Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Elmúltam 70 éves!!!!

Becsület
Létrehozva: 2003. október 12. 19:21
Ahogy néhány hónapaja lapozgatom a Fórumot szinte minden korosztálynak van topikja.
Mi, akik túl vagyunk a 70-en még nem hagyjuk leírni magunkat, mert minket is érdekel sok minden. Szeretjük az életet, jó magam szeretem a fiatalokat, szeretem a családomat és jól esik hallani vagy olvasni ha mások is igy vannak ezekkel. Szeretem a gyerekeket, szívesen olvasnék unokákról, dédunokákról, hiszen nincs szebb dolog mint egy babáról mesélni és együtt örülni annak, hogy milyen aranyosan gyarapodnak, másznak, megteszik az első lépéseket, stb.stb.
Nekem ugyan nincs unokám csak egy gyönyörű nagy lányom aki rengeteget dolgozik, de nekem Ő még mindig a kicsi lányom és amíg élek az is marad. Nem csak az unokákról, dédunokákról lehet beszélni, hanem a gyermekeinkről, és általában a családunkról, ha meg valakinek sajnos nincs, akkor talán szívesen venné ha esténként, vagy bár mikor itt szót válthatna egy korban hozzá illő életvidám emberrel, aki megérti a problémáit, akivel megbeszélheti az elképzeléseit, megvitathat egy fimet, egy könyvet, vagy Isten bocsá' egy ebédről, vacsoráról cseveghet, vagy elmondhatja hogy is jutott ide közénk.

Kérem szépen az ifjakat akik veszik a fáradságot és esetleg elolvassák ezt a pár indító sort, vegyék rá a szülőket, nagyszülőket hogy üljenek a gép mellé és beszélgessenek amikor ők nincsenek otthon és nem használják a gépet. Higyjék el szívességet tesznek az időseknek ha rábeszélik őket a "TÁVBESZÉLGETÉSRE"
Egyáltalán nem ördöngősség megtanuli, hiszen jó magam betöltöttem a 76-ot és lám itt vagyok és nagyon szeretem ezeket az órákat amit a különböző témák olvasásával töltök. Remélem hamarosan lesznek akikkel beszélgethetek.
  1. 2005. szeptember 13. 22:16351.

    ezt érdemes elolvasni, sok tanulságos  dolgot tartalmaz.

     

    "Korunk  paradoxonja, hogy magasabbak az épületeink, de kicsinyesebb  a
    természetünk, szélesebbek az autópályáink, de szűkebb a látókörünk.  
    Többet költünk, mégis kevesebbünk  van, többet vásárolunk, de azt kevésbé élvezzük.
    Nagyobbak a házaink és  kisebb a családunk, több a kényelmünk, de kevesebb
    az  időnk. Több képzettséggel, de kevesebb értelemmel, több tudással,  de kevesebb belátással  rendelkezünk, több a szakértőnk, mégis több a problémánk,  több gyógyszerünk van, de kevesebb az egészségünk.

    Túl sokat iszunk, túl  sokat dohányzunk, túl meggondolatlanul költekezünk, túl keveset nevetünk, túl gyorsan vezetünk, túlzottan dühbe gurulunk, túl sokáig  fennmaradunk, túl fáradtan kelünk, túl keveset olvasunk, túl  sokat tévézünk. Megsokszoroztuk a  javainkat, de csökkentettük az értéküket.

    Túl sokat  beszélünk, túl ritkán szeretünk, és túl gyakran gyűlölünk.  Tudjuk, mi a jólét, de azt nem, hogy mi a jó lét.  Éveket adtunk az élethez, nem pedig életet az éveknek.  Eljutottunk a holdig és vissza, de nehezen megyünk át azút túloldalára azért, hogy az új  szomszéddal találkozzunk.
    Meghódítottuk a világűrt, de a  belsőnket nem. Nagyobb dolgokat csinálunk, nem pedig jobb dolgokat. Megtanultunk rohanni, de várni  nem. Több komputert gyártunk, hogy több információt tároljunk, hogy több másolatot készítsünk, mint valaha, mégis egyre  kevesebbet és kevesebbet kommunikálunk.
    Ez a gyors étkezés és a lassú  emésztés kora, a nagy emberek és a kisjellemek, a  kiemelkedő hasznok és a sekélyes kapcsolatok időszaka.

    A kétkeresős  jövedelmek, ám gyakoribb válások, a tetszetősebb lakások, de szétesett otthonok korszaka.
    A villámutazások, az eldobható pelenkák, az egyszer használatos erkölcsök, az egyéjszakás  tartózkodások, a túlsúlyos testek kora ez, és a tablettáké, melyek mindenre jók: felvidítanak vagy  lenyugtatnak - mikor mi kell.
    Olyan idő ez, amikor sok van a kirakatban, de  kevés a raktárban. Olyanidőszak, amelyben a  technika eljuttathatja hozzád ezt az írást, te pedig választhatsz, hogy megosztod másokkal  is, vagy egyszerűen csak kitörlöd.

    MINDIG GONDOLJ ARRA:
    "Az élet nem  azzal mérhető, milyen sokáig lélegzünk, hanem azokkal a pillanatokkal, amelyektől elakad a lélegzetünk. . . . "

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_369173 (350)
    2005-09-13  22:03
  2. Torolt_felhasznalo_369173
    Torolt_felhasznalo_369173
    2005. szeptember 13. 22:03350.

    Szervusz, igen és köszi !   

    Szép estét: armine    

    előzmény:
    annaler (348)
    2005-09-13  21:57
  3. Torolt_felhasznalo_357707
    Torolt_felhasznalo_357707
    2005. szeptember 13. 22:00349.
    Szépjó estét kívánok mindenkinek :o)))) ide is hoztam egy csokor oszirózsát  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2005. szeptember 13. 21:57348.

    Szia Armine!

    Természetesen Mindenkinek, de tegnap úgy emlészem Veled beszélgettem Vámos Miklósról, találtam valamit holnapra is, a Kossuth rádió műsorában:

    20:35Hogy volt - Vámos Miklós emlékezése A sárkány soványít
    Simonffy András archív felvételről szólal meg
    A műsort Liszkai Károly, Molnár András, Simon László és Zoltán Gábor készítette
    E-mail: zoltan.gabor@radio.hu 
    (a következő rész: holnap, K. 20.35)

    a Mezzo-n:

    10:00Békekoncert: Dan Etinger és Gil Shaham koncertje
    Haydn, Bruch és Beethoven műveiből

    Jó szórakozást Mindenkinek: Ancsa

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_369173 (347)
    2005-09-13  21:01
  5. Torolt_felhasznalo_369173
    Torolt_felhasznalo_369173
    2005. szeptember 13. 21:01347.

    Igen ez rendben van, persze  tudom.  

    Én ide, erre a topicra gondoltam, képek mellé zenét is.  

    Itt azonban csak a jpg fájlokat lehet feltölteni, mp3 fájlokat nem!    

    Modern közmondások, avagy igazítsuk korunkhoz bölcsességeinket!

    - Ép hardverben ép szoftver.

    - Nézd meg a nevelőanyját, vedd el az élettársa második házasságából származó lányát!

    - Ritka, mint a fehér cola.

    - Kétszer küldi el az e-mailt, aki gyorsan küldi el az e-mailt.

     Szép estét: armine   

    előzmény:
    Becsület (344)
    2005-09-13  20:05
  6. 2005. szeptember 13. 20:48346.
    Szép jó estét mindenkinek. Megnéztem a hastánc képeket, itt mindig van meglepetés. A http://katalinphoto.fw.hu/  video klip zenével együtt nyujt némi izelitőt és találtam egy aranyos mondatot "kortalan női szépség"
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2005. szeptember 13. 20:09345.

    Mindenkinek nagyon kellemes szép estét kivánok.
    Ma a szomszhédasszonyomnak segitettem a TELE2 internet csatlakozás letöltésében és mindjárt a SKYPE is letöltésre került.

    Pár hónappal ezelött még hallani sem akart az internetről, de most hogy a Tele2 éjszaka csak 2.90 Ft/perc mégis csak letöltöttük.

    Most kicsit át nézek az 50 felettiekhez, mert ott sem jártam már 2 napja de majd még vissza nézek

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2005. szeptember 13. 20:05344.

    Nem tudom le van-e töltve neked az msn 7.5 verziója ami nagyon praktikus, mer ott el küldheted a zenét is meg képeket is.  Lehet beszélgetni hanggal, vebkamerával nézegetni egymást, vagy irogatni és azonnal válaszolni. Hát ha nincs letöltve a www.msn.messenger7.5 alatt megtalálod és letöltheted, Ugyancsak praktikus a SKYPE telefonprogram letöltése, mert a világon bár kivel akinek internet csatlakozása van és nála is le van töltve beszélgethetsz ingyen. Ezt ugyan az anyukádnak is megirtam.- Ez a www.skype.hu alatt tölthető le

     Ha meg van vagy meg lesz az msn letöltésed ott pl. a zeneszámot is el tudod küldeni. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_369173 (343)
    2005-09-13  10:53
  9. Torolt_felhasznalo_369173
    Torolt_felhasznalo_369173
    2005. szeptember 13. 10:53343.

    Hello, szép napot MINDENKINEK ! 

    Gyorsan végigolvastam, köszi az  üziket, a mai gondolat is frappáns.

    http://mondi.webvilag.com/anci%20tanc/ Itt is jártam.  Nahát!  Igen, így kell ezt csinálni.  

    Jobb oldalon az én cicáim vannak, Morzsi a 17 éves ivartalanított kandúr  (17 múlt májusban), és  Lucy,  idei-márciusi cicalány, akiről csak mobilon készített képem van, ami kicsit szemcsés. Életben, viszont  hasonmás.  Miközben ezeket a sorokat írom, a háttérben,  Sarah Brightman & Andrea Bocelli,  Time To Say Goodbye c.  világ "sláger" szól. Sajna ide nem tudom feltenni, csak képek mennek át.   Legyen szép napotok!

    armine     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2005. szeptember 13. 09:21342.

    Jó reggelt és kellemes napot Nektek!   

    Erika!          Gratulálok ! ...nagyon jól csinálod....   

    Évikém!      Legyen szép a TESÓKÁD!  ....milyen jó Neki, hogy ilyen testvére van.....   

     Ágik és Armine , Nektek meg sok puszi!     

    .Szép napot!        

     ...cupppppppp........Ági

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2005. szeptember 13. 08:48341.

    Szervusztok, gyönyörűen süt a nap, s a szunyogok is ébredeznek.Erika, gratulálok....Armine, csak türelem, majd 1szer csak "ráharap" anyukád a dolgokra, ha másért nem, csak azért, hogy hagyd már békén. S ha 1szer gépnél lesz, biztos vagyok benne, hogy ott is ragad...

    Gondolatok:

    a beszéd a fülnek szól, az írás az emlékezetnek.

    előzmény:
    Becsület (337)
    2005-09-13  08:28
  12. 2005. szeptember 13. 08:39340.
    Gotikám, kerestelek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2005. szeptember 13. 08:38339.
    Éva, én már lelopkodtam,. ide is tettem. Ahol Erika kiirta a cimet, akttints rá és tedd a kedvencek közé, aztán a monitoron varázsold elő a képet, mentsd el a monitor képét, ahogy szoktad, mikor már el van mentve a képeid közé, akkor valamelyik képszerkesztő programmal ki tudod vágni a monitoros képből az Erika képét, és azt ujból el kell menteni másképp.Ennyi, könnyű.
    előzmény:
    Becsület (337)
    2005-09-13  08:28
  14. 2005. szeptember 13. 08:36338.
    na nézzétek Erikát as mellékleteken! Büszke vagyok rá!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2005. szeptember 13. 08:28337.

    Mindenkinek nagyon kellemes szép napot!
    Erikám! ezeket a képeket nem lehet valahogy lelopkodni?  szíyvesen eltenném, vagy esetleg videóként levélben elküldeni, mint ahogy már vannak nekem ilyenek. Különben gratulálok, nagyon aranyosak vagytok  

    Ágicéám kellemes napot neked is és jó vendégvárást. Most megyek mert viszem a Tesókámat a fodrászhoz  

    előzmény:
    ovics (333)
    2005-09-12  23:39
  16. 2005. szeptember 13. 08:26336.
    Gratulálok Erika, nagyon tetszel, komolyan. ábbi sok sikert kivánok! Köszönöm, hogy megmutattad magad!!!!!
    előzmény:
    ovics (333)
    2005-09-12  23:39
  17. 2005. szeptember 13. 08:25335.

    ííííííííííííííííí, hogy kell az ilyet cysinálniiiiiii???????

    Valami csuda, én is meg szeretném tanulni, nagyon teccik, az csudi szép ruhás török menyecske, Erika, valami szuper vagy, meg akarom tanulni, hgoy kell ilyen képeket késziteni, illetve igy tömöriteni. Melyik programmal kell?

    előzmény:
    ovics (333)
    2005-09-12  23:39
  18. Torolt_felhasznalo_357707
    Torolt_felhasznalo_357707
    2005. szeptember 13. 07:12334.
    Szépjó reggelt mindenkinek és kellemes keddi napot :o))) Az enyém is annak igérodik, tegnap medve szindrómom volt, korán nyomott el az állom és nagyon sokat aludtam, ma pedig vendéget várok délután... a Bécsi barátnomet :o))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2005. szeptember 12. 23:39333.

    http://mondi.webvilag.com/anci%20tanc/

    Ez a szombati hastánc. 

    előzmény:
    Becsület (332)
    2005-09-12  23:20
  20. 2005. szeptember 12. 23:20332.

     

    Szép estét mindenkinek illetve most már nagyon kellemes pihenést szép álmokat.

    Sajnos ma csak nagyon későn értem haza, mert a Tesókámmal elkézimunkáztuk az időt, és amikor indulni akartam bejött a szomszédja ugy hogy eldiskuráltuk az estét.

    Viszont visszaolvastam a napi "termést". Nem is tudjátk hogy milyen boldog vagyok hogy ilyen kedves kis társaság jött össze itt ezen a topikon. már most olyanm kellemes családias a légkör ami remélem meg is marad nagyon sokáig.

    Armine! iram levelet remélem megkaptad és ha ugy gondolod add át édesanyádnak, vagyon örülnék ha sikerülne be csalogatni Őt is közénk.

    Holnap reggel leszek kicsit, meg este is korábban jövök haza, mert semmire nem maradt ma időm,  ugy hogy az "anya-topikba" ma be sem nézek, majd holnap.

    Mindhárom Áginak szeretném megköszönni hogy itt vannak velem és bizom abban hogy ez a kis társaság együtt is fog maradni.

    Ancsikám köszi a kultur-tippeket Vámost én is nagyonm  szeretem ugy hoghy megpróbálom meghallgatni.

    A képet Armine anyukájának küldöm, hogy lássa milyen vidámak vagyunk mi öregek

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_369173
    Torolt_felhasznalo_369173
    2005. szeptember 12. 21:59331.

    Óh, szuper!   Köszi, ezt nem ismertem !!!  

    Valamelyik keresőben nézek fotót is.

      armine

     

     

    előzmény:
    annaler (330)
    2005-09-12  21:54
  22. 2005. szeptember 12. 21:54330.

    Szia! egy kis izelítő Vámos Miklóshoz, a www.nec.hu oldalról:

    Vámos Miklós író. 51 éves. Számtalan novellája és számos regénye jelent meg az elmúlt 25 évben. Még tenisz szakkönyvet is írt, ha már ő is könyvből tanult meg teniszezni. Néhány évvel ezelőttig csak a szakma és az olvasók ismerték, mára azonban már mindenki tudja: ő A Vámos. Lehetetlen és Rögtön című tévéműsoraival az egyik legnépszerűbb televíziós személyiség lett. Vámos Miklós üdvözli a Necc.hu olvasóit, és sok szeretettel küldi az alábbi írását.
    Mindig írónak készültem. Nem tudom, miért. Így születtem. Már akkor író akartam lenni, amikor még nem tudtam írni. Fejben fabrikáltam néhány soros verseket, rövidke történeteket. Ugyanakkor olvasónak is készültem. Ötéves koromra megtanultam a betűket. Anyám esténként egy-egy oldalt fölolvasott a mesekönyvből, melyet előző karácsonyra kaptam. Egy medvebocsról szólt, aki Mackóvárosban él, s időnként vonaton utazik. Nagyon irigyeltem ezért. Szerbusztok, gyerekek, mackószívem veletek! - üzente a kis bocs a kis olvasóknak. Örültem, hogy valakinek a szíve végre énvelem van. Újra meg újra követeltem a fölolvasást. Hamarosan kívülről fújtam a szöveget, el-elakadó anyámat én segítettem ki. Megsértődött: Minek olvassam, ha úgyis fejből tudod? Csak olvasd, olvasd, könyörögtem. Sokszor nézegettem egymagamban a nyomtatott sorokat, izgalmas rajznak tűntek nekem. Leggyakrabban az utolsó mondatot vizsgálgattam: Szerbusztok, gyerekek, mackószívem veletek! Tudtam, hogy ez van odaírva, már azonosíthattam a fejemben brummogó szavakat a papíron vonuló betűosztagokkal. És egyszer, egy különösen tiszta fényű délutánon - máig érzem a gerincemben a fölszabadító érzést - hirtelen összeállt. Fogalmam se volt, mi történik velem, de az előző percben még megfejthetetlen vonalrengeteg immár tartalomhordozóvá vált, el tudtam olvasni:

    Ha még többet akarsz megtudni Vámosról és bele is olvashatsz a könyveibe, a www.vamos.hp.hu honlapon, ami Vámos Miklós saját honlapja. Érdekes én most nézelődtem ott. Fényképet is kerestem, de sajnos lementhetőt még nem találtam. Minden könyvéből vannak részletek.
    Jó olvasást: Ancsa

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_369173 (329)
    2005-09-12  21:22
  23. Torolt_felhasznalo_369173
    Torolt_felhasznalo_369173
    2005. szeptember 12. 21:22329.

    Igen-igen! Szia!  

    Én a is a stílusát szeretem, a nyugodt / higgadt, kicsit mindíg mosolygós modorát.  Egyszer érdemes lesz talán, elolvasni a könyvét is, s ha jól tudom van egy: APA CSAK EGY VAN c. is. 

    A könyveiből  egy másik aspektusát mutatja önmagából Vámos.  Színes egyéniség.  

    Kicsit átmentem a -Meni- topicba is, sztem hamarosan "lecseng"

    az év átverése. 

    Ki tudhatja, miért tette (?),  ha a figyelemfelkeltés volt a célja, SIKERÜLT.  Legalább nem a gyilkos kór, csak a hiszékenység szedte áldozatait.  Annyi baj legyen !!!!

    armine   

     

    előzmény:
    annaler (327)
    2005-09-12  21:06
  24. Torolt_felhasznalo_369173
    Torolt_felhasznalo_369173
    2005. szeptember 12. 21:07328.

    Hát peeeeeersze !!!!!!    Szép estét !!!!   

     

    armine   

     

    előzmény:
    hebbor (325)
    2005-09-12  21:03
  25. 2005. szeptember 12. 21:06327.
    Szia! könyvét még nem olvastam, én inkább ezeket a beszélgetős műsorait szeretem. Borzasztó szimpatikus az, hogy olyan közvetlen és tud hétköznapi dolgokról beszélni és érdekesen.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_369173 (326)
    2005-09-12  21:04
  26. Torolt_felhasznalo_369173
    Torolt_felhasznalo_369173
    2005. szeptember 12. 21:04326.

    Szép estét Annaler ! 

    Írod:  a PAX-tv holnap este21:00Vámos Miklós beszélget - Garaczi Lászlóval

    Sajnos nem tudom fogni, de  V. Miklós műsorát  nagyon szeretem.  Olvastad az:  ANYA CSAK EGY VAN c. könyvét?  

    Üdv: armine   

    előzmény:
    annaler (320)
    2005-09-12  19:05
  27. 2005. szeptember 12. 21:03325.
    Szép estét kívánok a késői látogatóknak !    
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  28. 2005. szeptember 12. 21:01324.

    Szia! 

    Amennyiben az ui. nekem szólt, köszönöm!   

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_369173 (323)
    2005-09-12  20:53
  29. Torolt_felhasznalo_369173
    Torolt_felhasznalo_369173
    2005. szeptember 12. 20:53323.

    Szia Marrti ! 

    A kép óriási, szuper-jó !  Elmentettem /  nyomtattam.  Volt 1 képem II. János Pápáról, ahogy a Laptopja előtt űl. Ezt a képet ismeri Anyu is.

    Igazad van.   A hitünk (is) az életünk, s ha  "varázslat az",  az az igaz! 

    Remélem, holnap direktbe is találkozunk.

    Szép jó éjszakát MINDENKINEK !   

    Ui: Helyesek a gyerkőcök, a nyuszók is aranyosak !

    előzmény:
    marrrti (315)
    2005-09-12  13:39
  30. Torolt_felhasznalo_369173
    Torolt_felhasznalo_369173
    2005. szeptember 12. 20:33322.

    Szép jó estét GOTINAGYI ! 

    Sajnálom, a mai fázis eltolódást, hol Ti vagytok, hol + én voltam, itt, csak sosem 1időben.  Remélem, hogy holnap jobban sikerül a kontakt, ma valahogy én is korábban álmosodom. Örülök, ha tetszettek a képek.  

    Anyuval telcsin  beszéltem, a kedvenc  Gilmore sorozata  mindíg nagyon feldobja, jót derültünk ma is. 

    Amikor a http://www.gportal.hu/portal/gilmoreworld/ linkről beszéltem, csönd lett a vonal végén.    Nem adom fel! 

    Jó éjt: armine     

     

    előzmény:
    gotinagyi (313)
    2005-09-12  13:15
  31. 2005. szeptember 12. 19:16321.
    neked is, viszont  
    előzmény:
    annaler (320)
    2005-09-12  19:05
  32. 2005. szeptember 12. 19:05320.

    Szép jó estét Mindenkinek!

    Hoztam Nektek holnapra egy kis rádiós-televizíós csemegét:

    a PAX-tv holnap este21:00Vámos Miklós beszélget - Garaczi Lászlóval

    és egy másik

    Holnap a Kossuth rádióban:

    20:35Hogy volt - Vámos Miklós emlékezése A siker bűn
    Császár István és Hajnóczy Péter archív felvételekről szólal meg
    A műsort Liszkai Károly, Molnár András, Simon László és Zoltán Gábor készítette
    E-mail: zoltan.gabor@radio.hu 
    (a következő rész: holnap, K. 20.35)

    Jó szórakozást Mindenkinek: Ancsa

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  33. 2005. szeptember 12. 16:07319.
    köszön9öm, mindhárman nagyon aranyosak 
    előzmény:
    hebbor (318)
    2005-09-12  14:31
  34. 2005. szeptember 12. 14:31318.

    Szia! 

    Gondolom a nyuszókra gondoltál!!!? 

    Itt küldök egy pár képet!   

    Puszi.........Ági

    előzmény:
    marrrti (316)
    2005-09-12  13:42
  35. 2005. szeptember 12. 13:59317.

    Szia!

    Köszi a bíztatást, de mire Pálma rájön, hogy anya csak egy van, ..addigra én már hol leszek!Most múlt aug.-ban 17!  Szeretetet csak a kutyáimtól kapok...szomorú....nem?

    A nyuszi ketiben van és amit kedden kaptam volna, az is "csúszik"!

    Írj néha nekem, hogy tudjak rólad is!

    puszi.............Ági

    előzmény:
    gotinagyi (311)
    2005-09-12  12:24
  36. 2005. szeptember 12. 13:42316.
    Tegyél már fel ide egy "törpe" képet, légysziiiiiii 
    előzmény:
    hebbor (306)
    2005-09-12  09:04
  37. 2005. szeptember 12. 13:39315.
    a másodikban jobban hinnék, bár tudom, hogy a mondat egyik fele sem felel meg a valóságnak, mert igenis, néha vannak varázslatok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_369173 (312)
    2005-09-12  12:39
  38. 2005. szeptember 12. 13:37314.

    Ezt mutasd meg az anyukádnak 

    Ez a fotó elnyerte "AZ ÉV FOTÓJA"  CIMET

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_369173 (308)
    2005-09-12  11:03
  39. 2005. szeptember 12. 13:15313.
    Hiába, no, nagyon okos emberke volt Einstein bácsi.....a képek szuperok!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_369173 (312)
    2005-09-12  12:39
  40. Torolt_felhasznalo_369173
    Torolt_felhasznalo_369173
    2005. szeptember 12. 12:39312.

     

    Idézet:

    Csak kétféleképpen élheted az életed. Vagy abban hiszel, a világon semmi sem varázslat. Vagy pedig abban, hogy a világon minden varázslat. 

                                                                           Albert Einstein

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  41. 2005. szeptember 12. 12:24311.

    Sziasztok! Kedves Boagfu! Ne légy elkeseredve, tudom könnyű mondani, a kislányod "hálátlansága" miatt. Idő kérdése, és rá fog jönni, hogy édesanyja csak 1 van!! Nagyon örülök, hogy le tudod kötni magad a nyuszkókkal, na meg a net-tel is. nekünk is van nyulunk de a szabadban, ketrecben...Én nem szeretek semmilyen állatot tartani lakásban .  Azért jelentkezz, gyakran, jó?

    Ja, én is az átvertek közé tartozom, de én már csak ilyen maradok....azért is bízom az emberekben!!!!!

    előzmény:
    hebbor (306)
    2005-09-12  09:04
  42. 2005. szeptember 12. 11:48310.

    Marrrtikám!

    Méhecske elmentve! Tegnap este képzeld a nagy magyarázkodás közben elment a Windows programom, s azt kellett hosszú időn keresztül töltenem, mert ha nem tettem volna, az összes elmentett dolgom elszállt volna az űrbe.

    Aztán nem lett volna a kiskutya, aki kikaparja!

    Köszönöm a kedvességedet, de látom most nem vagy elérhető, estére kereslek!

    Puszika!

    és mindenkit ismeretlenül is üdvözlök!

    Hilda  

    előzmény:
    marrrti (305)
    2005-09-12  08:41
  43. Torolt_felhasznalo_369173
    Torolt_felhasznalo_369173
    2005. szeptember 12. 11:14309.

    HELLO MINDENKINEK !

    ISTEN ÉLTESSE A MÁRIÁKAT  NÉVNAPJUK ALKALMÁBÓL!!

    NO, ÉS PERSZE MINDANNYIUNKAT   !!!

    ÜDV: armine    

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  44. Torolt_felhasznalo_369173
    Torolt_felhasznalo_369173
    2005. szeptember 12. 11:03308.

    Szervusz Armine4

    SZERVUSZ KEDVES MARRTI !

    TEGNAP ESTE JÖTT AZ ÖTLET, HOGY TŐLETEK,  A FÓRUMON KERESZTŰL KÉRJEK SEGÍTSÉGET, ÉS MÁRIS ITT VAGYTOK. 

    Jó, hogy ennyit törődsz az anyukáddal, és még az internet használatára is meftanitanád. Ha te is azt szeretnéd, hogy anyukád élete ezzel szinesebb legyen, akkor ez sikerülni fog.

    IGEN, SZERETNÉM KÖSZI !!!    

    Elmondom, hogy nekem az volt a nehéz, hogy nem volt körülöttem senki, aki segitsen, mert mikor megvettük a gépet, Niki még 9 éves volt, és ő sem tudott semmit. Tehát inkább nekem kellett tanulni, és nem volt kitől, ez nagyon nehéz volt. Anyukádnak gyorsan fog menni melletted.

    SANOS ÉN NEM LEHETEK MINDÍG VELE, (AKTÍV MUNKAVISZONY, ÉS VIDÉKI LAKHELY,  JELEN PILLANATBAN), DE AZ ALAPOKRA  MEG FOGOM TANÍTANI, TERMÉSZETESEN.   A PC TUDÁS ELMÉLYÍTÉSÉBEN, A LEHETŐSÉGEK ISMERETÉBEN, A KEDVCSINÁLÁSBAN KÉREM, KÉRTEM A SEGÍTSÉGETEKET.   

    Sok sikert és kitartást kivánok!

    KÖSZÖNÖM: armine    

    előzmény:
    marrrti (304)
    2005-09-12  08:29
  45. 2005. szeptember 12. 09:22307.
      hebbor = boagfu    
    előzmény:
    hebbor (306)
    2005-09-12  09:04
  46. 2005. szeptember 12. 09:04306.

    Jó reggelt Mindenkinek! 

    Hasonlóan , kívánok sok boldogságot MINDEN MÁRIÁNAK!!!!!

                  

    Ágik! 

    ..A napindító nagyon aktuális, mivel én is az " átvertek " között voltam, csak a késöbbi vitába, nem vettem részt! 

    Régen" találkoztam" Veletek....én sokat neteztem és most egy nagyon kellemes új elfoglaltságom van.Törpenyuszizom! Hihetetlen, hogy milyen kedves kis jószágok!Pótolnak egy cicát, vagy bár mely kis kedvencet! Mindig azthittem, hogy büdös a nyúl, ez nem igaz. Nem jobban kell odafigyelni rájuk, mint bármilyen más állatkára! Kedves, hallgat a nevére, szobatiszta /rá kell nevelni, ...és lehet!!!/ szereti, ha símogatják, ha foglalkoznak velük...sőt...igénylik!Szóval beléjük szerettem.

    A nyuszi mint házikedvenc topicon épp most van 2 meseszép nyuszó ajándékba , örkbefogadásra vár!!! Nézzétek meg a képeket!Gyönyörűek!!!!!! Sokat meséltem az "új kedvtelésemről" , nagyon sok örömet ad!

    Mindenkim távol van, a lányomnak nincs szüksége rám/ ezt Ő mondja/, hát maradtam én és az állatkáim! 

    ....sok puszi Nektek....Ági

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  47. 2005. szeptember 12. 08:41305.
     
    előzmény:
    Becsület (281)
    2005-09-10  09:07
  48. 2005. szeptember 12. 08:29304.

    Szervusz Armine4

    Jó, hogy ennyit törődsz az anyukáddal, és még az internet használatára is meftanitanád. Ha te is azt szeretnéd, hogy anyukád élete ezzel szinesebb legyen, akkor ez sikerülni fog.

    Elmondom, hogy nekem az volt a nehéz, hogy nem volt körülöttem senki, aki segitsen, mert mikor megvettük a gépet, Niki még 9 éves volt, és ő sem tudott semmit. Tehát inkább nekem kellett tanulni, és nem volt kitől, ez nagyon nehéz volt. Anyukádnak gyorsan fog menni melletted.

    Sok sikert és kitartást kivánok!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_369173 (297)
    2005-09-11  22:57
  49. 2005. szeptember 12. 08:20303.

    ....igen, az én hiszékenységem az elmúlt napokban a jó szivemből   - és a hülyeségemből - fakadt 

    Szép jóreggelt és BOLDOG NÉVNAPOT   a Máriáknak!

    előzmény:
    gotinagyi (302)
    2005-09-12  08:18
  50. 2005. szeptember 12. 08:18302.

    Szervusztok, én is csatlakozom a drusza jókivánságaihoz!! Visszajött a jó idő, süt a nap...

    Gondolatok:

    A hiszékenység, ha szívből fakad, mit sem árt az észnek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_357707 (301)
    2005-09-12  07:23

Címlap

top