy hívják, hogy Bognár Péter, egy üzletember.
    előzmény:
    algir (15)
    2009-03-09  21:28
  84. 2009. március 9. 21:3217.
    Ez eleve nem így van! A Coop 1%-os termékpartner, tehát amikor megrendeled az utalványt és kifizeted, akkor visszakapsz a számládra 1%-ot. Attól függetlenül, hogy az utalványt mikor, hány részletben költöd el. A Coop, Reál, CBA saját utalvánnyal dolgozik, tehát ugyan olyan utalványt kapsz, mint bárki más, nem sciennetes. Csak itt a scienneten keresztül rendeled meg az utalványt. Ha más termékpartnerhez utalványt rendelsz, akkor e-mailben megkapod a scien utalványodat a Te és a termékpartner adataival, az összeggel, amit az utalványért átutaltál, stb. Amikor az összeget átutaltad az utalványért, a sciennet elküldi azt annak a termékpartnernek, akit Te megjelöltél, hogy nála kívánod elkölteni az adott összeget, levonva belőle azt a kedvezményt, amit a termékpartner felajánlott a rendszernek. Magasabb százalékú kedvezményből más a visszaosztás, 10%-os termékpartner esetén pl.Te 6,5 %-ot kapsz vissza. Ezeket táblázat formájában megtalálod a honlapon. A jogrendszer pedig annál jóval bonyolultabb és hosszabb annál, mintsem hogy itt leírjam.
    előzmény:
    serpentine (13)
    2009-03-09  21:20
  85. 2009. március 9. 21:3016.
    Ezért fizet a cég?Hogy ilyen szépeket írtok:))Mielőtt kikapnék scienes család vagyunk :( megis bolondult az egész család.Azt nem kérdezik meg hogy avgyunk csak hogy mikor lépünk már be.Jó kis családösszefogó doog ez is mint Amway és társai :))
    előzmény:
    Mohagazda (14)
    2009-03-09  21:21
  86. 2009. március 9. 21:2815.
    és ki találta ki az egészet?
    előzmény:
    Mohagazda (14)
    2009-03-09  21:21
  87. 2009. március 9. 21:2114.

    Szia!

     

    Semmi köze a scientológiához, a science és  a network szavakból tevődik össze, mivel a rendszert matematikusok és informatikusok dolgozták ki és vannak benne mlm jellegű részek. Mi a férjemmel november óta foglalkozunk vele, inkább nem írom le, mennyi pénzt vettünk ki belőle, mert úgy is csak lehurrognának itt sokan. Ha tényleg akarsz csatlakozni és szeretnél belőle profitálni, gondold meg, kinek a csapatába fogsz tartozni, mert mivel elég bonyolult a rendszer, már az sem mindegy, ki mondja el neked. Aki a reál beállítottsággal és a matematikai-logikai jellegű dolgokkal hadilábon áll, attól nem fogsz értelmes, átfogó képet kapni. A szponzorunk egyébként most jött haza egy 10 napos thaiföldi útról, amit a munkájáért kapott a sciennettől, sok más munkatárssal együtt.

    előzmény:
    Moolly (1)
    2009-03-09  20:51
  88. 2009. március 9. 21:2013.
    Én olvasgattam a jó hosszú szerződésüket, de elég furi nekem Nem tudom elképzelni, hogy miután megvettem pénzért a vásárlási jegyecskéimet náluk, majd berobogok a CBA-ba megtöltöm a bevásárlókocsit majd a pénztárnál lobogtatom, hogy én scient tag vagyok igy csak a felét fogom kifizetni
    előzmény:
    Moolly (9)
    2009-03-09  21:13
  89. Torolt_felhasznalo_162227
    Torolt_felhasznalo_162227
    2009. március 9. 21:2012.

    Én tagja vagyok, nekem nem igazán megy, de van olyan ismerősöm aki vígan kiegészíti a jövedelmét belőle.

    Nem egészen olyan, mint egy piramisjáték, itt valóban visszakapod, amit elköltesz, csak ahhoz olyan helyekre kell menni vásárolni, akik szintén benne vannak. Lassan gyűlik a számládon az elköltött pénz, s végül azt ki is veheted. Ez a lényege.

    Ha érdekel, megírom az én oldalamat, megnézheted, s eldöntheted hogy belépsz-e vagy sem. De ha belépsz, akkor sem kell semmit fizetniszemben a többi MLM-es hülyeségekkel.

    előzmény:
    Moolly (1)
    2009-03-09  20:51
  90. 2009. március 9. 21:1911.
    már a neve is gyanús... nem???
    előzmény:
    Moolly (6)
    2009-03-09  21:10
  91. 2009. március 9. 21:1410.
    hmmmm...
    előzmény:
    inmélius (8)
    2009-03-09  21:13
  92. 2009. március 9. 21:139.

    Próbáltam regelni, de ha nincs ajánlód, tehát nem tudod az adatait beírni nem enged regisztrálni...lagalábbis én így jártam. Aztán küldtem nekik erről egy emilt és azt válaszolták, menjek el egy előadásra és ott vagy valahol máshol keressek előbb ajánlót, mert csak úgy lehetek tag....

    hmmm érdekes

    előzmény:
    inmélius (5)
    2009-03-09  21:07
  93. 2009. március 9. 21:138.
    Piramisjáték. Eleve nincs pozitív véleményem az ilyesmiről, ugyamúgy, mint az MLM, és társairól sem.
    előzmény:
    Moolly (7)
    2009-03-09  21:11
  94. 2009. március 9. 21:117.

    El vagyok akkor maradva, mert csak mostanában hallottam.

    Pozitív vélemény nincs is???

    előzmény:
    Nikonka (4)
    2009-03-09  21:04
  95. 2009. március 9. 21:106.
    Tényleg közük van egymáshoZ?
    előzmény:
    algir (3)
    2009-03-09  21:04
  96. 2009. március 9. 21:075.
    Ott a honlapjuk. Simán felkínál mindent. Tapasztalatokat nem tudok, mert nem érdekel a téma.
    előzmény:
    Moolly (1)
    2009-03-09  20:51
  97. 2009. március 9. 21:044.
    Szokásos hülye piramisjáték...és nem új, elég régi.
    előzmény:
    Moolly (1)
    2009-03-09  20:51
  98. 2009. március 9. 21:043.
    a szientológusok közé???
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  99. 2009. március 9. 21:002.
    Mondjuk rajtam keresztül
    előzmény:
    Moolly (1)
    2009-03-09  20:51

Címlap

top