Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Maple syrup,beavertai l

Bogie
Létrehozva: 2006. október 12. 19:56

.....ebbe minden belefér

Ui: fotokat kerem a bem.oldalatokra/fotoalbumba tenni, akit erdekel az majd ott megnezi Igen, tudom ez a lassunk vilagot csatorna, de itt inkabb irjunk/olvassunk vilagot   

 

 

  1. 2006. november 5. 02:58401.

    Szia, en is lattam a magyar Tv-t, valoban nagyon szep  osszeallitas volt eddig ez volt a 4 eves mukodes fenypontja, mert eleg gyenge szokott lenni, de ha azt az oldalat nezem, hogy fel ora, es akkor meg a sok hirdetes is van, akkor mi a fenet lehet fel oraba produkalni.

    Egyebkent bennem nem keltett honvagyat, hal Istennek mi nem ismertuk a honvagy fogalmat, en itt mar joval tobbet eltem, mint ott.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_223767 (387)
    2006-11-04  19:52
  2. 2006. november 5. 02:50400.
    Szia Salika, ezt nevezem sporolasnak! 
    előzmény:
    Bölcssali (392)
    2006-11-04  23:28
  3. 2006. november 5. 02:43399.

    Bogie, itt is van a Clean air program,  3 evente kell a kocsikat elvinni, most iden januartol felemeltek 5 evre, de csak az uj kocsiket, vagyis eloszor csak, ha 5 eves a kocsi akkor kell elvinni. Itt nem fugg ossze a biztositassal, itt a licence plate ervenyessegevel fugg ossze. Kikuldik minden evbe, hogy meg kell venni a stickert, ami 74 dollar, ha kell a Clean air test, akkor arra is van egy nyomtatvany, elviszed olyan garageba, ahol van ez a computerizalt masina, amikor en utoljara vittem, akkor 35 dollar volt, ez szabott ar, tobbet nem lehet erte kerni, ha hibat talaltak volt hatarido, hogy mikorra kellett megcsinaltatni.

    Ahogy irtad jol osszejott, az ilyesmi nem csak idegileg es anyagilag kesziti ki az embert, hanem fizikailag is.

     

    előzmény:
    Bogie (386)
    2006-11-04  18:28
  4. 2006. november 5. 02:24398.

      Csipogo  

     Nagyon boldog szuletesnapot kivanok, sok szeretettel!    

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2006. november 5. 01:45397.
    nem sikerult pedig olyan szepen megcsinaltam  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2006. november 5. 01:44396.

                   

            

    Boldog szuletesnapot Csipike

                   

             

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2006. november 5. 01:41395.

                   

     Boldog Szulinapot Csipike

                   

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2006. november 5. 01:30394.
    !0 honap az meg semmi 14ev utan meghalottam a Bank0Banbol a hazam Hazam te mindenem szamot sirva vezettem folytak a konnyeim vezetes kozben es abban az evben mentem eloszor haza[14!!!!ev] es tudod mit annyira megvaltozott minden eltuntek a regi helyek  valahogy masra szamitottam nagyon szeretek haza jarni [mostanaban voltam egy parszor]de elni mar nem tudnek ott
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_223767 (387)
    2006-11-04  19:52
  9. 2006. november 4. 23:30393.

    CSipikém, ne sírjál a szülinapod miatt, hanem inkább vígadjál, hogy na ezt is megérted!

    A fiúkat meg hagyni kell kibontakozni, néha ők is kényeztethetnek Téged!

    Millió puszi az ünnepeltnek, virágokat képzeld ide,amilyet csak akarsz! 

    előzmény:
    csipogo (388)
    2006-11-04  19:53
  10. 2006. november 4. 23:28392.

    Bogiekám, vacak kávét nekem is sikerült valamelyik nap ....... Aztán rájöttem, hogy csak vizet öntöttem újat a kávé maradt az egyszer már kifőzött. Húúú, de pocsék lett!

    Itt meg kérem szakad a hó. Elég hamar beköszöntött az idei tél, még jó, hogy nem vagyok nagyon fázós.

     

    előzmény:
    Bogie (386)
    2006-11-04  18:28
  11. 2006. november 4. 23:13391.

     Csipikem 

    Nagyon Boldog Szuletesnapot kivanok

       

    Hat ez szuper meglepetes lett akkor, a szep sofa, gondolom orulsz neki, de birjad ki a rendetlenseget, aztan ha a fiuk befejeztek meglatod milyen jo lesz ))))))) Voltam az auto shopba, a fene egye meg csak a diagnosztika 129 dollar lenne, plusz ha a hibat megtalaljak ugye azt is meg kell csinalni.....na jobb, ha nem is mondok semmit. Csipikem itt a Lower Mainlanden ez a torveny, es hat nem par kilometert, mert kb 350 et "koltoztem". Ertem en az eszemmel, hogy az orult nagy kocsiforgalombol ki akarjak szurni a rosszakat, dehat mindaddig amig koolajjal mukodnek a kocsik, addig lesz levego szennyezes, barmit is talalnak ki, hogy teszteljenek. Most fozok, teljesen el lett cseszve a napom, most probalom behozni a lemaradast .....majd kicsit kesobb jovok, addig is pusssz nektek.

    előzmény:
    csipogo (390)
    2006-11-04  22:43
  12. 2006. november 4. 22:43390.
    Nahat.Az ember nem is gondolna.Hiszen csak par kilometerrel mentetek odebb.Nem egy masik tartomanyba koltoztetek. Hat igen a manit szeretik mindenhol kikapni az ember kezebol. Remelem hamar tulleszel rajta.Es nem vagnak meg nagyon. nallunk egyre nagyobb a felfordulas.Legszivesebben elmennek addig amig lebonyolitanak itt mindent.
    előzmény:
    Bogie (386)
    2006-11-04  18:28
  13. 2006. november 4. 21:19389.
    Jajjj.Tegnap kaptam egy Szofat veletlenul a szulinapomra.Idaig okes.Bementunk a Brickbe segitettunk vasarolni egy barati csladnak.ket eve jottek es meg nemtudjak,hogy azert sokmindent lehet nyerni,ha az ember elelmes.na eddig okes.Csak,hogy mivel en eddig sok butort es stov,huto stb ott vettem.hat ismernek paran.A magaer is.Erre odajon,hogy en regi vasarlo vagyok.es most van nekik egy nagy sale.de csak regi kedves vasarlokra vonatkozik.es csak ket oraig most.Mert mar egy oraja tart ez a kedvezmeny.de nincs is kiirva.Mert Ez igy megy ha valakit latnak,aki regi vasarlo avval szoban kozlik.Szoval odavitt egy reszre 3-szep tiszta bor Szofa volt ott.Le volttak rakva fel arra.vagy is $950-volt az aruk.de most meg ket ora hosszaig $450-ert oda adjak ha kell.De csak reginek.Na hat gondolhatod Istvan meglatta.Tudja ezer eve vagyom ra.Mondta is a managernek mert o szolt.Hogy akkor o most megveszi az egyiket nekem.csak meg nemtudja hova rakjuk.hat igy esett.Most van egy csodas bordo bor szofank.es egy szetszedett lakas/.A szofa meg a kocsiban van.Es azt sem tudom,hogy lessz itt rend.mert minden mashova lessz rakva.Az Akvarium most koltozott ki a San room-ba.Jajj minden felnorult.De talan estere lessz szep nappali.vagy nem.  Na hat ez az en szulinapom ma.Lehet ezt ereztem? Pedig nem is igen tudok sokmindent csinalni.mert a fiuk surognek,forognak.
    előzmény:
    Bogie (386)
    2006-11-04  18:28
  14. 2006. november 4. 19:53388.

    Szerbusztok lanyok.Mar azt sem tudom,hova rakjam magamat.csinalni kene valamit.de hogyan? Azt sem tudom,mit hova rakjak.Jajj kinottuk a hazat de teljesen. Vagy en vagyok ugyetlen. A sargarepan ilikem nem igen sporolsz.mert nem egy draga valami.Mot vettem 5-pound es $1.99-volt.Ha nagyobbat veszek meg olcsobb.De nallam sem fer.Jamikem nagyon szereti a sargarepat csak ugy.meg pici koraban raszoktattam.Igy jobban szereti mint a csokit .De hogy a tortat becsereli siman az biztos.

    Nezem itt az MTV 1-en a koszoruzast.Hat unnepseg az volt.De az emberek nem voltak ott.Ures a ter.Gyrcsany egyedul unnepelt.a katonakkal,meg par meghivottal. Jol belehetett tojva,ha nem merte odaengedni az embereket.

    Ma nekem is unnepelnem kellene.De ugy nincs kedvem hozza.Istvan elment a gyerekkel,mert csak ma lehet elintezni par dolgot. En meg maradtam itthon.Valahogy olyan faradtnak erzem magamat.pedig mostanaban ultem csak. Igertem pedig retest.Torta helyett. Majd hozzalatok.csak fel kellene allnom hozza. Ma nincs szuli napi hangulatom.Mi a fene van velem.?Fogalmamsincs.Lehet az utobbi idok esemenyei most csapodnak le. Sirni viszont azt tudnek,pedig senki nem bantott. Na most ezt adjatok ossze.nemtudom mi a csuda van.Igaz itt a tel o a ludas.Megyek is mert a vegen retes sem lessz.Csak a siros kedvem.    

    előzmény:
    Bogie (386)
    2006-11-04  18:28
  15. Torolt_felhasznalo_223767
    Torolt_felhasznalo_223767
    2006. november 4. 19:52387.
    Most láttam a Magyar képeket a Tv-ben,Bemutaták Mo.minden szépséges helyét,és én csak pityeregtem , ezeket a szivemhez oly közel álló képeket látva.Azt hiszem ez a honvágy,már majdnem 10 hónapja kint vagyok és sajnos reménytelen,hogy hamarosan haza látogathassak. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2006. november 4. 18:28386.

    Jo reggelt lanyok)) Ilike de jo, hogy hoztal kavet, mert az enyem nagyon vacakra sikeralt ma reggel......azt hiszem tul sok vizet zuttyintottam bele, de semmi kedvem ujat fozni A muskatlival nem koll semmi cirkuszt csinalni, egyszeruen hagyod a cserepbe es kisse huvos, de nem hideg !! felsotet helyen kitelel siman. Locsolni se nagyon kell..... Nekem mar negy ot eve ugyanazok a muskatli bokrok vannak....es semmi bajuk. Ha van valami eloszoba, vagy kamra , vagy akarmi ott  nalad, akkor csak tedd be oket oda es ne nagyon gondolj rajuk tavaszig.....szoval felsotet huvosebb de nem fagyos hely kell nekik.Remelem sikerrel jarsz. A repa elall a hutoben egy darabig, de ha pucolt akkor hamarabb elromlik.

    Westhill )) a mai programom a tegnapi folytatasa, a gyerekek holnap jonnek. Sajnos itt Vancouver kornyeken masok a torvenyek az autokkal kapcsolatban es jovo heten lejar a biztositasom igy utana kellett jarjak. El kellett vinnem a kocsit AirCare tesztre ahol merik a kijovo gazokat a kocsin potom 47 dollart kellett fizetni erte, de annelkul nem kapsz biztositast. Harom fele dolgot mernek es sajnos az egyik nalam nem lett jo a harombol. Ma megyek az auto shopba a kocsival hogy megnezzek mi a hiba....aztan akarmi is az azt meg kell csinalni, majd ujra elmenni az air testre. Az ujabb testert mar "csak" 23 dollart kell fizetni es ha minden jo, akkor mehetek es fizethetek a biztositasert is.........uhhhhhhhhhhh tele a hocipom vele  Hat ez a mai programom....a fene egye meg. Tiszta ideg lettem, mert az autoshopokba csak egy ranezes egy szazasba kerul a kocsinal....

    Salikam, jot vihogtam a portasbacsin neha elkelne mindenhol egy ilyenfajta biztatas Vegasba meg minek mennetek ? ott csak elszorod a penzt es meg latnivalo se sok van, hacsak nem a sivatagos taj szerelmese vagy Remelem ez vigasz vot..... Az otos lottot nem tudom, csak a tegnapi super seven lottot, amin sajnos nem nyertem.......ugyhogy egyikonk se megy Vegasba   

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2006. november 4. 13:55385.

     

    Az egyik portásunk szokta mondogatni reggelenként, nyitás előtti percekben, hogy " figyelem, figyelem, a kapu előtt találtam egy nagy batyut teli munkakedvvel- kinek hiányzik?" Soha nincs jelentkező......

    Hajjaj, ma nagyon sokat dolgoztunk, mondtam is a lányoknak, ezzel a bevétellel akár LAs Vegasba is elmehetnénk, de mert a többiek máshová szerettek volna, mégis inkább hazajöttünk. Egyetrétés nélkül egyetlen bűnszövetkezet se működőképes hosszabb ideig.

    Lányok, nem tudja valaki a ma esti magyar ötöslottó nyerőszámait? Még egy órán keresztül érdekelne aztán nem.....  

    előzmény:
    Bogie (377)
    2006-11-03  07:04
  18. Torolt_felhasznalo_223767
    Torolt_felhasznalo_223767
    2006. november 4. 13:37384.

    Jó reggelt mindenkinek!

    Most lehet ,hogy nálam fött le a kávé elöször  ?Én kinálnám mindenkinek,de mióta az egyik lakonk közölte ,hogy nem kér a mi nem "legdrágább" kávénkból azóta nem merem senkinek ajánlani,pedig nem rossz.A hölgy azért csak a legdrágább kávét hajlandó inni és venni magának,mert akkor nem érzi olyan szegénynek magát,de sajnos igy nem is tud sok kávét inni ,kicsit furcsa psichologiai gondolat,de nálam nem hiszem hogy beválna,de néha mikor nagyon üres a pénztáca gondolok rá,hogy veszek egy zacsi drága kávét .

    Köszönöm az ötleteket,de én még a muskátlit megprobálom megmenteni,az egyik fajta,földböl kivéve,papirban várja sorsát a másikat meg hagyom a cserépben,aztán lesz ami lesz,legfeljebb nem fogok nagyon bánatos lenni ha szegények nem élik tul a telet.

    A sárgarépa bevásárlásról akkor viszont lemondok,mert sajnos homokom az nincs ,de van jo kis saram a kertecském közepén,a hütöm meg nem elég nagy ahhoz ,hogy a sok sárgarépát tároljam,igy marad az a megoldás,hogy napi áron veszem a télen a boltban.Hát hiába tanultam a szüleimtöl a spórólás müvészetét,itt Kanadában nem tudom sok mindenben alkalmazni.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2006. november 4. 05:46383.
    Szia. En bizony ha nagyon sok.befagyasztom.levesbe nagyon jo igy is. Es nem kell repat repaval enni.ha kell.ha nem.szerintem,ha te is tudod,hogy mit akarsz megenni.es mi az amit felhasznalsz.Akkor fagyaszt be azt,amit mar csak levesbe akarsz hasznalni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_223767 (378)
    2006-11-03  20:31
  20. 2006. november 4. 05:09382.
    Szia! Ha van pinced a sargarepat lerakhatod egy kicsit nedves homokba. Egy sor repa egy sor homok! A muskatlival pedig nem erdemes veszodni, en is probaltam annakidejen amikor kijottem.......egy ido kell ugy latszik amig atallunk az itteni eletre..........telre bevinni a muskatlit cserepbe, de mindig jol folnyulott aztan tavasszal amikor kiultettem mire rendbejott volna addigra vege lett a nyarnak!!!!!! Szoval csak dobd ki es tavasszal vegyel ujat ami szep es nem nyulott!!!!! Ez az eszak amerikai modszer!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_223767 (378)
    2006-11-03  20:31
  21. 2006. november 4. 02:57381.

    Bogie, dolgozol a hetvegen, vagy jon a csalad?

    Itt ma elfogadhato ido volt, elmentunk Ebonyval egy hatalmas nagy parkba, jol kirohangalta magat, o is ugy van, mint elozo kutyusunk Roxy volt, soha nem pisilt kakilt a parkba, mikor hazaertunk rohant ki az udvarra, hogy elintezze a dolgat. A szel nem fujt erosen, de kellemetlen hideg volt, lehet eszaki volt. Jovo heten allitolag meg plusz 17 fokra is szamithatunk, csak nem most jon az indian nyar?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2006. november 4. 02:48380.

    Ili, a muskatlival kapcsolatba, mar egy parszor megprobaltam, de mindig elpusztult, volt amikor hagytam a cserepbe, de egyre silanyabb lett, vegul feladtam es kidobtam, volt, amikor probaltam huvos helyen kiteleltetni kiveve a foldbol, ahogy annak idejen edesanyamtol lattam, de az sem maradt meg.

    A sargarepa, hat mekkora zacskoval vettel, en utoljara 10 poundot vettem, mert az 1,99 volt, ha vettem volna egy csomot az 1.49 volt. Vegyes savanyusagot raktam el, abba raktam a felkarikazott repat, ez volt valamikor szeptember elejen. Fogy-fogy, de meg jocskan van belole, en a zacskoba szoktam hagyni es a hutobe van, semmi baja nincs, olyan mint volt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_223767 (378)
    2006-11-03  20:31
  23. 2006. november 4. 00:00379.
     a neve  www.greatwolflodge.com itt meg tudod nezni  nem akarok kepet feltenni mert kikapok  de a bememere felteszek majd-nezd meg [de csak holnap ez egy hatalmas vizipark teto alatt   de nagyon jol nez ki  nem tudom neked mennyire olcso?? mert meglatod az arakat kulonbozoek vannak  mi 5 voltunk 1 szobaban de van ahol meg tobben elfernek azt hiszem plussz szemelyert 20$ kell rafizetni de ki se kell menni aki szeret furodni annak isteni J meleg hottab az oregebbeknek[mint en] meg van igazan meleg is de az mar nekem se kellett vannak csuzdak[csoben gumikkal 1 szemelyes 2 szemelyes es csaladi ] etterem reggeli  pizza hut meg egy csomo minden all you can eat buffe vacsorara 17,50 es jo volt  kukucskald meg a web oldalt  szia mindenkinek 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_223767 (378)
    2006-11-03  20:31
  24. Torolt_felhasznalo_223767
    Torolt_felhasznalo_223767
    2006. november 3. 20:31378.

    Szép napot mindenkinek!

    Hát hiába lett internetem,a betegség(nátha) levett a lábamról és mire haza jöttem a suliból csak az ágyra  és a meleg teára vágytam.

    Brampton mesélj milyen volt  a Niagarai pihenésed,hol szálltatok meg,kicsit érdekböl is kérdezem,mert mi is készülünk a Niagarára és kellene valamilyen olcso,de jo kis szállás.Mi agusztus végén voltunk 3 napig arra felé (Wodstocban lakik a nagybátyam és nála szálltunk meg),de pont kifogtuk a legesösebb napot a nyárból és igy elég szomorkásra sikeredett a rég áhitott Niagarai kirándulásunk.Mikor este mentünk vissza Wodstockba el is tévedtünk és már majdnem Torontoban jártunk mikor észre vettük,igy kicsit sokat vezetünk (mivel W. a másik irányba van) és ez nagyon fáraszto volt mind a kettönknek. 

    Bogie és mindenki aki segiteni tud     (bocsika,de nem tudok visszaállni a normális betükre)

    Találtam kidobva egy muskátlit,még a nyár elején és sikerült megmentenem,de most féltem,hogy hogyan vészeli át a telet,nekem eddig csak futo muskatlim volt és az bizony mindig elpusztult.

    A másik amiben segitséget kérnék,hogy vásároltam megint egy nagy zacsi sárgarépát,de eddig soha nem sikerült eltárolnom,ugy,hogy annak a negyedét ne kellett volna kidobnom ,és napokig s.répán élni ,mert elromlott! Itt megmosva adják el a répát és én hiába csomagolom be papirba és teszem le a hidegbe (kb. 15 C)mindig megpenészedik. 

    előzmény:
    brampton (337)
    2006-10-28  03:11
  25. 2006. november 3. 07:04377.
    Szep joestet lanyok )) haaaaaat ma nekem se sok kedvem volt menni dolgozni, hideg ugyan nincs de esos borus volt az ido, olyan jo kis szunyokalasra valo Brampton, igaz nem tolem kerdezted, de azert valaszolok az itteni nyugdijjal kapcsolatosan.....A Canada Pension-t amit a munkad utan fizettel be azt megigenyelheted 60 eves korodban, kb ketharmad amit kapsz, vagy valamivel kevesebb es ez az osszeg nem fog valtozni, tehat 65 eves korod utan is ennyi marad ha elobb megigenyeled. Az Old Age pensiont azt csak 65 eves korodban igenyelheted meg...ez az ami allampolgari jogon jar mindenkinek, a mostan osszeg kb 475 dollar havonta. A "hivatalos" nyugdijak igy vannak szabalyozva. Ha fizettel privat nyugdij alapra, vagy RRSP-re, vagy a munkahelyedn privat nyugdijra azokra mas szabalyok ervenyesek, a konyveim sajnos a garazsban vannak dobozokba, igy ezekre nem tudok neked most valaszolni.....szoval ez van, ki van ez talalva, hogy mindenki jobban jar ha 65 eves koraig dolgozik, legalabbis azok akiknek nincs masfajta megtakaritasuk. Donna, en soha nem is veszek cukorkat, csak az apro csomagolt csokikat a gyerekeknek, mert az az elvem, ha megmarad valami akkor en olyat akarok amit en is megeszek ))) Csipikem hajra azzal a nyavalyas GST vel, aztan gyere beszelgetni. Na majd maskor emlekeztetni foglak , hogy elobb fogjal hozza.......oktober 31 volt a hatarido.....persze ez csak akkor razos ha te tartozol, mert akkor be kell fizetni a hataridoig. Ha neked tartoznak akkor nem igazan szamit....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  26. 2006. november 3. 04:15376.

    Az nem rossz csak a csekk lessz nagyon vekony  es sajna hianyozni fog  mert az apjuk se mindig bizi az enyem volt a biztos alap    de lessz valahogy attol fuggetlen szivesen lennek nyugdijas evvel az erovel ami most van [nem 65 evesen]

    olvastam valamelyik topicban otthon sirnak sokan hogy 56-57- evesek es nem birjak a 60-ig jojjenek ide 65-ig kell dolgozni    kivancsi lennek mit szolnanak hozzavan valami torveny akik 51-ig szulettek es 30valahany eve dolgoznak azok mehetnek korabban en mar 43 eve nyuzom az ipart de sajna fele itt fele ott[egy kicsit kevesebb ott]

    itt nem lehet korabban elmenni? ha igen hany eves korban? es mennyit fizetnek?azaz hany %-al kevesebbet?  tud valaki errol valamit?

    előzmény:
    donnaBe* (375)
    2006-11-02  23:29
  27. 2006. november 2. 23:29375.
    Na ugye megmondtam??????? Neeeeem olyan rossz az otthonleves   . 
    előzmény:
    brampton (373)
    2006-11-02  23:25
  28. 2006. november 2. 23:26374.
    Szia Csipike,  ha ez megnyugtat akkor itt van egy sorozatos eltevedo....kepes vagyok a  szomszed utcaba eltevedni, es hiaba jarok a szokott utvonalon 100-szor bizony meg akkor is elofordul, hogy nem jo helyen kotok ki.  Ne is mondjam az aluljarokat , orakig bolyongok mire nagy keservesen feljovok a jo helyen. Addig bemaszkalok a villamos ,busz es subway varokra, az autozas sem sokkal konnyebb.  Viszont terkepolvasasban verhetetlen vagyok.....csak az a baj, hogy igy sem talok el sehova. A lanyom hal Istennek remek talyekozodo, ot szoktam kerdezni merre kell menni (9 eves&nbsp A Halloween nalunk remekul telt....nagyon keves gyerek jott, evrol evre kevesebb. Mi osszegyujtottunk 2 parnahuzatra valo csokit meg mindefele vicket-vackot, a felet kiszorom mert olyan kemeny ehetetlen nyalokak meg cukrok, hogy csak a fogorvosok jarnanak velunk jol.
    előzmény:
    csipogo (372)
    2006-11-02  22:07
  29. 2006. november 2. 23:25373.

    Lazitgatok  

    Felturtam a lakast igaz meg nem mindenhol   behozom a lemaradast a z aprolekos takaritasban amire soha nincs ido [Most van]

    egyre jpbban erzem magam itthon  az mar biztos jan-ig nem megyek munkat keresni [csak ha zavarnakaz UI officon] elvezem hogy nem kelek hajnalban es van idom butykoreszni a lakast  kipucovaltam a nagy fagyasztot [leltart csinaltam mi van mi nincs ]holnap az ebedlonek ugrok neki azt a sok csetrest elmosogatom aztan a bar-ban a soha nem hasznalt poharakat is elmosom[tavaly karacsonyra mostam utoljara] a jovo heten megpucolom a kb 10-kg diot megdaralom es elkezdem a beigli sutest[beteszem a fagyra es az mar kessz lesssz]

    erdekel a meghivo ?/ akkor irj privben e mail cimet

    előzmény:
    Toyota (370)
    2006-11-02  18:49
  30. 2006. november 2. 22:07372.
    Szerbusztok lanyok.!!!    Itt vagyok. De csaj egy picikert.mert meg nem vagyok keszen. Be vagyunk havazva.meg jott a ho 30-an.Igy a Halovenre azert kicsit kimentunk.de a nagy hoban kellett talpalni.es akkor lebezek a fiokam labara es meg hult bennem a ver.nem csizmaban jott!.Hanem csak edzocipoben.Mindent jo meleget vett.A a csizmat lehagyta.pedig csoda szep europai stilusut vettem neki a Wal mart-ban.Bogikank lehet tudja is mirol beszelek.mert a ferfi osztalyon kell mar neki vennem.es ott talaltunk nagyon jol kinezo rovidebb szaru belelt felete ferfi csizmat.De olyat amilyet europaban is lehet venni.Mar 8-asat vettem neki. Telik az ido nallunk is.Hat kicsit kimentunk Ti-et-riz-ni. En azert faztam. De Jamikem elvezte. Nem mentunk messzire.csak itt a kornyeken.de azert en eltevedtem.de nagyon.ha a fiam nincs ott en megyek a sotetben ossze,vissza.az utcai lampak nekem nem elegek ugylatszik.jamikem jot nevetett ralytam.Mert ketszer is masfele mentem. Lanyok Puszi mindenkinek.vigyazzatok magatokra. Majd jovok.de most var a munka.mar a szemeim is jojoznak.
    előzmény:
    WestHill (365)
    2006-11-02  16:23
  31. 2006. november 2. 21:41371.
    Szep jo napot lelkecskeim  . Bogie az ablakpucc na az igeeeeen, jok az ertesuleseid...nemszeretem...no keves az a hazimunka amit szeretek . Megis kozel s tavol az egesz kornyeken kizarolag en pucevalok ablakot, szerintem neznek is a szomszedaim (gondoljak magukban ez is egy hibbant tyuk) no de mindegy. De az mar igaz ha valaki esot akar, akkor csak szoljon nekem....ablakpucc utana eso .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  32. 2006. november 2. 18:49370.

    Szia Brampton, igen en voltam....

    Mi zujs veled?

    előzmény:
    brampton (367)
    2006-11-02  18:23
  33. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. november 2. 18:40369.

    Szervusztok Drágáim

    Kivánok szeretettel szép, békés napot mindannyiótoknak

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  34. 2006. november 2. 18:24368.
    Lanyokat akartam irni
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  35. 2006. november 2. 18:23367.
    Lanuok nem emlekszem ki kert az IWI-be meghivot ugy remlik Toyota de nem vagyok benne biztos akarki volt jelezzen kaptam egy meghivot
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  36. 2006. november 2. 16:35366.
    Szia Westhill )) koszonom a viragot )) Csipikenek irtam a yahoon, csinalja a gst-t a businessukhoz, ugyhogy irta vissza, hogy addig nem jon amig be nem fejezi..........hat kivarjuk Tudom nem konnyu neked, kulonosen mikor ilyen napok vannak....(( Tegnap anyummal tobb mint egy orat beszeltem....vigasztaltuk egymast....ez mar csak igy van, sokat nem tudunk tenni. Neki kulonosen nehez ez a nap, mert a gyerekekkel egyutt megy a temetobe es bizony ott a szep 18 eves fia az ocsimnek....nem lathatta meg az apja felnoni (( Ez van......probaljunk meg ma a hetkoznapokba visszazokkenni, mert mast ugysem tudunk tenni... Itt is lehult a levego, de nincsenek minuszok meg egyenlore. A viragaim meg kinn vannak, a krizantenok, napraforgo virag meg a muskatlik is meg viragoznak szepen....remelem igy marad meg egy darabig )))
    előzmény:
    WestHill (365)
    2006-11-02  16:23
  37. 2006. november 2. 16:23365.

    Joreggelt Lanyok, Bogiekam jo koran dobott ki az agy magabol, en sem tudok nagyon aludni. Nagyon keserves, fajdalmas napjaim vannak.

    Valoban mindenki ugy eltunt, kulonosen Csipogo, mar tobbszor eszembe jutott, hogy csak nem beteg? Te sem hallottal rola?

    Itt az ido szep.napos, az eg kek, ha sut a nap en mar akkor nem panaszkodok, habar reggel 7-kor az ajtonal minusz 4 volt, plusz 6-ot igertek, hogy lesz ma, de allitolag jovo heten meg a plusz 15-ot is eleri a homero.

    Koszonom a kavet, jol jott, viraggal viszonozom  

    előzmény:
    Bogie (364)
    2006-11-02  15:52
  38. 2006. november 2. 15:52364.

    Joooooooo reggelt ))))))))     hoztam kavet , ebreszto lanyok ))))))) Itt meg sotet van, de kidobott az ágy....kialudtam a tehénből a bornyut.....  Az este a tv előtt elaludtam, aztán fogalmam sincs mikor elmentem az ágyamba......Nagyon eltunt mindenki, de csak Kirandulas van igazoltan tavol es aztatja magat a langyos tengervizben. Salikam, igazad van......nem ott vannak, hanem itt velunk a szivunkben. Az egyik baratunk most megy Kubaba, talalt ott maganak egy leanyt, mert tobbszor nyaralt ott es most megy nosulni. Nagyon drukkolunk, hogy sikeruljon minden es a jovendobelije hamar el tudjon jonni hozza Kanadaba. Meghivott minket is az eskuvore, de sajnos most nem jon ossze a kubai nyaralas..... Ha majd itt lesz mar a felesege, akkor lesz itt is egy kis lagzi....hat majd oda elmegyunk.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  39. 2006. november 2. 07:30363.

    Szép napot Mindenkinek!

    A tegnapi esős szeles rémhideg után most napos, szeles méghidegebb van- viszont valamivel vidámabb mint a tegnapi nap. Az olyan volt, ami illik a temetőjárás hangulatához- csak éppen teljesen elviselhetetlenné teszi. Jaj, de nem szeretem én a temetőket! Ott érzem a legtávolabb magam azoktól akik elmentek- és állítólag ott vannak, pedig dehogy! Kizárt dolognak tartom!

    előzmény:
    Bogie (362)
    2006-11-01  17:24
  40. 2006. november 1. 17:24362.
    Szervusz Bozsikem es mindenki )) nem vagy unnepronto ez igy van, egyik nap ez van a masik nap az. Nalam megfer a ketto egyutt......a gyertyaim egnek szeretteimert.....ma az emlekezes napja van.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450656 (361)
    2006-11-01  14:37
  41. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. november 1. 14:37361.

     

    Szervusztok Drágáim

    Nem szeretnék ünneprontó lenni, de kivánok mindannyiótoknak kegyeletteljes, békés, nyugodt szép napot  szivem minden melegével

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  42. 2006. november 1. 02:37360.

    Na ezt megusztad nem kerultel racs moge

    Ugy latszik arra nagyobb unneplesbe vannak, mint itt mifelenk, amikor mi idekoltoztunk, a hazakba amikbe mar laktak mind nagy gyerekek voltak, vagy mar nem volt gyerek, mint tortenetesen nalunk is. Igy a kornyeken sem kell felni a gyereklarmatol. Nalad voltak e sokan jaj milyen hulyeket kerdezek, hiszen ott csak most kezdodik.

    előzmény:
    Bogie (357)
    2006-10-31  21:06
  43. 2006. november 1. 00:40359.
    Oh, koszonom az ajanlatot!!!! Hat csak hajitsd meg oket hatha idetalalnak!!!!!
    előzmény:
    Bogie (357)
    2006-10-31  21:06
  44. 2006. november 1. 00:36358.
    Hat gondolom, hogy kaphato az a cipo a meretembe.........nem hiszem, hogy ennyi penzet hiany van belole!!!!!! Csak hogy en nem adok ennyit egy cipoert!!!!! Megha piros tusarku akkor se!!!!!
    előzmény:
    Bölcssali (354)
    2006-10-31  07:31
  45. 2006. október 31. 21:06357.
    Na megjottem es nem tartoztattak le  Most voltam a helyi sheriffnel, bevittem ezt a jury dutyre szolo behivot es aszonta a sheriff, hogy nyugi.....kitoltottem egy papirt es nem koll menjek 350-km re eskudtnek lenni. Tiszta bolond mar a varos, mindenutt maskaras emberek dolgoznak, a bankokban, boltokban, barmerre mesz  szexis boszik, meg szellemek szolgalnak ki   Salikam jo is volt a buli, eppen kellett egy kis haccacare Ilonka, ha nem lennel olyan messze igazan kolcson adnam a piros tusarkut mehetnel te is boszorkanykodni benne   
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  46. 2006. október 31. 07:35356.
    Bogiekám, vigyázz, én vizuális alkat vagyok! Itt vigyorgok kora reggel, elképzelem milyen jó buli volt!
    előzmény:
    Bogie (352)
    2006-10-31  04:10
  47. 2006. október 31. 07:33355.
    A csudába, pont azt nem fotóztuk le, de szerintem ennek a ruhának is sikere lenne!
    előzmény:
    Bölcssali (354)
    2006-10-31  07:31
  48. 2006. október 31. 07:31354.

    Szép jóreggelt, jelentem mifelénk befagytak az összes pócsák meg tocsolyák- vagy pocsolyák és tócsák?

    he-he, Ilonka, láttam gyönyörű Óz-cipőt Londonban, a Harrods-ban, ott vigyorogtunk rajta, hogy piros is, hegyes is, magas a sarka is, csillog is meg villog is, és az ára négyjegyű volt. Nem forintban, fontban! Nézd meg, hátha van méreted!  

    előzmény:
    msilona50 (353)
    2006-10-31  05:04
  49. 2006. október 31. 05:04353.
    Szia te kis boszorkany!!!!! A party jo lehetett......jaj PIROS TUSARKU!!!!! En is akarok olyat!!!!! Kb lehettem vagy tiz eves amikor lattam az Oz a Csodak Csodaja cimu filmet....hat en azota szerelmes vagyok a piros tusarkuba!!!!! Akkor elhataroztam, ha nagy leszel bizony nekem is lesz olyan cipom! Volt mar nehany piros cipom de egyik se volt igazan tusarku......csak emelt sarku.......szoval ez az alom meg megvalositasra var!!!!!! Amiota itt elek nincs igazan kedvem tusarkuba tipegni csak kenyelmes szandalba........ahogy oregszem ugy elkenyelmesedek!!!!
    előzmény:
    Bogie (350)
    2006-10-31  03:20
  50. 2006. október 31. 04:10352.
    A Pamela jelmezes leany fake ciciket rakott be, ugyhogy megegyezett az eredetivel ))) a srac is telerakta magat fake tetovalasokkal....olyan lemoshatoval. Tusarkut en is hordtam sokat, de amiota el volt torve a labam mar kevesebbet , mert sajnos nagyon erzem a torest olyankor. Node mit meg nem tesz az ember lanya a szepsegert ?
    előzmény:
    WestHill (351)
    2006-10-31  03:41
  51. 2006. október 31. 03:41351.

    Na es, nem volt arra a tusarkura rairva, hogy 25 eves, nekem is vannak jo par eves cipoim es ruhaim is, felre van rakva, es amikor ujra divatba jon fel lehet ujra venni.

    En 16 eves koromtol tusarkuba jarok,na nem azert, mert pici vagyok, 168 cm, de a ferjem 182 cm volt, igy nyugodtan tusarkozhattam es milyen jo, hogy nem dobaltam ki oket, most mar jo par eve ujra divatba vannak.

    Tunderi lehettel a jelmezedbe, a kolleganod melbosege is megeggyezett Pamelaeval? A kollaganak meg sok tetovalasa is volt mint a Tommy Leenek?

    előzmény:
    Bogie (350)
    2006-10-31  03:20
  52. 2006. október 31. 03:20350.

    Westhill)) ugylatszik csak ketten kukorekolunk itt )) A jelmezem jo volt, minden darabot a second hand boltokbol szedtem ossze a hosszu evek alatt, igy nem nagy munka beoltozni. Inkabb aranyos, mint rémijesztős boszi voltam, elvegre ez családi, munkatársi összejövetel volt, nem estünk tulzásokba.....a kollégák gyerkőcei nagyon élveztek a partyt, a műsort két kolléga szolgáltatta, kb egy órás volt, énekeltek, nagyon jól...a leány Pamela Andersonnak öltözött be a srác meg Tommy Lee-nek, énekeltek mindent.....nagyon jó volt a hangulat. Én felhuztam a százéves piros tűsarku cipőmet, hát igencsak elszoktam mar tőle, de mindenki kérdezte hogy honnan van ? Haaaaat magamban vigyorogtam, es mondtam, hogy Pestrol.....nade azt nem tettem hozza, hogy kb 25 eves a topankam   Nagyon nagy sikert aratott a cipőm 

    előzmény:
    WestHill (349)
    2006-10-31  02:18
  53. 2006. október 31. 02:18349.

    Sziasztok, itt is csodalatos ido volt ma, ezeragra sutott a nap, szinte jo volt kint lenni. Egy kis kellemes ido, egybol feledteti a hetek ota tarto "angliai" idojarast.

    Ami az ablakpucolast illeti. nalam kimerul a  konyhaba az uvegajtoval, mert Ebony miatt ketnaponkent meg kell pucolni ugy osszeorrozza, hogy amig eleri nem lehet kilatni rajta. Ketsegbe volt tegnap esve az oraallitas miatt a percre betartott etkezes csuszott, hat mit mondjak olyan volt mint a ketrecbe zart oroszlan.

    Bogie jo pofa lehettel a boszi jelmezbe, ugyes vagy, hogy a jelmez a te kreaciod volt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  54. 2006. október 31. 01:10348.
    Sziasztok lanyok )) na mi van, mindekit elfutt a szel es betemetett a ho ?? vagy csak a szokasos hetfoi hangulat van ? Ma csodas napsutes van itt.....de eles a levego, erezni mar a huvoset benne Nagyon nagy ambiciom volt ma, teljes nagytakaritast rendeztem, igaz ablakot csak a konyhaban pucovaltam, es kozben Donnara gondoltam....de nem jott segiteni   mindketten "imadunk" ablakot pucevalni. Holnap Halloween, remelem mindenki keszulodik....vagy begyujteni, vagy adni edesseget. Tegnap volt nalunk a ceges Halloween buli, osszehoztam egy csini boszi jelmezt magamnak, igazan jol sikerult ) Dijat csak a gyerekek kaptak a jelmezeikre, de en is kaptam "szobeli" dicseretet   Az ejjel mar rengeteg bumm bumm volt, a fiatalok nem birnak magukkal , aztan megy a tuzijatek rendesen. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  55. 2006. október 30. 09:43347.

    Kérlek, tegyétek már meg, hogy szavaztok a barátnőm lányára Melinda Ágnesre az alábbi oldalon:

    http://www.albatakarek.hu/albaarca/jatekosok.php ?lap=20

    A szlogenje:

    Minden új nap egy felfedezésre váró új csoda....

    Köszönöm!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  56. 2006. október 30. 09:39346.

    Szépséges jónapot, az átfogó időjárásjelentéshez én is hozzászólnék: Kéremszépen mifelénk egész éjjel, tegnap egész nap és előtte való éjjel szakadt az eső, hatalmas széllel jött, lehülést hozott, legalább 15 fokkal esett vissza a hőmérséklet, a fák szinte teljesen lekopaszodtak, végérvényesen itt az ősz.... Hát ez van, lassan készülhetünk a karácsonyra.......

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  57. 2006. október 30. 05:01345.
    Ugy latszik az egesz vilagon ilyen rendkivuli idojaras van, itt nalunk is nagyon eros a szel, a hirekbe mutattak itt is problema volt tobb helyen az arammal es tobb helyen karokat okozottak a kidolt, letort fak. Ahogy hallottam Winipegre is havat igertek. Itt tegnap csak eso esett, de eszakra, mar Torontotol eszakra, nem is olyan messze, tobb helyen hora lehetett szamitani, hat ez nagyon koran jott.  
    előzmény:
    Bogie (344)
    2006-10-30  04:26
  58. 2006. október 30. 04:26344.
    Szep joestet mindenkinek )) Westhill, hat nalunk volt aram vegig, de olyan orult szelvihar volt tegnap ejjel, hogy feltem elviszi a hazat a fejem felol. Sok helyen Vancouver kornyeken se volt aram fel napig is.....de mostmar helyreallt mindenhol az aramszolgaltatas, ahogy a hirekben hallottam. Sajnos eszak BC ben es Albertaban leszakadt a sok ho, ott meg vannak problemak. Hat ez van, ha szeretjuk ha nem.....jon a tel. Kirandulas biztos nem panaszkodik most, Floridaban nem szokott ho esni Ilikem, orulok, hogy megtalaltad a topikot vegulis. Olvasom mennyire jol erzed magad az iskolaban, es mindket nyelvet tanulod. Le a kalappal elotted )))) Ahogy latom az eletetek a regi mederben folytatodik, es jol megvagytok egyutt. Ez a legfontosabb a tobbi az minden masodlagos. Bozsikem, latom a neten, hogy otthon is orult nagy szelvihar jon....hat a szep hosszu meleg utan, ott is bezudul a rossz ido ((( Csipogo merre vagy ?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  59. Torolt_felhasznalo_223767
    Torolt_felhasznalo_223767
    2006. október 30. 02:56343.

    A tovább költözés sajnos tervbe van minden nap véve,mert hát mi (inkább a párom)csak egy irányt tervezünk, ami Quebec elhagyasa lett volna,de hát sajnos az üzlete miatt mint a tengerészek 2 lépés elöre 1 hátra haladgatunk,ja és persze a tervek és irányok  is változnak ,és én csak követem a párom.

    A legujabb terv az a Niagara 2 éven belül,sajnos Magyarországi visszaköltözésröl egyenlöre lemondtunk.(most itt jönne a siro kisfej,de nem találom)

    előzmény:
    WestHill (340)
    2006-10-29  17:06
  60. 2006. október 29. 20:42342.
    Bogie, csak nem nallatok is aramszunet van, felfullel hallottam csak a TV-n, de ugy remlik BC eszaki reszere emlitettek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  61. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. október 29. 18:47341.

    Szervusztok Drága Kislányok

    Látom Ilike is előkavart, na végre..... Ott is kavarog az élet, rendesen, felétek....nem könnyü, az biztos, ezek szerint sehol sem tökéletes minden.

    Kivánok nektek szép napot. Itthon fu a szél, es az eső, hullanak a levelek mert elsárgultak, és végérvényesen vége az ,,indián nyárnak,,. Örülök, hogy legalább eddig tartott. Most már elő kell vakarni a láda fiából a melegebb göncöket, lassan de biztosan köezeleg a tél.

    Ott meg már hav is esett.....nem fogunk mi sem lemaradni, előbb vagy utóbb ide is ideér.

    Pusszantás néktek, jól vagyok, aggódásra ok egy szál sem

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  62. 2006. október 29. 17:06340.

    Irtad a Vandorlelkeken, hogy most Ontarioba laktok, innen is tovabb fogtok koltozni, vagy ez mar egy ideig vegleges otthon?

    Jol kifogtatok a havat, ugy latszik az iden meg a csodas Indian nyar is el fog maradni, a nyarbol egyenesen tel lesz, plane, ha meg nagy tel is lesz, mar elore nem szeretem.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_223767 (339)
    2006-10-29  12:23
  63. Torolt_felhasznalo_223767
    Torolt_felhasznalo_223767
    2006. október 29. 12:23339.

    Vegre megtalaltalak benneteket. Csodalkoztam a masik forumon hogy olyan kevesen vannak,hat itt ratok leltem.Hurra.

    WestHill a Nok lapja az En borondombe is ott lapult  ,(pedig en ,mint esetleg emlekeztek semmi rossz miatt,hanem a szerelem miatt jottem Kanadaba). 

    Tegnap St-Agathbol haza menekultunk ,mert reggel 20 cm-es ho esett le es meg mi sem keszultunk fel a telre.

    előzmény:
    WestHill (336)
    2006-10-28  02:30
  64. 2006. október 28. 03:35338.
    Kapcsolodjal ki es erezzetek nagyon jol magatokat Niagaran!
    előzmény:
    brampton (337)
    2006-10-28  03:11
  65. 2006. október 28. 03:11337.

    tudom abban az idoben csak igy lehetett elszokni   mar az utanunk jovok szerencsesebbek voltak mert megtarthattak az otthoni dolgaikat

    de nem sajnalom csak neha azt mennyit tuloraztam ott is hogy jussunk elobbre kicsit [a ferjem meg szombat vasarnap fusizott]

    nem is tudom ha elore tudok mindent el mertem vona indulni? azt hiszem ,nem Ausztiaban voltunk lagerben[kihelyeztek szerencsere] a ferjem ott erte baleset munka kozben  levagta2 ujjat a korfuresz amasikakakt meg plasztikazni kellett a suket osztrak nekitolta a hosszu gerendaval a kezet a furesznek

    de akkor panikban voltam annyi sok rossz jott ossze ott a 7 honap altt [a lanyom majdnem megfulladt] fennt laktunk a hegyek kozott emlekszem amikor atment a vonat a hataron mazsas ko esett le a szivemrol  mert voltak ismeroseink akiket a vonatrol vettek le

    ezert nalunk senki nem tudta szegeny apos is a rendorsegi kihallgatason tudta meg hogy leleptunk[megtagadtuk a vissza terest volt a szakkifejezes] irod az ujsagot en kepzeld 2 szakacskonyvet es a krumplipucolom mentettem ki  [meg mai napig nem tudok kessel krumplit hamozni es akkor azt nagyon fontosnak tarottam bedugtam a pipere taskaba  az meg a mai napig megvan[muemlek]mi sajna privat sponsorral jottunk es ezert semmit nem kaptunk  azok jartak jol akik allami garanciaval jottek suliba mehettek kaptak a segelyt [igaz sokat Albertaba  meg eszkabbbra helyeztek el de azt hiszem 1 ev utan elkoltozhettek nekem is van olyan ismeros aki onnan jott le Torontoba]

    mostmar atestem a panikon lessz majd valahogy egyenlore az biztos az elso3 honapot kihuzom itthon  aztan elkezdek keresgelni [az a baj mar takaritasba se mernek belemenni mert olyan reumas a kezem hogy ihaj pedig meg az lenne a legjobb az elejen csinaltam

    az a baj semmi jo otletem nincsmit kellene csinalni 

    iskolaba jarni mar oreg vagyok mire kijarom mehetek nyugdijba es az angol iras olvasas nem eros oldalam annyit tudok amit magamtol megtanultam azert meg nem mertem soha belevagni angol konyv olvasasaba az ujsag az ok de a konyv az mas annak idejen akartam menni angolt tanulni de nem mehettem iskolaba csak ha fizetek azt meg mibol? ez volt a hatranya a privat garancianak 5 evig semmit nem kerhettunk az allamtol a battyamnak kellett volna mindent fizetni[attol meg a sogornom kapott volna szivrohamot]

    az az igazsag hirtelen kicsuszott a talaj alolam de mar megraztam magam  soha nem voltam munkanelkuli meg Ausztriaban is jartam kerteszetbe dolgozni[eleinte nem tudtam melyik a gaz melyik a palanta   nem tudta a tulaj nemelyik mirt kokadozik[gyorsan vissza dugtam] elmegyek  nem akarlak untatni benneteket  megyek Niagarara reggel vasarnap jovok [a lanyom mar 1 honapja lefoglat nekunk egy szobat  megyek jol kicsavargom magam ha az ido is engedi

    előzmény:
    WestHill (336)
    2006-10-28  02:30
  66. 2006. október 28. 02:30336.

    Kerdezed Bogie, hogy nekem nem ajanlottak e iskolat. Engem beken hagytak, a company, ahol dolgoztam ajanlotta, ha jol emlekszem 2.500.00 dollar erejeig vallalja a koltsegeket, ha valamire at akarom kepezni magam, de mivel a ferjem 2004 januarjatol betegeskedett, igy nekem talan pont jol is jott, hogy itthon maradhattam es 24/7 vele lehettem. Ez volt a rossznak a jo oldala.

    Brampton azt hiszem, hogy itt majd mindnyajan ugyan abba a cipobe jarunk, mint te, mindenki otthonhagyta amije volt es jott a kis cuccaval, hidd el nem olyan fekete az ordog, mint amilyenre festik. Mi is ket boronddel jottunk, soha nem felejtem, mivel anyukamek mar Ausztriaba kuldtek a Nok lapjat es a Ludas Matyit, hat azt a vilagert ott nem hagytuk volna, a borond aljan lapult es kikerult Canadaba. 

    előzmény:
    Bogie (330)
    2006-10-27  16:52
  67. 2006. október 27. 23:26335.

    Ugylatszik ma ilyen fura nap van.Kiveszem a postamat hat latom, hogy a birosagtol jott egy level, na tok ideg lettem....jezusmariam mit csinaltam   Hat jury dutyre rendeltek be, de ott a bokkeno , hogy a regi varosomba ahol laktam. Most aztan irkalhatok, meg telefonalhatok, meg mittudomen mit koll csinalni, hogy keremszepen, nem fogok 350 km rol jury dutyre menni ottan. Probaltam mar hivni a Sheriffet (mert, hogy o irta ala) de nem volt csak uzenetrogzito, hat hagytam uzenetet. Remelem nem csuknak dutyiba , mert elkoltoztem   

    Salika szio )) orulok,hogy bekukkantottal )))

    előzmény:
    Bagoly (334)
    2006-10-27  21:55
  68. 2006. október 27. 21:55334.
    Szol a telefon, magyarul bemutatkozik valaki es rogton a targyra ter: mit gondolok,miert van az a sok zurzavar a mai eletben, hogyan lehetne segiteni es mi var rank a tulvilagon? Egy pillanatra meghokkenek, mert negy magyar ismerosom van az egesz Kanadaban, abbol is egy a testverem, egy a sogornom. Mondom, ismerjuk egymast? Azt mondja, hat ugy, hogy az emberekhez tartozunk... Na, na, ugy ertem, talalkoztunk mar valaha? Hàt nem,  de szeretne beszelgetni velem a vilag dolgairol. Keremszepen, en egy egyugyu szurke leny vagyok,  tele gonddal, szomorusaggal es igaz, hogy nagyon szeretnem tudni, mi var rank a tulvilagon, de azt meg a pragai rabbi es a romai pàpa sem tudja! Ezert nem is akarok "beszelgetni", s arrol sem, hogyan tudnank megjavitani ezt a szerencsetlen vilagot. A telefonalonak nyilvan vannak otletei, amikre nem vagyok kivancsi, mert Isten ments, ha en kifejtenem elveimet, s azok nem egyeznenek az ovevel, kifejlodhetne egy ertelmetlen vita! (s mivel ugyis nekem van igazam, mit vitatkozzak, haha!!!) Mondjatok, valami hitterito volt, Jehova tanuja, vagy unatkozo honfitars? Ja, udvariasan felbeszakitottam, hogy sajnos nincs idom es letettem a kagylot.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  69. 2006. október 27. 20:07333.

    Szépséges jóestét- legalábbis nekünk! Nektek meg majd pár óra múlva!

    Jaj, nagyon sok gondom-bajom volt, fáradt vagyok de megvagyok, hát majd jövök, addig is legyetek jók és mosolyogjatok! 

    előzmény:
    Bogie (330)
    2006-10-27  16:52
  70. 2006. október 27. 18:52332.

    Koszi mindenkinek az infot jobban erzem magam  jan -ig biztos maradok [ha nem hivnak vissza ]akkor kifizetik a szabit a 6 hetet es utana megyek valamerre

    Nagy igenyeim eddig sem voltak   de a megelheteshez kell az en penzem is[ez volt mindig a biztos] es ha 8-ert megyek el dolgozni akkor sz......ba lennek Sajna a ferjem se csinal jo penzt  soha senkitol nem kaptunk apam anyosom aposom mind meg halt egy fillert sem kapott a ferjem  a testverek elinteztek maguk kozott[nem irigylem  es nem is bant] csak azt akarom ezzel mondani mindent magunknak kellett eloteremteni 2x otthon hagytam 15 ev munkajat amit a kormany elkobozott es arveresen eladta itt ujra a semmibol kapaltuk fel magunkat  mostmar nem akarom ujra kezdeni avval hogy elvesztek mindent

    ez a dog haz az eletemet szivja el

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  71. 2006. október 27. 17:04331.

    En is igy vegeztem el a Seneca College-ot...Az elozo munkahely megszunt, EI-ra mentem, es csodak-csodaja egy olyan joindulatu pasi intezte a dolgaimat, hogy elmondta a lehetosegeket.  Fizettek a sulit egy evig, kaptam az csekket is, csak a konyveimet kellett fizetni.  Magam allitottam ossze az orarendemet, igy a ket eves kurzust egy ev alatt elvegeztem.  Igaz ez anno 13 eve volt...Azota sok minden valtozott...

    Tenyleg igaz (volt) hogy Amerika a korlatlan lehetosegek hazaja... 

    előzmény:
    Bogie (330)
    2006-10-27  16:52
  72. 2006. október 27. 16:52330.
    donnaaaaa szio)) szoval az volt a "masik" leghosszabb hat het eh?)))   En egyszer voltam egesz ittletem alatt EI-n, mar nem nagyon emlekszem a reszletekre, de ti szuperek vagytok lanyok, hogy ennyi infot tudtok Bramptonnak adni. Az egyik ismeros asszonyka viszont ugy ment iskolaba, hogy az EI fizette neki a sulit, mert o akart tanulni, es igy ez atkepzesnek minosult.WEsthill , neked nem ajanlottak iskolat ? vagy ez is csak bizonyos esetekben jarhato ut ?  Persze en is azt mondom most, hogy ha nem muszaj, akkor csak elvezd a szabadsagot egy kicsit, aztan tavasszal majd raersz filozni Brampton , hogy mi legyen tovabb. Kirandulas, igaz itt nalunk nincs fagyas (plusz 14 lesz ma) de azert csak irigykedek egy ici picinyket )) a horol meg ne beszeljetek meg, maradjon ott ahol van......eszakon )))) Nagyon jo ez a reggel, kave is van, cranberrys muffin is....szeretem a cranberryt ))))
    előzmény:
    donnaBe* (317)
    2006-10-27  14:21
  73. 2006. október 27. 16:14329.
    Igen. Nekem mindig van cranberry befagyasztva. A szaritott is jo, pikansabb, mint a mazsola.
    előzmény:
    WestHill (327)
    2006-10-27  16:04
  74. 2006. október 27. 16:09328.

    Szia, hat te meg itt vagy, reggel eszembe jutottal, amikor Ebonyt kiengedtem a reggeli korutjara, hogy milyen jo neked, elvezed a jo meleg idot, amivel itt nem igen lehet dicsekedni, igaz csak 0 volt reggel de kellemetlen, huvos van, ha nem sut a nap.

    Akkor kivanok megegyszer jo utat es jo nyaralast!  

    előzmény:
    kirandulas (320)
    2006-10-27  14:33
  75. 2006. október 27. 16:04327.
    Bagoly, csak ugy beleszorod a cranberryt a muffintesztaba? Blue berryst azt szoktam sutni, nagyon szeretem a blue berryt, kulonosen a pitet, mert abba sok blue berry van.
    előzmény:
    Bagoly (324)
    2006-10-27  15:00
  76. 2006. október 27. 16:01326.

    Lanyok - marmint akik Kanadaban laktok, lattatok tegnap este a CBC-n a "56-ers" cimu dokumentumfilmet?  Meg sosem lattam ilyen dokumentumfilmet 56-rol, a kanadaba menekult magyarokrol...Nagyon erdekes volt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  77. 2006. október 27. 15:53325.

    Azt, hogy hany het munkanelkulit kapsz, azt merlegelik, hogy milyenek az elhelyezkedesi lehetosegek, annak megfeleloen dontik el, ott, ahol tobb lehetoseg van munkat talalni ott kevesebbre szablyak az idot. En 2005 majustol, 2006 februar valahanyadikaig voltam. Ahol en dolgoztam, magazinokat lehetett rendelni professionaloknak, es ez a resze megszunt ennek a magazineorder co-nak. En 10  evet dolgoztam ott, meg amiutan eljottem 8 honapig kaptam a teljes fizetesem es meg az elozo evrol a profit sharinget is megkaptam. Hogy milyen osszegu a munkanelkuli segely az attol fugg, hogy mennyit kerestel, mar nem emlekszem ra, de amikor en voltam munkanelkulin, akkor negyszavalahany dollar volt a maximum egy hetre. Minden ket hetbe fizetnek es az adot levonjak, csak a CPP-t es az UI-t nem, azt nem fizetsz. Itt nem volt Union, mint,ahogy Donna irja, hogy ahol az o ferje volt ott van. En tudom nekem ket het volt a varakozasi ido, es majd egyszerre kaptam egy-ket nap kihagyassal eloszor 1 hetet, aztan kettot.

    Szaz szonak is egy a vege, ne izgasd magad senki sem fog semmire kotelezni, vagy megvonni toled ezt a pezt, az mint irtam maslapra tartozik, hogy mennyi ideig kapod, mert mindenki egyeni elbiralas ala esik. Elvezd, hogy otthon vagy es pihenj, raersz akkor idegeskedni, ha lejar es meg mindig nem talaltal munkat, de tudod, hogy ugy nincs, hogy sehogy sem legyen, sajnos az igenyeket egy kicsit lejebb kell adni, de meglehet szokni, mert muszaly, addig rugdalozunk, amig a takaro er.

    Egyebkent, Toronto egyik kertvarosaban elek, Scarborough West Hill-i reszen.

    előzmény:
    brampton (316)
    2006-10-27  06:47
  78. 2006. október 27. 15:00324.
    Halasan koszonom. En meg adok hozza muffint, tegnap sutottem egy ujabb adagot, befagyasztottam es a reggeli kavehoz eszem egyet-egyet. Csak fel pohar barna cukor van benn, de sok "bogyo" - ami eppen talalhato: ebben cranberry meg blueberry. Ja, es 1 evokanal daralt lenmag. Ez az en ujitasom. Allitolag nagyon egeszseges.
    előzmény:
    kirandulas (323)
    2006-10-27  14:41
  79. 2006. október 27. 14:41323.

    Szia Foztem neked kavet  

    Hofuta utakrol ne is meselj, mert rogton elsirom magam. Telen nekem (nekunk) takaritani kell a havat a mall-oknal, szoval meg hallani sem akarok hidegrol es horol meg vegkepp nem  

    előzmény:
    Bagoly (321)
    2006-10-27  14:36
  80. 2006. október 27. 14:39322.
    En annyit dicsertem az uj explorer 7-st es most meg nem talalom rajta a "refresh" jelt. Tudja valaki hol lehet megtalalni?
    előzmény:
    kirandulas (320)
    2006-10-27  14:33
  81. 2006. október 27. 14:36321.
    Na latod, vannak itt hozzaerto emberek, akik felvilagositanak es ne torodj rosszindulatu, buta egyenekkel, akik "riogatnak" - csak azert, mert mas dolguk nincs.  Meglatod, milyen jo lesz a meleg lakasbol kinezned a hofutta utakra  es a didergo polgartarsakra, s azt mondani, hehe, nekem nem kell menni. Raadasul a postas hozza a penzedet! Ha jol tudom, meg adot sem kell utana fizetni!
    előzmény:
    brampton (316)
    2006-10-27  06:47
  82. 2006. október 27. 14:33320.

    Szioka   Ma este megyek csak, majd holnap fogok furodni az oceanba.

    Es a Union keress is munkat vagy csaka tagsagit szedik be?! En annyi mindent hallottam az unoin-okrol, tobsegeben nemjot. Azt mondjak, hogy csak annak jo az unoin aki mar regi, vagy nagyon regi tag. Neked mi a velemenyed roluk?

    előzmény:
    donnaBe* (319)
    2006-10-27  14:23
  83. 2006. október 27. 14:23319.
    A masik leghosszabb 6 het meg a gyerekek szuletese utani volt.   
    előzmény:
    donnaBe* (318)
    2006-10-27  14:22
  84. 2006. október 27. 14:22318.
    De sajnos a 6 het az all....legalabbis nekunk ennyit kellett varni az elso csekkre....eletem leghosszabb 6 hete volt  .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  85. 2006. október 27. 14:21317.
    Brampton nyugi) az UI-t nem vonhatja meg toled senki, lehet, hogy ajanljak, hogy menjel el tanfolyamra ahol megtanitjak,hogy kell resumet kesziteni, munkat keresni, az interjun mit kell mondani, ajanlhatnak iskolat....de ez mind mind rajtad mulik, hogy elfogadod e vagy nem. De a penz az jonni fog, az neked jar azt te fizetgeted hosszu evek ota. Nalunk egy kicsit mas a helyzet mert a ferj UNION tag, ot nem is maceralhatjak a munkakeresessel neki a UNION kell, hogy munkat adjon. Nyugodtan unokazz es szedd rendbe a hazat es pihenj......raersz meg a munkakeresessel bajlodni.
    előzmény:
    brampton (316)
    2006-10-27  06:47
  86. 2006. október 27. 06:47316.

    mikor volt ez a 40 het? mert en 23 eve dolgozom folyamatosan es 'azt' mondtak hogy 6 honap a max[nem az officon csak a gyarban]

    ez mindenhol egyforman van?mert a 10 honap korul van

    itt mar riogattak hogy majd menni kell szeminariumra tanulni hogy hogyan kell munkat keresni es aki nem megy annak megvonjak a penzet mar elinteztem a regisztralast habar a vallalat meg nem kuldte ki a papirt azt majd utolagosan kell bevinnemhogy mennyit kerestem es meddig voltam ott

    olyan bena vagyok ezzel a dologgal  meg soha nem csinaltam  nem bannam ha legalabb jan vegeig beken hagynanak  olyan sokat dolgoztam mar 943ev0 hogy mar igazan ramfer egy kis pihenes ez nem is baj csak attol felek ha menni kell hogy talaok valami konnyebb munkat mint ami eddig volt meg mint irtam sajna nem vagyok mai csirke es nem szivesen vesznek fel oregedo noket[itt is eleinte gyanakvon neztek  de aztan bizonyitottam es megbecsultek idaig de most lapatra tettek mert nincs rendeles sokat csinaltunk a Solectronnak Nortell telecom-nak  kinaba mexikoba meg Magyarba is gyartottunk dolgokat de most nagyon lelassult igy csak a szupervisior kedvence maradt egyedul mondjuk ez varhato is volt hogy az az utolso

    13-an voltunk meg 2 eve most mar csak 4 ebbol 3 megkapta a papirt szoval most egy kicsit elvezem nem kell hajnalban kelni meg mehetek tobbet unokazni  [jol kisubickolom a lakast is] csak a jovotol felek  meg attol hogy nem fognak beken hagyni  remelem  hogy ugy jarok mint te  Ontarioban vagy? ne haragudj de mar azt se tudom neha ki honnan a Csipi tudom a masik oldalon  a Kirandulas itt van , Toyota a szomszedban te merre?

    szia joejt mindenkinek

    előzmény:
    WestHill (315)
    2006-10-27  05:14
  87. 2006. október 27. 05:14315.

    Nekem 40 hetet allapitottak meg unemploymentet, de egyszer sem vontak kerdore, hogy hol kerestem munkat, vagy adtak volna cimet, hogy oda el kell menjek dolgozni. Soha senki nem lepett velem erintkezesbe se telefonon sem levelben, a 40 het utan amikor lejart, tobbet nem fizettek evvel befejezodott. 

    előzmény:
    brampton (314)
    2006-10-27  04:52
  88. 2006. október 27. 04:52314.

    akkor csak ugy elfogadjak hogy azt mondom keresek

    meg meg valami itt voltam helyben el kell mennem mashova pl Torontoba dolgozni vagy ragaszkodhatok tovabbra is Bramptonhoz meg az is hogy kevesebbert is el kell vallalnom munkat?mint amit csinaltam ? mert latom 8-9 max 10$ fizetnek de a 10$ mar emelgetni kell sokat es 25-30-kg -t mar oszinten egesz nap nem tudnek

    olyan nincs hogy ok kikuldenek munkaba? azaz ok adjak meg a cimet es ott fel kell venni a munkat? mert ezt is mondta valaki hogyha nem veszem fel nem fizetnek tovabb evvel az erovel elkuldhetnek a masik oldalra is 9$ert dolgozni a gaz meg megenne a fejem

     

     

    előzmény:
    WestHill (313)
    2006-10-27  04:36
  89. 2006. október 27. 04:36313.
    nem
    előzmény:
    brampton (312)
    2006-10-27  04:07
  90. 2006. október 27. 04:07312.
    es nem kell igazolni hogy kinel kerestem?
    előzmény:
    WestHill (310)
    2006-10-27  03:56
  91. 2006. október 27. 04:06311.

    nem tudom en sem mit csinalunk rosszul nekem is volt olyan ismeros aki walferen eltek es floridaba mentek telen en 14-ev utan tudtam hazamenni eloszor mert a megelhetes a 2 gyerek az iskola a kocsi  a biztositas stb mindig elvitte a penzt lehet hogy talan igenyesebbek vagyunk? itt a haz amit fizetni kell ado stb stb 2 kocsi mert dolgozni kell valahogy menni [busszal 1es fel ora ]esnem elunk haj de luxusban csak a normal atlag de ahhoz hogy minden ki legyen fizetve 2 embernek kell dolgoznivagy el kell menni welfare es akkor sdnak egy olcso lakast? ha adnak ami tele bogarral meg sok lezullott alakkal es a minimumon elni hat azert ez nem megy a ferjem is ugy van hol van hol nincs  van amikor hetekig bizi aztan hetekig semmi

    igaz az otthoni viszonyokhoz kepest tobb van itt de az itteniekhez kepest az atlag itt normalis a kocsi es avval velejaro bajok az ado a hazra mar majdnem 3000 egy evben  szoval gyurni kell az ipart sajna

    az ujjonan jotteknel soknal az a helyzet hogy szedik a segelyt es mellette feketen cash-ert dolgoznak adot nem fizetnek elik vilagukat

    na jol kipakoltam ami a bogyombe volt[ismertem olyan hazaspart [azota elzavartak oket haza] aki kijelentette o 20$ altt el se megy dolgozni es neki kb 4000 $kell havonta a megelheteshez ok is segelyen voltak 3 evig [3 gyerek] es mind a ketto feketen melozott adot nem fizettek kocsit reszletre es nem fizettek  mondtak vigye vissza mert nincs penz aztan mashol a feleseg nevere vettek es ezt eljatszottak ujra amikor kitettek oket tobb 10000$ mentek haza azokat meg akik az en barataim voltak becsulettel dolgoztak adot fizettek 7 ev utan elutasitottak veglegesen ugyhogy meg sem vartak a deportalasi papirt haza mentek maguktol

    jol van nem bofogok tovabb    

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_540108 (302)
    2006-10-25  23:56
  92. 2006. október 27. 03:56310.
    Szia Brampton, nekem az iden februarban jart le az unemloymentem, en a Goverment Web oldalan jelentkeztem le, ha a papirjaid megvannak rogton lejelentkezhetsz,  kikuldenek egy szamot, amivel a megadott idoben lejelentkezel, tobb kerdes van kethetenkent, amit ki kell tolteni, tobbek kozt ott van az is, hogy keresel e munkat, oda mindig be kell irni, hogy igen. Soha senki nem piszkal, hogy keressel munkat, a varakozasi ido ket het, kb 1 honap mulva fizetnek, de megkapod a penzt visszamenoleg. Kiertesitenek, hogy hany hetre fizetnek, es mennyit fogsz kapni. 
    előzmény:
    brampton (301)
    2006-10-25  23:02
  93. 2006. október 27. 02:46309.

    Jo estet lanykaim.Ugy latszik en mar ilyen el-el tunedezos vagyok, Brampton, sajnos mi is ugyanebben a cipoben jarunk mar honap[ok ota....szoval menjel be szepen a legkozelebbi Emploiment office-ba add be a papirodat aztan varjal....varjal..... varjal. 6 het mulva folyositjak az elso UI-penzedet, ezutan minden 2 hetben kapsz egy igen igen szukocske osszeget, ha szemuveged van akkor azt is tedd fel, hogy lasd . Valoszinuleg nem fognak piszkalni a munkakeresessel, legfeljebb azt mondod, hogy keresel. Remenykedjunk, hogy visszahivnak az a legjobb es legegyszerubb valtozat. En mindenesetre kivanom neked tiszta szivembol (es a ferjemnek is, mielobb a falra maszunk...) Kirandulas jo utat neked bar mostanra mar biztosan aztatod a labadat az Oceanban....juuuuj de irigy vagyok   .Bogie naked milloio oleles es csinaltassad meg a szemedet en csak jot hallottam a mutetrol. Na es....en bizony egyaltalan nem vagyok boldog a szarkalabaimmal....tudom,tudom a kulcsin es a belbecs es a belso ertek es a rancaim is az enyemek es   stb...stb....es igazan jol erzem magam a boromben de sokkal jobban ereznem magam ha 10 evvel fiatalabb lennek   . Szoval en egyaltalan nem itelem el a szepeszeti beavatkozasokat,  es  ha kitalalnak valami kevesbe fajdalmas es kevesbe draga arckisimitast en bizony alafekudnek  .

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  94. 2006. október 26. 16:00308.
    Sajnos, fogalmam sincs, hogyan intezodnek a dolgok manapsag. Ajanlatom, hogy azonnal jelentsd be magad az Unemployment irodan, ott majd megmondjak a teendoket. Van valami varakozasi idoszak, aztan  nehany honapig kapsz penzt. Ne keseredj el! Remelem, minden jora fordul majd!
    előzmény:
    brampton (301)
    2006-10-25  23:02
  95. 2006. október 26. 12:58307.

    Johet a mohito es a daikirie  Elvegre nemes celelrt iszok !!

    A srac aki csinalta volna a takaritast helyetunk a malloknal az este bekopte nekem hogy annyi penzert O nem csinalja mert O a munkahelyen $175 keres egy nap. Azt elfelejtette megemliteni hogy az 12 ora folyamatos munkaval jar es abbol meg adozni is kell. Mindezt az este osztottam meg velem. Gondolhatjatok, milyen boldog voltam  De eleg jol viseltem, megoriztem urino mivoltomat, megkoszontem mindent peldaul azt hogy igy kicsesztek velem, de mondtam semmi gond megoldom. Megoldottam!

    Holnap a nagy nap lanyok, holnap este mar US-ben alszom  

    előzmény:
    Bogie (304)
    2006-10-26  06:32
  96. 2006. október 26. 12:52306.

    Koszi a jokivansagokat! Az egyetlen rossz dolog hogy mikor haza jovok itt varni fog hamarosan a holapatolas  Jaj meg ra gondolni sem szeretek!

    A munkaval azt csinaltuk rosszul hogy nem jol mentunk ferjhez! Olyan pasi kelett volna aki annyi penzt csinal hogy nekunk csak koltekezni kellesen. Megmondom ozinten en eltudnam magam kepzelni gazdagnak es higyetek el olyan "busy" lennek mindig  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_540108 (303)
    2006-10-26  00:00
  97. 2006. október 26. 06:37305.
    Ladybug )) ilyeneken mar en is elfiloztam, volt egy idoszak amikor kb hat honapot nem dolgoztam. Hat nem haltunk ehen, de nagyon restless lettem, egyszeruen nem birtam otthon lenni allandoan.......Az az igazsag, hogy mar itt sem nagyon lehet meglenni egy keresetbol, a legtobb csaladban minketten dolgoznak. Nem tudom mi a jobb, oszinten megmondom most pl el tudnam kepzelni, hogy nem dolgozok tobbet   mert eppen elegge faradt vagyok......
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_540108 (302)
    2006-10-25  23:56
  98. 2006. október 26. 06:32304.
    huha hat naprol napra ujabb es ujabb dolgokat akarsz latni-csinalni Floridaban ))) remelem minden osszejon ))) Leszelszives majd helyettunk is inni Hemingway kedvenc italait.....mohitot, meg daikiriet ))) Nyugi, naplementeben fogsz furodni a Key Westnel......hiszen az esok jonnek-mennek, biztosan sikerulni fog)) Az allatorvosi szamlakrol jobb is ha nem beszelunk, mert azok mar verlazitoak.....   Jo keszulodest )))))) de azert meg kukkants ide ha lesz egy kis idod )))))
    előzmény:
    kirandulas (300)
    2006-10-25  22:49
  99. Torolt_felhasznalo_540108
    Torolt_felhasznalo_540108
    2006. október 26. 00:00303.
    Ja,amit a munkaval kapcsolatban irtam,lehet kisse felreertheto.Nem tudnam elkepzelni,hogy csak tetlenul itthon uljek,de szeretnek eljutni oda,hogy ne okozzon fejtorest,mi lesz,ha elveszitem a munkam.Akikrol meg irtam,el vannak,mint a befott es nem okoz megelhetesi nehezseget,hogy csak az egyik dolgozik.Bar a vagyam az,hogy dolgozhassak,csak egyszer , majd meg valamikor a sajat hivatasomban,mondjuk egy korhazban....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_540108 (302)
    2006-10-25  23:56
  100. Torolt_felhasznalo_540108
    Torolt_felhasznalo_540108
    2006. október 25. 23:56302.

    Juj,nincs szerencsem meg itt sem.Megint irtam egy csomot es elszallt.Megut a guta.Vegre idefertem,visszaolvastam(volt mit)egy hetre visszamenoleg,irtam es eltunik a sullyesztoben.Ez a mereg!Most megprobalom,figurak es sorkozok nelkul.Brampton,nagyon sajnalom ami tortent.Nagyon egyutt tudok erezni Veled.Nalunk most kezdodik a Teli lelassulas c.fejezet,ami annyit tesz,hogy munkaja a ferjnek hol van,hol nincs,mint a meseben.Sajnallak,hogy dolgoznod kell es nem ertem.Latom,Te is,Bogie,Kirandulas,Toyota,Ili stb.mindenki dolgozik.En is.Amit nem ertek az az,hogy a velem egyidos,magyar par eve kijott asszonykak otthon vannak,megelnek es eszuk agaban sincs dolgozni.Mi mit csinalunk rosszul???Nem tudok rajonni....Csipogo,bocs,de nagyon jot rohogtem a jeleneten,amit Csopikevel leirtal.Nem a teny,ami megnevettet,hanem amilyen formaban eloadod.Nagyon szorakoztatoak az irasaid,elkuldhetned a storyjaidat vmelyik ujsag Derure boru cimu rovataba.Lanyok,mindenkit puszilok es ha nem is irok,de azert par naponta vegigfutom a hozzaszolasokat,hogy kepben legyek.Na,mar hajtanak is el innen,ennyi volt.Kirandulas,jo nyaralast,gondolatban Veled leszek!!!Irigyellek,elvezz minden percet!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top