Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Elmúltam 70 éves!!!!

Becsület
Létrehozva: 2003. október 12. 19:21
Ahogy néhány hónapaja lapozgatom a Fórumot szinte minden korosztálynak van topikja.
Mi, akik túl vagyunk a 70-en még nem hagyjuk leírni magunkat, mert minket is érdekel sok minden. Szeretjük az életet, jó magam szeretem a fiatalokat, szeretem a családomat és jól esik hallani vagy olvasni ha mások is igy vannak ezekkel. Szeretem a gyerekeket, szívesen olvasnék unokákról, dédunokákról, hiszen nincs szebb dolog mint egy babáról mesélni és együtt örülni annak, hogy milyen aranyosan gyarapodnak, másznak, megteszik az első lépéseket, stb.stb.
Nekem ugyan nincs unokám csak egy gyönyörű nagy lányom aki rengeteget dolgozik, de nekem Ő még mindig a kicsi lányom és amíg élek az is marad. Nem csak az unokákról, dédunokákról lehet beszélni, hanem a gyermekeinkről, és általában a családunkról, ha meg valakinek sajnos nincs, akkor talán szívesen venné ha esténként, vagy bár mikor itt szót válthatna egy korban hozzá illő életvidám emberrel, aki megérti a problémáit, akivel megbeszélheti az elképzeléseit, megvitathat egy fimet, egy könyvet, vagy Isten bocsá' egy ebédről, vacsoráról cseveghet, vagy elmondhatja hogy is jutott ide közénk.

Kérem szépen az ifjakat akik veszik a fáradságot és esetleg elolvassák ezt a pár indító sort, vegyék rá a szülőket, nagyszülőket hogy üljenek a gép mellé és beszélgessenek amikor ők nincsenek otthon és nem használják a gépet. Higyjék el szívességet tesznek az időseknek ha rábeszélik őket a "TÁVBESZÉLGETÉSRE"
Egyáltalán nem ördöngősség megtanuli, hiszen jó magam betöltöttem a 76-ot és lám itt vagyok és nagyon szeretem ezeket az órákat amit a különböző témák olvasásával töltök. Remélem hamarosan lesznek akikkel beszélgethetek.
  1. Torolt_felhasznalo_357707
    Torolt_felhasznalo_357707
    2005. szeptember 9. 00:13251.
    Bekukk, de látom, itt már mindenki alukál  Jó éjszakát, szép álmokat  reggel kellemes ébredést  és napsutéses pénteki napot kívánok  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_615334
    Torolt_felhasznalo_615334
    2005. szeptember 8. 23:15250.

    Imádni való vagy , vagytok! ÉN IS ILYEN AKAROK LENNI,MINT TI!!ÉS LESZEK IS! Már csak 20 év! 

    Gondolkodóba estem, hogy anyámat is ide kéne hozni valahogy . Mondjuk a 70-dik szülinapjára mobilt telefont kapott és azzal elég sok ideig nem volt jóban De belejött ,mert ő sem egy olyan feladós típus!

    És egy biztos: itt nem lehet magányos senki!

    előzmény:
    Becsület (1)
    2003-10-12  19:21
  3. 2005. szeptember 8. 22:53249.

    Kivánom, hogy sikeresen teljesüljön az elképzelésed, ha tudok segiteni nagyon shzivesen csak szól. Merre laktál, talán ismerőt nekem is a hely

    A régi filmek és régi zeneshzámok mindig nagyon felkavarnak mert látom hogy milyen fiatalok voltunk abbanm az időben

    Most én is elköszönök, minenkinek nyugodalmas jó éjszakát kivánok álmodjatok szépeket és ébredjetek derüsen, jókedvűen  

    előzmény:
    ovics (247)
    2005-09-08  21:35
  4. 2005. szeptember 8. 21:36248.
     Jó éjt!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2005. szeptember 8. 21:35247.

    Én elraktam 1 tantuszt,lyukas 2 fillérest,5 fillérest,egészen az 500 forintig.

    Mostanában járom végig és fotózom azokat a helyeket,ahol a 60-as években éltem a szüleimmel.Különleges érzés.Ebből akarok egy nosztalgia videót csinálni.

    van egy tv csatorna a Classic1............itt régi számokat adnak le,az előbb a Pomádéból volt Travolta és Olivia Newton John kettőse.Azt hiszem előveszem a filmet és megnézem mégegyszer.

    Emlékeztek?Állami Áruház,2x2 néha 5......... 

    előzmény:
    skne (240)
    2005-09-08  20:12
  6. 2005. szeptember 8. 21:26246.

    Éva! Gyere, olvass el minket, nem fogsz unatkozni ígérem. Nekem pedig már az is nagyon kellemes meglepi lesz, ha megkeresed a Placido Domingo rajongók c. topicot.

    Várlak: Ancsa

    előzmény:
    Becsület (241)
    2005-09-08  20:43
  7. 2005. szeptember 8. 21:22245.

    Szia skne!

    Én a '60-as évek első felére emlékszem, hát Ti?

    előzmény:
    skne (240)
    2005-09-08  20:12
  8. 2005. szeptember 8. 21:21244.
    Marrrtikám én kezdettől fogva UPC chelló-s vagyok és meg vagyok velük elégedve, pláne most hogy befejeződött a bővités, nincs vele semmi gond. Nyugodtan átléphetsz, most ugy tudom 5400 forint egy hónapra és 24 órás szolgáltatás.
    előzmény:
    marrrti (242)
    2005-09-08  21:04
  9. 2005. szeptember 8. 21:06243.
    Placido Domingo rajongók  - hát mi más lehetne? 
    előzmény:
    Becsület (241)
    2005-09-08  20:43
  10. 2005. szeptember 8. 21:04242.
    hűű, most megijedtem, mert éppen a közeljövőben terveztem, hgoy átlépek a UPC-hez, de ha az sem jobb, akkor nem érdemes variálni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_327798 (239)
    2005-09-08  18:37
  11. 2005. szeptember 8. 20:43241.

    Kellemes estét mindenkinek!

    Skne! Én ha jól emlkékszem, ugy 20- éve szünt meg a telefontantusz, akkor váltotta fel az 1 forintos, majd a 2 forintos s igy lett a végén már majd minden telefon kártyás mert már a 20.  forintosokból is annyit kellett bedobálni, hogy az ember nem győzött annyit cipelni.  

    Sárimama, én is UPC chelló-s vagyok és nem panaszkodom a szolgáltatásra, igaz hogy most az átállási időszakban voltak napok amikor lassu volt vagy egyáltalán órákon  keresztül nem is volt net de amióta befejezték a bővitési munkákat megint rendben van minden. 

    Kedves Kusza, nagyon örülök hogy ide találtál, és látom hogy nagyon uj "Kislány" vagy még itt, igy ha megengeded szivesen segitünk a formai beilleszkedésben. Bemoldal készités, stb. Jelezd ha bár miben segitségre lenne szükséged, itt mindig találsz segitőkész emberkét. 

    Ancsika már én is elmegyek a domingó oldalra egy kicsit boklászni, mert akarok csinálni neked egy kis meglepit. ird meg légyszives a topik pontos nevét 

    előzmény:
    skne (240)
    2005-09-08  20:12
  12. 2005. szeptember 8. 20:12240.
    Ha egy viccet nehezen ért valaki, régen azt mondták, hogy végre leesett a tantusz. Ki emlékszik,hogy meddig volt  forgalomba? 
    előzmény:
    annaler (218)
    2005-09-07  18:28
  13. Torolt_felhasznalo_327798
    Torolt_felhasznalo_327798
    2005. szeptember 8. 18:37239.
    szia a upc-nél vagyunk már öt vagy hat éve nem tudom mitörtént de van amikor a telefon sem jó .csak kérik a magas tarifát.szolgáltatás meg 000. remélem meg javul .olyan jó volt egy kicsit beszélgetni illetve irni.Csak a munka meg a munka,veletek egy kicsit ki kapcsolodtam.
    előzmény:
    marrrti (237)
    2005-09-08  18:28
  14. 2005. szeptember 8. 18:30238.
    Szia Kusza, látom, még új vagy, mi is azok voltunk nem régen. Viszont nekem  sokat segített a tanulásban Becsület, Nagyiági, és mindenki. Te is így leszel ezzel, ha segítség kell majd.
    előzmény:
    Kusza (235)
    2005-09-08  18:13
  15. 2005. szeptember 8. 18:28237.

    lényeg, hogy sikerült ide találnod. Nem hiszem, hogy a gépben lehet a hiba, inkább a szolgáltatóban, nem gondolod? ÍMilyen internetes kapcsolatod van? honnan kapod az internetes összeköttetést? lehet, hogy ők keskeny sávon szolgáltatnak??? 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_327798 (234)
    2005-09-08  17:50
  16. 2005. szeptember 8. 18:24236.
    Szép estét mindenkinek, 9 óra után leszek, úgy gondolom.
    előzmény:
    Becsület (229)
    2005-09-08  08:07
  17. 2005. szeptember 8. 18:13235.

    Nagyon megörültem ennek az oldalnak, azt hittem nincsennek ilyen idősek mint én. Egy pillanat és 68 éves leszek. De most sietek, mert sajnos elfejtettem, hogy ünnep van és reggel nem mentem a templomba most megyek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_327798
    Torolt_felhasznalo_327798
    2005. szeptember 8. 17:50234.
    köszönöm ide találnék csak lassú a gép nem a gép hibája most véletlen be jött. igyekszem pótolni.a lemaradást üdv.
    előzmény:
    gotinagyi (227)
    2005-09-08  07:33
  19. Torolt_felhasznalo_327798
    Torolt_felhasznalo_327798
    2005. szeptember 8. 17:46233.
    szia vagyok csak nagyon lassú a gép egyszer bejön a lap egyszer nem most nagy-nagy nehezen bejött.láttam a képeket olvadozok.sajnálom hogy ilyen jó dolgokrol lemaradok olvastam az opera vicceket nagyon jók.üdv sarimama Én is küldök szép virágot.
    előzmény:
    annaler (217)
    2005-09-07  16:20
  20. 2005. szeptember 8. 17:12232.
    Szia Ancsa, megek megkeresem azokat a képeket.
    előzmény:
    annaler (231)
    2005-09-08  11:49
  21. 2005. szeptember 8. 11:49231.

    Sziasztok szép napot Mindenkinek!

    Marrti tettem fel újabb képeket a legek-legjéről, ha esetleg próbálkozán valami új technikával, hogy hogyan kell képeket összecsúsztatni, 1./ legyen választékod, 2./ hátha egyszer én is eljutok a számítógép használatában arra a szintre, hogy legalább megértem, hogyan kell. Nem tudom a hsz. számát, de bemásoltam egy interjú-részletet is, biztosan megtalálod.

    Látom egyre több ismerős névvel találkozom itt. Kívánom minden örök-ífjú gyakorló- és még csak jövendőbeli (én is ez vagyok!) nagymamának, hogy készüljön fel ebből a nagyon érdekes, értelmes elfoglaltságból, mert egyszercsak az unoka fog a gép mellé ülni és lehet, akkor is nagyszükség lesz a nagyi tudására.

    Emlékeztek a dalra? nekem mosthogy olvastam a biztatásokat a számítógép-használattal kapcsolatban, önkéntelenül is ez ugrott be: "Óóóó Nagymami, drága nagymami..... a nagymaminak úgy sincs semmi dolga.... már Ferihegyen várta Gagarint.....hisz a jó nagyanyó otthon ül... " nem tudom már pontosan a szöveget, de valami ilyesmi. Hát lehet, hogy Ti és remélhetőleg mi is, már olyan nagymamák leszünk, akiknek az unoka pátyolgatásához az is hozzá fog tartozni, hogy a számítógépen is méltó játszótársai tudjunk lenni a unokáknak. Legalábbis egyre inkább ez a meggyőződésem.

    Legyen szép napotok, ha találok valami szép zenés műsort, vagy filmet, akkor még estig visszajövök: Ancsa

    előzmény:
    marrrti (225)
    2005-09-07  23:10
  22. 2005. szeptember 8. 08:46230.

    Jó...jó..., de ha nincs ihlet s nem jön az a fránya múzsa, akkor mi van...?

    Szép jó reggelt mindenkinek!

    Istvánka 

     

    előzmény:
    gotinagyi (214)
    2005-09-07  12:31
  23. 2005. szeptember 8. 08:07229.

    Gotikám! először is a tegnapi hozzászólásodra is szeretnék reagálni. Igazad van az "arany kőzéputtal" kapcsolatban, hogy inább csak reggel este de akkor értelmes dolgokat tudjon az ember olvasgatni, mert egész nap itt ülni és csak azért irogatni hogy lássák itt vagyok, sok értelmét nem látom. Remélem Ti is igy vagytok ezzel?
    és a mai GONDOLAT is valóban megszivlelelndő 

    Mindenkinek nagyon szélp és kellemes napot kivánok, ebben a nagyon kellemes "VÉNASSZONYOK NYARÁBAN". 

    Felhőcske, nagyon szépen kérlek ne tünj el, olyan öröm volt számomra hogy itt találtalak, szeretném ha itt is martadnál ill. sokszor jelentkeznél. 

    Sárimama ha akarod, segitünk abban hogy hogyan találsz ránk könnyen és gyoirsan. Este itt leszek de akár most is ha már ide tudsz ülni pár percre.  

    előzmény:
    gotinagyi (227)
    2005-09-08  07:33
  24. 2005. szeptember 8. 07:38228.

    .... ezért maradt műveletlen marrrti , most már tudom.

    Szia Gotikám, puszi neked, hogy felnyitottad a szemem, de már ez után sem igen fogom elolvasni, csak a nekem tetsző könyveket.

    Marcsikák, Marikák, akik esetleg most ünneplitek a névnapotokat, sok boldog névnapot kivánok, de gondolom, az igazi  névnap majd 12-én lesz, többségében akkor ünnepelnek a Máriák 

     

    előzmény:
    gotinagyi (227)
    2005-09-08  07:33
  25. 2005. szeptember 8. 07:33227.

    Szép reggelt Nektek!

    Évikém, és mi tartja vissza a "híveidet" attól, hogy netezzenek?Sárimamának meg kéne mutatni, hogy talál könnyen ide a topikba, mert még ő "tanuló" ugye?Viharfelhő, olyan vagy nint a vihar, jössz, s már nem is vagy....

    Gondolatok

    Igazán műveltek soha nem leszünk, ha csak azt olvassukel, ami tetszik.

    előzmény:
    Becsület (226)
    2005-09-07  23:46
  26. 2005. szeptember 7. 23:46226.

    Sajnos csak most értem ide, de visszaolévastam a  napi TERMÉST.

    Nagyon boldog vagyok, hogy jöttök, irtok, beszélgettek!!!

    Evicacica, mayazoli, ayesha mindhármotoknak üzenem hogy a nagyikat, anyukat és apukat bizony ide kellene szoktatni, mert lehet hogy most zárkózottak de ha egyszer egyszer beleolvasnának pl ebbe a topikba biztos hogy a végén csak vennék a fáradságot és irnának egy pár mondatot,  Mindig csak a kezdet nehéz.
    Akiknek viszont már sajnos csak emlékei vannak a nagyiról aoknak üzenem, hogy nagyon együttérzek velük. Én is nagyon-nagyon szerettem az imádott nagyikámat, de Ő már nagyon sok évvel ezelöt itt hagyott, Akkor még hire-hamva sem volt a net-nek. Sajnos Apukám sincs már velünk, pedig Ő biztosan itt ülne a gép elött és olvasgatná a világ hireit és biztosan irogatna is. Anyukám biztos hogy mondogatná neki: Gyula  már megint a gép elött ülsz  nem tesz jót a szemednek.  Ugyan is ezet mondogatta mindig mert apukám a drága állandóan olvasott.

    Hát bizony én is nagyon boldog lennék ha itt lehetne velem, de sajnos minden véges ebben az életben. Ma már csak hármasban vagyunk a "CSALÁD" A nővérkém, a lányom és én. Bizony a lányom már mondta is párszor:" Mami ezt hogy csináltad, tanits meg engem is. Ti ott egymást okitjátok látom" Hát igy igaz, egymást tanitgatjuk itt Ő viszont dolgozik a gépen és csak esténként ül le mellé ugy hogy egy egy Honfoglalót lejátszik, hogy egy kicsit pihentesse az agyát.

    Jaj bocsika, hogy ennyit firkálok, de ezek ugy kikivánkoztak belőle.

    Most mindenkinek nagyon kellemes pihentető alvást és szép álmokat kivánok, Holnap szeretnék ujra ezzel a kis társasággal találkozni és boldog lennék ha még csatlakozna hozzánk néhány baráti szóra vágyó emberke. 
    Ők a lányom és a Nővérkém

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  27. 2005. szeptember 7. 23:10225.

    Kedves evicacica, csak bátortisd az anyukádat, az őt érdeklő dolgokkal csalogasd szép lassan a gép elé, én is igy kezdtem a férjemmel. Most pedig már idő beosztást készitünk, mikor ki üljön a géphez 

    Elköszönök, mindenkinek szép álmokatl!

    A tengerentúliaknak pedig szép napot!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_442390 (223)
    2005-09-07  21:36
  28. 2005. szeptember 7. 23:08224.

    még ne mfeküldtem le, igen, arra a fényképre értettem, és arra értettem azt is, hogy remélem, nem ahragudtál meg érte.

     

    előzmény:
    annaler (222)
    2005-09-07  21:11
  29. Torolt_felhasznalo_442390
    Torolt_felhasznalo_442390
    2005. szeptember 7. 21:36223.

    Sziasztok,

    ne haragudjatok, hogy letegezlek benneteket, de úgy megszoktam már és különben is, hiszen Ti olyan fiatalok vagytok lélekben. Beleolvastam a topicba és esküszöm ez volt a napom fénypontja, annyi jókedv és optimizmus sugárzik a szavaitokból. Az én nagyikám már nem lehet velem, de ő is biztosan kipróbálta volna a netet, ha lett volna lehetősége rá. Sajnos még anyukám sem tudja kezelni még az egeret sem, meg ő túl zárkózott is ahhoz, hogy "idegenekkel" csevegjen. Be fogok majd nézni hozzátok, és ha olyan a téma én is írok. Szeretnék hozzátok hasonlítani, ha én is ilyen idős leszek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  30. 2005. szeptember 7. 21:11222.

    Marrti! Ez a telepátia!!! most találtuk meg az összecsúszott képeket, Tomival most nevettünk és csodálkoztunk rajta, hogy hogy csináltad?

    Mégegyszer köszönöm, azon túl hogy egy kedves ötletet, igazán kellemes meglepetés volt, még a munka is, hogy így összeraktad, Már lementettem, erről mindig Te fogsz eszembe jutni.

    Az opera alapismertetőjére gondolsz? most beszélgettem azzal a topiktársnőmmel, aki Németországból küldte. Szerintem vicc, de az a fajta vicc, ami tényleg jó pofa és tényleg humoros, vidám, szórakoztató.

    Megnézlek az msn-n, hátha utolérlek még, ha nem holnap kereslek, jó éjszakát: Ancsa

    előzmény:
    marrrti (221)
    2005-09-07  21:06
  31. 2005. szeptember 7. 21:06221.
    hahaha, nagyon jó, hogy bemásoltad.
    előzmény:
    annaler (218)
    2005-09-07  18:28
  32. 2005. szeptember 7. 20:18220.
    Szia BecsÉvi a Marrrti privit küldött,és ide találtam mindent végigolvastam,izgi lett milyen sokszinű a hozzászólás remélem így marad ,olvastam az amerikai Rózsikáról/boldog névnapot és sok találkozást az éteren kivánok erőben egészségben/ ,mindenki megtalált ügyi vagy jó,hogy nyitottad puszi érte Kati
    előzmény:
    Becsület (204)
    2005-09-07  07:52
  33. 2005. szeptember 7. 19:53219.
    ide találtam,szia Kati
    előzmény:
    marrrti (212)
    2005-09-07  12:13
  34. 2005. szeptember 7. 18:28218.

    Húúúha!!! már megint én írok itt? remélen nem lesz belőle gond, de Ti jutottatok eszembe, mert egy topictársam -aki velem együtt komolyzene-rajongó-, másolt be nekünk valamit, amiről úgy gondoltam, hogy megosztom Veletek is. Bár nem szeretem a vicc-másolásokat, de ez most kivételesen szerintem tényleg tanulságos és főleg humoros:

     8 fontos tudnivaló azoknak, akik először mennek operába:

    1. Az operában végig énekelnek, ha valaki abbahagyja akár egy pillanatra is, hálából rögtön meg kell tapsolni.

    2. Az operák alaptörténete a következő: két kövér ember szerelmes egymásba és a végén egyikük vagy mindkettő meghal. Őket kell a leghangosabban megtapsolni. Ha nem halnak meg, vígoperáról beszélünk.

    3. Az operák általában nem szinkronizáltak, de a szereplők gesztusaiból is kitalálható a történet.
    - Ha mellükre szorítják a kezüket, mint Lajcsi, szerelmesek,
    - ha a plafonra néznek: boldogok,
    - ha a padlóra: szomorúak,
    - ha pedig a kardjukat csapkodják: kardozni akarnak valakivel.
    - a gonosz általában gonoszan néz, vagy ki van vastagítva a szemöldöke.

    4. Aki a legmagasabb hangon énekel, az keresi a legtöbbet, mind a férfiaknál mind a nőknél.
    5. Mivel az operákat régen írták, a szövegírók többsége szerencsére már nem kap pénzt az idióta dalszövegekért.

    6. A jó és a gonosz kövér nőket a ruhájukról lehet megkülönbözetni:
    a jó kövér nőnek ugyanis általában jobban kivan a melle.

    7. A zenészek nem azért vannak egy árokban, mert szar számokat fognak játszani, hanem azért, hogy látsszanak az énekesek.

    8. Ne aggódjunk, senkit sem ölnek meg annyira, hogy a halála előtt ne tudjon még tíz percet énekelni.

    Ígérem mára békén hagylak Benneteket, mert még a végén elharapódzok, bocsi remélem sikerült egy-egy mosolyt előcsalogatni a fenti sorokkal és akkor már megérte: Ancsa

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  35. 2005. szeptember 7. 16:20217.

    Szia! Örülök ám, hogy előkerültél!! annak pedig külön, -bár láttam az új módi lehetővé teszi- hogy megnézted a bemoldalam.

    A virágaim; most remélhetőleg már elő tudom hívatni azokat a képeket, amiket a kertben lévő angyaltrombitám virágairól fotóztunk.

    Teszek Neked ide még Domingo-képeket! (nem vagyok nagyon elfogult igaz,:o)) Felteszem Neked azt a fotót, amit ma találtam jó? A 3. képen a családjával, feleségével és az akkor még két tizenéves fiával látod.

    Ide én is benézek gyakran, remélem sokszor tudunk beszélni, érezd jól magad és írjál: Ancsa

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_327798 (208)
    2005-09-07  10:21
  36. 2005. szeptember 7. 13:48216.

     Szió, kedves drusza,,,,,,Igen, gulyás,és bucinudli......

    A nagyikat csábítsátok a géphez játszani,s lassan lassan rákapnak majd a netre...türelem...

    előzmény:
    marrrti (215)
    2005-09-07  12:35
  37. 2005. szeptember 7. 12:35215.
    Szia kedves Goti, készen van már az ebéd?
    előzmény:
    gotinagyi (214)
    2005-09-07  12:31
  38. 2005. szeptember 7. 12:31214.
    Hogy mi az arany középút? Hát reggel is egy kicsit, és este is egy kicsit......írni......
    előzmény:
    ovics (206)
    2005-09-07  09:04
  39. 2005. szeptember 7. 12:27213.

    Szia Ildee, mi lassan tanulunk de annál nagyobb az örömünk, mikor valaminek az ízére rátalálunk. Anyukádat is meg lehet mindenre tnígtanai, hát téged is ő tanított annak idején járni.

    Az is nehezen ment, mégis megtanultad. Most te tanítsd ugyanakkor türelemmel az anyukádat. A TÜRELEM a lényeg.

    előzmény:
    Ildee29 (200)
    2005-09-06  23:13
  40. 2005. szeptember 7. 12:13212.

    Szia mindenkinek!

    Nagyon jó, hogy nem csak a 70-esek néznek be, ez nagy öröm!

    Higyjétek el, akinek van nagyija, hogy  könnyű lenne őket is megtanitani netezni. Persze, türelem az kell hozzá a tanítónak is és a tanítványnak is egyaránt. Viszont megéri!

    Fájós lábbal, öregen, fáradékonyan már sokkal kevesebbet mozgunk, itt viszont eljön a szobánkba a VILÁG!!!

    Csodálatos dolog az internet! Mikor a Google th-ban rákattintok a földgömbön egy  városra, és az úgy elém terül, hogy látom az utcákon az autókat, a templomok tornyit, fantasztikus. Még fiataloknak is sokat jelenthet.

    előzmény:
    mayazoli (211)
    2005-09-07  10:49
  41. 2005. szeptember 7. 10:49211.
    Hát le a kalappal! Nekem tátva maradt a szám, amikor megláttam ezt a topicot, meg beleolvastam! Bár csak élnének a nagyszüleim, ők biztosan nagyon örülnének a technika e vívmányának!Minden tiszteletem az időseké!
    előzmény:
    Becsület (1)
    2003-10-12  19:21
  42. 2005. szeptember 7. 10:31210.

    En bar nem tartozom ebbe a korosztalyba, de be kellett ide kukkantsak.

    Ilyenkor megjobban hianyzik a nagyim  

    Ö volt a vilagon a legjobb, de szerintem soha nem tudtam volna megtanitani netezni  A kartyas telefonnal is mennyi gondja volt...

    Tovabbi jo forumozast!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  43. Torolt_felhasznalo_327798
    Torolt_felhasznalo_327798
    2005. szeptember 7. 10:27209.
    szia,jónapot,hogy vagy látom feléledt ez az oldal nagyon jól kell ez az oldal sokan vagyunk és ez igy van jól.legelább mi is szóhot jutunk igaz?
    előzmény:
    Becsület (199)
    2005-09-06  22:52
  44. Torolt_felhasznalo_327798
    Torolt_felhasznalo_327798
    2005. szeptember 7. 10:21208.
    szia én mindenhol koválygok nagyon boldog vagyok,hogy ujra rád találtam,már hiányoztál.megnéztem a DOMINGÓ képeket és meg dicsértelek.csodálatos. csak nem tudtam irni.az unokám azt mondta nem a gép hibája. várom a leveled szia,Sárimama olyan kedveseza virág a tieid a kertben ragyognak ugye.
    előzmény:
    annaler (198)
    2005-09-06  21:18
  45. 2005. szeptember 7. 09:27207.

    Szervusztok, jó reggelt Mindenkinek!

    Kivánom, hogy szép napunk legyen ma is, örülök ha szivesen veszítek a zenehallgatáshoz a tippjeimet. Ígérem, hozom mindennap:o) Ancsa

    előzmény:
    Becsület (199)
    2005-09-06  22:52
  46. 2005. szeptember 7. 09:04206.

    .........................jó 

    De mi az arany középút?

    előzmény:
    gotinagyi (203)
    2005-09-07  07:51
  47. 2005. szeptember 7. 07:53205.
    IGY IGAZ GOTIKA ITT MINDEN KOROSZTÁLY SZÁMÁRA NYITVA VAN AZ AJTÓ
    előzmény:
    gotinagyi (203)
    2005-09-07  07:51
  48. 2005. szeptember 7. 07:52204.
    Üdvözöllek körünkben Ildike! Szeretjóük ám mi a fiatalokart nagyon. Bátran tegezhetsz mert ez itt igy szokás. Anyukádat egyszer ültesd magad mellé és olvasgasd fel neki az irásainkat. Hátha kedvet kap egy kis beszélgetésre. Eleivel Te lehetnél az IRODEÁKJA maj később rá jönne az izére és Ő is irogatna. Várunk szeretettel mindkettőtöket 
    előzmény:
    Ildee29 (200)
    2005-09-06  23:13
  49. 2005. szeptember 7. 07:51203.

    Szervusztok kedves újak! Ide mindenki korhatár nélkül kapcsolódhat, mert a cím, csak költői, hisz 1 örökifjú indította, aki mindenkit szeretettel vár. Ugye, Évikém?

    Gondolatok:

    Elnyűvődik az agyunk,ha túl sokat írunk: berozsdásodik, ha keveset.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  50. 2005. szeptember 7. 07:49202.

    Üdv. neked is  Te 67 éves ,!!!!

    Nagyszerű helyre kalandoztál. Itt mindig találsz olyanokat mint a kisunmokád,  aki segitett eleinte, de mi már valamivel - bevallom nem sokkal -többet tudnánk segiteni. Pl. Készitsd el a bem.oldaladat. Láttad az enyémet és ha nem akarod hogy bár ki megnézze még jelszóval le is védheted amit csak annak adsz meg akit arra érdemesnek tartasz. Az enyém azért nyilt, mert soha nem volt titkolni valóm, a koromra meg kifejezetten büszke vagyok. Szivesen olvasnánk rólad kicsit bővebben. Gyere gyakran, szeretettel fogadunk. 

     

    előzmény:
    skne (201)
    2005-09-06  23:57

Címlap

top