Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Milyen mosogepet vegyek?

Torolt_felhasznalo_185510
Torolt_felhasznalo_185510
Létrehozva: 2007. szeptember 17. 10:59

sZERETNEM A SEGITSEGETEKET KERNI...MOSOGEPET SZERETNENK VENNI...DE NEKEM MIND EGYFORMA...KERLEK SEGITSETEK...MELYIK AZ A MARKA AMI NALATOK MAR BEVALT,ES MELYIK AZ AMIT SEMMIKEPP SEM AJANLOTOK????

kOSZONOM SZEPEN....NAGY SEGITSEG KOMOLYAN...NEM AKARUNK EGY CSOMO PENZT KIADNI VALAMIRE AMI NEM JO... 

  1. Torolt_felhasznalo_655166
    Torolt_felhasznalo_655166
    2009. október 17. 16:5879.

    Sziasztok!

    jelentem megvettem a mosógépemet!

    Indesit wixxl 126

    Hát szuper! Imádom! Annyira szép és jó:D

    Tele jó dolgokkal! ÉS állítható centri fordulatszám, amúgy 1200 a törölközők majd szárazak lettek, mikor kicentrizte! Szuper!

    75e volt, ien elektro turiba, annyi a baki, hogy nem volt magyar nyelvű leírás, de a neten le tudtam tölteni!!!

    Bolti ára 90e ft.

    Az Euronicsba az ettől butáb(nincs benne késleltetés, meg jó pár program és nem állítható centri) most 75e ft

    Szerintem nagyon jól jártunk!!!

    Nagyon tetszik és szupi!!!!!

     

    Teszek be képet! Érdekesség képpen, hogy milyen volt a régi:D milyen az új!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_655166
    Torolt_felhasznalo_655166
    2009. október 5. 11:4278.

    Madia MArkba találtam egy szép gépet, márka nem tom mien, nem jut eszembe de tom néztem, h márkás!Most 50e HUF!(többi már csak 90e felett votl ami tetszek)

    1 probléma 800fordulatszámos? ugye ne vegyem meg...legalább 1000es legyen!

    valakinek van 800fordulatszámosa? nem jól centriz ki? Mitől függ?

    köszi!

     

    (digitális kijelző, csomó jo prog van rajta)

    most ennyit tettem félre, gyűjteni kell még 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_312642
    Torolt_felhasznalo_312642
    2009. október 1. 12:2577.

    Sziasztok!

    Köszönöm a válaszokat. Sajnos most nincs időm visszaolvasni, de hétvégén elolvasom. Felültöltősre gondol. , max. 100e. 

    Sziasztok 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top