Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Maple syrup,beavertai l

Bogie
Létrehozva: 2006. október 12. 19:56

.....ebbe minden belefér

Ui: fotokat kerem a bem.oldalatokra/fotoalbumba tenni, akit erdekel az majd ott megnezi Igen, tudom ez a lassunk vilagot csatorna, de itt inkabb irjunk/olvassunk vilagot   

 

 

  1. 2006. november 24. 19:01601.
    Csipikem, az este valami volt a nettel, mert elszallt az irasom.....a fene egye meg, na mindegy most irom akkor, hogy gyogyuljal meg hamar, jobbulast neked......torokgyuszi ronda dolog, de remelem hamar kimaszol belole ))))))))))))
    előzmény:
    csipogo (589)
    2006-11-24  05:40
  2. 2006. november 24. 17:05600.
    Szervusztok,

    pár napja kezdtem el irogatni, remélem nem zavarok, ha ide is bejövök?
    Régota olvasom a forumot, párszor be akartam lépni, de aztán meggon-doltam magam, mert sok topicban nem tetszett, ahogy egymásnak esnek ismeretlenül is az emberek
    Persze vannak kivételek igy nalatok is mindig nagyon barátságos a hangulat.
    Ismeretlenül is jobbulást kivánok Csipogonak, nálunk többször bejött a
    zuzott fokhagyma esténként a torokfájásra, meg a köhögésre. Igaz elöször mézzel probáltuk ki, de ugy nem ment le, végül narancslével.
    Igaz még igy sem mindenkinek jön be. S persze hozzá sok sok folyadék.
    Kirándulásnak is láttam a képeit Floridárol, hát nagyon szépek, hangulatosak. Szinte az embernek megjön a kedve élöben is megnézni.
    Magamrol annyit, hogy Torontoban lakom - 3 gyerek és férj - Gyerekek már nagyobbak, a tinédzser koron megyünk át.
    A beirások még nem mennek egyszerüen, most probálgatom, tanulom..
    Azt tudom, hogy ezek a smiley-ket nem tudom berakni, szöveg jön ki helyette. Idönként minden eltünik,ha megnyomom az elküldöm-et, akkor
    szintén egy oldal szöveg jön ki, igaz azért elmegy a beirásom.
    Mindenkinek további szép napot kivánok
    előzmény:
    Bogie (1)
    2006-10-12  19:56
  3. 2006. november 24. 15:11599.
    Csipikem gyogyulgassal ....mar megint osszeszedtel valami torokfajast?????? Lehet, hogy meg kene mutatnod az orvosnak....nalunk nagy torokfertozeses jarvany van (na est jo leirtam) az egesz csalad benne volt, de meg az osszes ismeros is. Nem segit rajta csak a gyogyszer.
    előzmény:
    csipogo (589)
    2006-11-24  05:40
  4. 2006. november 24. 15:04598.
    Ah nalunk nincs ilyen verseny  . A ferjnek tokmindegy mit rakok a fara de van nehany kikotese, pl: a fa ne doljon el (mert ugye a szep diszeket elore rakom, a hata majdnem kopasz), a kandallora ne akaszgassak csizmacskakat , ne diszitsunk 24.-e elott,  lehetoleg ne sussek semmit , es ne kontarkodjak bele a halaszlefozesbe. Diohelyban ennyi.  A bejglit mostanaban egyszeruen megoldom (hozok a munkahelyemrol)
    előzmény:
    kirandulas (594)
    2006-11-24  12:23
  5. 2006. november 24. 14:57597.
    Szep napot mindenkinek     . Ma nincs iskola, ugyhogy itthon vagyunk. Gondoltam elmegyunk moziba megnezunk valami Karacsonyos filmet    . De olyan szep az ido, hogy lehet, hogy kimegyunk egy kicsit a szabadba....aztan este a lanykam megy az ottalvos bulira. Mar tegnap este mondogatta, hogy lehet, hogy nem is akar ott aludni.Haaaat en osszekeszitem neki a cuccat aztan majd vagy marad vagy nem....hivjon fel aztan erte megyek ha kell.---Lina megneztem az oldaladat...nagyon nagyon szep. Gyonyoruek a versek es a kepek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2006. november 24. 12:54596.
    Hiszed vagy nem, en meg nyaron is bevagom a kocsiba a karacsonyi cd-t ha ugy hozza a kedvem....azert azt nem lehet olyan gyorsan megunni. Itt a kornyekunkon viszont gyilkosan ravetettek magukat a kereskedok meg Thanksgiving elott es ez piszoksag mert annak az unnepnek is van hangulata de  elveszik ezzel....nekem is vannak karacsonyi enekek magyarul de vegyesen hallgatom oket...
    előzmény:
    Bogie (591)
    2006-11-24  06:57
  7. 2006. november 24. 12:47595.
    Dehogyisnem sikerul az a beigli, dehogyisnem...tuti receptem van izre es soha nem reped ki...soha...Azelott en is kanallal kapartam ki azt a szetfolyt lapos kirepedt masszat de mar evek ota birtokomban van a tokeletes beigli receptje amit egy oregasszonytol tanultam akiben egy cukraszmuvesz veszett el/ nyelvezetet illetve egy durva kocsis /........tanultam volna tole meg tobbfelet is de sajnos hogy elkovettem azt a hibat hogy megkerdeztem hogy csak egy kicsit finomabb szavakkal nem lehetne? Minden masodik szava a noi lo nemiszerverol szolt, zokon vette es beszuntette a magyarazatokat........De a beigli receptje itt van es ha kell nagyon szivesen megosztom masokkal.......A napokban en is megkezdem a karacsonyi  keszulodest, igazad van, miert ne lehetne jol kielvezni...Te ott Kanadaban merre laksz? Van mar ho? Amiota ezt a Floridai beszamolot leirtad azota itt ul az agyamban a gondolat hogy le kene menni megint tavasszal....es hogy kene beadni a ferjemnek aki masfele akar menni  ...valahogy ugy hogy o hozza fel, en meg kegyesen beleegyezzek ....
    előzmény:
    kirandulas (594)
    2006-11-24  12:23
  8. 2006. november 24. 12:23594.

    Hmm Karacsony..... En ilyenkor teljesen elvesztem a a kotodest a realitasal! Pedig meg gyerekem sincs!! Kezdve onnan hogy a lakast es balkont feldiszitem, utana itthon is szol a Jingle Bells (persze mas dalok is), de komolyan mar, mar orvosi eset vagyok. Vettem "ginger bread house kit"-et is, van ici-pici telapom szanal es szarvasokal, pont akora ami a ginger haztetore kerul. Ezen kivul a huton telapok vanank es meg van egy normal meretu telapom aki nemsokara (december elso hetvegejen) kerul a tv ele. Van karacsonyi etkeszlet, konyharuha, kesztyu.

    Maga a haz es fa diszites az december elejen zajlik. Ez abbol all hogy a ferjem aki perfekcionista, minden egyes diszt amit en tettem fel le vesz es at teszi mashova. A vegen minidg ossze veszunk.... Ez a munka ket teljes napot vesz igenybe, szoval nagyon hosszu napoknak nezunk elebe  Minden arany es bordo szinben pomppazik. Nekem meg vannak par diszeim amik nem illenek a fara mert nem ez a szinuk es eselyem sincs a felcsempeszesben. Egyedul egy szarvast aki ezust szinu es egy madarkat a feszekel tudtam kisirni, a madarat megertette hogy nem lehet arany es bordo szinu, de a szarvasert komoly harcot folytattam... Higyetek el nem akarnatok velunk lenni ilyenkor!  De az igazsaghoz hozza tartozik hogy amikor keszen vagyunk a munkaval a lakas nagyon szepen nez ki. Szoval megeri..

    A masik ami ilyenkor van, ram jon a fozesi es sutesi roham. Evekig probalkoztam bejgli sutesel, nem tudom okat de itt nem sikerult meg egyszer sem jo bejglit sutnom. A ferjem okosan elmegy a Denninger's-be es megveszi es a bejgli amit en sutottem az rendszerint a szemetbe. De az iden nem fogok sutni bejglit elhataroztam, remelem megallom! Mar tervezem a menut karacsonyra igaz meg sokra nem jutottam Egy hadseregnek eleg lenne amit ilyenkor elkeszitek... Mondom en orvosi eset leszek nemsokara 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2006. november 24. 12:00593.
    Nagyon szep az oldal, gratulalok hozza , igazan ugyes vagy!!
    előzmény:
    kysslina (587)
    2006-11-23  23:44
  10. 2006. november 24. 11:59592.
    Veled erzek nagyon  Igyal sok folyadekot es vigyazz magadra. Kivanok mihamarabbi gyogyulast   
    előzmény:
    csipogo (590)
    2006-11-24  05:44
  11. 2006. november 24. 06:57591.

    Lina)) picit bongesztem az uj web oldaladat.....nagyon jo lett , gratulalok )))) Most egy jo darabig lesz mit bogarasszak, lesz miben gyonyorkodjek.......)) Orulok, hogy jottel...))))

    Ilikem, a csudaba, hogy a geped mindig osszeomlik (( Ritkan vagyok a skype on, ahogy irtam is nem sok idom van itt csucsukelni mostansag...de azert ugyis osszejovunk hamarosan ))))

    Donna ))))) hat megy a Jingle Bells.......meg minden karacsonyi enek, barmerre is fordulunk mostansag.....Mar teljesen immunis leszek ra   Meg szerencse, hogy karacsony este magyar enekeket enekelunk, hallgatunk......csak nehogy azokat is elkezdjek jatszani a multiculturalism neveben    

     

    előzmény:
    kysslina (587)
    2006-11-23  23:44
  12. 2006. november 24. 05:44590.
    Donna nagyon a szivembol irtal.Mar a konyokomon jon ki a sok karacsonyi enek.Mire odaerunk vegre.Mar nem fog tetszeni senkinek sem.Mert mar unja. Megilyedt a mosogeped,hogy lecsereled.Erre meggondolta magat.
    előzmény:
    donnaBe* (585)
    2006-11-23  23:05
  13. 2006. november 24. 05:40589.
    Szerbusz Lina beneztem en is a megadott oldalra.Csodaszep.Nagyon tetszik.El is raktam magamnak mert meg sokszor benezek ide.A zene is csodas/Raadasul a kedvencunk  a ferjemmel.A naszutunkon volt egy azota is kedves dolog.Ami ehez a dalhoz kapcsolodik.Azota sem felejtjuk el.Es mindig orommel hallgatjuk.Szepek a kepek is.En tudod aversekkel nem ugy vagyok mint mas. Azokhoz nem ertek. De amit elolovastam az nagyon tetszik.Most csak veled tudok igy beszelni.El ment a hangom.Es nagyon fajj a torkom.Itt ulok a fotelba.A nyakam is bebugyolalva.De irni tudok.Oromot szreztel nekem ma evvel az oldallal.Koszonom neked.Ugye jol vagy?Vigyazz magadra nagyon.
    előzmény:
    kysslina (587)
    2006-11-23  23:44
  14. Torolt_felhasznalo_223767
    Torolt_felhasznalo_223767
    2006. november 24. 01:55588.

    Ó Bogikám akkor ezért nem látom csak a kis órát a Skypon nálad,ha éppen az én gépem müködik ,mert már 3-szor omlott össze és kellett mindent visszapakolni,azota is probálom a tanulásomhoz a segitséget,gyorsan leszedni,ne hogy megint problémám legyen a géppel.

    Kysslina,nincs most sajnos idöm a weblapodat megnézni,de belle kukocskáltam és hát szemet,szivet és lelket gyönyörködtetö volt az a pár perc amit a megnézésével tölthetem.

    Bözse én is minden jött kivánok neked névnapod alkalmából.

    Kitaláljátok mi szol háttér zeneként itt a messzetávolban nekünk éppen miközben a Zorán koncertről olvasok???? Igen Zorán és naponta 3-szor,persze nem csak azért mert szeretjük hanem mert lustikák vagyunk Cd-t cserélni  

    előzmény:
    Bogie (584)
    2006-11-23  18:18
  15. 2006. november 23. 23:44587.

    ui:

    Elfelejtettem írni, hogy aki meg szeretné nézni, az Xp böngészővel tegye, mert a zene csak azzal hallható. Holnap visszaolvasok, jó nagy elmaradásom van itt, de bepótolom.

    puszi mindenkinek! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2006. november 23. 23:40586.

    Sziasztok!

    Mindenkit nagyon hiányoltam, nem tűntem el, csak dolgoztam a weboldalamon elég sokat.

    Bözse! Az Isten éltessen téged a névnapod alkalmából, elmaradt az időbeni köszöntés, mert ha a weboldalam bütykölöm, akkor a gépem nagyon lassú. De azért fogadd őszínte jókívánságaimat!!   

    Nézzétek meg milyen szép lett:

    http://www.gportal.hu/portal/grafitnyomok/

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2006. november 23. 23:05585.
    Sziasztok Lelkecskeim     , Bogie, szinten zenesz....nekem is annyi a dolgom, en nem is tudom miert, pedig en sem  Karacsonyozok meg. Be kell valljam toredelmesen en a last minute vasarlo vagyok. Meg a Karacsony hire hanva sincs nalunk....igaz ma is ragyogo napsutes es +10 fok volt. Na neeeeeem panaszkodom   Az uzletek tomve vannak a Karacsonyi cuccokkal es megallas nelkul szol a zene.....szegeny eladok....reszvetem. Aztan majd jon az az ido is amikor a radiot sem lehet mar hallgatni , mert abbol is folynak a karacsonyi dalok. Ok, szeretem, de azert amikor mar 198-szor hallom a Jingle Bells-t . En ugy vagyok vele, hogy halalosan meguntatjak az emberrel az egsz dolgot. Pedig en igazan szeretem a Karacsonyt, es egyaltalan mindenfele unnepet amikor lehet enni-inni- osszejonni...stb. ----A mosogep....az meg van atallkodva. Kihuztam a pince kozepere, az osszes szonyeget kihuzkodtam, es teletoltottem onagysagat vizzel. Egy csepp vizet nem talaltam sehol....hogy mi volt vele, en nem tudom. Pedig ott alltam mellette csoretoltve....sehol semmi.  Lehet, hogy nagyon megtoltottem, es a szelenel kifolyt a viz?????
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2006. november 23. 18:18584.

    Sziasztok ))))))) elokerveredtem en is )))) Salikam, hat akkor nagyszeru elmenyed volt )) Egyszer nekem is volt ilyen szep elmenyem a Zorannal....reges regen a Lillafuredi kastely szot udulobe kaptunk ket hetes beutalot es egy este Zoran volt a vendeg......csak igy, egy szal gitarral , meghitt kornyezetben. Nem felejtem el en se , csodalatosan szep volt )))))) En nem tudom mi tortenik, de most egyszerre rengeteg a dolgom, inteznivalom.....igaz nem a karacsony miatt )) ugyhogy ahogy mondani szoktak, irany Horany.......nameg csapjunk bele a lecsoba Majd jovok........addig is itt egy kis kave, tea.....        

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2006. november 23. 07:41583.

    Szép napot mindenkinek!

    Jaj, nekem már megint vacakolt a netem napokon át- aztán meg tanulni is kellett ( mami, nagyn sokat- mondaná a reklámfiúka, de én nem vagyok reklámfiúka, sőt fiúka se) Jajj, és tegnapelőtt zorán-koncerten voltam, olyan jó volt! Itt, a mi kicsi városunkban az újjáépített régi kultúrházban, kicsi nézőtér, nagy siker- hatalmas hangulat! Azóta is az jár a fejemben, hogy:

    Valaki mondja meg, a hosszú évek mért tűnnek úgy mint egy pillanat?

    Valaki mondja meg, mi az, hogy elmúlt valaki mondja meg hol marad?

    Kicsilányom, akivel egyébként 99 százalékban egyezik a zenei ízlésünk, nem volt hajlandó eljönni velem, mondván Ő bizony Zorántól depressziós lesz, bár 1-2 számát szereti, de menjek csak majd inkább kifizeti a jegyet. Aztán itthon meséltem miket énekelt Zorán az egyszál gitárjával, és mindegyikre azt mondta: azt szeretem, azt is..... Na, hát végül már el is jöhetett volna!

    Húha, Nálatok már karácsonyi hangulat van??????, Le vagyok maradva.... Én csak a jövő héten veszem meg az ajándékokat, de akkor okvetlen- mert utána egy perc időm se lesz.

    Ablakpucolás? Nahát, arra viszont lehet, hogy egyáltalán nem lesz időm. Vagy kedvem? VAgy egyik sem?

    Üdv Mindenkinek, végigolvasom amit termeltetek és lelépek mert dolog van.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2006. november 23. 02:52582.

    Donna, Kirandulas, az vesse ratok az elso kovet, aki szeret ablakot es a sutot pucolni.

    Donna vegul is mi lett a mosogepeddel, megtalaltad, hogy hol folyik?

    Kirandulas, milyen jo, hogy nem most vagytok nyaralni Floridaba, jo huvos ido jarja, volt, ahol meg a ho is szallingozott. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2006. november 22. 12:17581.

    Sutopuculas?! Brr,..... Inkabb csinaljunk Ilonabol rokont es menyunk hozza kirandulni ,bocsanat rokon latogatasra Floridaba. Arra hamarabb ra veszel mint hazimunkara  Tudod min gondolkozok, az aki olvasa irasainkat mit gondolhat rolunk   

    Ocsiket teljesen megertem en sem szerettem magolni sosem. Nalam is volt hogy repult a konyv amikor spelling-et tanultam es foleg a present perfect megtanulasa (megertese) volt nagy kinn....

    előzmény:
    donnaBe* (580)
    2006-11-21  22:28
  22. 2006. november 21. 22:28580.
    Munkasokol vasokol oda csap ahova koll     na neeeem azert nem akarok en ravenni senkit a munkara....engem is csak nagy nehezen lehet. De ha van esetleg jelentkezo a sutopucolasra....mert az a masik favorit.  
    előzmény:
    kirandulas (578)
    2006-11-21  21:50
  23. 2006. november 21. 22:25579.
    Sziasztok kislanyok     , aaaah Westhill az nem en voltam.....az a Bogie volt. En ugyanis asszem tavasszal pucoltam utoljara ablakot. Kivulrol en sem tudom megpucolni....ugyhogy azt itt is az eso mossa. Na de, hogy itt is tortenjen valami, hat ereszt a mosogepem. tegnap szepen beleraktam a gepbe a harmadik adag ruhat es erzem am, hogy tocsogok  a vizben, a szonyeg es minden mas vizes. Hol hol ereszt ez az atkozott gep azt nem tudom, mert hiaba leselkedtem sehol nem lattam.....most kihuzom a pince kozepere es teletoltom. Aztan vagy hajoval kozlekedunk vagy uszogumival....hogy a Murphy torvenye....hogy majdmegmondom mit csinaljon az is. Szoval a mi elromolhat az el is romlik . Bogiekam Ocsike azota sem szeret iskolaba jarni. Azt mondja, hogy unalmas, hosszu es nincs semmi fun. A tanarnovel meg kimondottan nem szinpatizal. Ettol fuggetlenul nagyon jol tanul (most kepzeld ha meg szeretne is)  egyedul az olvasas es a spelling megy nehezen....viszont matekbol kivalo (asszem nem ram hasonlit) .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2006. november 21. 21:50578.

    Szep jo napot kivanok mindenkinek 

    Nalunk nincs ma melegviz (cserelik a csoveket) igy legalabb nem kell mosogatni   A kocsira rakerult a soszoro, hotolo lapat, es holnap erkezik a telefonom amit vettem.

    Miket olvasok, ablak puccolas?! Donna gyere es engem is vegyel ra az ablak puccolasra mert itt is raferne a munkaskez!!!

    Lanyok nagyon szep lett a diszites a fakon, le a kalapal mindenki elot!

    előzmény:
    Bagoly (575)
    2006-11-21  19:08
  25. 2006. november 21. 19:57577.

    Sziasztok )) Westhill a kaved eletet mentett ))))))) soha jobbkor Kepzeljetek ugy elaludtam, ami mar regen tortent. Igaz ugy ejfel utan egy oraig ketszer is felebredem, de aztan belehuztam es aludtam fel nyolcig ....Mar nem is emlekszem mikor volt ilyen. Westhill egyenlore meg nem tud jonni a ferjem haza vegleg, rengeteg dolog van intezni valo, hat en mar annak is orulok, ha latogatoba haza jon. Persze azert haladnak a dolgok, de nem olyan utemben ahogy szeretnenk. Egy erdekesseg azert van, mert a neten tartunk 24 oras kapcsolatot, es akahanyszor beszelunk a cicak is jonnek, Frici rogton az olemben, Ciloka meg a labamnal, ugyhogy a ferjem mindig "beszelget" a macskakkal is   Na most mondd meg.....hat ahogy Nekezd is irta, jol betreningeztek a macsekok minket   

    Bagoly )))) ez aaaaaaaaz !!! koszi szepen, es most ki is nyomtattam rogton, meg eltettem filebe itt a gepben is, ugyhogy remelem nem veszitem el. En se fozok mostansag csak amikor a gyerekek jonnek, vagy neha egy egy gyors valamit osszeutok magamnak. Ez nagyon jo recept, vasarnap meg is csinalom a gyerekeknek, gyors, fincsi.......nem kell vele sokat vacakolni ))) puszzzzzzzz erte )))))))))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  26. 2006. november 21. 19:12576.
    Latszik, hogy elszoktam a fozestol a mennyiseg utan "pohar" kovetkezik, vagyis 1/3 pohar morzsa, stb. 
    előzmény:
    Bagoly (575)
    2006-11-21  19:08
  27. 2006. november 21. 19:08575.
    Tudod, hogy egesz nap azon tortem a fejem, melyik recept lehetett, mert ebben az evben (es a kovetkezokben SEM) nem fozok, csak ha az unokaim el-eljonnek, s kimondottan vacsorazni akarnak. De megtalaltam: parmesan chicken fingers: kicsontozott, bortelen csirke mellet (4 db)  1/2 inch csikokra vagsz. Keverj ossze 1/3 morzsat, 1/3 parmesant,  piros paprikat, sot, borsot. Verj fel 1 tojast. A hust szord be liszttel, martogasd a tojasba es forgasd a prezlibe. Konnyeden kizsirozott sutolapra tedd oket, kisse  locsold meg mindegyiket olvasztot vajjal es elomelegitett sutoben 450 F susd 6 percig, majd forditsd meg oket es ujabb  4-6 percig suljon.
    előzmény:
    Bogie (571)
    2006-11-21  07:01
  28. 2006. november 21. 17:16574.

    Sziasztok, kave, tea, ki mit szeret korlatlan mennyisegben es aki egyiket sem szereti, annak virag!       

    Bogie emlited Bagoly receptjet en nem emlekszem ra, lehet, hogy akkoriban nem igen viziteltem a topicon. Ha valakit erdekel nekem van egy nagyon finom csirkemell receptem, legalabb is Ebony es en is szeretjuk, Csikokra vagom a csirke mellet, besozom, borsozom. 1 tojasbol, so, bors liszt es tejbol suru palacsinta tesztat keszitek, A csirkemell csikokat lisztbe forgatom, majd a palacsinta tesztaba es olajba kisutom. Altalaban fried ricet szoktam hozza csinalni. sok zoldseggel, vagy feheren, vagy keves soya szosszal, mert nem nagyon szeretem, es cherry szosszal. Van egy masik az karajbol van, kiverni a karajszeleteket es fokhagymas tejbe 24 orat a hutobe tenni, sutes elott so, bors, es a hagyomanyos modon kirantani. Sutobe sult hasabkrumplit szoktam csinalni hozza. A hasabra vagott krumplit egy kis olajjal, aproravagott foghagymaval, aprora vagott tyme-mal es aprora vagott rozmaringgal (keves kell mindkettobol) so, borssal osszekeverem es a sutobe megsutom, tobbszor vigyazva, hogy ne torjon ossze meg kell forgatni a krumplit. Szoktam csinalni sult paprikat, amit olaj, ecet so es aproravagott fokhagymaval a hutobe tartok savanyusagnak, nagyon finom vele.

    Egyebkent igaza van a ferjednek, ha az ember egyedul van mindent ketszer is meg kell gondolni, hogy mit csinal, de erre van egy jo magyar kozmondasom bagoly mondja a verebnek, hogy nagyfeju. Meg nincs idopont, hogy a ferjed mikor tud hazamenni vegleg?

    Mi megvagyunk, probalok minel tobb elfoglaltsagot kitalalni, hogy gyorsabban muljon az ido es kevesebb idom jusson gondolkodni. Ebony egy kis angyal, minden lebe kanal, megol a szeretetevel. En meg nem lattam ilyen kutyit, aki azt hiszi, hogy amit en szeretek azt neki is szeretni kell, csak ket pelda csinaltam savanyu kaposztat, ugy szereti, hogy nem gyoz belole eleget enni, a masik szereti a grapefruitot, a tobbit nem is mondom, mert en meg nem tudtam olyat adni neki, amit nem szeret es otthagyta volna.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  29. 2006. november 21. 07:11573.
    Westhill )) diszeket nem hagytak, csak a fat, node hat ne legyek telhetetlen, nem igaz ?  A ferjem meg merges lett amikor mondtam neki, hogy felmasztam a padlasra....de nem is masztam, mert csak a letra tetejen alltam es rogton ott volt a doboz az eltolhato ajtonal ott fenn. Ja es semmi bajom se lett   Hat nem akartam neki mondani, hogy amikor itthon van, annyi a tennivalo, felit se csinalja meg sosem......nem varhatok itt olbe tett kezzel mindenre, mert akkor jovo karacsonyra se lenne meg. Nehany kep meg van ami nincsen felrakva a falakra, mert tiplizni kellene, es soha nincs ideje ra. Sajnos a power toolok is ott vannak vele, igy nem tudok furni itt a tiplizeshez, pedig furnek hidd el   Remelem a korulmenyekhez kepest jol vagy.....hogy telnek a napok ? Mindig szeretettel gondolok rad )))))))))))
    előzmény:
    WestHill (560)
    2006-11-21  02:43
  30. 2006. november 21. 07:05572.
    Nem hat Brampton   nem olyan csaladbol szarmazunk mi Jaaj de imadom azt a filmet......hat kismillioszor megneztuk mar az biztos. A konyv is megvan....az is tetszik, de a film valahogy jobban fekszik. Megneztem a web oldalat az este, hat nem semmi amit ott csinaltok......de azert csak vigyazzal az ujjaidra )))) Ez azert igazan erdekes, hogy most meg tuloraztatnak is, de az azert igazan szemetseg, hogy vegulis ket hetre egy fityinget nem kaptal.....Igazad van, ha megegyszer leadnanak ragaszkodjal a pentekhez
    előzmény:
    brampton (558)
    2006-11-21  01:24
  31. 2006. november 21. 07:01571.
    Bagoly ))))) koszi a figyelmeztetest es resen vagyunk   Igazad van, nagyon ovatosnak kell lenni a mai vilagban. En is ledaralok mindent amin barmifele adat is van.......Nehany eve a nagylanynak elloptak a tarcajat.....majdnem egy evbe telett mire mindent ki tudott tisztazni es ujra beszerezni az iratokat. Egyszer emlekszem valami fincsi receptet hoztal, olyan olaszos, csirkemell, meg szosz, meg sajt.....es sutoben keszult.....de nem talalom sehol sem ...ha remlik valami errol ahogy leirtam, akkor legyszives hozzad el ujra ))))))) Megcsinalnam ))))) pussssz ))))))
    előzmény:
    Bagoly (552)
    2006-11-20  15:30
  32. 2006. november 21. 06:57570.
    Bozsikem )) tenyleg sok a dolgod most, a koltozes nagy munka.....meg mindig probalom kipihenni   Majd tuljutsz rajta, es akkor fogsz tobbet jonni. Vigyazz magadra, pihenj is ha tudsz......pussssssssz )))))))))))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450656 (556)
    2006-11-20  18:39
  33. 2006. november 21. 06:55569.
    Donnaaaaaaaa halloooooom     Hat kar volt elore megpucolvaljam , mert a konyha ablak mar megint maszatos....nem tudom ki maszatolta ossze najo, en is de a Frici macska a legnagyobb maszatolos, mert ha itthon vagyok akkor fel kell rakjam a konyha ablakba es o ott nezelodik   es persze maszatol   Aki a hazimunkat kitalalta azt fel kellene negyelni es kiszogezni a varos negy sarkara .....a rohadt eletbe, itt vagyok a macskakkal......es megis minden nap van mit csinaljak, csuszatoljak, mossak......  Na, nevelodik a Ferj latom, mert vegulis csak elmehetett a gyerek a baratnojehez aludni Ocsike hogy van ? Hogy erzi magat a suliban ? Emlekszem neha nem akart menni.......
    előzmény:
    donnaBe* (553)
    2006-11-20  17:18
  34. 2006. november 21. 06:49568.
    Csipikem, tudtam, hogy fennforgas van ))) Arra azert nem gondoltam, hogy karacsonyfat diszitetek, de tudod mit ? szep az ott a szobaban, es kellemes jo hangulatot ad, hat akkor miert is ne ?)))))))))))) Latod leiw hozta a jo otletet, most van min filozzak )))) Bizony nagyfiu mar Jamike, persze biztos vagyok benne, hogy barmifele elektronikus jateknak orul, es abban is biztos vagyok, hogy fogsz te meg tobb ajandekot is talalni neki karacsonyig )))))))))))))) En is ugye mondom , hogy kesz vagyok a vasarlassal, ami csak elmeletileg igaz, mert aprosagokat meg biztos fogok talalni es venni mindenkinek. Mikulast is szoktam, azt is megvettem, mindenki varja ))))))) a sok felnott hihihihi es a Mikulasnak jonni kell minden evben, nameg a nyuszinak is.....Persze ugy vagyok vele, hogy addig jo amig igy van, mert ezek az apro oromok aranyozzak be a mindennapokat....es adnak olyan emlekeket amikre jo visszagondolni )))))))
    előzmény:
    csipogo (566)
    2006-11-21  05:15
  35. 2006. november 21. 06:42567.
    Szia leiw )) gyere csak gyere ))) hozod itt a jobbnal jobb otleteket ))) Nekem is tesztik ez a fejreallitott karacsonyfa. Biztos nagy siker lesz a vendegeidnel. Ahogy elnezem en is meg tudom csinalni, mar van ket fam   Azt hiszem, ha forditva kezdem osszerakni talan ilyen lesz, mint amit hoztal megmutatni. Na meg meggondolom Egyenlore nem diszitek fat.....bar lehet a vegen a polcra teszem vizszintesen , sosem lehet tudni, lehet az is szep lenne ))))))))))))) Tavaly csinaltunk "desingnos" karacsonyfat, minden disz , gomb piros volt es a girlandok meg arany szinuek.....hat nem teszett a gyerekeimnek, ok csak a megszokott ossze vissza karacsonyfankat szeretik amin van a kisjezuskatol a tiz eves szaloncukorig minden   Amit veszunk szaloncukrot az sosem kerul a fara, mert elfogy seperc alatt, de van ez a regi szalon....minden evben kello gondossaggal elpakolom, szoval diszitesre meg jo. Ez van, bar lehet a fejreallitott karacsonyfa tetszene....amint mondtam ket fam van, lehet egyik fejen fog allni
    előzmény:
    leiw (557)
    2006-11-20  21:19
  36. 2006. november 21. 05:15566.
    Hat nagyon tetszik nekem is.Ha messz legkozelebb a fenykepezogepedet vigyed. .Ha nem kreativ a ferjed nem baly.Fogd be segiteni.Azt nem tudja lerazni magarol.Es te is konnyebben megtudod csinalni amit akarsz
    előzmény:
    leiw (564)
    2006-11-21  04:53
  37. 2006. november 21. 05:00565.
    Na vegre,hogy elokerultel te is.Szerbusz.Jajj de jo,hogy vegre te is bekukucskalsz.Nekezd es Ladybug az akik meg eltunedeznek.Azert vigyazz magadra.Es ne eroltesd meg magadat.Ovatosan dolgozzal.Hagyjal valamit az ujj tulajnak is. Most mondtam Jaminek,hogy puszilod.Azonnal mondta,hogy igen emlekszik am rad.es hogy hatalmas pokot talalt a kertben,mikor jatszott kint Bonival.Fel a pokoktol,igy emlekezetes,ha talal egy nagy peldanyt.Felteben nem felejti el.  Salynalja,hogy el fogsz menni onnan.Mert aztmondta szep volt ott nallad ,es jo volt jatszani kint a kertben.En meg emlekszem a fostos szilvara. Gondolom nem csak en!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450656 (556)
    2006-11-20  18:39
  38. 2006. november 21. 04:53564.
    Ezt nem en csinaltam! Az iparmuvesz boltban fenykepeztem....En csak most fogom ennek a mintajara megcsinalni az enyemet mindjart Thanksgiving utan...ha sikerul...ha nem esik a fejunkre ...persze egy ferfi biztosan klasszul megcsinalna....de az en ferjem egy szoget nem tud beverni rendesen a falba, ora nem szamithatok, de azert valahogy ossze fogom hozni . Egy biztosan igaz lesz, kacajra fakasztok minden karacsonyi vendeget, latogatot erdekes, sosemlatott, hangulatos,  fura karacsonyfammal....de ez meg semmi..Ha sikerul es jol nez ki, akkor a konyham sarkaban az asztal folott hosszu, kanyargos szaru csak felul levelu olajbogyo fat fogok csinalni....vekony agakat terjesztek szet a plafonra erositve,/ plesztik persze es ra keramia olajbogyok, lattam arulni, total mint az igazi, ugyanebben a boltban........szoval, "repul a nehez ko, ki tudja hol all meg"  .....egyebkent ebbe a boltba gyakran benezek mert tehetseges, talalekony iparmuveszek aruljak a termekeiket benne es fantaziajuk van....
    előzmény:
    csipogo (561)
    2006-11-21  04:33
  39. 2006. november 21. 04:48563.

    Ja alland?? [ki tudja meddig?] de allandora hivtak vissza 3 het 1 nap voltam itthon[de jo volt] Penz meg az ablakban mert 2 het varakozas es az egy het torve  mert hetfo kedd dolgoztam  a masik heten meg csutortoktol dolgozok  nok meg hetfotol szombatig szamolnak  igy ugrott csak 62$ kaptam ossz vissz jo mi?   megmondtam nekik ha megegyszer letesznek akkor penteken es csak hetfon hivjanak vissza mert akkor tiszta het van

    jo ejt huzok aludni 5-kor csorog   

    előzmény:
    WestHill (560)
    2006-11-21  02:43
  40. 2006. november 21. 04:48562.
    Ne is mond.Tudom en,hogy korai.De ha lattad volna Jamikem arcat.Nem is lett volna szivem leallitani.Olyan lelkesen allt neki disziteni.Most meg elsohajtottam magam,hogy ugy ennek egy kiskortet.Hat mar ugrott is pucolni nekem.Inkabb kerulgetem a fat/De nem is kell mert nem foglal helyet igy.De latom az oromet,es olyan jo nezni.Az iden kitalaltam,nem kap ugy nagy dolgot.Vettem azert neki mar ruhadarabokat.De az azert nem olyan ajandek.Mar nagy fiu.Penzt adok neki egyebb otlet hijjan/Jo lessz vele menni mikor valogat,hogy mi is kell neki.En mar kifogytam az otletekbol.De ahogy Istvant en ismerem,biztos vesz o is neki valamit.Sot Csopike is mindig kap valamit.
    előzmény:
    WestHill (560)
    2006-11-21  02:43
  41. 2006. november 21. 04:33561.
    Nagyon szeo a karacsonyfad.Nagyon ugyes vagy.Az enyem alja  is eleg keskeny mar.Igy a kepen is latszik nem foglal el nagy hejet.De az ahogy te megcsinaltad nagyon tetszik.Megmutatom majd a ferjemnek is,ha hazajon.Lefogadok o is kap az otleten.Es nekiall megtervezni.Csak nem az iden.Arrol mar lekesett mindenki mert megvagyunk vele.Az ejjel,hazaer o is.
    előzmény:
    leiw (557)
    2006-11-20  21:19
  42. 2006. november 21. 02:43560.

    Sziasztok Lanyok,

    Bogie nagyon ugyes kislany vagy, meg csak november 20 es az ajandekok mar meg is vannak. A diszeket is ott hagytak a dobozba a karacsonyfahoz?

    Brampton vegul is hany het EI-t allapitottak meg? Most ugy nez ki, hogy allando munka lesz, nem csak ideiglenesen hivtak vissza?

    Csipogo, hat ami azt illeti egy kicsit korai, hogy mar karacsonyi diszbe vagtad a lakast, de mar kesz van, igy le van a gond rola, egyebkent a karacsonyfa nagyon szep.

    Donna mar megint ablakot pucoltal? En csak ugy tudom megpucolni kivulrol, ha a letrat odaviszem es arrol pucolom meg, belulrol nem lehet kivenni az ablakokat, igy a folso ablakokat a jo Isten pucolja, amikor esik az eso.

    Kirandulas koszonom a jo tanacsot Ebonyval kapcsolatba.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  43. 2006. november 21. 01:25559.
    irtam es eltunt  
    előzmény:
    Bogie (551)
    2006-11-20  04:58
  44. 2006. november 21. 01:24558.

    Koszi az elismerest    orulok hogy megnezted igy legalabb latod hogy nem kamuzok tenyleg nehez kicsit  nagyon kell figyelni el ne mozduljon es az ujjam ala ne keruljon mert akkor lapos lessz[mar ha maradna belole valami 

    hat ez van ezt kell szeretni  de azert megy  meg soha nem voltam ugy hogy azt mondjam nem tudom csinalni kemeny fabol faragtak es

    Nem olyan csaladbol szarmazom [Indul a bakterhaz-bol]

    előzmény:
    Bogie (551)
    2006-11-20  04:58
  45. 2006. november 20. 21:19557.
    Sziasztok....mar jartam itt, beneztem, hozzaszoltam, eltuntem, visszaolvastam...johetek beszelgetni neha en is? Usabeli vagyok.....most lattam hogy csipogo/ olyan ismeros a neve de nem tudom kicsoda/ leirta murisan a karacsonyfa kalandjat ...es hogy nem fer el sehova a fa mar.../ ismeros problema /. Kepzeljetek en lattam egy affele iparmuvesz uzletben ahol kulonleges lakberendezesi dolgokat arulnak, esernyo karacsonyfat.../ en hivom igy.../, felul van az alja /. Ahogy megpillantottam az uzletben  majd osszerogytam a csodalattol...kepen nem latni hogy micsoda fantasztikusan nezett ki, az egyik fa a sarokban volt, pici helyet foglalt el mert az egesz a fejed fole magaslott, a masik meg kozepen a falnal....es fennt....az egesz disz-szinosszhatas a feher es ezustbol volt a legszebb, nem tudtam otthagyni az uzletet...az ara remito volt, 395 dollar, hat ennyit en nem tudok es akarok erte adni, hanem ugyes kezu vagyok, ott a Home Depot, a torzset megveszem, talpat faragok, az agak meg jok lesznek a tavalyi mufenyomrol...egyebkent a feso agai oda voltak rogzitve/ en dupla felu ragasztocsikkal fogom/a mennyezetre....szoval ha addig elek is megcsinalom....olyan szikrazo, csillogo, hazai stilusu, szazadelejei hangulatu....tettem fel rola kepeket bar a foto nem tudja visszaadni azt a szikrazo hatast....apro feher egok voltak rajta...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  46. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. november 20. 18:39556.

    Drágaságaim

    Nagyon szépen köszönöm a köszöntést,Bogikának, Nekezdnek,  mindannyiótoknak és Csipikének is a priviben, de nem tudok ott irni, mert nem jó. Bocsánat érte, jamikémet is puszkálom ezerrel.

    Jól vagyok, de be vagyok havazva nagyon, milliónál is több a dolgom, soha nem érek a végére és itt a nyakamon a dobozolás, meg a kert takaritása még az utolsó levélhullásig. Ma megint azt csináltam, hogy elvigye a kukás az utcáról, zsákokban, mert nincs komposztálóm, én már nem babrálok még avval is.

    Ugyhogy ma megint belehuztam...tegnap meg vendégjárás volt, oda kellett ugrálnom....majd valamikor kipihenem magam, ha nem itt a földi sikon, akkor másutt...tartósan....hehehehe

    Mindenkinek kivánok szivem minden szeretetével boldog,kedves, mosolygós,békés,nyugodt napot és vigyázzatok magatokra, elő fogok kavarni, csak türelmet kérek....nem felejtettelek el benneteket....csak dolog van...sok...és egymagamnak kell megoldanom mindent...ezért kevés az üdöm....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  47. 2006. november 20. 18:30555.
    Jajjjjjj.Jajjjj. Bocsanatot kerek.Bogikam!!!!   Felre utottem a nevedet.Igy lettel Bigi.Nem akartalak atkereszteni.
    előzmény:
    Bogie (551)
    2006-11-20  04:58
  48. 2006. november 20. 18:07554.

              

    Szerbusztok lanyok! Szia Bigi! Hat igen megint beletalaltal a kozepibe.Az ugy kezdodott,hogy a fiokammal megegyeztunk az iden nem lessz nagy karacsonyfank,Mert mar annyit rendezkedtunk itt a lakasban.Mert mindig jott valami ujdonsag.Hogy most mar vegkepp nem fer el a nagy fa sehol.csak ha megtanulunk repkedni.Na ez volt eddig.De aztan csak rajottunk,a pici fa meg nemtetszik.Na hat elhataroztuk elmegyunk fatvenni.Vettunk is egy 4-fiteset a Wal mart-ba.aztan atmentunk a JYSK-be.Es ott megtalaltuk azt a fat amit akartunk.Igy a Wal Mart-faja visszament az uzletbe. Itt talaltunk magas,de keskeny fat. Olyan Europait. En kineztem egy fat ami fel volt allitva.az akkora volt mint en pontosan.Na mondom nekem ez kell.na hatra is mentunk az eladoval es mutatom ezt adja.Hat hisszas tanakodas utan kideritette,ez a tavaji aru az idei az magasabb.180-cm magas.Na mosnom nekem ez kell nem a magasabb. A vegen rabeszeltek vegyem meg ezt ez pont ugyan az amit lattam kiallitva.es meg olcsobban is odadajak,mert tavaji.Na $25-hejett.$18-ert kaptam meg.  Aztan itthon kiderult.Az ideit adtak oda olcsobban.mert ez bizony a 180cm-es fa. De nem lett rossz.Igy aztan maradt.A lenyeg.Jamikem kitalalta,hat akkor lakast diszitunk.Felallitjuk a fat.En meg nem is neztem,hogy meg csak 19-van. Es nekialltunk lakast karacsonyira varazsolni. Na most minden keszen is van.Csak most aztan 5-hetig lesegethetem a fat.Mire itt lessz az unnep.mar meg is unjuk. Hat ezert nem is jottem.mert ket napig a lakast csinositgattuk.takaritottunk.A kave asztalnak is talaltunk helyet.Szoval meg van minden.Nallunk mar karacsony van!  Orulok neki nagyon,hogy a draga cicuskad vegre megint jol van.csak kenyeztessed. Latod engem is kitur a kedvenc fotelembol.De nem adom at neki.mert a labamat is tartja a fotel.es szuksegem van ra.legyen eleg a szofa. Na.Ha mar ilyen kutya elete van.

    előzmény:
    Bogie (551)
    2006-11-20  04:58
  49. 2006. november 20. 17:18553.
    Szep jo reggelt mindenkinek    .Nagy munkaban vagyok, eppen ablakot pucevalok Bogieeeeee hallod?????? Meg a haloszobai van harta (abbol azert van 3 db) es kesz vagyok. Csak egy ropke kaveszunetet tartottam, addig beneztem hozzatok. Megcsinalok mindent most amit tudok, mert aztan a karacsonyi hajraban nem lesz idom meg idegem sem ilyesmire (amugy is utalom elbol) . Tulajdonkeppen a mosason kivul minden hazimunkat uuuutalok, de van mas valasztasom????  ----Vegulis elengedte a lanyt az ottalvos bulira az apja....na nem igen volt mas valasztasa, megvettuk az ajandekot a kislanynak, es elokeszitettem a halozsakot, takarot, parnat stb, o pedig csendes megadassal konstatalta, hogy menni fog .   Pentek este es Szombat delelott kell erte menni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  50. 2006. november 20. 15:30552.
    Gyerekek, legyetek nagyon ovatosak, mert jobb felni, mint megijedni! Szelvenycedulakat, nyugtakat soha ne dobjatok a szemetbe, vagdaljatok aprora, vagy egessetek el. 20 dollarert egy kis daralo gepet lehet venni es mindent megsemmisiteni! Telefonon soha ne adjatok meg semmi adatot. Mitsem sejto egyeneket becsaptak azzal, hogy lopjak a penzet a banktol es ellenorzes keppen legyen olyan jo, mondja meg a bankkartyaja szamat. Persze, nem volt igaz. Tehat,  a mai motto: Lègy Rèsen!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  51. 2006. november 20. 04:58551.

    Huha te lany, hat megneztem......azt a mindenit....ez tenyleg nagy  A CNC Press Brake amin dolgozol ? Hat kimondom magyarul.....fasza csaj vagy Ekkora gepet csak ovatos tavolsagbol mernek megkozeliteni   nemhogy dolgozni vele. Le a kalappal )))))))) En is morgos vagyok reggel, amig a kavet meg nem iszom....de ettol fuggetlenul kidob az agy.....ja es keson is fekszek, ugyhogy alvas nem sok van   Neha ha ugy adodik akkor delutan szunyazok egyet.....de ugye az csak szabadnapokon lehet osszehozni. Voltam ma a karacsonyi lunchon a cegnel, jo volt, minden volt, salatak, husok, sutik, sajtok, innivalo.....meg az ausztral Santa Claus is   Vasarolgattam is ma.....azt hiszem a karacsonyi vasarlassal meg is vagyok. Nagyon egyszeruen elinteztem, a nagylanynak dvd-ket vettem amit szeret( That 70's show negyedik es otodik ev....hat 40 dollar folott van egy evad )...a kicsinek egy olyan szobai kis csobogos vizesest, a ferjemnek after shave-t, a ket udvarlonak egy egy uveg magyar bort......a nagynenemnek Elizabeth Taylor parfumot.......es kesz is vagyok ))))) Meg vettem csokikat is mindenkinek....Szoval ajandekozas elintezve )) Az otthoniaknak mindig penzt kuldok, vagyis csekket....aztan vesznek amit szeretnek. Nem csomagolgatok mar reg ota, egyszeruen nem eri meg.

    Nekezd )) orulok, hogy bekukkantottal )) Hat az a cicus, termeszetes, hogy "megnevelt" tegedet.......olyan de olyan kis aranyos )))) Az en oregem is jol van, hala az egnek....de annyit van olbe, hogy az nem igaz....hurcolom, mint Gyurka az ajtot...es nem banja, ha a honom alatt van az se erdekli csak vele torodjek. A masik cicus az meg este nem hagy beken...ugyhogy meg vagyok en is aldva ezekkel a joszagokkal   Nezz be ujra, ahogy idod es kedved hozza )))))))))))

    előzmény:
    brampton (550)
    2006-11-20  04:13
  52. 2006. november 20. 04:13550.

    itt vagyok ragogok

    hat a gep az bohom nagy de amig az ujjam nem kerul ala nincs baj arra meg vigyazok  otthon en is 6-2-ig dolgoztam de itt mar elkenyelmesedtem kicsit a kelessel soha nem voltam reggeli person ejjel akarmeddig fennt vagyok de reggel embert tudnek olni amikor szol a vekker   szegeny parom csak odatolja szo nelkul a kavet amig en nem szolok o nem szol mert akkor tudja hogy morgok  ronda ven banya leszek  hiaba kezdek koran az tulora 6-4/30-ig szombaton meg 6-2-ig akartak hogy vasarnap is menjek 

    na az mar kicsit sok valamikor itthon is kell lenni hetfon is reggel6 kor kezdek megyek is aludni az ui meg orul nem fog a heten szerintem semmit adni van egy web oldal a bmpmetals.ca ott meg kukucskalhatjatok miket csinalok  ott vannak a bohom gepek zold es piros

    jo ejt mindenkinek

     

    előzmény:
    Bogie (546)
    2006-11-19  18:15
  53. 2006. november 19. 22:39549.

     

    Sziasztok!

    Kicsit hutlenkedtem, de megtertem

    Orulok, hogy latlak Titeket es, hogy meg nem felejtettetek el.

    Boldog nevnapot kivanok Bozsenek es minden Erzsebetnek! 

    Nem vagyok kepes visszaolvasni, tul sokat hagytam ki.

    Velem semmi kulonos    

    Nevelget engem a cicank,  egesz jol viselkedem 

    Megszeliditett engem maganak 

    Megyek, megvacsoraztatom  okegyelmet. Szep estet!

    előzmény:
    Bogie (546)
    2006-11-19  18:15
  54. 2006. november 19. 21:27548.

    Juj, ez nagyon ilyeszto amit irtal! Erre nem is gondoltam hogy hitel kartyat kerhetnek a nevemben. Az teny hogy nekem minden hitelkartyam bank-tol van, ugy ertem hogy nagy banktol semmi uzleti vagy mas kettes intezmenyektol felnek kerni mert nem tudom mit vallalok be.

    Bogie, en a keregetoket szoktam ugy elintezni hogy elkezdek nekik magyarul beszelni Mondom nekik hogy "nem ertem" es addig magyarazom ugyan azt amig beken hagynak. Termeszetesen artatlanul mosolygok kozben.... Hiaba nah, nem birom elviselni oket!!

    En is kivanok boldog Erzsebet napot !!    

     

    előzmény:
    leiw (547)
    2006-11-19  19:02
  55. 2006. november 19. 19:02547.
    Ha leadod a cimedet es szuletesi datumodat ugy jarsz mint egy baratnom akinek a neveben kredit kartyakat valtottak/ feltehetoen adatbankbol szereztek meg rola minden informaciot/, osszesen 66 ezer dollart vettek fel  penzben roluk, most folyik a kivizsgalas, es ez a szegeny nem akarja elhinni hogy o aztan  nem hibas benne hanem a bank, miert nem ellenoriztek hogy milyen keziras irta ala. En a telefonon ajanlkozokat pillanatokon belul, igaz udvariasan, de elhajtom.....Most az FBI nyomoz az ugyben...
    előzmény:
    kirandulas (544)
    2006-11-19  12:16
  56. 2006. november 19. 18:15546.

    Szep vasarnapot ))) kavet gyorsan elszedtem es ebredezek Kirandulas az ilyesmiket egy klikkel kell elitezni ugy a telefonnal, mint az emailnel. En fenn hagyom mindig az uzenetrogzitot, igy nem zavarnak, mert uzenetet azt nem szoktak hagyni   Persze neked mas, mert a business es a munka miatt a telefont fel kell vegyed....Regebben ha ilyen hivas volt, egyszeruen magyarul belemondtam nekik egy cifrat es letettem a telefont

    Donna, orulok,hogy a gyerkoc hamar rendbejott, nameg te is jobban vagy. Haaaaaat a ferjek tudod milyenek, egy pruszkoles es mar agynak dolnek   Az jo, hogy ott van kis jatszopajtas a kozelben a gyerekeknek. Nem irtad, hogy vegulis a kislanyt elengedte az apja az ott alvos partyra ? A doboznak igy is ugyis orulok hihihihi....hat tudod, aki keres az talal  

    Brampton hogy birsz el azzal a nagy geppel ? Gondolom most a harom het utan kicsit nehezebb visszarazodni a koran kelesbe...de ha engem kerdezel, az a legjobb muszak. En pl koran kelo vagyok es szivesebben elmennek dolgozni fel hatkor es fel haromra mar itthon lennek. Nezzed az elonyos oldalat ennek is )))))))) kukkolj be azert ha van egy kis idod )))

    Csipikem, nalad megint valami "fennforgas' van ? Remelem jol vagytok, Jamieke is meggyogyult mar ))))

    Ilonka, mi ujsag ? gondolom most nyomod az ipart ezerrel , nade nemsokara ballagunk ))))))

    Ilike megsutotted a hus pie-t? Lattam Bagoly irt neked receptet a masik topikban.....en is leloptam, meg egy suti receptet talaltam itt , azt is ki fogom probalni. Marlenka a suti neve, kicsit emlekeztet a kremes mezesre, de nem ugyanaz.

    WEtshill)) mit csinalsz a hetvegen? Mentek valamerre Ebyvel ? ))))

    LIna )) regen irtal.....hogy vagy ? Remelem minden rendben veled es a babyvel.....*********)

    Bagoly ))) udv ))))))))

    Nekezd, Ladybug, Salikam, Moka, mindenki........udv ))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  57. 2006. november 19. 18:01545.

       Draga Bozsenk    

    Boldog Nevnapot kivanunk

    Sok sok szeretettel

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  58. 2006. november 19. 12:16544.

    Megfoztem a reggeli kavet, fogyaszatok egeszsegel, de vigyazatok friss es forro        .

    Nem tudom ki hogy van vele, de en szabalyosan rosszul vagyok az olyan reklamoktol (cegek altal csinalt) amikor felhivnak telefonon es mondjak hogy "congratulation, you have wone!". Ilyenkor mindig az jut az eszembe hogy akor nyertem volna ha nem veszem fel a telefont! Termeszetesen ahoz hogy megkapd "your prize", eloszor elkell menni egy bemutatora ahol mereg dragan arulnak mindent, utana pedig sorsolasal kiderul hogy valoban nyertel-e vagy nem! Brr.... Ezt nem "scam"-nek hivjak?! Pont a teganp volt egy ilyen telefonom es ha ez nem eleg ma raggel egy email-t kaptam, hogy nyertem, de eloszor adjam le cimem es szuletesi datumom.......

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  59. 2006. november 19. 12:01543.
    Tudod-e, hogy nekem is hianyoznak a beirasaid ?! Mindig elolvastam a ferjemnek is humoros torteneteid a csaladodrol es foleg a gyerkocok napi csinytalansagai arattak nagy sikert  
    előzmény:
    donnaBe* (542)
    2006-11-18  21:01
  60. 2006. november 18. 21:01542.
    Az O.J. konyvenel undoritobb es izlestelenebb kiadvanyt meg nem hordott a fold a hatan.
    előzmény:
    kirandulas (534)
    2006-11-16  21:23
  61. 2006. november 18. 21:00541.
    Szep jo napot Lanykaim     , egy kis delutani kave. Bogi hajjja en is emlekszem meg a horgaszatra.    nagyon talalekony gyermekeim vannak. Ujabb es ujabb jatekokat talalnak ki, habar mar komolyodnak...meg az iskola is nagyon sok nekik, el is faradnak rendesen delutanra. Itt a szomszedban van egy kislany kb egykoru veluk, hozza szoktak atmenni meg o is jon ide, ugyhogy van tarsasaguk. Na nem mintha eddig is unatkoztak volna. Koszonjuk meggyogyultunk, Ocsiken 1 nap alatt vegigszantott a betegseg, masnap mar ment is iskolaba. A ferj na o naggggyon beteg volt, 1 hetig nyomta az agyat...szerencsere en elmentem dolgozni ugyhogy csak sajat maga kezelte magat. Bogie en az Animal Planet-en szoktam nezni a Steve Irwin musorat (szegeny nagyon sajnalom) na o is aztan Aussie-ul beszel...imadom ahogy izesen forgatja a szavakat. Hahaha gondoltam, hogy nem hagyott beken az a doboz....kepzelem, hogy milyen izgatottan bontogattad, kepzeld el ha valami nagy kincset talalsz benne   
    előzmény:
    Bogie (540)
    2006-11-18  17:39
  62. 2006. november 18. 17:39540.

    Sziasztok )))

    Kirandulas jovok , nehogy lemaradjak valamirol itt megint    Na azert mostmar reggel meg este odafigyelek a helyi hirekre is Holnap megyek a munkahelyre lunch lesz a dolgozoknak es ezzel hivatalosan kezdodik a karacsonyi szezon is. Az egyik kollega lesz a Santa Claus....irto erdekes, mert Ausztraliabol koltozott ide, es sokszor hegyezem a fulemet, hogy mit is mond    Tegnap enekelte a kavezoban azt az ausztraliai dalt a feher pumakrol.....Mondtam inkabb a Waltzing Matildat enekelje   Tegnap "szetneztem" a padlason  Mikor bekoltoztunk a ferjem felnezett , csak hogy a teto okes e stb es mondta hogy nincs semmi a padlason , csak egy doboz. Na az a doboz izgatta a fantaziamat, mondom nekem azt meg koll nezni. Szoval behoztam a letrat es felkukkoltam a padlasra...es szepen lehalasztam a dobozt  Hat egy szep nagy karacsonyfa volt benne. Ugyhogy most aztan tobzodhatok kedvemre, lehet ket karacsonyfat is allitok Jaj errol a halaszasrol mindig eszembe jutnak Donna gyerkocei.....mikor egyszer meselte, hogy hala az egnek most el vannak foglalva, mert halasznak. Az emeleti lepcso tetejerol "halasztak " a basementben levo dolgokat.....pl egy gumicsizmat is   Donnaaaa, halasznak meg a gyerekek ? )))))))))))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  63. 2006. november 18. 13:01539.

    Brampton, orulok hogy vissza vettek dolgozni! Sokkal jobb ez mint az apropenz amit az EI fizet. Es az a  tudat hogy szukseg van rad az megfizethetetlen (ez egy kicsit mastercard reklam-ra sikeredett) Gratulalok neked  

    Westhill. Olvastam a masik forumon hogy Ebony-t fogod muteteni. Mielot mutik feltetlenul csinaltas egy gyogyszer tolerancia vizsgalatot. Nem tudom mennyibe kerul, vagy hogy csinaljak, jarj utana, de azt tudom hogy Eddyt a tejfogak miat vittem orvoshoz, megkapta a "happy" inekciot es belsoverzest kapot a gyogyszertol. Majdnem meghalt! KOrhazba kerult es rengeteg penzbe kerult hogy eletbe maradjon.

    Csipi. az enyem is sertodekeny foleg akor haragszik meg ha ugy erzi igazsagtalansag erte, de akor nagyon tud am haragudni! El megy a helyere es ott marad, ami neha nekunk egy aldas mert nem hagy egy percet minket beken.

    Bogie, gyere gyakrabban a forumra mert igy legalabb ertesulsz az otthoni dolgokrol MInk ittt aggodunk erted, te meg nem is tudsz rola..

    Kivanok mindenkinek kellemes hetveget!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  64. 2006. november 18. 01:41538.
    kepzeljetek megkaptam az elso csekket az ui-tol 62$ mert dolgoztam 2 napot azon a heten most meg ez a het is ki lessz love mert csutortokon penteken szombaton dolgozok es igy csak a differenciat fizetik [vagy semmit mert tobb lesz mint amit ok fizetnenek]pedig 3 het 1 nap voltam de mivel hetfotol szombatig szamolnak igy ki van velem szurva kapok osszesen vagy egy 100-st  na mindegy majd behozom  csak az bosszant hogy 24 evig fizettem most meg ez van  Westhill irigyellek  el tudnam kepzelni en is hogy csak itthon legyek de en meg Ausztriaban is dolgoztam a 7 honapbol 6-ot kerteszetben ki probaltak egy hetre aztan vegig ott maradtam meg ott se pihentem     de jobb is volt mert biztos begolyoztam volna a varakozasban  [meg hat a penz is jol jott mert kivinni nem lehetett[nem reszkiroztam] es az ellatas nem valami fenyes volt a lager 1 honapra adott 100 shillinget ami semmire nem volt eleg[mososzer fogkrem stb] en meg 40 shillinges orsberben kapaltam a palantakat  Szegenyek sokat ki is kapaltam [posti lany voltam az aszfalton nottem fel azt se tudtam melyik a virag melyik a gaz[mind a ketto kicsi es zold  aztan megtanultam]  elmentem csucsukalni reggel megint 6-ra megyek 2=ig szia jo ejszakat mindenkinek
    előzmény:
    Bogie (537)
    2006-11-17  18:59
  65. 2006. november 17. 18:59537.
    Sziaszrok lanyok )) csak bekukkantok, de mennem kell mindjart. Brampton, hat jo is meg rossz is ez....de szerintem inkabb oruljel, hogy visszahivtak )) Igaz most en is orulnek ha nem kellene mennem dolgozni, dehat menni kell.....igy pusssz mindenkinek, majd este benezek. ))))))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  66. 2006. november 17. 03:59536.

    Sziasztok Lanyok!

    Bogie de jo, hogy elokerultel, jo hogy nem tudtal rola, igy nem volt min idegeskedjel, ahogy hallottam vasarnapra ujabb vihar varhato, remelhetoleg ez gyengebb kimenetelu lesz es sehol nem okoz problemat. Nalad nincs baj az ivovizzel? Nalunk is ma egesz nap szontyolodott ido volt, egesz nap logott az eso laba es tobbszor neki is rugaszkodott, holnapra is esot igernek, hideg az nincs, csak kellemetlen a nyirkossag. Hogy vagy, rendbe jottel mar a turosteszta okozta problemaktol? Az eped sem vacakol? Ha van Unikumod igyal egy kortyot az rendbe hoz ilyesmit egy-ketto. Meg a hideg is kiraz, ha ragondolok az izere, amilyen kegyetlen rossz, de remek gyogyitoereje van. Neha lehet itt is kapni egyes LCBO-nal, ami nekunk van itthon, van mar vagy15 eves, nagyon kesztyus kezzel bantunk vele.

    Brampton, orulok, hogy sikerult, hogy visszamesz dolgozni, hamar meg lehet szokni, ha az ember otthon van. En az eletem nagy reszet itthon toltottem, nem sohat dolgoztam, de nagyon szerettem itthon lenni, soha nem unatkoztam. Az embernek mindenre van ideje es akkor csinalja, amikor akarja.

    Csipi jo pofa a kis Csopike, jobb lesz, ha nem sertegeted es atengeded neki a fotelt.

    Kirandulas irod az O.J.Simsont, hat eleg izlestelennek tartom, hogy ilyen temaju konyvet ir, de biztos szuksege van penzre, kepzeld el, hogy mennyibe kerult, hogy artatlannak hoztak ki a targyalas utan.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  67. 2006. november 17. 02:56535.

    itt vagyok lanyok megvagyok

    visszahivtak csak 3 het volt a piheno pedig mar elterveztem miket fogok meg megcsinalni visszahivtak de masik munkakorbe [ideiglenesen] egy nagy bazi nagy power brake? hajlitogep? nem tudom pontosan olyan ami formara hajtja az anyagot[vasat  steelt] 2 tonnas  na ezen hajlitok dolgokat

    nem eppen noi munka [egyedul en vagyok ott no] de a fonok azt mondta tudja en olyan' mehanikus 'vagyok fog az menni  es probalnak kissebb dolgokat adni ami nem nehezez [a ferfiak meg nem szeretik a kis babras dolgokat] muszaj volt elfogadni mert ha nem levaghatjak az ui-t mert en nem vettem fel az ajanlott munkat

    pedig mar olyan jol elterveztem hogy jan -ig maradok akkor kifizetik a severenc manyt kozben adtam el filmeket is meg a ferjem festett hazat en meg elmentem a szonyeget kipucolni[ok vettek ki a gepet] szoval csurran cseppen  de most ma kezdtem holnap reggel 6-ra szombaton 6-2-ig  megkezdodott a hajra megint[senkit nem hivtak vissza csak engem   

    pedig mar kezdtem belejonni az itthonlevesbe latjatok nekem olyanom van ha van sapka azert ha nincs sapka azert elso heten ideges voltam de utana elveztem   na vege az elvezkedesnek szegeny menyem orult a legjobban tudtam vinni ot erre arra  azt mondta ugy erzi neki is szabi van[a fiam kesoig dolgozik/ nem igen tud kimozdulni szegeny egyedul a 2 gyerekkel  na jo ejt megyek koran aludni nincs ejjel 2-ig kompjuterezes 

    előzmény:
    kirandulas (529)
    2006-11-16  13:47
  68. 2006. november 16. 21:23534.

    Lanyok mi a velemenyetek O.J. Simson legujabb konyverol?! En idaig nem voltam biztos benne hogy O olte volna meg a volt feleseget, de ezek utan mar nincs ketsegem felole!

    Ennel gusztustalabb muvet el nem tudnek kepzelni es furcsalom hogy egyaltalan kiadasra kerult es foleg hogy meg penzt is kapjon ebbol... 

    előzmény:
    kirandulas (533)
    2006-11-16  21:20
  69. 2006. november 16. 21:20533.

    Jaj, latalak en csak mostanaban nagyon keveset irtal, azert irtalak teged is a hianyzosok koze. Sorry, a felreertesert! 

     

    előzmény:
    csipogo (532)
    2006-11-16  20:11
  70. 2006. november 16. 20:11532.
    Nem is hianyoztam.Irtam tegnap is.Csak nem vetted eszre 523-alatt irtam.Szoval ittvagyok.Csak picivagyok es nem lattal Az en kutyusom meg meg is tud sertodni,ha ugy erzi meltanytalansag eri.halalra nevetem magam ralyta.A leg finomabb falatot sem fogadja el ilyenkor.persze kesobb erte jon.Regnap meg nem engedtem a fotelba mellem.mert mindig kitur.es tegnap egyedul akartam ulni.Na de a fotel a szova mellett van kozvetlenul.Es ott van neki letakarva egy resz pont ugy,hogy ha oda feljon,en szep kenyelemesen tudom ot simogatni.de nem neki az nem eleg.Szepen a szofarol bemaszik keretlenul a fotelba,es el kezd helyezkedni.Na de ugy,hogy en mar alig ferek oda.Na hat tegnap nem jott be neki,es ezert ugy megsertodott,hogy nekem hattal ult le a szofara de ugy,hogy el ne tudjam erni.Elkezdtem nyujtozkodni utanna erre arrebb ment es olyan  vasvilla szemeket meresztett ram,hogy Jamikem a hasat fogta a nevetestol. Persze oda ment hozza es o felviditotta.el van kenyeztetve okelme neggyon.Reggel velem bananozott.Igy a felet o ette meg.O kapott meg kulon kicsi kolbaszt is.En meg a sziriot eszegettem.bar en is inkabb kolbaszt ettem volna.  
    előzmény:
    kirandulas (529)
    2006-11-16  13:47
  71. 2006. november 16. 19:23531.
    Az a jo,hogy nemtudtal semmirol szerintem.igy nem is feltel.Most meg mar,hogy tudod.Elmult talan a veszely.Igy mar neked is konnyebb. Vigyazz akkor a tejes dolgokkal.Tejfolt sem egyel,mert attol is kaphatsz epegorcsot.Az egyik ismeros neninek attol volt.Vigyaz magadra nagyon.Mi a zsirossal vagyuunk ugy,ha neha csinalok valamit aminek zsirja is van.Jajjj.Meg jo,hogy ket furdoszoba van. De pl a csusza is ugy jo,ha a teperto zsirja is rajta van a tesztan. En is most csinaltam nemregen.Probaltam nagyon vigyzani.De azert csakmeghajtott.Bezzeg regen a zsiroskenyerek,ujhagymaval,vagy lila hagymaval.Jajj de szerettem.Kicsi piros paprikaval a tetejen.A lenyer hejja ropogott.Nyami.Most meg nem ehetek mert a koleszterol sem szereti.Meg hasmenest is csinal.Mar az emleke is megzavar.Szegeny Puskas Ocsi nagyon beteg.ma mondta be a Magyar hirek.Valsagos az allapota.79-eves. Nem is tudtam,ha nincs a hajfestekben Ammonia akkor folyosabb.En csak avval csinalom.Az en hajamon megmarad.De az enyem olyan semmi erossegu haj.Csak akkor van tartasa,ha be van Dauerolva. Az ammoniatol fulladok.Igy az kilove meg a dauernal is.Istvan talalt nekem Ammonia mentes Hab Dauert.Azt hozza.es a fodrasz baratnom meg megcsinalja vele. Igy ajulas ,fulladas kilove.Az ember meg szepulni sem tud normalisan  . Itt is olyan semilyen ido van.-0-fok. De legalabb nem esik.    Igyal meg egy kis alma teat.Nehogy megfazzal.
    előzmény:
    Bogie (530)
    2006-11-16  17:09
  72. 2006. november 16. 17:09530.

    Sziasztok lanyok, itt vagyok ))))) Meg jo, hogy szoltatok, mert nekem fogalmam nem volt arrol amit irtok  Esett egy kis eso tegnap meg fujt a szel is, de nem volt veszes....es hireket se neztem ugyhogy nem tudtam semmirol  Most reggel neztem meg az osszes helyi hireket, a nagyobb karok Vancouver szigeten voltak Port Albeni ben, meg West Vancouver egy reszen ahol mar az erdobe epitettek azokat a hazakat, ott doltek fak nehany hazra. Aramkimaradas, illetve leszakadt vezetekek vannak nehany helyen, de itt nalunk egyenlore minden rendben es csendes a reggel, se eso nincs se szel. Azert biztos ami ziher, elokotortam a gyertyakat, meg ujra toltottem a tartalek vizes tartalyt....de mar nem mond az idojaras felelos ennyire rossz idot az elkovetkezo napokra. Ilike nem tudok specialis hus pie receptet, en azt nem szoktam csinalni csak shepperd pie-t, az meg krumpli purevel van. Persze ugyanaz ez is szerintem.....a hust meg kell csinalni keszre, fuszerekkel, aprora vagott zoldsegekkel megparolod ( repa, borso, zeller , hagyma ) es betoltod a pie tesztaba. A tetejet kessel itt ott vagdossad be, hogy a gozok ki tudjanak jonni, es sussed szep barnasra. Remelem Bagoly elokerul es hoz neked speci hus pie receptet )) Nem tudtam ott lenni a skype on amikor te voltal sajnos. Bizom a fiadban, hogy sikerul neki "tavjavitast" csinalni es rendesen fog mukodni a geped.  Westhill, latod ilyen luke lettem, itt mondjak a hirekben, hogy ez volt a legborzasztobb vihar ( egy nyolcvan eves ember mondja ) amit eleteben latott.......nekem meg fogalmam se volt rola  Igaz itt nalunk semmi nem volt  igy aztan a tv-ben is a Larry Kinget neztem az este.....utana meg olvastam ejfelig az agyban.....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  73. 2006. november 16. 13:47529.

    Sziasztok rokonok!!!!  Lanyok merre jartok, gyertek es irjatok!!

    Bogie en is aggodasal figyelem az idojarast es foldcsuszamlast nalatok. Remelem nem vagytok veszelyben. Kerlek irjal nekunk es magyarazd meg a helyzetet, mert az amit a hirekbol hallunk nem tul sok.

    Westhill. Eddy mar vissza szokot, az igazsag az hogy o nagyon szeret itthon lenni es olyankor mikor haza jovunk valahonnan mindig nagyon boldog 

    Igaz mennyire ki tudja tolteni eleted Ebony?! Hihetetlen mennyi szeretetre kepesek es ami a legfontosabb onzetlenul szeretnek!

    D.ili. en meg sosem kesitettem pie-t. De szerintem ha megvan a pie tesztad akor amit beleteszel keszisd el es majd utana susd ossze. Szerintem nem fogod elrontani.

    Donna. Hogy vagytok?! Nme irsz igy nem tudjuk hogy meggyultatok-e mar?!

    Csipogo te is igazolatlanul vagy tavol es Bolcsali is, meg Brampton, Bagoly, Bozse! Akiket kihagytam azoktol elnezest kerek!!

    előzmény:
    Bogie (1)
    2006-10-12  19:56
  74. Torolt_felhasznalo_223767
    Torolt_felhasznalo_223767
    2006. november 16. 12:35528.

    Jó reggelt Lányok,asszonyok!

    Bajlodom a Páromtol kapott gépemmel,hol tanulgatok rajta,hol mérgelödöm a müködésén,mot éppen sokszorozodnak az asztalra kitett ikonjaim  ,délután majd konzultálok a fiammal,az én drágám irányitgat engem a Skypon keresztül és probáljuk javitgatni a gépet.

    SEGITSETEK,szeretnék husos piet késziteni,de nem nagyon tudom hogyan kell (elösütni,nyersen mindent?)és mit tehetek a töltelékbe.Gondolom ti ezt fejböl tudjátok,és most sajnos nem sok idöm van keresgélni a neten receptet.Muszáj elökészitenem az ételt a páromnak,mert Öt is ugy kell kezelnem mint egy gyereket és csak a melegitést szabad rábiznom ,viszont a kész ételeket nem szereti csak az én föztömet,igy nagy adagokat fözök-sütök és fagyasztom,de a pie készitéstöl félek,nem szeretném elrontani.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  75. 2006. november 16. 03:06527.

    Sziasztok, Bogie a hirekbe mutattak, hogy, milyen szornyu ido jarja mar megint feletek, na nem tudom, hogy pont feletek e, de arra fele, avval a hurrican erossegu szellel es az esovel, rettenetes meg nezni is, azok a csodalatos hatalmas fak, mint a gyufaszalak tordeltek a szel hatalmas erejetol. Amiota en is ateltem ilyet, rettegek  a szeltol, persze minden termeszeti csapas kegyetlen, menekulni nem igen lehet elole.

    Itt csodalatos ido volt ma, meleg es napsutes, mar estere es holnapra be van igerve jo nagy mennyisegu eso, fizetunk a szep idoert.

    Ami a turos tesztat illeti, erre mondjak azt, hogy nem szokta cigany a szantast, en mindig magyarosan csinaltam es csinalom is, szalonnaval, imadom a turos tesztat, el sem tudom kepzelni szalonna nelkul. Ami a turot illet, az itteni dobozost jobban szeretem, mint a csomagolt szaraz tehenturot. Sajnalom, hogy igy jartal, ez a kovetkezmenye, ha valamitol elszokik az ember. Orulok, hogy a cica jobban van, kivanom, hogy meg sokaig doromboljon neked!

    Csipogo, a te nagyfiadnak is mielobbi gyogyulast, sajnos pont ez az ido, amikor a bacik vandorlasba vannak, majd a hideg megtizedeli oket.

    Kirandulas, hogy van Eddy? Nem irtal rola, hogy o hogy allt at az itthon letre.

    Az en kis bestiam mar olyan nagy,  vegtelen aranyos, el tudna viselni egesz nap, hogy csak vele foglalkozzak, persze majdnem igy is van, mert allandoan korulottem nyuzsog, boldogabb, ha hozzam er, bokdosi a kezem, hogy simogassam, nagyon lehet ot szeretni es o hu de tudja viszonozni ezt a szeretet.

    előzmény:
    Bogie (526)
    2006-11-15  17:41
  76. 2006. november 15. 17:41526.
    Na majdnem elfelejtettem....Westhill, a cicom eleg szepen kijavult, igaz annyit massziroztam, amennyit csak tudtam. Mostmar ujra fel tud maszni a sofara, es nem huzza a hatso labait. Eszik rendesen...es ugy nez ki, hogy nagyjabol meggyogyult, akarmi is lehetett vele......Persze tudod , ahogy a gyerekek mondjak.....a cico emberi mertekben mar igen oreg, ugyhogy valoban egy csoda, hogy ujra meggyogyult.....Remelem igy marad meg sokaig......)))))))))))))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  77. 2006. november 15. 17:36525.

    Sziasztok ))) kavet koszonettel elvettem Kirandulas )) Majdcsak lesz valami abbol a magbol. Regebben en is elultettem minden magot, mangotol az avokadoig....ki is keltek, aztan miutan fogalmam nem volt mit kell veluk csinalni , szepen el is senyvedtek. Az avokado birta tovabb, az eleg nagy facska volt mar amikor elpusztult, de nem tudom, hogy miert (( Azota nem kiserletezek, jobb a bekesseg   Ne rohogjetek ki, de sajnaltam oket.... Na tegnap meg magamat sajnaltam, mert nagyon kitoltam sajat magammal. Van itt ez a nemet bolt (  nem is egy ) es vettem egy igazan picinyke darab rendes fustolt szalonnat, meg volt turo is itthon es teszta.......hat tegnap szepen megcsinaltam magamnak finom turos tesztat, ugy rendesen, szalonna zsirjaval es a toportyujevel.........na ne tudjatok meg milyen beteg lettem Meg az is kijott belolem amire nem gondoltam volna   Hanytam, hasmenesem lett es begorcsolt az epem  Azt hiszem , hogy a magyaros turos csusza egy eletre el van felejtve ezek utan ........Donna, Csipikem.......remelem mind jobban vagytok mar. Megette a fene azt a rohadt nathat, torokfajast meg minden nyugos nyavalyat.......jobbulast kivanok nektek. Westhill )) hat latod ha nincs bajom, akkor csinalok magamnak .....nade ez most jo lecke volt. Ugy kell nekem, I should know better !!! Itt gondolkodom, hogy mit is irjak .......a jovo honappal kapcsolatban. Tudom nehez lesz az unnep, hiszen neked is ez lesz az elso a ferjed nelkul. Hmm , ha azt mondom, hogy az is csak egy nap az evbol , nem hiszem, hogy sokat segit.....mert az unnepek azok amikor feltolulnak az emlekek es sokkal jobban kielesedik a belso , lelki fajdalom.....valahogy csak ki kell birni....es megprobalni arra gondolni ami szep volt, es valami ujat teremteni.....sajat magadnak. Talan elutazni nehany napra Ebyvel valahova.....? Kimozdulni a megszokott kornyezetbol? )))))))))))))))))

    Ja, Csipikem ha en ammonia mentes hajfesteket veszek, akkor a hajam azt mondja a festeknek, hogy seeeeeee yaaaaaa.......vagyis viszontlatasra.....es egyszeruen lefolyik, nem marad a hajamon semmi   

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  78. 2006. november 15. 12:03524.

    Sziasztok ! Megfoztem a kavet es a teat mindenkinek      

    Westhill. Nem tudtam meg beleszokni, szerintem nem is fogok. Csak kinezek az ablakon es mar nincs kedvem semmihez. Hiaba nekem kell a napenergia! En is probalkoztam narancs, datolya grapefriut es mandarin magokal. Sosem lettek nagyok  

    Hajfestes. En pont ezert hagytam abba a hajfestest mert meg veletlenul sem sikerult az amit en akartam. Szerintem ezek a festekek akor jok ha eredeti hajszinedet tartod meg csak egy kis eletet akarsz belecsiholni, kulombne pedig felejsd el  Fodrasznal pedig egy vagyonba kerul es meg az sem garantalt hogy jo lesz!

    DonnaBe. A narancs az a citrusok csaladjaba tartozik  Majd teszek fel kepet rola eloszor viszont keljen ki a palmam!

    Igyatok sok narancslevet es egyetek foghagymat! Tudom mar a tokotok tele van az en foghagyma maniamal, de nem tehetek rola hogy az mukodik a legjobban. 

    Leiw. En is gyujtogetek mindenfelet. Kagylokat, koveket, magokat.. Aztan egy ido utan kidobom oket mert az egesz lakas csak ezekbol allna ki. Most egy banan viragot hoztam haza, szegeny probal kinyilni pedig meg vizet sem latot.

     

    előzmény:
    WestHill (520)
    2006-11-15  03:06
  79. 2006. november 15. 05:53523.
    Hat igen.Ismersz mar jol. Nallunk mindig tortenik valami. De azert megvagyunk.Csak kisse Dathasan Az biztos kimuveltem magamat.Igy aztan,ha valami hasonlo baly van.Hat tudom mar mit kell csinalni.Ma megrendeltem azt is ami megakadalyozza,hogy megint elontse a viz a bezmentet szurocserenel.Igy talan ha megerkezik,nem lessz baly tobb.Legalabb a viz a Tub-ban marad.Na meg a naszuton mi is Bowlingoztunk.Hat en is eldobtam a labdat teljes erobol.De mentem utannaen is am.Csuszott minden.Na tobbet en sem dobalodzok az biztos.De nezni en is szeretem.Jamikemet meg otthon is vittuk a nagyijaval a Mamutba .Mert ott csodas Bowling palya volt.Mi beszelgettunk.Jamikem meg dobalta a labdat. Nagyon elvezte.Mi meg jot beszelgettunk kozben.Hu a hajatokkal akkor elegge megjartatok mar.En meg szerencsere nem jartammeg.Eddig kifogtam,a hajam azt a szint kapta amit megvettem.En olyat veszek mindig amiben nincs ammonia.         Szep napot nektek.Es szep jo reggelt.
    előzmény:
    Bogie (517)
    2006-11-14  18:09
  80. 2006. november 15. 05:29522.
    Sziasztok lanyok.Hat igen nallunk az elet zajlik.Itt mindig van valami.Nehogy unatkozzunk.Mar kezdem ugy erezni valami nincs rendbenm,ha minden okes nallunk.De ez ritkan van. Jobbulast kivanok nektek.Nallunk is beteg szoba van.Jamikem itthon van mar hetfo ota.Holnap mar akartam engedni,erre 37.6-a   hoje.Hat ez nem arra utal,hogy nagyon jol van.Na most akkor megint maradunk,itthon.De megyunk  a dokihoz is.Mert ez mar nem okes.Ha gyogyszer mellett ennyi.Ez akkor nem javulas.Remelem nallatok javul a helyzet holnap.
    előzmény:
    donnaBe* (518)
    2006-11-14  23:03
  81. 2006. november 15. 03:29521.
    En hoztam egyszer Mexicobol egy zold szamomra ismeretlen gyumolcs magjat, elvetettem, kikelt, furcsa erdekes illata volt a levelenek, azt hiszem guabajanara fa volt....20 evet elt velunk, sosem termett, amikor elpusztult megsirattam...meg ma is hianyzik....en is szeretek magokat gyujteni es elvetni....
    előzmény:
    kirandulas (516)
    2006-11-14  12:22
  82. 2006. november 15. 03:06520.

    Sziasztok Lanyok, ha mar a hajfestekekrol beszelunk, valoban a szinek teljesen masok, mint ami a dobozon van. Utoljara amit vettem nice'n easy a color seal-t, azt hittem fraszt kapok, amikor meglattam, jol elohozta a highlightokat a hajambol, na jo valamikor bronzos arnyalatok voltak a hajamba, de ez voros lett. Jo par napig elkerultem meg a tukrot is, ha veletlen beleneztem megijedtem, mar azon voltam, hogy ujra festem, de aztan meggondoltam.

    Bogiekam egyebkent megvagyok, csak le vagyok torve, mint a bili fule, mar elore felek a jovo honaptol.

    Van e valami javulas mar a cicanal?

    Donna jobbulast neked is es Ocsikenek is.

    Kirandulas mar belerazodtal a szomoru valosagba? A kepek ott vannak, megnezegetheted oket, hogy nem csak alom volt. En egyszer narancs magot ultettem az is szornyu keservesen kelt ki. Elenben egyszer ananasznak a zoldjet ultettem el, hat az csodalatosan szep volt, de halalra kellett itelni, mert nagyon gyorsan nott es szinte eletveszelyes volt mellette kozlekedni olyan mely karmolt sebet tudott csinalni.

    Csipi ra se rants, az a lenyeg, hogy vegul is minden rendbe van!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  83. 2006. november 14. 23:13519.
    Vizipalma, datolyapalma, kokuszpalma, vagy bananfa   es meg nehany  1000 fajta. Turelmesen varjuk a kikelest. Majd tegyel fel kepet rola hatha valaki felismeri. Lehet, hogy egy narancsligetet nevelgetsz?????   Az nem palma habar en annyit ertek hozza.....hogy az is fa. Vagy palma   
    előzmény:
    kirandulas (516)
    2006-11-14  12:22
  84. 2006. november 14. 23:03518.

    Sziasztok lanykaim, mivel estebe nyulik, kave nincs. Bogie, haaaaat bizony ugy nez ki, hogy elkaptam, tegnap nagyon rozzant voltam, ma azert egy kicsit jobb  elmentem dolgozni is. A torkom az meg faj renduletlenul. A gyerkocok is hazaertek, Ocsike mar lazasan szallt le a buszrol , ugyhogy holnap itthon kuraljuk magunkat. A hajam.....az midig mas szinu. Most egy kozepesen szoke(legalabbis a dobozon ez volt) de igy a fejemre kenve inkabb barna, meg mintha egy kicsit vorosben is jatszana, en nem tudom milyen hajra allapitjak meg ezeket a szineket, gondolom ha hofeher hajra kenik akkor talan elojon a szin.  Csipikem....no comment.  Mint a Fehervar Aruhaz. Nalad mindig tortenik valami. Volt egy ilyen reklam regen.  

    előzmény:
    Bogie (517)
    2006-11-14  18:09
  85. 2006. november 14. 18:09517.
    Sziasztok lanyok ))) a kaveszagra elobujtam en is ))) Csipikeeeeeeem, hat tudtam, hogy valami kalamajka lehet mar megint , mert nem jelentkeztel es a yahoon se lattalak. Na arra is gondoltam lehet a geped vacakol , merthogy legutobb meg vacakolt (( Remelem a basement kiszaradt mar , bar abban a hot tub ban jo sok viz van. Hat ez igy van, ha van valamid akkor az el is romolhat, meg gond is lehet ha ugy van megcsinalva, hogy az ember nem latja a gombokat rajta. Mostmar viszont szuperul tudsz mindent a hot tubrol ))))))) Westhill merre vagy ? Valamelyik nap lattalak az msn-en, de mire raertem volna mar nem voltal ott te sem (((  Donnaaaa )) remelem nem kapott el nagyon az a nyavalyas natha es foleg hideg viztol nem is hideg sortol  Gratula az autovesenyhez, a bowlingozas nalam se egy meno, bar nezni szeretem csak csinalni nem Milyen lett a hajad ? En azt a szalma sarga valamit amive a szep melirozas atvaltott , egyszeruen lekentem olyan vilagos barnas , voroses szinre   Igaz a dobozon nem ez a szin volt, de ilyen lett   Telire igy maradok, aztan majd kiderul , hogy jovo tavasszal milyen lesz a hangulatom Na most van egy kis dolgom, majd jovok.......csok a "rokonysagnak " )))))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  86. 2006. november 14. 12:22516.

    Sziasztok ! Hoztam kavet es teat mindenkinek, gyertek es fogyaszuk egyut       

    Micsoda egy kalandba volt reszed!! A ferjed mit szolt az egeszhez?!

    Lanyok, hoztam Floridabol 4 palma magot. Ne kerdezetek meg milyen fajta mert fogalmam sincs. Innen is latszik milyen nagy kertesz vagyok en.... Beaztattam a magokat, elokeszitettem a foldet nemsokara ultetem. Kozbe ma hajnalban ra mentemaz internetre hogy valami informaciot gyujtsek uj szerzemenyemrol. Kiderult hogy 2500 fajta palma van, szoval hogy az enyem milyen lesz ha egyszer ki is kell az orok titok marad, hacsak valami csoda folytan valaki felismerne. Ezen kivul az is kiderult hogy sok palmanak kelhet akar 12 honap is mire kikell. Akor most remenykedhetek hogy az enyem azok koze tartozik akik hamar kellnek  kulomben nezhetem a csupasz foldetegy darabig 

    előzmény:
    csipogo (515)
    2006-11-14  02:07
  87. 2006. november 14. 02:07515.
    Sziasztok lanyok!  Kirandulas nagyon klassz,ahogy leirtad az elemenyeiteket. Remelem megy mas is nyaralni.Olyan jo utibeszamolokat olvasni. Probalgatom kozben itt a betuket.De nem jottem ra,hogy lehet a betukon is nagyitani. Igaza volt a ferjednek isteni lehet lengedezni ket palma kozott. En is kiprobalnam. De  felo en sosem jutok el ilyen helyekre.Csak a vagy marad meg.De igy en is utazom veletek.Remelem hamarosan megint olvasok valami jo kis utibeszamolot.Rajta. Bogikam most te is olyan mint ha nyaralnal.Hisz meg csak most mentetek oda.Irjal te is kis beszamolot milyen a varos ahova mostmar szepen  beilleszkedtek.A ferjem mondta,nagyon szep.De azert az nem ugyan az,mintha te leirod milyen.Es par kepet is kuldessz.Mi most labadozunk.Jamikem megfazott.Ma itthon is maradt,mert ugy fajt a feje,hogy nem birta reggel forgatni sem.En is elkaptam kicsit.De en jolvagyok.A hetvegen uszodat csinaltam a bezmentbol.Kikellett mosni a Hot Tub kartrige-jet.Jajj.Nem birtam vissza rakni rendesen a tetejet a tartonak.Jott a viz kifele.Aztan meg lecsapott a tub biztonsagi kapcsoloja.Mire rajottunk addigra mar ketszer engedruk a vizet is bele.Na szoval estere lett rendbe.Most mar melegiti a vizet is.Szerencsere Istvan itthon volt,kozbe hazajott.Most leirni mar nem olyan nagy gond.De ezt atelni.En azthittem elromlott.Meg is sirattam.Na szoval volt gond minden fele.Ja igen ha elolvastuk volna rendesen a kezelesi utmutatojat.Meg elohivtam volna a veb oldalukat.Mint azt utobb megtettem.De nem .Az uzletben sem ertettek hozza sokat ahonnan vettuk.Igy oda is hiaba mentunk.A szerviz meg csak ma volt nyitva.Hat igy aztan sok munkaval jart mire mindent rendbehoztunk.Csak kilkellett volna mosni a szurojet.Utanna visszarakni.Es visszanyomni ezt a biztonsagi kapcsolot.Amit ugy eldugtak,hogy a moror aljara tettek.Azt meg ugye nem latod mert a foldon van a motor is.Igy aztan a vizet is mindig kiengedtuk,hogy valamit megnezzen Istvan.Aztan ujra bele a vizet,mire megint csak nem melegedett a viz es nem indult a motor.Hat persze hiszen le csapott a biztonsagi kapcsolo.Ami azon az elven mukodik,ha valami baly van lekapcsolja a motort automatikusan.Igy veletlenul sem okoz nagyobb bajt.Csak mi nemtudtuk.Van egy masik biztonsagi is.Azt nyomkodtuk.Na a lenyeg en panikoltam,hogy ez sem lett hosszu eletu.Istvan meg mondogatta nem nagy a baj,jo ezs.Na ja,en meg latom,hogy semmi sem okes. Na most mar mukodik rendesen.Azert csapott le,mert a szuro koszos volt.Pucolni kellet.Mondani meg nem tudta.Igy emlekeztetett igy.Na hat elvizeztunk a hetvegen igy rendesen.Istvan hazajott delutan.Es este 7-ig volt mit csinalnia.Elmentek kozben a munkahejere is a gyerekkel.Na amig ok elmentek en a fejembe vettem,hogy majd en!!! Es a kovetkezmeny,a fel bezemnt elazott mert nemtudtam rendesen visszarakni a szuro doboz tetejet.A viz jott en meg egyre idegesebben eroltettem vissza.Mire  fel tub kiurult visszaraktam.Aztan felhivtam Istvant telefonon ek elmondtam mit csinaltam.Gondoltam igy jobb,mintha hazajovet latja meg.
    előzmény:
    kirandulas (514)
    2006-11-13  19:01
  88. 2006. november 13. 19:01514.

    Sziasztok rokonok! A Hawaii-ban en is benne vagyok 

     Nekem sem sok kedvem van dolgozni, most is fozok es szepen elfelejdkeztem a kajarol a tuzon.... 

    En bowlingozni ezelot szaz evel voltam egyszer, soha tobbet. Meg veletlenul sem tudom ugy eldobni a golyot hogy talalat legyen! Szoval, ha egyszer egyut fogunk bowlingozni, biztos sikerunk lesz, ha masert nem rajtunk fog nevetni a terem.

    Megmondom a ferjemnek, hogy gyakrabban kellene gyarjak kirandulni mert a lanyok szeretik olvasni az irasaimat! csak azt nem tudom, hogy tudnam elerni a gyakoribb kirandulasokat... Ha rajtam mulna en feleletemet kirandulasal toltenem 

    előzmény:
    donnaBe* (513)
    2006-11-13  17:42
  89. 2006. november 13. 17:42513.
    Oooooohhh en benne vagyooook kulonosen a Hawaai-ba....nekem van rokonom B.C.-ben, Bogie-nak hijjak   . Annyi dolgom lenne ma, leven szabadnapos vagyok, de semmmmmi kedvem semmihez csak tengek -lengek, a legnagyobb mai cselekedetem az volt, hogy befestettem a hajamat. Persze rafogom, hogy faj a torkom (hideg vizet ittam raadasul megcsak nem is sort&nbsp ,meg az ido is olyan buval belelt, egyszoval na itten kotlok a gep elott. Kirandulas en csak amultam-bamultam itten....ha a Danielle Steel csak felig ilyen erdekes konyveket irna, meg en is olvasnek tole valamit . De igy meghagyom a romantikusabb lelkuletu baratnoimnek.  Leszelszives legkozelebb 2 hetre menni, mert akkor tenyleg bejarnank veled Tolnat-Baranyat. A hetvege nalam is gyorsan elszaladt, voltunk bowlingozni es vezettunk go-cart-ot is na ez az utobbi valamivel jobban ment. Mondta is a lanykam mikor kiszalltunk, hogy Mami azert az uton ne igy vezess . Az elokelo masodik helyet ertuk el....a ferj Ocsikevel utanunk a negyedik helyre futott be.  A bowlingben nem nyertem el helyezest (ergo en lettem az utolso) de a gyerkocoknek legalabb volt sikerelmenyuk. Laposra vertuk a Mamit .
    előzmény:
    Bogie (512)
    2006-11-13  17:30
  90. 2006. november 13. 17:30512.
    Sziasztok, jo reggelt )))) kave sehol ? Meg szerencse, hogy foztem magamnak , na ne mondjatok, hogy onzo vagyok, hoztam nektek is        Huuu de gyorsan elszaladt a hetvege, nalam "gyereknap" volt, kutyastol, mindenestol ))))) Ilonka a "rokonsag" akkor el van intezve egyszeru volt nem ?   Mostmar mondhatod, hogy van BC be rokonod, en meg , hogy Floridaba   Na ezt elobb is kitalalhattad vona   Ez nagyon jo otlet, azt hiszem el kell kezdjunk egy "rokont" keresni Hawaii-ban is, meg mondjuk Parizs, Roma, Athen, London, Madrid, Kairo, es az osszes helyeken amit meg akarunk nezni Mit szoltok lanyok?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  91. 2006. november 12. 15:10511.
    Igen, igen........de nekem most ilyesmire nincs idom ....kimenni es kepeket csinalni......nektek meg mar ott a kep!
    előzmény:
    leiw (510)
    2006-11-12  04:42
  92. 2006. november 12. 04:42510.
    Majd holnap este megprobalom, ma mar keson van, ti akik ott laktok nektek kene elsosorban felrakni kepeket a kornyezetetekrol hiszen annyi szep dolog van.....tegyel fel felhivast a topikba hogy kezdjek feltenni a fotokat, ki milyet tud..... 
    előzmény:
    msilona50 (509)
    2006-11-12  02:21
  93. 2006. november 12. 02:21509.
    Leiwka kedves!!!!! El ne felejts kepeket rakni a FLORIDA......temaban is!!!!!! Koszi.
    előzmény:
    leiw (506)
    2006-11-12  01:11
  94. 2006. november 12. 01:46508.

    tudod nem csak az hogy sehova nem mehetsz labon de az a hooooosszu hid ami vegig megy es egy sav ide egy oda a legtobb helyen  emlekszem amikor jott a vilma [az anyam neve] utana a katrina[ez majdnem katalin ez en] szoval amikor jott a hurrikan aki nem ment el idoben az nem is tudom hogy hogyan tudna onnan eljonni  gyonyoru az ut de nekem felelmetes volt maga az erzes olyan volt mintha csapda lenne

    de azert nagyon elveztem en is kimentunk egy uveg alju hajoval es lehetett latni a halakat korralokat meg ahol nem volt mely meg a feneket is

    a sort dolog meg ugy volt szegeny fiam azt mondta amig nem cserel addig ugy erzi hogy meg tart a hollyday de mar kozel a hatarhoz fazott a sortja es mondta megy cserelni  meg mi is vekony felso halasznadrag stb szoval az orult canadai csalad megrohamozta a wc-t es utana a pultot forro kaveert - 10 biztos hogy volt mert csuszkaltunk ahogy mentunk be es igen fazott az en gatyam is

    utana hazaig rohogtunk a sok dobbent arcon amikor bementunk mert egy kavezoforma is volt mint altalaban a kialloknal

    biztos azy hittek nem vagyunk normalisak   

    de amikor oda mentunk ott is az elso nap kocsimosoba kellett menni mert a so kiult a kocsin ott meg a sok gyonyoru tiszta kocsi [mint irtam hoviharban indultunk] es mindennek a teteje bedoglott a kocsi 1000 $ kerult de meg kellett csinalni akarmennyit mondanak mert haza kell jonni valahogy hu a ferjem majd fel robbant a meregtol   mostmar 3 rokon van ott mert a sogornom[ferj novere] es annak a gyerekei [csaladosok] mostmar ott vannak ok is szoval van hely aludni a tobbi meg nem erdekes mert en kepes vagyok egesz nap menni

    Magyarban is mindig kidolnek mellolem erdekes itt meg el nem mennek gyalog az uzletbe vagy mashova  

    előzmény:
    Bogie (497)
    2006-11-11  17:56
  95. 2006. november 12. 01:15507.

    Meg nehany...

    előzmény:
    leiw (506)
    2006-11-12  01:11
  96. 2006. november 12. 01:11506.
    Hat igazan egy nap alatt le lehet vezetni Floridaba innen ha ejjel-nappal vezetsz....nem is kene mas!!!!  Mi 3 nap alatt szoktunk leerni mert minden latnivalonal megallunk .Sajnos betegesen rettegek a repuloktol, boldog vagyok ha kocsival utazhatok. Mi nem vagyunk nyaralo tipusok, mi inkabb utazunk, egyik helytol a masikig........nezelodni, talpalni, tovabbmenni mert rovid az elet ugye es meg szeretnek eljutni ide-oda. Nem, meg nem voltam a masik oldalon ,majd 4 ev mulva amikor nyugdijaskent utrakelunk a ferjemmel a honapokat csavargunk, szerenyen, koltsegvetessel, majd akkor eljutunk arrafele is. Tudod nekem melyik a kedvenc varosom Floridaban? St. Agustine, ott van Jacksonwille alatt....amerika legregibb varosa, spanyol epiteszet, csudaszep belvaros, szerelem az elso pillantasra, 32 evvel ezelott. Azota nagyon sokszor mentunk Floridaba de hogy en ott ne alljak meg olyan nincsen.....a tengerpart hofeher homokos, betonkemeny, autoval ra lehet hajtani, a vizben is kemeny a homok, mintha egy merev furdokadba masznal be, isteni, messze be lehet menni kis vizben....itt van nehany kep mutatoba, aki Floridaba megy el ne felejtse megnezni, hajokirandulast tenni rajta es atadni szeretetteljes udvozletemet neki hogy a mielobbi viszontlatasra....
    előzmény:
    Bogie (496)
    2006-11-11  17:51
  97. 2006. november 12. 00:57505.
    Igen, igen legyszi legyszi!!!!!! Olyan palmafasra, narancsosra stb gondolok ami tipikus floridai........koszi koszi!!!!! Aztan miert nem szereted a maple syrupot????? Nagyon edes? Egyebkent itt beszelgetunk mindenrol csak a Kirandulas most ment vissza innet es o beszamolt a dolgokrol!
    előzmény:
    leiw (504)
    2006-11-12  00:44
  98. 2006. november 12. 00:44504.
    Igen, ugy talaltam ide hogy ott olvastam , eltalaltad. baratnom nemreg koltozott le Floridaba, egy ket gyerekes kedves kis csalad, Cape Coral-on laknak, ok is kerestek magyarokat, majd fog menni a topikotokba de most vendege van Magyarorszagrol....nem is tudtam hogy ez a maple szirup amit utalok ezt rejti, hogy ti itt utazasokrol beszelgettek bar nem olvastam elorol a topikot. Komolyan gondolod hogy akarsz kepeket a Floridai topikba? Van meg nehany eppen.....bar inkabb filmeztunk...
    előzmény:
    msilona50 (502)
    2006-11-11  19:00
  99. 2006. november 12. 00:20503.

    Okes, lanyok itt van meg par delfin.

    Lanyok most megyek megnezni a Borat filmet majd jellentekezek utana es irok.

    Kelemes estet mindenkinek!

    előzmény:
    Bogie (1)
    2006-10-12  19:56
  100. 2006. november 11. 19:00502.
    Kirandulas es leiw MINDEN FLORIDAI KEPET NAGYON SZIVESSEN FOGADUNK A Florida, laktok ott magyarok temaban.........a Lassunk vilagot alatt van!!!!! Egyebkent en ott "reklamoztam" a te beszamolodat es kepeidet!!!!!! Lehet, hogy a leiw ugy talalt ide!!!! Oda ugyanis jonnek olyanok akik keszulnek Floridaba.....a legtobb nem volt meg itt ......ugyhogy nehany kep nagyon segitene elkepzelni, hogy hogy is nez ki az a Florida!!!!!! Egyebkent azt hiszem, hogy a Floridai Turizmus fizethetne nekunk........mert jo reklamot csinalunk neki!!!!!
    előzmény:
    kirandulas (492)
    2006-11-11  11:10

Címlap

top